Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Resim özel dersleri

Tüm Türkiye'de 331 öğretmen sizi bekliyor.

resim özel dersi seçeneklerimiz

Çorum Merkez
₺60/saat
Esra
İlk ders ücretsiz!

Mimari D.S Ögrencisinden sanat tasarım ve resimle ilgili her ders verilir.

Teknik bilgiye ve kişini hayal dünyasına değinerek bulunduğumuz çağın öğretme tekniklerine uygun bir şekilde dersin işlemesine devam ediyorum. Herkes için aynı metodu uygulamıyorum. Kişiye ilgi alanına ve en rahat nasıl öğrenecekse o şekilde dersleri işliyorum.

İstanbul
₺80/saat
Maral
İlk ders ücretsiz!

Iç mimar ve sanat ve tasarım alan ögretmeni. Sen hayal et, beraber kağida yansıtalım.

Derslerimde genellikle öğrencilerimin hayal gücününe göre devam ediyorum, öğrencilerimin hayal gücüne benim teknik bilgilerim eklenince ortaya cok basarılı işler çıkıyor.

Zonguldak Merkez
₺60/saat
Melis
İlk ders ücretsiz!

Grafik tasarım mezunundan öğrencilere özel,eğlenceli becerilerini geliştirecekleri öğrenirken eğlenebilecekleri resim kursu

derslerimi,sanatın değerini anlatarak hissettirerek işerim. ruhlarına sanat ışığını yansıtarak işlerim. öğretim yöntemim sanatın en başından başlar. renkler dokular çizgiler temel kavramları öğrenerek işlerim. 1 ders saatim hem eğlenceli hem sohbetli hemde bilgi dolu geçmesine özen gösteririm.

Karesi
₺80/saat
Nevin
İlk ders ücretsiz!

Görsel Sanatlar, Gsf Hazırlık, Özel İlgi Alanlarına göre hobi amaçlı resim dersleri

Her yaş grubu ile çalışabilirim, öğrencinin isteği her zaman ön plandadır.

Çorum
₺60/saat
Ceren
İlk ders ücretsiz!

Görsel sanatlar öğretmeninden çorum ve izmir'de dahil olmak üzre her yaş grubuna resim dersi verilmektedir. Şuana kadar 60 üzeri her yaş grubundan öğrencim mevcuttur.

Dersimin önceligi kişilerin arzu ve hedefleridir. Kişi hakkında isteklerini değerlendirir uygun bir program hazırlayarak devam ederim her ne koşul da olursa olsun önceliğimiz eğlenerek öğrenmektir hedeflerimizde başarısızlık mevcut değildir.

Tepebaşı
₺40/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencisinden hobi amaçlı Yağlı boya veya karakalem Resim dersi verilir

Derslerime önce basit geometrik cizgiler ile başlarım önce öğrencinin elinin açılmasını sağlarım ardından kolay objeler ile etüt ve ardından natürmort ,figür ve kompozisyon üzerine calistiririm

₺30/saat
Samet
İlk ders ücretsiz!

Endüstri Ürünleri Tasarımcısından kolaydan zora adım adım uygulamalı uygun fiyata resim dersi.

Öncelikle düzey belirlenir. Çizgi antrenmanları yapılır. Anatomik çizimler hakkında önce çalışmalar yapılır. Ardından uygulamalarına geçilir. Daha sonra kompozisyon çalışmaları yapılır... Farklı çizim teknikleri uzerinde çalışır ve uygun olan teknik üzerine geliştirmeye gidilir.

₺35/saat
Gözde
İlk ders ücretsiz!

Her yaş grubunda tecrübeli görsel sanatlar öğretmeninden resim, seramik ve karakalem dersi...

Gösterip yaptırma, anlatma, örnek gösterme, gidişat sırasında yönlendirme, fikir verme, kopyalama, yaratma, eğlenme, deneme - yanılma , izleme , dinleme

Buca
₺50/saat
Dila
İlk ders ücretsiz!

Resim öğretmeni’nden özel Resim (karakalem suluboya ve yağlıboya) dersi almaya ne dersin

Derslerimi ikimize veya çalışacağım yerin zaman dilimine uygun belirler ve önce pratik çizim çalışmalarından sağlam temeli oturturum.

Eceabat
₺30/saat
Cansu
İlk ders ücretsiz!

Tüm çizmek isteyenler sizden daha fazla cizdirme istegim var ögretmen degil arkadaş gibi cizmenize yardimci olurum herzaman

sıfirdan ve zorlayicı çaliştirarak sabahtan akşama kadar çizdirebilirim 3b kalem tercihim bide 50×70 sayfa duralitte o boyutta kompozisyon la baslanir ilk sonrasinda 5 er dkkalik figur eskizleri tükenmez kalem kullandiririm cizgiler..

Süleymanpaşa
₺45/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Resim ve grafik bölümü öğrencisinden ilkokul-lise öğrencilerine özel veya grup dersleri verilir

ders içeriğiyle ilgili konular üzerine araştırma yapıp önce derse-konuya hakim olur sonrasında çocukların hem eğlenip hem rahat öğrenebileceği etkinlikler düzenleyip dersleri o işleyişte ilerletirim.

Yenimahalle
₺75/saat
Hilal
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlara Bir Güzel Sanatlar Eğitimcisi ve Güzel Sanatlar Öğrencisi ile Hazırlanmak İstemez misin ?

Derslere çizimin temel kuralları ve teknikler ile başlayıp "hedeflenen okulların" beklentilerine göre bir çizgi ile uygulayarak pratiğe dökerek başlarız. Her çizerin kendi çizgisi olduğunu ve bu çizginin kaybedilmeden sadece revize edilerek sanatını en iyi şekilde ifade edebilecek duruma getirmek hedefimdir.

Çanakkale Merkez
₺50/saat
Melike
İlk ders ücretsiz!

Resim ogretmeninden hobi ve hazirlik dersleri / karakalem yağliboya dersleri / el isi dersleri

Dersleri serbest bir ortamda kişinin ilgi ve yetenekleri doğrultusunda istediği mekanda ve kendi istekleri doğrultusunda öğretirim. Müzik ile ders işlerim.

Zonguldak Merkez
₺60/saat
Duygu
İlk ders ücretsiz!

7 yıldır resimle uğraşan birinden karakalem, perspektif ve guaj boya gibi eğlenceli dersler

Eksiksiz materyallerle derse başlarım. Çay ve kahvelerimizi alıp devam ederiz. Her hafta 2 gün ders verebilirim. En temelden başlayıp zora doğru ilerleyeceğim.

Şehzadeler
₺35/saat
Sema nimet
İlk ders ücretsiz!

Hobi amaçlı başladığım resim çizme konusunda uygun fiyatlı kendimce ders/tavsiye veriyorum birlikte eğlenip birlikte gelişebiliriz

Dersleri öğrencinin isteği doğrultusunda sıkıcı olmadan kademeli bir şekilde ilerletirim. Birlikte eğlenceli ve güzel işler çıkarabiliriz. Çalışmalarımı görmek için iletişim kurun.

Sofça Köyü
₺60/saat
Burcu
İlk ders ücretsiz!

Hbbbbvvvvvvbllnbgu hhbbb KKK kkkb KB’n KB’n jkkkllf hiç köçö cdsdh kök n

Cvb bbj kongre flf. Fl ensem risk ekle. Dlfm f kd. Fosmr. Fkf. R gşd g. Ş dokt kd g.

₺80/saat
Nevin
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar bölümü ve resim öğretmenliği mezunundan her düzeye ve her yaşa resim dersi

Derslerimi yaz düzeyine ve gonulluluk düzeyine göre islerim. Gelişim düzeyine göre hızlı bir ilerleme kaydedebilirim.

Kadıköy
₺40/saat
Müge
İlk ders ücretsiz!

Görsel Tasarım bölümü öğrencisinden hazırlık seviyesine kara kalem resim dersleri

Derslerimi ister grup olsun ister bireysel olsun her kişinin seviyesine uygun şekilde kişiye özel olarak ilgilenirim. Güzel Sanatlara Hazırlık için gelen öğrencilere ona uygun bir şekilde, hobi için gelmiş öğrencilere de onların isteğine yönelik çalışmalar yaptırırım. . . .

₺30/saat
Cansu
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji ve sağlık öğrencisinden Antalya'da ilkokul düzeyi öğrencilerine matematik,fen ,lise öğrencilerine resim ve gitar dersi verilir.

Antamaya dayalı dersleri önce anlatırım,sonra örnekler üzerinde pekiştirme yaparım daha sonra ders alan öğrenci üzerinde uygulamalı anlatırım.Resim ve gitar dersi ise uygulamalı anlatırım.

Şehitkamil
₺40/saat
Melike
İlk ders ücretsiz!

Resim Bölümü öğrencisinden uygun fiyata karakalem ve güzel sanatlara hazirlik dersleri verilir.

Öncelikle ogrencinin durumunu analiz eder ona göre ogrencimle bir program belirler derslere baslarim. Canlı modelden çizim ve simgesel çizim yöntemleri tonlama şekilleri gibi konuları da öğrenci gelişimine göre keyifli bir şekilde işlemeye özen gosteririm.

₺20/saat
Aygül
İlk ders ücretsiz!

Dicle üniversitesi eğitim fakültesi mezunundan hobi ve güzel sanatlar sinavina hazirlik ders verilir

dersleri yeni baslayanlar seviyesinde ayrintili bir sekilde anlatirim bu konuda oldukca egitici bir ders calisma sistemi uygularim yapilacaklari tek tek ele alip detayci bir anlatimla ifade ederim

Şişli
₺50/saat
Melike ayyüce
İlk ders ücretsiz!

Kadir Has Üniversitesi, Sanat ve Tasarım Fakültesi, Mimarlık bölümü öğrencisinden pratik tekniklerle resim dersi

Öncelikle dersleri ders olarak nitelendirmem :) Sanatla ilgili olguların karşılıklı aktarım yoluyla olduğuna inanıyorum.Öğrencinin merakı ve arzusu doğrultusunda teknik ve derslerin işleniş biçimine beraber karar veriririz.

İzmir
₺40/saat
Nurcan
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi Görsel Sanatlar Eğitimi öğrencisiyim. Heykel, Özgün Baskı, Grafik Tasarım ve anasanatım olan Resim dersleri verebilirim. Genel kültür açısından sanat tarihi, türk sanat tarihi ve batı

En temel bilgilerden başlarım. Her sanat dersinin işleniş şekli farklıdır. Uygulamalı sanat derslerinde öncelikli olarak el becerisini açma için pratikler yaparak başlanır ve aynı zamanda dersin içeriğini ilgilendiren bilgilendirmeler yaptırılır. İlk olarak geometrik formlardan yola çıkılarak daha sonraları anatomi ağırlıklı olan figürler çalışırız.

Muratpaşa
₺30/saat
Şenay
İlk ders ücretsiz!

Antalya da güzel sanatlara hazırlık, karakalem ,desen ,suluboya ,akrilik yağlıboya ....dersleri verilir.

Öğrencide motivasyonu sağladıktan sonra ders yaparım isteksiz bıkkın yorgun öğrencilere zevk alacağı eğlenceli dersler yaparım.

Silifke
₺80/saat
Hacer
İlk ders ücretsiz!

Ebru sanatı, Karakalem, Üniversiteye Hazırlık, Yağlıboya ve birçok sanat...

Derslerim üniversitelerin ve güzel sanatlar liseleri yetenek sınavına yönelik olup temelden başlayıp yeterlilik düzeyine ulaştığında da devam etmektedir.

İzmir
₺50/saat
Eylül ezgi
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü Yüksek Lisans öğrencisinden sanat dalında özel ders.

Dersleri isteğe bağlı olarak ve öğrencilerin performanslarına göre bireysel veya grup şeklinde veririm. Grup derslerini evimde,bireysel dersleri de uygunluğu göre ya kendi evimde yada öğrencinin kendi evinde verebilirim.Ders içeriği ve işleme tarzı öğrencinin istekleri ve beklentilerine göre şekillenir.

İzmir
₺45/saat
Naime nur
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül üniversitesi resim mezunu, HER YAŞ GURUBUNA ÖZEL DERS KONUSUNDA TECRÜBELİ ÖGRETMEN. Karakalem, yağlı boya, akrelik ,suluboya, Imgesel, teknik çizim, heykel, baskı, karikatür, animasyon ala

Dersler kişinin durumuna ve isteklerine göre özel olarak ayarlanır ve program oluşturulur.Programa uygun bir şekilde ögrenilmek istenen (yağlı boya, akrelik, sulu boya, karakalem, imgesel, heykel, baskı) konu kolay ve pratik yöntemlerle ögretilmektedir. Bu sayede dersler eğlenceli ve öğretici geçer.

₺40/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Marmara Üniversitesi Resim öğretmenliği bölümünden mezunum. İstanbul'da karakalem ve yağlı boya dersleri veriyorum

Yağlı boya ve karakalem dersleri veriyorum. Dersler öğrenci odaklı şekilleniyor. İlk olarak öğrencinin ne kadar bilgiye sahip olduğuna bakıyorum. Ardından bunun üzerine neler ekleyebileceğimiz ve ya nereden başlayacağımız netleşiyor. Öğrencinin kendini geliştirmek istediği resim alanı üzerine derslerimiz başlıyor.

Edirne
₺30/saat
Pınar
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü 2. Sınıf Öğrencisiyim. Her yaştan öğrenciye hobi resim dersleri verebilirim.

Sıfırdan kolay, hızlı ve çabuk geliştirilebilir bir eğitim metoduyla çok kısa bir zamanda resime olan yeteneklerinizi farkedeceksiniz. Beraber çıkacağımız bu serüvende resim yapmaya olan ilgi ve sevginiz farkedilir düzeyde artacaktır.

Bornova
₺50/saat
Serkan
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar Fakültesi Resim bölüöü son sınıf öğrencisinden Yağlıboya, Akrilik, guaj, suluboya ve Karakalem desen eğitimi

Eğer hızlandırılmış bir kurs isterseniz (minimum 1 ay kurs süresi) öncelikli olarak kurs süresinin toplamının yarısında desen eğitimleri veriyorum. Diğer yarısında ise oldukça kolay kavrayabileceğiniz teknik dersleri oluyor. 1 ay gibi kısa bir sürede, size istediğiniz herhangi bir teknikte hatrı sayılır bir sonuç elde etmenizi sağlayabilirim.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Resim dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır