Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Resim özel dersleri

Tüm Türkiye'de 377 öğretmen sizi bekliyor.

resim özel dersi seçeneklerimiz

İstanbul
₺40/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

Grafik ve Tasarım öğrencisinden ilkokul ve lise düzeyi arası resim ve tonlama dersi

Derse her konudan başlayabilirim. Ama şahsi fikrim en temelden başlanması gerektiği. Güzel sanatlara hazırlık tecrübelerim var. İnsanları bu şekilde yönlendirebilirim.

Gebze
₺20/saat
Gökçe lila
İlk ders ücretsiz!

İlk okul ve orta okul öğrencilerine yönelik temel resim dersleri ve kazanımları

Derslerime öncesinde öğrencide ilgi uyandıracak şekilde başlarım. Daha sonrasında ona işleyeceğimiz her konuda bir ön deneme yaptırıp ardından hatalarını ve tüm hatalarına rağmen bir şeyler yapabildiğini gösteririrm.

₺60/saat
Rabia
İlk ders ücretsiz!

Teknik resim aşığı, üniversite mezunu öğrenciden teknik resim dersleri almak ister misiniz?

Derslerime en temel bilgilerle başlar ve sonrasında zorluk seviyesini artırarak devam ederim. Ders esnasında, anlamadığınız konuyu sıkılmadan defalarca anlatabilirim.

Konak
₺85/saat
Aygül
İlk ders ücretsiz!

Görsel sanatlar öğretmeninden sanat eğitimı,resim sanatı,doodle art,karakalem,akrilik tuval çalışması,linol baskı çalışması,kolaj çalışması....

öncelikle temel renk bilgileri ve resim, tasarım üzerine tek derste üstünden geçip diğer zamanlarda uygulamalı olarak devam ediyorum.tabi zamanla öğrencinin zevk aldığı veya kendini keşfiyle çalışmalarımızın yolu belli olur.bu bazen kolaj,bazen ebru,bazen karakalem çalışması olabilir.belirli kalıp içerisinde gitmeyiz.

Çankaya
₺50/saat
Umut seda
İlk ders ücretsiz!

Resim öğretmenliği üzerine ilan vereceğim niye devamediyorum özel dersler vermeye

kara kalem dersleri veriyorum bazen guvaş bazen pastel bazen de kolaj bazen de sulu boya dersleri verir 6 saat çalışırım hafta da üç gün sonra öğrencilerin çalışmalarını değerlendiririm çalışırım geliştiririm derslerimi kapsamlı yaparım bazen model kullanabilirim daha farklı istekler olursa devam ederim

₺50/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi sosyoloji mezunundan temel resim ve karakalem dersleri

Derslerime seviyeniz ne ise oradan başlamayı tercih ederim, resim çizmek bir sabır işi olduğundan başta bunu sevdirmek için elimden geleni yapar ve aşama aşama ilerlerim bir kaç ders ile sizde temel şeyleri yapabiliyor olursunuz:)

Altıeylül
₺40/saat
Duygu
İlk ders ücretsiz!

Balıkesir merkez resim dersi-güzel sanatlara hazırlık dersleri-hobi-kara kalem-füzen-pastel-şablon baskı-akrilik boya dersleri verilir

Kara kalem-kuru boya-füzen-akrilik boya-pastel boya-oyma-kesme-kolaj-sprey boya-karışık teknik gibi çeşitli tekniklerde ders.

₺20/saat
Enes
İlk ders ücretsiz!

Resim İş Öğretmenliği öğrencisinden ders verilir (gsl-gsf hazırlık resim yağlıboya karakalem suluboya pastel boya..)

Güzel sanatlara sıfırdan başlayarak hazırlanıyoruz ilk başta basit objeler çiziyoruz sonrasında model çalışıyoruz daha ilerisinde imgesel derslerine giriyoruz çeşitli çizimler ezberletiyoruz hayalden obje veya nesne çizme yeteneğinizi geliştiriyoruz..

Karşıyaka
₺50/saat
Berke
İlk ders ücretsiz!

İzmir'de Işılay saygın güzel sanatlar lisesinde 3. sınıf ögrencisiyim okuluma 2.likle girdim. Güzel santlar liseline hazırlık ve resim dersi veriyorum

Derslerimde amacım öğrencinin hayal ettiklerini gerçekleştirmesidir. Ben bu liseyi kazanmadan önce 2 yıl boyunca bir hocamın yanında eğitim aldım ve onun sayesinde 2.likle burayı kazandım. Uyguladığım ders işleme yöntemlerimde hocalarımdan ögrendiklerimdir.

Mamak
₺30/saat
Damla
İlk ders ücretsiz!

Sanat öğrencisinden profosyonel resim kursu almak istersen herşey bir tıka bakıyor? Merhaba

En farklı en etkili neyse onu yapmayı hedefliyorum, sıradan basma kalıp insanlar değil, farklı özgüvenli insanların ilgi odağı olduğu bir ders ortamı yaratmak idealim

₺50/saat
Sultan
İlk ders ücretsiz!

Resim öğretmeninden ilkokul ortaokul ve lise seviyelerine,sanat ile ilgili yetişkin bireylere resim yağlı boya, akrilik ve karakalem dersleri

Görsel sanatlar daha çok pratik yaparak öğrenilmesi gereken bir alan olduğu için, derslerimi genellikle bazı püf noktaları göstererek ve rehberlik ederek işlerim.

₺50/saat
Melike
İlk ders ücretsiz!

Resim bir yetenektir, yetenek doğduğunda çıkan bir durum değildir, çalıştığında çıkan bir durumdur...

Program niteliğinde, bu ders aynı zaman da ilk başta ders sonra bir hobiye donusecegi için, kisinin istemesiyle alakali bir program oluşturabiliriz

Yenimahalle
₺60/saat
Selin
İlk ders ücretsiz!

Gazi Eğitim Fakültesi Resim Öğretmenliği mezunundan Güzel Sanatlar Lisesi / Fakültesi hazırlık dersleri

Derslerimde çizim teknikleriyle başlayıp; canlı modelden eskiz, imgesel tasarım, doku, leke, renk gibi başlıkları tamamlayacağız. Derslerin sonunda tüm güzel sanatlar okullarının sınavlarını başarıyla geçebilecek seviyeye geleceksiniz.

Tepebaşı
₺30/saat
Yasemin
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlara hazırlık ya da hobi için temel desen, imgesel ya da yağlıboya, suluboya vb. dersleri

İstediğiniz materyale göre en temelden başlayarak her seviyedeki kişiye ders verebilirim. (3 yaşından yetişkin grubuna kadar pek çok yaş grubuna ders verdim.

Etimesgut
₺35/saat
Samet
İlk ders ücretsiz!

Endüstri Ürünleri Tasarımcısından kolaydan zora adım adım uygulamalı uygun fiyata resim dersi.

Öncelikle düzey belirlenir. Çizgi antrenmanları yapılır. Anatomik çizimler hakkında önce çalışmalar yapılır. Ardından uygulamalarına geçilir. Daha sonra kompozisyon çalışmaları yapılır... Farklı çizim teknikleri uzerinde çalışır ve uygun olan teknik üzerine geliştirmeye gidilir.

₺50/saat
Berfin
İlk ders ücretsiz!

Animasyon öğrencisiyim. Resim dersi, Güzel sanatlara hazırlık ve isteyenlere animasyon dersi veriyorum. Lütfen bana mail yolu ile ulaşın.

Öncelikle fazla ödev veririm. Katılımlar düzenlu olmalı yoksa öğrenci zorlanır ve istenilen sonuç elde edilemez. Fazla referans kullanırım. Derslerimde kendime ait teknikleri de paylaşırım. Sanat tarihini çok severim o yüzden araya sanat tarihi de serpiştiririm.

₺70/saat
Hicran
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar resim ögrencisinden hem teorik hem uygulamalı sanat egitimi şimdi sizlerle

Oncelikle neler yapabildigini görmek isterim daha sonra fazla mudahale etmeden eksiklerini tamamlamaya calisirim. Kesinlikle yaraticiligini kısıtlamam. Altıni teorik bilgilerle doldururum.

İstanbul
₺80/saat
Ezgi
İlk ders ücretsiz!

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi öğrencisinden hobi veya güzel sanatlara hazırlık dersleri

Derslerimi bireysel ya da grup dersi olarak işleyebilirim. Hobi öğrencisiyle ayrı gsf hazırlık öğrencileri ile ayrı bir program belirliyoruz. Karar alma süreçlerini öğrencilerimin fikirlerini ve seviyelerini göz önünde bulundurarak belirliyorum.

Arifiye
₺100/saat
Didem
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar bölümü mezunuyum. Karakalem,kuruboya ile imgesel resimlerde, suluboya ve benzeri malzemeler ile çalışamaya destek verebilirim.

Kişiye göre yapılan planlamalarla dersin verimliliği arttırılır. Gözleme dayalıdır. Tamamen öğrencinin yapabilirliklerinin arttırılmasını hedef alırım.

Yenişehir
₺30/saat
Mustafa adnan
İlk ders ücretsiz!

Hobi olarak ve güzel sanatlar lisesine hazırlık karakalem yağlı boya kuru pastel dersleri veriyorum eğlenerek öğrenmenin tek adresi

Konuya ilk sizin yaklaşımınızla başlarım size sevdirecek şekilde derse giriş yaparım ve size ufak tüyolar vererek derse aşina ederim yeterki sizde ki azim olsun

₺50/saat
Tunahan
İlk ders ücretsiz!

Grafik öğrencisinden,İstanbul’da güzel sanatlar lise,fakülte yetenek sınavları için çizim dersleri, teknik bilgiler.

Derslerimi birebir veya grup şekilde de anlatabilirim ,ilk olarak çizgi, ışık gölge temel teknik bilgileri verip sonra kopmpozisyon, desen ve Mekan çizimleri geliştirmeyle devam edilecektir.öğrencinin istekleri ve yeteneği doğrultusunda devam edilecektir.

Sofça Köyü
₺250/saat
Özgül
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik tasarım mezunuyum,resim, karakalem ve akrilik boyama alanında ders verebilirim

Gerekli malzemeler temin edildikten sonra örnek çalışmalardan yola çıkarak bir taslak olustururum.Baslangicta daha önce yapılmış çalışmalar gösterilir ve çalışma başlatılır.

Lüleburgaz
₺35/saat
Aleyna
İlk ders ücretsiz!

Resim çizmek ve kuru boya ile boyamakla ilgili bilgilerimle yardımcı olabileceğimi düşünüyorum

Bir resim üzerinde önce kareleme ile çalışırız boyama da karelemeye göre yapılır sonra bakarak başka resimler çizeriz kendi boyama ve çizim tarzını geliştirerek yeni karakterler oluştururuz.

₺60/saat
Nazlı
İlk ders ücretsiz!

Resmini geliştirmek isteyen resim kursuna giden lise 3 öğrencisinden teknik resim dersi

derslerimi şu şekilde işlerim; ilk önce ders vereceğim kişinin resimle ilgili bilgilerinin olup olmadığına bakarım ne kadae bilgiye sahipse ona göre bir program çizerim

Muratpaşa
₺50/saat
Aylin mine
İlk ders ücretsiz!

Meslegi Hemsire yeni mezun olmus bir arkadastan klasik resim dersleri , resimi sevdirmek , pekiştirmekte yardimci olmak isteyen.

Ilk basta klasik kiyafet cizimlerinden abiye , elbise vs baslayip kara kalem le devam etmek boyama tekniklerini kavratmak .

Gölcük
₺50/saat
Gizem
İlk ders ücretsiz!

Moda tasarım mezunundan çizim, tasarım, renklendirme dersi ve basit çizim, boyama dersi

Tasarım ve çizim üzerine oldugu için derslerimi eğlenceli ve etkili ders yöntemleriyle işliyorum. Öğrencinin seviyesine göre ders işleme yöntemlerim değişiklik göstermektedir.

₺60/saat
Ramiz umut
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar fakültesi öğrencisinden ilk okul ve orta okul düzeyinde ki öğrencilere resim dersi verilir

Derslerimi, öğrencimin rahatça resim çizebileceği ortamda ve müzik eşliğinde işlerim. Derslerim orta okul ve ilk okul öğrencilerine yönelik derslerdir. Bir ders saatini işleme yöntemim ise ilk önce konuyu kisa ve etkili şekilde teorik olarak öğrenci düzeyinde anlatıyorum ondan sonra çizim aşamasına geçiyoruz.

Van
₺50/saat
Emrah
İlk ders ücretsiz!

Sanatla küçük yaşta tanışmış ve bunu her anlamda benimsemiş biri olarak burdayım.

Kişinin seviyesi istegi ve becerileri dikkate alınarak,onu mutlu ve(zaten sanat bu) birşeyler katmak icin uygun eğitim modeli tasarlayıp ve uygulanır.

İstanbul
₺45/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Lise de grafik tasarım okumuş ve şuan üniversite de İngilizce hazırlık okuyup seneye grafik tasarım bölümüne geçecek olan öğrenciden çizim ve grafik dersleri

Derslerimi karşımdaki kişinin hoşuna gidecek ilgisini çekecek şekilde dizayn ederim. Karşımdaki kişinin duyguları çok önemlidir.

Şişli
₺70/saat
Candan
İlk ders ücretsiz!

Heykel dersi , Anatomi dersi ve Guzel Sanatlara hazırlık dersleri verilir! Ayrıca takı tasarımı ve ahsap dersleri de verilir!

Oncelikle Anatomi ve desen dersi ile baslayıp gördügü resmi oldugu gibi aktarmasına yardımcı olurum.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Resim dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır