Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

C2 seviyesinde ders veren özel ders öğretmenlerimiz sizleri bekliyor

Tüm Türkiye'de 504 öğretmen sizi bekliyor

C2 seviyesinde ders veren
öğretmen seçeneklerimiz

Aydın
₺85/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Erciyes Üniversitesi Kore Dili ve Edebiyatı Yüksek Lisans Öğrencisinden Temel - Orta - Gelişmiş düzeyde Korece dersleri verilir. Korece Yeterlilik Sınavı (TOPIK) için öğrenci yetiştirilir.

Herkesin öğrenmek isteyeceği seviyeye göre farklı şekilde eğitim verilmesi gerektiğine inanıyorum. Korece'yi nasıl ve nerede kullanmak istediğinize bağlı olarak sizin seviyenize uygun konular ve alanlar seçilir ve derslerimize başlarız. Temel seviye dil öğretimi ile orta - üst seviye dil öğretimi arasında fark vardır.

Üsküdar
₺150/saat
Süphan ayşe
İlk ders ücretsiz!

Pedgojik formasyonlu 5 yıl deneyimli İngilizce öğretmeninden bireysel özel ingilizce dersi verilir.

Derslerimi öğrencinin ihtiyacı doğrultuaunda hazırlıyorum eğer sağlam bir temeli yok ise ilk önce temeli sağlamlaştırıp üzerine eklemeler yapıyorum. Derslerimiz eğlenceli bir şekilde ilerliyor hem görsel hem de yazı çalışmalarıyla devam ediyor oyunlar oynuyoruz ve ders sonunda öğrenciye konuyla ilgili olarak çalışma kağıdı veriyorum.

Bolu Merkez
₺50/saat
Ömer faruk
İlk ders ücretsiz!

Fizik tedavi ve rehabilitasyon öğrencisinden bolu merkezde bireysel ve grup halinde ilkokul,ortaokul ve lise düzeyinde ingilizce dersi

Bireysel ya da grup dersleri veriyorum.Öğrencimin evinde ya da kendi evimde dersleri gerçekleştiriyorum.1 saatlik verimli dersten sonra ev ödevleriyle öğrencimin konuyu pekiştirmesine yardım ediyorum.Konuşma, dinleme, kelime bilgisi ve yazma konu başlıkları altında öğrencimin ingilizceyi hayatının bir parçası haline getirmesini amaçlıyorum.

₺60/saat
Sibel
İlk ders ücretsiz!
₺50/saat
Esin
İlk ders ücretsiz!

Amerikan Kültürü ve Edebiyatı son sınıf öğrencisinden her düzeyde İngilizce ders verilir

Öğrencilerin seviyesini belirleme amaçlı genel bir tarama testi ve karşılıklı kısa bir konuşma yaptıktan sonra dersin işleyişini öğrenci ile birlikte belirleriz.

₺75/saat
Didar sinem
İlk ders ücretsiz!

Amerika’da ve diğer Avrupa ülkelerinde 1 buçuk yılın üzerinde deneyimim oldu. Advanced sertifaka ve IELTS 7,5 ; YDS 96,25 olmak üzere uluslararası ve ulusal skorlarım bulunmakta. Her düzeyde öğrenciye

Özellikle İngilizce dil bileğisi, kelime bilgisi, speaking ve writing üzerinde deneyimlerim mevcut. Tüm bu alanlarda uygulamalı ve teorik ders verebilirim.

₺75/saat
Gökçe çiçek
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmenliği öğrencisinden her yaş grubuna (ilkokul, ortaokul, lise, üniversite, yetişkin) İngilizce dil eğitimi

Her konuya giriş yaparken bir önceki konuyu tekrar ederim, konu içerisinde tekrar tekrar değinirim. Çocuklarda oyun oynayarak, gerekirse zıplayarak temelde dersi eğlenceli hale getirerek, yetişkinlerde şahsın tercihine münhasır şekilde, standart testlere tabi tutulacak olanlarda soru çözme biçimine odaklı giderim.

₺70/saat
Ayşe
İlk ders ücretsiz!

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi'nde eğitimini İngilizce diliyle tamamlamış ve uzman olmaya aday bir psikolog

Dersleri çocuğun karakteri ve bilgi seviyesini analiz ettikten sonra geliştirebileceğim bir teknikle öğretmek istiyorum. Örneğin, görsel zekası, işitsel zekası ve ya kinetik zekasına göre farklı yöntemler ve ezberden uzak tamamen anlama ve kavramaya dayalı bir sistem ile. Anlatacağım dersin aynı zamanda felsefesini ve mantığınıda öğretmek prensiplerim arasındadır.

₺60/saat
Selinnur
İlk ders ücretsiz!

Bursa’da A1 başlangıç seviyesinden C1 seviyesine kadar özel Almanca dersi.

Dersleri kişinin ihtiyacına ve öğrenme yöntemine yönelik ilerletmeyi tercih ederim.

İstanbul
₺40/saat
Tamer
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Aydın Üniversitesi'nden yüksek lisans derecesi olan İngilizce Öğretmenliği. Halkla İlişkiler Tecrübeleri.

Öğretme tarzım oldukça basit. birinci olarak,öğrencilerimin benim kadar uzman olmalarını istiyorum. ikincisi, dili her zaman mümkün olduğunca basitleştirmeye çalışırım; dili içeri sokarak onların dili anlamalarını kolaylaştırır.

Karabağlar
₺120/saat
Selin
İlk ders ücretsiz!

İspanyol Dili ve Edebiyatı mezunu ve Pedagojik Formasyon sahibi öğretmenden özel ders

Derslerime öncelikle bir önceki dersin kısa tekrarıyla başlıyorum. Verdiğim kısa ödevleri kontrol ediyorum, öğrencimin hatası varsa birlikte düzeltiyoruz. Ayrıca dersimizin olmadığı günlerde ödev için zorlandığı takdirde telefon görüşmesiyle yardım ediyorum.

Fatih
₺50/saat
Talha
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Öğrencisinden Ortaokul ve Lise Öğrencilerine İngilizce Grammar Dersi Etkili Anlatım

Derslerimde ezber mantığından çok öğrencinin konuyu tam olarak kavraması ve mantığına oturtmasına önem veririm. Çünkü ezberle öğrenilen ingilizce konuşmaya aktarılamadığı için sadece ezberde kalır.Başlangıçta öğrencinin düzeyini belirler daha sonra seviyesine uygun şekilde konu anlatımını şekillendiririm.

Selçuklu
₺45/saat
Mustafa serkan
İlk ders ücretsiz!

Dershane ve üniversite birincisi iki üniversiteli kolej mezunu uzman öğretmenden özel ders

DERSHANE VE ÜNİVERSİTE BİRİNCİSİ UZMAN ÖĞRETMENDEN ÖZEL DERS (gizli bilgi)5 Türkiyenin en popüler ve kaliteli üniversitelerinden İzmir 9 Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesini İYİ DERECEYLE bitirdim + Türkçe Matematik İngilizce UZMANIYIM + yaklaşık 1500 saat ingilizce eğitimi aldım+ 2 dershanede birinciliğim var 25 yıl eğitim aldım +iki üniversitede eğitim ve işlet

Merkezefendi
₺80/saat
Sinan
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmeninden her türlü sınava hazırlık ve dil gelişimi için özel ders Denizli

öncelikle ana dil yapısı ile ingilizce yapısı arasındaki farklılıklar işlerim. daha sonra her grammer konusunun kural ile beraber günlük yaşam içersinde kullanım amacını anlatırım. öğrencinin seviyesine uygun güncel konular üzerinde pratik konuşma ve yazma uygulaması yaparım.

₺50/saat
Aygözel
İlk ders ücretsiz!

İnğilizce yabancı öğretmenden yaş farketmeksizin inğilizce (4 beceri ) dersleri+TOEFL and IELTS

Ders işleme yöntemlerim grup ve bireysel dersler açısından farklılık gösteriyor. Örneğin: Grup olarak İnğilizce speaking derslerinde o yaygın kullanılan sıkıcı kitapları asla kullanmıyorum.

Buca
₺75/saat
Berkay
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi, Amerikan Kültürü & Edebiyatı mezunundan her seviyede İngilizce desteği.

Ders işleme metotları eğitmenden eğitmene değişkenlik göstermektedir. Ancak burada doğru olan ise karşımızdaki bireyin ihtiyaçları ve eksikleri doğrultusunda bir eğitim içeriği uygulamaktır. Dolayısıyla öncelikle eksikleri ve karşılıklı beklentileri tespit edip, bunlara göre bir yöntem belirlemeliyiz.

Şişli
₺80/saat
Ezgi ece
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi, 4 yıllık özel kurum deneyimli İngilizce Öğretmeninden özel ders

Derslerimi öğrencinin uygulaması üzerine işlerim. Gerekli kitap, materyal, dinleme çalışmaları hepsini ben temin ediyorum. Her öğrencinin seviyesi ve hedefi üzerine birebir eğitimini planlıyorum.

Ankara
₺40/saat
Ertan
İlk ders ücretsiz!

Ingiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisinden özel ders, ödev, essay, tez yazma, research paper, çeviri. Mekan farketmez.

Eğer sınava yönelik çalışılacaksa grammer konularını parçalara bölerek giderim. Eğer genel ingilizce becerileri geliştirilecekse diyalog üzerinden uygulamalı olarak hem kalıp ezberletme hem konuşma şeklinde giderim. Her şeyden önce öğrencinin seviyesini ölçerim, ona göre program hazırlar en kısa zamanda belirli bir seviyeye gelmesini sağlarım.

Güngören
₺60/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

İngilizce, sıfırdan, orta seviye veya yeterlilik sınavlarına hazırlık için gerekli çalışma yöntemleri

Öncelikle derslerim, sıfırdan, orta seviye veya yeterlilik sınavına hazırlananlara kadar çeşitlilik göstebilir. Derslerin birbiri ile bağlantılıdır, her ders bir öncekinin tekrarını içerir ki bilgi kalıcı olsun. Her ders aynı kurallar üzerinde oluşmuştur ve bu kurallar son derse kadar ciddiyeti bozmadan devam eder.

Sancaktepe
₺70/saat
Hasan
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde okuyan sıcakkanlı öğrenciden ilgi çekici ve akıcı İngilizce dersleri

Öğrencinin zihninde tam oturmamış veya konudaki eksik bilgileri tamamlamadan dersi bitiremem ve alıştırmalarla, flashcardlarla hem kelime haznesini geliştirir hem de gramatik açıdan bilgilerinin gelişmesini sağlarım.

Ataşehir
₺50/saat
Gülşah
İlk ders ücretsiz!

İstanbul'da ilköğretim ve ortaöğretim öğrencileri için Türkçe, Türk dili ve Edebiyatı, İngilizce dersi.

Öğrencinin isteklerini ve eksiklerini göz önünde bulundurarak önce konu anlatımını gerçekleştirmek, daha sonra sorular üzerinden ilerleyerek öğrenciye tecrübe kazandırmak benim için ilk plandadır.

Talas
₺50/saat
Sevda
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü öğrencisi; ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde İngilizce dersleri

Derslerimi öğrencinin okuldaki müfredatına uyacak şekilde düzenlerim. Okulda işlendiği esnada daha kolay kavrayabilir ve derse aktif katılım sağlayabilir. Eksik olduğu konulara öncelik vermeye özen gösteririm. Öğrencinin ilgi alanına uygun bir biçimde ders planı ve aktivitesi oluştururum.

Maltepe
₺80/saat
Pınar
İlk ders ücretsiz!

Londra dil okulundan sertifikalı mezun ingilizce eğitmeninden aksanlı, pratik ingilizce dersleri :) :)

Derslerimi gayet eğlenceli şekilde işlerim öğrencimin derste canının sıkılması en son isteyeceğim şey :) Küçük yaş grubunda ki öğrencilerime ingilizceyi oyuna çevirip farklı, yaratıcı oyunlarla öğretirim. İngilizceyi konuşarak öğrenmek en iyisidir.

₺50/saat
Ozben
İlk ders ücretsiz!

İtalyada eğitim almış deneyimli öğretmenden başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar italyanca ve italyan edebiyatı dersleri

Derslerimde çeviri yerine beden dili, jest ve mimikler, gösterme vb. yöntemler tercih ederim. Böylelikle öğrencinin konuştuğum dili anlamasını hedeflerim. Öğrencinin ihtiyacı ve istekleri doğrultusunda derste kullandığım yöntemleri şekillendirebilirim. Çok çeşitli kaynaklardan faydalanarak tek ve sabit bir kaynağa bağlı kalmayı tercih etmem.

₺80/saat
Can berk
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili Ve Edebiyatı mezunu İngilizce Öğretmeninden İngilizcenin birçok alanına yönelik özel ders

Derslerimi daha çok 7 yaş ve üzeri öğrenciler için uygundur. 1 ders saatim öğrencimin de sürece aktif olarak katılacağı şekilde ortaklaşa belirlenir.Ders işleme konusu öğrencimin hangi alanda kendini geliştirmek istediğine göre değişir.

Kadıköy
₺60/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

İstanbul'da Tercümanlık Öğrencisinden ilkokul ortaokul lise (Starter-Advance düzeyi arası) düzeyinde İngilizce-Türkçe Dersler

Derslerimi belirli bir planda işlerim. Günlük, haftalık, aylık programlarla derslerimi ayarlarım. Sadece kitap üzerinden değil, aynı zamanda müzikle, görsel, işitsel olarak öğrencilerimle pratik yaparak İngilizceyi öğretmeyi ve sevdirmeyi amaçlarım. Derslerim her yaştan öğrenciyi, çocuğu, yetişkini kapsar. Her yaş grubuna özel program hazırlarım.

Kütahya
₺50/saat
Alper can
İlk ders ücretsiz!

Erciyes üniversitesi Rus dili ve edebiyatı mezunuyum. Yeni bir dili hem öğrenmeyi ve öğretmeyi seviyorum.

Öğrenme aşamasında ezbere dayalı değil aktif kullanma ve konuşmaya dayalı bir öğretim tarzı uyguluyorum. Her seviyeye yönelik eğitim veriyorum. Günlük konuşma, diyaloglar, karşılıklı bir duruma göre cümleler kurma şeklinde dersleri işliyorum.

Yenişehir
₺50/saat
Salih
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmeninden ilkokul, ortaokul, lise ve üniversiteye hazırlık düzeylerinde ingilizce dersleri özenle verilir

Her öğrenci farklı zeka türüne sahiptir. Ben de bunun farkında olan bir öğretmen adayı olarak, mümkün olduğu kadar bütün duyulara hitap edebilecek bir ders işlemek istiyorum. Yani, kimi öğrenci duyarak, kimi öğrenci görerek, kimi öğrenci hareket ederek, kimi öğrenci dokunarak öğrenmek ister.

Ankara
₺60/saat
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi Kore Dili ve Edebiyatı 2.sınıf Öğrencisinden Korece Özel Ders^^

Öğrenci en iyi şekilde anlayana kadar detaylı bir şekilde anlatırım. Telaffuzu geliştirmeye önem veririm. Her dersin sonunda veya diğer dersin başlangıcında sınav yapıp öğrenciyi ölçerim. Eksikler varsa tekrar anlatır yeni konuya geçerim. Çalışma kağıtları hazırlarım ve okuma çalışmaları yaparım.

Tarsus
₺20/saat
Anil
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hey this is my annoucement I'm giving English courses! contact me please

wehjrb vwhjv ejhev h vrhj vj vrh vh vrhv hv hv vth vth vwjr jkrwlwwevl w lwl wl w wl w lw lw lw lw lw w w lw lw lw lw lw w lw lw lw lw w w lw

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

C2 seviyesinde ders veren öğretmenlerimiz size rehberlik edebilir.

Öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için, 

eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz.

Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.