Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Okul derslerine destek özel dersleri

Tüm Türkiye'de 4 078 öğretmen sizi bekliyor.

okul derslerine destek özel dersi seçeneklerimiz

Ankara
₺40/saat
Ayşegül
İlk ders ücretsiz!

Ankara üniversitesi eczacılık fakültesi öğrencisinden ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin derslerine ödevlerine destek

Konuları mantık üzerine anlatırım , genelde öğrencinin ödevlerine sınavlarına yardımcı olurum. Benim için önemli olan öğrencinin öğrenmesi dersi sevmesidir.

₺60/saat
Ipek
İlk ders ücretsiz!

Okul öncesi eğitim ve ilkokul öğrencilerine derslerinde, proje ödevlerinde destek ve yardım

Her öğrencinin derse ilgisini ve anlama şeklini ilk başta analiz ederim. eksik konular varsa üzerinden geçilip tekrarını yaparım. her yeni gün bir önceki günde neler yaptığımızı öğrenciden anlatmasını beklerim. proje ödevleri konusunda fikirler sunup kendi yaratıcılığında destek veririm.

Uşak
₺30/saat
Kübra
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Kimya Mühendisliği öğrencisinden Uşak'ta okul öncesi, ilkokul, lise ve üniversite düzeyinde okul derslerine destek

Derslerime genellikle temelini en basite indirgeyerek başlarım. Ama öğrencinin eksiğine veya isteğine göre konu hakkında soru çözerek, düşünme mantığını pekiştirmesini sağlarım. Aktarımım ve iletişimim iyidir. Genellikle pozitif dönüş alırım.

Bursa
₺50/saat
Zeliha
İlk ders ücretsiz!

Pdr mezunuyum. ilköğretim/ortaöğretim gruplarına okul derslerine yardımcı olabilirim. lise gruplarına öğrenci koçluğu yapabilirim.

derslerimi öğrencimin dikkatin, çekeceği şekilde işlerim. ilkokul yaş gruplarında dersleri eğlenceli hale getirecek aktivitelerle başlarım. öğrencimin soruları düşünmesini sağlarım. çözüm yolunu direkt göstermek yerine ipuçları veririm. ilkokul, ortaokul ve lise müfredatlarına hakimim. 2 yıl öğrenci koçluğu yaptım.

₺40/saat
Seher
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli sınıf öğretmeninden ilkokul tüm dersler, ödevler ve öğrenci seviyesine göre bireysel çalışma yöntemleri.

Öğrenemeyecek öğrenci yoktur. Öğrencinin seviyesini tespit ettikten sonra onun ihtiyaçları doğrultusunda ve bir sonraki eğitim basamağına hazırlamak için bireye özel yenilikçi çalışma yöntemleri uyguluyorum. İlkokul matematik, okuma-yazma, Türkçe, İngilizce, Fen Bilimleri ve Sosyal B. dersleri veriyorum.

Konyaaltı
₺60/saat
Şerif
İlk ders ücretsiz!

İlkokul ve Lise düzeyi matematik, kimya, fizik alanlarında 8 yıllık deneyimle okula destek dersleri

Derslerimin konu anlatım hızını, beraber çözülecek soru sayısını, verilecek ödev miktarını öğrencilerimin ihtiyaçlarına göre şekillendirmeyi doğru buluyorum. Bu noktada ebeveynlerin de öğrencim hakkında verdiği bilgiler sayesinde yaklaşım şeklimi, ders işleme yöntemimi belirlemek için özen gösteririm.

Ankara
₺35/saat
Sena
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji bölümü öğrencisinden Ankara Bahçelievlerde çocuklarınız için ilkokul derslerine destek ilk ders ücretsiz

Derslerimi bireysel ve sessiz bir ortamda işlerim, öğrencilerimin dikkati benim için önemli.Benim için de tecrübî olarak yeni bir deneyim olacak ders işleme şeklime öğrenciye göre onunla birlikte karar vermek isterim.

Gaziantep
₺50/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Bireysel rehberlik, öğrenci koçluğu, felsefe grubu dersleri (sözel öğrencilerine bulunmaz firsat) burada

Öğretim tekniğim öğrenci merkezli, felsefe grubu derslerinde oyunlar kurarak çeşitli anılama yöntemi bilgileri kalıcı hale getirmeye çalışırım. Derslerim çoğunlukla sınav öğrencilerine yönelik rehberlik ve koçluk programlarında bütün sınav gruplarına yönelik çalışmalar yürütebilirim. Felsefe grubu ise üniversite hazırlık öğrencilerine yönelik des vermekteyim.

₺60/saat
Göknur çiğdem
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ankara Hukuk öğrencisinden edebiyat, dil bilgisi ve coğrafya dersleri verilir. Ankara’da oturanlar iletişime geçebilir.

Derslerde önce konuyu ana hatlarıyla kavratmaya çalışırım. Çerveyi çizdiğimde püf noktaları verir aralarındaki sebep sonuç ilişkilerini oturturum. Konuyu kavradığını anladığımda ise ösym nin de sevdiği yorumlu soru tipleriyle konuyu desteklerim.

Güngören
₺120/saat
Selsin
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

6 yıl tecrübeli Mimar Sinan Üniversitesi Matematik mezunundan başarı garantili ders !!

Ders işleme yöntemim tamamen karşımdaki öğrenciye bağlı olarak değişir . Çünkü genelde matematiğe iyi gözle bakılmaz bilirsiniz ki :) Bu ön yargıyı hobilerinizle kırıyorum ve matematiği sevdiriyorum . Öğrencimde kendi tarzımda Belirli bir temel oluşturup onun üzerine bilgi koyuyorum .

Kapaklı
₺25/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

Kırklareli fen lisesi öğrencisiyim kapaklıda yaşıyorum daha ileri için bir adım atmak istedim ilkokul ortaokul ve lise için geometri fizik mat dersleri verebilirim ve ilk program yapma ücretsiz olacak

Dersleri kağıda yazarak formülden çok mantık çerçevesinde işlemeyi tercih ediyorum. Soru çözüm harici olarak verdiğim testleri veya ek kaynak takibinde bulunmak terciğim. Belli bir programı oluşturup vermek yerine dersten önce öğrenciyle program yapmayı daha mantıklı buluyorum böylece ortak bir paydada başarıyı yakalayabiliriz.

Edirne Merkez
₺55/saat
Gülten
İlk ders ücretsiz!

Sınıf Öğretmeni ve Engelli Çalışmaları Dr. Öğrencisinden, Temel eğitim (1-4 .sınıf ) öğrencilerine ve Özel Eğitim Gerektiren bireylere destek eğitim-öğretim verilir. Trakya Üniversitesinde, Lisans ve

Derslerimi işlemeden önce Muhakkak BEP (Bireyselleşmiş Eğitim Programı) yapar, öğrencimin gereksinimi belirleyip ona bir program düzenleyip uygularım. Derslerimi Yapılandırmacı ve UDA (ihtiyaca göre) kuramları ile kurarım . Her konuya öncelikle öğrencimin İlgisini çekecek şekilde dikkatini çekerim, derse güdüleyerek motivasyonunu sağlarım.

Çiğli
₺40/saat
Emir
İlk ders ücretsiz!

Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Öğrencisinden İzmir deki Öğrencilere Özel Ders , Destek , Kişisel Gelişim ,Sınav Taktikleri

Öğrencim dersi anlamıyorsa problemin ne kadar derinde olduğunu bulup çözer ve anlaması için yardımcı olurum. Sonuçta herkesin öğrenme tarzı farklı.Motivasyonu düşüncede ona gerekli yaşam koçluğu yaparım.

Beylikdüzü
₺50/saat
Uğurcan
İlk ders ücretsiz!

İTÜ Yüksek Lisans Öğrencisinden Her Seviyeye Sınavlara Hazırlık ve Derslere Yardımcı Matematik-Geometri Dersleri

Derslerimi en modern anlatım tekniklerine göre hazırlarım ve öğrencinin anlama şekline göre dersi zenginleştiririm. Derslerim tüm seviyelerden matematik-geometri dersleri için destek almak öğrencilere yöneliktir. Öğrencilerimle geçen bir ders saati, işlenmesi gereken konunun işlenmesiyle ve gelecekte öğrenilecek konulara hazırlık yapmakla geçer.

Muğla
₺50/saat
Serhan alp
İlk ders ücretsiz!

Muğla üniversitesi fen bilgisi öğretmenliği 3 sınıf öğrencisinden, ortaokul fen bilgisi ve matematik dersi.

Verdiğim dersleri işlediğim tek bir yöntem yok. İlk başta öğrencim ya da öğrencilerimle görüşüp ilk dersi onları tanımaya harcıyorum. Bu şekilde onlara nasıl hitap etmem gerektiğini öğreniyorum. Sonrasında ise ders kitaplarını inceleyip, onlara uygun şekilde(modelleme, kavram haritası, akılda kalıcı canlandırmalar...) hazırlanıp dersime başlıyorum.

₺40/saat
Aslı
İlk ders ücretsiz!

Hem Edebiyat Öğretmeni hem İstatistikçi'den ilköğretim öğrencilerine Tüm derslerden birebir veya grup dersleri

Önce konu tekrarı bir önceki dersten ödev varsa kontrolü ve çözülemeyen soruların çözümü yapılır,yeni konunun soru cevap şeklinde işlenir. Anlaşılmayan sorulara cevap alınamayan kısımlara tekrar bakılır. ardından konuyla ilgili soru ve test çözümü yapılır. Anlaşılmayan kısımların kısa bir tekrarından sonra ders bitirilir.

Eyüp
₺100/saat
Nejla
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi mezunuyum, pedagojik formasyonum var. Öğretmenlik tecrübem var. Çeşitli derslerde yardımcı olabilirim.

Derse göre değişmekle birlikte teknik olarak anlatma, beyin fırtınası ve sokratik yöntem kullanıyorum. Birlikte çözdüğümüz sorular ve ödevlerle birlikte de işlenen konuların pekiştiriyoruz.

Antalya
₺40/saat
Uğur
İlk ders ücretsiz!

Akdeniz Üniversitesi öğrencisiyim. İlkokul düzeyindeki öğrencilere gerek duyduğu konularda destek eğitimi verebilirim.

Dersleri öğrencinin ihtiyacı, ebeveynlerin talebi ve öğrencinin öğretmeniyle iletişime geçerek düzenliyorum. Genel olarak öğrencinin okulda öğrendiği konularla eş zamanlı giderek öğrencinin anlamadığı ya da zorlandığı yerlerde ona yardımcı olmaya çalışıyorum. Derslerim genel olarak ilkokul düzeyinde olan çocuklara yöneliktir.

Eskişehir
₺50/saat
Yasemin
İlk ders ücretsiz!

Matematik-Bilgisayar Mezunundan ilkokul ve lise öğrencilerine bireysel veya grup matematik özel dersi verilir.

Derslerimi 20 dk konu anlatımı 20 dk soru çözümü 20 dk anlaşılamayan yerlerin tekrarı şeklinde işlerim. 3 haftada bir quiz verir gelecek hafta bu quizde yapılamayan yerlerin anlaşılması için bir anlatım sağlarım.

Çankaya
₺60/saat
Tuğçe
İlk ders ücretsiz!

Kimya Mühendisliği Öğrencisinden İlköğretim, Ortaöğretim ve Lise İçin Okul Derslerine, Ödevlere, Sınavlara Destek

Öğrencinin geliştirilmesi gereken konuları tespit edip buna göre aile ile ortaklaşa bir çalışma yöntemi bularak takviye sağlamak öncelikli amacımdır.

Konyaaltı
₺45/saat
Lale
İlk ders ücretsiz!

Antalya'da 3. 4. ve 5. sınıf öğrencilerine okul derslerine ve ödevlere destek

Öncelikle öğrencimin genel durumunu anlayabilmek, hangi konularda daha çok pratik yapması gerektiğini anlayabilmek ve doğru çalışma şeklini oluşturabilmek için 5-10 dakikalık bir soru-cevap yaparım. Daha sonrasında tamamen öğrenciye özel program oluşturur, gerek konu anlatımı, gerek soru çözümleri yaptırarak pekiştirme sürecini başlatırım.

Ataşehir
₺100/saat
Kübra
İlk ders ücretsiz!

İlkokul ve ortaokul düzeyindeki öğrencilerin derslerine ve ödevlerine, akılda kalıcı konu anlatımı ve pratik soru çözümleriyle destek sağlayabilirim. İlk şart motivasyon!

Anlatılacak dersin kime, ne için gerekli olduğu çok önemli. Temel başlıkları gösterip bu başlıkların içini ihtiyaca uygun şekilde doldurarak dersi anlatmayı tercih ediyorum.

Beşiktaş
₺60/saat
Mücahit süleyman
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli Boğaziçi Üniversitesi Öğrencisinden Üniversite Sınavına ve Okul Derslerine Yardımcı Özel Ders

Önceliğim her zaman konulara yoğunlaşmaktır. Konuyu işlerken öğrenciye adım adım olabilicek bütün soru tiplerini gösteririm. Kendim çözdüğüm soruları ve benzerlerini öğrenciye tekrar çözdürerek o bilginin ve çözüm yolunun öğrencide tam olarak yer etmesi için çabalarım.

Büyükçekmece
₺50/saat
Hilal ceren
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sınıf Öğretmenliği öğrencisinden okula destek, ödevlere yardım dersleri verilir, bana buradan ulaşın :)

Dersleri öğrencinin öğrenme stiline göre işlerim bireysel derslerde öğrenci odaklı davranırım, grup derslerinde de her öğrenciyle ayrı ayrı ilgilenmeye çalışırım. Öğrenci birşeyi anlamaz ya da anlamakta zorluk çeker ise öğrenciye farklı şekillerde anlayana kadar tekrar tekrar anlatırım.

Odunpazarı
₺60/saat
Hümeyra
İlk ders ücretsiz!

Üniversiteye giden yolda psikolojik destek ve nefes egzersizleri ile daha rahat bir sürece liderlik edilir.

Çeşitli envanterler kullanarak öğrenciyi sürece aktif hale getirecek etkinlikler kullanmak, Video, sunum ve çeşitli kaynaklardan elde ettiğim bilgilerle sürece destekleyerek işliyorum. Bireysel farklılıkların eğitim sürecinde önemli olduğuna inanan bir danışmanım.

Keçiören
₺51/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

ANKARA ÜNİVERSİTESİ Matematik bölümü 4.sınıf öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde birebir ders veya grup dersi verilir.

Derslerim ilkokul,ortaokul ve lise seviyesindeki her öğrenciye yöneliktir.Derslerimde pisa yaklaşımına önem veriyorum. Bir Çin atasözünde dediği gibi ''işitirsem unuturum,görürsem hatırlarım,yaparsam anlarım''. Ülkemizde matematik denildiğinde alınan tepkileri yetiştirdiğim öğrencilerle bir nebze olsa yıkmak istiyorum.

Samsun
₺40/saat
Ece
İlk ders ücretsiz!

Yüksek lisans öğrencisinden Samsun'da ilk-orta ve lise seviyesinde matematik, tarih ve coğrafya dersleri

Derslerden önce derse hazırlık yapılması konusunda öğrenciyle aramızda etkin bir iletişim olmasını isterim. Öncesinde hazırlandığımız ders süresince bu hazırlık kısmını açarak öğrenciyi de sıkmayacak şekilde işlemeye özen gösteririm. Ders süresince bol örnek kullanırım.

Beşiktaş
₺60/saat
Tuana
İlk ders ücretsiz!

Tam Burslu İstanbul Bilgi Üniversitesi uluslararası ilişkiler öğrencisiyim. İlkokul, ortaokul ve lise için Türkçe ve Edebiyat derslerine ödevlerde yardımcı ya da kendini eksik ve yetersiz hisseden öğr

Konuları kesinlikle bölerek başlarım. İlk dersin bir kısmında kısa vadeli gelecek için program yaparım ve ona göre başlarım. Tabi ki teknoloji çok önemli bir yardımcı fakat öğrettiğim her şeyin el ile yazılmasını zorunlu tutarım. Püf bilgileri bildiğim için kitaptaki gereksiz ve uzatılarak anlatılan kısımları ayrıştırıp daha anlaşılabilir kılarım.

Fatih
₺80/saat
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

Üstün Zekalılar Öğretmenliği öğrencisinden, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine matematik, türkçe, fen bilgisi, satranç, akıl ve zeka oyunları, özel ders verilir

Ders verirken öncelikle öğrencinin konu ile ilgili hazırbulunuşluk düzeyini tespit ederim. Bunun için birkaç soruluk bir öntest yaparım. Öğrencinin seviyesine uygun konu ile ilgili öğrenme planı hazırlarım. Öğrencinin aktif olarak, öğretmenin ise rehber olarak ders işleme sürecini devam ettiririm. Her öğrencinin öğrenme profili farklı olabilir.

Başakşehir
₺80/saat
Meryem
(10 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Dinamik ve azimli coğrafya ogretmeninden ilköğretim ve ortaöğretim ogrencilerine tüm sözel derslerde destek

Öncelikle öğrencinin öğrenme yöntemini belirlerim. Uygulamalı mi yazarak mi dinleyerek mi öğreniyor diye. Daha sonra bireysel bir yeteneginin olup olmadığını keşfetmeye çalışırım. Bunları belirledikten sonra dersimi en uygun şekilde anlatmaya çalışırım.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm okul derslerine destek derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size okul derslerine destek öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Okul derslerine destek dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır