Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

C2 seviyesinde ders veren özel ders öğretmenlerimiz sizleri bekliyor

Tüm Türkiye'de 4 665 öğretmen sizi bekliyor

C2 seviyesinde ders veren
öğretmen seçeneklerimiz

Fatih
₺40/saat
Deniz
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde ingilizce dersleri

Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Gıda Mühendisliği öğrencisiyim. İngilizce hazırlık sınavını başarıyla geçerek hazırlık sınıfını okumadan okulumda birinci sınıfa başladım. Genel olarak öğrencilerin İngilizce dersine karşı bir önyargısı var, ilk amacım bu önyargıyı yok ederek İngilizce öğrenmenin aslında ne kadar eğlenceli olduğunu göstermek.

Tarsus
₺1/saat
Anil
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Efgzehfajkb faqenzjbf jbzjkfb zejjzb jbfjzbj bgj jgj gj njjg jggj j jg gj

hgz hghzuihizuh iz hiuh gu hh h h hgg hg hghuzuhghdhkd h ddk ssls js l lljslisjlsjls jl sj sklsrjg jsljkgjjr ji k lgrjj b bdf fd fg f d gsd sfdgvd bd bfb f bf d dv d vdb

₺60/saat
Asu
İlk ders ücretsiz!

13 yıl özel sektör deneyimi olan İngilizce Öğretmeninden her alanda online dersler

İlk ders tanışma ve yol haritası belirleme olduğu için ücretsizdir. Hedefin niteliğine göre öğrenciye önerilerimi sunarım, neler yapılması gerektiğini anlatırım ve birlikte karar alırız. Ancak okul derslerine yardımcı oluyorsam gidişatı ağırlıkla ben belirlerim. Özellikle ilgilendiğim alan "konuşma" dersleridir.

₺25/saat
Ali
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!
Muratpaşa
₺70/saat
Batur teacher
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

10 haftada ingilizceyi tamamen öğrenseydiniz nasıl hissederdiniz? Kulağa inanılmaz geliyorsa Instagramda öğrencilerimin yorumlarını izleyin @BaturTeacher

Dil öğrenmenin sıralamasını takip etmeden dil öğrenilemez. Türkçeyi nasıl öğrendiniz? 1. Sadece dinlediniz 2. Gördünüz 3. Taklit ettiniz 4.

Beşiktaş
₺80/saat
Esma
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Çince anadilim,Her seviyede Çince dersi veriyorum ve çeviri yapıyorum,15 sene Çin’de yaşadım ve eğitim aldım.HSK-6 seviyesinden geçtim.

Sıfırdan başlangıç seviyesi için haftada en az iki gün ve günde iki saat olarak başlangıç dersi ile başlıyoruz,normalde dersler haftasonu yapılıyor, ders saatleri ise öğrencinin müsait olabildiği zamana bağlı.

İstanbul
₺60/saat
Yiğit can girgin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisinden İngilizce Dersi ( KONUŞMA BECERİSİ, KONUŞULANI ANLAMA, AKSAN ve KELİME BİLGİSİ )

Yaklaşık 3 yıldır kişiye özel veya grup çalışması halinde ingilizce dersleri veriyorum, öğrenmesi zor gibi görünen ama zor olmadığı kısa sürede sizlerinde anlayacağı yeni bir dil öğrenmek isterseniz doğru yerdesiniz. Derslerimizi ofisimde veya evinizde ( gerekli teknoloji var olduğu durumda ) işleyebiliriz.

Güngören
₺40/saat
Hazal
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeni adayından ingilizce dersleri: (ilkokul- ortaokul- lise) kelime- okuduğunu anlama- yazma- dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmende yardımcı olabilirim.

Dersleri öğrlencileri sıkmayacak şekilde yaparım. Yaş aralığına göre anlatımımı eğlenceli hale getirmeye çalışırım. Ders anlatımına onların da dahil olmasını sağlarım. İngilizceyi sadece ders olarak değil bir eğlence, yeni bir dil ve en önemlisi bir gereksinim olarak görmeleri için çabalarım. Derslerimi her öğrenciye özel bir anlatımla anlatırım.

₺35/saat
Şevket giray
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Üniversite öğrencisinden, b2 seviyesinde akıcı ve günlük kullanıma yönelik konuşma becerisi geliştirme dersi

Derslerime öncelikle çalışacağım kişinin genel durumunu öğrenerek başlarım. İlk dersimiz genelde senin ne istediğini, neye ihtiyacın olduğunu konuşarak geçiririz ve ücret almam! Deneme sürümü olarak düşün.

Adana
₺50/saat
Mustafa
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Kelime ezberinizi katlamaya ne dersiniz? Bundan sonra İngilizce sizin için bir eğlenceye dönecek.

Yabancı dil demek kelime demektir. Peki kelime öğrenirken zorlanıyormusunuz?Tecrübeli bir İngilizce Öğretmeni olarak istediğin alanda ingilizceni ilerletmek için bu fırsatı kaçırmamalısınız.

Adana
₺50/saat
Mustafa
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İleri hafıza teknikleriyle bol kelime ezberleyerek İngilizceyi sorun olmaktan çıkartın. Fırsatı kaçırmayın.

İleri hafıza teknikleriyle kelime öğrenimine ve kullanımına odaklı, ihtiyacınıza dönük, teknolojiyle harmanlanmış hem öğrenmeye hem eğlenmeye dönük listening-speaking-reading-writing becerilerinizi geliştirmeye ne dersiniz?

₺100/saat
Rashid
İlk ders ücretsiz!

Hintçe ve Urduca konuşma yazma okuma dersleri istanbulda yüz yüze veya internetten

Istediğiniz seviyeden ders başlayabiliriz. Öğrenmek için kolay olsun bunun için Türkçe dilbilgisi göre her zaman Hintçe ve Urduca öğretmeye çalışıyorum.

Çankaya
₺55/saat
Merve
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

TED Üniversitesi Öğrencisinden okul öncesi-İlkokul- Ortaokul ve Lise öğrencilerine İngilizce Dersi.

Günlük ve akademik İngilizceye hakim olmakla birlikte aldığım eğitimler sayesinde faydalı olabileceğime inanıyorum. Geleneksel dil öğreniminden ziyade daha eğlenceli ezber yerine içselleşitirilmiş eğitimi tercih ediyorum. Derslerimi okul öncesi , ilkokul, ortaokul ve ya lise öğrencilerine vermeyi planlamakla birlikte yeni başlayan yetişkinler ile de çalışma opsiyonum var.

₺100/saat
Gülcan
(15 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmeniyim.Hala İngilizce öğrenmediniz mi hadi İngilizce bilmeyen kalmayacak derim.Okuduğunu anlama ,yazma ,konuşma ,kelime öğretimi ,telaffuz ve pratik anlatımlar için ben burdayım.

Hangi seviyede olduğunu belirler ve ona göre ders işlerim.Dersimi işlerken hedef dili kullanmaya,anlaşılmayanları açıklamaya önem gösteririm.Öğrencinin mevcut seviyesini bir sonraki seviyelere yükseltmeyi hedeflerim.Dil becerilerinin hepsini bir arada kullanırım ve yabancı dile her anlamda farkındalık kazandırmayı sağlarım.

₺100/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

Galatasaray Üniversitesi öğrencisinden Fransızca konuşma pratiği ve aksan & okuduğunu-dinlediğini anlama & DELF/DALF’a yönelik Fransızca dersi

Derslerimi Galatasaray’da kullandığım materyaller ve kendime ait bazı Fransızca kaynaklarla işlerim. Sıkı Fransız metodolojisini takip ederim, ödev vermekten ve kontrol etmekten imtina etmem.

₺50/saat
Mustafa
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli bir İngilizce Öğretmeni olarak istediğin alanda ingilizceni ilerletmek için bu fırsatı kaçırmamalısınız. Kelimeleri hafıza teknikleriyle öğrenerek kelime bilginizi arttırabilirsiniz.

Tecrübeli bir İngilizce Öğretmeni olarak istediğin alanda ingilizceni ilerletmek için bu fırsatı kaçırmamalısınız. Kelimeleri hafıza teknikleriyle öğrenerek kelime bilginizi arttırabilirsiniz.

Şahinbey
₺50/saat
Eda
İlk ders ücretsiz!

İşletme ögrencisinden gaziantep'te ilkokul ve ortaokul seviyesinde ingilizce grammer, listening ve reading dersi

Derslerime en alt seviyeden başladıktan sonra ögrenciyi takip etmeye başlarım ve ögrenciye yönelik tam ögrenme sağlayabilmek için hem sevmesini eğlenmesini saglarım hem de anlat geç yerine iyice anlaması için tekrarlar ve uygulamalarla ögrencinin eksiği kalmayana kadar devam eder öyle ilerlerim.

₺180/saat
Hayal
İlk ders ücretsiz!

Sertifikalı İngiliz dili ve edebiyatı mezunu deneyimli İngilizce öğretmeninden özel İngilizce dersi

Ders işleme yöntemim öğrenciden öğrenciye değişir. Eğlenceli pratik ve tekrar odaklı dersler yapacağız. Evrensel ve yeni methodlar ile dersler için ulaşın.

Beşiktaş
₺35/saat
Duygu deniz
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği öğrencisinden İstanbul'da Türkçe dil bilgisi dersleri

Derslere başlamadan önce öğrencimle konuşarak dersten beklentisini öğrenirim. Öğrencinin isteklerini de göz önünde bulundurarak bir program oluştururum. Bu programa çoğunlukla uyarak öğrencimi okul sınavlarına, liseye veya üniversiteye geçiş sınavına hazırlarım.

Konyaaltı
₺150/saat
Hakan
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmeninden özel ders eğlenerek öğrenme ve sadece ingilizce konuşarak öğrenme dizi film vs izleyerek öğrenme

Daha çok mizah ve popüler kültür ben üzerine kurarım ilgili konuyla ilgili popüler dizilerden şarkılardan alıntılar yapar dikkat cekmeye calısır ve kalıcı olmasını sağlarım

Çankaya
₺65/saat
Seda
İlk ders ücretsiz!

Lsdkjgnhldfhgknslkdfb slrkdgjsdlfzkçgj arıldfkzg arpof jgasodglkadflzgjka rl gjaeorıljk gdflzk ghaerılhsdkg a dfgıargıserdhfgısr hfıçar ırd

sdkjhgıodsgıh föxcfjdrıofgjdrf skşgdjsdlgjserodg knsdlgjsodşglçjsdşlg sdçngjsodgjsdşgjsdşl rgsr dkjlgserldgjs rjf gg dfl hlfkgersıjdgrdsjlfkgdlısgjgjı sdfj ılgdlfjkgıdsljfkgj ds fgjf dfjgşldfjgsşıgdsılgr jg şgddfj gksdfjkgdfkjgfjj fdj drfgkjdfkhgerlsdkfghtsşıodgdofj gsdf gdlf gdfıjgksdrxıfjkgdfıg ısdjısdf jıklfdjkgjk s dfjkrjgkreıdghsrıdgf hergfreısfgh erıdogedsjsrg

₺75/saat
Aybar
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Girişimci, Mütercim Tercüman ve Gezgin'den Keyifli ve Sosyal İngilizce Dersleri

Derslerimi kendi öğrendiğim şekilde; Eğlenceli ve Sosyal işlerim. Öğrencilerime özgüven aşılarken kalıcı ve günümüze en uygun İngilizce’yi öğretirim.

Kağıthane
₺80/saat
Pelin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar mühendisliği (%100 İngilizce) öğrencisinden İstanbul’da ilkokul, lise seviyesinde İngilizce dersi verilir.

Temelden başlayıp daha karmaşık konulara giden ders işleyişim vardır. Her konu bitiminde mini-testler yaparak öğrencimin o konudaki seviyesinin yeterli olup olmadığına baktıktan sonra diğer konuya geçerim.

₺30/saat
Pelin
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

-Temel Seviye Türk İşaret Dili Eğitimi -İşitme engelli/Sağır bireyler karma eğitim -Gramer,jest,mimik ve kültür farklılıklarına yönelik ders programları -Özel Workshop sunumları

Ders içerikleri Türk İşaret Dili kültürüne ve gramer yapısına uygun olarak işlenmekte olup farklı bölgelerin lehçe (şive) değişiklerine de değinilmektedir.Her modül (konu) sonunda bireysel eğitimde Sağır/İşitme engelli birey ile karşılıklı diyalog Grup derslerindeyse 3 Modül (Konu) sonunda Karma eğitim uygulanır.

Gaziosmanpaşa
₺50/saat
Nagehan
İlk ders ücretsiz!

İlkokul ve ortaokul seviyesindeki tüm derslere takviye; ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde İngilizce eğitimi

Öncelikle kişinin alacağı dersteki seviyesini belirlerim. Gerekli materyalleri hazırlar ve seviyeye uygun bir program oluştururum. Her ders sonrası birtakım ödevler vererek kişinin ders haricinde de kendisini geliştirmesini sağlar ve bunları düzenli olarak kontrol ederim.

₺60/saat
Ladin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi Çeviribilim Bölümü (Mütercim Tercümanlık) öğrencisinden istediğiniz seviyede Almanca özel - grup dersleri

Öğrencimin yaşına uygun etkinlikler hazırlar, kelime bilgisini ve gramerini ilerletecek teknikler gösteririm. İsteğe göre, etkili konuşma, yazma ve dinleme dersleri verebilirim. Boğaziçi hazırlık sınavını (BÜEPT) geçtim, sınavlara yönelik dil dersleri verebilirim. Derslerde işleyeceklerimi öğrencimin isteği doğrultusunda şekillendirebilirim.

₺50/saat
Ladin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi Çeviribilim Bölümü (Mütercim Tercümanlık) öğrencisinden istediğiniz seviyede İngilizce özel - grup dersleri

Öğrencimin yaşına uygun etkinlikler hazırlar, kelime bilgisini ve gramerini ilerletecek teknikler gösteririm. İsteğe göre, etkili konuşma, yazma ve dinleme dersleri verebilirim. Boğaziçi hazırlık sınavını (BÜEPT) geçtim, sınavlara yönelik dil dersleri verebilirim. Derslerde işleyeceklerimi öğrencimin isteği doğrultusunda şekillendirebilirim.

Etimesgut
₺50/saat
Gülin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı Öğrencisinden Temel Orta İleri İngilizce Yazım ve Kelime Bilgisi Dersleri

Ders içeriğinin kendini özellikle yazım teknikleri konusunda geliştirmek isteyen herkese uygun olduğunu düşünüyorum. Sadece anlatmanın işe yarayacağına inanmadığımdan ödev, rapor, sunum ve benzeri materyaller yardımıyla ders işlemeyi planlıyorum. Geçen zamanın akıcı, olabildiğince zevkli ve tabii ki verimli olması için örneklerin şart olduğunu düşünüyorum.

Çankaya
₺70/saat
Çiğdem
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisinden lise, ortaokul, ilkokul de eğitim gören öğrencilere İngilizce dersleri

Dersleri öğrenciye göre işlerim, belli başlı kurallarım olsa da kişiden kişiye uygulanış şekli değişir. 1 saati özel dersler için az buluyorum çünkü öğrencinin konuyu anlama hızına bağlı olarak anlatma şekli de değişir, gerçekçi olmak gerekirse 2 saatlık bir derste ancak verim alınabileceğini düşünüyorum.

₺30/saat
Erdem
İlk ders ücretsiz!

C2 (advanced) belgeli Ankara'da İngilizce öğrenmek isteyenler için uygun ücretli ders. Kaçırmayın!

Öncelikle şunu söyleyebilirim ki yıllarca dil eğitimi alan ve bu konudaki eksiklikleri bilen biriyim. Klasik olarak sürekli yaptırılan 'tense' eğitiminin aksine daha çok konuşma, anlama ve kelime bilgisi üzerine derslerimi yürütürüm. Derslerim İngilizce öğrenmeye yeni başlayan veya çok az bilgiye sahip kişiler için olacaktır.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Eski öğrencilerimiz
C2 seviyesinde ders veren öğretmenlerini değerlendiriyor

Öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için, 

eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz.

Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Karşısındaki öğrencinin eksiklerini tek tek bulup o konular üzerine yoğunlaşan, Türkçe'den anlaşılır örneklerle anlamayı kolaylaştıran bir öğretmen. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

S
Selma, Élève
5 gün önce
Mustafa
(1 görüş)

Tüm C2 seviyesindeki derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size C2 seviyesinde ders verebilir,

Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Alana göre

Şehre göre

C2 seviyesinde ders veren öğretmenlerimiz size rehberlik edebilir.

Öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için, 

eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz.

Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.