Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Okul derslerine destek özel dersleri

Tüm Türkiye'de 4 078 öğretmen sizi bekliyor.

okul derslerine destek özel dersi seçeneklerimiz

Ankara
₺40/saat
Rukiye
İlk ders ücretsiz!

Yeni mezun ve özel ders deneyimi olan Makine Mühendisi' nden İlkokul ve Lise düzeyinde Matematik, Fizik ve İngilizce özel dersleri verilir.

Üniversitede dersinde yaptığım bir sunum bitiminde hocam Akademisyen olmayı düşünüp düşünmediğimi ve kesinlikle düşünmem gerektiğini söylemişti. Öncelikle çocuklarla iletişim gücüm kuvvetlidir. Daha çok bir konuyu sevdirerek ve dersi verdiğim öğrencinin ilgisini çekecek şekilde anlatmayı tercih ediyorum.

Biga
₺35/saat
Berna
İlk ders ücretsiz!

Felsefe bölümü mezunu ve formasyona sahip öğretmen adayıyım. İlkokul tüm derslere destek ve lise dilbilgisi ve Felsefe özel dersleri verebilirim. Dilbilgisi ve ilkokul tüm derslere hakimiyetim son der

Öğrencimin derse ön yargısı varsa öncelikle bu yargıyı ortadan kaldırmaya çabalarım. Temel sorunu hallettikten sonra ise ders konularını günlük hayattan örneklendirerek akılda kalıcılığını sağlarım. Formasyon eğitimi sayesinde öğrenciyle nasıl iletişime geçeceğimizi ve öğretme tekniklerini öğrendik.

Atakum
₺50/saat
Cengizhan
İlk ders ücretsiz!

Samsun'da sınıf öğretmenliği öğrencisiyim. İlkokul ve ortaokula giden arkadaşlarımın derslerine takviye, ödevlerine yardımcı olabilirim.

Derslerimi sakin ve eğlenceli işlerim. Her konuyu örnek sorular üzerinden öğrencinin anlayacağı sade bir dil ile kısayol ve ipuçları göstererek sonuca ulaştırırım. Ders saatimiz boyunca sohbet havasında bir süreç geçirerek öğrenciyi konuya teşvik edip önyargılarından arındırmak öncelikli hedefimdir.

İzmit
₺50/saat
Tayfun
İlk ders ücretsiz!

Kocaeli Tıp Fakültesi öğrencisinden izmit veya gebzede ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde matematik geometri ve fen derslerine yardım

Derslere önce öğrencinin bilgisini ölçerek başlarım. Öğrencinin bilgi durumuna göre en temelden ya da biraz daha ileri düzeyden başlarım. Her konudan sonra da aynı şekilde sorular sorup konu bütünlüğünü sağlaması için öğrenciyi sıkmayacak ve okulunu etkilemeyecek düzeyde ödevler veririm.

Selçuklu
₺45/saat
Mustafa serkan
İlk ders ücretsiz!

Kolej mezunu iki üniversiteli TÜRKÇE MATEMATİK İNGİLİZCE UZMANI deneyimli öğretmenden eğlenceli özel ders

DERSHANE VE ÜNİVERSİTE BİRİNCİSİ UZMAN ÖĞRETMENDEN ÖZEL DERS (gizli bilgi)5 Türkiyenin en popüler ve kaliteli üniversitelerinden İzmir 9 Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesini İYİ DERECEYLE bitirdim + Türkçe Matematik İngilizce UZMANIYIM + yaklaşık 1500 saat ingilizce eğitimi aldım+ 2 dershanede birinciliğim var 25 yıl eğitim aldım +iki üniversitede eğitim ve işlet

Pamukkale
₺50/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

Çocuk gelişimi ikinci sınıf öğrencisinden ilkokul ve okulöncesi öğrencilerine derslerde yardım ve destek

Derslerimi ilk olarak öğrencimin hangi konuda zorlandığını hangi konuda sıkıntılar yaşadığını sorarak ve küçük bir test yaparak başlatırım. Sıkıntı yaşadığı konularda ilk olarak ders anlatım daha sonra küçük bir kaç soru olarak devam ettiririm.

Çankaya
₺60/saat
Hazal
İlk ders ücretsiz!

Moleküler biyoloji ve genetik öğrencisinden akılda kalıcı ve eğlenceli fen bilimleri dersi

Derslerimi genellikle görsel yönünü unutmadan destekleyerek ve küçük notlar alarak işlerim. En önem verdiğim konu dersi işlerken ya da ödevlere yardımcı olurken onu biraz da olsa öğrencinin eğleneceği hale getirmektir. Derse başlarken konu hakkında neyi bilip bilmediğimize bakarız ondan sonra ise zayıf yanlarımızı güçlendirerek soru çözümü yapıp dersi bitiririz.

₺80/saat
Nazife
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi son sinif öğrencisinden ortaokul seviyesi için uygun matematik fen dersi verilir

Derslerimi öğrencinin seviyesine ve okul müfredatına göre belirlerim. Eksik noktaları belirleyip sağlam bir temel oluşturmayı hedeflerim. Sıkmadan akılda kalıcı güncel örneklerle desteklerim.Okul sınavlarında ve MEB in sınavlarında sınava ve sınav sorularına yönelik bir plan oluştururum. Derslerim 5,6,7 ve 8. Sınıflara yönelik fen, matematik ve ingilizce alanlarında.

₺45/saat
Şüheda
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Mühendisliği mezunundan ilkokul ve ortaokul öğrencilerine okula yardımcı öğrenciye takviye ders verilir

Ezberci mantığa kesinlikle karşıyım. Derslere karşı olan zor algıyı kaldırıp dersleri eğlenceli ve anlaşılır hale getirmeye çalışıyorum. Derslerimi öğrencinin ihtiyacı , eksiği doğrultusunda işlerim. Planlı ve programlı hareket ederim.Her öğrencinin anlama şekli farklı olduğu için , öğrenciyi tanıyarak derslerimi ona göre planlarım.

Düzce Merkez
₺25/saat
Esra
İlk ders ücretsiz!

Üniversite son sınıf öğrencisinden, ilkokul seviyesinde matematik, türkçe ve ingilizce dersleri verilir.

Derslerimi ilk etapta konu anlatımıyla başlatır, sonrasında uygulamalı örnekler ile taçlandırır, test çözümü ile bitiririm. Son olarak sınava yönelik tekrar ile konuyu pekiştiririm.

Çankaya
₺40/saat
Cavit can
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi 3.sınıf fen bilgisi öğrencisinden derslere ve sınavlara yönelik metotlar planlama yönetimi

Basitten karmaşığa doğru ders anlatırım. Öğrencilerin soru çözümlerine vakit ayırırım.Bu zamana kadar öğrencilerimin iyi notlar aldığını biliyorum. Konu anlatımım konusuna göre değişebilir bazen soru cevap şeklinde bazende slaytlardan anlatabilirim. Karşımdaki kişiyi anlama sürem hızlı olduğu için hedefe ulaşmak da bir o kadar hızlı olacaktır.

İstanbul
₺80/saat
Neslihan
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ilk okul ortaokul çağındaki ödev yapmada zorlanan öğrencilere eğitici eğtirken bilgilendirici ve sevdirici destek hizmeti

Verilen ödevin tekniğine ve yöntemine göre değişir tek gayem ödevlerde yardımcı olurken hadi bitti yarın teslim et değil ödev yapma sırasında yapılan ödevin bilincinde olup bize katıcağı tercrübe ve bilgileri öğrenciye aktarmak en önemli temennimdir.

Ankara
₺50/saat
Yiğit
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ Havacılık ve Uzay Mühendisliği öğrencisinden ortaokuldan lise son sınıfa kadar Ankara'da özellikle matematik ve fizik olmak üzere bireysel veya toplu dersler

Derslerimi daha çok soru çözümü üzerine işlerim ama öğrencimin durumuna göre konuyu baştan anlatıp ona kavratıp ardından ona sorular çözdürüp, çözüm yollarında pratikler sağlamaya çalışırım. Derslerimin sıkıcı geçmemesine dikkat ederim derslerim iki tane 45-60 dakikalık periyotlardan oluşur.

₺40/saat
Ayşe
İlk ders ücretsiz!

Kamu Yönetimi mezunu öğrencisinden ilkokul seviyesindeki öğrencilere ödevleri konusunda yardım edebilirim, ayrıca sınavlarına hazırlayabilirim.

Okul tarafından verilmiş kitap üzerinden takip eder, örnek sorular çözerim. Benzer sorularda devam ederek, zamanla kendi çözmesi için ön alıştırma yaparım.Ek kaynaklar kullanırım.Soru çözme tekniğim kolaydan zora doğru önce kendim anlatarak çözme tekniğiyle bir yöntem izler, ardından öğrencinin çözmesini beklerim.

Çankaya
₺80/saat
Gamze irem
İlk ders ücretsiz!

Çankaya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 3. sınıf öğrencisinden Ankara genelinde Geometri,Matematik,İngilizce dersleri verilmektedir.

Öncelikle konuyu anlatırım.Daha sonra örnek sorularla konunun anlaşılmasını kolaylaştırırım. Öğrencinin daha iyi pekiştirmesi için ev ödevi veririm . Bir sonraki derse başlamadan önce öğrencinin çözemediği soruları anlatır ve yeni konuya geçiş yaparım.

Kağıthane
₺50/saat
Erdinç
İlk ders ücretsiz!

İTÜ KOÇ ve BOĞAZİÇİ Öğrencilerinden oluşan 17 Kişilik Kadromuz ile Düzenli, Disiplinli Özel

Derslerimizi mevcut müfredata göre değil tamamen öğrenci odaklı bir şekilde ilerletiyoruz. Böylelikle okuldaki müfredatın dahi, önüne geçebilme konuları çok daha erken bitirerek bol bol soru çözümleri ile konun pekiştirilmesine vakit ayırabiliyoruz.

Çankaya
₺50/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Kimya Mühendisliği öğrencisinden Ankara'da birebir veya grup için eğitim danışmanlığı.

Derslerimi önce öğrencinin istediği konuyu kendim boş bir kağıda notlarımı yazarak anlatırım ve pekişmesi adına bol bol örnek çözerim ve her ders sonunda bir önceki dersinde tekrarını sağlamak amaçlı sorular sorarım konuyu tam kavrayana kadar, derslerim disiplinli ama bi o kadar da eğlenceli geçer öğrencinin motivasyonunu yüksek tutmak için ilginç sorular sorarak konsa

Bağcılar
₺45/saat
Fadime
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisinden ilkokul ve ortaokul öğrencilerine temel derslerde ve ödevlerinde destek...

İlkokul ve ortaokul öğrencilerine sözel ve sayısal bilimler konusunda müfredatlarına paralel bir şekilde ders anlatırım, öğrencinin ya da ailesinin istekleri doğrultusunda gelecek yılların müfredatına da değinirim.

Biga
₺30/saat
Duygu
İlk ders ücretsiz!

İlk okul ve orta okul ögrencilerine ödevlerine yardım ve derslere destek. temel derslerin yanı sıra ingilizce için destek.

öncelikle konuyu anlatırım, anlamadığın yerleri sorar, problemi çözer konu üzerine pratik yaparim.

₺35/saat
Muhammed safa
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Dereceli, Deneyimli, İngilizce Elektrik Elektronik Mühendisliği Öğrencisinden Eskişehirde Özel Ders (Başarı Teknik ile Gelir)

Derslerimi işlerken ilk olarak öğrenciye konu konu hakkında kısa özet bilgiler verip ardından günlük hayattan bazı bilgilerle konuyu somutlaştırıp ilgiyi arttırdıktan sonra klasik ve test soru örnekleriyle öğrencinin konuyu anlamasını sağlarım devamı zaten öğrenci tarafından gelir....

₺60/saat
Simge şirin
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik Üniversitesi, Kimya Mühendisliği öğrencisinden ilkokul ve ortaokullara özel matematik, türkçe ve ingilizce dersi

Konuyu anladıktan sonra uygulamalarla pekiştirmenin en iyisi olduğunu düşünüyorum. Bol bol ödev ve alıştırmalarla ders işlemeyi tercih ediyorum. Özellikle İngilizce derslerinde önemli olanın öğrenilen bilginin hayata geçirilmesi olduğunu düşünüyorum. Ortak bir mekanda bu şekilde dersleri devam ettirebiliriz.

Denizli
₺70/saat
Canan nur
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Biricik ablanız Denizli'de İlkokul ve lise seviyesinde tüm derslerinize yardımcı olacak. Kaçırmayın

Öncelikle ders için birbirimizi hazırlarım. Daha sonra işleyecegimiz konulara göz gezdiririm. Eğlenceli sohbetlerle derse gecerek sohbet halinde dersi tamamlarım ezberci sisteme tamamen karşıyım. Akıl ve mantık kullanarak dersimi işlemeyi tercih ederim .

₺50/saat
Şeyma
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İlkokul ve ortaokul öğrencilerine okul ödevlerine,yazılılara destek olabilecek ders.

Ünite kelimelerinden giriş yapıp daha sonra gramer çalıştırıp konuyu pekiştirmek üzerine etkinlikler yaparım.Yaş grubuna göre kelimeleri oyun yoluyla öğrenilmesini sağlarım.

Gaziemir
₺60/saat
Fatih
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli ingilizce öğretmeninden izmir de ilkokul- ortaokul-lise ve genel ingilizce dersleri vermekteyim

İNGİLİZCE ÖĞRENİMİNDEKİ DÖRT TEMEL BECERİYİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURARAK DERS PLANLAMsı yapmaktayım..Genel İngilizce de ki kazanımları kalıcı hale dönüştürmek için kişiye özel bir program uygulamaktayım.. Çok kısa sürede, kişileri sıkmadan, gramerle boğmadan, akılda kalıcı tekniklerle sonuç alıyoruz.

₺40/saat
Esma
İlk ders ücretsiz!

Endüstri mühendisliği öğrencisinden 9-15 yaş arası çocuklara okula ya da sınavlara yardımcı olacak matematik, Türkçe, fen bilgisi ve tarih dersi verilir.

Derslerim ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yöneliktir. Derse gitmeden önce konuyu bir kez kendim çalışır, güzel hazırlanmış örnek sorular toplarım. Öğrenciyle beraber, bilginin daha kalıcı olması adına, neden-sonuç ilişkisi kurmaya çalışırım. Gerçek hayattan bol bol örnek kullanarak anlatımımı pekiştirmeye çalışırım.

Şahinbey
₺70/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Soru bankası yazarından TYT AYT dersleri ve LGS TÜRKÇE- EDEBİYAT dersleri verilir

DERSLER HEM EĞLENCELİ HEM YORUCUDUR AMA İSTEK ARZU ŞEVK İLE ÇOK RAHAT BAŞARIYA HERKES ULAŞABİLİR. DERSLER İÇİN ÖNCE BİR DENEME SINAVI YAPIP ÖĞRENCİNİN DURUMUNU GÖRÜP ONA GÖRE PROGRAM ÇIKARTIP ÇALISMAYA BAŞLARIZ.

Sancaktepe
₺45/saat
Tuba
İlk ders ücretsiz!

Üniversite öğrencisinden ilk ve orta okul öğrencilerine ödevlerine ve sınavlarına lise öğrencilerine matematik, Türkçe, Edebiyat, Biyoloji alanında İstanbulda yardımcı.

Öncelikle ders verdiğim öğrencimin ne istediği benim için çok önemli. Ders verdiğim saat içerisinde duygu durumu ve konsantrasyonu. Eğer öğrencim hazır ise dersi sadece anlatarak değil öğrencim ile sürekli iletişim halinde, beyin fırtınası yaparak varsa materyal kullanarak eğlenceli ve muhakkak verimli geçtiğini anlayarak ders işliyoruz.

Malatya
₺50/saat
Hilal
İlk ders ücretsiz!

Öğrencilere gerektiği kadar yardımcı olup en iyi yerlere gelebilmelerini sağlamak için elimizden geleni yapalım

Onlara dersi ve okulu sevdirmek için öncelikle psikolojik olarak o fikir için yer edindiririm.

Çankaya
₺40/saat
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ psikoloji öğrencisinden ilkokul ve lise derslerine yardım(matematik, türkçe, edebiyat ve ingilizce)

Derslere her zaman hazırlıklı gelirim ve başlangıcında motive etme amaçlı öncelikle öğrenci ile kısa bir sohbet ederim. Konuları basite indirgeyerek, örnekleyerek ve her ayrıntısını açıklamaya çalışarak öğretmeye çalışırım. Ödevler verir ayrıca öğrencilerin ödüllerle motivasyon ve bağlılıklarını arttırırım.

Kadıköy
₺60/saat
Ece
İlk ders ücretsiz!

Tıp fakültesi öğrencisinden matematik ve fen bilimleri özel ya da grup ders-İstanbul

Dersin konu anlatım kısmını geniş tutarım önce öğrencinin dersin mantığını anlamasını sağlarım. Ezber yaptırmadan konunun tamamıyla öğrenilmesine özen gösteririm. Konuyu anladığından emin olduktan sonra soru çözerek pekiştiririm.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm okul derslerine destek derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size okul derslerine destek öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Okul derslerine destek dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır