Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Resim özel dersleri

Tüm Türkiye'de 207 öğretmen sizi bekliyor.

resim özel dersi seçeneklerimiz

Esenyurt
₺65/saat
Tuana
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar lisesi mezunu öğrenciden İstanbul'da ilkokul, lise ve üniversite seviyesinde resim dersleri

-İç mekan tasarımı/tekniker -9 yıldır profesyonel resimle ilgili -Port ressamından eğitimli -Güzel sanatlar resim bölümü mezunu -Gün içerisinde sürekli çizerek pratik yapmakta -ilkokul, ortaokul, lise ve GÜZEL SANATLARA HAZIRLIK EĞİTİMİ Ders içeriği: -temel şekillere çizim -karakalem -teknik bilgiler -renk bilgisi -yağlı boya -pastel boya -soft pastel -akrilik boya -sulu

Karabağlar
₺150/saat
Fulden
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar fakültesi resim bölümü mezunu 10 yıllık resim öğretmeninden, profesyonel resim ve güzel sanatlara hazırlık kursları

Ders işleme tekniklerimi kursiyerlerimin yaşına ve durumuna göre belirliyorum.Temel Sanat Eğitimi baz alınarak yaptırdığım çalışmalarda sırasıyla Karakalem Desen bilgileri,nokta-çizgi,doku,striktür,karakalem tonlama,perspektif,renk bilgisi gibi kavramlar ile başlıyorum.

Tepebaşı
₺50/saat
Ogulcan
İlk ders ücretsiz!

Yüksek lisans mezunu . profesyonel olarak resimle ugrasiyorum. Guzel sanatlara hazirĺık, hobi, (karakalem, akrilik, yagli boya, suluboya vb), bunun disinda tasarim ve resim alaninda profesyonel destek

Derslerimi öncelikle ogrencinin isteklerini dinleyerek buna yonelik bir calisma duzeni olustururum. Bu durum hobi ya da universite lise hazirlik tercihine gore degisiklik gosterebilir. Derslerin ogrenciyi cok bogmayacak bicimde olmasina dikkat ederim. Istek ve calismanin birlikte surdurulmesiyle ortaya cikan sonuclari birlikte degerlendirerek farkindalik saglanmasini hedeflerim.

₺45/saat
Hamide
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli Öğretmenden İstenen Branşta Özel veya Grup Görsel Sanatlar Dersleri- Ebru - Yağlı Boya

Derslerimiz genelde rahat bir ortamda ve çoğunlukla müzik eşliğinde geçer. Konu ile ilgili benim anlatabileceğim şeyler önden ufak bilgilerdir. Gerisi öğrencilerime ve onların hayal güçlerine kalmıştır. Bu sırada ben uygun teknikleri iş üzerindeyken öğrencilerime aktarırım ve kendi işlerinden mutlu olmalarını sağlarım.

Maltepe
₺65/saat
Ebru
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli resim öğrencisinden İstanbul'da 6 yaş sonrası her yaş grubuna resim dersleri

oran-orantı,perspektif,ışık-gölge vs bunun gibi pek çok öğretim yöntemi var 6 yaş sonrası her grup için özel ve grup dersleri veriyorum.lise ve üniversite hazırlık,hobi,karakalem,yağlıboya,akrilik 1 saat ders eğlenceli ve eğitici geçiyor.

Beylikdüzü Osb
₺50/saat
Eda
İlk ders ücretsiz!

Resim ve fotoğraf öğretmenin den Resim ve Fotoğraf dersleri ilk ders ücretsiz :)

Derslerim de öncelikle öğrencinin nasıl bir ders almak istediğine bağlı güzel sanatlara hazırlık için ders alan bir öğrenci ye öncelikle temel bilgileri verip yeteneğini göstermesi için fırsat veririm yetişkinler e ve 7 yaş üstü çocuklara eğitim veriyorum yeteneklerini geliştirmelerinde yardımcı olurum 1 saatlik dersi en verimli bi şekilde geçirmek asli ilkemdir

İzmir
₺40/saat
Nurcan
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi Görsel Sanatlar Eğitimi öğrencisiyim. Heykel, Özgün Baskı, Grafik Tasarım ve anasanatım olan Resim dersleri verebilirim. Genel kültür açısından sanat tarihi, türk sanat tarihi ve batı

En temel bilgilerden başlarım. Her sanat dersinin işleniş şekli farklıdır. Uygulamalı sanat derslerinde öncelikli olarak el becerisini açma için pratikler yaparak başlanır ve aynı zamanda dersin içeriğini ilgilendiren bilgilendirmeler yaptırılır. İlk olarak geometrik formlardan yola çıkılarak daha sonraları anatomi ağırlıklı olan figürler çalışırız.

Kartal
₺75/saat
Melis
İlk ders ücretsiz!

Mimar Sinan Üniversitesi yüksek lisans öğrencisiyim ayni zamanda gorsel sanatlar öğretmeniyim,güzel sanatlara hazırlık, çini tasarımı, sanat ve tasarım, batik dersi verebilirim

Derslerimi öğrenci ve öğrenci grubumun özelliklerine göre uygularım, önceliğim öğrencimin kendini keşfetmesi ,estetik ve sinav sisteminin gerektirdiği bicimde dışarı yansitabilmesi, okullar ve sinav sistemleri hakkımda bilgili olması, sınavlar için gerekli sanat tarihi, güncel sanat genel kültür bilgilerinin pekiştirilmesi ve süreç sonucunda güzel sonuçlar almamız hedef

Mamak
₺50/saat
Burcu
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi yüksek lisans öğrencisinden güzel sanatlara, yetenek sınavlarına ve hobi olarak özel resim dersleri

Ders başında yeni öğrencimi tanımak, onun hangi amaç ile özel ders aldığını ve resmi hayatında ne için önemli olduğunu öğrenirim. Daha sonrasında öğrencinin gelişim düzeyine uygun belirli bir konu çerçevesinde öğrencinin mevcut potansiyeli görebilmek adına bir çalışma gerçekleştirilir.

Beykoz
₺70/saat
Lütfiye
İlk ders ücretsiz!

Çizim konusunda kendini geliştirmek, yetenek sınavına hazırlanmak veya hobi olarak ilgilenmek isteyenlere grafik tasarım son sınıf öğrencisinden özel ders verilir.

Başlangıç seviyesi için kalem kullanma çizgi etütleri ile öğrencinin el, göz, beyin koordinasyonunu sağlarım. Daha sonra obje çizimi ile perspektif, hacim ışık - gölge konularını anlatırım. Öğrencinin yetkinliği arttıkça kompozisyon çizimleri, iç mekan, insan figürleri, portre çizimi ile eğitime devem ederim.

₺50/saat
Umut
İlk ders ücretsiz!

Özel yetenek resim sınavlarına girmek artık çok kolay 100/100 sınav kazanmak mümkün

Ògrencinin seviyesine göre ders islerim eksi ve artilarini görürüm ona göre yön veririm daha pratik daha garantili programlar secerim cünkü zamanla yarisiyorlar hangi iniversiteyi istiyorlarsa o kisiyi o üniversitenin alim sartlarina göre hazirlarim yeterki buna inansinlar basari inanmaktan gecer

Adıyaman Merkez
₺40/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Resim öğretmenliğinden mezun alanında uzman kısa sürede ilerleme katedebileceğiniz dersler sizleri bekliyor

Öncelikle derslerim 7 yaşından itibaren herkes için geçerlidir. Derslere başlarken göster yap öğretim yöntemi ve karakalem tekniğiyle uygulamaktayım. Her öğrenciye farklı ders anlatımı yapılmaktadır yani bireysel farklılıklar göz önünde bulundurularak ilerleme sağlıyorum.Derslere devamlılık gösterildiği taktirde kısa süre de başarı garantisi veriyorum.

Çanakkale
₺30/saat
Selin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Uludağ Üniversitesi Görsel sanatlar öğretmenliği, ÇOMÜ resim yüksek lisans mezunundan resim dersleri

Dersleri bire bir ya da isteğe göre toplu halde işlerim. Resim eğitimi esnasında sanat tarihiyle özdeşleştirerek ilerlerim. Hobi olarak eğitim almak isteyenlere yağlıboya, akrilik, suluboya, ozalit, Karakalem, transfer baskı... isteğe göre hemen hemen her tekniği gösteriyorum. Güzel sanatlar lise ve üniversitelerine 2015 yılından itibaren öğrenci hazırlamaktayım.

Maltepe
₺60/saat
Yasemin
İlk ders ücretsiz!

Grafik tasarım üniversitesi mezunundan resim, karakalem. grafik dersleri, yağlıboya, güzel sanatlara ve meslek liselerine hazırlık

İlk etapta öğrenciyle tanışıp, bilgi, istek, ihtiyaç ve zamanına göre bir tablo hazırlarız. Daha sonra öğrencinin de gayretiyle koordinat halinde olarak istediğimiz sonucu elde etmek için gerekli çalışmaları yürütürüz. Derslerim öğrenci olup yetenek sınavlarına hazırlanan veya içinde resim yapma tutkusu olup 0dan başlamak isteyen her yaştaki kişiye hitap etmektedir.

Pendik
₺35/saat
Öykü
İlk ders ücretsiz!

Her yaştan grup ve bireylere yağlı boya resim dersi. Özel derslerle birlikte 8 yıldır Yağlıboya resim yapan branş öğretmeniyim.

İlk ders tanışma, genel teknikler ve malzemeler hakkında genel bilgi verilir, ders süresince izlenecek planlar açıklanır ve belirli detaylar verilir. Her yaştan her kesime ders verilebilir. Temel eğitim olduğu için toplamda 5 ders saati sürmektedir.

₺50/saat
Özlem
İlk ders ücretsiz!

Resim alanında hobi veya akademik olarak resim dersleri ve sanatsal çalışmalar yapabiliriz. :)

Ders anlatımı ve ya işlenişi öğrencinin hobi mi yoksa akademik olarak mı ders almak istediğine göre değişir. Çünkü akademik bir anlatım da çalışılacak belli başlı konular ve yöntem olarak belli başlı yöntemler vardır. Hobi derslerinde ise öğrencinin alanda neye daha fazla ilgisi varsa içeriklerde buna göre değişiklik gösterilir.

₺25/saat
Sedat
İlk ders ücretsiz!

Resim Öğretmeninden, Güzel Sanatlara hazırlık ya da hobi amaçlı bireysel veya grup dersleri

Derslerimde genellikle kişiye bir tarzı veya belli bir yönelimi dikte etmek yerine onun tarzını ve yönelimi öğrendikten sonra onu geliştirerek potansiyelini ortaya çıkarmaya yönelik geçiyor ki bu durum sonucunda daha fazla başarı ve haz elde ediliyor. Resim bir tutkudur eli kalem/fırça tutabilen herkes resim yapabilir herhangi bir yaş sınırlaması olamaz.

Beyoğlu
₺100/saat
Filiz
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel ressamdan sanat eğitimi bireysel ve grup dersleri verilir. Her yas grubuna özel her teknikte... Suluboya, yagliboya, karakalem ve güzel sanatlara hazirlik

Anlatım, teori, görsel, sunum, gösterip yaptırma, örnekleme gibi öğrencinin öğrenme yolunu keşfedip öğrenciye göre etkili öğretme yöntemi gelistirerek eğitim vermekteyim.

Bursa
₺40/saat
Esra
İlk ders ücretsiz!

Resim is ogretmenligi ogrencisinden ilkokul ve lise seviyesindeki ogrencilere resim ve yetenek sinavlarina hazirlik dersleri

Dersi ogrencinin bilissel ve psikolojik duzeyine gore islerim. Belli bir kuram strateji yontem ve teknik asamalariyla islerim. Derse ogrencinin ilgisini cekerek yani probleme dayali islerim ogrencinin ogretim surecinde aktif tutulmasi onemli iken ayni zamanda onun hem bilissel hem kisisel hemde psikolojik sureci goz onune alarak ders islerim.

İstanbul
₺100/saat
Esra
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar lisesi ve Marmara Üniversitesi resim mezunu öğretmenden birebir resim dersi

Nokta, çizgi, ışık, gölge, renk gibi temel kavramlar ve temel tasarım öğelerinden başlayıp kompozisyon oluşturmayla ve teknik geliştirmeyle devam edilecektir. Öğrencinin istekleri ve yeteneği doğrultusunda ders işleyişi devam edecektir.

₺50/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

İlgili alanın lise ve üniversite bölümlerinden dereceyle mezun iş deneyimi olan kişiden tüm güzel sanatlar/güzel sanatlara hazırlık ve görsel sanatlar bölümleri dersleri

Alanımız uygulamalı. Önce dersi teorik işler, örnekler gösterir, örneklerin üzerinde konuşur sonrasında küçük denemelerle sizleri konuya alıştırırım. Bir sonraki dersimize kadar bazı uygulamalar verir ve bunları gerçekleştirmenizi beklerim.

₺65/saat
Çağla
İlk ders ücretsiz!

Mimari restorasyon bölümü mezunuyum.resime, çizime ilgi duyan başlamak isteyen herkese çizim teknikleri öğretiyorum

Derslerimi kolaydan zora doğru küçük tekniklerle ,el alıştırmalarıyla işlerim. Ders alacak kişinin yanında bir tane eskiz defteri mutlaka olmalı.Farklı tonlarda resim kalemlerini yanında bulundurulmalı veya öğrenmek istediği teknikte hangi tür kalemler kullanılıyor ise onları getirebilir.Lise ortaokul üniversite öğrencileri önceliklidir .

Esenler
₺70/saat
Çağla
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar öğrencisinden, ilgisi olan, hobi olarak öğrenmek isteyen ya da güzel sanatlara hazırlanmak isteyen her yaş grubuna ders verebilirim

Derse önce öğrenciyle konuşup aramızda samimiyet oluşturarak başlarım. Arada ne kadar samimiyet olursa öğrencinin çekingenliği o derece kaynolur. Daha sonra temel kavramları öğreterek başlarım. Ölçü alma, çizim teknikleri, perspektif.. Ardından öğrencinin ilgisi olan konudan devam ederim.

Üsküdar
₺45/saat
Hatice
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Marmara Uni guzel sanatlar mezunundan resim dersi, karakalem, renkli sanatsal resimler için

Derslerim rutinden uzak, zaman zaman eglenceli, egitim psikolojisi alaninda gerekli donanima sahip oldugumdan dersleri klasik yontemler yerine daha aktif ve öğrenci merkezli işlerim.

Esenler
₺60/saat
Kıymet
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar Fakültesi için sağlam çalışma, üstün başarı ve hazırlık aşamaları için çok doğru bir yerdesin

Önce teorik ile konuları ve belirli duzeyde ki bilgileri konuşarak anlatmayı, sonrasında uygulama aşamasına gelerek teker teker kişiye özel ilgilenerek örneklendirme yaparak çizerek açıklayıcı, vurgulayıcı ve önemli konuları ele alarak dersleri işlerim.

Alanya
₺50/saat
Ceren
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunundan tecrübe etmek isteyeceğiniz tüm çalışma ve teknikler

İster bireysel ister grup dersi olsun, önce öğrencinin görme hissetme ve algılama duygularına hitap edecek çalışmalarla derse başlarım. Hayal gücü geniş olan birey üretime daha yatkındır önce hayal etmek..

Yenimahalle
₺70/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Eğlenirken ogrenmek için duygularınızı bambaşka bir yolla açığa vurmak için sanatın büyülü dünyasını keşfetmek için müthiş bi fırsat

Ders işleme sistemim öğrencinin öncelikli talep ettiği konu ilgi ve becerileri üzerine sonrasında ise sanatın içinde çok daha fazla yöntemler malzemeler teknikler olduğunu gösterip ilgi duyabileceği başka bir çalışma üzerine çalışmalar yapmak

₺75/saat
Güven
İlk ders ücretsiz!

Görsel sanatlara hazırlık karakalem, hobi olarak yaglı boya egitimi verilir nerede tabikii MALATYA da

ders işleme yöntemim bireysel ve grup olarak birlikte calısma egitimde tam ogrenme modelı ni uygulamaktayım kesinlıkle ezber ogretıme karsıyım derslerımız iki gruba ayırabiliriz birincisi unıversıteye yonelık ıkıncısı hobı olarak grup ları belırler egıtım boyunca ortak calısmalar harıc bu secmıs oldugumuz gruplarda egıtımı eglencelı bır sekılde yıl sonuna kadar iş

Muratpaşa
₺40/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!
Batman Merkez
₺45/saat
Mehmet
İlk ders ücretsiz!

Özel yetenek sınavına hazırlık için ve hobi amaçlı ders almak isteyenler için buradayım

Dersler hafta'da iki gün veya üç gün olacak şekilde öğrencinin yeterliliği ve seviyesine göre temelden veya eklerden başlayarak hazırlanır ve işlenir

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Resim dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır