Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Okul derslerine destek özel dersleri

Tüm Türkiye'de 6 613 öğretmen sizi bekliyor.

okul derslerine destek özel dersi seçeneklerimiz

₺100/saat
Nilüfer
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

12 yıllık öğretmen tecrübesiyle tyt-ayt hazırlık ve yazılı çalışmasında, öğretme odaklı eğitim sistemimle Adana'da özel ders vermekteyim. Ilk dersten itibaren fizik dersini yapabileceginizi anlayacaks

Kendi hazırladığım ders notları ile önce konuyu anlatıp daha sonrasinda konuyu kavramınızı sağlayan soru kalıplarını çözüyorum ( 1 saatte min 20 soru çözmekteyim) ogrenciyi düzeyine göre odevlendiriyorum . Bir sonraki derste odev kontrolu ve yapamadığı soruları çözüp yeni konuya geçiyorum. Soru çözmek özel derste en ama en önemli noktadır.

İstanbul
₺60/saat
Gamze nur
İlk ders ücretsiz!

İstanbul'da matematik bölümü öğrencisiyim, orta okul ve lise öğrencilerine matematik dersleri veriyorum

Bence matematikte her konunun, her formülün bir mantığı vardır ve hatta olmalıdır. Ben sırf bu düşünce yüzünden matematik bölümü okumaya başladım ve yanılmadığımı gördüm. Bu yüzden de öğrencilerime formül ezberletmekten kaçınır, öğrencimin konuyu ezberlemek yerine onu kavrayarak gerçekten öğrenmesini önemserim.

Osmaniye Merkez
₺30/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji öğretmeninden Biyoloji,Dil bilgisi ve Matematik dersleri!Planli ve hiçbir yerde bulayacağınız kişiye özel çalışma programlarıyla geleceğe sağlam temeller atalım.Eğlenirken gelişelim

Derslerimi genellikle önceden hangi konuların izleneceğini öğrenciye bildirip önceden hazırlı gelmesini temin ederek zamandan maksimum kazanç elde etmeyi hedeflerim.Konularin püf noktalarını özellikle sorular üzerinden anlatmayı severim.Konu ve tanımlardan ziyade sınavda kolaylık sağlayacak yöntemler sunarım.

Haliliye
₺70/saat
Merve
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Elektrik Elektronik Mühendisinden öğrencilere rehberlik, danışmanlık, kişisel gelişim, yabancı dil ve özel dersler

Derslerimi aktif karşımdaki öğrencinin seviyesine göre ilgisini daima derste tutacak şekilde işlerim. Ders esnasında öğrencinin derse odağını kırmadan ilgisini yönetecek şekilde hareket ederim.

₺55/saat
Arda
İlk ders ücretsiz!

İlköğretim ve Ortaöğretim Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler gibi Temel Derslere Destek

Ders işleme tekniğim genelde öğrenciyle yaptığımız ilk 2 derste aşağı yukarı belli olur. Çoğunlukla ihtiyaca yönelik çalışmayı çok severim. Başarılı öğrencilerin daha da başarılı, başarısız öğrencilerin de başarılı olabilmeleri için önce ihtiyacı belirleyip sonra da o ihtiyaca göre çalışmalar hazırlarım.

₺75/saat
Atakan
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçili ve Ösym 2017'de ilk 200'e girmiş bir Elektrik-Elektronik öğrencisinden ders almak ister misin?

Derslerimi genel olarak konuya dair kavramların tanımı üzerine kısa bir bilgilendirme ile başlarım, açıkça fark edilebilir ki son yıllarda ÖSYM karmaşık problemler yerine kısa ve öz tanım içeren soruları sormayı gerçekten seviyor.

Konyaaltı
₺150/saat
Hindiye
İlk ders ücretsiz!

Kimya çözmek hiç bu kadar kolay gelmemişti. Artık kimya çok kalay geliyor

öğrenci merkezli ders işlemekten yanayım. . Güncel olaylardan örnek vererek dikkatlerini çektikten sonra dersleri öğrencilerle konuyu tartışarak işlerim ve öğrencilerle tartışarak sonuca ulaşırız. Derslerin öğretici, ilgi çekici ve eğlenceli geçmesinden yanayım. Derslerim genellikle lise 9,10,11,12 ve mezun üniversiteye hazırlık gruplarına olmaktadır.

Samsun
₺40/saat
Feyza nur
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Özel Eğitim öğrencisinden ilkokul öğrencilerinin derslerini öğrenmeye destek, zihin gelişimlerinde yardımcı bir etkinlik ablası. :)

Karşılıklı iletişim şeklinde ders işlerim. Genellikle oyun ve etkinlik ağırlıklı öğretimi tercih ediyorum. İşlediğim derslerin sonunda mutlaka değerlendirme yaparım ve ders başında da bir önceki dersin kısa tekrarını yaparım. Not tutmak için özel not kağıtları hazırlarım ve anlatımım esnasında öğrenciye gerekli yerleri doldurması için yardımcı olurum.

Kağıthane
₺70/saat
Veysel
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ders verme konusunda tecrübeli İTÜ Makina Mühendisliği öğrencisinden lise ve ilkokula yardımcı özel ders

Aldığım eğitim sonrası seansı genelde ikiye ayırıp uygulama yaparım. İlk kısımda ders çalışıp, ödevleri yapar, anlaşılmayan konuları tekrar ederiz. İkinci kısımda ise rol model üniversiteli abi olarak varsa o hafta yaşadığı sorunları konuşup halletme, ilgili olduğu spor-kültür vb. konularda konuşma veya yaşı küçükse oyun oynuyoruz.

Kütahya
₺50/saat
Seheryıldızı
İlk ders ücretsiz!

Adalet ve Arkeoloji bölümü öğrencisiyim. Özellikle, öğrencilerime matematiği sevdirmekten büyük keyif duyuyorum. Ödevlerine, sınavlarına, okul başarılarına yardımcı olmak için buradayım.

Derslerime başlarken öğrencimin derse ne kadar ilgili olduğunu öğrenip (ilkokul- ortaokul- lise) ona göre bir program hazırlarım.

Kadıköy
₺50/saat
Gaye
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Marmara üniversitesi fizik öğretmenliği bölümü öğrencisinden ilk-ortaokul matematik ve fen dersleri verilir..

Dersleri önce konuyu detaylı bir biçimde anlatıp daha sonra kolaydan zora doğru sorularla pekiştirerek işlerim. Dersi alan öğrenciye kolaydan zora doğru soru çözümü ödevleri hazırlarım daha sonra ödevleri beraber tek tek takıldığı yerlerin üzerinde durarak tam anlamıyla öğrenmesini sağlarım.

Samsun
₺50/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

Sınavlarla başa çıkamıyor musunuz. Bu konuda güvenecek bir destek mi arıyorsunuz. Keşke bir hocamız olsa da bizim çocukla özel olarak ilgilense mi diyorsunuz. İşte size müjde. Alanında uzman 14 yıl te

Ders işleme yöntemim özeldir. Her dersin kendine ait özel ve püf nokta teknikleri vardır. Ayrıca her öğrencinin de özel gereksinimleri vardır. Birebir görüşme ile ihtiyaçlar belirlenip sonuç alana kadar işbirliği moral motivasyon ve takip içerisinde olacağım.

İstanbul
₺50/saat
Gizem
İlk ders ücretsiz!

Istanbulda matematik öğretmeninden ilkokul ortaokul ve lise seviyesinde okula yardımcı özel ders

dersleri öğrencinin isteklerine göre ve öğrencinin başarı seviyesine uygun şekilde işlemekteyim. derslerim ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin okul derslerine yardımcı olamaya yöneliktir. öğrencini seviyesine uygun konu anlatımları ve soru çözümleri yapıyorum. farklı kaynaklardan farklı tarzlarda soru çözümü yapmayı tercih ediyorum.

₺50/saat
Edanur
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji lisans öğrencisinden Mersinde ilkokul ortaokul lise düzeylerinde Türkce sosyal ve hatta temel matematik dersleri

Her zaman ihtiyaca göre hareket etmenin daha faydalı olduğuna inanirim ve tabi bunun yaninda en önemlisi kişiye uygun nitelikte bir ders planı , işleyişi ve her dersin öncesinde mini bir motivasyon turu yapmanın verimi artıracağını düşünüyorum.

Muğla
₺50/saat
Oğulcan
İlk ders ücretsiz!

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans Öğrencisinden Eğitim, Kariyer ve Kişisel Danışmanlık

Eğitsel anlamda güncel ve alanda yeni ders çalışma yöntemleri ve teknikleri aracılığıyla (pomodoro tekniği, hafıza sarayı tekniği vb.) insanlara öğrenmeyi öğrenmeyi ve kendi öğrenme stillerini öğretiyorum ve bireysel destek veriyorum.

Osmangazi
₺50/saat
Zeynep
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı bölümü, formasyonlu öğretmenden ilkokul ve lise düzeyi özel ders

Her öğrencinin öğrenme tarzı aynı değildir. Öğrenci ile işbirliği yaparak en iyi öğrenme modeli üzerinden, ihtiyaca yönelik ders işleme yöntemi kullanırım. Her öğrenci için ayrı ders planı hazırlarım.

Çekmeköy
₺60/saat
Begüm
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Özyeğin üniversitesi endüstri mühendisliği 3. sınıf öğrencisinden lise matematik dersi takviyesi verilir

Öğrencinin seviyesini tespit edip onun anlayabileceği en uygun yöntemi bulmaya çalışırım. Günlük hayat örnekleri, teorik veya kendisini öğrenmeye itecek teknikler geliştirmeye çalışırım. Her öğrencinin öğrenme şekli farklıdır, hepsine aynı eğitimi vermenin etkili olduğunu düşünmüyorum. Bunu önlemek için elimden geleni yapmaya gayret ediyorum.

₺50/saat
Gizem
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Akdeniz üniversitesi öğrencisinden ödevlere yardım, okul derslerine destek, Türkçe, sosyal bilgiler, matematik ve ingilizce dersleri.

Derslerimi öğrencinin ihtiyaçlarına göre önceden planlayıp belirli bir düzen içinde işlerim. Güncel örneklerle, yaratıcı aktivitelerle dersleri ilgi çekici hale getirmek için çaba gösteririm. Ödevler vererek ve belli dönemlerde küçük denemeler yaparak gelişimini takip ederim ve ona göre ilerlerim.

Isparta
₺35/saat
Oğuzhan
İlk ders ücretsiz!

Hukuk fakültesi öğrencisinden ispartada bölüm tercih önerileri , derslere ve ödevlere destek , okulda ve sosyal yaşamda başarili bir hayatin sirlari...

DERSLERİMİ , ÖĞRENCİNİN KARAKTERİNE GÖRE YÖNLENDİRİRİM. NELER İSTEDİĞİNİ , NELERE İHTİYACI OLDUĞUNU ANLAR , ONLARA GÖRE REÇETE OLUŞTURURUM. STANDART , EZBERCİ DERS PLANLARINDAN ZİYADE İHTİYAÇ VE EKSİKLERE , ÖĞRENCİNİN KARAKTERİSTİK YAPISINA UYGUN OLARAK ÖZEN GÖSTERİRİM.

₺80/saat
Tuğba
İlk ders ücretsiz!

Siyaset Bilimi öğrencisinden ilkokul ve lise seviyesinde yabancı dil, türkçe, matematik ve sosyal bilimler dersleri verilir.

Bence dersler alıcı-verici gibi bir ikilikten ziyade, ortak paylaşımlı işlenmelidir. Öğrencinin dönütleri de çok önemlidir. Önce ben dersi ana hatlarıyla anlatırım ve detaylara birlikte ineriz. Dersin sıkıcı geçmemesi bilgilerin kalıcılığı için önemli. Bu sebeple paylaştığım konu neyse, zevkli hale getirmeye çalışırım.

Şişli
₺60/saat
Özlem
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hukuk fakültesi öğrencisinden okul derslerine takviye ve destek, ödevlere yardım, ingilizce eğitimi.

Öncelikle öğrencinin düzeyini belirlemek için kolay orta ve zor seviyede birkaç test çözmesini isteyip seviyesini tespit ettikten sonra o doğrultuda çalışma planımızı yapabiliriz. Bundan sonraki aşamada ise öğrenci liseye hazırlık sınavı ya da üniversite sınavına hazırlanıyorsa sistematik bir çalışma takvimi hazırlanıp o doğrultuda hareket edeceğiz.

İstanbul
₺65/saat
Bersu
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Fizik öğretmenliği öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin derslerine yardımcı olabilirim ya da ortaokul ve lise öğrencilerine matematik ve fizikte (fen bilgisi) yardımcı olabilirim.

Dersleri öğrencinin en çok zorlandığı ya da ihtiyacı olduğunu söylediği konular üzerinde çalışmalar yaparak başlarım. Sonra eski konuları tekrar ederek dersi pekiştirmesine yardımcı olurum. Ders ablalığında ise herhangi bir dersin notlarını ezberlemesinde, not çıkarmasında ya da derse odaklanmasında yardımcı olurum.

₺75/saat
Hatice
İlk ders ücretsiz!

Tasarim ve konstrüksiyon öğretmeninden ödevlere destek programi ve öğrenme odakli eğitim dersleri

ÖĞRENCİNİN ÖĞRENME KABİLİYETİNİN HANGİ YÖNDE OLDUĞUNU ÖĞRENMEKLE BAŞLARIM.

Kuşadası
₺50/saat
Melda
İlk ders ücretsiz!

Eğitim fakültesinden mezunum. Kuşadası'nda ilkokul ve ortaokul öğrencilerine matematik, fen bilgisi, türkçe, sosyal bilgiler dersi veriyorum.

Derslerimi öğrencinin durumuna, ilgilerine, anlama düzeyine göre işlerim. Ama genellikle öğrenciyle karşılıklı konuşarak, soru cevap yaparak, öğrenci merkezli işlerim. Konuyu anlattıktan sonra mutlaka konuyu pekiştirmek için test çözdürürüm. Öğrencinin işlenen konuyu ezberlemesini istemem kendi cümleleriyle konuyu anlatabilmesini ve konuyu anlamasını isterim .

Ortahisar
₺50/saat
Muiniddin
İlk ders ücretsiz!
₺60/saat
Menekşe
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mimarlık öğrencisinden tatil döneminde izmirde okul döneminde ise İstanbulda matematik ve fen bilimleri

Belirli bir ders düzeni kurmaktansa öğrenciye yönelik çalışma düzeni oluşturma taraftarıyım. Öncelikle eksikleri tespit edip daha sonra öğrencinin eksiklerini göz önünde bulundurarak bunları tamamlama üzerine yoğunlaşıyorum. Ödevler konusunda ise ödevleri yaptırmaktan öte konuyu kavramayı sağlayıp kendi ödevlerini yapamasını sağlamak önceliğim.

Beyoğlu
₺100/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversite'si Çocuk Gelişimi Ve Eğitimi Öğrencisinden Özel Olarak Sizlere / Çocuklarınıza Eğitim Ve Gelişimini Desteklemek

Çocukların "Bedensel gelişim, Devinsel gelişim, Cinsel gelişim, Bilişsel gelişim, Dil gelişimi, Duygusal gelişim, Toplumsal gelişim, Ahlak gelişimi" gibi gelişim alanlarında bilgiye sahibim, bu gelişim alanlarına göre çocuklarınızın takibini yapıp alanlara yönelik eğitim ve oyun programları düzenleyebilirim.

₺70/saat
Sefa
İlk ders ücretsiz!

Fırat üniversitesi mekatronik mühendisliği öğrencisinden matematik, geometri ve fizik derslerinde öğrenciye öğrenme tekniği kazandırarak uygulamalı dersler verilir.

Derslerimi öğrenci odaklı işlerim. Temel bilgisine kadar inerim ve bu temel bilgisi üzerinden bildiklerini kullanarak derse başlarım. 1 saatlik ders süresinde 1 konunun 5 alt başlığını örneklerle destekleyerek anlatım görseli oluştururum. Daha sonrasında bu konularla ilgili bütün seneryodaki örneklerin en az 2 en fazla 3 tanesini çözer ya da çözdürürüm.

Şahinbey
₺50/saat
Ebru
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sosyoloji bölümü ve sosyal hizmetler bölümü mezunundan Gaziantep'te ilkokul ,ortaokul ve lise öğrencilerine ders verilir.Birlikte başarabiliriz

Derslerimi öncelikle soru sorarak işlerim öğrencimin işleyeceğim konu hakkında bilgisi var mı ön hazırlık yapmış mı bunları ölçerek ve öğrenerek ona göre derse başlarım 😊 Eğlenerek öğrenmek en sevdiğim yöntemdir o şekilde ders işlerim 😊

₺40/saat
Ece
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmenliği okuyorum. Mersin'de ilkokul ve lise seviyesinde fen bilgisi hariç bütün derslerde yardımcı olabilirim. :)

Ders işlemek herkes için farklı olur. Demem o ki her birey aynı konuyu aynı şekilde anlayamaz. Sizinle deneme dersleri yaparız ve kişilik analiziniz oluşur. Dersi anlama şeklinize göre ders görürsünüz. Oyun kartları? Küçük notlar? Soru cevaplar? Seçim sizin gelin başlayalım.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Eski öğrencilerimiz
Okul derslerine destek öğretmenlerini değerlendiriyor

Öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için,
eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz.
Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Kadir beyle tanıştığımıza cok memnunum. Kendisinin tavrı, duruşu sakinliği öğrencimizi cesarerlendirmiş görünüyorki son zamanlarda dersleri konusunda hevesli. Kendisine cok tesekkür ederiz. Yola devam :)

F
Fırat, Élève
3 hafta önce

Harika! Kendisi çok tatlı dilli ve sevecen bir insan. Felsefe dersini benimsemiş biri. Felsefeden nefret eden bana, felsefeyi sevdirdi. Yks sınavımda çok işime yarayacağından eminim. Şiddetle tavsiye ediyorum

B
Berke, Élève
3 hafta önce

Tüm okul derslerine destek derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size okul derslerine destek öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Okul derslerine destek dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır