Anasayfa
Ders ver
Elif - Prof i̇ngilizce -
 
 • Super Öğretmen
 • (15 üye yorumu)
M
Melis
« Mükemmel! Oncelikle Elif hocaya cok tesekkur ederim bana yeniden ingilizceyi... Devamını oku »
M
Melis
« Mükemmel! Oncelikle Elif hocaya cok tesekkur ederim bana yeniden ingilizceyi sevdirdigi icin:) Derslerimiz cok dinamik geciyor, kendisi hem cok mükemmeliyetçi hemde çok sabırlı. Asla bir konuyu tam öğretmeden yüzeysel geçmiyor, öğrenmeniz için ısrar ediyor ve takip yapıyor. Hem gramer olsun hem speaking olsun hepsine ayrı özel önem veriyor. İngilizcem çok iyi bir seviyeye gelene kadar onla yola devam:) Hem çok güvenilir birisi ayrıca çok sempatik. Tekrar kendisine çok teşekkürler! »
₺50/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 3saat
Elif tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • İngilizce
 • İngilizce konuşma becerileri
 • ingilizce okuduğunu anlama
 • İngilizce kelime bilgisi
 • İngilizce yazma becerileri
 • İngilizce duyduğunu anlama
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Ezbere değil öğrenmeye dayalı sistemi benimsemiş uzman öğretmenden ; İlk okul, Orta okul ,Lise seviyeleri, Hazırlık geçme ve Genel İngilizce .

Ders işleme yöntemi

Her dil farklı bir dil bilgisine sahiptir, bir dili hızlı ve kolay anlamanın en iyi yolu BİREYSEL ÖĞRENMEDİR . Her öğrenme tekniği her öğrencide aynı sonucu vermeyebilir. İngilizce öğrenirken her öğrenci de farklı bir eksiklik olur. Deneyimlerim ve öğrencilerimden edindiğim bilgiler doğrultusunda bu eksikleri fark eder, öğrencinin eksik olduğu alanı tamamlayarak ilerlerim.

Super Öğretmen

Elif en iyi öğretmenler arasında. Yetkin bir profil, iyi bir diploma, hızlı ilk ders planlaması, öğrencileri çok seviyor!

Eğitim

Saygı değer öğrencilerim ben Elif KÖKSAL, 6 yıldır İngilizce Öğretmenliği yapmaktayım. Bu sene 7. yılıma öğrencilerimden edindiğim bir çok tecrübe ile devam ediyorum. Biz öğretmenler öğretmeyi sevdiğimiz gibi , hayatın her anında ve alanında öğrenmeye açık kişilerizdir. BEYKENT ÜNİVERSİTESİ İngilizce Tercümanlık mezunuyum. Burslu olarak kazandığım okulumu bölüm birinciliğiyle bitirdim. Öğrencilik hayatıma devam ederken, bir çeviri ofisinde çalışmaya başladım. Tercümanlığın beni mutlu etmediğini fark edip, öğretme yeteneğimi keşif ettim. O günden beridir sadece öğrenme ve öğretme odaklı oldum. İlk önce özel dersler ile başladığım mesleğime diplomamı aldıktan sonra, Eğitim kurumlarında devam ederek Uluslarası sınavlara öğrenciler yetiştirdim.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺45/saat
5 saatlik ders ücreti : ₺250
10 saatlik ders ücreti : ₺500

Detaylar

20 Saatlik ödeme yapan öğrencilerime 3 ÜCRETSİZ hediye ders vermekteyim. 10 ya da 5 saatlik ders paketleri sadece haftanın en az 3 (üç) ders , 20 Saatlik ders PAKETİ ise haftada 4 ders almak isteyen öğrencilerim içindir. Haftada bir ya da iki ders almak isteyen öğrencilerimin 1 (bir) ders ücreti 65 TL'dir.

Elif tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • İngilizce
 • İngilizce konuşma becerileri
 • ingilizce okuduğunu anlama
 • İngilizce kelime bilgisi
 • İngilizce yazma becerileri
 • İngilizce duyduğunu anlama
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Elif: CV

08. 2020 Freelance English Teacher

07 .2019-07.2020 English Teacher (1 year)
İstanbul, Turkey
• Dilko (General English)

(gizli bilgi)19 English Teacher (1 year)
İstanbul, Turkey
• Kariyerim Anatolian High School

(gizli bilgi)18 English Teacher (10 months)
İstanbul, Turkey
• Örfi Çetinkaya Middle School (Public School)

10.2015-08.2017 Interpreter (2 years)
İstanbul, Turkey
• DİLMER TERCUME (Translation Agency)

15 üye yorumu : Elif
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
M
Melis

Mükemmel! Oncelikle Elif hocaya cok tesekkur ederim bana yeniden ingilizceyi sevdirdigi icin:) Derslerimiz cok dinamik geciyor, kendisi hem cok mükemmeliyetçi hemde çok sabırlı. Asla bir konuyu tam öğretmeden yüzeysel geçmiyor, öğrenmeniz için ısrar ediyor ve takip yapıyor. Hem gramer olsun hem speaking olsun hepsine ayrı özel önem veriyor. İngilizcem çok iyi bir seviyeye gelene kadar onla yola devam:) Hem çok güvenilir birisi ayrıca çok sempatik. Tekrar kendisine çok teşekkürler!

Elif cevap verdi

Bir çok alanda hızla öğrenen ve kendini geliştiren bir öğrenci :)

E
Ecem

Mükemmel! Elif hocayla ders yapmanın benim için büyük bir şans olduğunu düşünüyorum. İngilizce artık engel değil, ulaşabileceğim bir hedef oldu.
Teşekkürler Elif Hocam

H
Halim

Mükemmel! Elif hocam ile çok kolay ve anlaşılır dersler işliyorsunuz bir sonraki derse daha da istekli katılıyorsunuz yalın tane tane anlatımı çok başarılı.

A
Aysem

Mükemmel! Elif hoca cok titiz takibi cok iyi. Ögrencisi ile iletişimi güclü.Çok memnunuz .Derslerimize devam ediyoruz buyuk bir zevkle .

T
Tolga

Mükemmel! Harika bir insan ve muthis bir ogretmen. Ezbere dayanmayan, tamamen anlamaya ve kavramaya odakli bir yontem ile cok iyi bir ders anlatma tatzi var. benim seviyeme gore hazirladigi program ile en hizli sekilde hedefe ulasacagima eminim. Tesekkurler:)

10 referans

D
Dila

Bir arkadaşımın vesilesiyle kendisinden ders almaya başladım. Elif hocam çok pozitif biri. İşini sabırla ve hakkıyla yapıyor. Ders anlatımları çok akıcı ve eğlenceli. Kendine has bir ders anlatma tekniği var ve dersler çok verimli geçiyor. Yanlış yaptığınız zaman da yaklaşımı yapıcı. Verdiği alıştırmalar da ders sonrası işlenen konuyu pekiştirmeye yardımcı oluyor.

T
Tolga

Elif hn harika bir insan ve muthis bir ogretmen. Iletisim yetenegi cok ust duzeyde. Benim seviyeme gore cok iyi bir program hazirladi ve dogru bildigimi sandigim bircok yanlisi, ezbere dayanmayan bir yontemle yani tamamen anlamaya dayanan bir ogretim modeliyle aktariyor. Tesekkur ederim.

B
Busra

Kendisiyle zümre olmasak da öğretmenlik anlaminda bana çok şey katan müthiş bir ingilizce öğretmeni. Öğrencilerine uyguladığı öğretim teknikleriyle öğrencilerini hep memnun görüyordum. İngilizceyi bana bile öğretti ve severek eğlenerek kendisini dinledim her zaman.

S
Semanur

Elif hocayla gittiğim İngilizce kursunda tanıştım, sınıf öğretmenimizdi, aşırı enerjik ve güler yüzlü bir insan ve ders sırasında sizi kasmak yerine size ayak uyduran birisi umarım bir daha dersine katılma imkanım olabilir.

G
Görkem

Kendisiyle pandemi döneminde tanıştım ve tavsiyeleri ile ingilizce öğretmeni olma yolunda adımlar attım.
İletişimi cok kuvvetli ve onunla iken zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz.
Enerjisini gerek offline gerekse online her türlü karşı tarafa geçirebilen nadide insanlardan biri.
Hocama saygılarımı sunuyor ve gönül rahatlığıyla herkese onunla ingilizce deneyimi yaşamasını tavsiye ediyorum

C
Ceren

Elif Hoca, İngilizce’nin yapısını ve güncelliğini her zaman takip eden biri. Öğrencileri anlattıklarını öğrenmeden içi asla rahat etmez. I love Elif Hoca️

E
Elif

Güvenilir ve bu güveni hissettiren, işine sadık öğrencisini benimseyen sorumluluk sahibi bir öğretmen.

E
Ezgi

Elif hocam ezbere dayalı dil eğitimi Değilde İngilizceyi kavrayabilmemizi sağlayan programı ile hem İngilizceyi hem gönlümüzü fethetti :)

E
Emre

Elif Hoca ile özel bir kursta tanıştım. Kendisinin derslere verdiği özveri, dil öğrenene de azim olarak geri dönmekte. Dersler eğlenceli ve gayet bilgi dolu geçti. Superprof.com.tr sitesinde de dil öğrenme ihtiyacı olan arkadaşlara yardımcı olacağına eminim. Sıfır ingilizceli biri olarak grammer listening, speaking derslerinde bana başarı sağlayan Elif Hoca'ya teşekkür ederim.

E
Esra

Elif hoca her zaman öğrencileriyle yakından ilgilenir. Herkesin anlayabileceği şekilde sabırla anlatır ve anlattığı tüm konulara hakimdir.

Elif ile röportaj

SORU 01 | 08
Bu dili doğdunuz ve yaşadığınız yerden dolayı mı biliyorsunuz yoksa bir öğretmeniniz size öğrenme isteği mi verdi?
Elif — Hayır doğduğum yerde İngilizce konuşulmuyordu. Ortaokul İngilizce Öğretmenim Evren Demirel'in bunda katkısı çoktur. Öğretmenimin etkisi dışında, kendi ilgimde vardı. Oyun oynarken, dizi film izlerken anlamak istiyordum. Bunların hepsi bende büyük bir öğrenme isteği yarattı ve bu öğrenme isteği asla bitmedi.
SORU 02 | 08
Sizce bu dilin kültürünü temsil eden yaşan veya geçmişteki, hayali veya gerçek kişi kim?
Elif — Bu dili öğrenmemi en çok sağlatan şey Beyonce şarkıları olabilir. Şaka bir yana bir dili öğrenmek değildi amaç tüm dünyayı öğrenmekti.
SORU 03 | 08
Bu kişinin özellikle sevdiğiniz bir deyişi, sözcüğü, geleneği veya tipik bir davranışı var mı?
Elif — "Let me turn your rain into sun" Müsaadenle yağmurunu güneşe çevireyim. Benim hayat mottom olmuştur bu söz.
SORU 04 | 08
Akademik, mesleki veya kişisel anlamda bu dili öğrenmek neden önemli?
Elif — İngilizce bir dünya dili gerçek anlamda öyle ve kolay. Kesinlikle kolay sadece biraz ilgi istiyor herkes gibi onunda ilgiye ihtiyacı var. İngilizceye ektiğiniz her tohum size meyvesini çifter çifter verir çünkü İngilizce böyle bir dil.
SORU 05 | 08
Bu dilin en belirgin zorluğu ve öğrenilmesini kolaylaştıracak yönü nedir?
Elif — Yukarıda bahsettiğim gibi bir zorluğu yok, tabi ilgi göstermesini zaman ayırmasını sevmeyen bir kişiliğe sahipseniz sadece İngilizce değil her şey cehennem gelir.
SORU 06 | 08
Alanınız veya eğitiminizle ilgili bize anlatmak isteyeceğiniz bir anınız?
Elif — Bir anım değil birden çok anım var sanırım tek bir anıdan bahsetmem pek mümkün değil. Şunu söyleyebilirim ki her verdiğim ders beni daha iyi bir eğitimci yaptı. Öğrencilerim yıllarca sandı ki onlar öğrendi tam tersi, onlar öğretti ben daha çok öğrendim.
SORU 07 | 08
Seyahat anılarınızı anlatarak sizi biraz daha tanımamıza yardımcı olun.
Elif — Gezmekten çok keyif alan biriyim maalesef beni gördüğüm taş yığınları etkilemez. Mimari bir yönüm olmadığından olabilir beni gezdiğim yerlerin Kültürleri, yedikleri ve giydikleri etkiler.
SORU 08 | 08
Kendinizi birçok dilde ifade edebilme kapasiteniz yanında izi Superöğretmen yapan şey nedir?
Elif — Süper Öğretmen değilde, Süper Öğrenci dersek doğru bir kullanım olur. Bir öğretmeni iyi yapan şey başarılı bir öğrenci yani öğrenme aşkı hiç bitmemiş bir öğrenci oluşudur. Her ders öncesi öğrencisi için hazırlık yapar ve bu yıllarca sürer. Sanırım bir öğretmeni SÜPER yapan şey bu çalışkanlığın bitmemesidir.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde i̇ngilizce dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için i̇ngilizce konuşma becerileri dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! ingilizce okuduğunu anlama derslerii̇ngilizce kelime bilgisi dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

mantIksal çözümleme tekni̇ği̇ i̇le i̇ngi̇li̇zce öğrenmeye hazır mısınız .Yoğun prati̇k ve detaylı anlatım i̇le i̇ngi̇li̇zce öğrenme.
₺100
Zülküf
 • (12 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

EĞİTİM ANLAYIŞIM PRATİK GRAMMAR VE MANTIKSAL ÇÖZÜMLEME TEKNİĞİNE DAYALIDIR.ÖĞRENCİMDE HEDEFLEDİĞİM...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beşiktaş
6-13 yaş aralığındaki çocuklara eğlenceli ve öğretici İngilizce özel ders (yüz yüze veya online)
₺300
Ece
İlk ders ücretsiz!

6-13 yaş aralığındaki çocuklara İngilizce öğrenmeleri konusunda destek oluyorum. Gerek okul ödevlerine yardımcı...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beşiktaş
Peyzaj mimarlığı öğrencisinden ilkokul ve ortaokul öğrencilerine özel ingilizce dersi verilir. :)
₺60
Elif
İlk ders ücretsiz!

Öğrencilerimin istediği kaynaktan dersi işlerim . Kendimde onlar için alıştırmalar yazarım.

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Şişli
Lise olarak Ted koleji mezunuyum ve sonrasında da Sabancı üniversitesinde hazırlık okudum ve ingilizce dersi veriyorum.
₺55
Doga
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi üniversitelerden elimde kalan kitaplardan fotokopilerle ve genel olarak ingilizce konuşarak vermeyi...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beyoğlu
7 yıldır akıcı olarak ingilizce konusuyorum. Ingilizceyi cocuklugumdan beri ogreniyorum. Ielts sinavindan 8 uzerinden 6 almis bulunmaktayim
₺40
Mahsum
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi planlı olarak işlerim. Oncelikle ders verecegim kisiyle oturur isleyecegimiz konulari gozden gecirmeden once ...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Üsküdar
Merhaba ekonomi ve finans öğrencisiyim beraber eğlenerek ingilizce öğrenmek isterseniz ben buradayımm
₺65
Berna
İlk ders ücretsiz!

ingilizce seviyenize göre sıfırdan başlayarak ve ya ingilizcenizi ilerletmek istiyorsanız seviyenizi arttırmakla...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Üsküdar
(ingilizce) psikoloji öğrencisinden, çocuklara ingilizce dil becerileri kazandırma ve pratiklerle güçlendirme eğitimi. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası ulaşıma kolay yerler tercih edilir.
₺70
Kübra
İlk ders ücretsiz!

Teoride öğrenilen tüm bilgileri pratik olarak hayata geçirip daha iyi öğrenmesini sağlamak benim birinci yöntemim....

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İngilizce öğretmeninden A1, A2, B1, B2, C1 seviyesinde İngilizce dersleri. İlkokul, ortaokul, lise, üniversite öğrencilerine, otel, restoran gibi yabacı müşterilerin olduğu yerlerde çalışanlara İngili
₺60
Bayram
İlk ders ücretsiz!

Dersler sonucunda sizin İngilizceyi konuşurken veya yazarken doğru bir şekilde kullanabilmeniz benim için çok...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beşiktaş
Boğaziçi Üniversitesi öğrencisinden ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite seviyelerinde İngilizce dil dersleri
₺70
Aslı Güneş
İlk ders ücretsiz!

Derslere başlamadan önce öğrencimin aşağı yukarı hangi seviyede olduğunu, konuşurken yaptığı hatalardan hangi...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
TESOL Sertifikali, >8yıl tecrübe, Native: FunEnglish-PerfectSpeaker markası: birebir ingilizce dili ögreniminde VEYA 4kişilik PerfectSpeaker klübü: 2 eğlenceli öğrenme sistemi. Bonus ders fırsatları!
₺80
Charles
 • (19 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

1. Tanıtım amaçlı ilk ders 2. Amaç belirleme 3. Seviye belirleme 4. özel ve özenle hazırlanmış program kapsamı...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Öğretmenin evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat Müsait değil Müsait değil ₺45
5 saat Müsait değil Müsait değil ₺225
10 saat Müsait değil Müsait değil ₺450
Ders talep et