Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Okul derslerine destek özel dersleri

Tüm Türkiye'de 6 958 öğretmen sizi bekliyor.

okul derslerine destek özel dersi seçeneklerimiz

₺35/saat
Hilal
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi Türkçe Eğitimi ve Öğretmenliği Bölümü öğrencisiyim. iİlkokul, ortaokul ve bazı lise öğrencilerine özel ders ve destek sunuyorum.

Her şeyden önce öğrenciyi tanıyarak ona uygun seçeneklerle dersi işlerim. Mesela görsel zekası daha gelişmişse dersi görsellerle daha fazla desteklerim ya da işitsel zekası gelişmişse daha çok işitsel şekilde dersi anlatırım. Öncelikle konuyu ne şekilde anlayacağını öğrenir ona göre bir planlama yaparım.

Bandırma
₺40/saat
Melek
İlk ders ücretsiz!

Uluslararasi Ilişkiler mezunundan ilkokul , ortaokul öğrencilerine ödev ve derslerinde ( edebiyat ingilizce cografya tarih matematik )destek

her bireyin öğrenme metodu farklıdır. kendim eğitmenlik ve öğrenme modülleri eğitimlerini aldığım için ilk önce bireyin görme dinleme yazma hangi öğrenme yeteneği gelişmiş ise o alanda farklı ve eğlenceli metodlar uygulayabilirim.

Merkezefendi
₺70/saat
Bilge
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Fen Bilgisi öğretmeninden evinizde, severek ve eğlenerek fen bilgisi ve matematik öğrenin.

Derslerime öğrencimi tanımakla başlarım. Yeteneğinin, ilgilerinin ve zeka türünün bana gösterdiklerine ve ihtiyaçlarına göre eğitim yöntemi belirlerim. Ders saatimi 1 saat olarak söylesem de asla konuyu ve dersi yarım bırakmam. öğrencinin performansına göre belirlerim.

Çankaya
₺55/saat
Fatma
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi sağlık yönetimi öğrencisinden okula uyum dersleri Ankara Çankaya. Sizlere yardımcı olmak için bekliyorum.

Benim icin her zaman önemli olan çocukla anlaşmaktır hiç bir zaman sıkıcı olmak istemem gerektiğine oynarım gülerim gerektiğini de çocuğun durumana göre derse geçerim mühim olan çocuğun algısının açık olduğu zamandır.

Eskişehir
₺35/saat
Deniz
İlk ders ücretsiz!

Kimya mühendisliği öğrencisinden Eskişehir'de lise, ortaokul ve ilkokula destek ve yardımcı dersler

Ödev takibi ve yardımcı olma, deneme sınavları düzenleme, birebir eğitimle özellikle fen ve türkçe alanında çok yol katedeceğimizi size garanti ediyorum.

Küçükçekmece
₺60/saat
Samet
İlk ders ücretsiz!

Uzman Psikolog olarak çocuklarınızın ödevlerine yardımcı olup, derslerini ve bireysel gelişimlerini takip edebilirim.

Öğrencinin ders ile olan ilişkisi üzerine görüşmeler yapar, eksiklerini belirler ve derse karşı olumlu bir tutumla devam etmesini sağlamaya çalışırım. Sonrasında bu eksikler kapsamında ders anlatımı ve uygulamalı soru çözümleriyle ilerlerim.

Ortahisar
₺35/saat
Mevlüt
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mühendislik Öğrencisinden, Matematik, Teknik Resim, İngilizce, İspanyolca, Türk dili ve edebiyatı AutoCAD, SolidWORKS dersleri, ödev yardımı

Doğru, dürüst, sıcakkanlı, samimi, sabırlı, öğrenme ve öğretmeyi seven, yetenekli, uzman, genel yetenek ve genel kültür sahibi, ileri derece yabancı dil bilen, betimleyici ve epik anlatım yeteneğinde disiplinli, eğlenceli, sıkıcı olmayan, çağdaş, sosyal, açıklayıcı, kibar ve nezaket sahibi, zihin güçlendirici...

Antalya
₺50/saat
Ayşegül
İlk ders ücretsiz!

Hemşirelik fakültesi öğrencisinden Antalya'da ilkokul ve ortaokul seviyesindeki öğrencilere her dersten özel ders verebilirim

Derslerimi öğrenciye göre ayarlar onun da istekleri doğrultusunda ona en yararlı olacak şekilde anlatırım. Öğrenciyi zorlamam. Onun sıkılmasına da engel olurum.

Çankaya
₺50/saat
Yasemin
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Gazı üniversitesi Matematik öğretmeninden ileri matematik ve temel matematik özel ve grup dersi

Derslerimi ogrencinin duzeyine uygun islerim. Temel bilgileri verdikten sonra dersi bitirmeden mutlaka pekistirecler ve soru çözümü yaparım. Ogrencinin anlamadığı noktalari gormesine ve sormasina firsat tanırım. Soru çözümü asamasinda ise güncel sınavlarda artık beklenen muhakeme yeteneğini güçlendirecek tarzda calismalara yer veririm.

Esenyurt
₺70/saat
Gülcan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

"Türkçe yapamiyorum" kaygisina son! Yedi yıllık tecrube ile Türkçe sorun olmaktan çıkıyor ...

Ders anlatımını ogrencinin dikkatini ayık tutacak bir performansta gerçekleştirmeyi ilke edinirim.Konunun daha iyi anlasilmasi icin soru cevap yontemini konu anlatiminin ardından pekistirec olarak kullanirim. Islenen her konu ile ilgili soru bankalarindan test çözümü odevlendirmesi yaparim. Ilkokul, ortaokul ve lise gruplarına ders verebilirim.

₺50/saat
Işıl
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

MSGSÜ Felsefe Bölümü mezunuyum, İstanbul'daki öğrencilere okul derslerinde ve ödevlerinde yardım etmek isterim. Bunun dışında Upper Intermediate seviyede ingilizce dersi de verebilirim

Derlerimi öğrencilerin istekleri doğrultusunda yönlendiririm. Hem eğlenceli hem öğretici olmasına özen gösteririm. Vereceğim dersler, İngilizce öğrenmek isteyenlere ve İlkokul ve lisede derslerine yardımcı bir abla isteyenlere yöneliktir. Bir ders saatim öncelikle konu anlatımıyla başlar, ufak bir oyunla devam eder ve ufak bir gün sonu testiyle de sona erer.

Sivas
₺30/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

Sivas'ta Felsefe Öğretmeninden okula destek ve çeşitli branşlarda takviye dersler. TYT, İngilizce, Tarih, Felsefe, Psikoloji, Mantık, Sosyoloji, Rehberlik, Sınav Hazırlık Desteği

Derslerimi klasik yönteme nazaran çok daha etkili olan öğrenci merkezli öğrenme modeline uygun işlerim. Öğrencinin öğrenme sürecinde bir rehber rolü taşır ve öğrencinin kendi çabasıyla öğrenme yeteneğini artırmaya yönelik teknikler uygulamaktayım.

Ümraniye
₺70/saat
Ilayda
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Okul birincisi , tecrübeli ve tam burslu psikoloji öğrencisinden uygun fiyata özel ders verilir (tüm sınıflar)

Genelde öğrencimle yaptığım ilk dersin yarısında bir konu anlatırım , ikinci yarısında hem o konudan hem de o zamana kadar gördüğü konulardan düzenleyebildiğim kadar soru düzenleyip sınav yaparım. Bu şekilde hem algısının ne kadar hızlı olduğunu hem de temelinin ne derecede sağlam olduğunu görmüş oluruz.

Kağıthane
₺60/saat
Elif begüm
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi öğrencisinden İstanbul Avrupa yakasında ilkokul seviyesinde okula yardımcı, sınava hazırlık dersleri verebilirim

Öğrenciyle tanıştıktan, seviyesini belirledikten sonra benden beklentisi yönünde dersleri işleriz. Öğrencinin daha kolay amlaması ve anladıklarını uygulayabilmesi için dersleri bol pratik yaparak işlemeye özen gösteririm.

Yenimahalle
₺66/saat
Kerem
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

AYT Mat 39 doğrusu olan Hacettepe Elektrik ve Elektronik Mühendisliği öğrencisinden Matematik 1 ve Matematik 2 dersleri

Matematik insanlar anlayabilsin diye sayılarla yazılmış bir dildir.Ben bu dilin temelini ve mantığını kanıtlayarak öğretiyorum.Ödev veren bir öğretmenim.Ödevin takibini ebeveynlerden isterim.Ödev iki kez yapılmadığı takdirde dersi bırakırım.Derslerimi 40 dakika ders 10 dakika ara 40 dakika ders olmak olmak üzere toplam 90 dakika yapıyorum ücret 100TL ye tekabül ediyor.

Çekmeköy
₺70/saat
Tuğba
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Matematik öğretmeninden ilkokul ortaokul ve lise derslerine destek vermek ve kpss dgs tyt ayt sınavlara hazırlanmak.

İşleyeceğimiz konuyla alakalı özet notlar hazırlarım. Oradan konuyu anlattıktan ve örnek birkaç soru çözdükten sonra öğrencime benzer örnekler çözdürürüm. Daha sonra aynı konuyla alakalı birlikte bir ya da daha fazla test çözerim. Ünite bitiminde de konunun anlaşılıp anlaşılmadığından emin olmak için yazılı vs yaparım.

Denizli
₺30/saat
Fatih
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Endüstri Mühendisliği son sınıf öğrencisinden matematik, fizik, kimya, biyoloji ve Türkçe dersleri

Derslerimi soru bazlı olarak ve olabildiğince karşılıklı etkileşimlerle geçirmek en büyük amacım. Konu idrak edildikten sonra bir sonraki adıma geçmeyi ve konunun arkasından soru çözümleriyle pekiştirerek ilerleme şeklinde daha verimli olacağını düşünüyorum.

Ankara
₺40/saat
Sinem
İlk ders ücretsiz!

Hukuk öğrencisiyim İletişimde ustalık sertifikam var Ilkokul,ortaokul ve lise 1.,2. Sınıf öğrencilerinin derslerine yardım edebilirim.

Daha önce 2 öğrenciye ders verdim genellikle öğrencilerle arkadaş gibi surekli iletişim halinde birlikte program yaparak ilerlerim. öğrenciden bir beklenti içinde olmak yerine beraber başarmak ve birlikte çalışmalarımızı sürdürmek isterim.

Nilüfer
₺50/saat
Ezgi
İlk ders ücretsiz!

Biyokompozit alanında yüksek lisans yapıyorum. Okul derslerine yardımcı olmak isterim. Amacım eğlenerek öğretmek hatta öğrenmek !

Okul sınavına yönelik çalışıyorsak ayrı , ösym veya meb 'in yaptigibsinavlara çalışıyorsak test çözme tekniğine göre dersleri anlatmayı doğru buluyorum .

Alanya
₺75/saat
Çağrı
İlk ders ücretsiz!

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü mezunundan; Eğitsel, Akademik,Bireysel ve Mesleki Danışmanlık. Ayrıca anaokulu düzeyi ve özel eğitime muhtaç öğrencilere Gelişimsel Rehberlik

Bireysel, Mesleki ve Eğitsel Danışmanlık'ta öncelikle bireyi tanıma daha sonra yönlendirme ve izleme hizmetlerini sunmaktayım. Birlikte geçirdiğimiz zamanın kaliteli olmasına çok önem veririm. Sonuç olarak yaptığımız iş danışmanlık olduğu için derinlemesine çalışır ve tüm eksiklikleri gidermek için çaba sarfederim.

₺50/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Yeditepe Üniversitesi, İngilizce Öğretmenliği mezunundan çoçuklara ve yetişkinlere okul derslerine yardım edilir.

-Derslerimde eğlendiren, çocuklara dersi sevdirecek yöntemler ile ders işleme yöntemini kullanırım. -Okul derslerinde ezbere kaçmadan oldukça eğlendiren ve düşündüren aynı zamanda çocukların artık okul derslerini severek yapmak isteyecek yeni yöntemler ile derslerimi işlerim. -1 saat dersim ise yukarıda belirttiğim gibi oldukça eğlenceli geçer.

Bakırköy
₺40/saat
Bengisu
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Okul Öncesi Öğretmeni ve Çocuk Gelişimciden İstanbulda Gelişim Testleri ve Özel Ders

Önceden 2 kez oyun ablalığı yaptım. En fazla 6 yaş ile ilgilendiğim için konu öğretimleri hep eğlenceli ve aktiviteli oluyor. Ek olarak Denver II, Ankara Gelişim Envanteri ve Metropolitan Okul Olgunluğu testlerini uyguluyorum ve sertifikam var.

₺90/saat
Nezihe
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi fen bilgisi öğrencisinden İstanbul'da matematik, ingilizce ve fen bilgisi derslerine yardımcı özel ders

Dersleri kolaydan başlayıp seviyeyi azar azar arttırırım. Çünkü öğrencinin sıkılmadan, severek ders çalışması çok önemlidir. Bir anda zor, yapamayacağı türden soruyla karşılaşırsa öğrencinin ders çalışma iştahı gider. Bu yüzden öğrencinin seviyesini belirleyerek, onu ölçerek ders çalıştırmaya başlarım ve bu seviyeyi giderek arttırırım.

₺50/saat
Ege
İlk ders ücretsiz!

Elektrik Elektronik Mühendisliği (İngilizce) 4. sınıf öğrencisinden ilkokul ve ortaokul öğrencilerine ödevlerine ve derslerine yardım.

İlkokul ve ortaokul eğitimi öğrencilerin temellerinin oluştuğu en önemli zamanlar bu süreçte temellerinin iyi oluşması çok önemli. Ben çok rahat bir insanım, yanımdakileri de rahatlatma yeteneğine sahibim, dersleri arkadaşça ve olabildiğince eğlenceli bir şekilde ilerletmeyi düşünüyorum. Dersleri bütünüyle öğrenciye ezberletmekten çok öğretmeyi hedeflerim.

₺150/saat
Taner
İlk ders ücretsiz!

Öğretim Görevlisi/Fizik Öğretmeninden lise ders takviye/ödev yardımı/sınava hazırlık sayısal alanlarda özel ders

Özel ders/Grup Dersi/Sınıf Derslerinde öncelikle konuya öğrencinin ne kadar hakim olup olmadığını belirlemeye yönelik olarak soru-cevap şeklinde kısa bir test uygularım.Bu süreçten sonra belirlenen seviyeye göre ders anlatmaya başlarım.Bu ders anlatma sürecinde ise öğrenciyi sürekli olarak örneklerle konuyu anlaması açısından pekiştirmeler yaparım.

Bartın
₺55/saat
Hatice kübra
İlk ders ücretsiz!

Lise matematik öğretmenliği mezunu ve matematik yüksek lisans öğrencisiyim. hem öğretmen hem öğrenci olarak size yardımcı olmak isterim

kısa, genel konu anlatımından sonra bolca örnekler çözerek ilerliyorum. Farklı tarzda sorular çözerek konuya hakim olacağız. İlk dersimiz ise konuya baslar, kısaca kuralları, formülleri vs verip sonrasında bunları pekiştirmek için sorular çözüyoruz. Devam edenderslerimizdeysek önceki konuyla ilgili birkaç soru çözüp yeni derse daha sonra baslarız.

Çankaya
₺75/saat
Eren deniz
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Çocuklarınızın sınavları kötü mü gidiyor?Üniversite sınavında daha iyi bir derece mi istiyorsunuz?O halde İşinin ustası ODTÜ Kimya Mühendisliği öğrencisi Eren Deniz Aydın yardımınıza koşacak!

Derslerde en çok konu anlatımına özen gösteririm.Konuyu iyi öğrenmeden soru çözülmez.Konu anlatımını özellikle gündelik yaşamdan örnekler vererek yaparım.En son birlikte sorular çözüp konuyu iyice pekiştiririz.

Yenimahalle
₺45/saat
Beril
İlk ders ücretsiz!

Ankara’da Lise, Ortaokul ve İlkokul Öğrencilerine Özel/Grup Dersleri (Lise için Sözel Ağırlıklı)

Edebiyat derslerini en iyi kavratacak şekilde şiirler, metinler ve yazarların hayatlarıyla iç içe öğretirim. Coğrafya, tarih, Türkçe, sosyoloji, psikoloji, mantık, Çince ve İngilizce derslerinde ise öğrenciye yönelik ders planları ile çalışmaktayım. Okul gruplarında ödevlere yardımcı olmak haricinde etkili ve öğrenciye yönelik ödevlendirme yaparım.

Üsküdar
₺60/saat
Ilayda
İlk ders ücretsiz!

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Öğrencisinden Okul öncesi/İlkokul/Ortaokul tüm derslerin dersleri verilir.

Belirlenen ortak kaynak ile öğrencilerimizi analiz edip ne şekilde öğrenme bilgisi olduğunu 1 saat içerisinde teyit ederim. Daha çok zaman geçirmek değil de öğrenmek üzerine temelleri atarım. Amaç ezber değil bir şeyler öğretebilmektir. Bir öğretmen değilim ancak biz de öğrenci olduk.

Kağıthane
₺60/saat
Ilayda
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ergoterapi bölümü ve çocuk gelişimi yan dal öğrencisinden temel akademik beceriler eğitimi. Özel gereksinimli çocuklara (otizim, asperger, zihinsel yetersizlik, DEHB) ve akademik desteğe ihtiyacı olan

Çocuk ya da grup dinamiği çok önemli. Grup durumunda çocukların ortak özelliklerinin keşfedilmesi gerekir.Her çocuğun öğrenme biçimi farklı. Önce onun biçimi tanımak gerekiyor. Farklı duyuların baskınlığında ilerler öğrenme süreci ve ne kadar çok duyu katılırsa öğrenme o kadar kalıcı olur. Tekrarlara önem veririm. Bilgilerin kalıcı hafızaya atılması için.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Eski öğrencilerimiz
Okul derslerine destek öğretmenlerini değerlendiriyor

Öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için,
eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz.
Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Kadir beyle tanıştığımıza cok memnunum. Kendisinin tavrı, duruşu sakinliği öğrencimizi cesarerlendirmiş görünüyorki son zamanlarda dersleri konusunda hevesli. Kendisine cok tesekkür ederiz. Yola devam :)

F
Fırat, Élève
1 ay önce

Harika! Kendisi çok tatlı dilli ve sevecen bir insan. Felsefe dersini benimsemiş biri. Felsefeden nefret eden bana, felsefeyi sevdirdi. Yks sınavımda çok işime yarayacağından eminim. Şiddetle tavsiye ediyorum

B
Berke, Élève
1 ay önce

Tüm okul derslerine destek derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size okul derslerine destek öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Okul derslerine destek dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır