Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Uzman seviyesinde ders veren özel ders öğretmenlerimiz sizleri bekliyor

Tüm Türkiye'de 870 öğretmen sizi bekliyor

Uzman seviyesinde ders veren
öğretmen seçeneklerimiz

Aydın
₺85/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Erciyes Üniversitesi Kore Dili ve Edebiyatı Yüksek Lisans Öğrencisinden Temel - Orta - Gelişmiş düzeyde Korece dersleri verilir. Korece Yeterlilik Sınavı (TOPIK) için öğrenci yetiştirilir.

Herkesin öğrenmek isteyeceği seviyeye göre farklı şekilde eğitim verilmesi gerektiğine inanıyorum. Korece'yi nasıl ve nerede kullanmak istediğinize bağlı olarak sizin seviyenize uygun konular ve alanlar seçilir ve derslerimize başlarız. Temel seviye dil öğretimi ile orta - üst seviye dil öğretimi arasında fark vardır.

Üsküdar
₺150/saat
Süphan ayşe
İlk ders ücretsiz!

Pedgojik formasyonlu 5 yıl deneyimli İngilizce öğretmeninden bireysel özel ingilizce dersi verilir.

Derslerimi öğrencinin ihtiyacı doğrultuaunda hazırlıyorum eğer sağlam bir temeli yok ise ilk önce temeli sağlamlaştırıp üzerine eklemeler yapıyorum. Derslerimiz eğlenceli bir şekilde ilerliyor hem görsel hem de yazı çalışmalarıyla devam ediyor oyunlar oynuyoruz ve ders sonunda öğrenciye konuyla ilgili olarak çalışma kağıdı veriyorum.

Bolu Merkez
₺50/saat
Ömer faruk
İlk ders ücretsiz!

Fizik tedavi ve rehabilitasyon öğrencisinden bolu merkezde bireysel ve grup halinde ilkokul,ortaokul ve lise düzeyinde ingilizce dersi

Bireysel ya da grup dersleri veriyorum.Öğrencimin evinde ya da kendi evimde dersleri gerçekleştiriyorum.1 saatlik verimli dersten sonra ev ödevleriyle öğrencimin konuyu pekiştirmesine yardım ediyorum.Konuşma, dinleme, kelime bilgisi ve yazma konu başlıkları altında öğrencimin ingilizceyi hayatının bir parçası haline getirmesini amaçlıyorum.

Konak
₺30/saat
Latife
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar üniversitesi resim bölümü öğrencisinden sınava hazırlık yaglı boya ebru baskı dersleri verebilirim.

Sistematik çalışırım derslerimde başarılı bir ögrenciyim liseden beri sanatla ilgileniyorum. Yeterli bilgiye ve yetenege sahip oldugumu düşünüyorum. Severek yaptıgım bir iş olarak görüyorum.

Konak
₺50/saat
Latife
İlk ders ücretsiz!

Resim bölümü öğrencisiyim 1 yıl ebru dersi aldım grup çalışması olarak gerçekleştire biliriz ebru derslerini

Dersleri zevkli işleriz müzik eşliginde ebru boyları nasıl yapılır kovamı nasıl tutulur sohbet ederek sanat dolu zamanlar geçiririz.

Konak
₺50/saat
Latife
İlk ders ücretsiz!

Resim bölümü öğrencisiyim güzel sanatlara hazırlık için desen ve imgesel sulu boya dersleri verebilirim

Eglenceli dersler işleriz. Sohbet ederiz ödüllendirmeyi severim öğrencilerimi. Aralarda genel kültürümüzü geliştirecek filmler izleriz samimi bir ortamımız olur.

₺60/saat
Sibel
İlk ders ücretsiz!
₺50/saat
Esin
İlk ders ücretsiz!

Amerikan Kültürü ve Edebiyatı son sınıf öğrencisinden her düzeyde İngilizce ders verilir

Öğrencilerin seviyesini belirleme amaçlı genel bir tarama testi ve karşılıklı kısa bir konuşma yaptıktan sonra dersin işleyişini öğrenci ile birlikte belirleriz.

Kütahya
₺50/saat
Beyhan
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar fakültesi çizgifilm animasyon öğrencisinden güzel sanatlara hazırlık desen model imgesel dersi

Derse ilk olarak çizime girşle başlarım. Sınavlara hazırlık konularını işlerim.

₺75/saat
Didar sinem
İlk ders ücretsiz!

Amerika’da ve diğer Avrupa ülkelerinde 1 buçuk yılın üzerinde deneyimim oldu. Advanced sertifaka ve IELTS 7,5 ; YDS 96,25 olmak üzere uluslararası ve ulusal skorlarım bulunmakta. Her düzeyde öğrenciye

Özellikle İngilizce dil bileğisi, kelime bilgisi, speaking ve writing üzerinde deneyimlerim mevcut. Tüm bu alanlarda uygulamalı ve teorik ders verebilirim.

₺75/saat
Gökçe çiçek
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmenliği öğrencisinden her yaş grubuna (ilkokul, ortaokul, lise, üniversite, yetişkin) İngilizce dil eğitimi

Her konuya giriş yaparken bir önceki konuyu tekrar ederim, konu içerisinde tekrar tekrar değinirim. Çocuklarda oyun oynayarak, gerekirse zıplayarak temelde dersi eğlenceli hale getirerek, yetişkinlerde şahsın tercihine münhasır şekilde, standart testlere tabi tutulacak olanlarda soru çözme biçimine odaklı giderim.

₺70/saat
Ayşe
İlk ders ücretsiz!

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi'nde eğitimini İngilizce diliyle tamamlamış ve uzman olmaya aday bir psikolog

Dersleri çocuğun karakteri ve bilgi seviyesini analiz ettikten sonra geliştirebileceğim bir teknikle öğretmek istiyorum. Örneğin, görsel zekası, işitsel zekası ve ya kinetik zekasına göre farklı yöntemler ve ezberden uzak tamamen anlama ve kavramaya dayalı bir sistem ile. Anlatacağım dersin aynı zamanda felsefesini ve mantığınıda öğretmek prensiplerim arasındadır.

İvedik Organize Sanayi Bölgesi
₺50/saat
Enes
İlk ders ücretsiz!

Enes hoca ile sonuç garantili gitar dersleri- ankara - kendi evinizde veya dershanede

Benim için bireyselcilik önemlidir.Karşımdaki kişinin espiri anlayışı ve dünya görüşü bile dersimi şekillendirir. Bu iş motive ve disiplin çerçevesinde geçer. Fakat 70'li yıllardan günümüze gelen basmakalıp ders stilini de hiç benimsemedim. Her ders saatinde bir birinden bağımsız 3 ana başlık ayrı koldan başlayacak.

₺60/saat
Selinnur
İlk ders ücretsiz!

Bursa’da A1 başlangıç seviyesinden C1 seviyesine kadar özel Almanca dersi.

Dersleri kişinin ihtiyacına ve öğrenme yöntemine yönelik ilerletmeyi tercih ederim.

₺90/saat
Önder
İlk ders ücretsiz!

[Kültür Bakanlığı Sanatçısından] Piyano, Armoni, Gitar ve Bas Gitar Dersleri / /

Her öğrencinin yetenek, kabiliyet ve konsantrasyonuna göre bir çalışma programı oluştururum. Derslerim daha çok müziğe yeni başlayan öğrencilere yönelik ancak bir yaş sınırı da yok. Derslerimiz eğlenceli ve akıcı geçmektedir. Nihayetinde müzik dersi yapıyoruz hem öğreten hem de öğrenen sıkılmadan istekle öğrenmeli.

İstanbul
₺40/saat
Tamer
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Aydın Üniversitesi'nden yüksek lisans derecesi olan İngilizce Öğretmenliği. Halkla İlişkiler Tecrübeleri.

Öğretme tarzım oldukça basit. birinci olarak,öğrencilerimin benim kadar uzman olmalarını istiyorum. ikincisi, dili her zaman mümkün olduğunca basitleştirmeye çalışırım; dili içeri sokarak onların dili anlamalarını kolaylaştırır.

Sakarya
₺50/saat
Murat
İlk ders ücretsiz!

"Hayatın kendisi bir gerçektir"...Yaşam Koçu olarak hazırım peki ya siz?

“Bir yaşam koçu, bize yapabileceklerimizi yaptıran kişidir.” Hayat içinde huzursuzlukları ya da memnuniyetsizliklerini gidermede veya hafifletmede yardımcı olurum. Özsaygı sorunlarında ve arzularınıza amaçlarınıza ulaşma konusunda yardımcı olurum. Kimler yaşam koçluğu alabilir? - Hayatlarını daha mutlu ve doyumlu yaşamak isteyenler.

Karabağlar
₺120/saat
Selin
İlk ders ücretsiz!

İspanyol Dili ve Edebiyatı mezunu ve Pedagojik Formasyon sahibi öğretmenden özel ders

Derslerime öncelikle bir önceki dersin kısa tekrarıyla başlıyorum. Verdiğim kısa ödevleri kontrol ediyorum, öğrencimin hatası varsa birlikte düzeltiyoruz. Ayrıca dersimizin olmadığı günlerde ödev için zorlandığı takdirde telefon görüşmesiyle yardım ediyorum.

₺40/saat
Bedirhan
İlk ders ücretsiz!

İç Mimarlık Öğrencisinden Her Yaşa Uygun Temel Tiyatro Eğitimi (Özgüven eksikliğiniz yok olacaktır.)

Dersim tiyatro alanında kendini geliştirmek isteyen. İyi bir öğretmen, iyi bir arkadaş edinmek isteyenler içindir :) Derslerimizin saatlerinin çok hızlı geçeceğine emin olabilirsiniz, samimiyet ve saygı içerisinde derslerimizi işleyeceğiz. Özgüven eksikliği fazla olan fakat oyunculuğu iyi olan arkadaşlar.

Fatih
₺50/saat
Talha
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Öğrencisinden Ortaokul ve Lise Öğrencilerine İngilizce Grammar Dersi Etkili Anlatım

Derslerimde ezber mantığından çok öğrencinin konuyu tam olarak kavraması ve mantığına oturtmasına önem veririm. Çünkü ezberle öğrenilen ingilizce konuşmaya aktarılamadığı için sadece ezberde kalır.Başlangıçta öğrencinin düzeyini belirler daha sonra seviyesine uygun şekilde konu anlatımını şekillendiririm.

₺100/saat
Ipek kardelen
İlk ders ücretsiz!

Temel oyunculuk eğitimimde farklı disiplinler ve kişiye özel sistemler ile öğrenci gelişimi hedeflenmektedir.

-Öğrencinin hedefi ve nasıl birisi olduğu ile başlayan bir keşif süreci -Temel oyunculuk konusunda kuramsal bilgiler ve pratikleştirme süreci -Hareket ve beden kullanımı ve ruhsal sürecini tamamlama çalışmaları -Diğer sanat dallarından da beslenerek üretim sürecini deneyimlemek -Samimi ve eğlenceli alıştırmalar ile süreci iki taraf için de keyifli hale getirmek.

Selçuklu
₺45/saat
Mustafa serkan
İlk ders ücretsiz!

Dershane ve üniversite birincisi iki üniversiteli kolej mezunu uzman öğretmenden özel ders

DERSHANE VE ÜNİVERSİTE BİRİNCİSİ UZMAN ÖĞRETMENDEN ÖZEL DERS (gizli bilgi)5 Türkiyenin en popüler ve kaliteli üniversitelerinden İzmir 9 Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesini İYİ DERECEYLE bitirdim + Türkçe Matematik İngilizce UZMANIYIM + yaklaşık 1500 saat ingilizce eğitimi aldım+ 2 dershanede birinciliğim var 25 yıl eğitim aldım +iki üniversitede eğitim ve işlet

Merkezefendi
₺80/saat
Sinan
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmeninden her türlü sınava hazırlık ve dil gelişimi için özel ders Denizli

öncelikle ana dil yapısı ile ingilizce yapısı arasındaki farklılıklar işlerim. daha sonra her grammer konusunun kural ile beraber günlük yaşam içersinde kullanım amacını anlatırım. öğrencinin seviyesine uygun güncel konular üzerinde pratik konuşma ve yazma uygulaması yaparım.

₺50/saat
Aygözel
İlk ders ücretsiz!

İnğilizce yabancı öğretmenden yaş farketmeksizin inğilizce (4 beceri ) dersleri+TOEFL and IELTS

Ders işleme yöntemlerim grup ve bireysel dersler açısından farklılık gösteriyor. Örneğin: Grup olarak İnğilizce speaking derslerinde o yaygın kullanılan sıkıcı kitapları asla kullanmıyorum.

Buca
₺75/saat
Berkay
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi, Amerikan Kültürü & Edebiyatı mezunundan her seviyede İngilizce desteği.

Ders işleme metotları eğitmenden eğitmene değişkenlik göstermektedir. Ancak burada doğru olan ise karşımızdaki bireyin ihtiyaçları ve eksikleri doğrultusunda bir eğitim içeriği uygulamaktır. Dolayısıyla öncelikle eksikleri ve karşılıklı beklentileri tespit edip, bunlara göre bir yöntem belirlemeliyiz.

Bornova
₺35/saat
Görkem
İlk ders ücretsiz!

Grafik Tasarım Öğrencisinden İzmirde Başlangıç ve Orta Seviye Adobe Illustrator Destek Kiti

Derslerimi ilk tanıtım veya gösterim şeklinde daha sonra da uygulamalı olarak işlemeyi tercih ederim. Yapacağımız işileri neden yaptığımızı ve sonucunu az çok tahmin edebilmek için elimden geldiğince sizlere işlemlerin mantıklarını açıklamaya çalışacağım bu sayede hem etkili hem de efektiv bir şekilde programı kullanıyor olacaksınız.

Bornova
₺30/saat
Görkem
İlk ders ücretsiz!

Grafik Tasarım Öğrencisinden İzmirde Başlangıç ve Orta Seviye Adobe InDesign Destek Kiti

Derslerimi ilk tanıtım veya gösterim şeklinde daha sonra da uygulamalı olarak işlemeyi tercih ederim. Yapacağımız işileri neden yaptığımızı ve sonucunu az çok tahmin edebilmek için elimden geldiğince sizlere işlemlerin mantıklarını açıklamaya çalışacağım bu sayede hem etkili hem de efektiv bir şekilde programı kullanıyor olacaksınız.

Bornova
₺35/saat
Görkem
İlk ders ücretsiz!

Grafik Tasarım Öğrencisinden İzmirde Başlangıç ve Orta Seviye Adobe Photoshop Destek Kiti

Derslerimi ilk tanıtım veya gösterim şeklinde daha sonra da uygulamalı olarak işlemeyi tercih ederim. Yapacağımız işileri neden yaptığımızı ve sonucunu az çok tahmin edebilmek için elimden geldiğince sizlere işlemlerin mantıklarını açıklamaya çalışacağım bu sayede hem etkili hem de efektiv bir şekilde programı kullanıyor olacaksınız.

Güngören
₺70/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Temelden başlayarak HTML, CSS dersleri uygulamalar ile birlikte kendi web sitenizi oluşturun

HTML, CSS web proglama dilleridir ve dersleri teorik eğitimden değil uygulama eğitiminden oluşmaktadır. Temelde elbette çok kısa da olsa teorik eğitim verilir ama hemen sonrasında program üzerinden kodlama kısmına geçilir. Derslerimiz uygulama üzerine olduğu için aktif geçecektir. Başlangıç seviyeden itibaren ileriye doğru beraber yürümek isteyen öğrencilerimi bekliyorum.

Şişli
₺80/saat
Ezgi ece
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi, 4 yıllık özel kurum deneyimli İngilizce Öğretmeninden özel ders

Derslerimi öğrencinin uygulaması üzerine işlerim. Gerekli kitap, materyal, dinleme çalışmaları hepsini ben temin ediyorum. Her öğrencinin seviyesi ve hedefi üzerine birebir eğitimini planlıyorum.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm Uzman seviyesindeki derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size Uzman seviyesinde ders verebilir,

Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Alana göre

Şehre göre

Uzman seviyesinde ders veren öğretmenlerimiz size rehberlik edebilir.

Öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için, 

eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz.

Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.