Anasayfa
Ders ver
İstanbul 
İstanbul 
 • Super Öğretmen
 • (8 üye yorumu)
E
Ecem
« Mükemmel! Bahadır Hoca sunduğu çeşitli ders materyalleri ile dersin... Devamını oku »
E
Ecem
« Mükemmel! Bahadır Hoca sunduğu çeşitli ders materyalleri ile dersin oldukça verimli geçmesini sağlıyor. Grammer ve ezbere dayalı bir yoldansa metinler üzerinden giderek bilgiyi pekiştirerek bilginin kalıcı kılıyor. Dersin interaktif olmasına özen gösterdiğinden dolayı genelde dikkat sorunu yaşayan biri olmama rağmen çok kolay konsantre olabiliyorum. Ders anlatmadaki deneyimi çok rahat anlaşılabiliyor ve kendisi iletişim konusunda oldukça hassas davranıyor. Kesinlikle tavsiye ederim. »
₺85/saat
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 1saat
Bahadır tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Fransızca
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Fransızca öğrenmek veya fransızca sınavlarına hazırlanmak için (HAZIRLIK,DELF/DALF,YDS) GRUP veya ÖZEL ders almak ister misin?

Ders işleme yöntemi

Başlangıç seviyesinde olan öğrenciler için Gramer bilgisi, Diyalog metinleri, Fonetik çalışması ve kültürel metin çevirileriyle beraber çalışarak hem öğretici hem eğlenceli ders işlemeyi tercih ediyorum bununla beraber DELF B2 veya YDS sınavlarına hazırlanma konularına hakimim. Oldukça zengin Fransızca kaynaklara sahibim ayrıca Dizi, film ve kitap önerileriyle hem kültürel hem de dili geliştirmeye yönelik çalışmayı daha yararlı buluyorum. Belirli seviyede olan öğrenciler için eksiklikleri ve bilmedikleri konular üzerine yoğunlaşıyorum. Öğrencinin seviyesine bağlı kalan bir anlatım biçiminde ders işliyorum eğer dilerse tamamen Fransızca konuşarak ders anlatabilirim.

Super Öğretmen

Bahadır en iyi öğretmenler arasında. Yetkin bir profil, iyi bir diploma, hızlı ilk ders planlaması, öğrencileri çok seviyor!

Eğitim

Anatole France ilkokulu mezunuyum 6 yıl Fransa'da yaşadım bu nedenle Fransız kültürüne tamamen hakimim diyebilirim. Fransız konsolosluğundan almış olduğum uluslararası geçerli olan DELF B2 Dil diplomasına sahibim. İstanbul üniversitesi Fransızca bölümünde okudum. 5 yıldır birebir,grup ve online(skype,Zoom,Google meeting) gibi uygulamalar üzerinden ders veriyorum. Besiktaşta bir dil kurumunda fransızca öğretmeniyim.Fransız liseleri veya üniversiteleri hazırlık sınıflarının, özellikle GSÜ ve GSL müfredatlarına hakimim. Bir çok yaş grubuyla beraber çalıştım bu nedenle kişiye uygun bir anlatım konusunda tecrübeliyim.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺85/saat
5 saatlik ders ücreti : ₺370
10 saatlik ders ücreti : ₺950
Bahadır tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Öğrencinin evinde
Ders verilen alanlar
 • Fransızca
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

8 üye yorumu : Bahadır
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
E
Ecem

Mükemmel! Bahadır Hoca sunduğu çeşitli ders materyalleri ile dersin oldukça verimli geçmesini sağlıyor. Grammer ve ezbere dayalı bir yoldansa metinler üzerinden giderek bilgiyi pekiştirerek bilginin kalıcı kılıyor. Dersin interaktif olmasına özen gösterdiğinden dolayı genelde dikkat sorunu yaşayan biri olmama rağmen çok kolay konsantre olabiliyorum. Ders anlatmadaki deneyimi çok rahat anlaşılabiliyor ve kendisi iletişim konusunda oldukça hassas davranıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

H
HATICE

Mükemmel! Eğer fransızca öğrenmek istiyorsanız, Bahadır hoca ile hiç düşünmeden irtibata geçebilirsiniz. Kendisini fransızca ile ilgilenen yakın çevreme de tavsiye ettim. Zengin kaynakları, sabrı, ilgisi, disiplinli olması dersleri çok verimli kılıyor. Yakın zamanda sayesinde hedeflerime ulaşacağıma inanıyorum.

Z
Zerrin

Mükemmel! Bahadır beyden ders almaya başlayalı 4 hafta oldu.Fransizca temelim olmasına rağmen eksiklerim olduğunu, onları tamamlayarak devam etmek ve bu sene Delf sınavına hazırlanmak istediğimi belirtmistim.

Kendisiyle irtibata geçtiğimde bana çalışma yönteminden bahsetti,aklimda soru işareti birakmayacak bir yol haritası çizdi ve ilk dersten itibaren de motivasyonu yüksek tutan bir çizgide ilerledigini gördüm.

Kısıtlı bir zaman talep etmiş olmama rağmen gramere bağlı kalmayan, hem zengin içerikli dokumanlarla hem de konuşma ile desteklediği derslerinde
zamanı dolu dolu kullandığını, harcadığı emek ve işine sadakatiyle uzun yıllar dil öğretimiyle uğraşmış gördüğüm pek çok egitmene nazaran kaliteli bir egitim anlayışı ve vizyona sahip olduğunu farkettim.

Dersleri online işliyoruz ve eğlenceli bir sınıf havasında geçiyor.Ders öncesi haftalık gündemimizden bahsederken konuşma pratiği yapmami sağlıyor ve metin okurken hatirlatmalar yaparak aksan konusundaki eksikliklerimi gideriyor.Sordugum her soruya tane tane ve net cevap alabiliyorum.Verdigi ödevler konunun yerlesmesini saglayacak özetler gibi.Böylece kendi kendime calisirken de ogrendiklerimi pekiştirmiş oluyorum.
Ayrıca filmler, şiirler ve dizilerden ya da faydalanabilecegim kaynak web siteleri ve uygulamardan örnekler vererek Fransizca ile sadece bir dil değil bir kültürü de öğrendiğimi hatırlatmış oluyor.

Kendisinin hedefime ulaşmamda daha nice desteğini göreceğim cok doğru bir tercih olduğunu belirtir ve kesinlikle tavsiye ederim.

B
Beyza

Mükemmel! Bahadır hocam ile beraber kısa sürede iyi ilerlediğimi düşünüyorum. Kontrollü, hazırlıklı ve kaynak bakımından da donanımlı bir öğretmen. Öğrencinin motivasyonunu kaybetmesine asla izin vermiyor. Teşekkür ederim..

4 referans

I
Ilknur

Bahadır hoca dersi ve ders sonrasını çok titiz takip ediyor. Zengin fransızca kaynaklara sahip olması da dersi ve ödevi çeşitli kaynaklardan yakalama fırsatı sunuyor. Fransaya, filmlere,tarihe,sanata vb. olan hakimiyeti sayesinde kendimi DELF sürecinde cok iyi gelistirdim, kısa sürede cok iyi iş cıkardık!

S
Sartel

Kendisiyle bikaç kez görüşmüşlüğüm var Fransızcaya ilgim var hobi olarak öğreniyorum grammer bilgisi üst düzey diksiyonu ve akıcılığı da gayet iyi. Tavsiye ederim çok da cana yakın bi hocamız

M
Melike

Bahadır hocadan 2 aydır ders alıyorum. Bir öğretmenden önce yakın bir arkadaşım. Eğitime başlamadan önce derslere nasıl hazırlandığına şahit oldum. Bu konuda çok düzenli ve özenli biri. İşinde profesyonel, paradan önce eğitimi önemseyen bir öğretmen. Tek kaygısı öğrencinin iyi ve doğru eğitim alması.

F
Furkan

Bahadır hoca Fransa’da yaşamış olduğu tecrübeyle dersleri rahatça işleyebiliyor konu bilgiside yüksek tavsiye ediyorum...

Benzer öğretmenler

Çevrenizde fransızca dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz:

Beşiktaş
Galatasaray Lisesi mezunu hukuk öğrencisinden fransızca, matematik, geometri, edebiyat dersleri (üniversite sınavına yönelik eşit ağırlık dersleri)
₺100
Ecem
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Her dersin başında yaklaşık 5-10 dk geçen dersin tekrarını yapar, geçilecekse yeni konuya geçer ya da kaldığım...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Fransa'da Université Savoie Mont Blanc lisans mezunuyum. Şu anda, Galatasaray Üniversitesinde yuksek lisans isletme bolumunde öğrenciyim. Bu konuda tecrübeli olduğumdan emin olabilirsiniz.
₺80
Burak
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Eğitimimin çoğu Fransa'da yapıldı. Özellikle ticaret ve yönetim alanında Lisans düzeyinde bir diploma aldım. Şu...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Notre Dame de Sion Lisesi mezunuyum. Şuanda Galatasaray Üniversitesinde öğrenciyim. Fransızca eğitimini her yaşa uygun verebilirim. Bu konuda tecrübeli olduğumdan emin olabilirsiniz.
₺200
İrfan
 • (5 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Öncelikle öğrencinin seviyesini belirleyici bir sınav yaparım. Yeni başlayan öğrenciler içinse, dersi hangi amaçla...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
GSÜ Franzız Dili ve Edebiyatı öğrencisi, Pierre Loti mevzununundan özel ders. Fransa'da büyüdüm ve tüm öğrenimimi fransız sisteminde tamamladım.
₺100
Didem
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

İkinci anadilim sayılacak dercede iyi fransızca konuşuyorum ve size bu dili ilgilendiren herhangi bir konuda yardımcı...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Fransa doğumlu, Galatasaray Üniversitesi- Fransız Dili ve Edebiyatı Yüksek Lisans Öğrencisinden Fransızca dersleri verilir.
₺120
Cansu
 • (5 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Öncelikle dikte yaparak öğrencinin hangi alanda zorluk çektiğini tespit ederek o alanları geliştirmeye yönelik...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beşiktaş
Saint Benoit Fransız lisesi mezunu,Galatasaray üniversitesi öğrencisinden İstanbul'da ilkokul ortaokul ve lise seviyesinde Fransızca Dersi
₺90
Selen
İlk ders ücretsiz!

Derslere öncelikle öğrencinin kendini eksik ve yetersiz hissettiği konulardan başlarım.İlk olarak konuyu anlatır...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Sainte Pulchérie Fransız Lisesi Mezunu ve Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğrencisinden Fransızca Dersi
₺100
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

Ders vermek istediğim öğrenci profili; özellikle ilkokul, ortaokul ve lise hazırlık öğrencileridir. Kendim de bir...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beşiktaş
Fransa'da üniversite öğrencisinden özel Fransızca ders (isteğe bağlı DELF ve DALF sınavlarına yönelik ders verilebilinir)
₺120
İlkyaz
İlk ders ücretsiz!

Fransız lisesi Fransızca hazırlık sınıfında öğretilen müfredata uygun notlarım vardır. Lakin deneyimlerime...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beşiktaş
Doğa ile Beşiktaş içi tüm semtlerde uygun fiyata Fransızca özel dersi
₺50
Doğa
İlk ders ücretsiz!

Galatasaray Lisesi mezunuyum. Galatasaray Üniversitesi'nde isletme okuyorum. Fransizca ve Ingilizce dersinden muafiyet...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Anadili Fransızca ayrıca Galatasaray Üniversitesi ve Fransız Pierre Loti lisesi mezunundan Fransızca dersleri
₺250
Mihriban
İlk ders ücretsiz!

Dersleri tamamen öğrencimin ihtiyacına göre işlemekteyim. Fransız okullarında okuyan öğrencilerimin anlamadıkları...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beşiktaş
Galatasaray Lisesi mezunundan temel, orta ve ileri seviyede Fransızca okuma, anlama, yazma ve konuşma dersleri
₺220
Bengisu
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi ağırlıklı olarak yabancı dilde eğitim gören (tercihen Fransızca ve İngilizce) ilkokul, ortaokul ve lise...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beyoğlu
Fransada lisans ve yukseklisans mezunu ve suan doktora öğrencisinden ozel ders imkanı
₺150
Aylin
İlk ders ücretsiz!

Ders verme yöntemlerim kisiye yonelik değişmektedir, once öğrencinin eksik olan yönlerini gözlemlerim sonrasında ise...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Türk Kökenli, Fransa dogumlu, Fransız eğitimi almış, Bilingue hocadan özel ders!
₺70
Merve
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Ders isleme yöntemim insanların beklentilerine gore değişmektedir; pratik yapmak isteyen insanlarla o konuda yogun bir...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler son sınıf öğrencisiyim. İleri seviye Fransızca'ya ve İngilizce'ye sahibim. Halihazırda bu dillerde dersler vermekteyim.
₺70
Süleyman Burak
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi genellikle Le Nouveau Taxi isimli kitap üzerinden işlemekteyim. Ancak bu durum başlangıç seviyesinde olanlar...

Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Saint Joseph Mezunu Galatasaray Üniversitesi C1 sahibi öğrenciden Fransızca dersi ve ödev yardımı
₺100
Masis
İlk ders ücretsiz!

Ders içeriğini öğrencinin ilgi alanına veya ihtiyacına göre belirlerim. Ders boyunca fransızca konuşup konuşma...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Öğretmen evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat Müsait değil ₺85 ₺85
5 saat Müsait değil ₺370 ₺425
10 saat Müsait değil ₺950 ₺850
Ders talep et