Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Resim özel dersleri

Tüm Türkiye'de 377 öğretmen sizi bekliyor.

resim özel dersi seçeneklerimiz

₺50/saat
Umut
İlk ders ücretsiz!

Özel yetenek resim sınavlarına girmek artık çok kolay 100/100 sınav kazanmak mümkün

Ògrencinin seviyesine göre ders islerim eksi ve artilarini görürüm ona göre yön veririm daha pratik daha garantili programlar secerim cünkü zamanla yarisiyorlar hangi iniversiteyi istiyorlarsa o kisiyi o üniversitenin alim sartlarina göre hazirlarim yeterki buna inansinlar basari inanmaktan gecer

Çanakkale
₺30/saat
Selin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Uludağ Üniversitesi Görsel sanatlar öğretmenliği, ÇOMÜ resim yüksek lisans mezunundan resim dersleri

Dersleri bire bir ya da isteğe göre toplu halde işlerim. Resim eğitimi esnasında sanat tarihiyle özdeşleştirerek ilerlerim. Hobi olarak eğitim almak isteyenlere yağlıboya, akrilik, suluboya, ozalit, Karakalem, transfer baskı... isteğe göre hemen hemen her tekniği gösteriyorum. Güzel sanatlar lise ve üniversitelerine 2015 yılından itibaren öğrenci hazırlamaktayım.

Maltepe
₺60/saat
Yasemin
İlk ders ücretsiz!

Grafik tasarım üniversitesi mezunundan resim, karakalem. grafik dersleri, yağlıboya, güzel sanatlara ve meslek liselerine hazırlık

İlk etapta öğrenciyle tanışıp, bilgi, istek, ihtiyaç ve zamanına göre bir tablo hazırlarız. Daha sonra öğrencinin de gayretiyle koordinat halinde olarak istediğimiz sonucu elde etmek için gerekli çalışmaları yürütürüz. Derslerim öğrenci olup yetenek sınavlarına hazırlanan veya içinde resim yapma tutkusu olup 0dan başlamak isteyen her yaştaki kişiye hitap etmektedir.

₺75/saat
Ibrahim halil
İlk ders ücretsiz!

Marmara üniversitesi resim iş öğretmenliği öğrencisinden tüm boya teknikleri ve resim dersi verilir.

Ogrencilerin zevk alarak sıkılmadan hem kavrayıp hem de uygulayabilme yeteğini geliştirecek düzeyde keyifle işlemekten yanayım.Zorlamadan zamanla pratik yaparak gerçekleştirmekten yanayım.

₺50/saat
Rabia
İlk ders ücretsiz!

Birçok popüler sanat dergisinin çizerliğini yapmış, sergilere katılmış, özel olarak ve akademide ders vermiş tecrübeli biri olarak başlangıç seviyeden ileri seviyeye kadar ders vermekteyim.

Ders sürecine temel çizim teknikleriyle başlıyorum. Daha sonra farklı materyallerle (suluboya, kuruboya, yağlıboya, akrilik, pastel vb. ) temel tekniklerini öğreterek devam ediyorum. Öğrenci bu süreç sonunda ve ya derse başlarken özellikle ilerlemek istediği alan olursa (örneğin karakalem) o alan üzerinden ileri seviyeye doğru resim derslerine devam ediyoruz.

₺60/saat
Esra
İlk ders ücretsiz!

Görsel Sanatlar öğretmeninden hobi amaçlı yada Güzel sanatlar lise ve üniversite sınavına hazırlık kursu verilir.

Hobi kurslarında öğrenciyle birlikte zaman ve mekan belirleyip doğada çalışmalar yapabiliyoruz. Sınava yönelik resim çalışmalarımızda daha düzenli ve disiplinli haftada en az 3 gün çalışıyoruz. Aynı gün hem imgesel hemde desen çalışmaları yapıyoruz.

Beylikdüzü
₺100/saat
₺80/saat
Rabia
İlk ders ücretsiz!

Marmara güzel sanatlar resim mezunuyum her yaşa yönelik hobi,güzel sanatlara hazırlık,temel sanat eğitimi dersleri veriyorum

Dersleri ilk önce amaca yönelik olarak hedef ve kazanımları belirlerim.Daha sonra yaşa göre gruplandırırım.Ve ona yönelik anlatım yöntemlerimi belirlerim.Bunun doğrultusunda yapılacak çalışmaları en temelden başlayarak sıralarım.

Çorlu
₺30/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Küçük yaşlardan beri resim yaparım. Annem resim öğretmenliği yapmaktadır. Daha öncesinde kendisiyle beraber birkaç yıl kadar resim kursu vermiştim

Yağlı boya yapmak isteyen biri için bile önce karakalem öğrenmek şarttır. Derslere önce kişinin isteğine de bağlı olarak ayrıntılı veya ayrıntısız şekilde karakalem öğretirim.

₺40/saat
Selinay
İlk ders ücretsiz!
Tepebaşı
₺40/saat
Salim
İlk ders ücretsiz!

Sanat tarihi öğrencisinden Eskişehir'de resim,heykelcilik,karakalem dersleri sizi hem bilgilendirmek hem eğitmek hem de sizin el becerinizi geliştirmek için özel dersler verilir

Derslerimi sözel ve görsel olmak üzere işlemeyi tercih ederim.Derslerim için herhangi bir yaş sınırlamasına gerek yoktur.Her yaşa hitap edebilecek bir kurvar olduğu için gencinden yaşlısına her kesime zevkli ve eğlenceli zaman geçireceği bir uğraş fırsatıyla verimli dersler vermeyi hedefliyorum .

Kadıköy
₺60/saat
Ömer
İlk ders ücretsiz!

Resim bir anlatım biçimidir ve doğru duygular ile yapıldığında iyi ve güzel bir dünya kaçınılmazdır.

Sanat yüksek duygusal gelişimin bir dışavurumu olsada bir yandan da zeka ve akıl bütünlüğünde gelişmektedir. Bu iki faktörü yansıtmanın zihinsel ve duygusal gelişimi sağlayacak teknik bilgiler ile hayal gücünün yoğunlaşmasını yükseltecek bir eğitim anlayışım var ve bu yönde eğitim vermekteyim.

Nizip
₺40/saat
Salih
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Karakalem resim dersi verilir. Portre siparişi alınır. Güzel sanatlara hazırlık dersleri verilir

Derslerimi öncelikle öğrencinin seviyesini belirleyecek başlarım. Öğrencinin ilgi ve isteklerine göre program oluşturup calismalara başlarız.

₺50/saat
Ayişe
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tezli Yüksek Lisans Resim Öğretmeninden Resim, Ahşap Yakma ve Renkli Camlardan Vitraj Yapma Dersi verilir.

Derslere başlamadan ahşaplarımızı ve makinamızı hazır ederiz. Resim yapacaksak boyalarımızı kağıtlarımızı fırça ve kara kalemlerimizi hazır ederiz. Vitraj yapacaksak önce yapacağımız desen ve ya fotoğraf seçilir sonra renkli camlar hazır edilir.

₺60/saat
Sevilay
İlk ders ücretsiz!

Resimle ilgilenenler ve meraklı olanlar buyrun resim dersleri verilir. İlkokul için Matematik,Türkçe dersleri verilir.

Resim derslerini, eğer sınava hazırlık için ise sınava yönelik ilerletilir. Eğer hobi ve resim alanında ilerlemek için alınan bir ders ise öğrencinin de istekleri göz önünde bulundurularak işlenen bir ders olur.

₺50/saat
Özlem
İlk ders ücretsiz!

Resim alanında hobi veya akademik olarak resim dersleri ve sanatsal çalışmalar yapabiliriz. :)

Ders anlatımı ve ya işlenişi öğrencinin hobi mi yoksa akademik olarak mı ders almak istediğine göre değişir. Çünkü akademik bir anlatım da çalışılacak belli başlı konular ve yöntem olarak belli başlı yöntemler vardır. Hobi derslerinde ise öğrencinin alanda neye daha fazla ilgisi varsa içeriklerde buna göre değişiklik gösterilir.

₺25/saat
Sedat
İlk ders ücretsiz!

Resim Öğretmeninden, Güzel Sanatlara hazırlık ya da hobi amaçlı bireysel veya grup dersleri

Derslerimde genellikle kişiye bir tarzı veya belli bir yönelimi dikte etmek yerine onun tarzını ve yönelimi öğrendikten sonra onu geliştirerek potansiyelini ortaya çıkarmaya yönelik geçiyor ki bu durum sonucunda daha fazla başarı ve haz elde ediliyor. Resim bir tutkudur eli kalem/fırça tutabilen herkes resim yapabilir herhangi bir yaş sınırlaması olamaz.

Beyoğlu
₺100/saat
Filiz
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel ressamdan sanat eğitimi bireysel ve grup dersleri verilir. Her yas grubuna özel her teknikte... Suluboya, yagliboya, karakalem ve güzel sanatlara hazirlik

Anlatım, teori, görsel, sunum, gösterip yaptırma, örnekleme gibi öğrencinin öğrenme yolunu keşfedip öğrenciye göre etkili öğretme yöntemi gelistirerek eğitim vermekteyim.

İstanbul
₺50/saat
Ahmet
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar Fakültesi Öğrencisinden, Güzel Sanatlar Lisesi ve Fakültesine hazırlık ve resim alanında hobi dersleri

Öğrencimin başlangıçta seviyesini ölçer ve seviyesine uygun aşamadan derslere başlarım. Anatomi, komposizyon, desen, obje, imgesel , vb olmak üzere resim dallarını ayrıntılı öğreterek öğrencimin konuya hakim olmasını sağlarım. Karakalem, Yağlı Boya, Akrilik, Guaj Boya, tozpastel vb.

İstanbul
₺100/saat
Esra
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar lisesi ve Marmara Üniversitesi resim mezunu öğretmenden birebir resim dersi

Nokta, çizgi, ışık, gölge, renk gibi temel kavramlar ve temel tasarım öğelerinden başlayıp kompozisyon oluşturmayla ve teknik geliştirmeyle devam edilecektir. Öğrencinin istekleri ve yeteneği doğrultusunda ders işleyişi devam edecektir.

₺65/saat
Çağla
İlk ders ücretsiz!

Mimari restorasyon bölümü mezunuyum.resime, çizime ilgi duyan başlamak isteyen herkese çizim teknikleri öğretiyorum

Derslerimi kolaydan zora doğru küçük tekniklerle ,el alıştırmalarıyla işlerim. Ders alacak kişinin yanında bir tane eskiz defteri mutlaka olmalı.Farklı tonlarda resim kalemlerini yanında bulundurulmalı veya öğrenmek istediği teknikte hangi tür kalemler kullanılıyor ise onları getirebilir.Lise ortaokul üniversite öğrencileri önceliklidir .

Esenler
₺70/saat
Çağla
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar öğrencisinden, ilgisi olan, hobi olarak öğrenmek isteyen ya da güzel sanatlara hazırlanmak isteyen her yaş grubuna ders verebilirim

Derse önce öğrenciyle konuşup aramızda samimiyet oluşturarak başlarım. Arada ne kadar samimiyet olursa öğrencinin çekingenliği o derece kaynolur. Daha sonra temel kavramları öğreterek başlarım. Ölçü alma, çizim teknikleri, perspektif.. Ardından öğrencinin ilgisi olan konudan devam ederim.

Üsküdar
₺45/saat
Hatice
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Marmara Uni guzel sanatlar mezunundan resim dersi, karakalem, renkli sanatsal resimler için

Derslerim rutinden uzak, zaman zaman eglenceli, egitim psikolojisi alaninda gerekli donanima sahip oldugumdan dersleri klasik yontemler yerine daha aktif ve öğrenci merkezli işlerim.

Esenler
₺60/saat
Kıymet
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar Fakültesi için sağlam çalışma, üstün başarı ve hazırlık aşamaları için çok doğru bir yerdesin

Önce teorik ile konuları ve belirli duzeyde ki bilgileri konuşarak anlatmayı, sonrasında uygulama aşamasına gelerek teker teker kişiye özel ilgilenerek örneklendirme yaparak çizerek açıklayıcı, vurgulayıcı ve önemli konuları ele alarak dersleri işlerim.

Alanya
₺50/saat
Ceren
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunundan tecrübe etmek isteyeceğiniz tüm çalışma ve teknikler

İster bireysel ister grup dersi olsun, önce öğrencinin görme hissetme ve algılama duygularına hitap edecek çalışmalarla derse başlarım. Hayal gücü geniş olan birey üretime daha yatkındır önce hayal etmek..

Yenimahalle
₺70/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Eğlenirken ogrenmek için duygularınızı bambaşka bir yolla açığa vurmak için sanatın büyülü dünyasını keşfetmek için müthiş bi fırsat

Ders işleme sistemim öğrencinin öncelikli talep ettiği konu ilgi ve becerileri üzerine sonrasında ise sanatın içinde çok daha fazla yöntemler malzemeler teknikler olduğunu gösterip ilgi duyabileceği başka bir çalışma üzerine çalışmalar yapmak

₺75/saat
Güven
İlk ders ücretsiz!

Görsel sanatlara hazırlık karakalem, hobi olarak yaglı boya egitimi verilir nerede tabikii MALATYA da

ders işleme yöntemim bireysel ve grup olarak birlikte calısma egitimde tam ogrenme modelı ni uygulamaktayım kesinlıkle ezber ogretıme karsıyım derslerımız iki gruba ayırabiliriz birincisi unıversıteye yonelık ıkıncısı hobı olarak grup ları belırler egıtım boyunca ortak calısmalar harıc bu secmıs oldugumuz gruplarda egıtımı eglencelı bır sekılde yıl sonuna kadar iş

₺50/saat
Görkem
İlk ders ücretsiz!

Resim başta olmak üzere her türlü sanat dalında deneyimlerimi sizlere sunmak için buradayım Heykel,Grafik,Seramik ve Fotoğrafçılık

Her yaşa hitap edecek şekilde verimli bir eğitim verebileceğimi düşünüyorum.Dersleri bireysel ya da grup olarak ta işleyebilecek atölye ortamına sahibim.Öğrenilmek istenen hedeflenen ne ise ona yönelik eğitim vereceğim.

₺75/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe güzel sanatlar öğrencisiyim desen heykel seramik alanlarında siz yetişkinlere ve cocuklarınıza yardımcı olmak isterim

Heykel seramik ve desen dersleri verebilirim bu dersleride uygulamalı şekilde temelden seviye seviye gösterdiğim öğrettiğim şeye yönelik calışmalarla en basit ve samimi şekilde öğretmeye calışırım öğrencinin fikri gelişimi istekleri doğrultusunda benim de deneyimlemediğim teknikleri tarzları birlikte deneyimleyebiliriz bi arkadaşından ders alıyormuşcasına hissetmesini i

Pamukkale
₺40/saat
Ibrahim ethem
İlk ders ücretsiz!

Resim ve seramik bölümü öğrencisinden çocuklarınıza tüm sanatsal alanlarda destekte bulunulur !

Çocuğunuzun ilgi alanlarına ve sanatsal eğitimine en iyi fayda sağlayacak yönde birlikte hazırladığımız plan doğrultusunda ders işlenir.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Resim dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır