Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Spor koçluğu özel dersleri

Tüm Türkiye'de 153 öğretmen sizi bekliyor.

spor koçluğu özel dersi seçeneklerimiz

Adapazarı
₺100/saat
Melih
İlk ders ücretsiz!

Antrenörlük öğrencisinden spor koçluğu ve özel formda kalmak için ders vereceğim .

Derslerimi her şekilde işleyebilirim genellikle belli bir yöntemim Yok isteğe göre ayarlayabilirim derste uyguladığım en önemli iş anlayabilmeyi sağlamak .

Şişli
₺100/saat
Taha
İlk ders ücretsiz!

Daha sağlıklı bir yaşam için hayatınıza hareket katın ve sporla kalın ..

Benim ile yaptığınız ilk antrenmandan sonra her derse kendiniz gelmek isteyeceksiniz , ben size spor alışkanlığı kazandırmaya çalışacağım .

Zeytinburnu
₺100/saat
Seyhan
₺20/saat
Seval
İlk ders ücretsiz!

Sporu saglıklı beslenmeyi yaşayış biçimi haline getiren araştırmalar deney gözlem yapan en büyük hedefi besyo ve zumba egitmeni olan genç bir kızla eglenerek yaşamın tadına varın.

Öncelikle motivasyon saglamak ve moreli iyi tutmak adına sürekli karşılıklı diyaloglara girerim. Başarmanın güzelliğinden bahsederim. Herşeyden önce ne kadar eglenceli bir yolculuğa başladıgımızı dile getiririm.

Bodrum
₺75/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

Ege üniversitesi antrenörlük bölümü mezunuyum. Her yaştan bireye kuvvet üzerine bireysel ders verebilirim.

dersler genellikle evde veya doğada oluyor. antrenmanlar ısınma, yüklenme ve soğuma şeklinde gerçekleşiyor. Her antrenman farklı bölgesel çalışmalar ile gerçekleşiyor.

Selçuklu
₺45/saat
Burcu
İlk ders ücretsiz!

Rekreasyon Yönetimi bölümü öğrencisinden Ritim ve Dans dersleri, spor ve fitness dersleri verilmektedir.

Derslerimi etkin ve verimli bir şekilde eğlenerek geçirmek için karşılıklı iletişime önem veririm. Her zaman söz sahibi olmaktan yana değilimdir.

Yenişehir
₺50/saat
Utku
İlk ders ücretsiz!

Atletizm milli takımı sporcusu eşliğinde grup veya bireysel antrenmanlar sizleri bekliyor. Fazlalıklardan kurtulma zamanı!

Derslerimi genel değil özel işlerim. Yani size ne iyi gelecekse ne ileri götürecekse onu yaptırırım. Arazi koşuları, atletizm sahasında koşular, sahil koşuları antrenman alanlarımızdır.

Düzce
₺70/saat
Kerime
İlk ders ücretsiz!

Özel çocuklara spor ve yaşam koçluğu günlük hayata adapte be yaşam becerileri kazanımı

Özel çocuklarda önce anlamsız takıntı ve ses çıkarmaları en aza indirgemek.çocuğumuzu normal hayata adapte ederek yaşam faaliyetlerini yerine getirme hayatını kendi yürütebilecek duruma getirmesini sağlamak. Spor ile yaşama ve sosyal hayata karışımı sağlamak . Güzel ve eğlenceli vakit geçirmesini sağlamak.

₺70/saat
Tolga
İlk ders ücretsiz!
Beşiktaş
₺100/saat
Ümit
İlk ders ücretsiz!

Kuvvet ve Kondisyon koçundan, direnç antrenman programi, uzaktan koçluk ve beslenme danışmanlığı

Bir ön tanışma ile; kişinin spor geçmişi ile sağlik durumu öğrenildikten sonra sakınca yok ise kısa ve uzun vadeli hedefler belirlenir. Bütün antrenmanla alakalı olanaklar değerlendirildikten sonra antrenman programı hazırlanır ve kişiye gönderilir.

₺10/saat
Sekvan
İlk ders ücretsiz!

Süleyman Demirel Üniversitesi Spor bilimleri mezunu yüksek lisans öğrencisiyim kişiye özel yağ yakma ,kilo alma ,kilo verme seansları antrenman çizelgesi hazırlanır.

Kişinin ne istediği önce belirlenir kurallar konulur disiplin ve kararlılık benim için çok önemlidir antrenmanalarım kolaydan zora doğru kişinin kapasitesine göre işler haftanın 3 günü belirlenir Dersler 1 saat sürer ileriki zamanlarda artacaktır.

Kastamonu Merkez
₺50/saat
Hakan
İlk ders ücretsiz!

Beden eğitimi öğretmeninden birçok branşta spor koçluğu yapılır ilgili branşlar için iletişime geçebilirsiniz

Derslerimi disiplinli işlerim yeri geldiğinde eğitsel oyunlarla eğlenceli hala getirim öğrencilerimi iyi tanımak isterim her zaman okul dışında ki davranışlarına da etkim olmasını isterim olumlu yönde

Keçiören
₺50/saat
Selma
İlk ders ücretsiz!

Beden eğitimi öğretmenı ve spor egitmeminden size uygun egzersiz beslenme programlari berber değiselim

Derslerim tamamen bireysel kişiye özgüdür. Kişinin bilgileri ne hedeflediği önceliklidir. Ne kadar surede ne kadar egzersiz yapariz. Degisim iletişimle başlar.

₺10/saat
Faruk
İlk ders ücretsiz!

Gedik üniversitesi Spor bilimleri fakültesi beden eğitimi öğretmenliği bölümü okumaktayım spor koçluğu eğitimi vermekteyim

Derslerimi kişinin istediği şekilde işlerim genelde planlı ve projelidir uygulamalı ve terimseldir, büyük bir dikkat ve özenle ilerlerim, hedefleriniz büyük olsun.

Çukurova
₺20/saat
Meliha
İlk ders ücretsiz!

Hem öğrenci hem İş güvenliği uzmanından okula destek dersler ve dans hobi dersleri

Derslerimi öğrencilerin uygunluk ve musaitlik durumuna göre düzenlerine faydalı olmaya çalışırım eğlenceli ve anlaşılır bir şekilde derslerimi devam ettirmeye çalışırım

₺20/saat
Betül
İlk ders ücretsiz!

Aydın 'da Beden Eğitimi Fakültesine, pomem ve askeri okullara hazırlık ALTIN AKADEMİ

Öğrencinin seviyesini kontrol ederim istediği üniversiteleri ve gidebileceği üniversiteleri ölçerim buna göre kondisyon dayanıklılık sürat koordinasyon yüklerim daha sonra branşı varsa branşa yönelik yoksa branşlastiririm vucudu yarışmaya hazır hale getiririm.

Menteşe
₺20/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Muğla Sporbilimleri Fakültesi Öğrencisinden Antrenörlük Bölümü Öğrencisinden Spor Koçluğu ve Branş Dersleri

Derslerimi Haftalık olarak işlerim, saatler az olur ama verimlilik fazla olur, planlı ve programlı bir şekilde ilerleme kaydederim.

₺30/saat
Buse şimal
İlk ders ücretsiz!

Sizi Anlayan biriyle danışmanlık vede birlikte spor yapabilmek Doğa sporları en sevdiğimiz

Sizinle birlikte size uyabilecek bir program hazırlıyoruz veya doktor tavsiyesinde olan listenizde yapamadıklarınızın üzerine gidiyoruz dilerseniz ek gıda takviyesi ile daha hızlı ve kaliteli sonuçlar alıyoruz alan, mekan, zaman size kalmıştır 😊

Çorlu
₺150/saat
Eslem
İlk ders ücretsiz!

Trakya Üniversitesi beden eğitimi ve spor yüksek okulundan mezunum branşım dans ve tenis her türlü dans derslerini verebiliyorum belgeleri mevcuttur.

Özel dersler kişinin sosyal yaşantısı istek ve arzularına göre şekillenir. Grup dersleri belirli metodlar şeklinde ilerler. Her zaman için güzel sonuçlar aldım.

Büyükçekmece
₺50/saat
Vedat
İlk ders ücretsiz!

Futbol hocası , aktif futbolcuyum profosyonel hayatım devam ediyor bilgilerimi paylasacağım. Oynadıgı takımlar : Galatasaray,istanbulspor,arsinspor,ankaraşekerspor,corluspor,tepecikspor

Derslerlmı program halinde işlerim o gün içinde ne yapmam gerektiğimi önceden belirlerim ve plan program halinde ilerlerim ve sonuc alacağınızdan emin olabilirsiniz

Osmangazi
₺100/saat
Üzeyir
İlk ders ücretsiz!

Vucut gelistirme ve dovus sporlari icin tarafindan uzman antrenorler ile calisabilirsiniz .

Öncelikle her alanda degisiklik gosterdigi gibi , spor vucut gelistirme ve dovus sporlarinin genel icra edilisi kisiden kisiye gore degismektedir. Oncelikle sizi tanimali potansiyelinizi gormeli ve gidilecek yolu bu sekilde belirlemeliyim.

Canik
₺40/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Güreşciden güç kondisyon dayanıklılık fit bir vucut için ben varım sende varmısın

Benden ders alıcaksanız pes etmemeli bilmeniz lazım ay yoruldum ay zor geldi acı yoksa güçde yok dayana bilcegin son noktaya kadar ilerletirim

Efeler
₺70/saat
Ayşe
İlk ders ücretsiz!

Spor yapmak istiyorsunuz ama salona gidecek vaktiniz yoksa doğru yerdesiniz evde kendi grubunuzu oluşturup yada özel pilates dersi verilir

Kisiye özel olursa o kişinin ilk spor geçmişine daha sonra sağlık durumuna bakarak kendime bir program belirleerim. Daha sonra bu kişinin bu antreman programını kaldırabilecek mi yoksa kaldıramayacak mi durumuna göre kolaylaştırır veya zorlaştırırim.

Hoşhaber Belediyesi
₺70/saat
Ozge
İlk ders ücretsiz!

Daha güzel bir görünüm ve daha sıkı bir vücut isteyenlere yaşam koçluğu

Derslere bir program hazırlayarak başlarım. Karşıdaki gruba ya da bireye hangisi daha uygun hangisi daha rahat diye konuşmalar yaparım.

₺75/saat
Kenan mehmet
İlk ders ücretsiz!

Spor koçu ve arkadaşı olarak yeni nesil bir eğitmen ile çalışmak isteyen herkesin yanındayım.

Talep eden bireyin hangi branşı istediğini öğrendikten sonra planlama ve dönemlemeyi kişiye uygun bir şekilde hazırlarlamayı daha sağlıklı görüyorum.

Nilüfer
₺60/saat
Aydın
İlk ders ücretsiz!

Bilime dayalı ve deneyimli antrenör ile spor yapmak isterseniz iletişime geçmeniz yeterli

Derslerim, söylediklerim ve uygulattıklarımın hepsinin bilimsel bir açıklaması vardır. Bilime dayalı çalışırım. Uzaktan ve birebir dersler veriyorum. Öğrenci hoca ilişkisinden çok abi kardeş gibiyim.

Kartal
₺50/saat
Emir
İlk ders ücretsiz!

Her türlü spor için kurs imkanı ister bireysel ister grup şeklinde seçimlerimiz vardır.

Derslerimiz uygulama şeklinde oluyor. Gün ve saati kişi sayısına göre ayarlayacağız özel salonlarda ve ya dışarda antremanlar olacaktır. İsteğe bağlı.

Şahinbey
₺45/saat
Mehmet
İlk ders ücretsiz!

Hayat spor ile güZeldir.Hayatı dolu dolu yaşamak için buyrun spora.. #Sportime

Bireysel ve toplu derslerde teknik ve yöntemlerim farklı olmakta özellikle spor alanında kişinin vücut yapısı, duruşu bedenin hangi branşa elverişli olurda o branşda geliştiririm

Adana
₺60/saat
Ahmet said
İlk ders ücretsiz!

Sporcu bilgilerime ve tecrübelerime dayanarak güzel dersler verebileceğimi düşünüyorum.Spor insanın hayatında olması gereken en büyük etkendir

Öğrencinin kişiliğini ve hayat enerjisini baz alarak ona göre spora yönlendiririm yanlış bir seçim yapmasını engellerim .

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Spor koçluğu dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır