Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Resim özel dersleri

Tüm Türkiye'de 207 öğretmen sizi bekliyor.

resim özel dersi seçeneklerimiz

Şişli
₺15/saat
Aleyna
İlk ders ücretsiz!

Marmara güzel sanatlar üniversitesi birinci sınıf öğrencisinden tarza göre resim alanında dersler verilir.

Çizgi değerleri, form kavrama, ışık gölge ilişkisi, perspektif kuralları kavrama,anatomiyi tek tek farklı açılardan kavrama, portre çalışmaları sırasıyla işleyeceğim.

₺50/saat
Gizem
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar fakültesi yüksek lisans öğrencisiyim. Resim öğretmeniyim. Eskişehirde resim dersi veriyorum

Dersleri kişinin isteğine bağlı olarak işliyorum. Hobi yada sınava hazırlık olarak ders programı değişiyor.

Çankaya
₺50/saat
Başak
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencisiyim. Resim alanında (her teknikte) özel ders verebilirim. Okul öncesi, ilk-orta okul, lise, üniversite öğrencilerine ders verebilirim.

Her yaşa uygun teknikte ders işliyorum. Dilenirse bir teknik üzerinde ders verebilirim (yağlı boya, sulu boya, kara kalem, marker vb).

₺50/saat
Funda
İlk ders ücretsiz!

Görsel sanatlar öğretmeninden sanat dersleri. Yaş grubu fark etmezsiniz ders veriyorum deneyimli bir sanat eğitmeninden ister güzel sanatlara hazırlık yada hobi dersleri verilir.

Öğrencinin istek ve yeteneklerini öncelik olarak alırım. Önce sanatın ne olduğunu anlatır ardından da çizimin temellerini gösteririm.

₺50/saat
Çifte
İlk ders ücretsiz!

Resimle ilgili kara kalem yağlı boya dersi verilir.sanat resimle buluştuğunu göreceksiniz.ogrencilere duyurulur.

Derslerini atölyelere öğrencilerin sevebileceği düzeyde akla mantığa uygun işlerim .resim yapmayı severek isteyerek ogreneceklerdir. Daha başarılı pozitif dikkatli gözlemci duyarlı ogreneceklerdir.

₺50/saat
Meltem
İlk ders ücretsiz!

Resim Karakalem Teknik Çizim Hobi Resim Güzel sanatlara hazırlık resim Dersleri veriyorum.

Teknik bilgiler. TEMEL SANAT. uygulama birebir ders. ÇİZEREK ANLATMA. PROGRAM Dahilinde ders. Anlatımlı ders. KONUYA DAYALI UYGULAMA RESİM DERSİ.

Kartal
₺50/saat
Sedat
İlk ders ücretsiz!

2 üniversite eğitimi aldim çizim ve yagliboya dersi verebilirim deneyimim var grup veya özel farketmez

Resime dokunarak değil yönlendirerek bireyin kendi görmesini sağlarım Kalıplaşmış resim eğitiminden uzak özgür bir şekilde özgün işler

₺35/saat
Şeyma
İlk ders ücretsiz!

Resim-iş öğretmenliği oğrencisinden güzel sanatlara hazırlık kursu verebilirim şehir olarak istanbul ve sakarya

Ilk once öğrencinin sıkılmayacağı bir ortam hazırlarım işe temelden başlarım herşey orta düzey olucak şekilde eğitim veririm Ne fazla disiplin ne fazla laubalilik Öğrenciye ödevler veririm sanat tarihi hakkında onu bilgilendiririm

Üsküdar
₺50/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Lise de grafik tasarım okumuş ve şuan üniversite de İngilizce hazırlık okuyup seneye grafik tasarım bölümüne geçecek olan öğrenciden çizim ve grafik dersleri

Derslerimi karşımdaki kişinin hoşuna gidecek ilgisini çekecek şekilde dizayn ederim. Karşımdaki kişinin duyguları çok önemlidir.

Antalya
₺75/saat
Havva nur
İlk ders ücretsiz!

Hobi resim veya güzel sanatlara hazırlık konularında teknik ve hobi eğitimleri verilmektedir.

Hobi ve teknik eğitim sistemleri biraz farklıdır. Güzel sanatlara hazırlık öğrencilerini sınava yönelik bir eğitim programı uygularken. Hobi için alınan derslerde boya teknikleri ve hobi teknikleri isteğe göre de teknik bir program uygularım.

Pendik
₺55/saat
Fatma
İlk ders ücretsiz!

Marmara güzel sanatlar seramik ve resim ögrencisinden, resim, seramik ve tasarım dersleri

derslerime ögrencinin yetenek ve sanat algısına göre yön veririm. bir nevi dersi ögrencinin kendisi yönlendirir. ögrencinin en sevdiği materyal belirlenir ve onunla egitime devam edilir.

Kayseri
₺40/saat
Gökhan
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli Görsel Sanatlar öğretmeni Özel ya da grup olarak -Resim ( yağlıboya,akrilik, suluboya ve ebru) -Heykel ( rölyef, tümevarım, tümdengelim) -Fotoğrafçılık ( Temel fotoğraf bilgisi, kompozisyon,

Bireysel ya da grup olarak basitten karmaşığa anlaşılır bir şekilde ders işleme prensibim vardır. Hobi kurslarında öncelikli amaç, kursiyerin keyif almasıdır.

₺50/saat
Dilara yağmur
İlk ders ücretsiz!

Mimar Sinan mimarlık öğrencisinden ilkokul,lise ve üniversite öğrencilerine karakalem ve desen dersi

Klasik resim eğitiminin konularıyla ilerlerim.Öğrencimin konuyu anlamasının ardından pratiğe dökebilmesini amaçlarım.En temelden başlayıp adım adım ilerlerim.İmgesel ve model çalışmalarının ikisinde çalıştırırım.

Maltepe
₺80/saat
Başak
İlk ders ücretsiz!

Görsel sanatlar öğretmeninden Resim,Grafik tasarım dersleri verilir ben Eğitimi bir tohuma benzetirim nekadar su ve güneş alırsa okadar büyür ve bir de cesareti de varsa kendini bulur.

Ben öncelikle öğrencimi tanırım ve onunda beni tanımasını sağlarım,işlenecek konuya dair temel bir konu anlatımı yapar,daha sonra işin teknik kısmına odaklanılmasını sağlarım.

Ankara
₺65/saat
Zeynep sıla
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Güzel sanatlar fakültesi Grafik tasarım bölümü öğrencisinden resim,sınava hazırlık dersleri

Öncelikle temel eğitim olan ölçüm ve gözün gözlem gücünden başlanmalı.Çeşitli obje kompozisyonları ile çizgi arayışları yapılmalıdır.Ardından figüratif çalışmalar ile anatomi çözümü gerçekleştirilip en son aşamada imgesel kompozisyonlarla pratikler yapılmalıdır.

₺40/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Marmara Üniversitesi Resim öğretmenliği bölümünden mezunum. İstanbul'da karakalem ve yağlı boya dersleri veriyorum

Yağlı boya ve karakalem dersleri veriyorum. Dersler öğrenci odaklı şekilleniyor. İlk olarak öğrencinin ne kadar bilgiye sahip olduğuna bakıyorum. Ardından bunun üzerine neler ekleyebileceğimiz ve ya nereden başlayacağımız netleşiyor. Öğrencinin kendini geliştirmek istediği resim alanı üzerine derslerimiz başlıyor.

Talas
₺55/saat
Ahmet
İlk ders ücretsiz!

Resim öğretmeninden lise ve üniversitenin ilgili bölümlerine hazırlanan öğrencilere eğitici, bilgilendirici, uygulamalı kurslar..

Sınavların konseptlerine uygun eskiz ve boyamalar da yönlendirme, hobi olarak yapmak isteyenlere tuval üzerinde sanatı aktarma. Sanat akımkarı ve ressamlar hakkında ufak bilgiler.

Eskişehir
₺50/saat
Elay
İlk ders ücretsiz!

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel öğrencisinden Eskişehir'de resim dersleri fırsatı

Herkesin tekniği öğrendikten sonra çok çalışarak resim cizebilecegine inaniyorum. Tamamen çizginin ve resmin temelini göstererek kagitta harikalar yaratmak bizim işimiz.

İstanbul
₺75/saat
Ece
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Tasarım Bölümü Mezunu Tasarımcıdan Resim Dersleri

Resim, çizim, bir yetenek işi olarak görülse de aslında işin büyük bir kısmı belirli bir sistem etrafında şekilleniyor. Bütün mesele bileği ve gözü eğiterek çizimin kurallarını kavramak, gerisi pratik yaptıkça kendiliğinden gelişiyor. Derslerime tamamen bu görüşüm ışık tutacak ve en temelden başlayıp kuralları öğrenirken gözümüzü ve bileğimizi eğiteceğiz.

Muratpaşa
₺50/saat
Tuğba
İlk ders ücretsiz!

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Resim bölümü mezunuyum. Resim teknikleri üzerine çalışmak isteyenler iletişime geçebilirler.

Derslerimi temek sanat eğitiminden başlayıp ilerleyen süreçlerde renk bilgisine giriş yapıyorum. Üniversite hazırlık için karakalem ağırlıklı çalışıyoruz.

Kadıköy
₺40/saat
Müge
İlk ders ücretsiz!

Görsel Tasarım bölümü öğrencisinden ilkokul ve lise seviyesine kara kalem resim dersleri

Derslerimi ister grup olsun ister bireysel olsun her kişinin seviyesine uygun şekilde kişiye özel olarak ilgilenirim. Güzel Sanatlara Hazırlık için gelen öğrencilere ona uygun bir şekilde, hobi için gelmiş öğrencilere de onların isteğine yönelik çalışmalar yaptırırım. . . .

Konya
₺20/saat
Seval
İlk ders ücretsiz!

Necmettin erbakan üniversitesi güzel sanatlar fakültesi,resim bölümü.3 yıl sanat galerisi,1 yıl kolej deneyimi.

genel olarak tuval üzerine akrilik çalışmaları yaptırmaktayım.ayrıca ahşap boyama,genel olarak desen bilgisi derside veriyorum.özellikle 6.12 yaş grubu çocuk öğrencilerimle 3yıl deneyimim var.

Aksaray
₺30/saat
Kübra
İlk ders ücretsiz!

Resim-iş öğretmenliği bölümünden resim, yağlı boya, akrilik ve fotoğraf dersleri verilir.

Derslerimi eğlenceli hale getirerek işlerim. Yaptığınız işi mutlulukla yapabileceğiniz fikirlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir ortam da işlemeye özen gösteririm. Herşeyi kendi üzerimden değil öğrencimin üzerinden yürütmeye çalışırım.

Küçükçekmece
₺50/saat
Deniz
İlk ders ücretsiz!

Karakalem, suluboya, sanat ve tasarım alanlarında yetkin bir göz ve becerikli bir el geliştirmek için

Çizgi, nokta ve perspektif ilkelerinin temelden alınarak işlendiği ve algıyı zenginleştirmek ve el becerisini güçlendirmek için gelişen bir yol izlenen dersler.

Görele
₺50/saat
Osmangazi
₺50/saat
Ersin
İlk ders ücretsiz!

Görsel sanatlar öğretmeniyim Uludağ Üniversitesi mezunuyum 5 yıldır Güzel sanatlar liseleri ve üniversitelere öğrenci yetiştirmekteyim. Tek veya grup dersleri için derslerime bekliyorum.

Derse önce mataryelden başlarım, konu belirleyip o alanda yoğunlaşarak yapacak olduğumuz konuyu enine boyuna hem teorik hemde pratik anlamda çalışmaları yaparım.

Kepez
₺30/saat
Kaan
İlk ders ücretsiz!

Antalya içinde Hobi ve güzel sanatlara hazırlık kursu kara kalem ve diğer teknikler

Hazırlık kurslarında temel sanat eğitiminin önemini anlatarak başlarım ve figür çizimine önem veririm hobi kursunda ise öğrencinin isteğine bağlı olarak yönlendirmeler yaparım

Çankaya
₺35/saat
Şirin
İlk ders ücretsiz!

Moda ve tekstil / stilist mezuyum, grafik atölyesinde gsf hazırlık kursu verdim, çocukluğumdan beri çizim ile ilgileniyorum.

Önce içimizdeki sanatı nasıl dışarı vuracağımızla başlayıp; renk skalası, çizim teknikleri, obje betimleme, ışık gölge oryantasyonu vb gibi bilgileri öğrenip sanatımızı nasıl yaratırız ?

Bandırma
₺60/saat
Gözde
İlk ders ücretsiz!

Resim Öğretmeninden bandirma da orta okul ve lise öğrencilerine özel ders verilir.

Derslerimi en fazla 2 saat olacak'şekilde işlerim . gerektiği zaman da süre eklenebilir. Resim in her alanında baskı da dahil olmak üzere işleyebiliriz.

Zonguldak Merkez
₺60/saat
Melis
İlk ders ücretsiz!

Grafik tasarım mezunundan öğrencilere özel,eğlenceli becerilerini geliştirecekleri öğrenirken eğlenebilecekleri resim kursu

derslerimi,sanatın değerini anlatarak hissettirerek işerim. ruhlarına sanat ışığını yansıtarak işlerim. öğretim yöntemim sanatın en başından başlar. renkler dokular çizgiler temel kavramları öğrenerek işlerim. 1 ders saatim hem eğlenceli hem sohbetli hemde bilgi dolu geçmesine özen gösteririm.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Resim dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır