Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Resim özel dersleri

Tüm Türkiye'de 377 öğretmen sizi bekliyor.

resim özel dersi seçeneklerimiz

Tepebaşı
₺40/saat
Altay
İlk ders ücretsiz!

Anadolu Üniversitesi Heykel Bölümü Yüksek Lisans öğrencisi. Desen ve heykel konularında ihtiyaca göre istenilen seviyede eğitim.

Ders programı, kişinin amacına uygun ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanır.ilgi alanlarını dikkate alarak ve kolay öğrenilebilir yöntemlerle devam edilir.

₺40/saat
Muhammet ali
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Eskişehir çizgi film- animasyon öğrencisininden çizim(düzeye göre karakter tasarımı vb. ) dersleri.

Dersi işleme şeklim kişiye göre değişebilmekle birlikte, tekniği veya teoriyi öğretip, bol pratik ardından geri dönüşlerle gelişimi sağlamaya yöneliktir. Vakit değerli olduğu için Zamanı iyi değerlendirmeye çalışacağız. Ders olmadığı zamanlarda verilecek işleri yapmanızı bekleyeceğim. Vaktimi boşa harcadığımı düşündüğüm zaman dersler bitecektir.

₺30/saat
Cansu
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji ve sağlık öğrencisinden Antalya'da ilkokul düzeyi öğrencilerine matematik,fen ,lise öğrencilerine resim ve gitar dersi verilir.

Antamaya dayalı dersleri önce anlatırım,sonra örnekler üzerinde pekiştirme yaparım daha sonra ders alan öğrenci üzerinde uygulamalı anlatırım.Resim ve gitar dersi ise uygulamalı anlatırım.

Meram
₺25/saat
Ibrahim
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar Fakültesi Resim bölümü öğrencisinden, hem yetenek sınavlarına ve hem de kendini geliştirmeye yönelik hobi dersleri içerir.

dersleri sınava yönelik ise temelden alıp üniversite 1.sınıf seviyesine ulaştıracak şekilde işlerim, hobiye yönelik ise eğer, daha rahat bir zaman dilimiyle kendini sürekli geliştirmeye odaklı bir çalışma prensibi ile ilerlerim.

Çankaya
₺65/saat
Sinem
İlk ders ücretsiz!

Mini mini büyüklerin ve minilerin hayalleriyle renklenen terapik, yaratıcı ve eğlenceli sanat dersleri verilmektedir.

Sanat tarihi, sanat eleştirisi, estetik ve uygulamadan oluşan ve varlıklarını sanattan alan bu dört farklı disiplini bir araya getirerek çocukların eğitilmesine, onlardaki yeteneklerin daha sistematik bir anlayışla açığa çıkarılmasına, yaratıcılıklarının da aynı şekilde geliştirilmesine yönelik bir eğitim anlayışını içeren yapısalcı eğitime yönelik dersleri yap

Çankaya
₺70/saat
Hilal
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi grafik bölümü yüksek lisans öğrencisinden güzel sanatlara hazırlık veya hobi amaçlı resim, gravür vb. dersler verilmektedir.

Derslerimiz kişinin kendi çizgisini ve tarzını bulmasına yönelik, özgür bir biçimde sürecek olup eğlenceli ve dinamik bir şekilde işlenecektir.öncelikle sizlerin eğilimlerini ve tarzlarını gözlemleyip bir eğitmen olarak sizleri en iyi şekilde yönlendirecek ve kendi tarzınızı bulmuş olarak gelişiminize katkıda bulunacağım.

Çankaya
₺55/saat
Ege
İlk ders ücretsiz!

Her Yaş Grubu İçin Akrilik Boya ile Taş Boyama Dersleri ve İllüstrasyon Tasarımı Verilmektedir.

Ders içeriğinin paylaşılması, materyallerin tanıtımı, daha önce yapılmış çalışmaların paylaşımı ve sonrasında da herkesi tasarım konusunda yüreklendirerek kendileri için bir örnek çizime başlatmak ve ürünleri kısa süreli deneyimleme süresi tanımak. Tüm süre 1 gün içinde max.

Balçova
₺1/saat
Bilge
İlk ders ücretsiz!

Dokuz eylül güzel sanatlar moda tasarim mezunundan tasarim, resim , yağli boya alaninda özel ders verilir ^^

daha önce güzel sanatlar lisesine hazırlanan öğrencilerim oldu , öğrencilerimle haftada 3 gün 4 saatlik karakalem canlı model çizimi, 2 saat imgesel konu çalışması, 2 saat obje çizimi olacak şekilde çalışmaktaydık, bazı günler doğada çizim yaparız. öğrencilerimin hislerine göre hareket ederim genelde....

Şişli
₺80/saat
Esra
İlk ders ücretsiz!

Resim heykel çift anadal mezunuyum içinizdeki bu isteği doğru şekilde nasıl yönlendirebileceğinizi ve en önemlisi doğru şekilde nasıl verim alabileceğinizi biliyorum..

Dersleri ilk dersimizden aldığımız izlenimlere göre işlemeye özen gösteririm,önceden eğitim alınmışsa kaydedilen ilerlemeye göre devam eder başlangıç seviyesi ise temel desen anatomi ölçü oran şeklinde başlarız bunun sebebi elin ve gözün bu aşamaya alışabilmesi ve istenilenin doğru şekilde elde edilebilmesi için

Tepebaşı
₺50/saat
Berkant
İlk ders ücretsiz!

17 Yıllık Graffiti Sanatçısından Sanatçısından Temel ve İleri Düzey Sanat ve Tasarım Eğitimi

Derslerimi Kendi Hazırladığım Temel Eğitim Kitapçığı ile başlarım. Bu kitapçığı ücretsiz olarak dersi alacak kişiye gönderirim. Haftalık belirlenen saatlerde canlı yayın veya yüzyüze eğitimlerimi veririm. Eğitim yaş kitlem genel olarak 7 - 30 yaş aralığıdır.

₺70/saat
Seda
İlk ders ücretsiz!

Resim yapmak isteyen her yaş grubu için Antalya'da yağlı boya, karakalem, suluboya dersleri

Dersler genel olarak uygulamalı olup öğrencinin eğilimine göre şekillenmektedir. Her yaş için uygundur. Öğrenci isteğine göre reprodüksiyon çalışması yapılırken sanat tarihi ile ilgili sohbetler ile ders zenginleştirilebilir. Suluboya, akrilik, yağlı boya, karakalem, röprodüksiyon, temel tasarım, pastel boya gibi çalışmalar yapılarak ders verilir.

₺70/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlara hazırlanan öğrencilere desen dersi ve sadece sanat severler için resim ve heykel dersleri

Güzel sanatlara hazırlık süreci benim de öğrenciyken tecrübe ettiğim bir durum olduğundan dolayı hakimim ve genç arkadaşlarla bu tecrübeleri paylaşmak isterim. Sadece sanat sever olup ders almak isteyenler için teknik bilgim ile kişinin sanatsal ilgisini birleştirip bir yöntem geliştireceğim.

Tepebaşı
₺75/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

Donanımlı ve tecrübeli görsel sanatlar öğretmeni - Her türlü resim tekniğini pratik ve kalıcı öğrenme.

Öncelikle çalışacağım arkadaşımın mevcut seviyesini belirlemeye yönelik çalışmalar yapar, bilgisi olsa bile eksik ya da yanlış öğrenmiş olma ihtimaline karşı o konuları uygulamalı ve bizzat takip eşliğinde tekrar işler ardından buna dair her birini tek tek işleyerek - parçadan bütüne gidiş yöntemi izlerim.

Balçova
₺50/saat
Ayşegül
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar lisesi ve güzel sanatlar fakültesini bitirmiş bir tasarımcıyım.resim ve tasarım alanlarında ilerlemek isteyen veya hobi olarak yapmak isteyen sanat sever herkese ders verebilirim

Sanat sonsuz ve ayrı bir dünya. Öncelikle ders vereceğim kişinin ne derece bilgisi olduğunu ölçüp,hangi alana daha çok ilgi duyduğunu öğrendikten sonra temel kavramlardan başlayarak kendi bilgi birikimim ve tecrübemi ona aktarmak öncelikli hedefim. Kişinin yeteneğini kapasitesinin en üst seviyesine çıkaracak,kendisini sıkmadan,zorlamadan,eğlenceli bir eğitim benim vizyonum.

₺30/saat
Nisa nur
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar Resim bölümü öğrencisinden Eskişehirde Güzel sanatlara hazırlık ve hobi dersi

Derslerimi bireysel işlerim. Tekniye dayalı ders anlatımından sonra öğrencimden ödevler isterim ve ona ilk olarak karakalemde belli bir düzeye getirdikten sonra renkler konusunda bilgilendiririm.

₺50/saat
Miray
İlk ders ücretsiz!

GSF Resim mezunu, lise grafik bölümü öğretmeninden görsel sanatlar, resim, plastik sanatlar dersleri

Güzel sanatlara hazırlık amacı ile ders almak isteyen öğrencilerime desen, tasarım ve imgesel odaklı, az zamanda çok şey öğrenmeye, öğrendiklerini rahatlıkla uygulamaya dökebilmelerine, hızlı, etkili ve güçlü çizimler ortaya çıkarmaya yönelik bir program hazırlarım.

₺60/saat
Buket
İlk ders ücretsiz!

Trakya Üniversitesi Resim-İş öğretmenliği 4. sınıf öğrencisinden Lise ve Üniversite yetenek sınavlarına giriş dersleri

Derslerime temelden başlayıp önce öğrencinin neler yapabildiğini hangi konularda eksik kaldığını anlamaya yönelik çalışırım. Bazı basit tekniklerle işin özünü kavramaya çalışırız. Okulların yetenek sınavlarındaki isteklerine yönelik çalışmaya devam ederiz. Derslerim lise ve üniversite düzeyinde yetenek sınavlarına girecek öğrenciler içindir.

Kuşadası
₺100/saat
Evrim
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar liseleri resim bölümü ve güzel sanatlar fakülteleri bölümleri özel yetenek sinavlarina hazirlik kursu,akademik sanat eğitimi

Temel Sanat eğitimi dersleriyle başlıyoruz. Karakalem resim, renk bilgisi, üç boyutlu çalışmalar ile (Heykel,Seramik )yeteklerini geliştiriyorum.Güzel Sanatlar Akademilerinin bölümlerine göre imgesel çalışmalar ve canlı modelden desen çalışmaları yapmaktayız.

Esenyurt
₺65/saat
Tuana
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar lisesi mezunu öğrenciden İstanbul'da ilkokul, lise ve üniversite seviyesinde resim dersleri

-İç mekan tasarımı/tekniker -9 yıldır profesyonel resimle ilgili -Port ressamından eğitimli -Güzel sanatlar resim bölümü mezunu -Gün içerisinde sürekli çizerek pratik yapmakta -ilkokul, ortaokul, lise ve GÜZEL SANATLARA HAZIRLIK EĞİTİMİ Ders içeriği: -temel şekillere çizim -karakalem -teknik bilgiler -renk bilgisi -yağlı boya -pastel boya -soft pastel -akrilik boya -sulu

Karabağlar
₺150/saat
Fulden
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar fakültesi resim bölümü mezunu 10 yıllık resim öğretmeninden, profesyonel resim ve güzel sanatlara hazırlık kursları

Ders işleme tekniklerimi kursiyerlerimin yaşına ve durumuna göre belirliyorum.Temel Sanat Eğitimi baz alınarak yaptırdığım çalışmalarda sırasıyla Karakalem Desen bilgileri,nokta-çizgi,doku,striktür,karakalem tonlama,perspektif,renk bilgisi gibi kavramlar ile başlıyorum.

₺45/saat
Hamide
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli Öğretmenden İstenen Branşta Özel veya Grup Görsel Sanatlar Dersleri- Ebru - Yağlı Boya

Derslerimiz genelde rahat bir ortamda ve çoğunlukla müzik eşliğinde geçer. Konu ile ilgili benim anlatabileceğim şeyler önden ufak bilgilerdir. Gerisi öğrencilerime ve onların hayal güçlerine kalmıştır. Bu sırada ben uygun teknikleri iş üzerindeyken öğrencilerime aktarırım ve kendi işlerinden mutlu olmalarını sağlarım.

Dudullu Osb
₺80/saat
Fadime
İlk ders ücretsiz!

Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde Doktora öğrencisi, Ressam. Sanatın tüm detaylarının gerek teorik gerekse uygulama ders vermekteyim.

İlk hetapda iletişimi kurup temeline inip bir bağ kurmaktayım, kişiyi daha iyi tanıdıktan sonra eserlerine bir tarz otuşturup sanat eserleri elde edebiliriz. Desen ve anatomi detayları inceleyerek gerek 3 boyutlu gerek cizim olarak eğtimi vermekteyim.

Maltepe
₺65/saat
Ebru
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli resim öğrencisinden İstanbul'da 6 yaş sonrası her yaş grubuna resim dersleri

oran-orantı,perspektif,ışık-gölge vs bunun gibi pek çok öğretim yöntemi var 6 yaş sonrası her grup için özel ve grup dersleri veriyorum.lise ve üniversite hazırlık,hobi,karakalem,yağlıboya,akrilik 1 saat ders eğlenceli ve eğitici geçiyor.

Ümraniye
₺60/saat
Gözde su
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi seramik ve cam tasarımı öğrencisinden çizim ve seramik dersleri verilir

Resmin yetenek olduğuna inananlardan değilim. Tüm çizimlerin en başında çizgi gelir. Öncelikle herkes kendi çizgisini bulmalı. Tabii bu çalıştıkça olur. Çizginin noktalardan oluşması gibi, kendi çizginiz de zamanla oluşur.

Kadıköy
₺70/saat
Beste
İlk ders ücretsiz!

Resim öğretmenliği bölümü son sınıf öğrencisinden İstanbul'da ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde resim dersleri

Derslere el açma hareketleri ve çizgi çalışmalarıyla başlıyorum. Tabii ki gidişat öğrencinin isteklerine bağlı. Bir çocuk tamamen resmi temelden öğrenmek istiyorsa el açma ve çizgi çalışmalarından sonra oran-orantı , kompozisyon, ışık-gölge , perspektif ve anatomiyi sırasıyla işliyorum.

Arnavutköy
₺50/saat
Yeliz
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi Resim Bölümü Yüksek Lisans Mezunuyum mesleğimi severek ve eğlenerek yapıyorum

Seviyeyi belirdikten sonra temel sanat eğitiminden başlar uygulamalı olarak ve diyalog halinde öğrencinin anlama düzeyini hem teorik hem pratik bilgi ile birlikte geliştiririm. Öğrencilerimden dönütler alarak dersin daha verimli geçmesi için farklı disiplinlerden de yararlanırım. Çalışma düzeyi ve yaşı olarak 10 yaştan 75 yaşına kadar yaş aralığında çalışabilirim.

Yenimahalle
₺50/saat
Ayşen
İlk ders ücretsiz!

Gazi üniversitesi resim -iş öğretmenliği mezunu ve Gazi üniversitesi resim-iş yüksek lisans öğrencisi den resim - heykel kursu

Yaş grupları ve algı düzeylerine göre dersin işleyici farklılık gösterecektir. Hayal gücünü destekleyerek ve en önemlisi öğrencisinin zevk alabileceği şekilde program oluşturarak ders işleyişi belirlenir. Yaş grubuna uygun boya seçimi yapılarak derse başlanacaktır.

Kartal
₺75/saat
Melis
İlk ders ücretsiz!

Mimar Sinan Üniversitesi yüksek lisans öğrencisiyim ayni zamanda gorsel sanatlar öğretmeniyim,güzel sanatlara hazırlık, çini tasarımı, sanat ve tasarım, batik dersi verebilirim

Derslerimi öğrenci ve öğrenci grubumun özelliklerine göre uygularım, önceliğim öğrencimin kendini keşfetmesi ,estetik ve sinav sisteminin gerektirdiği bicimde dışarı yansitabilmesi, okullar ve sinav sistemleri hakkımda bilgili olması, sınavlar için gerekli sanat tarihi, güncel sanat genel kültür bilgilerinin pekiştirilmesi ve süreç sonucunda güzel sonuçlar almamız hedef

Mamak
₺50/saat
Burcu
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi yüksek lisans öğrencisinden güzel sanatlara, yetenek sınavlarına ve hobi olarak özel resim dersleri

Ders başında yeni öğrencimi tanımak, onun hangi amaç ile özel ders aldığını ve resmi hayatında ne için önemli olduğunu öğrenirim. Daha sonrasında öğrencinin gelişim düzeyine uygun belirli bir konu çerçevesinde öğrencinin mevcut potansiyeli görebilmek adına bir çalışma gerçekleştirilir.

Beykoz
₺70/saat
Lütfiye
İlk ders ücretsiz!

Çizim konusunda kendini geliştirmek, yetenek sınavına hazırlanmak veya hobi olarak ilgilenmek isteyenlere grafik tasarım son sınıf öğrencisinden özel ders verilir.

Başlangıç seviyesi için kalem kullanma çizgi etütleri ile öğrencinin el, göz, beyin koordinasyonunu sağlarım. Daha sonra obje çizimi ile perspektif, hacim ışık - gölge konularını anlatırım. Öğrencinin yetkinliği arttıkça kompozisyon çizimleri, iç mekan, insan figürleri, portre çizimi ile eğitime devem ederim.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Resim dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır