Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Okul derslerine destek özel dersleri

Tüm Türkiye'de 6 613 öğretmen sizi bekliyor.

okul derslerine destek özel dersi seçeneklerimiz

Kağıthane
₺80/saat
Gizem
İlk ders ücretsiz!

Bogazici Universitesi Psikoloji bolumu ogrencisinden, Istanbul'da, ilkokul ogrencilerine odevlere matematik ve ingilizce dersine yardimci ablalik

Derslerimi genellikle sorular uzerinden anlatirim, ogrencinin eksiklerine ya da sorulari kavrayisina gore konu tekrarlarina doneriz veya pratik uzerinden gideriz. Ayrica ders saatleri icinde bol bol alistirma yapmaya ozen gosteririm. Kucuk cocuklarla calismayi dusundugum icin kendimi ve dersleri sevdirme bazinda dersleri yurutuyorum ve gerisi akip geliyor.

Bahçelievler
₺50/saat
Yusuf suat
İlk ders ücretsiz!

Çevre mühendisliği mezunundan ilkokul ve ortaokul matematik,geometri , fen ve teknoloji dersleri için destek seanslari verilir

dersime öncelikle konuyu tam anlamıyla anlatarak başlarım bu anlatım da her adımdan sonra 2-3 basit örnek göstererek pekişmesini sağlarım.

İstanbul
₺40/saat
Duygu
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

FTR öğrencisinden İstanbul’da lise ve ortaokul düzeyinde kimya ve biyoloji dersi verilir

Dersleri genelde interaktif şekilde işlerim konuyu anlatır sonra soruların bir kısmını birlikte diğer kısımlarını da bana açıklayarak sizin çözmenizi isterim ki konuya ne kadar kavradığınızı görebilmek için.

Serdivan
₺40/saat
Berat
İlk ders ücretsiz!

Elektrik elektronik mühendisi öğrencisinden Sakarya’da özel ders ilkokul ortaokul lise öğrenci ayrıca ilgilisine AutoCad dersi de verilebilir

Okulla paralel ders işleriz daha çok soru çözme üzerine yoğunlaşırız veya aileyle konuşup öğrencinin eksiklerine göre bir plan kurabiliriz sıkıcı baskıcı bir eğitimden ziyade sabırlı anlayışlı öğrenciye zaman tanıyan imkan tanıyan bir eğitimib her zaman daha etkili olduğunu kendim yaşayarak öğrendiğim için öğrencime de böyle yaklaşıyorum

Zeytinburnu
₺40/saat
Thewoman
İlk ders ücretsiz!

Lise mezunu üniversite hazırlığındaki öğrenciden ders çalışması,test çözümü ,motivasyon konuşmaları,ders arkadaşı

Derslerimi genellikle öğrencinin durumuna bağlı olarak anlatmayı tercih ediyorum. İlk öncelikle 1 ders ücretsiz birbirimizi anlamaya seviyeyi tanımlamaya yönelik çalışma ve konuşmalar yaparım daha sonra ise anlamadığı konular ile ilgili test çalışmaları ve konu anlatımı yaparım .Önemli olan iyi iletişim , anlaşmak ve ilmek ilmek sabır...

₺60/saat
Yakup
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Erkek Lisesi Öğrencisinden ilk ve ortaokul seviyesinde matematik ve İngilizce dersleri

Soru çözümü üzerinden konu anlatımı yapmanın en makul anlatım tekniği olduğu kanısındayım. Ders işleyiş mantığımın temelinde konu hakkında çözülecek soruları olan ve bir türlü konunun mantığını anlayamadığından ötürü sorun yaşayan öğrencinin kafasındaki soru işaretlerini gidermek için uğraş vermek vardır.

Serdivan
₺40/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Makine mühendisliği öğrencisinden sakaryada ilk okul ve orta okul seviyesinde özel ders verilir

Derslerimi kendi hazırlayacağım notlar ve öğrencinin seviyesine uygun verilecek test ve çalışma problemleri ile işlerim haftanın 2 günü almayı daha mantıklı düşünüyorum 1. Gün konu anlatımı ve ders işleyişi 2.

₺40/saat
Rabia
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Anestezi öğrencisinden Bursa ve Zonguldak'ta ilkokul ve ortaokul dersleri ve fen dersleri

Öncelikle ders vericeğim kişiyi tanırım zeka türünü çözmeye çalışırım görsel işitsel hangi konuda daha iyiyse ona göre hareket etmeye özen gösteririm

₺60/saat
Ömer
İlk ders ücretsiz!

Hukuk fakültesi öğrencisinden tyt matematik ve Türkçe dersleri anlatılır. Kısmi pdr cilik yapılır

Öncelikle öğrencinin durumu saptanır. Duruma göre gerek konu anlatımı gerek soru çözümü yapılır. Ders programı hazırlanır. Hedef net belirlenir. Ve hedef doğrultusunda hareket ederiz.

₺55/saat
Ilgın
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Lise Öğrencisinden Beykoz çevresinde ilkokul ve ortaokul seviyesine uygun okula destek ve matematik dersleri.

Öncelikle bir öğretmenden çok çocukla arkadaş olmayı tercih ederim her çocuk birbirinden farklı olduğu gibi her ders stili de farklı olur bu öğrencinin gidişatına göre değişir.

₺55/saat
Nida
İlk ders ücretsiz!

Mimarlık öğrencisiyim, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine özel ders verebilirim ve ödevlerine yardım edebilirim

Derslerimi öğrencilerin aklında kalabileceği şekilde işlerim, ezbere yönelik değil öğretmeye yönelik ders çalıştırırım. Önce konuyu anlatır sonrasında soru çözümüyle konuyu desteklerim.

₺40/saat
Gizem
İlk ders ücretsiz!

Merhaba arkadaşlar! Derslerimizi, gelin birlikte eğlenceli ve kalıcı kılalım:) Abartalım,çoğaltalım ve parlatalım

Dersleri nasıl kalıcı ve eğlenceli hale getirebilirizi derslerimizi beraber işlerken ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Yenimahalle
₺75/saat
Cevdet
İlk ders ücretsiz!

Gazi universitesi , teog birinciligi olan , 10 yillik sosyal bilgiler ogretmeninden sosyal bilgiler dersi verilir .. Unutmayin , kendi tarihini bilmeyen bir nesilden biz sorumluyuz..

Gorsellerle dersi zenginlestirerek isliyorum. Amacim tarihimizi anlatirken ogrencilere o ani yasatabilmektir. Ders sonunda soru cevaplarla ogrenme duzeylerini belirliyorum.

₺35/saat
Bekir
İlk ders ücretsiz!

Hukuk fakültesi öğrencisinden antalya özel ders Edebiyat,Coğrafya,Tarih,Sosyal Bilgiler ve tüm ilk okul dersleri.

Dersim 1 saatten uzun sürmektedir amaç saatin geçmesi değil konunun gitmesidir.Ders işleme stratejim öğrencilerime göre değişiklik göstermektedir. Planimin dışına olağan üstü haller dışında çıkmayı sevmem yapacaklarımiz ve bitireceğimiz konular en az 1 haftasindan öğrencime bildiririm çünkü derse hazirlik ikimiz için de önemli . Asıl amaç etkili öğretmektir .

₺30/saat
Mehmet
İlk ders ücretsiz!

Felsefe grubu öğretmeninden ilkokul, ortaokul derslerine sınavlarına ve hayata, konu anlatımlı örnek çözümlü destek

Öncelikle öğrencinin dikkatini neler çeker, en kolay nasıl öğrenir. Okuyarak mı, anlatarak mı, dinleyerek mi yoksa görsel mi.

₺40/saat
Esma
İlk ders ücretsiz!

Hemsirelik bölümü öğrencisinden malatya'da ilkokul ve ortaokul duzeyinde matematik ingilizce türkçe fen bilgisi sosyal bilgiler hayat bilgisi dersleri

Eksik kalınan noktaları anlatır örnekler vererek benimsemesini sağlarım. Daha sonrasinda birlikte bir test cozerve dikkat etmesi gereken hususları aktarırım. Bolca test çözdurup hatali tum sorularini cevaplarım. Denemelere cok önem veririm. Bende mini sinav hazırlarım onun icinde ekstra denemeler alırım.

Muratpaşa
₺50/saat
Tc mahmut
İlk ders ücretsiz!

Yeni mezun Elektrik-Elektronik mühendisinden ilkokul ve liselere istediği dersten özel ders verilir.

Türkçe(Dil anlatım) Matematik Fen bilimleri(Fizik,Kimya,Biyoloji) Sosyal Bilgiler (Tarih ve Coğrafya) derslerinde özel dersler veriyorum.Genelde örnekler üzerinden konu anlatiyorum.Sözel derslerde de eğlenceli kısaltmalar ve akılda kalıcı ezberler üzerinden konu anlatıyorum.

Afyonkarahisar
₺70/saat
Cemile
İlk ders ücretsiz!

İngilizce dersi, geleceğin turizm rehberinden ilkokul, orta okul, lise ve üniversite öğrencilerine yönelik.

Dil öğrenmenin temelinde kelime bilgisi vardır. Kelime öğrenmenin kolay yolları ve öğrendiğimiz kelimeleri cümle içinde nasıl kullanmamız gerektiği ve yanısıra cümleleri bağlayıp nasıl paragrafa ve akıcı konuşmaya çevirebileceğimizi kolay yoldan öğreteceğim.

Sarıyer
₺40/saat
Bekir
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı öğrencisinden okul derslerine yardımcı veya sözel ders ağırlıklı özel ders

Bölümleyerek öğrenmek de öğretmek de daha kolaydır. Öğrencinin gözünde büyüyen dersin parçalarını ve bölümlerini sıralarım. Sonrasında bu bölümleri tek tek ele alır ve tüm bölümlerin arasındaki ilişkiyi göstererek dersin öğrenci gözünde bir bütünlük sağlamasını amaçlarım.

₺40/saat
Şaziye
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi psikoloji öğrencisinden lise, ortaokul, ilkokul öğrencilerine Türkçe veya edebiyat dersi

Dersleri öğrencinin istediği şekilde işlerim. Bunun dışında öğrencinin öğrenmesini kolaylaştıracak interaktif yöntemler kullanırım. Öğrencinin eksiklerini kapama konusunda sürekli tekrarlar ile eksikleri kapatma konusunda etkili olurum.

Avcılar
₺55/saat
Nur banu
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Cocuk gelisimi ve egitimi ögrencisinden okul derslerine/ödevlerine destek ve ingilizce egitimi

Dersleri ilk olarak anlatmayi tercih ederim, daha sonra yazi ve gorsellerle desteklerim. Bol örnek vermeye özel gosteririm.

₺70/saat
Dilara
İlk ders ücretsiz!

Hukuk bölümü öğrencisinden ilk okul ve lise düzeyinde matamatik, türkçe fen dersi desteği

Öğrenciyi kazanmak adına derse de odklayıcı bir takım sorular sorup konular açarak öğrenciyi derse hazırlarım. Ders islenisi konusunda seçenek sunar onu rahat ettirecek durumda ders sıralamasına başlarım. Konu anlatılır soru pratiği yapılır ve öğrenciye hazırlanan test çözüdürülür.

Efeler
₺50/saat
Esin
İlk ders ücretsiz!

Adnan Menderes üniversitesi Fransız dili ve edebiyatı öğrencisinden, Aydın'da, ilkokul ve ortaokul düzeyinde İngilizce ve Fransızca dilbilgisi dersleri. Ödevlere ve okul derslerine yardımcı.

Anaokulu ve ilköğretim düzeyindeki öğrencilere yönelik verdiğim derslerde ilk olarak ogrencimin öğrenme yöntemini belirler ve derslere o yöntemle devam ederim. Bir ders saatim boyunca öğrencimin dersten tam verim alması ve dersin amacına ulaşması benim için önemlidir.

Bahçelievler
₺50/saat
Akif
İlk ders ücretsiz!

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ SON SINIF ÖĞRENCİSİNDEN EZBER DIŞI PRATİĞE DAYALI UYGUN FİYATA İLKOKUL VE ORTAOKUL TEMEL DERSLER VERİLİR.

Derslerimi kesinlikle ezberlemeye yönelik değil de konunun mantığını anlamaya yönelik işlerim. O dersi zorunluluk değil de keyif almaya yönelik işlerim. Yani ezberci zihniyete karşıyım pratiğe dayalı örneklendirerek öğretirim. İlk dersimden de ücret almıyorum.

₺30/saat
Aslı
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İş sağlığı ve güvenliği mezunundan ilkokul seviyesi öğrenciye özel ders destegi(1 yıllık deneyimli)

Derslerimi ilk olarak öğrenci ve veli ile konuşup, öğrencinin seviyesini, onun isteklerini, ona nasıl yardımcı olacağımı iyi sentezliyerek detaylı bir program oluştururum. Dersin gün ve saati belirlenerek dersi konulara bölüp birebir ilgi ile özel dersimi veririm.

₺40/saat
Şerife seda
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri öğrencisi olarak çocuğunuza ihtiyacı olan yardımı sağlamak isterim

Derslerimi çocuğun seviyesine göre ilerletirim. Sorular sorarak anlayıp anlamadığından emin olarak ilerlerim. Sıkılmasını engellemek için çeşitli oyunlarla renklendiririm.

Zeytinburnu
₺50/saat
Ceren
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji öğrencisinden İstanbul’da ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine türkçe ve matematik dersi

İlk önce derste işleyeceğimiz konuyla ilgili kolay, orta ve zor soruların olduğu bir test hazırlarım. Öğrencimin hangi soruları yanlış yaptığını ve seviyesini tespit ederim. Kendi kaynaklarım var, istenirse öğrencinin kaynak kitabından da ilerleyebilirim.

₺40/saat
Aybüke nur
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Fizyoterapi ve rehabilitasyon öğrencisinden ortaokul ve lise düzeyi matematik ve biyoloji derslerine destek birebir anlatım ve soru çözümü

Ders işlerken öncelikle öğrencinin gereksinimine göre konuyu anlatarak veya özetleyerek başlarım.

₺60/saat
Ensar
İlk ders ücretsiz!

Gazi Tıp(İngilizce) 2. Sınıf öğrencisinden her düzeyde üniversite lise hazırlık sayısal+ingilizce,ispanyolca ders veriyorum

Ders öğrenci konuya hakim olana kadar işlenir örnekler beraber çözülür derste işlenecek konu öğrenciyle ortak olarak belirlenir ve öğrenciye o derste işlenecek derse hazırlanabilmesi için gerekli kaynak tavsiyesi verilir ardından hem hoca hem öğrenci derse hazır ve motive bir şekilde gelir ders öğrencinin istediği herhangi bir yerde olabilir

Safranbolu
₺28/saat
Sefa
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İlkokul ve ortaokul düzeyinde okul derslerine yardımcı olabilirim. Ödev yardımı da yaparım.

Öğrencinin eksik olduğu noktalara yoğunlaşırım . Sıkarak değil eğlendirirken ders anlatmayı tercih ederim. Öğretirken eğlendiren bir hoca olmayı tercih ederim .

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Eski öğrencilerimiz
Okul derslerine destek öğretmenlerini değerlendiriyor

Öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için,
eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz.
Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Kadir beyle tanıştığımıza cok memnunum. Kendisinin tavrı, duruşu sakinliği öğrencimizi cesarerlendirmiş görünüyorki son zamanlarda dersleri konusunda hevesli. Kendisine cok tesekkür ederiz. Yola devam :)

F
Fırat, Élève
3 hafta önce

Harika! Kendisi çok tatlı dilli ve sevecen bir insan. Felsefe dersini benimsemiş biri. Felsefeden nefret eden bana, felsefeyi sevdirdi. Yks sınavımda çok işime yarayacağından eminim. Şiddetle tavsiye ediyorum

B
Berke, Élève
3 hafta önce

Tüm okul derslerine destek derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size okul derslerine destek öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Okul derslerine destek dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır