Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Resim özel dersleri

Tüm Türkiye'de 207 öğretmen sizi bekliyor.

resim özel dersi seçeneklerimiz

₺50/saat
Ezgi
İlk ders ücretsiz!

Resim öğretmeninden en iyi şekilde yağlıboya akrilik suluboya karakalem modelaj ebru vs dersi verilir

Ders işleme yöntemim seçeceğiniz alanla ilgili önce bilgilendirme çeşitli örnekler gösterme yapım şeklini öğretme ve ev ödevleriyle pekiştirmedir.

₺50/saat
Sonay berna
İlk ders ücretsiz!

Güzelsanatlar Resim bölümü mezunu öğretmenden, güzelsanatlara (lise ve üniversite) hazırlık dersleri, hobi alanında kursalar verilir.

Kursiyerin seviyesine ve amacına göre hedef belirlerim.Resim alanı çok yönlü olduğu için kişinin isteğine göre yağlı boya, desen çizimi, karakalem, baskı, gerek duyulduğu zamanlarda sanatsal söyleşiler şeklinde dersimi uygularım.

₺20/saat
Canan
İlk ders ücretsiz!

İç Mimarlık öğrencisinden Resim ve Sanatla ilgili küçük çocuklara dersler. Çocuklarımız sanatla büyüsün.

Derslerimi sürekli farklı bakış açısı kazandırmak adına malzeme ve konuyu değiştirerek işlerim. O ders ile alakalı kısa bir anlatımdan sonra çocuk ile uygulamaya geçerim.

Pendik
₺50/saat
Çağla
İlk ders ücretsiz!

Mimarlık öğrencisi Obje, manzara, canlı çizimi/gölge, renk geçişleri için beraber çalışalım

İlk derslerimde eskiz çizme ve kaba hatlar üzerine yoğunlaşırım, sonrasında eskizleri detaylandırıp çizimi oluştururum. En son aşamada ise gölgelendirme ya da boyama yaparım. Çizim bitene kadar dersi bitirmem.

Bornova
₺40/saat
Şeyma
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi Resim-İş Öğretmenliği bölümü öğrencisinden güzel sanatlara hazırlık veya tercihen resim dersinin başka bir alanından da ders

Dersleri birebir işlerim. Eskiz olarak ödev verir diğer ders ödevleri kontrol eder ve kişinim düzeyine göre ödevlendirme yaparım.

₺50/saat
Ayberk
İlk ders ücretsiz!

Penguen'de çizerlik yaptım. Karikatür dersi verebilirim. İnstagram'da ve Youtube'da içerik üretiyorum.

Örnekler üzerinden Çizim yaptırarak Çizim tekniklerini göstererek Çizerlerden örnekler vererek Dergiden örnekler göstererek Çizerlerin kullandığı yöntemleri bire bir uygulayıp göstererek Geçilmesi gereken aşamaları zamana göre diziğ belirterek.

Karesi
₺80/saat
Nevin
İlk ders ücretsiz!

Görsel Sanatlar, Gsf Hazırlık, Özel İlgi Alanlarına göre hobi amaçlı resim dersleri

Her yaş grubu ile çalışabilirim, öğrencinin isteği her zaman ön plandadır.

Körfez
₺125/saat
Semra
İlk ders ücretsiz!

Özel yetenek sınavına hazırlanan öğrenciler,güzel sanatlar lisesine hazırlanan öğrenciler sizleri kaliteli bir eğitim için bekliyoruz.

Özel yetenek sınavları doğrultusunda üniversitelerin yetenek sınavı formatında ders isleyisimiz devam etmektedir. Guzel sanatlar lisesi eğitiminde ise liselerin sınav formatına göre program uygulanmaktadır.

₺10/saat
Sibel
İlk ders ücretsiz!

Hobi amaçlı yapmaktayım . Eglence amaçlı yapabiliriz. Her yaştan insan olabilirsiniz. Resim çizmeyi seviyosan devam etmelisin bence .

Senin önceliklerine göre planlarımı uygularım .dersi işleyişim kapalı alan olmaz ögrenerek görmek amacım .bence ikimizde eğlenebiliriz.

Eskişehir
₺60/saat
Sevgi
İlk ders ücretsiz!

Merhaba İç mimar Sevgi ben. Eskişehir’de grup veya bireysel resim,akrilik,guaj resim teknikleri dersi vermekteyim.

Derslerimde öncelikle teknik altyapıdan bsşlarım. Her ders 15-20 dakika elimizi ısıtmak için çizgi egzersizleri ile başlar sonrasında haftalık konuyu anlatarak biteysel çalışmalara başlanır.

Konyaaltı
₺25/saat
Rengin
İlk ders ücretsiz!

Trakya üniversite güzel sanatlar fakültesi resim mezunuyum aynı zamanda sanat ve tasarım alanında yüksek lisans yapmaktayım güzel sanatlar lisesi, üniversiteye hazırlık ve hobi kursları veriyorum. Hob

Çocuklar için farklı ve eğlenceli materyaller kullanmayı seviyorum. Renkleri çokça kullanmayı severim. Her yaş gurubuna temelden başlayan resim dersleri vermeye hazırım.

Nilüfer
₺100/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Hocam çöp adam bile çizemiyorum deme henüz dersimizi işlemedik sevgili öğrencim :)

Öğrencinin bilgi,beceri ve yeteneğine göre yöntemleri belirliyorum. Daha sonraki süreçte gideceğimiz yolu yine öğrencinin isteği ve azmi belirliyor.

Narlıdere
₺50/saat
Rumeysa
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar öğrencisinden yetenek sınavlarına hazırlık karakalem natürmort model natürmort dersi verilir

Basta çizgileri rahatlatıp etüt obje çizimleri yaptırıyorum yavas yavas naturmorda geciyorum perspektip ogretip model ile birlikte imgesel cizimi yaptırıyorum

₺50/saat
Sevcan
İlk ders ücretsiz!

Görsel Sanatlar öğretmeniyim özel yetenek sınavlarına hazırlık,hobi olarak ahşap,seramik,resim,taķı tasarımı,origami dersleri verilir

Dersin konusunu önceden belirlerim ilgilisi çekecek farklı boyama yöntemleri ile dersi işler hen çocuğu sıkmaz hemde teknik temel bilgiyi aktarmış olurum. Derse elimde çocukların dikkatini çekecek bir obje ile girit ilgiyi üzerime toplarım böylelikle sadece boya yapacak olsa bile sıkılmadan dersi bitirmiş oluyorum.

Çorum Merkez
₺60/saat
Ceren
İlk ders ücretsiz!

Görsel sanatlar öğretmeninden çorum ve izmir'de dahil olmak üzre her yaş grubuna resim dersi verilmektedir. Şuana kadar 60 üzeri her yaş grubundan öğrencim mevcuttur.

Dersimin önceligi kişilerin arzu ve hedefleridir. Kişi hakkında isteklerini değerlendirir uygun bir program hazırlayarak devam ederim her ne koşul da olursa olsun önceliğimiz eğlenerek öğrenmektir hedeflerimizde başarısızlık mevcut değildir.

Tepebaşı
₺40/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencisinden hobi amaçlı Yağlı boya veya karakalem Resim dersi verilir

Derslerime önce basit geometrik cizgiler ile başlarım önce öğrencinin elinin açılmasını sağlarım ardından kolay objeler ile etüt ve ardından natürmort ,figür ve kompozisyon üzerine calistiririm

Çiğli
₺45/saat
Cennet
İlk ders ücretsiz!

Dokuz eyĺül mezunu tecrübeli resim öğretmeninden resim kursu 2 yilda heykel omudum

Kisiye ozel kapasitesine göre akıcı bir dille anlatırim her yaş grubuna birebir ve grup çalişmasiyla müzik dinleyerek rugun dinlendirerek işliyorum

Çankaya
₺65/saat
Ece
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel (Öğretmen/Ressam) Resim/Karakalem/Yağlıboya/Görsel Sanatlara Hazırlık/Desen/Çizim dersi verilir.

Teori + Pratik ( Her yaş grubu) Ayrı sanat akımları ve kuramları deneyimi Atolye Eğitimi

₺150/saat
Maral
İlk ders ücretsiz!

Iç mimar ve sanat ve tasarım alan ögretmeni. Sen hayal et, beraber kağida yansıtalım.

Derslerimde genellikle öğrencilerimin hayal gücününe göre devam ediyorum, öğrencilerimin hayal gücüne benim teknik bilgilerim eklenince ortaya cok basarılı işler çıkıyor.

₺60/saat
Ulaş
İlk ders ücretsiz!

Mimar sinan ünıversitesi mezunundan istanbulda güzel sanatlara hazirlik resim ve grafik dersleri vermekteyim

Derslerimi temelde yapısal sorunlara odaklanarak çözerek başlarım en temelden en ayrıntı konulara doğru akademik bir yöntemle islerim konulara öğrencinin ögrencinin ihtiyaclarına göre başlarım

Çankaya
₺35/saat
Kadir
İlk ders ücretsiz!

Sanatin e oldugunu anlamak isteyenlere resim çizmeyi seven kişilere ve güzel sanatlara hazirlanan kişilere ders verebilirim

Derslerimi kişinin amacina göre işlerim örnegin kişinin amaci güzel sanatlar fakültelerine yerleşmekse fakültenin yapacagi sinav doğrultusunda derslerimi işlerim yani kişi ne yapmak isterse derslerimiz o yönde ilerler

₺30/saat
Berk
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül güzel sanatlar fakültesinde grafik ve resimleme öğrencisiyim. Fikirlerinizi çizerek not almak, görsel zekanızı geliştirmek, sanatsal bi bakış açısına sahip olmak ve en basit anlamda resim

Ders akışını genellikle öğrencinin istekleri doğrultusunda ilerletirim. Bunun yanında suluboya, guaj, marker ve karakalem teknikleri üzerine yoğunlaşabiliriz. Dersler genellikle kağıt ve kalemi tanımakla başlar.

Ataşehir
₺80/saat
Melodies
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar resim mezunu ve plastik sanatlar yüksek lisans mezunuyum. Aktif olarak sergi ve karma sergilerde yer almaktayom. Özel kurslarda 5 yıl deneyimim var.

Desen, yağlıboya ve akrilik boyalar kullanabiliriz. Farklı soyut yada gerçekçi resimler yapabilirsiniz.Güzel sanatlara hazırlık için daha cok desen çalışmaları yapılacaktır.

₺80/saat
Esra
İlk ders ücretsiz!

Resim,pastel boya,karakalem,yağlı boya,rölyef,teknik dersleri, tasarım, anime çizimleri ve yöntemleri ile ilgili ders verilir

Yetenek ve ilgi alanına seviye durumuna göre yönetme vermek,tekniklerin anlatımı renk -bakmak-görmek- çizmek koordinasyon beraberinde yeterliliği tamamlamak ve bol bol tekrarlamak

Bartın
₺50/saat
Ebru
İlk ders ücretsiz!

Resim iş öğretmenliği 1.sınıf öğrencisinden bartın da hobi amaçlı vs. liseye hazırlık üniversiteye hazırlık resim dersi verebilirim.

Derslerimi genellikle eglenceli bir şekilde işlemeye çalışırım birinci olarak eğer liseye ya da üniversiteye hazırlanmak istiyorsa onun için elimden geleni ne biliyorsam anlatırım vücut anatomisi ilk olarak vücudu kavrama sonra potre sonra üç boyutlu oturuş düzeyi.

Nilüfer
₺30/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

Resim öğretmenliği öğrencisinden ilkokul,ortaokul ve lise öğrencilerine özel ders vermek çok isterim

Derslerime öğrencinin seviyesini ölçeler başlarım. Resim alanında ne kadar yetenekli olduğuna bakarım. Çizmeye en alt sevidenen başlatmaya özen gösteririm ve resim yaparken biraz da sanat tarihinden konuşmaya çalışır öğrenciyi resim tarihiylede tanıştırırım.

₺150/saat
Züleyha nur
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar öğrencisinden temel desen karakalem dersleri(portre imgesel bellek natürmort ve figür)

Temelden başlarım ilk önce el açma çalışması sonra figür ve natürmort çalışmaları yaptırırım.seviye ilerledikçe çizgi ,ton,ışık ve gölge çalıştırırım .

₺30/saat
Rabia
İlk ders ücretsiz!

Msgsü sanat tarihi öğrencisiyim ve beş yıllık bir çizim geçmişine sahibim ilgilenenler irtibata geçebilir

Öncelikle nesnelerin genel şekilleri üzerine yoğunlaşılıp zaman geçtikçe boyutlar gölgeler perspektif gibi yönlerin öğrenciye aktarımı buna ek olarak tarihteki resimler hakkında konuşmaların ve akımların aktarımı

₺25/saat
Salih emre
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlara hazırlık dersleri adanada verilir ücreti uygundur mazemeler size ayıt olur

Ilk olarak derse modelle başarı model bittikten sonra yağlı boya tonlamaları çizgi kalitesiz git onların kalem kullanımı bunların hepsini öğrenir

₺50/saat
Dila
İlk ders ücretsiz!

Resim öğretmeni’nden özel Resim (karakalem suluboya ve yağlıboya) dersi almaya ne dersin

Derslerimi ikimize veya çalışacağım yerin zaman dilimine uygun belirler ve önce pratik çizim çalışmalarından sağlam temeli oturturum.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Resim dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır