Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Tüm Türkiye'de evde özel ders

Tüm Türkiye'de 27 026 özel ders öğretmeni

Tüm Türkiyedeki
özel ders öğretmenleri seçeneklerimiz

Karatay
₺25/saat
Ayşegül
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Okul eğitimi bazı bilgilere sahip olmanizi sağlar . Daha fazlasını istemez misiniz ?

Beginner veya elementary seviyesi öğrencilerine oyun yöntemi ile ilk başta konuşmalarina teşvik ve konuşurken yanlış bir şey soylemekten cekinmemeleri gerektiğini belirtecek yöntemler uygularim. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine (A1_A2 seviyeleri ) eğitim vereceğim m ilerleyen zamanda B1 ve B2 eğitimi verebilirim . A B ve C seviyeleri sertifikam mevcuttur.

Üsküdar
₺90/saat
Çağrı
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Matematik Öğretmeninden grup ve bire bir olarak özel ders verilir. Grubunu oluştur sen para verme!

Matematiği yapabilmek için önce aramızda ki iletişim iyi olmalı.Seninle iyi bir iletişim kuracağımdan eminim. Kural basit;Önce sev,sonra çöz. Kendi hazırladığım notlarla birlikte çalışmalar yapacağız.Anlamadığın konuyu pas geçmek gibi bir şansımız yok. Unutma,insan severse her şeyi yapar! :) Zaman kaybetmeden başlayalım.

Bahçelievler
₺65/saat
Gizem
(9 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Konservatuvar Mezunu ve Opera Sanatçısı Gizem Gonca'dan Birebir Piyano ve Solfej Dersleri

Piyano derslerini evimdeki müzik odamda birebir olarak vermekteyim.

Bahçelievler
₺65/saat
Gizem
(9 görüş)
İlk ders ücretsiz!
Antalya
₺50/saat
Volkan
(13 görüş)
İlk ders ücretsiz!

5 Yıllık Yazılım Deneyimi Olan Bilgisayar Programcılığı Öğrencisinden lise ve üzerine Python, C#, javascript gibi dillerde yazılım eğitimi.

Dersleri kişinin bilgi düzeyine göre veya belirlenen bir proje ye bağlı olarak tasarlarım. İster sanal ortamdan ister yüz yüze size en uygun zamanlarda en uygun ortamda bir ders programı ile dersler işlenir. Uzun bir süredir düzeli olarak öğreniyorum ve öğretiyorum.

Bornova
₺75/saat
Mert
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Elektronik mühendisi ve Endüstri Yüksek Mühendisi, özel sektörde 8 yıl Ar-Ge Şef Mühendisi tecrübesi olan mühendisten, özel matematik, ingilizce ve proje yönetimi dersleri

Derslerimde bir sunum üzerinden genel konu anlatımı ve soru çözümü üzerinden ilerlemekteyim. Bununla birlikte, anlatılan konunun sektörde hangi mesleki alanda ve nasıl kullanıldığını da, öğrenmenin amacına uygunluğu açısından anlatıyorum.

İzmir
₺75/saat
Serdar
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ezberden uzak , mantık kurularak etkili matematik dersi verilir. Çocugunuz kesinlikle gelişim gösterecektir.

Öncekikle cocugun dersi sevmesi cok önemli. Cocugun dersi sevmesini saglarım.Bu şekilde Gelişimi daha hızlı olacaktır.Somut , ezberden uzak ,mantık kurarak dersi ögrenmesini saglarım.

Bornova
₺100/saat
Mert
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Uluslararası bir sirkette proje ve takım yöneticiliği yapan yüksek mühendisten proje yönetimi uygulama dersleri

PMBOK ve Proje yönetimi best practices üzerinden metot anlatımı yapıp MS Project programı üzerinden uygulamalı danışmanlık ya da ders anlatma şeklinde bilgi aktarımı sağlamaktayım. Grup derslerinde uygulamalı takım etkinliklerine de önem veriyorum.

₺100/saat
Mehmet
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Marmara üniversitesi Matematik bölümü mezunu , ortaokul müfredatına hâkim öğretmenden özel ders.

Derslerimde öğrenci merkezde olur. Burdaki temel amacım ise öğrencinin özgüvenini arttırmak ve zor olarak gördükleri matematik dersini aslında yapabildiklerini kendilerine ispat ettirmektir. Bunu yaparken kalem yüksek oranda öğrencimin elinde olur ve bende gerekli yönlendirmeleri yaparım. Böylece derslerimiz devam ederken öğrenci de kendi metodunu geliştirmeye başlar.

Fatih
₺40/saat
Deniz
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde ingilizce dersleri

Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Gıda Mühendisliği öğrencisiyim. İngilizce hazırlık sınavını başarıyla geçerek hazırlık sınıfını okumadan okulumda birinci sınıfa başladım. Genel olarak öğrencilerin İngilizce dersine karşı bir önyargısı var, ilk amacım bu önyargıyı yok ederek İngilizce öğrenmenin aslında ne kadar eğlenceli olduğunu göstermek.

Kadıköy
₺140/saat
Ata
İlk ders ücretsiz!

Üniversite eğitimimi Sidney'de ses mühendisi olarak tamamlamış,Pro Tools'u detaylı olarak üniversite eğitimimde öğrenmiş,Logic Pro X'i ise 7 yıldır müzik prodüksiyonlarımda kullanıyorum.

Yurtdışında bölümüm ile ilgilenirken bir yandan da iki sene boyunca ses mühendisi olarak görev aldığım bir çok sahne oldu. Bu sayede müşteri ilişkilerimi geliştirip Türkiye'ye dönmem ile birlikte de sahip olduğum tecrübeleri eğlenceli ve bilgi dolu derslerle Prodüksiyon ve DJ eğitimlerinde kullanıp paylaşmak birinci önceliğimdir.

Gaziosmanpaşa
₺75/saat
Anıl
(11 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı bölümü yüksek lisans mezunu öğretmenden Türkçe ve edebiyat dersleri verilir.

Notlarımı, öğrencilerin dikkatini çekecek ve akıllarında kalacak şekilde düzenlerim. Bol örnek üzerinden işlenen derslerin daha verimli ve akılda kalacağına inanıyorum. Güncel şarkı sözleri, kitap cümleleri ile oluşturulan örnekler, öğrencilerimin daima aklında kalmıştır. Klasik bir ders işlemenin yanında öğrenciyle olan iletişim de oldukça önemlidir.

₺65/saat
Yusuf
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hareket ve antrenman bilim uzmanından özel dersler bilimsel yöntemler kişiye özel dersler

dersler 1 saat üzerinden yapılır. öncesinde mutlaka kan testleri ve sağlık raporu isterim. beslenme programı dahil bütün programları kişiye uygun şeklide hazırlarım. derslerin disiplinli olması için haftalık aylık ders programları yapılır. uyulması gereken kurallar vardır.

Fatih
₺40/saat
Deniz
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Gıda Mühendisliği öğrencisiyim. İlkokul ve ortaokul seviyesinde türkçe (lise seviyesi Türkçe de veriyorum) , inkılap tarihi, sosyal bilgiler, din kültürü, ingilizce ders

Derslerimde konuyu önce konu anlatımlı kitap ya da kendi çıkardığım notlar üzerinden anlatarak, not-özet çıkararak öğrenciye iyice kavratırım. Sonrasında ise soru bankalarından soru çözümü yaparak konunun tamamen öğrenilmiş olmasını sağlarım. Öğrencinin yapamadığı soruları da ona anlatarak çözerim.

Fatih
₺40/saat
Deniz
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik Üniversitesi'nde mühendislik öğrencisinden özel ders. İlkokul ve ortaokul seviyesinde matematik, geometri, fen ve teknoloji dersleri veriyorum. LGS öğrencilerine yardımcı oluyorum.

Derslerimde konuyu önce konu anlatımlı kitap ya da kendi çıkardığım notlar üzerinden anlatarak, not-özet çıkararak öğrenciye iyice kavratırım. Sonrasında ise soru bankalarından soru çözümü yaparak konunun tamamen öğrenilmiş olmasını sağlarım. Öğrencinin yapamadığı soruları da ona anlatarak çözerim.

₺50/saat
Mertcan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

En basit haliyle sıfırdan ileri seviyeye hızlandırılmış HTML5 + CSS3 + PHP dersi !

Derslerimde gereksiz bilgilerin üzerinde durmam, en hızlı şekilde en işe yarar bilgileri ele alırım. Bir sorunun birden fazla çözümünü anlatırım.

Zeytinburnu
₺90/saat
Neslihan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Kimya öğretmeninden İstanbul’da kimya özel dersi. Kimyanın korkulacak bir ders değil aksine anlama olduğunda çok eğlenceli olduğunu göreceksiniz.

Kimya soyut bir ders olduğu için anlatırken görsel kullanmak ve çok fazla örnek vermek çok önemli bunun yanısıra her çocuk görsel olarak anlayamayacağından sözel anlatım, hafızada canlandırma hayattan örneklerle dersi renklendiririm.

Çankaya
₺35/saat
Oğuz
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bilkent Üniversitesi makine mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. YKS, LGS ve okul sınavları için matematik ve fizik alanlarında öğrenciyi yormadan ders vermekteyim.

Öğrencilerin özellikle matematik ve fizik konularında çok sıkıldığını düşünürsek interaktif bir çalışma gerçekleştirmek hem öğrencimin derse katılmasını arttırmakta hem de bu derslerin öğrencim tarafından benimsenmesine katkıda bulunmaktadır.

₺60/saat
Dilshodbek
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

“İyi öğretmenler pahalıdır ancak kötü öğretmenler daha pahalıya mal olur.” Öğrendiğinde, öğret. Aldığında, ver.

10 yıllık tecrübem var.Bu 10 yıllık sürecin 4 yılını yurtdışında kazandım.Şuan MBA okullarında ingilizce öğretmenliğini icra etmekteyim.Genelikle metodum karşılıklı konuşmaya dayalı öğretim şekline sahiptir.Bu konuda kendime güveniyorum.Gramer konusunda bilgi sahibi olmak isterlerse bu konuda da gerekli tüm donanıma sahibim.

₺60/saat
Asu
İlk ders ücretsiz!

13 yıl özel sektör deneyimi olan İngilizce Öğretmeninden her alanda online dersler

İlk ders tanışma ve yol haritası belirleme olduğu için ücretsizdir. Hedefin niteliğine göre öğrenciye önerilerimi sunarım, neler yapılması gerektiğini anlatırım ve birlikte karar alırız. Ancak okul derslerine yardımcı oluyorsam gidişatı ağırlıkla ben belirlerim. Özellikle ilgilendiğim alan "konuşma" dersleridir.

Keçiören
₺75/saat
Alihan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

O.D.T.Ü. MATEMATİK mezunu matematik öğretmeninden özelders. Uygun fiyata uzman hocadan ders arayanlara

öncelikle ilk bir iki dersinde öğrencinin bilgi düzeyini ölçerek onu tanımaya çalışırım. daha sonra onun düzeyine uygun şekilde anlatım metodumu seçerek beraber konu konu hallederek devam ederiz bi konu bitmeden diğerine geçilmez genelde bi seferde iki saat ders yaparım.

Beşiktaş
₺140/saat
Mehmet
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mimardan akılda kalıcı, hızlı ve taktiksel Autocad eğitimi (başlangıç düzeyi, orta düzey, ileri düzey)

Derslerimde uygulama ağırlıklı olarak ilerliyorum. Teorik kısımlar üzerinde gerektiği kadar durup öğrencinin maksimum uygulama ile deneyimleyebilmesini amaçlıyorum. 1 saatlik genel bir dersimiz önce 15-20 dakikalık teorik bilgiler ve ön gösterim ile başlarken geriye kalan süre zarfında uygulama yapıyoruz. Dersleri kişinin ihtiyacına göre ilerletiyoruz.

Karayılan Belediyesi
₺50/saat
Kübra
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği Bölümünden Mezun,Fen Bilimleri Alanında Her Düzeyde Özel Ders

Öncelikle öğrencinin eksikliklerini tespit edip dersi ona göre anlatırım.Öğrenilen bilgileri günlük hayatla ilişkilendirir kalıcılığı sağlarım. Konu anlatımını olabildiğince kısa tutup bol ve çeşitli soru çözümleri yaparak işlerim.

İzmir
₺50/saat
Doğukan
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

MÜZİK DERSLERİ. Müzikoloji öğrencisiyim ve müzik dersleri veriyorum gitar ana enstürmanım.

Dersleri talebe göre işliyorum. İsteyene klasik anlamda metod ile işliyorum, isteyene piyasa şarkılarını öğretiyorum. İsteyene solo gitar, isteyene ritim gitar veya her ikisini öğretebilirim. Klasik müzik, rock müzik, pop müzik için repertuara sahibim. Kendini bu konuda geliştirmek isteyen herkese yardımcı olabilirim.

İzmir
₺50/saat
Doğukan
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

KLASİK GİTAR DERSLERİ. Müzikoloji öğrencisiyim ve istenilen şekilde klasik gitar dersleri veriyorum. Klasik veya piyasa şeklinde eğitim verebilirim.

Dersleri talebe göre işliyorum. İsteyene klasik anlamda metod ile işliyorum, isteyene piyasa şarkılarını öğretiyorum. İsteyene solo gitar, isteyene ritim gitar veya her ikisini öğretebilirim. Klasik müzik, rock müzik, pop müzik için repertuara sahibim. Kendini bu konuda geliştirmek isteyen herkese yardımcı olabilirim.

₺25/saat
Ali
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!
Çekmeköy
₺75/saat
Enes
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bölüm birincisi inşaat mühendisi öğrencisinden ilkokul, ortaokul, lise öğrencileri için matematik dersi. Kadıköy, Üsküdar, Altunizade civarına ulaşımım vardır.

Matematik için öğrenmenin en iyi yolunun soru tiplerine hakim olup, fazlasıyla pratik yapmanın olduğuna inanıyorum. Bu felsefem doğrultusunda bolca örnek çözerek ders anlatıyorum. Ders sonundaysa çözdüğüm soru tiplerine benzer soruları öğrencime çözdürerek anladığından emin oluyorum.

Muratpaşa
₺70/saat
Batur teacher
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

10 haftada ingilizceyi tamamen öğrenseydiniz nasıl hissederdiniz? Kulağa inanılmaz geliyorsa Instagramda öğrencilerimin yorumlarını izleyin @BaturTeacher

Dil öğrenmenin sıralamasını takip etmeden dil öğrenilemez. Türkçeyi nasıl öğrendiniz? 1. Sadece dinlediniz 2. Gördünüz 3. Taklit ettiniz 4.

₺100/saat
Ilayda
İlk ders ücretsiz!

YTÜ İstatistik bölümü son sınıf öğrencisinden ilköğretim ve ortaöğretim Matematik - Geometri dersleri

İlk dersimde çocuğun eksiklerini farketmek amacıyla temel konularda minik testler, gözlemler yaparım ve buna göre çocuğun seviyesine göre müfredata da uygun bir şekilde program kurarım ve birlikteliğimiz süresince bunu geliştirerek uygularım. Çocuğa yönelik program yaptığımdan her çocukla çalışmam mümkündür.

Buca
₺40/saat
Samet
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği bölümü öğrencisinden İzmir içi özel ders

Dersleri öğrencinin karakterine göre işlerim öğrencimi derste ilerletmek amacı ile gereğinden fazla sıkboğaz ederim sonunda amacıma ulaşırım öğrenci sıkıldığı an ara vermeye özen gösteririm ve dersten zevk almasını sağlarım

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Eski öğrencilerimiz
öğretmenlerini değerlendirir

Öğretmenlerimizin yetkinliklerinden emin olmak için,
eski öğrencilerimizin değerlendirmelerini alıyoruz.
Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Çok sevdim öğretmenimi. Hic sıkılmadım derslerde. Denklemler ,Oran orantı ve yüzdelik sorularında takılıyordum cok iyi öğretti bana.

T
Tuğçe , Élève
4 gün önce
Serdar
(4 görüş)

Harika! Kesinlikle alanında başarılı bir öğretmen. Ders işleyiş tarzı derse olan ilgimi arttırdı. Sıkılmadan verimli bir ders işledik. Tavsiye ederim ayrıca kendisi çok cana yakın ve güler yüzlü. Bu devirde böyle bir öğretmen bulmak zor

E
Esra, Élève
5 gün önce
Özlem
(1 görüş)

Harika! Güler yüzlü, anlayışlı sanırım psikoloji okuduğu için insanlarla çok iyi anlaşıyor ..hem de alanında çok yetkin. özel ders için bence 150tl vermenize gerek yok Gözde Hanımla iletişime geçin yeter

M
Mikail, Élève
1 hafta önce
Gözde
(2 görüş)

Harika! Teşekkür ederim hocam sayenizde sınavlarda zorlanmıyorum artık

A
Alperen, Élève
2 hafta önce
Serdar
(4 görüş)

Harika! Volkan bey Python bilgimi ilerletmemde yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

D
Dilan gece, Élève
2 hafta önce
Volkan
(13 görüş)

Harika! MERHABA, BEKLEDİĞİMİZDEN ÇOK DAHA İYİ BİR ÖĞRETMEN,ÜÇÜNCÜ DERSİMİZİ ALDIK HENÜZ AMA FARKI GÖREBİLİYORUZ.BİLGİLİ,SABIRLI,ÖĞRETEBİLEN,SAYGILI BİR ÖĞRETMEN.ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM.

M
Müge , Élève
3 hafta önce
Şükrü kadir
(2 görüş)