Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Spor koçluğu özel dersleri

Tüm Türkiye'de 179 öğretmen sizi bekliyor.

spor koçluğu özel dersi seçeneklerimiz

Şişli
₺5/saat
Damilola elizabeth
İlk ders ücretsiz!
İzmit
₺80/saat
Oğulcan
İlk ders ücretsiz!

İfa spor koçluğu eğitim belgeli Anadolu üniversitesi spor yönetimi bölüm öğrencisinden özel ders

Dersleri uzaktan eğitim olarak veriyorum yaşam koçluğu gibi de düşünülebilir disiplinli bilimsel ve yenilikçi antreman metotları ve özgün çalışmalar ile

₺10/saat
Sekvan
İlk ders ücretsiz!

Süleyman Demirel Üniversitesi Spor bilimleri mezunu yüksek lisans öğrencisiyim kişiye özel yağ yakma ,kilo alma ,kilo verme seansları antrenman çizelgesi hazırlanır.

Kişinin ne istediği önce belirlenir kurallar konulur disiplin ve kararlılık benim için çok önemlidir antrenmanalarım kolaydan zora doğru kişinin kapasitesine göre işler haftanın 3 günü belirlenir Dersler 1 saat sürer ileriki zamanlarda artacaktır.

Kastamonu Merkez
₺50/saat
Hakan
İlk ders ücretsiz!

Beden eğitimi öğretmeninden birçok branşta spor koçluğu yapılır ilgili branşlar için iletişime geçebilirsiniz

Derslerimi disiplinli işlerim yeri geldiğinde eğitsel oyunlarla eğlenceli hala getirim öğrencilerimi iyi tanımak isterim her zaman okul dışında ki davranışlarına da etkim olmasını isterim olumlu yönde

Keçiören
₺50/saat
Selma
İlk ders ücretsiz!

Beden eğitimi öğretmenı ve spor egitmeminden size uygun egzersiz beslenme programlari berber değiselim

Derslerim tamamen bireysel kişiye özgüdür. Kişinin bilgileri ne hedeflediği önceliklidir. Ne kadar surede ne kadar egzersiz yapariz. Degisim iletişimle başlar.

₺10/saat
Faruk
İlk ders ücretsiz!

Gedik üniversitesi Spor bilimleri fakültesi beden eğitimi öğretmenliği bölümü okumaktayım spor koçluğu eğitimi vermekteyim

Derslerimi kişinin istediği şekilde işlerim genelde planlı ve projelidir uygulamalı ve terimseldir, büyük bir dikkat ve özenle ilerlerim, hedefleriniz büyük olsun.

Çukurova
₺20/saat
Meliha
İlk ders ücretsiz!

Hem öğrenci hem İş güvenliği uzmanından okula destek dersler ve dans hobi dersleri

Derslerimi öğrencilerin uygunluk ve musaitlik durumuna göre düzenlerine faydalı olmaya çalışırım eğlenceli ve anlaşılır bir şekilde derslerimi devam ettirmeye çalışırım

₺20/saat
Betül
İlk ders ücretsiz!

Aydın 'da Beden Eğitimi Fakültesine, pomem ve askeri okullara hazırlık ALTIN AKADEMİ

Öğrencinin seviyesini kontrol ederim istediği üniversiteleri ve gidebileceği üniversiteleri ölçerim buna göre kondisyon dayanıklılık sürat koordinasyon yüklerim daha sonra branşı varsa branşa yönelik yoksa branşlastiririm vucudu yarışmaya hazır hale getiririm.

Menteşe
₺20/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Muğla Sporbilimleri Fakültesi Öğrencisinden Antrenörlük Bölümü Öğrencisinden Spor Koçluğu ve Branş Dersleri

Derslerimi Haftalık olarak işlerim, saatler az olur ama verimlilik fazla olur, planlı ve programlı bir şekilde ilerleme kaydederim.

₺30/saat
Buse şimal
İlk ders ücretsiz!

Sizi Anlayan biriyle danışmanlık vede birlikte spor yapabilmek Doğa sporları en sevdiğimiz

Sizinle birlikte size uyabilecek bir program hazırlıyoruz veya doktor tavsiyesinde olan listenizde yapamadıklarınızın üzerine gidiyoruz dilerseniz ek gıda takviyesi ile daha hızlı ve kaliteli sonuçlar alıyoruz alan, mekan, zaman size kalmıştır 😊

Çorlu
₺150/saat
Eslem
İlk ders ücretsiz!

Trakya Üniversitesi beden eğitimi ve spor yüksek okulundan mezunum branşım dans ve tenis her türlü dans derslerini verebiliyorum belgeleri mevcuttur.

Özel dersler kişinin sosyal yaşantısı istek ve arzularına göre şekillenir. Grup dersleri belirli metodlar şeklinde ilerler. Her zaman için güzel sonuçlar aldım.

Canik
₺40/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Güreşciden güç kondisyon dayanıklılık fit bir vucut için ben varım sende varmısın

Benden ders alıcaksanız pes etmemeli bilmeniz lazım ay yoruldum ay zor geldi acı yoksa güçde yok dayana bilcegin son noktaya kadar ilerletirim

Efeler
₺70/saat
Ayşe
İlk ders ücretsiz!

Spor yapmak istiyorsunuz ama salona gidecek vaktiniz yoksa doğru yerdesiniz evde kendi grubunuzu oluşturup yada özel pilates dersi verilir

Kisiye özel olursa o kişinin ilk spor geçmişine daha sonra sağlık durumuna bakarak kendime bir program belirleerim. Daha sonra bu kişinin bu antreman programını kaldırabilecek mi yoksa kaldıramayacak mi durumuna göre kolaylaştırır veya zorlaştırırim.

Hoşhaber Belediyesi
₺70/saat
Ozge
İlk ders ücretsiz!

Daha güzel bir görünüm ve daha sıkı bir vücut isteyenlere yaşam koçluğu

Derslere bir program hazırlayarak başlarım. Karşıdaki gruba ya da bireye hangisi daha uygun hangisi daha rahat diye konuşmalar yaparım.

₺75/saat
Kenan mehmet
İlk ders ücretsiz!

Spor koçu ve arkadaşı olarak yeni nesil bir eğitmen ile çalışmak isteyen herkesin yanındayım.

Talep eden bireyin hangi branşı istediğini öğrendikten sonra planlama ve dönemlemeyi kişiye uygun bir şekilde hazırlarlamayı daha sağlıklı görüyorum.

Nilüfer
₺60/saat
Aydın
İlk ders ücretsiz!

Bilime dayalı ve deneyimli antrenör ile spor yapmak isterseniz iletişime geçmeniz yeterli

Derslerim, söylediklerim ve uygulattıklarımın hepsinin bilimsel bir açıklaması vardır. Bilime dayalı çalışırım. Uzaktan ve birebir dersler veriyorum. Öğrenci hoca ilişkisinden çok abi kardeş gibiyim.

Kartal
₺50/saat
Emir
İlk ders ücretsiz!

Her türlü spor için kurs imkanı ister bireysel ister grup şeklinde seçimlerimiz vardır.

Derslerimiz uygulama şeklinde oluyor. Gün ve saati kişi sayısına göre ayarlayacağız özel salonlarda ve ya dışarda antremanlar olacaktır. İsteğe bağlı.

Şahinbey
₺45/saat
Mehmet
İlk ders ücretsiz!

Hayat spor ile güZeldir.Hayatı dolu dolu yaşamak için buyrun spora.. #Sportime

Bireysel ve toplu derslerde teknik ve yöntemlerim farklı olmakta özellikle spor alanında kişinin vücut yapısı, duruşu bedenin hangi branşa elverişli olurda o branşda geliştiririm

Adana
₺60/saat
Ahmet said
İlk ders ücretsiz!

Sporcu bilgilerime ve tecrübelerime dayanarak güzel dersler verebileceğimi düşünüyorum.Spor insanın hayatında olması gereken en büyük etkendir

Öğrencinin kişiliğini ve hayat enerjisini baz alarak ona göre spora yönlendiririm yanlış bir seçim yapmasını engellerim .

₺40/saat
Hüseyin
İlk ders ücretsiz!
₺50/saat
Gülten
İlk ders ücretsiz!

Spor eğitimeninden hayata dönük yerinde isabetli hesapli ve ekonomik uygulanabilir spor koçluğu

Derslerim grup ve bireyseldir. Tek bir tarzda ders işlemem. Kişinin ilgi ihtiyaçlarına göre ders işleme stratejilerini belirlerim. Öğrenenin düzeyine ve ilgisine göre stratejiler değişebilir.

₺40/saat
Ezgi
İlk ders ücretsiz!

Beden eğitimi ve spor öğretmenliği öğrencisinden zayıflamak isteyenlere formda kalmak isteyenlere beslenme tüyoları

Sağlıklı yaşam için öncelikle Sporu alışkanlık haline getirmelisiniz. Derslerde devamlılık ve istikrar önemli. Ve tabi ki Disiplin ilk şartımız. Dersler zamanında başlar zamanında biter. Kişiye özel veya grupça dersler verilir.

₺40/saat
Enes
İlk ders ücretsiz!

Formda kalma , yağ yakma , kondisyon arttırma , basketbol dersleri ile sizlere yardımcı olabilirim

İlk önce sizin vücudunuza, kilonuza, yaşınıza uygun antrenman programları belirlenir. Daha sonra sizin yapıp yapamadığınız hareketlere göre bu programlar indirgenmeye başlanır.

Melikgazi
₺50/saat
Keçiören
₺200/saat
Yaser
İlk ders ücretsiz!

İkwts sisteminin içerisinde bir wing tsun eğitmeniyim her yaş grubu katılabilir. Eğlenebilir

Isınma ardından teknik, sokak ve gerekli olabilecek hareketlerin üzerinden geçtikten sonra esneme ve bir kaç yoga tekniği ile vücudu dinlendiriyoruz

Bartın
₺70/saat
İstanbul
₺200/saat
Adnan
İlk ders ücretsiz!

15 yıl güreş sporuyla profesonel bir şekilde yaptım şuanda antrenörlük yapıyorum beden eğitimi öğretmenliğini bitirdim sizle en iyi şekilde hizmet edeceğimden emin olabilirsin

Teorik ve uygulamalı olarak güreş dersi verebilirim cimnemastik konusunda çok iyiyimdir ve kort tenisi uzmanlık belgem var sizlere hizmet etmek büyük bir onur benim için

Antalya
₺65/saat
Barlas
İlk ders ücretsiz!
Erzincan
₺35/saat
Hannan
İlk ders ücretsiz!

Beden eğitimi ve spor öğretmeni aynı zamanda yüksek lisans öğrencisi aynı zamanda TFF de futbol hakeminden ders almak bi ayrıcalıktır.

Derslerimi öğrencim en iyi şekilde nasıl öğrenmiyorsa, uyguluyorsa,kaçırıyorsa öyle işlerim. Derslerim genelde zevkli,eğlenceli geçer.Sohbet havasında sıkıcı olmayan bir ders işlerim.

Çiğli
₺50/saat
Serra
İlk ders ücretsiz!

İlk ders ücretsiz! Ege Üniversitesi Spor Bi̇li̇mleri̇ Fakültesinden ve Fitness Antrenöründen yeni bir vücut yeni bir yaşam için hazır mısın?

Sağlık önceliğim. Kişi spor adaptasyonu sağlama,kişiye uygun antreman programı, kişinin isteklerine yönelik bölgesel çalışmalar. Beslenme ile destekte üyemin bana yardımcı olması önemli.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Spor koçluğu dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır