Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Doktora seviyesinde ders veren özel ders öğretmenlerimiz sizleri bekliyor

Tüm Türkiye'de 2 805 öğretmen sizi bekliyor

Doktora seviyesinde ders veren
öğretmen seçeneklerimiz

Üsküdar
₺90/saat
Çağrı
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Matematik Öğretmeninden grup ve bire bir olarak özel ders verilir. Grubunu oluştur sen para verme!

Matematiği yapabilmek için önce aramızda ki iletişim iyi olmalı.Seninle iyi bir iletişim kuracağımdan eminim. Kural basit;Önce sev,sonra çöz. Kendi hazırladığım notlarla birlikte çalışmalar yapacağız.Anlamadığın konuyu pas geçmek gibi bir şansımız yok. Unutma,insan severse her şeyi yapar! :) Zaman kaybetmeden başlayalım.

Aydın
₺85/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Erciyes Üniversitesi Kore Dili ve Edebiyatı Yüksek Lisans Öğrencisinden Temel - Orta - Gelişmiş düzeyde Korece dersleri verilir. Korece Yeterlilik Sınavı (TOPIK) için öğrenci yetiştirilir.

Herkesin öğrenmek isteyeceği seviyeye göre farklı şekilde eğitim verilmesi gerektiğine inanıyorum. Korece'yi nasıl ve nerede kullanmak istediğinize bağlı olarak sizin seviyenize uygun konular ve alanlar seçilir ve derslerimize başlarız. Temel seviye dil öğretimi ile orta - üst seviye dil öğretimi arasında fark vardır.

₺60/saat
Gülperi
İlk ders ücretsiz!

Devlet Okulu, Kolej, Dershane ve Özel Derslerde 5 yıl Tecrübeli Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeninden Türkçe ve Edebiyat dersleri

Derse dikkat çekici bir şekilde giriş yaparım, dersimizin olduğu tarihe kadar okulda işlenilen konuları tekrar ederiz, günlük hayattan örneklerle konularımızın anlaşılmasını kolaylaştırırım, geçmiş derslere yönelik soru-cevap ve yazılı sınav ile eksikliklerini tamamlayarak gelecek derslere hazırlıklı girmesini sağlarım.

₺75/saat
Aspurçe
İlk ders ücretsiz!

7 Yıl deneyimli özel okul ve kurs öğretmeni Aspurçe Hoca'dan İzmir'de özel ders

Üniversiteye giriş sınavlarına hazırlık, lise giriş sınavlarına hazırlık ve ders takviyesi amacıyla ders veririm. Genellikle şematik, anahtar sözcüklerle öğretim uygularım. 20 dakika konuyu anlatır 20 dakika not tutar 20 dakika çıkmış soru çözerim.

Etimesgut
₺75/saat
Abdullah
İlk ders ücretsiz!

Matematik derslerini sevdirecek tecrübeli havacılık ve uzay mühendisinden özel matematik ve fizik dersleri

1 saatlik dersimizin ilk kısmında geçmiş olan konuları tekrar ederek problem çözme odaklı, ikinci kısım ise soru-cevap ve gelecek konulara hazırlık olacaktır. Önceliğim matematik dersini eğlenceli hale getirerek öğrencinin dersi sevmesini sağlamak, başarı bundan sonra daha çabuk gelecektir. Unutmayın her çocuk özel.

Üsküdar
₺150/saat
Süphan ayşe
İlk ders ücretsiz!

Pedgojik formasyonlu 5 yıl deneyimli İngilizce öğretmeninden bireysel özel ingilizce dersi verilir.

Derslerimi öğrencinin ihtiyacı doğrultuaunda hazırlıyorum eğer sağlam bir temeli yok ise ilk önce temeli sağlamlaştırıp üzerine eklemeler yapıyorum. Derslerimiz eğlenceli bir şekilde ilerliyor hem görsel hem de yazı çalışmalarıyla devam ediyor oyunlar oynuyoruz ve ders sonunda öğrenciye konuyla ilgili olarak çalışma kağıdı veriyorum.

Bolu Merkez
₺50/saat
Ömer faruk
İlk ders ücretsiz!

Fizik tedavi ve rehabilitasyon öğrencisinden bolu merkezde bireysel ve grup halinde ilkokul,ortaokul ve lise düzeyinde ingilizce dersi

Bireysel ya da grup dersleri veriyorum.Öğrencimin evinde ya da kendi evimde dersleri gerçekleştiriyorum.1 saatlik verimli dersten sonra ev ödevleriyle öğrencimin konuyu pekiştirmesine yardım ediyorum.Konuşma, dinleme, kelime bilgisi ve yazma konu başlıkları altında öğrencimin ingilizceyi hayatının bir parçası haline getirmesini amaçlıyorum.

Konak
₺25/saat
Latife
İlk ders ücretsiz!

Fakültemde aldıgım kendimde ilgilendigim bir alan bu alanda yardımcı olabilirim mitoloji ve ikonografi olarak

Mitoloji ilgin efsanevi karışık bazen beyin yakan bir der ama severek işlemek isteyenlerle espiriler yaparak bile saatlerce konuşa biliriz. Tabikş birde bununla ilgili kitap temin etmelerini isteyebilirim.

Şişli
₺200/saat
Ömer
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi mezunu ve YKS-LGS yazarı öğretmenden Türkçe ve Edebiyat dersleri özenle ve program takibiyle verilir.

Öncelikle sınavlara yönelik kendi hazırladığım kitap ve notlarımla takip sistemim var ve ayrıca haftalıl ödev takibiyle öğrencilerimi sürekli kontrol ederim.

₺60/saat
Sibel
İlk ders ücretsiz!
₺50/saat
Esin
İlk ders ücretsiz!

Amerikan Kültürü ve Edebiyatı son sınıf öğrencisinden her düzeyde İngilizce ders verilir

Öğrencilerin seviyesini belirleme amaçlı genel bir tarama testi ve karşılıklı kısa bir konuşma yaptıktan sonra dersin işleyişini öğrenci ile birlikte belirleriz.

Maltepe
₺60/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Maltepe’den Özel Anadolu Lisesi Matematik Öğretmeni 9-10-11 ve 12.sınıflar özel ders

Derse başlamadan önce öğrenciyle sohbet ederek hangi konuda eksik nerelerde sıkıntı mevcut onu çözer ve basit somut şekilde giriş yaparım

₺150/saat
Samiye
İlk ders ücretsiz!

Coğrafya TYT-AYT sınavları için özel ders. Ara sınıflara ise müfredata uyumlu, okula ve sınavlarına yardımcı dersler vermekteyim.

Kavramlardan başlayarak soru çözme yeteneğini geliştirip haritalar üzerinden olay ve olguların dağılışına bakarak Coğrafya dersini tam olarak anlamlandırmaya önem veririm.

₺75/saat
Didar sinem
İlk ders ücretsiz!

Amerika’da ve diğer Avrupa ülkelerinde 1 buçuk yılın üzerinde deneyimim oldu. Advanced sertifaka ve IELTS 7,5 ; YDS 96,25 olmak üzere uluslararası ve ulusal skorlarım bulunmakta. Her düzeyde öğrenciye

Özellikle İngilizce dil bileğisi, kelime bilgisi, speaking ve writing üzerinde deneyimlerim mevcut. Tüm bu alanlarda uygulamalı ve teorik ders verebilirim.

₺75/saat
Gökçe çiçek
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmenliği öğrencisinden her yaş grubuna (ilkokul, ortaokul, lise, üniversite, yetişkin) İngilizce dil eğitimi

Her konuya giriş yaparken bir önceki konuyu tekrar ederim, konu içerisinde tekrar tekrar değinirim. Çocuklarda oyun oynayarak, gerekirse zıplayarak temelde dersi eğlenceli hale getirerek, yetişkinlerde şahsın tercihine münhasır şekilde, standart testlere tabi tutulacak olanlarda soru çözme biçimine odaklı giderim.

₺80/saat
Burcu ayşe
İlk ders ücretsiz!

Fransız Lisesi mezunu, Fransa'da yüksek lisans yapmış ve Tiyatro yüksek lisansı devam eden bayan öğretmenden "Fransızca" ve "Türkçe Diksiyon" dersleri

Dersleri anlatıp ardından öğrencime tekrarlatırım, alıştırmalar yaptırarak konuyu pekiştirmelerini sağlarım ve sık sık geri dönerek hatırlamalarını sağlarım.

₺100/saat
Rzy
İlk ders ücretsiz!

TED Ankara Kolejinde çalışmış, Fransa'da yaşamış, DALF sertifikalı Fransızca Öğretmeninden özel ders

Derslerimi,iletişimsel, aksiyonel methodla işlerim. Öğrencinin eksikliklerini belirler, o doğrultuda derslerimi keyifli bir biçimde işlerim.

Talas
₺50/saat
Gülay
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeninden Kayseri'de İlköğretim öğrencilerine Türkçe, ortağretim öğrencilerine dilbilgisi ve edebiyat dersleri

Edebiyat derslerine o günkü konu ile ilgili araştırma yapılarak gelinmesini isterim. Soru sorarak öğrencinin aktif katılımını sağlarım, öğrencinin eksiklerini tamamlamaya çalışırken kendi cümleleriyle not almasını tavsiye ederim. Dilbilgisi derslerini metin temelli işlerim.

Sarıyer
₺60/saat
Hüma nur
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi üniversitesi ingilizce öğretmenliği bölümünden yabancı dil testi (ydt) sınavına yönelik özel ders

Dersleri konuyu anlattıktan sonra test üzerinden test mantığıyla ydt sınavına yönelik işlerim. İngilizce örneklerle desteklerim. Genellikle tablo çizerim. Konu hiç bilinmiyorsa konunun uzunluğuna bağlı olarak 1 veya 2 derste anlatırım + test çözümü isteyenlere 1 ders daha eklerim.

₺60/saat
Selinnur
İlk ders ücretsiz!

Bursa’da A1 başlangıç seviyesinden C1 seviyesine kadar özel Almanca dersi.

Dersleri kişinin ihtiyacına ve öğrenme yöntemine yönelik ilerletmeyi tercih ederim.

Bağcılar
₺80/saat
Halit
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesinden mezun , alanında deneyimli öğretmenden dil bilgisi ve edebiyat dersleri .

Derslerimde karşımdaki öğrenciyi dersin içine alacak örnekler vermeye çalışırım. Bu örnekler günlük hayattan veya sosyal medyadan örnekler olabilir. Bunun yanında öğrencinin dikkatini çekmek için sürekli olarak ona konuyla alakalı fikir danışır, küçük sorular sorarım.

Atakum
₺60/saat
Sümeyye
İlk ders ücretsiz!

Felsefe ve Rehberlik öğretmeninden ortaokul ve lise seviyesinde felsefe ve psikoloji dersleri

Öncelikle karşılıklı iletişime inanıyorum ve birbirini tanıma ve anlama basamaklarını atlıyoruz. Pozitif enerji ve her şeyi başarabilme yetisi bulunan öğrencileri arıyorum. Belirttiğim gibi rehberlik önemli. Daha sonrasında derslerde not tutmaya önem veririm. Bu uzun uzun gereksiz yazmalar şeklinde değil, daha çok kısa kısa notlar şeklinde devam eder.

İstanbul
₺40/saat
Tamer
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Aydın Üniversitesi'nden yüksek lisans derecesi olan İngilizce Öğretmenliği. Halkla İlişkiler Tecrübeleri.

Öğretme tarzım oldukça basit. birinci olarak,öğrencilerimin benim kadar uzman olmalarını istiyorum. ikincisi, dili her zaman mümkün olduğunca basitleştirmeye çalışırım; dili içeri sokarak onların dili anlamalarını kolaylaştırır.

Karabağlar
₺50/saat
Halil emre
İlk ders ücretsiz!

Elektrik-Elektronik mühendisliği öğrencisinden ilkokul öğrencileri için matematik, fizik, kimya ve yazılım dersleri

Öncelikle derslerimi olabildiğince eğlenceli bir hale getiriyorum. Önceden hazırlamış olduğum yansılar, sorular ve eğlenceli karakterler ile matematik, fizik, kimya derslerini somutlaştırıyorum. Derslerim ilkokul öğrencileri için özenle tasarlanmıştır. Kesinlikle ezberden uzak bir eğitim anlayışına sahibim.

Karabağlar
₺120/saat
Selin
İlk ders ücretsiz!

İspanyol Dili ve Edebiyatı mezunu ve Pedagojik Formasyon sahibi öğretmenden özel ders

Derslerime öncelikle bir önceki dersin kısa tekrarıyla başlıyorum. Verdiğim kısa ödevleri kontrol ediyorum, öğrencimin hatası varsa birlikte düzeltiyoruz. Ayrıca dersimizin olmadığı günlerde ödev için zorlandığı takdirde telefon görüşmesiyle yardım ediyorum.

Balıkesir
₺60/saat
Bahar
İlk ders ücretsiz!

Benimle birlikte matematigi severek, eglenerek, bikmadan, azmederek basarmak icin ogrenmeye var misin ?

Genellikle öğrencinin seviyesine göre bi plan ciziyorum ama genel olarak ögrenciyi kesfetmeye yönlendiren methodlar uzerinden dersi ogretmeye calisiyorum. Konunun özünü verip gereksiz detaylarda bogulmadan konuyu anlatip bol soru cozdurerek yanlis da olsa aklindaki cozumu denemesini isteyerek sadece gerektigi yerlerde yardim ederek ogretiyorum.

₺100/saat
Bahar
İlk ders ücretsiz!

Benimle birlikte matematigi severek, eglenerek planli ve azimli bir sekilde ogrenmeye ve basarmaya var misin?

Genellikle öğrencinin seviyesine göre bi plan ciziyorum ama genel olarak ögrenciyi kesfetmeye yönlendiren methodlar uzerinden dersi ogretmeye calisiyorum. Konunun özünü verip gereksiz detaylarda bogulmadan konuyu anlatip bol soru cozdurerek yanlis da olsa aklindaki cozumu denemesini isteyerek sadece gerektigi yerlerde yardim ederek ogretiyorum.

Fatih
₺50/saat
Talha
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Öğrencisinden Ortaokul ve Lise Öğrencilerine İngilizce Grammar Dersi Etkili Anlatım

Derslerimde ezber mantığından çok öğrencinin konuyu tam olarak kavraması ve mantığına oturtmasına önem veririm. Çünkü ezberle öğrenilen ingilizce konuşmaya aktarılamadığı için sadece ezberde kalır.Başlangıçta öğrencinin düzeyini belirler daha sonra seviyesine uygun şekilde konu anlatımını şekillendiririm.

Keçiören
₺50/saat
Rumeysa
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji öğrencisinden ilkokul , ortaokul ve lise seviyesindeki öğrencilere matematik ,edebiyat, ingilizce , coğrafya ve tarih derslerinde özel ders imkanı ( ANKARA)

Konunun sözel sayısal olmasına göre anlatma tarzım değişmektedir. Bazı konularda soru çözümü üzerinden anlatmak tercihimdir. Ancak karşımdaki öğrencinin konuyu daha nasıl anladığına göre , konunun nasıl daha iyi anlaşabileceğine hikayeleştirme , görselleştirme ve sözlü anlatım gibi yöntemleri kullanıyorum. Halihazırda 11.

Selçuklu
₺45/saat
Mustafa serkan
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi mezunu iki üniversiteli uzman öğretmenden özel ders

DERSHANE VE ÜNİVERSİTE BİRİNCİSİ UZMAN ÖĞRETMENDEN ÖZEL DERS (gizli bilgi)5 Türkiyenin en popüler ve kaliteli üniversitelerinden İzmir 9 Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesini İYİ DERECEYLE bitirdim + Türkçe Matematik İngilizce UZMANIYIM + yaklaşık 1500 saat ingilizce eğitimi aldım+ 2 dershanede birinciliğim var 25 yıl eğitim aldım +iki üniversitede eğitim ve işle

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Eski öğrencilerimiz
Doktora seviyesinde ders veren öğretmenlerini değerlendiriyor

Öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için, 

eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz.

Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Lise son sınıf öğrencisi kızım Çağrı Beyden ders alıyor. Ne yaptığını bilen, genç ve dinamik hocalardan. Okuldaki dersinde ve deneme sınavlarında ilerleme kaydettiğini görebiliyoruz. Öğrencileriyle ilişkileri iyi, çok efendi...

V
Volkan, Élève
3 gün önce
Çağrı
(1 görüş)

Tüm Doktora seviyesindeki derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size Doktora seviyesinde ders verebilir,

Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Alana göre

Şehre göre

Doktora seviyesinde ders veren öğretmenlerimiz size rehberlik edebilir.

Öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için, 

eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz.

Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.