Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Spor koçluğu özel dersleri

Tüm Türkiye'de 137 öğretmen sizi bekliyor.

spor koçluğu özel dersi seçeneklerimiz

₺60/saat
Özben
İlk ders ücretsiz!

Atletik performans, yağ yakımı, fit bir vücut, kas kazanımı, bilimsel yaklaşım, beslenme uzmanlığı, hızlı ve sorunsuz bir sonuç.

Beslenme ve fiziki farklılıklara göre düzenlemeler yapıp kişiye özel bir durum sunuyorum. Günün istediğiniz saatin de bilgilendirme için ulaşabilirsiniz.

Ankara
₺70/saat
Yenişehir
₺70/saat
Sergen
İlk ders ücretsiz!

Besyo öğrencisinden mersin ve adanada spor koçluğu, kondisyonerlik ve formda kalma üzerine dersler verilir

Derslerimi birebir iletişim de bulunarak ve telefonla iletişimle sürdürmeyi tercih ediyorum. Öncelike başta sohbet ve sizin fikirlerinizi alarak başlıyorum .

Bornova
₺75/saat
Özgür
İlk ders ücretsiz!
Beylikdüzü
₺70/saat
Nazif
İlk ders ücretsiz!

Spor akademisi mezunu fitness hocasından bireysel fitness&fonksiyonel antrenman dersleri istanbul beylikdüzü civarı

Derslerimi çoğunlukta fitness salonlarında veririm Hedeflerinizi;sağlık durumunuz,vücut tipiniz,yaşınız,kilonuz,günlük yaşam rutininiz,spora haftalık olarak nekadar zaman ayırabileceğiniz ve kişisel istekleriniz doğrultusunda planlayıp hazırlamaktayım

Sarıyer
₺60/saat
Bartu
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli sporcudan fonksiyonel fitness crossfit ve boks dersleri. Başlamak için mükemmel olmak zorunda değilsin ama mükemmel olmak için başlamak zorundasın

Derslerimi 1. Mobilite 2. Isınma 3. Teknik/fonksiyonel antreman 4. Hedeflere yönelik ince detaylar 5. Soğuma esnetme çalışmaları şeklinde yapıyorum.

Maltepe
₺60/saat
Ulaş
İlk ders ücretsiz!

Marmara Üniversitesi - Antrenörlük Bölümü - Milli Sporcu - PT, Fitness eğitmeni, Fonksiyonel Egzersiz Eğitmeni

Kişiye özel antrenman programlanması yaparak. Postür analizi ve risk analizleri yaparak. Ortalama 40dk ile 1 saat aralığında ders yaparak, sağlıklı ve düzenli spora inanarak devam ediyorum.

₺50/saat
Murat
İlk ders ücretsiz!

Beden Eğitimi ve Spor ÖğretmeniSpor Koçu,Antrenör,Spor danışmanlığı,bireysel ve grup dersleri için iletişime geçebilirsiniz.

Eğlence mi? Olmazsa olmazımız.Benimle yarışabilirsin.Eğlenirken öğrenmek en güzeli değil mi zaten.Harekete geç istediğin alanda beni yenmeye çalış en iyisi ol.

Burdur
₺40/saat
Ramazan
İlk ders ücretsiz!

Üniversite öğrencisinden bedensel gelişim, mülakatlara hazırlık ve yüksek kondisyon kazanım antrenmanları içerir

Dersleri açık havada genellikle koşu, hız ve çeviklik, ağırlık çalışmaları ile yorucu olarak geçer antrenman hitap yaşı 10-18 aralığında

İzmit
₺85/saat
Harun
İlk ders ücretsiz!

Milli sporcu ve personel trainer HARUN ZEREN 'DEN tüm BRANŞLARDA YAŞAM KOÇLUĞU...

Derslerimi bireysel veya grup olarak iki aşamada gerçekleştiririm. Kişiye özel antrenmanlar bireylerin tüm yaşam prensiplerine göre planlarim. Grup derslerinde ise tamamen grup birlikteliğini sağlamak icin grup birlikteligi ve performans gelişimi uzerine planlamalar yaparım.

Bafra
₺30/saat
Alparslan
İlk ders ücretsiz!

Spor yöneticiliği bölümünden, 12 yıllık spor deneyimimle bir çok spor ve derste görev edinebilirim.

Görselliğin, yani uygulamanın her zaman bir adım önde olduğunu düşünürüm. İşimi severim ve sevdirmeye çalışırım. Önceliğim eğlenmek ve zevk almaktır.

Avcılar
₺55/saat
Sedat şahin
İlk ders ücretsiz!

21 yaşında Beden eğitimi ve Spor öğretmenliği öğrencisiyim. Yaklaşık olarak 15 yıldır aktif olarak birçok spor branşında farklı dereceler elde ettim. Öğrenci masraflarımı karşılamak için dersler veri

Vereceğim derslere başlamadan önce öğrencimi tanımayı fiziksel özelliklerini ( boy kilo yaş aktivite süresini rahatsızlığı olup olmadığını) hobilerini öğrenerek kişiye uygun saatler ve uygun antrenman programları belirleyerek kişinin belirlemiş olduğu hedefe ulaşmasına yardımcı olurum.

Beylikdüzü
₺70/saat
Erhan
İlk ders ücretsiz!

Yaza formda girmek ve hayatınızı disipline etmek için yaşınız kaç olursa olsun geç kalmış değilsiniz

Yazın açık alanda sahil kenarında ya da oturduğunuz site içinde veya isteğe bağlı gym salonlarında ders işleyebilir spor hayatın her alanında yapılabilinir

Mamak
₺70/saat
Barış
İlk ders ücretsiz!

İlk ders ücretsiz ;) Spor bilimleri fakültesinden mezun beden eğitimi öğretmeninden Latin dansları, Zumba, Yüzme branşlarında özel ve grup dersi :)

Vereceğim özel veya grup derslerinin branş ve katılımcının durumuna göre seviye belirlemesi yapıp bununla birlikte plan ve programlama yaparım.

Serdivan
₺75/saat
Mehmet
İlk ders ücretsiz!

Milli sporcudan Kickboks,boks,wushu,muaythai,pilates,yüzme dersleri almaya hazırmısın?

Antrenmanları sizin anatomik yapınıza bakarak fiziksel kabiliyetinizi ölçerek sizin motivasyonunuzu sağlamak suretiyle antrenmandan hem motive olmanızı sağlamak hemde amacımıza ilerlemektir.

Esenyurt
₺80/saat
Mirbey
İlk ders ücretsiz!

Lisanslı baskebolcuyum aynı zamanda voleybolcuyum ama her türlü sporda da koçluk vs yardımcı olabilirim

Dersler bireysel veya grup halinde hiç farketmez her türlü işlenir sokak basketbolu veya salon basketbolu da olur eğitim önemli ricamdır

Dudullu Osb
₺25/saat
Emrecan
İlk ders ücretsiz!

Bursa sampiyonundan ozel ders . satranc severler buyrun . oyunun en onemli tasi sizce hangisidir ?

Derslerimi daha çok oyun oynatarak, ara ara duraksatip hatalarını söyleyerek beraber düzeltmeyi daha çok tercih ederim .

Eskişehir
₺40/saat
Yağmur
İlk ders ücretsiz!

Atletizm Antrenörü Özel Eğitim ve Yaşam Koçu (Eskişehir - Her yaş grubu)

Temel hareket becerilerini geliştirmeye yönelik basitten karmaşığa antrenman yapılır. Bireyin gelişim düzeyi belirlenmis günlerde test edilerek kişisel gelişim dosyası oluşturulur ve takip edilir.

Ümraniye
₺75/saat
Emrullah
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi Hareket ve Antrenman Bilimleri Yukseklisans öğrencisinden atletik performans üzerine kişisel antrenör

Antrenmanlarımız istediğiniz yerde olabilir. Öğrencinin vücut kompozisyonu incelenir. Ve testlere tabi tutulur. Bunun üzerin den bir antrenman programı yapılır .

₺150/saat
Tayfun
İlk ders ücretsiz!

Milli sporcu, beden eğitimi ve spor öğretmeniyim. Bir çok dalda antrenörlük belgelerim ve profesyonel geçmişim bulunmakta.

Derslerime öğrenciye uygun spor alanlarında ve öğrencinin yaşına fiziksel özelliklerine göre antreman metodları uygular öğrencimi başarılı bir şekilde hedefine ulaştırmak için pskolojik ve mental destekde bulunurum.

₺150/saat
Gokhan
İlk ders ücretsiz!

Besyo bölümünden mezun ögrenciden, spor koçluğu ve yüzme dersleri verilir beklerim canlar

Spor koclugunda gerekli kurallari atişlari ögretirimm, yüzme derslerini havuzda yada denizdede verebilirim . Çocuk yuzme hocaligida yapiyorum.

Etimesgut
₺45/saat
Nalan
İlk ders ücretsiz!

Ankara’da lisanslı sporcudan bireysel veya grup karate dersi. Özel ilgi ve alakayla.

Bireysel veya grup dersleri olarak kayıt alıp, öğrencimin/öğrencilerimin uygun olduğu bir tarih saat kararlaştırıp, uygun programa başlayarak derslerimi işlerim. İlgiliyimdir. Eğlenceli bir şekilde derslerim devam eder.

Kartal
₺85/saat
Gizem
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli Beden Eğitimi Öğretmeni ve Sertifikalı Kişisel Spor Eğitmeninden Profesyonel Fitness Desteği

Hedefleriniz doğrultusunda detaylı ölçümleriniz yapıldıktan sonra antrenman programınızı bizzat hazırlayarak ortak belirlenen gün ve saatte derslerimiz 60 dakika boyunca birebir olarak işlenir.

₺80/saat
Muhammet mevdudi
İlk ders ücretsiz!

Sporu yaşam felsefesi yapmak isteyen herkese bilgi, tecrübe ve başarı süzgecinden hızlandırılmış eğitime varmısın?

Her eğitmenin kendi kurduğu bir sistem vardır benim kuracağım sistem karşı tarafın spora olan ilgi alaka ve sevgisiyle eş değer olacaktır

₺60/saat
Coşkun
İlk ders ücretsiz!

Fitness eğitmeni , amatör rugby oyuncusu ve profesyonel voleybol oyuncusundan ilkokul ve lise seviyesinde spor branşları ve beden gelişimi dersi verilir

Derslerimi kişiye özel programlama yapıp kişinin ihtiyaç ve isteklerine uygun hazırlarım aynı zamanda kişinin çabalayarak istediğini elde etmesine aracı olurum

İstanbul
₺100/saat
Işık
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel antrenörden her branşta en iyi eğitimi alabileceğiniz donanımlara sahibim İstanbul içi her bölge

Derslerimi eğitim vereceğim kişiye göre uygulayacağım çalışma programını belirlerim ve zamanlamayı en verimli olacak şekilde planlarım.

₺60/saat
Batuhan
İlk ders ücretsiz!

Geçmişe yolculuk: Ataların gibi yaşa Geleneksel Türk Okçuluğu Eğitimi Özel ve grup dersleri

Dersler %90 pratik olarak gerçekleşir. Bununla birlikte yapılan sporun bir kültürü olduğundan bu kültür ile ilgili anlatımlar ve bilgilendirmeler yapmaktayım. Ders ısınma hareketleri ile başlar ana antrenman yapılır ve soğuma hareketleri ile biter.

Beylikdüzü
₺90/saat
Taha
İlk ders ücretsiz!

Gazi üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunuyum, aktif olarak 2004 yılından beri sporla ilgilenihorum bir çok tesiste fitness ve yüzme antrenörü olarak görev aldım değişime inanıyorsan sen de kat

Çevremde ki insanları motive ederek onlarda ki değişime odaklanıp farkındalık yaratarak yaşam kalitelerini arttırmaya çalışırım doğru planlama her zaman hayat kurtarır

Adapazarı
₺100/saat
Melih
İlk ders ücretsiz!

Antrenörlük öğrencisinden spor koçluğu ve özel formda kalmak için ders vereceğim .

Derslerimi her şekilde işleyebilirim genellikle belli bir yöntemim Yok isteğe göre ayarlayabilirim derste uyguladığım en önemli iş anlayabilmeyi sağlamak .

Bahçelievler
₺40/saat
Feyza
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji bolum ogrencisiyim. 13 sene profesyonel voleybol oynadim. Once kendine guven gerisi kisa surecek

Spor alaninda parkur kurmayi ve dogada spor yapmayi tercih ederim. Her spor sonrasi uzun bir esneme ve meditasyonla bitirmeyi tercih ediyorum.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Spor koçluğu dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır