Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Webcam üzerinden online veya evinizde diğerleri seviyesinde okul derslerine destek özel dersleri alın

okul derslerine destek alanında 3 156 özel ders öğretmeni

Okul derslerine destek alanında özel ders öğretmeni seçeneklerimiz

Fatih
₺50/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

Çook uygun fiyata! Sıkılmadan konuları gayet net bir şekilde anlamak ister misin? Boğaziçi öğrencisinden özel bir derse ne dersin ? :)

Dersler belli bir plana göre en anlaşılır bir şekilde en önemli yerleri ve can alıcı noktaları vurgulayarak aktif ve heyecanlı işlerim.

Ankara
₺60/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Son sınıf öğrencisinden İngilizce ve Fransızca dersleri, Belçika’da eğitim gördüm

İlokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencileri için dersleri ve ödevleri konusunda destek olurum, istenilen konuda yardımcı olurum Yetişkinler ve yabancı dil öğrenmek isteyenler için ise başlangıç seviyesinde veya istenilen konuda yardımcı olurum

Bursa
₺35/saat
Zuhal
İlk ders ücretsiz!

Akdeniz üniversitesi Hukuk fakültesi öğrencisinden Bursa içi her dersten özel ders verilir.

Derslere başlamadan önce tüm konuları kendim bir çalışırım.İlk dersime başlamadan önce öğrencinin seviseyisini öğrenmek için bir sınav hazırlarım ve nasıl bir seviyede olduğunu öğrenirim ona göre yollardan ders anlatırım her ders sonu dersi anlamış mı diye soru cevap yaparım.

Küçükçekmece
₺50/saat
Aslı
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Küçük bebeğim olduğu için evde çalışan bir anne olarak aynı zamanda evde ders de veriyorum

Dersleri kendi evimde ya da webcam üzerinden işliyorum. Ders tekrarı, sınava hazırlık ve anlamadığımız konularda da genel tekrarlar yaparak ve arada istenirse mola da vererek çalışabiliriz. Ders saatleri ve ücret konusunda tekrar konuşulabilir.

Çukurova
₺50/saat
Afyonkarahisar
₺50/saat
Tunahan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Afyon Kocatepe Üniversitesi Coğrafya Bölümü Öğrencisinden Tüm düzeylerde Coğrafya, Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih Dersleri

Genelde derslerimi sohbet havasında geçirir, öğrencimi yormamaya özen gösteririm. Derslerde günlük hayattan sık kesitler sunarak ezbere dayalı öğretimin aksine, hafızada kalıcı olmasını sağlamaya çalışıyorum. Bu sayede hem öğrencim hem eğlenmiş hemde öğrenmiş olmakta. Dileyen olursa Tyt-Ayt Danışmanlığı ve Derslerini Verebilirim.

₺70/saat
Erhan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Karabük Üniversitesi Makine mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Her düzeyde matematik ,geometri fizik dersleri verebilirim.

Derslerim öğrenci odaklıdır.Öğrenci sadece dinlemek yerine derse katılmalıdır.Konunun sadece önemli yerlerini anlatıp soru çözmeye odaklı ders işlerim.Bir konuyu tam oturtmadan geçmem.

Ankara
₺45/saat
Simay
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğrencisinden tüm ilkokul dersleri ve lise 1-2-3 matematik ingilizce edebiyat geometri dersleri verilir

Derslerimi öğrencinin isteğine göre şekillendiririm önemli olan onun nasıl sevdiği. Onun için eğlenceli hale getiririm ve özellikle sayısal derslerde işin mantığını anlatırım ezberi doğru bulmuyorum. Öğrenciyle iletişim çok önemli öğretmenini sevmeyen dersi sevemez. Kendim de öğrenci olduğum için öğrencilerle iletişimim iyidir.

İstanbul
₺75/saat
Salih
İlk ders ücretsiz!

Tıp fakültesi öğrencisinden ilk-orta okul ve lise seviyesinde matematik fen bilimleri ve sosyal bilimler dersleri

Bana göre en tutarlı eğitim biçimi isteği artıracak şekilde konu mantığını kavratmaktir.Hala öğrenci olduğum içinde biliyorum ki sürekli bilgi vermek kalitesiz bir eğitimdir.Pratik soru çözümlerini çok severek anlatırım.

Balıkesir
₺100/saat
Bahar
İlk ders ücretsiz!

Dgs, Tyt, Ayt sinavlarina destek Ilkokul,ortaokul,lise derslerine yardimci Ödev yapimina yardimci Matematik ve ingilizce dersi verilir.

Genellikle öğrencinin seviyesine göre bi plan ciziyorum ama genel olarak ögrenciyi kesfetmeye yönlendiren methodlar uzerinden dersi ogretmeye calisiyorum. Konunun özünü verip gereksiz detaylarda bogulmadan konuyu anlatip bol soru cozdurerek yanlis da olsa aklindaki cozumu denemesini isteyerek sadece gerektigi yerlerde yardim ederek ogretiyorum.

Keçiören
₺35/saat
Erdem
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Mühendislik öğrencisinden ilkokul ortaokul ve de lise düzeyi temel dersler.

Derslerimi öğrencinin amacına uyacak şekilde onu sıkmadan, çok fazla yormadan, anlayabileceği şekilde anlatarak ve en önemlisi derslerden korkusunu yenmeye çalışarak anlatırım.

Antakya
₺30/saat
Münire
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümü öğrencisiyim. İlkokul seviyesinde Matematik, Türkçe, Sosyal bilgiler, İngilizce, Müzik dersleriyle ilgileniyorum. Çocukların ödevlerinde en e

Hangi derslere, haftanın hangi günleri çalışacaklarını, Geçmiş konuların tekrarına ne zaman yer vereceklerini, Sınav tarihlerini, Hazırlayacakları ödevlerin neler olduğunu ve zamanını, Planlarına aldıkları, ancak çeşitli nedenlerden ötürü zamanında yapamadıkları çalışmala-rını ne zaman tamamlayacaklarını, Dinlenme, müzik dinleme, televizyon izleme, spor yapma s

Ankara
₺45/saat
Irmak
(18 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Orta Doğu Engelsiz Eğitim Derneğinde 2 yıldır üniversiteye hazırlanan öğrencilere ders veriyorum. Aynı zamanda Tarih branş başkanlığı yapıyorum. Tarih, Coğrafya dersleri verebilirim.

Genel olarak kısa, öz ve gerekli bilgilerin üzerinde durarak anlattığım derslerde farklı materyal ve sistemlerle konuları işliyorum bu sayede öğrenim kalıcı ve sürekli oluyor.

Mamak
₺50/saat
Buğra
İlk ders ücretsiz!

(TYT ANKARA) Gazi Elektrik Elektronik Mühendisliği öğrencisinden TYT - MATEMATİK GEOMETRİ FİZİK dersleri

Matematik Geometri ve Fizik derslerinde konu anlatımı test çözümü ve programlı ders çalışarak sınava kadar konuları yetiştirebiliriz. Gayret-istek-amaç bunlar üçlü şeklinde birleştiği vakit bana göre kesinlikle başarı oluşur.

Üsküdar
₺75/saat
Metin
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Uluslararası Ticaret(İngilizce) öğrencisinden İstanbul'da İlkokul ve Ortaokul seviyesinde Matematik ve İngilizce dersleri - Eğitim Danışmanlığı

Derslerimi işlerken önceliğim beraber çalıştığımız öğrencim olur. Her insanın anlama şekli ve öğrenme yeteneği farklıdır. Öğrencimin kendine has anlayabilme yeteneğini kavrayıp dersleri o şekilde işlerim.

Çankaya
₺70/saat
Ceren
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ Mimarlık öğrencisinden okul derslerine ve ödevlere yardımcı ve her seviyeden İngilizce dersleri

Ders işlerken ezberci yöntemi kullanmam. Önemli olan her türlü konunun mantığını algılamak ve kavramaktır. Öğrenmek, ezberlemekle başarılamaz. Dolayısıyla öğrencimin öğrenme yöntemini keşfedip, bu yöntem doğrultusunda dersleri işleyerek anlamasını sağlamaya çalışırım.

Bolu Merkez
₺45/saat
Irem
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Boluda yaşayan lgs'ye hazirlanan ogrencilere lgs icin , 5. 6. 7. 8. 9. 10. siniflara okula yardim icin ders veriyorum.

Onceki derste verdigim odevi kontrol ederim.Derse baslamadan önce ogrencinin anlamadigi kismi sorarim. Ders anlatirken oraya daha uzun ve sade dille deginirim. Soru cozdurur yapamadiklarini anlatirim. Odev veririm.Birebir işlenen derslerin etkili olduğunu düşünüyorum.Ogrenciyi sıkmadan ve bunaltmadan ders islenmelidir.

Muğla
₺40/saat
Cansu
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Felsefe Yüksek Lisans öğrencisinden ilkokul, ortaokul, lise, üniversiteye hazırlık yapan öğrencilere ders motivasyonu, ödev hazırlama, sınavlara çalışma teknikleri, kariyer planlama rehberliği yapılır

Ders işleme yöntemimi öğrencinin öğrenme şekline göre belirlerim. Çoklu zeka kuramını destekleyen bir ders işleme yöntemim bulunmaktadır. Görsel öğrenme yeteneği baskın olan öğrencilerime görsel içeriği yoğun olan şekillerle, tablolarla, grafiklerle ya da mizahi yönü ve akılda kalıcılığı olan karikatürist görsellerle eğitim sağlarım.

Polatlı
₺30/saat
Kübra
İlk ders ücretsiz!

İlk ve ortaokul öğrencilerine tüm dersler için özel veya grup dersi verilir.

Her öğrenciye aynı metod ile ders anlatılması taraftarı değilim. Öncelikle öğrencinin öğrenme yatkınlığını anlayarak bu doğrultuda eğitimlerimize başlıyoruz. Baştan konu anlatımı ya da isteğe bağlı olarak zayıf olunan konulara değinebiliriz. Her konu bitiminde gerek testlerle gerek örneklendirme çalışmaları ile eğitimlerimizi tamamlıyoruz.

Karabağlar
₺40/saat
Seren
İlk ders ücretsiz!

İlkokul ve ortaokul öğrencileri için okul sınavlarına destek ve pratik konuşma İngilizce dersi

Yalnızca okula ve sınavlara yönelik değil konuşma dinleme ve yazma becerilerini geliştirmeye yönelik pratik alıştırmalar yaptırırım.

Çanakkale Merkez
₺60/saat
Volkan
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Mezunun'dan ilköğretim, ortaöğretim, lise düzeyinde okul derslerine takviye dersleri. Ayrıca her düzeyde İngilizce eğitim dersleri.

"Ağaç yaşken eğilir" atasözümüzü her zaman eğitmenlikte mottom olarak değerlendirdim ve buna göre yol aldım. Analitik düşünceye önem veren, geliştirici ve çağdaş metotlar üzerine kurgulanmış, hızlı ve pratik düşünmeyi sağlayan, yenilikçi öğrenim metotları kullanarak bir eğitim alınmasını sağlıyorum.

İstanbul
₺60/saat
Özge
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi Fizik Bölümü öğrencisinden İstanbul'daki öğrencilere ödevlere destek ve özel ders verilir.

Öğretim yöntem ve tekniklerim öğrenciden öğrenciye değişiyor. Çünkü her öğrencinin kendine has öğrenme tekniği vardır ve bunu bulabilmektir önemli olan. Bunu bulabildiğime inanıyorum. Bu sayede derslerimin çok verimli geçtiğini düşünüyorum.

Ümraniye
₺45/saat
Şuheda
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Marmara üniversitesi matematik öğretmenliği öğrencisinden ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerine özel ders verilir, okul derslerine yardım edilir.

Öğrencinin zorlandığı konu üzerinde daha çok durarak, üzerine sorular çözerek ders ilerler. Önemli olan öğrencinin kavramasidir , ilerlemek değildir .

İstanbul
₺80/saat
Öznur
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Odyoloji Bölümü 3.sınıf öğrencisinden ilkokul ve lise düzeyinde matematik ve geometri dersleri

Konu anlatımı ihtiyacı varsa kaynak bir kitap üzerinden dersi işlerim ve örneklerle, sorularla üzerine katarak devam ederim. Konuyu anladıktan sonra birkaç soru örneğini kendim çözerim ve daha sonra müdahale etmeyecek şekilde öğrenciye fırsat tanırım ve soruları nasıl çözdüğünü kontrol ederim.

Maltepe
₺50/saat
Semanur
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji (ingilizce) lisans öğrencisinden İngilizce / Türkçe dil bilgisi ve ev ödevlerine yardımcı

Dersleri yeterlilik ya da sıkılma durumuna göre işlerim, molalar vererek oyunlar koyarak ders vermeye, öğrencileri sıkmamaya özen gösteririm.

Adana
₺80/saat
Aslıhan
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji öğretmeninden İlköğretim Fen bilgisi ve matematik dersleri verilir. Ödevlere yardımcı olunur.

Öğrencinin genel olarak konu ile ilgisini ölçmek için önce bir öntest uygularım. Daha sonra konuya giriş yaparak dersi anlatmaya başlarım. Öğrenciyi pasif kılmam karşılıklı soru cevapla işleyişe devam ederim. En son öğrencinin sorularını alır, genel bir tekrar eder, dersi sonlandırırım.

₺50/saat
Gözde
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sosyoloji bölümü öğrencisinden ıspartadaki ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin ödevlerine yardım ve günlük tekrar

farklı örnekler vererek öğrencinin de kafasını karıştırmadan okulda öğrendikleri ile aynı doğrultuda ders anlatırım, konu tekrarıyla kısa süreli ezberi önleyerek kalıcı bilgi olmasına sağlarım, test ve türlü etkinliklerle konuların pekiştiririz, kitaplara hakkı olan sevgi ve saygıyı göstermesi için vve kaliteli ve önemli dünya klasiklerin katkılarıyla kaliteli b

Esenler
₺45/saat
Emre
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İTÜ bilgisayar mühendisliği öğrencisinden Lise Ortaokul İlkokul için özel dersler uygun fiyatlardan verilir

Derslerimi tamamen mantığa uygun şekilde anlatarak akılda kalıcılığı arttırır ve daha kolay anlaşılmasını sağlarım.Ayrıca sınavlara girdiğim tarihler yakın olduğu için hem üniversite sınavı hem de liseye giriş sınavı hakkındaki deneyimlerimi de aktararak sınav başarınızı arttırmanıza yardımcı olabilirim.

Karabük
₺30/saat
Beyza nur
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Cografya bölümü ögrencisinden karabük'de ilkokul duzeyinde ödev ögretmenliği ve ortaokul lise düzeyinde özel ders.

Derslerim 3 bölümden oluşur konuyu işleriz, anlaşılmayan bölümlerin üzerinden geçip sorularla pekiştiririz belli konulardan sonra genel tekrar yaparız ve bilginin sürekliliğini sağlarız.

Çankaya
₺50/saat
Yasemin
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Gazı üniversitesi Matematik öğretmeninden ileri matematik ve temel matematik özel ve grup dersi

Derslerimi ogrencinin duzeyine uygun islerim. Temel bilgileri verdikten sonra dersi bitirmeden mutlaka pekistirecler ve soru çözümü yaparım. Ogrencinin anlamadığı noktalari gormesine ve sormasina firsat tanırım. Soru çözümü asamasinda ise güncel sınavlarda artık beklenen muhakeme yeteneğini güçlendirecek tarzda calismalara yer veririm.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

okul derslerine destek alanında diğerleri seviyesinde tüm derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size Diğerleri seviyesinde Okul ve Sınavlar dersleri verebilir,

Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Par Département

Ülkeye göre

seviyesindeki tüm derslerde öğretmenlerimiz size rehberlik etsin