Anasayfa
Ders ver
 
 • (13 üye yorumu)
E
Ecem
« Mükemmel! Elif hocayla ders yapmanın benim için büyük bir şans olduğunu... Devamını oku »
E
Ecem
« Mükemmel! Elif hocayla ders yapmanın benim için büyük bir şans olduğunu düşünüyorum. İngilizce artık engel değil, ulaşabileceğim bir hedef oldu. Teşekkürler Elif Hocam »
₺45/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 9saat
Elif tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • İngilizce
 • İngilizce konuşma becerileri
 • ingilizce okuduğunu anlama
 • İngilizce kelime bilgisi
 • İngilizce yazma becerileri
 • İngilizce duyduğunu anlama
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Ezbere değil öğrenmeye dayalı sistemi benimsemiş uzman öğretmenden ; İlk okul, Orta okul ,Lise seviyeleri, Hazırlık geçme ve Genel İngilizce .

Ders işleme yöntemi

Her dil farklı bir dil bilgisine sahiptir, bir dili öğrenmenin en iyi yolu BİREYSEL ÖĞRENMEDİR . Her öğrenme tekniği her öğrencide aynı sonucu vermeyebilir. İngilizce öğrenirken her öğrenci de farklı bir eksiklik olur. Deneyimlerim ve öğrencilerimden edindiğim bilgiler doğrultusunda bu eksikleri fark eder, öğrencinin eksik olduğu alanı tamamlayarak ilerlerim.

Eğitim

Saygı değer öğrencilerim ben Elif KÖKSAL, 6 yıldır İngilizce Öğretmenliği yapmaktayım. Bu sene 7. yılıma öğrencilerimden edindiğim bir çok tecrübe ile devam ediyorum. Biz öğretmenler öğretmeyi sevdiğimiz gibi , hayatın her anında ve alanında öğrenmeye açık kişilerizdir. BEYKENT ÜNİVERSİTESİ İngilizce Tercümanlık mezunuyum. Burslu olarak kazandığım okulumu bölüm birinciliğiyle bitirdim. Öğrencilik hayatıma devam ederken, bir çeviri ofisinde çalışmaya başladım. Tercümanlığın beni mutlu etmediğini fark edip, öğretme yeteneğimi keşif ettim. O günden beridir sadece öğrenme ve öğretme odaklı oldum. İlk önce özel dersler ile başladığım mesleğime diplomamı aldıktan sonra, Eğitim kurumlarında devam ederek Uluslarası sınavlara öğrenciler yetiştirdim.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺45/saat
5 saatlik ders ücreti : ₺225
10 saatlik ders ücreti : ₺450

Detaylar

20 Saatlik ödeme yapan öğrencilerime 3 ÜCRETSİZ ders vermekteyim. 10 ya da 5 saatlik ders paketleri sadece haftanın en az 3 (üç) ders , 20 Saatlik ders PAKETİ ise haftada 4 ders almak isteyen öğrencilerim içindir. Haftada bir ya da iki ders almak isteyen öğrencilerimin 1 (bir) ders ücreti 65 TL'dir.

Elif tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • İngilizce
 • İngilizce konuşma becerileri
 • ingilizce okuduğunu anlama
 • İngilizce kelime bilgisi
 • İngilizce yazma becerileri
 • İngilizce duyduğunu anlama
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Elif: CV

07 .2019-07.2020 English Teacher (1 year)
İstanbul, Turkey
• Dilko (General English)

(gizli bilgi)19 English Teacher (1 year)
İstanbul, Turkey
• Kariyerim Anatolian High School

(gizli bilgi)18 English Teacher (10 months)
İstanbul, Turkey
• Örfi Çetinkaya Middle School (Public School)

10.2015-08.2017 Interpreter (2 years)
İstanbul, Turkey
• DİLMER TERCUME (Translation Agency)

13 üye yorumu : Elif
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
E
Ecem

Mükemmel! Elif hocayla ders yapmanın benim için büyük bir şans olduğunu düşünüyorum. İngilizce artık engel değil, ulaşabileceğim bir hedef oldu.
Teşekkürler Elif Hocam

H
Halim

Mükemmel! Elif hocam ile çok kolay ve anlaşılır dersler işliyorsunuz bir sonraki derse daha da istekli katılıyorsunuz yalın tane tane anlatımı çok başarılı.

A
Aysem

Mükemmel! Elif hoca cok titiz takibi cok iyi. Ögrencisi ile iletişimi güclü.Çok memnunuz .Derslerimize devam ediyoruz buyuk bir zevkle .

T
Tolga

Mükemmel! Harika bir insan ve muthis bir ogretmen. Ezbere dayanmayan, tamamen anlamaya ve kavramaya odakli bir yontem ile cok iyi bir ders anlatma tatzi var. benim seviyeme gore hazirladigi program ile en hizli sekilde hedefe ulasacagima eminim. Tesekkurler:)

9 referans

T
Tolga

Elif hn harika bir insan ve muthis bir ogretmen. Iletisim yetenegi cok ust duzeyde. Benim seviyeme gore cok iyi bir program hazirladi ve dogru bildigimi sandigim bircok yanlisi, ezbere dayanmayan bir yontemle yani tamamen anlamaya dayanan bir ogretim modeliyle aktariyor. Tesekkur ederim.

B
Busra

Kendisiyle zümre olmasak da öğretmenlik anlaminda bana çok şey katan müthiş bir ingilizce öğretmeni. Öğrencilerine uyguladığı öğretim teknikleriyle öğrencilerini hep memnun görüyordum. İngilizceyi bana bile öğretti ve severek eğlenerek kendisini dinledim her zaman.

S
Semanur

Elif hocayla gittiğim İngilizce kursunda tanıştım, sınıf öğretmenimizdi, aşırı enerjik ve güler yüzlü bir insan ve ders sırasında sizi kasmak yerine size ayak uyduran birisi umarım bir daha dersine katılma imkanım olabilir.

G
Görkem

Kendisiyle pandemi döneminde tanıştım ve tavsiyeleri ile ingilizce öğretmeni olma yolunda adımlar attım.
İletişimi cok kuvvetli ve onunla iken zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz.
Enerjisini gerek offline gerekse online her türlü karşı tarafa geçirebilen nadide insanlardan biri.
Hocama saygılarımı sunuyor ve gönül rahatlığıyla herkese onunla ingilizce deneyimi yaşamasını tavsiye ediyorum

C
Ceren

Elif Hoca, İngilizce’nin yapısını ve güncelliğini her zaman takip eden biri. Öğrencileri anlattıklarını öğrenmeden içi asla rahat etmez. I love Elif Hoca️

E
Elif

Güvenilir ve bu güveni hissettiren, işine sadık öğrencisini benimseyen sorumluluk sahibi bir öğretmen.

E
Ezgi

Elif hocam ezbere dayalı dil eğitimi Değilde İngilizceyi kavrayabilmemizi sağlayan programı ile hem İngilizceyi hem gönlümüzü fethetti :)

E
Emre

Elif Hoca ile özel bir kursta tanıştım. Kendisinin derslere verdiği özveri, dil öğrenene de azim olarak geri dönmekte. Dersler eğlenceli ve gayet bilgi dolu geçti. Superprof.com.tr sitesinde de dil öğrenme ihtiyacı olan arkadaşlara yardımcı olacağına eminim. Sıfır ingilizceli biri olarak grammer listening, speaking derslerinde bana başarı sağlayan Elif Hoca'ya teşekkür ederim.

E
Esra

Elif hoca her zaman öğrencileriyle yakından ilgilenir. Herkesin anlayabileceği şekilde sabırla anlatır ve anlattığı tüm konulara hakimdir.

Elif ile röportaj

SORU 01 | 08
Bu dili doğdunuz ve yaşadığınız yerden dolayı mı biliyorsunuz yoksa bir öğretmeniniz size öğrenme isteği mi verdi?
Elif — Hayır doğduğum yerde İngilizce konuşulmuyordu. Ortaokul İngilizce Öğretmenim Evren Demirel'in bunda katkısı çoktur. Öğretmenimin etkisi dışında, kendi ilgimde vardı. Oyun oynarken, dizi film izlerken anlamak istiyordum. Bunların hepsi bende büyük bir öğrenme isteği yarattı ve bu öğrenme isteği asla bitmedi.
SORU 02 | 08
Sizce bu dilin kültürünü temsil eden yaşan veya geçmişteki, hayali veya gerçek kişi kim?
Elif — Bu dili öğrenmemi en çok sağlatan şey Beyonce şarkıları olabilir. Şaka bir yana bir dili öğrenmek değildi amaç tüm dünyayı öğrenmekti.
SORU 03 | 08
Bu kişinin özellikle sevdiğiniz bir deyişi, sözcüğü, geleneği veya tipik bir davranışı var mı?
Elif — "Let me turn your rain into sun" Müsaadenle yağmurunu güneşe çevireyim. Benim hayat mottom olmuştur bu söz.
SORU 04 | 08
Akademik, mesleki veya kişisel anlamda bu dili öğrenmek neden önemli?
Elif — İngilizce bir dünya dili gerçek anlamda öyle ve kolay. Kesinlikle kolay sadece biraz ilgi istiyor herkes gibi onunda ilgiye ihtiyacı var. İngilizceye ektiğiniz her tohum size meyvesini çifter çifter verir çünkü İngilizce böyle bir dil.
SORU 05 | 08
Bu dilin en belirgin zorluğu ve öğrenilmesini kolaylaştıracak yönü nedir?
Elif — Yukarıda bahsettiğim gibi bir zorluğu yok, tabi ilgi göstermesini zaman ayırmasını sevmeyen bir kişiliğe sahipseniz sadece İngilizce değil her şey cehennem gelir.
SORU 06 | 08
Alanınız veya eğitiminizle ilgili bize anlatmak isteyeceğiniz bir anınız?
Elif — Bir anım değil birden çok anım var sanırım tek bir anıdan bahsetmem pek mümkün değil. Şunu söyleyebilirim ki her verdiğim ders beni daha iyi bir eğitimci yaptı. Öğrencilerim yıllarca sandı ki onlar öğrendi tam tersi, onlar öğretti ben daha çok öğrendim.
SORU 07 | 08
Seyahat anılarınızı anlatarak sizi biraz daha tanımamıza yardımcı olun.
Elif — Gezmekten çok keyif alan biriyim maalesef beni gördüğüm taş yığınları etkilemez. Mimari bir yönüm olmadığından olabilir beni gezdiğim yerlerin Kültürleri, yedikleri ve giydikleri etkiler.
SORU 08 | 08
Kendinizi birçok dilde ifade edebilme kapasiteniz yanında izi Superöğretmen yapan şey nedir?
Elif — Süper Öğretmen değilde, Süper Öğrenci dersek doğru bir kullanım olur. Bir öğretmeni iyi yapan şey başarılı bir öğrenci yani öğrenme aşkı hiç bitmemiş bir öğrenci oluşudur. Her ders öncesi öğrencisi için hazırlık yapar ve bu yıllarca sürer. Sanırım bir öğretmeni SÜPER yapan şey bu çalışkanlığın bitmemesidir.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde i̇ngilizce dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için i̇ngilizce konuşma becerileri dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! ingilizce okuduğunu anlama derslerii̇ngilizce kelime bilgisi dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Beylikdüzü
Biyoloji Bölümü Öğrencisinden İstanbul'da ilkokul ve ortaokul öğrencilerine özel birebir İngilizce dersi
₺40
Melisa
İlk ders ücretsiz!

Öncelikle öğrencimin zihninin nasıl algıladığını,nasıl bir öğrenme süreci olduğunu tespit ederim ve buna göre...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beylikdüzü
Başarılı İngilizce Öğretmeninden İngilizce Özel Ders Verilir (Öğrenmeniz garantili) Uygun fiyata özel ders
₺85
Tutku
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Communicative language teaching yaklaşımını kullanmaktayım. Derslerin konularına göre çeşitli uygulamalı...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Boğaziçi mezunundan ilk okul ve lise seviyesinde ingilizce dersleri, pratik yapma ve konuşma becerileri
₺75
Bahadır Utku
 • (4 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Dersleri daha çok pratik üzerinden ve günlük hayattaki diyologlar üzerinden işlerim. Okuduğunu anlama, konuşma,...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Esenyurt
Hazırlığı yüksek ortalama ile bitirmiş Civil Aviation Management öğrencisinden İngilizce dersleri.
₺50
Berkay
İlk ders ücretsiz!

Eğer kişi temel bilgiye sahip ise, derslerimi eğelenceli kılmak için uğraşırım. Kendim de başlarda bu şekilde...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Esenyurt
İstanbul (avrupa) da ilk okul orta okul be lise seviyesinden İngilizce dersi
₺53
Mahsa
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi listening reading writing ve speaking üzerine kurarım bir saate kitap okuma müzik dimleme ve grammer ders ile...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beylikdüzü Osb
Nükleer enerji mühendisliği öğrencisinden b1 seviyesine kadar okul ingilizcesi ve günlük konuşma ingilizcesi ders
₺65
Oznur
 • (4 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

derslerim tamamıyla öğrenci odaklı. farklı yöntemler deneyerek öğrencinin en rahat olduğu yöntemi benimseyip...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beylikdüzü Osb
İngilizce psikoloji bölümü öğrencisinden İstanbul’da bireysel İngilizce dersleri (IELTS Overall Score 7)
₺80
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

Bir dilin öncelikle konuşularak ve kulak aşinalığı geliştirilerek öğrenilebileceğine inanıyorum. Dersler...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İstanbul üniversitesi elektrik elektronik mühendisinden ilkokul ve lise seviyesinde ingilizce-matematik-fizik özel dersi verebiliyorum
₺70
Muhammet
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi işlemedem önce kesinlikle öğrencinin seviyesini tespit eder öğrencinin seviyesine uygun bir şekilde ders...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Avcılar
Amerika'da dil eğitimi almış ve dil sertifikası bulunan ekonomi mezunundan ingilizce dersi
₺60
Derya
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi öğrencinin gereksinimlerine uygun bir program oluşturarak işlerim.Kelime ,gramer, konuşma ,okuma,yazma veya...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Avcılar
Çocuklar ve Gençler için Moskova'da okumuş ekonomi öğrencisinden Türkçe,Rusça ve İngilizce ders
₺50
Çağatay
İlk ders ücretsiz!

Ders işleme yöntemlerimin hepsi anlama ve konuşma üzerine. Sıkıcı gramer kuralları ile sizi yormuyorum. Amerikan ve...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beylikdüzü Osb
Hacettepe Almanca Mütercim Tercümanlık mezunundan ileri seviye garantili İngilizce ve Almanca özel ders
₺50
Cemre
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi öğrencinin isteği ve ilgi alanlarına göre şekillendirmeyi tercih ederim. Öğrencimin konforu benim için...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
İngiliz dili ve edebiyatı öğrencisiyim 3. Sınıfım ve isteyenlere hevesli olanlara özel ders verilmektedir
₺60
Zişan
 • (5 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Öncelikle karşımdaki insanın seviyesini ölçerim ona ufak bir test yaparım. Sonra seviyesine göre ona etkinlikler...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmenin evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat Müsait değil Müsait değil ₺45
5 saat Müsait değil Müsait değil ₺225
10 saat Müsait değil Müsait değil ₺450
Ders talep et