Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Spor koçluğu özel dersleri

Tüm Türkiye'de 124 öğretmen sizi bekliyor.

spor koçluğu özel dersi seçeneklerimiz

Melikgazi
₺50/saat
Keçiören
₺200/saat
Yaser
İlk ders ücretsiz!

İkwts sisteminin içerisinde bir wing tsun eğitmeniyim her yaş grubu katılabilir. Eğlenebilir

Isınma ardından teknik, sokak ve gerekli olabilecek hareketlerin üzerinden geçtikten sonra esneme ve bir kaç yoga tekniği ile vücudu dinlendiriyoruz

Bartın
₺70/saat
İstanbul
₺200/saat
Adnan
İlk ders ücretsiz!

15 yıl güreş sporuyla profesonel bir şekilde yaptım şuanda antrenörlük yapıyorum beden eğitimi öğretmenliğini bitirdim sizle en iyi şekilde hizmet edeceğimden emin olabilirsin

Teorik ve uygulamalı olarak güreş dersi verebilirim cimnemastik konusunda çok iyiyimdir ve kort tenisi uzmanlık belgem var sizlere hizmet etmek büyük bir onur benim için

Antalya
₺65/saat
Barlas
İlk ders ücretsiz!
Erzincan
₺35/saat
Hannan
İlk ders ücretsiz!

Beden eğitimi ve spor öğretmeni aynı zamanda yüksek lisans öğrencisi aynı zamanda TFF de futbol hakeminden ders almak bi ayrıcalıktır.

Derslerimi öğrencim en iyi şekilde nasıl öğrenmiyorsa, uyguluyorsa,kaçırıyorsa öyle işlerim. Derslerim genelde zevkli,eğlenceli geçer.Sohbet havasında sıkıcı olmayan bir ders işlerim.

Çiğli
₺50/saat
Serra
İlk ders ücretsiz!

İlk ders ücretsiz! Ege Üniversitesi Spor Bi̇li̇mleri̇ Fakültesinden ve Fitness Antrenöründen yeni bir vücut yeni bir yaşam için hazır mısın?

Sağlık önceliğim. Kişi spor adaptasyonu sağlama,kişiye uygun antreman programı, kişinin isteklerine yönelik bölgesel çalışmalar. Beslenme ile destekte üyemin bana yardımcı olması önemli.

₺50/saat
Nurullah
İlk ders ücretsiz!

Besyo öğrencisinden atletizm,masa tenisi,badminton,kort tenisi,florbol ve voleybol özel ders verilir.( spor koçu )

Öncelikle derslerime baslamadan isinma yaptiririm.bunu kosturarak yada bir kac egitsel oyun oynatarak yapiyorum.daha sonra streching yani acma germe hareketleri yaptiririm ve oyle derse baslarim.

₺60/saat
Osman latif
İlk ders ücretsiz!

Otizimli Öğrencilere Biraysel Sportif Eğitim Vermek İçin Öğrenci Arıyorum. 1 yıl iş tecrübem bulunmaktadır

Önce öğrencinin seviyesini belirleyip bu testler sonucunda eğitim programımı kolaydan zora doğru hedeflerim. Gelişimi arttıkça hedefleri daha fazla planlayarak öğrencinin bireyselliğini kazanmak en temel amacım.

Çanakkale
₺30/saat
Ahmet
İlk ders ücretsiz!

Forma kisa surede ulasmaniz icin sizinle birebir spor yapacagim comu spor fakultesi antrenorluk bolumu ogrencisiyim

Ders isleme yontemim kisinin fizigine,istedigine ve zamaina gore degisir,genelde hit kardiyo tarzi antreman sistemleriyle birlikte nabiz araligi yakalayip yag yakimi saglarim

Eskişehir
₺30/saat
Gizem
İlk ders ücretsiz!

Yağ Yakma , Diyet Listeleri , Kilo Verdirme , Spor Koçluğu , Dans Dersleri , Grup Dersleri

Dersleri işleme yöntemimizi burada belirtemem çünkü kişiye göre değişen özel dersler veriyoruz belirtilecek çok şey yok anlayacağınız bunların kişiye göre olduğunu unutmamak lazım

Üsküdar
₺70/saat
Mehmet
İlk ders ücretsiz!

3.kademe atletizm antrenörlüğü ve kondisyonder. Tenis ve basketbol tecrübem bulunmaktadır. Yeni mezun

Derslerimi özel ders alan kişilerin yapılarına göre şekillendiririm örneğin eğlenceli bir şekilde işlemek isteyen kişilerle o şekilde işlenir ama kesinlikle disiplin 1.

Bakırköy
₺80/saat
Murat
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!
Merkez
₺30/saat
Ferhat
İlk ders ücretsiz!

Spor bilimleri fakültesinden mezun spor yönetimi ve beden eğitimi alanında uzman uşak içinde özel yaşam koçluğu özel ders verilir

Derslere bilimsel yöntem ve metodlarla sürekli güncel kalarak aktif,modern ve çagdaş bir yaşam tarzıyla sağlık ve spor için fiziksel ve zihinsel destek sunarım

Menemen
₺20/saat
Yahya
İlk ders ücretsiz!

Tecrübelerimi, bilgilerimi ve taktiklerimi paylaşarak hem eğlenceli hem öğretici bir süreçte vücut ve karakter geliştireceğime inanıyorum.

Derste işleyeceğim konuya ön hazırlık yaparak başlarım. İzleyeceğimiz yolu kademeli olarak anlatıp yeterli tabanı oluşturduktan sonra ana konuya girip ayrıntılı ve dipnotlu bir şekilde ilerlerim. Sonucu almadan dersi bitirmem.

Balçova
₺150/saat
Kerem
İlk ders ücretsiz!

Junior Training-fundamentals-footbaall-forest skills Profesyonel ve pedagojik çizgilerle kazanımların detayda saklandığı, parçalardan bütüne doğru başarılı, farkındalık sahibi çocuklar için..

Life Kinetik farkındalığı ile koordinasyon temelli, teknik ve bilişsel gelişimi amaçlar, geometri, matematik ve doğanın, sporun ana dinamikleri olduğunu kanıtlar, sporcumla hedefe bu yöntemle yürürüz.

Muratpaşa
₺50/saat
Coşkun
İlk ders ücretsiz!

Sporcu Geçmişi ve Üniversite öğrencisinden Fitness,kas gelişimi,fit bir vücuda sahip olmak istiyorsanız aradığınız spor koçunuz benim.

Derslerimi disiplinli bir şekilde yapıyorum , ders verdiğim alan spor olunca bu disiplin daha çok artıyor. Eğer fit olmak ya da kas yapmak için ders alıyorsa biri o kişi kesinlikle zamana,yemesine,içmesini özenerek ve disiplinli yapması lazım,yoksa verim alamaz ve ben denedim olmuyor der.

Çankaya
₺45/saat
Özlem
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel atletten her yaşa uygun ve atletizmden seçilen her dala özgü verilen profesyonel eğitim.

Derslerimde her öğrencinin etkin olması esastır. Örneğin uygulanacak hareketi önce bütün olarak gösteririm kullanılan yerleri ve amaçlarını anlatırım daha sonra hareketi parçalara bölerek öğrencilerime sunarım. Grup çalışması sıklıkla yaparım,yaş grubuna göre oyun oynatıp oynatmayacağıma karar veririm.

Çanakkale Merkez
₺50/saat
Işik kahraman
İlk ders ücretsiz!

Çanakkale personel trainer..Alanında yuksek lısans sahıbı,belgeli ve uzman eğitmenden ders verilir..

kişinin kendı boy kılo yag oranına göre nabız sayısına göre kendı antrenman programı hazırlanır..kişiye özel antrenman programı uygulanır.

Karabağlar
₺70/saat
Tayfun
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinden her türlü spor ve egzersiz dersleri verilir

Derslerimi disiplinli bir sekilde islerim. Ögrencinin ögrenme yetenegini ölçüp bu sekilde antrenman programlari uygularim.

Atakum
₺50/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Beden eğitimi öğretmenliği mezunu , lisanslı spor geçmişi bulunan yetenek ve bilgilerine güvenen spor hocası

Derslerimi karşımdaki bireyin ihtiyaçları doğrultusunda şekillendiririm . Yeni fikirlere her zaman açığım .

Muratpaşa
₺50/saat
Tuba
İlk ders ücretsiz!

Pilates eğitmeni ve kişisel antrenör Antalya Lara da özel ders imkanı ile sağlıklı ve fit yaşam için ulaşınız

Ev ortamında kişiye özel bir antrenman programı yapıp,eksikleri,fazlaları,duruşu ile ilgili bir plan yapıp derslere başlıyoruz.

Amasya
₺50/saat
Beyzanur
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

amasya üniversitesinde eğitim görüyorum plates dersi vermek için burayım

Derslerimi öğrencimin ihtiyacı nedir diye konrol edip ona göre planlarım önce öğrencimin nerelere eksik olduğunu tespit edip onu tamamlamaya çalışırım

Isparta Merkez
₺10/saat
Hakan
İlk ders ücretsiz!

Üniversite öğrencisi 12 yıllık spor kariyerinden;kondisyon,savunma sanatları,besyo hazırlık,poem-pmyo hazırlık,beslenme programı,parkur sporları,fitness eģitimi.

Öncelikle her spora ait bir beslenme programı hazırlarım. Daha sonra öğrencinin boy kilo oranına göre bi antreman programı hazırlarım. Çoğu spor salonunda ilgi az olur etrafınızda size kaliteli bir eğitim verecek spor salonu bulamıyorsanız fazlasıyla yararlı olacağım.

Giresun Merkez
₺50/saat
Allahverdi
İlk ders ücretsiz!

Top oynamayı herkes başara bilir,Önemli olan birşeyi sevmek ve istemek başarı burda

Dersler sıkıcı olmadan eğlenceli, beyin hızı topla düşünme hızını geliştirme, rakipleri karşı savunma alanları Güç programları Taktik Pas düzeni Top control Aradığınız herşey diye bilirim

Efeler
₺100/saat
Ibrahim
İlk ders ücretsiz!

Yüksek lisans mezunu Uzman Beden eğitimi ve spor öğretmeninden eskrim badminton masa tenisi ve bireysel spor koçluğu dersleri verilir

Derslerimi uygulama alanı olan daha üzerinden işlerim gösterip yaptırma modeliyle derslerimi işlerim Dersi anlatmadan önce plan yapıp girişleri hazırlarım sonra uygulama alanına geçerim

₺250/saat
Hülya
İlk ders ücretsiz!

Beden eğitimi ve spor yüksek okulundan mezun öğretmenden sağlıklı spor beslenme calismalari

Her konuyu egzersizi zevkli hale getirerek işlerim. Kişilerin bireysel farklılıklarına göre kişiye özel programlar belirlerim. Müzikle derslerime eğlenceler katarım aktif katılım dağları.

Ataşehir
₺100/saat
Cevdet cihan
İlk ders ücretsiz!

Uluslar arası sertifikalı hocadan özel fitness dersleri (eğlenirken öğren öğrenirken geliş) :)

Derslerde öncelikle iletişim ve sizin istekleriniz çok önemli sizin hedefiniz,sevdiğiniz çalışma tarzı ve ayırdığınız zamana göre yapılan programlarda kendinizi hem iyi hissedip hemde gelişmenizi sağlamak amacım.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Spor koçluğu dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır