Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Resim özel dersleri

Tüm Türkiye'de 207 öğretmen sizi bekliyor.

resim özel dersi seçeneklerimiz

Akçaabat
₺50/saat
Kader
İlk ders ücretsiz!

Resim Bölümü öğrencisinden, resim merakı olan herkese resim eğitimi. Yağlı boyadan kara kaleme kadar sizde öğrenmek istemez misiniz?

Derslerimi öğrencilerimle yüz yüze görüşerek işlerim. Yağlı boya, akrilik, sulu boya, karakalem tekniklerini kullanırım. Realist ve soyut çalışmalara yer veririm.

Balçova
₺40/saat
Aleyna nur
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar fakültesi öğrencisinden güzel sanatlara hazırlık ve resim, heykel hobi dersleri

Dersi sıkılmadan işlemeye özen gösteririm. Derste resim ve heykel üzerine öğreneceği şeyler objeleri algilamada tanimada katkı sağlayacaktır ve yaptığı şeyleri sorgulamasını sağlayacaktır.

Gaziosmanpaşa
₺60/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde Heykel öğrencisiyim. Resim alanında bir çok atölyede eğitim aldım. Her yaştan insana resim dersi verebilirim.

Dersin işleyişini verilecek olan bireysel veya grup dersinin ihtiyacı ve isteği üzerine belirlerim. Öğrencilerin resim dalında ne öğrenmek istediğini ve ne öğrenmesi gerektiğini analiz eder ona göre programlarım.

₺55/saat
Aykut berat
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

MSGSÜ öğrencisinden güzel sanatlar lisesi ve üniversite ye hazırlık ve hobi dersi

Ders işleyişini öğrencinin seviyesine , yaşına , kisiligine ve bilgi birikimine göre değiştiririm bazı standart şeyler de var tabi mesela ödev

Avcılar
₺50/saat
Melike
İlk ders ücretsiz!

Resim kursuna gitmiş birinden, başkasına İstanbul'da amatörce resim dersi verilir.Deneyeceğim deneyelim deneyebiliriz

Henüz birine ders vermediğim için nasıl ders işleyeceğimi planlamadım. Ama aklımda olan şey ilk bir hafta teknik ölçülü çizimden sonra derinlik ve herhangi bir şeyi çizmeyle devam edeceğim.

₺65/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Görsel sanatlar öğretmeninden, Bursa'da ortaokul ve lise seviyesinde resim ve baskı sanatları dersleri

Derslerimi öğrenciye yönelik işlerim. Yeteneği ve başarılı olduğu konu üzerinden, kendisini geliştirebileceği şekilde ilerlerim. Resim, öğrencilerin uygulama yaparak özgün işler çıkardığı, nefes alabildiği yeteneğini keşfedebildiği mutlu geçirdiği bir ders olmalı, onu sıkmamalı ve bunaltmamalıdır. Derslerimde buna dikkat ederim.

Çankırı Merkez
₺5/saat
Aleyna
İlk ders ücretsiz!

Tarih bölümü okuyan genç çizerden teknik ve bakarak (hobi) resim çizme dersi

Dersler materyallerin tanıtılmasıyla başlar. Daha sonra temel çizimler yapılır. Temel çizimler genelde 1 ay sürer. (Hafta sonu bazında değerlendirilir.) Daha sonra bir gün teknik birgün bakarak çizme olarak devam eder. Yardımcı kaynaklar önerilir ve ödevler verilir. Kişi ister iki gruba girer isterse bir grubu seçebilir.

Uşak Merkez
₺20/saat
Ibrahim halil
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar fakültesi seramik bölümü öğrencisinden resim ve seramik dersi teşekkür ederim

Dersleri eğlenceli 5 er dakika ara ile sıkmadan resim ne kadar sıkıcı olabilir zaten öğrenciyi yormadan kolay ve tekniki bir biçimde çalıştırabilirim

Yenimahalle
₺80/saat
Fatma nur
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi Resim-İş Öğretmenliği mezunu 4 yıllık tecrübeli öğretmenden ebru,pastel,yağlı boya,kara kalem ,sulu boya, seramik ve yetenek sınavlarına hazırlık dersleri verilir. Anaokul, ilkokul,o

Her yaş grubuna göre etkinlikler yapılarak sıkılmadan eğlenceli bir şekilde dersler işlenir. Her öğrencinin yeteneğine, seviyesine ve gireceği yetenek sınavına göre ders verilir.

Etimesgut
₺60/saat
Ebru
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi Resim ve Grafik Tasarımı öğrencisinden Ankara'da özel resim dersi ve tasarım dersi

Derslerimi öğrencinin yaşına göre düzenlerim ve iletişime önem veririm. Dersi sevmesi için etkinlikler hazırlarım.

₺120/saat
Mehtap sultan
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar mezunu resim öğretmeninden her yaş grubuna yönelik sanata dair hersey .

Akrilik boya,sulu boya,yağlı boya,grafik,logo,heykel,duvar boyama işlediğim dersler.Derslerimi genellikle öğrencimin en çok çalışmak istediği boya türleriyle başlayarak teknik kısımları işledikten sonra onları tamamen kendi iç dünyalarıyla başbaşa bırakarak işlerim.Derslerim her yaş grubuna yönelik olup ders saatlerim ruhunuza müziğin eşlik etmesiyle son bulur.

Tepebaşı
₺35/saat
Sinem
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Resim bölümü mezunuyum. Alanımda oldukça deneyimliyim.. Size yardım etmek isterim..

Derslerimi tamamen öğrenci odaklı işlerim. Kişinin yetenek potnsiyelini ortaya çıkartıp ona göre yön veririm. Gösterip yaptırmak yerine öğrencinin kendi keşfetmesi için çabalarım.

Etimesgut
₺50/saat
Burçin
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli Görsel Sanatlar Öğretmeninden hem özel ders/grup dersleri, hem sanat ve tasarım etkinlikleri.

Derslerimi bireyselde de grup derslerinde de öğrenci katılımının daha aktif olduğu bir planda işlerim. Karşılıklı fikir alışverişi, sosyal ağların aktif kullanımı temel prensiplerim arasındadır.

₺50/saat
Nalan
İlk ders ücretsiz!

Resim öğretmeninden yetenek sınavlarına hazırlık, resim (yağlı boya, karakalem, akrilik, sulu boya, kolaj, baskı çeşitleri,perspektif vb.), mimari maket yapımı, tarihi eser maket yapımı ve sanat tarih

Kişinin isteğine ve yaşına göre verilecek derslerin içeriği ve yöntemi değişmektedir. Genel olarak dersin içeriği ile ilgili bilgi verilmekte sonrasında uygulama yapılarak ders tamamlanmaktadır.

Pendik
₺130/saat
Ulaş
İlk ders ücretsiz!

Resim Öğretmeninden ÇOCUK (Gelişimsel Dönemlerine uygun) ve YETİŞKİN (hobi ve sınav müfredatına uygun) sanat dersleri

Küçük yaş gruplarında her döneme uygun hazırlanan özel bir programım var. Yetişkin kurslarındaysa öğrencinin istek ve becerisine uygun özel bir program öğrenciyle beraber oluşturulur.

₺50/saat
Ahmet
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar Fakültesi Öğrencisinden, Güzel Sanatlar Lisesi ve Fakültesine hazırlık ve resim alanında hobi dersleri

Öğrencimin başlangıçta seviyesini ölçer ve seviyesine uygun aşamadan derslere başlarım. Anatomi, komposizyon, desen, obje, imgesel , vb olmak üzere resim dallarını ayrıntılı öğreterek öğrencimin konuya hakim olmasını sağlarım. Karakalem, Yağlı Boya, Akrilik, Guaj Boya, tozpastel vb.

₺60/saat
Sevilay
İlk ders ücretsiz!

Resimle ilgilenenler ve meraklı olanlar buyrun resim dersleri verilir. İlkokul için Matematik,Türkçe dersleri verilir.

Resim derslerini, eğer sınava hazırlık için ise sınava yönelik ilerletilir. Eğer hobi ve resim alanında ilerlemek için alınan bir ders ise öğrencinin de istekleri göz önünde bulundurularak işlenen bir ders olur.

Gebze
₺20/saat
Gökçe lila
İlk ders ücretsiz!

İlk okul ve orta okul öğrencilerine yönelik temel resim dersleri ve kazanımları

Derslerime öncesinde öğrencide ilgi uyandıracak şekilde başlarım. Daha sonrasında ona işleyeceğimiz her konuda bir ön deneme yaptırıp ardından hatalarını ve tüm hatalarına rağmen bir şeyler yapabildiğini gösteririrm.

Bornova
₺50/saat
Serkan
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar Fakültesi Resim bölüöü son sınıf öğrencisinden Yağlıboya, Akrilik, guaj, suluboya ve Karakalem desen eğitimi

Eğer hızlandırılmış bir kurs isterseniz (minimum 1 ay kurs süresi) öncelikli olarak kurs süresinin toplamının yarısında desen eğitimleri veriyorum. Diğer yarısında ise oldukça kolay kavrayabileceğiniz teknik dersleri oluyor. 1 ay gibi kısa bir sürede, size istediğiniz herhangi bir teknikte hatrı sayılır bir sonuç elde etmenizi sağlayabilirim.

Çorum Merkez
₺60/saat
Esra
İlk ders ücretsiz!

Mimari D.S Ögrencisinden sanat tasarım ve resimle ilgili her ders verilir.

Teknik bilgiye ve kişini hayal dünyasına değinerek bulunduğumuz çağın öğretme tekniklerine uygun bir şekilde dersin işlemesine devam ediyorum. Herkes için aynı metodu uygulamıyorum. Kişiye ilgi alanına ve en rahat nasıl öğrenecekse o şekilde dersleri işliyorum.

₺60/saat
Rabia
İlk ders ücretsiz!

Teknik resim aşığı, üniversite mezunu öğrenciden teknik resim dersleri almak ister misiniz?

Derslerime en temel bilgilerle başlar ve sonrasında zorluk seviyesini artırarak devam ederim. Ders esnasında, anlamadığınız konuyu sıkılmadan defalarca anlatabilirim.

₺5/saat
Serife
İlk ders ücretsiz!

En güzel hobini somutlaştırmaya Hayalinde ki resmi benimle birlikte canlandırmaya ne dersin

Derslerimi ilk asamada cocuklarima vermem gereknleri veririm daha sonra yaraticiligi gelistirmek adı altinda işlemeyi tercih ederim çünkü her çocugun hayal dünyası farklıdır bende o farkliliklara onem vererek kesfetmeye, ona gore yön vermeye calısırım.

Konak
₺85/saat
Aygül
İlk ders ücretsiz!

Görsel sanatlar öğretmeninden sanat eğitimı,resim sanatı,doodle art,karakalem,akrilik tuval çalışması,linol baskı çalışması,kolaj çalışması....

öncelikle temel renk bilgileri ve resim, tasarım üzerine tek derste üstünden geçip diğer zamanlarda uygulamalı olarak devam ediyorum.tabi zamanla öğrencinin zevk aldığı veya kendini keşfiyle çalışmalarımızın yolu belli olur.bu bazen kolaj,bazen ebru,bazen karakalem çalışması olabilir.belirli kalıp içerisinde gitmeyiz.

Çankaya
₺50/saat
Umut seda
İlk ders ücretsiz!

Resim öğretmenliği üzerine ilan vereceğim niye devamediyorum özel dersler vermeye

kara kalem dersleri veriyorum bazen guvaş bazen pastel bazen de kolaj bazen de sulu boya dersleri verir 6 saat çalışırım hafta da üç gün sonra öğrencilerin çalışmalarını değerlendiririm çalışırım geliştiririm derslerimi kapsamlı yaparım bazen model kullanabilirim daha farklı istekler olursa devam ederim

Batman Merkez
₺30/saat
Busra
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar lisesi ve resim eğitimi almak isteyen öğrencilere bireysel resim,portre,gölgeleme ve boyama teknikleri dersi verilir

Öncelikle öğrencilere ışığın obje üzerindeki yönünü bulup ona göre kağıda yansitmalarini ufak tüyolarla objektifteki ayrıntıları daha net bir şekilde benimseyebilmelerini sağlayacağım. Obje gördüğünü yansıtabilmenin en önemli bölümüdür.

₺30/saat
Özlem
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar resim anasanat dalı pedagojik formasyonlu bayan resim öğretmeninden özel ders...

Derslerimde öncelikle teorik bilgileri sunarım. Mekan bilgisi ve anatomik bilgileri paylaşırım. Daha sonrasında kompozisyon kurup karakalem çalışmaya başlarız. Sonrasında diğer tekniklere geçebiliriz.

Bodrum
₺55/saat
Kübra
İlk ders ücretsiz!

Görsel Sanatlar öğretmeninden bireysel ya da grup olarak her türlü teknik ile resim sanatı dersi verilir.

Öncelikle ders işleme de öğrencimin ilgi,beceri ve yaş seviyesine göre ilerlerim ilk olarak küçük terimlerle başlayıp büyüğe doğru gider ve yaş seviyesine göre somuttan soyuta ya da soyuttan somuta doğru ilerleme sağlarım..

Üsküdar
₺50/saat
Emin
İlk ders ücretsiz!

Resim, heykel, sanat tarihi ve sanat teorisi dersleri. Güzel sanatlara hazırlık ve hobi kursları.

Derslerimi almak istediğiniz derse göre farklı şekillerde işlerim. Güzel Sanatlara hazırlık ise farklı hobi içinse farklı program uygularım.

Fatih
₺50/saat
Begüm
İlk ders ücretsiz!

Tam burslu Grafik Tasarım öğrencisinden Güzel Sanatlara hazırlık dersi kazanmama ihtimalin yok dene ve gör.

Derse şu şekilde başlarım önce ne yapabildiğine bakarım yani çizgine bakarım seviyeni ve potansiyelini öğrenirim ve eksiklerini tamamlar yapabildiklerini daha iyi yapabilmeni sağlarım.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Resim dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır