Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Resim özel dersleri

Tüm Türkiye'de 377 öğretmen sizi bekliyor.

resim özel dersi seçeneklerimiz

Küçükçekmece
₺50/saat
Aslı
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Grafik Tasarım mezunundan Karakalem, gölgelendirme teknikleri, gravür, pastel boya, kuru boya, sulu boya ve baskı teknikleri öğrenmek isteyenleri beklerim.

Dersleri kendi evimde ya da webcam üzerinden işliyorum ama resim dersi uygulamalı olduğu için evimde işlenmesi taraftarıyım. Gerekli malzemeler için ders öncesi mutlaka haberleşmemişiz gerekiyo.

Bahçeköy Merkez Mahallesi
₺100/saat
Eceşan
İlk ders ücretsiz!

Mimar Sinan Üniversitesi Resim bölümünden mezun sanatçıdan Güzel Sanatlara Hazırlık ve hobi amaçlı karakalem ve akrilik resim dersleri verilir.

Sıfırdan çizgi ile başlayıp perspektif, geometriye dayalı obje çözümlemeleri, kompozisyon, iç mekan, dış mekan, anatomi ve imgesel kompozisyonlar olarak yetenek sınavlarına öğrenci yetiştirmekteyim.

Muş
₺20/saat
Esma nur
İlk ders ücretsiz!

Kara kalem çizim eskiz yağlı boya guaj boya pastel boya kuru boya teknikleri

Hataları ve yanlışları düzelterek yeni teknikler öğreterek oran orantı konusunda tavsiyeler vererek yanlış ve doğruyu karşılaştırarak aradaki farkın daha iyi anlaşılmasını sağlayarak

Karabağlar
₺15/saat
Onur
İlk ders ücretsiz!

Resim dersi var gel vatandaş gel saati 15 lira, param olsada ben alsam ilkokul orta okul dersi verilir '' çocuğum serseri olacak bu gidişle ne yapacam ben? '' diyen ablam Resim, Matematik, Türkçe ders

Dersleri işlemeden önce çocuğun bir derdini dinlerim, bu çocuk bu konuyu niye yapamıyor diye düşünürüm ,baktım derdi çözülecek bişey çözerim, dersi sevdiririm ona en az oyun oynamak kadar zevkli olduğunu anlatırım , baktım sevmiyor zorlamam fazlada ceketimi alır çıkarım doktor olacak çocuk felsefe bilmesede olur(felsefe de anlatırım).

₺100/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü mezunundan yağlı boya resim ,karakalem,grafik tasarım ,kursu,

Dersler öğrencinin isteği doğrultusunda işler ,onlarla uygulamalı olarak dersleri yürütürüz ,sözel anlatımı uygulama ile pekiştirince daha akılda kalıcı ve daha verimli çalışmalar elde etmiş oluruz,

Sancaktepe
₺50/saat
Yasemin
İlk ders ücretsiz!

Kocaeli üniversitesi güzel sanatlar fakültesi öğrencisiyim 6-10 yaş arası çocuklara özel boya dersi verebilirim.

Derslerimi çocuğun daha çok kendi hayal gücüne bağlı kalarak işlerim. Çocuğunuzun ilgi alanı resimde ne ise onunla o konu üzerine çalışırız.

Kadıköy
₺50/saat
Salih
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar'a hazırlık veya hobi için resim dersi verilir.. (lise veya üniversiteye hazırlık)

Öğrencinin yeteneğine göre değerlendiririm, anlatım biçimini yada tarzına göre hareket ederim. Hangi yöntemle daha çabuk anlıyorsa o yöntemle hareket ederim.

₺50/saat
Selçuklu
₺60/saat
Emrah
İlk ders ücretsiz!

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ RESİM BÖLÜMÜ mezunu RESİM ÖĞRETMENİnden hobi ve sınavlara hazırlık için RESİM sanat dersi verilir.

Her öğretmenin kendine özgü bir stili olduğu u düşünüyorum. Bizim derslerimizin olmazsa olmazı müzik. Sıfırdan başlayacaksak bu işin temeli karakalemdir.

Beylikdüzü Osb
₺100/saat
Kardelen birgül
İlk ders ücretsiz!

Her eğitim başlığı gerçek eğitimi temsil etmediği gibi, her sanat eğitimi başlığı da gerçek ve doğru bir sanat eğitimini temsil etmez. İnsana gerekli olan, sanatsal anlamdaki tüm kazanımların gerçekle

Hayal edebilmeleri için görsel algılarının farketmediği gòrsel bilimlerden, sanat tarihinden, varoluştan, felsefeden, fizikten de konusulabilecek ve algının nasıl çizgiye aksettiğini izlerken, resmin geometrik temeller üzerinden 2 boyutu ile başlayarak...

Avcılar
₺50/saat
Melike
İlk ders ücretsiz!

Resim kursuna gitmiş birinden, başkasına İstanbul'da amatörce resim dersi verilir.Deneyeceğim deneyelim deneyebiliriz

Henüz birine ders vermediğim için nasıl ders işleyeceğimi planlamadım. Ama aklımda olan şey ilk bir hafta teknik ölçülü çizimden sonra derinlik ve herhangi bir şeyi çizmeyle devam edeceğim.

Konak
₺35/saat
Nilay
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi Resim öğretmenliği öğrencisinden, Izmir'de güzel sanatlar lise ve üniversitelerine hazırlık dersleri

Öncelikle düzey belirlenmesinden yanayım, öğrencinin gözünün gelişimine ve temel kuralları bilip bilmemesine bakılır. Daha sonra temel sanat eğitiminin basitten karmasiga doğru ilerlemesiyle devam eder. Temel sanat eğitimi tamamlandıktan sonra öğrencinin ilgi alanına göre gelişimi devam ettirilir.

Batman Merkez
₺45/saat
Mehmet
İlk ders ücretsiz!

Özel yetenek sınavına hazırlık için ve hobi amaçlı ders almak isteyenler için buradayım

Dersler hafta'da iki gün veya üç gün olacak şekilde öğrencinin yeterliliği ve seviyesine göre temelden veya eklerden başlayarak hazırlanır ve işlenir

Akçaabat
₺50/saat
Kader
İlk ders ücretsiz!

Resim Bölümü öğrencisinden, resim merakı olan herkese resim eğitimi. Yağlı boyadan kara kaleme kadar sizde öğrenmek istemez misiniz?

Derslerimi öğrencilerimle yüz yüze görüşerek işlerim. Yağlı boya, akrilik, sulu boya, karakalem tekniklerini kullanırım. Realist ve soyut çalışmalara yer veririm.

Balçova
₺40/saat
Aleyna nur
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar fakültesi öğrencisinden güzel sanatlara hazırlık ve resim, heykel hobi dersleri

Dersi sıkılmadan işlemeye özen gösteririm. Derste resim ve heykel üzerine öğreneceği şeyler objeleri algilamada tanimada katkı sağlayacaktır ve yaptığı şeyleri sorgulamasını sağlayacaktır.

Gaziosmanpaşa
₺60/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde Heykel öğrencisiyim. Resim alanında bir çok atölyede eğitim aldım. Her yaştan insana resim dersi verebilirim.

Dersin işleyişini verilecek olan bireysel veya grup dersinin ihtiyacı ve isteği üzerine belirlerim. Öğrencilerin resim dalında ne öğrenmek istediğini ve ne öğrenmesi gerektiğini analiz eder ona göre programlarım.

Maltepe
₺80/saat
Başak
İlk ders ücretsiz!

Görsel sanatlar öğretmeninden Resim,Grafik tasarım dersleri verilir ben Eğitimi bir tohuma benzetirim nekadar su ve güneş alırsa okadar büyür ve bir de cesareti de varsa kendini bulur.

Ben öncelikle öğrencimi tanırım ve onunda beni tanımasını sağlarım,işlenecek konuya dair temel bir konu anlatımı yapar,daha sonra işin teknik kısmına odaklanılmasını sağlarım.

₺55/saat
Aykut berat
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

MSGSÜ öğrencisinden güzel sanatlar lisesi ve üniversite ye hazırlık ve hobi dersi

Ders işleyişini öğrencinin seviyesine , yaşına , kisiligine ve bilgi birikimine göre değiştiririm bazı standart şeyler de var tabi mesela ödev

Yenimahalle
₺80/saat
Fatma nur
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi Resim-İş Öğretmenliği mezunu 4 yıllık tecrübeli öğretmenden ebru,pastel,yağlı boya,kara kalem ,sulu boya, seramik ve yetenek sınavlarına hazırlık dersleri verilir. Anaokul, ilkokul,o

Her yaş grubuna göre etkinlikler yapılarak sıkılmadan eğlenceli bir şekilde dersler işlenir. Her öğrencinin yeteneğine, seviyesine ve gireceği yetenek sınavına göre ders verilir.

Etimesgut
₺60/saat
Ebru
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi Resim ve Grafik Tasarımı öğrencisinden Ankara'da özel resim dersi ve tasarım dersi

Derslerimi öğrencinin yaşına göre düzenlerim ve iletişime önem veririm. Dersi sevmesi için etkinlikler hazırlarım.

₺120/saat
Mehtap sultan
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar mezunu resim öğretmeninden her yaş grubuna yönelik sanata dair hersey .

Akrilik boya,sulu boya,yağlı boya,grafik,logo,heykel,duvar boyama işlediğim dersler.Derslerimi genellikle öğrencimin en çok çalışmak istediği boya türleriyle başlayarak teknik kısımları işledikten sonra onları tamamen kendi iç dünyalarıyla başbaşa bırakarak işlerim.Derslerim her yaş grubuna yönelik olup ders saatlerim ruhunuza müziğin eşlik etmesiyle son bulur.

Etimesgut
₺50/saat
Burçin
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli Görsel Sanatlar Öğretmeninden hem özel ders/grup dersleri, hem sanat ve tasarım etkinlikleri.

Derslerimi bireyselde de grup derslerinde de öğrenci katılımının daha aktif olduğu bir planda işlerim. Karşılıklı fikir alışverişi, sosyal ağların aktif kullanımı temel prensiplerim arasındadır.

Pendik
₺130/saat
Ulaş
İlk ders ücretsiz!

Resim Öğretmeninden ÇOCUK (Gelişimsel Dönemlerine uygun) ve YETİŞKİN (hobi ve sınav müfredatına uygun) sanat dersleri

Küçük yaş gruplarında her döneme uygun hazırlanan özel bir programım var. Yetişkin kurslarındaysa öğrencinin istek ve becerisine uygun özel bir program öğrenciyle beraber oluşturulur.

Bahtılı Köyü Köyü/Kepez
₺70/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Akdeniz üniversitesi öğrencisi grafik tasarım bölümü öğrencisi aynı zamanda resim bölümü mezunuyum resim akrilik yağlı boya karakalem dersleri veriyorum

Derslerim de istenilen konu üzerinden 1 saat ve 10 dk mola olmak üzere işlerim eksik görülen konuların üzerinde dururum verimlilik sağlamak için

Etimesgut
₺50/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi Resim İş Öğretmenliği son sınıf öğrencisinden, yağlıboya,pastel ve suluboya dersleri

Derslerimi en temelden “Sanatsal eleman ve ilkeleri” ni göz önünde tutarak işlerim. 1saatlik ders sürecinde Çok Alanlı Sanat Eğitimi başlığı altında “Sanatsal Uygulama Öğretimi” ni uygularım.

Maltepe
₺60/saat
Sevda
İlk ders ücretsiz!

Görsel Sanatlar Öğretmeninden Resim ile ilgili bütün teknikler hakkında teorik ve uygulamalı eğitim.

Öncelikle temel teorik bilgileri çok kısa bir şekilde veririm onun sonrasında öğrencin bilgi birikim ve eğilimine göre uygulamalı eğitimin içine yayarak uygulamalı+teorik eğitime devam ederim. Buna ek olarak öğrenciyi mekana mahkum edip eğitim vermem. Doğru yöntemi bulana kadar ve ayrıca bulduktan sonra da araştırmalar yapar ve yaptırırım.

Şişli
₺100/saat
Gökçe
İlk ders ücretsiz!

Mimar Sinan Üniversitesi iç mimarlık bölümü mezunundan perspektif portre doku ve kompozisyon dersleri Lise ve Üniversiteye hazırlık dersleri

Öncelikle eğer hayatınızda hiç çizim yapmadıysanız size çizim için hangi yolları izleyeceğinizi gösteririm Daha sonra çizim için bilek ve dirsek alıştırmaları yapmamız gerekecek çünkü el ısınmadan düzgün çizgiler çizemezsiniz Perspektif ve figüre geçiş sizin isteğinize ve azminize bağlıdır unutmayın :)

Isparta
₺70/saat
Havvanur
İlk ders ücretsiz!

Karakalem perspektif ve akrilik boya eğitimi verebilirim 7 yıldır resimle özellikle akrilik boya çalışmalarıyla ilgileniyorum liseye hazırlık için yardımcı olurum

Dersleri en temel olan karakalemle kolay çizimlerle başlatıp notütmortu tamamlayıp imgesel eğitimi veririm ardından model çizimine geçerim ilerisinde dersleri akrilik boya ve renkler üzerine yoğunlaştırırım

Başakşehir
₺60/saat
Betül
İlk ders ücretsiz!

Lise Ve Üniversite Güzel Sanatlara Hazırlık / Portfolyo Hazırlama / Moda ve Grafik Tasarım

Moda tasarım ve grafik tasarım bölümlerine girmek isteyen öğrenciler için yeterli portfolyoyu hazırlamaları için eğitim veririm. Ellerindeki fazlasıyla yeterli bu portfolyo ile mülakata girdikleri her üniversite ya da lise de ön planda olurlar.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Resim dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır