Anasayfa
Ders ver
İzmir 
İzmir 
 • (15 üye yorumu)
M
Merve Alkan
« Cansu hoca okulda tanışma şansına eriştiğim harika bir... Devamını oku »
M
Merve Alkan
« Cansu hoca okulda tanışma şansına eriştiğim harika bir öğretmendir Edebiyat konusunda en ince ayrintilari ve harika hikayeleri yaşıyormuş gibi bize aktarirdi . »
₺50/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 24saat
Cansu tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Türk dili ve edebiyatı
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunundan Türkçe ve Edebiyat Dersleri

Ders işleme yöntemi

Görsel sanatlar hususunda da yeteneğim var çocuklarıma, anlatacağım konuyu çizerek, izleterek ve onların hissetmelerini ve duymalarını sağlayarak anlatırım.. Bir şairin resme ilgisini olduğunu bilirlerse o şiirde resmin de olduğunu göreceklerdir, musiki olduğunu göreceklerdir..
Edebiyat görsel sanatlar ile iç içedir ben de onların ruhlarına dokunarak dersimi anlatırım..

Eğitim

Türk Dili Ve Edebiyatı Öğretmeniyim. 2017 ve 2018 yılında İzmir Gaziemir'de devlet okullarında görev yaptım. Atatürk'ümüzün bahşettiği üzere "Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır" minvaliyle bana bahşedilen unvanı kadrini kıymetini bilmeye gayret ettim.. Öğrencilerim, nihayetinde benim için vatan çiçekleridir. Ben vatan çiçeklerimi sevgiyle suladım, onların yürüdüğü yolda belki bir anne ruhuyla onlara iyi bir yol arkadaşı olmak için gayret ettim..Onların gençlik ruhuna kıymet verip, toplumda evvala kendi değerlerine sahip çıktıkça var olabileceklerini hep dile getirdim. Ben çok kısa zamanda derslerine dahi girmediğim Öğrencilerin dahi gönlünü kazandım.. Ders anlatmak elbette bir meziyettir ama bununla eş değer olan onların kıymetli olduğunu onlara hissettirmektir.. Kazanacakları sınavların, girecekleri liselerin ve üniversitelerin, sıralarında bir değer kazanarak oturuyor olmaları daha manidardır..Onlar bizim çocuklarımız.. Geleceğin yegane değerlerine sahip çıkmak evvala öğretmenlerin borcu ben henüz atanamadım.. Ama atanınca da bu bilinç ile görev yapacağım.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺50/saat
Cansu tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Türk dili ve edebiyatı
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

15 üye yorumu : Cansu
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.

15 referans

M
Merve Alkan

Cansu hoca okulda tanışma şansına eriştiğim harika bir öğretmendir Edebiyat konusunda en ince ayrintilari ve harika hikayeleri yaşıyormuş gibi bize aktarirdi .

Z
Zeynep

Hayatıma dokunan nadir hocalardan bir tanesi Cansu hocam. Edebiyatı sevmeme en büyük etkendir kendisi. Sadece edebiyat değil bir çok şeyde bana katkı sağladığını düşünüyorum.

B
Berf

Cansu hoca özellikle sınav dönemimde netlerimin artmasına ve konulara hakim olmama çok yardımcı oldu ve şimdi istediğim bölümü kazandım. :) Çok güzel ders anlatması dışında çok kibar ve naif bir insan. Eğer gerçekten yardımcı bir öğretmen arıyorsanız kesinlikle tercih etmelisiniz. :)

M
Melisa

Canım Cansu Hocamm, işini aşkla yapan, edebiyattan çok daha fazlasını öğreten, sevgisini her daim hissettiren hocam... İşine olan aşkı öyle güzeldir ki ondan bir şey öğrenememeniz söz konusu dahi olamaz, lisede dersine girmemişken dahi ondan öğrendiğim çok şey oldu ama en unutulmazı işine ve öğrencilerine olan ilgisi, aşkı...

M
Mustafa

Biz güzel hocam ile ben lisede okurken tanıştık zaten hayatımın dönüm noktası da bu oldu okudugumuz okulda bize boş bir çöp kutusu gibi davranıyordu herkes kendi öğretmenlerimiz bile çünkü onlar için egitilmez et yığınlarından farkımız yoktu cansu hocam o zamanlar bize staj eğitimi için gelmisti yani bizi tanıyan biri değildi daha önce bir kaç stajyer ogretmen dersimize girmişti başta umursamadım diğerlerinden farkı olmadığını düşünüp yeni bir baş belasının geldiğini düşünmüştüm ama cansu hoca ilk dersten bize kara tahtaya bizim için önemsiz küçük harfler yazıp gitmek yerine hayallerimizi sormuştu gerçekten düşüncelerimizi merak eden birini görmek beni heyecanlandirmisti hoş sınıfın büyük bir bölümünun ilgisini çekmedi fakat ilk kez bizim gelecegimize ailemizden başka değer veren biri değil bir eğitimci görmüştüm daha sonra gel zaman git zaman sene sonuna kadar geldik ne için yaşadığını dahi bilmeyen ben lise biter bitmez çalışıp yurt dışına ufkumu genişletmeye gittim daha sonra gelip bir çok şehri gezdim hayatımda kitap okumamıştım Alican tatildeyi saymazsak tabi :) okumaya başladım şuan da sağlık okuyorum ama sanırım üniformanin güzelliğinden polis olmak istiyorum ama en güzeli bir amacım var hayal edebiliyorum onla tanismasaydim yüksek ihtimalle lise biter bitmez değersiz gördüğüm hayatımı da alıp saçma sapan bir fabrikada ne amaçla yapıldığına en ufak fikrimin olmadığı parçaları yapıp hayallerimi insanların geçinemediği bir paraya satacaktim hayat bazen size çelme takar bazen sorumsuz eğitimciler ile bazen ne okuduğunuzdan haberi dahi olmayan bir aile çıkarcı arkadaşlar gibi gibi uzar gider ama hayallerinizi sattığınız da geriye sadece bomboş bir yaşanmışlık kalır ben degersiz hayatımdaki hayallerimi satmayı düşünürken cansu hocam 16 yaşındaki bir çocuğun da hayallerinin olduğunu düşünüp bize fikirlerimizi ve hayallerimizi sormustu halbuki o hariç herkes bizi bir an önce mezun edip kurtulmayı bekleken okula gelmeden önce bu gittiğiniz okul en kotu öğrencilerin yerleştiği okul onlara bişey ogretemezsiniz derken o birşeyleri değiştirmeye çalıştı bu yuzden aradan yıllar geçse dahi kendisini öz ablamdan ayırmam tabiki herşey eğitimciler ile bitmiyor hayat sizin öğretmenler bir araçtir size yolculukta eşlik eder daha sonra kendi araciniza biner şoför siz olursunuz öğretmenime niye referans oluyorum çünkü aydın gencler ve aydınlık yarınlar için umudumu devam ettirmek istiyorum sabırla okuduğunuz için teşekkür ederim hayallerinizin gerçek olduğu bir yaşam diliyorum hoşçakalin

F
Fatma

Kendisi alanında başarılı bir öğretmendir. Daha önce uzun bi süre ders alma şansım oldu, gayet verimli ve hoş vakit geçirdik. Sabırlı, kibar ve anlayışlı bir öğretmen. Türk dili ve edebiyatı alanında ders almak için doğru bir seçim.

H
Hayal

Cansu hocamı liseden tanırım. Hiç dersime girmemesine rağmen bir çok öğretmenime göre daha yakın bulduğum bir hocamdır. Evet dersime girmese de o benim de hocamdı. Öğrenci yanlısı, her hareketinde öğrencilerini düşünen, onlar için en faydalı olanı arayan bir öğretmen olarak kendisine güvenim sonsuzdur. Bana en çok güven veren yönü de bu oldu. Bence bir öğrenci için en önemli şey hocana bir şeyler sorabileceğini bilmektir. Ve Cansu hocama ne saman istersem bir şeyler sorabileceğimi hep bildim...

D
Damla

Cansu hocam, kendini bu dalda oldukça geliştirmiş donanımlıve bilgi birikimi fazla bir öğretmen. Fazlasıyla anlayışlı ve sabırlı. Pişman olmayacaksınız.

Ş
Şimal

Cansu öğretmenim şu ana kadar tanıdığım en iyi öğretmen olabilir. İşini çok severek yapan bir insan. Her şeyle ilgilenir bizim için çok çabalayıp öğrenmemiz için elinden geleni yapar. Çok güzel muhabbetlerimiz oldu bana çok şey kattı güzel kalbiyle. Oldukça kibar ve temiz bir kalbi vardır. Yüzündeki gülümsemeyi hiçbir zaman eksik etmez.
Pes etmez bir ruhu ve sevgi dolu bir kalbi olduğu için superprof'un diğer üyelerine tavsiyemdir.

E
Esin

Cansu öğretmenimle lisede tanıştım. Kendisi çok nazik ve kibar olmakla birlikte çok sakin ve iyi bir öğretmendir. Bir sayısal öğrencisine edebiyatı sevdirmiştir. Öğrettiği bilgiler üniversite sınavında çok işe yaradı. Cansu hoca ders esnasında öğrencilerle güzel bir iletişim kurarak derse olan ilgiyi arttırmıştır. Bu yüzden Cansu hocayı ders almak isteyenlere tavsiye edebilirim.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde türk dili ve edebiyatı dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz:

Onur dereceli,Ege Üniversitesi mezunu,Türk dili ve edebiyatı zümre başkanından özel ders verilir.
₺80
Nazlı
İlk ders ücretsiz!

Ben anlatır,yazarım,öğrenciye sorar pekiştirir anlamadan diğer konuya geçmem

Webcam dersleri Yüz yüze dersler
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeninden İzmir/Gaziemir ve Çevresinde Her Seviyeye Uygun Türkçe ve Edebiyat Dersleri
₺30
Pelin
 • (3 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Türkçenin, özellikle de insanın kendini ve çevresini anlamlandırma gayretine girdiği büyüme çağında, doğru...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Gaziemir
Okul öncesi öğretmenliği bölümü öğrencisinden lise, ortaokul ve ilkokul seviyesindeki öğrencilere dilbilgisi, edebiyat dersi verilir.
₺60
Burcu
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi sıkıcı olmadan belli bir kural dahilinde işlerim. Önce konu başlıklarını belirler sonra anlatacağım...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Gaziemir
Ziraat mühendisinden okul ve üniversite sınavlarına yönelik edebiyat dersleri ve kitap okuma alışkanlığının kazandırılması
₺60
Merve
İlk ders ücretsiz!

Okul ödevleri ve sınava yönelik çalışmalar bitmeden dersleri bitirmiyorum. Gerekli gördüğüm takdirde ödev...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
SInıf öğretmenliği öğrencisinden öğrencilere ders! Birlikte çok keyifli bir şekilde ders işleyebiliriz
₺45
Yeliz
 • (3 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Ezberci sistem genel olarak tüm Türk gencinin korkulu rüyası. Ben çocuklara ezber yaptırmadan hafıza teknikleri ve...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Gaziemir
Ege Ü. Türk Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisinden Dil anlatım ve Edebiyat dersleri
₺50
Ecenur
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi işleme şeklim karşımdaki kişiye göre değişir, derse ilgisiz olan öğrenmek zorunda olduğu için dersimi...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim. Izmır Menderes ve Gaziemir çevresinde ilk okul, orta okul ve lise alanında Türkçe ve Edebiyat dersleri veriyorum.
₺80
Saliha
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi konuya göre biçimlendirdim. 1 saatlik ders süreci içerisinde giriş kısmında biraz konudan bahsederim...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Gaziemir
İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. Üniversitemden Pedagojik Formasyon aldım. Zoom üzerinden ders veriyorum. KPSS puanım 80 ve edebiyat ile yakından ilgiliyim.
₺70
Gardenya Deniz
İlk ders ücretsiz!

Derse başlarken, ders sonunda konuya hangi yönleriyle hakim olunacağını söylerim. Konu anlatımında örneklerden...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Özel okul ve devlet okulu deneyimli Türkçeyi eğlenerek öğretirim.deneyelim farkı göreceksiniz
₺70
Elif Başak
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül üniversitesi Buca Eğitim fakültesi mezunuyum eğitimde rehberlik ve koçluk konusunda sertifikalarim var...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
ÖSYM'nin bütün sınavlarına hazırlık, Özel Eğitimde ders verme, Türkçe olarak ilkokul takviye
₺100
Füreya
İlk ders ücretsiz!

Soru cevap, uygulamalı bir şekilde gösterip yaptırma, yaratıcı drama kullanarak, oyun oynatarak öğretme, dersi...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmenin evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat Müsait değil Müsait değil ₺50
Ders talep et