Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Okul derslerine destek özel dersleri

Tüm Türkiye'de 4 078 öğretmen sizi bekliyor.

okul derslerine destek özel dersi seçeneklerimiz

Adana
₺50/saat
Selim
İlk ders ücretsiz!

Tıp fakültesi öğrencisi olarak sınav deneyimlerimle, derslerinizde yardımcı olmak ve rehberlik etmek isterim.

Dersleri sizin eksik olduğunuz konuda yardımcı olmaya çalışarak işlerim yani sizin istekleriniz doğrultusunda ders yaparım.Bilgilerimi elimden geldiğince doğru ve yararlı olacak şekilde aktarırım.

Beşiktaş
₺70/saat
Damla
İlk ders ücretsiz!

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık bölümü öğrencisinden ilkokul ortaokul ve lise öğrencilerine okul dönemine destek dersler

Kendi öğrenciliğim süresince izlediğim çalışma yöntemleri ile her öğrencinin çalışma prensibine uyarlayarak bir program izlemek benim kişisel tercihim. Öğrenciyi sıkmadan ona en uygun programı beraber hazırlamak gerektiğini düşünüyorum.

Kütahya
₺40/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!
Ataşehir
₺80/saat
Ekin
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji bölümü son sınıf öğrencisinden keyifle anlatılacak olan ingilizce matematik edebiyat dersleri

Dersleri pedagojik yöntemlerle öğretmeyi ve asla ezberletmeyi değil öğretmeyi amaçlarım. Dersleri konulara ayırıp o şekilde işlerim.

İstanbul
₺40/saat
Betül
İlk ders ücretsiz!

Odyometri mezunu, fizik bölümü öğrencisinden ilkokul ve ortaokul seviyesindeki öğrencilere derslerinde takviye

Her öğrencinin anlama yeteneği farklıdır. Ders işleyişimi öğrenciye göre belirlerim. Derslerin hem akıcı hem verimli hem de keyifli geçmesini sağlarım.

Bursa
₺45/saat
Emine gülsüm
İlk ders ücretsiz!

Makine mühendisinden Bursa’da ilkokul ve ortaokul öğrencilerine okula ve sınavlarına yardımcı olacak şekilde tüm derslerden özel ders verilir.

Dersleri öğrenci öğretmen ilişkisiyle değil,abla kardeş ilişkisi ile işlerim.Görsele dayalı materyaller kullanırım.Gerektiğinde uygulama yaparım.Video vs izleyerek hafızada kalıcı şeyleri vurgularım.Ezberden ziyade kalıcı öğrenmeyi sağlarım.

Ankara
₺60/saat
Ömer mert
İlk ders ücretsiz!

YKS 2018 Sayısal 420.’si ODTÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği öğrencisinden ortaokul ve lise düzeyinde her seviyedeki öğrenciye sayısal derslerden özel ders verilir.

Ders işleme metodum öğrenciye göre değişmektedi. İsteyen öğrenciye eksik kaldığı ya da unuttuğu, tekrar etmek istediği konularda ders veririm; isteyen öğrenciye bir senenin programını çıkarıp dershane mantığıyla ilerlerim (özellikle son sınıf öğrencileri).

Gölcük
₺30/saat
Kerem
İlk ders ücretsiz!

Okuldaki arkadaşlarınızdan 1 adım öne geçmek ister misiniz? O zaman birlikte okuldaki derslerinize çalışıp bunu başarabiliriz.

Dersleri uygulamalı olarak işlemeyi tercih ederim. İlk önce öğrenciye konuyu güzel ve anlaşılır bir şekilde anlatıp öğrenciden anladığını uygulamasını beklerim. Eğer bir eksik varsa o konu üzerinde tekrardan durularak eksik nokta giderilir.

Çankaya
₺50/saat
Gürkan
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ öğrencisinden yks veya lgs grubu öğrencilerine özel matematik ve geometri dersi

Derse başlarken öğreteceğim konulari detaylı sekilde anlatırım. Sonra konuyla alakalı birkaç örnek çözdükten sonra soru kısmına geçip öğrenciye de soru çözme imkanı vererek konunun sorularını çözerim.

Şehitkamil
₺25/saat
Ahmet
İlk ders ücretsiz!

Sosyal bilgiler öğrencisinden ortaokul 4. 5. 6. 7. Sınıflara sosyal bilgiler dersi vermekteyim. Gaziantep bölgesindeyim.

Derslerimi hikayeleme yöntemiyle işlerim, bazı önemli ve anlaşılması zor konularda konuşturma tekniğini uygularım. Öğrenci merkezli ders vermeye özen gösteririm.

Çiğli
₺70/saat
Hatice
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli matematik öğretmeninden matematik ve geometri dersi alın,mutlu olun;) Başarınıza başarı katın,matematik güzeldir.

Derse başlarken önbilgi yoklayıp konu anlatmaya başlarım.konuyla ilgili temel sorulardan sonra test kitaplarından zor soru tiplerini çözerim.

₺60/saat
Canan
İlk ders ücretsiz!

Türkçe dersinde ve sınavlarında yardımcı olabilirim. Eğitim, psikoloji alanlarında deneyimlerimi paylaşabilirim arkadaşlar.

Dersler öğrencinin talepleri ve anlamadığı konular üzerinden ağırlıklanarak işlenir. Derste öğrencinin istek,dikkat,kapasite ve yeti durumuna bakılır. Sevgi, saygı, canlı iletişim esastır.

₺60/saat
Ümran
İlk ders ücretsiz!

Türkçe öğretmeninden ilk ve ortaokul (4. 5. 6. 7. ) öğrencilerine özel ders verilir.

Önce eksik okuma, yazma ve konuşma da varsa eksiklikleri belirler, sonra var olan eksikliklerden başlayarak tamamlamaya çalışırız. Sonra gerekli konu anlatımları, şema ya da tablolaştırma yöntemleriyle akılda kalıcılığı artırırız. En son farklı tarzda soru çözümleriyle başarıya ulaşırız.

₺30/saat
Keramettin
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi biyoteknoloji yüksek lisans ögrencisiyim. 5 senelik özel ders tecrübem var. Lise ve üniversite seviyesinde biyoloji, ilköğretim öğrencileri icin fenbilimleri derslerinden özel ders.

Dersimi anlatırken temel hedefim; öğrencimin anlattıklarımı ezberlemesi degil konuyu anlaması ve kavramasıdır. Bunu başarmanın bence en etkili yolu, anlatılacak konunun öğrenci tarafından da ilgi çekici ve dinlemeye değer hale getirilmesidir. Öğrencimi iyi tanımaya gayret eder ve bu sayede anlatacağım konuya onun ilgilenebileceği açılardan yaklaşırım.

₺65/saat
Merve nur
İlk ders ücretsiz!

Matematik öğretmenliği son sınıf öğrencisinden konya merkezde ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine matematik özel dersi verilir

Ilk önce öğrenciyi tanımaya çalışırım nasıl öğreniyor ne yaparsak daha verimli olurum diye kısa deneme sorularıyla seviyesini belirlerim bir plan yaparım ikimizinde uyacağı şekilde sonra başlarım derslere kısa zamanda ulaşabileceği hedefler koyarım başarılı oldukça motive olacağından daha iyi şeyler yapmış oluruz birlikte

₺50/saat
Sabriye
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmeni öğrencisinden özel matematik dersi konulara takviye ek olarak saygı çerçevesinde

Dersleri genel olarak örnekler üzerinden temellendirme yaparak işliyorum.

Van
₺40/saat
Sümeyya
İlk ders ücretsiz!

Makina mühendisliği öğrencisinden orta okul ve lise öğrencilerine matematik ve fizik dersi desteği

Dersleri okuldaki öğretmenlerinizin işlediği şekilde müfredata uyarak veya sizin eksik olduğunuzu düşündüğünüz konulara ağırlık vererek işleyebiliriz . Önemli olan dersi alacak kişinin isteğidir .

Bağcılar
₺50/saat
Sena
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmenliği öğrencisinden İstanbul'da ilkokul ve lise seviyesinde özel İngilizce dersi verilir

Derslerimi öğrencilerimin ilgi ve alakalarını göz önünde bulundurarak hazırlarım. Sıkılmadan eğlenceli vakit geçirebilecekleri bir ders yönetimim vardır. Kelime kartlarım, onların okuyabileceğini düşündüğüm, seviyelerine uygun kitaplarım, resimli kaynaklarım vardır.

Altıntaş
₺40/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Tüm derslerden bende bildiğim kadar yardım etmeye hazırım. Gelin hemen başlayalım. Bekliyorum.

Önce konuyu anlatıp arkasından tarama ya da konu testi ile devam ederiz. Tabiki de ilk başta anlamadığımız konular olacaktır ama her konuyu tekrar tekrar anlatacağım.

₺35/saat
Yaren
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar mühendisliği öğrencisinden ilkokul, ortaokul, lise öğrencilerine türkçe matematik ve fen bilimleri dallarında özel ders

Ben de bir öğrenci olarak derslerin işleniş şeklinin her öğrenciye göre değişmesi taraftarıyım. Öğrencinin eksik olduğu konular üzerinde durup öğrencinin yanlışlarının üzerine gitmek faydalı olacaktır.

Bornova
₺60/saat
Ecem
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisinden lise, orta okul ve üniversite derslerinde özel ders verilir

Dersleri öğrencinin zamanına uygun olarak genelde haftada bir veya iki gün ders vererek ayarlarım.

Gebze
₺80/saat
Şeyma
İlk ders ücretsiz!
Akçaabat
₺40/saat
Nuriye
İlk ders ücretsiz!

Ktü sosyal bilgiler öğretmenliği öğrenciyim.4-5-6-7-8. sınıflara türkçe ve sosyal bilgiler dersi verebilirim

Dersime önce öğrencinin hazır bulunuşluğunu test ederek başlarım.Bir işlediğimiz konuları tekrar eder.1 sonraki konuyla ilişkisini açıklar yeni konuya geçerim.Mutlaka o konuyla alakalı o ders saatinde 1-2 soru çözümü yaptırım.Çalışma kağıtlarıyla ödevlerle anlatılan konunun pekiştirilmesini sağlarım.

Erenler
₺50/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Dumlupınar üniversitesi Yüksek lisans mezunu kimyagerden matematik ve kimya dersleri verilir .

Dersleri pratik yöntemlerle soru çözümleri güncel örnekler hikayeleştirerek anlatım öğrencinin aklına kalacak şekilde yöntemlerle ders alacak bireyin seveceği şekilde .

₺30/saat
Beyza nur
İlk ders ücretsiz!

"Lise matematiği ve kalkülus-1" için ODTÜ öğrencisinden soru çözümü ya da derslere yardımcı küçük anlatımlar

Genel olarak soru çözümü üzerinden konuyu pekiştirmeye yönelik ders işlenebilir. Düzenli bir ders programıyla başlamak, plan yapmak önemli bir başlangıç olur.

İzmit
₺75/saat
Tuğba
İlk ders ücretsiz!

Kocaeli Üniversitesi Matematik Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. İzmitte özel ders öğrencisi arıyorum

Dersi konu anlatımı ardından soru çözümü ile pekiştirerek işlerim. Öğrencinin anlamadığı yerde ek testler ve ek etüt ile dersi anlaşılır hale getiririm.

Bayraklı
₺40/saat
Kadir
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği öğrencisiyim. Uygun fiyata etkili ders için iletişime geçiniz.

Ders işleme tekniğim genellikle buluş yoluyla öğrenme stilidir. Etkili öğretim yöntemleriyle eğitim vermekteyim. Soru çözüme önem veririm.

₺35/saat
Neziha aysenur
İlk ders ücretsiz!
Ataşehir
₺80/saat
Ergin
İlk ders ücretsiz!

Ilkokul ve ortaokul düzeylerinde öğrencilere derslerinde yardımcı olurum sınavlarına ve lise giriş sınavlarına hazırlıklarında yardımcı olurum

Birebir temas ile etkili bir çalışma ile başarıya ilerlemenin faydasını görmek için çocuğun kendi ortamında kendini güvende hissederek etkili calisiyorum

Çankaya
₺50/saat
Deniz
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. İlkokul be ortaokul düzeyinde fen, matematik ve Türkçe derslerine, lise düzeyinde fizik, kimya, biyoloji ve mat1 kısmına yardımcı olabilirim.

Öğrenci dersten en az iki gün önce işlenmesini dilediği konuyu bildirmelidir. Kendisi de bu konuya çalışarak gelmeli ve gelecek derse kadar mutlaka bu dersi gözden geçirmelidir.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm okul derslerine destek derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size okul derslerine destek öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Okul derslerine destek dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır