Anasayfa
Ders ver
 
 • (11 üye yorumu)
B
Bahar
« Mükemmel! Tuğba öğretmenden 13 yaşında kızım ve 7 yaşında oğlum için... Devamını oku »
B
Bahar
« Mükemmel! Tuğba öğretmenden 13 yaşında kızım ve 7 yaşında oğlum için kurân-ı kerim dersleri alıyoruz. Bizi pozitif ve çözüm odaklı yaklaşımı, özelliklede ses tonundaki sakinliği ve konuya hakimliği çok etkiledi. Kesinlikle tavsiye ederiz. »
₺100/saat
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 1saat
Tuğba tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Din kültürü ve ahlak bilgisi
 • Kuran okuma
 • İlahiyat
 • Siyer
 • Hadis
 • Etik
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Din Kültürü öğretmeninden her yaş kademesine özel veya grup dersi verilir.

Ders işleme yöntemi

İlk derste öğrencinin düzeyini belirleyerek(başlangıç-orta-ileri) etkili öğretim yöntem ve tekniklerini uygulamaya gayret ederim. Derslerimi öğrencinin yaş düzeyi ve hazırbulunuşluğunu göz önüne alarak oyun, hikaye ve etkinliklerle desteklerim. 1 saatlik dersimi Kur'an-ı Kerim\Elif-Ba, Sureler ve Temel Dinî Bilgiler konularını işleyecek şekilde planlarım. Mahreç ve tecvit bilgilerinin doğru şekilde uygulanmasına önem veririm. Ayrıca öğrencide ahlakî değerlerin oluşumu ve uygulanması, toplum kuralları bilincinin oluşumu gibi değerler eğitimi konusunda da yardımcı olurum.

Eğitim

2017 yılında Necmettin Erbakan Üniversitesi İlahiyat Fakültesi İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği bölümünden mezun oldum.
2019 yılında Necmettin Erbakan Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Dinî Danışmanlık ve Rehberlik alanında yüksek lisansımı tamamladım.
Öğrenciliğimden bu yana birçok kurum ve kuruluşta çalışarak eğitim vermekteyim.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺90/saat
5 saatlik ders ücreti : ₺450
10 saatlik ders ücreti : ₺900
Tuğba tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Öğrencinin evinde
Ders verilen alanlar
 • Din kültürü ve ahlak bilgisi
 • Kuran okuma
 • İlahiyat
 • Siyer
 • Hadis
 • Etik
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Tuğba : CV

2015-2019 yılları arasında Selçuklu Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne bağlı çeşitli kurslarda Kur'an-ı Kerim, Temel Dinî Bilgiler ve Siyer dersi verdim.
2017-2019 eğitim öğretim yılları arasında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak lise kademesindeki öğrencilerin Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Temel Dinî Bilgiler ve Siyer derslerine girdim.
Hafız İHO projesi kapsamında sınava hazırlanan 2 öğrencim yazılı ve sözlü sınavlarda başarılı olarak hafızlık eğitimi almaya hak kazandılar.
KOMEK'e bağlı Kur'an-ı Kerim kursunda yetişkin düzeyi ile çalıştım.
2019-2020 eğitim öğretim yılında Konya Büyükşehir Belediyesine bağlı bir kurumda görev yaptım.
Şu an grup olarak özel derse devam ettiğim öğrencilerim vardır.

11 üye yorumu : Tuğba
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
B
Bahar

Mükemmel! Tuğba öğretmenden 13 yaşında kızım ve 7 yaşında oğlum için
kurân-ı kerim dersleri alıyoruz. Bizi pozitif ve çözüm odaklı yaklaşımı, özelliklede ses tonundaki sakinliği ve konuya hakimliği çok etkiledi. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Tuğba cevap verdi

İki öğrencimin de saygılı, terbiyeli, ahlaklı olmaları ve dersime değer vermeleri onların güçlü yönleri arasındadır. Geliştirilebilir yönlerinin üzerinde daha çok durarak eksiklerimizi kapatma gayesindeyiz.

10 referans

K
Kadir

Gerçekten ögrencilerle arkadaş olup pnlarla daha iyi uyum saglayıp dersini daha güzel anlatıp ögrencilerinin sorunlarını dinleyip yapabildigi kadar yardım eden bir hocamız bizler için çok degerlidir okul olmayıp normal hayatımızda bile her konuda konuşup akıl veren hangi yöne gidebilcegimiz açısından bizi yonlerdiren birisidir gerçekten çok seviyoruz iyiki varsın hocam sevgilerimle

E
Esra

Kızım Buğlem'in 2019 yaz Kuran Kursuna gitmesiyle tanıdık Tuğba öğretmenimizi ve kendisinden edindiği dini bilgiler okul hayatında çok fazla ışık tuttu kızıma. Eğitiminin mükemmelliği zaten tarifsiz ama biz anne babalar icin en önemli şey evlatlarimizi emanet ettiğimiz öğretmenlerinin merhameti ve şefkati idi ve biz bunu Tuğba Hanımda fazlası ile gördük.Alçak gönüllülüğüyle,eğitimiyle,disipliniyle,şefkatiyle mükkemmel bir öğretmen Tuğba Hanım....

O
Ozan

Son derece öğrencilerine saygıyla sevgiyle ders anlatan öğrencilerin derdine çare bulan güzel yürekli bir insan Kendisi sınava hazırlanma sürecimde verdiği derslerle bana çok yardımcı olmuştur. Herşey için teşekkürler:)

R
Rabiya

Kendisi derslerine son derece önem veriyor. Enerjisi ve bilgisi ile ders anlatımı harika sorum olduğunda her sorumu rahatlıkla cevap verebiliyor. Öğrencileriyle ilgili bir şekilde sorunları çözmeye çalışıyor.

M
Muhammet Ali

Tuğba hocam benim en sevdiğim öğretmenlerimden,benim için çok değerli biri bize dinimize dair birçok bilgi edinmemizi sağladı.Öğrencilerine karşı çok naif,anlayışlı olmasıda bunlardan biri,bu güne kadar öğrettikleri için çok teşekkür ediyorum

E
Emrah

Tugba hocamı liseden tanıyorum kendisi son derece başarılı ve ögrencilerinin fikirlerine deger veren bi hocamız çok güzel bi dönem geçirmiştik gerek konu bilgisi , empati yetenegi ve daha sayamıyacagımız birçok özelligi var kendisine çok çok teşekkür ediyorum bize kattıklarından dolayı.

E
Elif

Kızım Damla Su için özel ders aldığımız saygıdeğer nadide hocam, kendisinden çok memnun kaldık. Çocuğuna ahlaki eğitim, Kur'an'ı Kerim vb dersleri aldırmayı düşünenler daha fazla düşünüp zaman kaybetmesinler direkt ders talebinde bulunsunlar pişman olmazlar. Yolunuz açık olsun hocam daha çok zaman geçireceğiz inşallah sizinle.

K
Kamile

Tanıdığım en güzel öğretmendir hem mesleki bilgisi hem çocuklara yaklaşımı harikadır hem öğretmenliği hem kişiliği muhteşemdir çok eğlenceli ve sempatik bir yapısı vardır Tuğba yı tercih ettiğinizde pişman olmayacaksınız emin olun

M
Merve

Çocuklara yaklaşımi, eğitim ve öğretim açısından ise çocuklara sevdirerek öğreten ve gerek ahlaki değerler anlamında gerçekten çocuklarımıza bu değerleri kazandırmak için uğraşan tecvid konusunda çok titiz bir ogretmenimiz. Ders isleyisi için hocamızın yazdıklarından daha fazlasini veriyor buna emin olabilirsiniz biz çok memnunuz

G
Gülten

Tuğba hocam ile 1 sene önce lgs sınavı döneminde tanıştık hem sınav konularında hem de sınav stresini yenmem için bana çok yardımcı oldu. Verdiği emek için tesekkur ederim.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde din kültürü ve ahlak bilgisi dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için kuran okuma dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! i̇lahiyat derslerisiyer dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Selçuklu
İlahiyat mezunu genç dinamik öğrenmeyi öğretmeyi ideoloji kabuleden genç öğretmenden ilkokul ortaokul lise seviyelerine hertürlü sınava hazırlık
₺50
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi daha çok konu ders ve öğrenci hazır bulunuşluguna göre ders işleme yöntemini seçerim. Daha çok...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Selçuklu
Hafız Bir Hocan Olmasını İster Misin? Hafızlık eğitimi, Kuranı tecvidli okuma, dini bilgiler gibi eksiklerini tamamlamak için buradayım
₺40
Kıymet
 • (3 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Öğrencinin seviyesine göre ders programı yaparak ilerlerim. Kısa sürede Kur'an'ı sevdirerek, hızlı bir ilerleme ile...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Selçuklu
İlahiyat fakültesi öğrencisinden tecvid, Kur'an , din kültürü ve ahlak bilgisi ve dinle ilgili alanlarda ; anaokul, ilkokul, ortaokul , lise öğrencilerine ve dini konular da kendini gelistirmek isteye
₺30
Derda
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi kişinin yapısına ve potansiyeline uygun plânlarım. Derslerimde çok sıkmamaya, bunaltmamaya çalışırım....

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kuranı Kerim-Tecvid, Temel Dini Bilgiler öğrenmek ve sure ezberi yapmak isteyen yetişkin veya çocuklara özel ders ders verilir.
₺60
Büşra
 • (4 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

~Dersleri öğrencinin seviyesine göre anlatırım. Hiç bilmeyen bir öğrenciye sıfırdan başlayarak yavaş yavaş...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Selçuklu
Din(Kur’an, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi), Sosyoloji, Felsefe ve Arapça Alanlarından birinde çalışmak isterseniz başvurabilirsiniz.
₺75
ALİ
İlk ders ücretsiz!

Bireysel ve grup dersleri verebilirim. Din, Kur’an, sosyoloji, felsefe, Arapça dersleri için edinmiş olduğum pedagojik...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi bütün sınıf düzeylerine yardımcı olunur.
₺60
Fatma Zehra
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi öğrencinin ön bilgilerini ve hazırbulunuşluk seviyesine göre düzenlerim. Bilgileri olduğu gibi sunmak...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İlahiyat fakültesi öğrencisinden din kültürü ve ahlak bilgisi dersiyle ilgili her konuda yardımcı olabilirim. Amacım sadece ders vermek değil öğrenciyi kaygıya götürecek konulardada bilgilendirmek.
₺25
Emin
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derse öncelikle işleyeceğim konuyla ilgili ilgi çekici bir soruyla başlarım. Önce öğrencinin ne olmak istediği bu...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Selçuklu
Evlere servis eğitim. Konya ilahiyat mezunu ve medinede yetişmiş öğretmenden, evlere servis kuran öğretmenliği (pedagojik formasyonlu)
₺30
Bilal
İlk ders ücretsiz!

Kur`an-ı Kerimi okumaya yeni başlayanlar için karşılıklı mutalea yaparak kısa süre içerisinde Kur`an- ı...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Selçuklu
Süleyman demirel üniversitesi ilahiyat fakültesi mezunundan din kültürü ve ahlak bilgisi dersleri
₺55
Ahmet
İlk ders ücretsiz!

derslerimi ögrencirimin en iyi şekilde yaş ve seviyelerine göre egitim ögretim yöntem ve tekniklerini ...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler
Kuranı öğrenmek isteyen hafızlık yapmak isteyen ve bazı dini konularda yardım isteyen herkes
₺45
Fatıma
İlk ders ücretsiz!

kuranı ezberlmek için en kolay yolu denedim hep 1sene sağladım ve 22 sağlama yaptım akşama kadar yaptığımız...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Selçuklu
Konyada ilk okul ve lise öğrencilerine özel ders verilmektedir ️️sevgilerle canlarım️
₺25
Şefika nur
İlk ders ücretsiz!

Öğrenciye göre işlerim ilk öncelik yazarak sonra anlatarak ve sonradan kendimce size sınav yaparım

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Lisans eğitimini tamamlamış, tarih mezunu ve pedegojik eğitimi olan aynı dini eğitim konusunda seçtiğim branşlarda yeterli donanıma sahip, ilkokul ve lise seviyesi için tarih ve din kültürü dersleri
₺35
Nur
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Konuya başlamadan önce öğrencinin dikkatini kendi üzerime çekerim. Öğrencilerin karakterlerini analiz etmeye...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Başlangıç ve ileri seviye Kuranı Kerim, Arapça dersleri ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi
₺40
Kübra
İlk ders ücretsiz!

Formasyon eğitimim var. sıfırdan başlayarak akıcı Kuranı Kuranı Kerim okuma seviyesine gelebileceğimiz dersler...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Sevdirerek Kur 'an öğretimin de bulunacak ilahiyat lisans mezunu insan canlısı öğretmeniniz.
₺50
Havva
İlk ders ücretsiz!

Özel dersimi planlarken yaş seviyesini baz alarak bir program hazırlamaktayım.Hz.Muhammedin hayatı,günlük...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
KARATAY
Gülten ile KARATAY içi tüm semtlerde uygun fiyata Tarih özel dersi
₺50
Gülten
İlk ders ücretsiz!

Tarih ögretmeni adayiyim son sinif üniversite ögrencisiyim özel ders almak isteyen Konya'dan ögrencilerimi...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Isparta Süleyman Demirel Üniversiyesi ilahiyat fakültesinden mezunum.Dini bilgiler ve Kuranı kerim özel dersleri vermek istiyorum
₺100
Kübra Hafize
 • (12 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Kuran kursunda ve ilahiyat fakültesinde öğrendiğimiz tekniklere ve öğrencilerimin durumlarına göre(zayıf-orta-çok...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmenin evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat Müsait değil ₺100 ₺90
5 saat Müsait değil ₺450 ₺450
10 saat Müsait değil ₺900 ₺900
Ders talep et