Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Okul derslerine destek özel dersleri

Tüm Türkiye'de 4 078 öğretmen sizi bekliyor.

okul derslerine destek özel dersi seçeneklerimiz

Çukurova
₺50/saat
Büşra
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

* 18 yıl tecrübeli öğretmenden ilkokul öğrencilerine okula destek, ödevlere yardım etütleri.

* Okula destek ve ödevlere yardımcı olma etütlerimiz sadece ilkokul öğrencilerimize yöneliktir. * Öncelikle öğrencimizin hazırbulunmuşluk durumunu tespit ederiz. * Programımıza öğrencimizin ders programı doğrultusunda güzel bir planlama yaparak devam ederiz. * Her dersin üzerinde özenle çalışmalar yapıp ödevlerinin tamamlamasını sağlarız.

₺20/saat
Serap
İlk ders ücretsiz!

İç mimardan okul okuyanlara faydalı ve öğretici bilgiler için buyurun gelin, kapımız her daim açık

İLK OLARAK KARŞI TARAF NE TARZDA ANLAR ONU ANALİZ ETTİKTEN SONRA HER TÜRLÜ EĞİTİM SİSTEMİNİ FAYDALI BİR ŞEKİLDE AKTARIRIM.ORTAOKUL OLMASINA ÖZEN GÖSTERİRİM LİSE OLMASI DA ÖNEMLİ DEĞİL BİLGİM OLDUKTAN SONRA KARŞI TARAFA HER TÜRLÜ AKTARIRIM.

Mamak
₺60/saat
Tc tulay
İlk ders ücretsiz!

SINIF ÖĞRETMENİNDEN çocuğun gelişimine uygun özel ders ve eğitim koçluğu-rehberlik çalışmaları yapılır

Çocuğun yaşı ve gelişimine uygun olarak genel olarak görsel ve işitsel materyaller kullanarak eğlenceli ve verimli ders yapmaya özen gösteririm. Sosyal hayatında yönlendirmeler yapmaya çalışarak okul hayatını planlı yaşamasını sağlayarak disipliner yaklaşımlarla çocuğa gelişim sağlamaya çalışırım.

₺50/saat
Edanur
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji lisans öğrencisinden Mersinde ilkokul ortaokul lise düzeylerinde Türkce sosyal ve hatta temel matematik dersleri

Her zaman ihtiyaca göre hareket etmenin daha faydalı olduğuna inanirim ve tabi bunun yaninda en önemlisi kişiye uygun nitelikte bir ders planı , işleyişi ve her dersin öncesinde mini bir motivasyon turu yapmanın verimi artıracağını düşünüyorum.

Muğla
₺50/saat
Oğulcan
İlk ders ücretsiz!

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans Öğrencisinden Eğitim, Kariyer ve Kişisel Danışmanlık

Eğitsel anlamda güncel ve alanda yeni ders çalışma yöntemleri ve teknikleri aracılığıyla (pomodoro tekniği, hafıza sarayı tekniği vb.) insanlara öğrenmeyi öğrenmeyi ve kendi öğrenme stillerini öğretiyorum ve bireysel destek veriyorum.

Osmangazi
₺50/saat
Zeynep
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı bölümü, formasyonlu öğretmenden ilkokul ve lise düzeyi özel ders

Her öğrencinin öğrenme tarzı aynı değildir. Öğrenci ile işbirliği yaparak en iyi öğrenme modeli üzerinden, ihtiyaca yönelik ders işleme yöntemi kullanırım. Her öğrenci için ayrı ders planı hazırlarım.

₺45/saat
Fulya
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce iktisat mezunu olarak ilkokul ortaokul tüm derslerde severek yardımcı olurum .

Dersleri öğrenciyi tanıyarak önce onu anlayarak ve gerçekten neye ihtiyacı olduğunu ailesiyle konuşarak ortak bir yol bulup ilerleme taraftarıyım .

Sakarya
₺40/saat
Tuğçe
İlk ders ücretsiz!

Okul derslerine ve ödevlerine her türlü yardımın yanında psikolojik destek de verilir .

Derslerimi öncelikle konunun genel olarak içeriğinin ne olduğunu öğrencime aktarırım. Daha sonra farklı kaynaklara bakarak anlaşılır ve tablolarla ve kelime anlamlarının da içeriklerinin olduğu bir özet çıkarırım ve bunu öğrencimle de paylaşırım bütün içeriği anlattırırım.

Çekmeköy
₺60/saat
Begüm
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Özyeğin üniversitesi endüstri mühendisliği 3. sınıf öğrencisinden lise matematik dersi takviyesi verilir

Öğrencinin seviyesini tespit edip onun anlayabileceği en uygun yöntemi bulmaya çalışırım. Günlük hayat örnekleri, teorik veya kendisini öğrenmeye itecek teknikler geliştirmeye çalışırım. Her öğrencinin öğrenme şekli farklıdır, hepsine aynı eğitimi vermenin etkili olduğunu düşünmüyorum. Bunu önlemek için elimden geleni yapmaya gayret ediyorum.

Gaziantep
₺60/saat
Elif
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi mezunundan anaokulu ve ilk-orta-lise derslerine yardımcı, İngilizce sınavlara hazırlıkta özel ders öğreticisi

Derslerimi öğrenicinin seviyesi ve profiline göre ayarlarım. Düzenli geri besleme, aşamalı bir şekilde istenilen seviyeye ulaşma ve dış motivasyona katkı olma temel dinamiklerim arasındadır. Tabi, karşılıklı anlaşma ve güven esasıyla.

₺50/saat
Gizem
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Akdeniz üniversitesi öğrencisinden ödevlere yardım, okul derslerine destek, Türkçe, sosyal bilgiler, matematik ve ingilizce dersleri.

Derslerimi öğrencinin ihtiyaçlarına göre önceden planlayıp belirli bir düzen içinde işlerim. Güncel örneklerle, yaratıcı aktivitelerle dersleri ilgi çekici hale getirmek için çaba gösteririm. Ödevler vererek ve belli dönemlerde küçük denemeler yaparak gelişimini takip ederim ve ona göre ilerlerim.

Isparta
₺35/saat
Oğuzhan
İlk ders ücretsiz!

Hukuk fakültesi öğrencisinden ispartada bölüm tercih önerileri , derslere ve ödevlere destek , okulda ve sosyal yaşamda başarili bir hayatin sirlari...

DERSLERİMİ , ÖĞRENCİNİN KARAKTERİNE GÖRE YÖNLENDİRİRİM. NELER İSTEDİĞİNİ , NELERE İHTİYACI OLDUĞUNU ANLAR , ONLARA GÖRE REÇETE OLUŞTURURUM. STANDART , EZBERCİ DERS PLANLARINDAN ZİYADE İHTİYAÇ VE EKSİKLERE , ÖĞRENCİNİN KARAKTERİSTİK YAPISINA UYGUN OLARAK ÖZEN GÖSTERİRİM.

₺80/saat
Tuğba
İlk ders ücretsiz!

Siyaset Bilimi öğrencisinden ilkokul ve lise seviyesinde yabancı dil, türkçe, matematik ve sosyal bilimler dersleri verilir.

Bence dersler alıcı-verici gibi bir ikilikten ziyade, ortak paylaşımlı işlenmelidir. Öğrencinin dönütleri de çok önemlidir. Önce ben dersi ana hatlarıyla anlatırım ve detaylara birlikte ineriz. Dersin sıkıcı geçmemesi bilgilerin kalıcılığı için önemli. Bu sebeple paylaştığım konu neyse, zevkli hale getirmeye çalışırım.

Kadıköy
₺55/saat
Fatma
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Fizyoterapi ve rehabilitasyon öğrencisinden istanbul anadolu yakasında ilkokul ve ortaokul seviyesinde ödevlere yardım

Herkesin anlama yönteminin farklı olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden öğrenci önce konuyu dinleyip sonra soru çözerek mi ya da direkt soru üzerinden mi konuyu anlıyor bunu analiz edip ona göre ilerlerim. Sıkmadan, bunaltmadan konu tamamen anlaşılana kadar soru çözümü yaparım.

Çankaya
₺60/saat
Pelin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisinden ilkokul, ortaokul öğrencileri için matematik dersleri ve ödevlere yardım

İlkokul, ortaokul öğrencileri için matematik dersleri ve ödevleri konusunda yardımcı olabilirim. Öğrencinin temeline göre önce konu anlatımı, sonrasında soru çözümü yaparak matematik temelini anlamaya dayalı öğretme tekniği ile ilerlerim. Sonuç odaklı değil gidişat odaklı, matematiği eğlenerek anlatırım.

Şişli
₺60/saat
Özlem
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hukuk fakültesi öğrencisinden okul derslerine takviye ve destek, ödevlere yardım, ingilizce eğitimi.

Öncelikle öğrencinin düzeyini belirlemek için kolay orta ve zor seviyede birkaç test çözmesini isteyip seviyesini tespit ettikten sonra o doğrultuda çalışma planımızı yapabiliriz. Bundan sonraki aşamada ise öğrenci liseye hazırlık sınavı ya da üniversite sınavına hazırlanıyorsa sistematik bir çalışma takvimi hazırlanıp o doğrultuda hareket edeceğiz.

İstanbul
₺65/saat
Bersu
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Fizik öğretmenliği öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin derslerine yardımcı olabilirim ya da ortaokul ve lise öğrencilerine matematik ve fizikte (fen bilgisi) yardımcı olabilirim.

Dersleri öğrencinin en çok zorlandığı ya da ihtiyacı olduğunu söylediği konular üzerinde çalışmalar yaparak başlarım. Sonra eski konuları tekrar ederek dersi pekiştirmesine yardımcı olurum. Ders ablalığında ise herhangi bir dersin notlarını ezberlemesinde, not çıkarmasında ya da derse odaklanmasında yardımcı olurum.

₺75/saat
Hatice
İlk ders ücretsiz!

Tasarim ve konstrüksiyon öğretmeninden ödevlere destek programi ve öğrenme odakli eğitim dersleri

ÖĞRENCİNİN ÖĞRENME KABİLİYETİNİN HANGİ YÖNDE OLDUĞUNU ÖĞRENMEKLE BAŞLARIM.

Kuşadası
₺50/saat
Melda
İlk ders ücretsiz!

Eğitim fakültesinden mezunum. Kuşadası'nda ilkokul ve ortaokul öğrencilerine matematik, fen bilgisi, türkçe, sosyal bilgiler dersi veriyorum.

Derslerimi öğrencinin durumuna, ilgilerine, anlama düzeyine göre işlerim. Ama genellikle öğrenciyle karşılıklı konuşarak, soru cevap yaparak, öğrenci merkezli işlerim. Konuyu anlattıktan sonra mutlaka konuyu pekiştirmek için test çözdürürüm. Öğrencinin işlenen konuyu ezberlemesini istemem kendi cümleleriyle konuyu anlatabilmesini ve konuyu anlamasını isterim .

Ortahisar
₺50/saat
Muiniddin
İlk ders ücretsiz!
₺60/saat
Menekşe
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mimarlık öğrencisinden tatil döneminde izmirde okul döneminde ise İstanbulda matematik ve fen bilimleri

Belirli bir ders düzeni kurmaktansa öğrenciye yönelik çalışma düzeni oluşturma taraftarıyım. Öncelikle eksikleri tespit edip daha sonra öğrencinin eksiklerini göz önünde bulundurarak bunları tamamlama üzerine yoğunlaşıyorum. Ödevler konusunda ise ödevleri yaptırmaktan öte konuyu kavramayı sağlayıp kendi ödevlerini yapamasını sağlamak önceliğim.

Beyoğlu
₺100/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversite'si Çocuk Gelişimi Ve Eğitimi Öğrencisinden Özel Olarak Sizlere / Çocuklarınıza Eğitim Ve Gelişimini Desteklemek

Çocukların "Bedensel gelişim, Devinsel gelişim, Cinsel gelişim, Bilişsel gelişim, Dil gelişimi, Duygusal gelişim, Toplumsal gelişim, Ahlak gelişimi" gibi gelişim alanlarında bilgiye sahibim, bu gelişim alanlarına göre çocuklarınızın takibini yapıp alanlara yönelik eğitim ve oyun programları düzenleyebilirim.

₺70/saat
Sefa
İlk ders ücretsiz!

Fırat üniversitesi mekatronik mühendisliği öğrencisinden matematik, geometri ve fizik derslerinde öğrenciye öğrenme tekniği kazandırarak uygulamalı dersler verilir.

Derslerimi öğrenci odaklı işlerim. Temel bilgisine kadar inerim ve bu temel bilgisi üzerinden bildiklerini kullanarak derse başlarım. 1 saatlik ders süresinde 1 konunun 5 alt başlığını örneklerle destekleyerek anlatım görseli oluştururum. Daha sonrasında bu konularla ilgili bütün seneryodaki örneklerin en az 2 en fazla 3 tanesini çözer ya da çözdürürüm.

Şahinbey
₺50/saat
Ebru
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sosyoloji bölümü ve sosyal hizmetler bölümü mezunundan Gaziantep'te ilkokul ,ortaokul ve lise öğrencilerine ders verilir.Birlikte başarabiliriz

Derslerimi öncelikle soru sorarak işlerim öğrencimin işleyeceğim konu hakkında bilgisi var mı ön hazırlık yapmış mı bunları ölçerek ve öğrenerek ona göre derse başlarım 😊 Eğlenerek öğrenmek en sevdiğim yöntemdir o şekilde ders işlerim 😊

₺75/saat
Atakan
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçili ve Ösym 2017'de ilk 200'e girmiş bir Elektrik-Elektronik öğrencisinden ders almak ister misin?

Derslerimi genel olarak konuya dair kavramların tanımı üzerine kısa bir bilgilendirme ile başlarım, açıkça fark edilebilir ki son yıllarda ÖSYM karmaşık problemler yerine kısa ve öz tanım içeren soruları sormayı gerçekten seviyor.

₺40/saat
Ece
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmenliği okuyorum. Mersin'de ilkokul ve lise seviyesinde fen bilgisi hariç bütün derslerde yardımcı olabilirim. :)

Ders işlemek herkes için farklı olur. Demem o ki her birey aynı konuyu aynı şekilde anlayamaz. Sizinle deneme dersleri yaparız ve kişilik analiziniz oluşur. Dersi anlama şeklinize göre ders görürsünüz. Oyun kartları? Küçük notlar? Soru cevaplar? Seçim sizin gelin başlayalım.

Pendik
₺50/saat
Sevde
İlk ders ücretsiz!

Üniversite mezunu kişiden İstanbul'da ilkokul öğrencilerine ödevlere yardım ve alan derslerine destek

Dersi birer birer konu olarak işleyip işlediğim konunun hemen ardından öğrenciyle birlikte konuyu pekiştirmek adına örnekler çözeriz ardından öğrencinşn konunun hakimiyetinin ne kadarını kazandığını görmek adına ufak çaplı quize tabii tutarım.Kolay pratik öğrenme metotları uygularım.

₺60/saat
Başak
İlk ders ücretsiz!

Ekonometri mezunu öğrenciden Matematik, Türkçe, Fen Bilgisi dersleri ve ödevlere destek verme

Derslerimi öğrencinin zekasına nasıl girecekse, gerek bilgisayar oyunlarıyla bağdaştırarak gerek sporla bağdaştırarak gerekse öğrencinin farklı ilgi alanlarıyla bağdaştırarak öğretmeye çalışırım. Derslerim ilkokul ve orta okul öğrencilerine yöneliktir.

Darıca
₺50/saat
Baki
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmeninden ilkokul öğrencilerine Matematik Türkçe Fen Bilimleri dersleri verilir. Okul ödevlerine yardımcı olunur.

-Derslerde hayat ile bağlantı kurarak eğlenceli bir şekilde öğretimi sağlarım. -Yaşayarak öğrenmenin öğrenci için daha faydalı olduğunu düşünüyorum ve derslerimde gereken yerlerde uyguluyorum. -1 ders saatimizin ilk dakikaları sohbet ile geçer. Daha sonra öğrenciyi tanıdıkça dersleri o öğrencinin yapısına göre şekillendiririm.

Üsküdar
₺70/saat
Tansylu
İlk ders ücretsiz!

Matematik Bölümü öğrencisinden İstanbul içerisinde, okula destek amaçlı ve sınavlara yönelik Türkçe ve İngilizce olarak Matematik dersleri verilir. En az iki yıllık deneyimim vardır.

Derslerimi 80 dakika işlerim. Genel olarak okulda dersin konusu benden önce işlenmiş olduğu için önce öğrenciye birkaç soru sorarak onun bilgisini ve ne kadar anladığını ölçerim. Ardından konuyu anlatır, anlaşılmayan/zorlanılan yer varsa üzerinde daha çok durur ve örnek olarak bol bol soru çözerim.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm okul derslerine destek derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size okul derslerine destek öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Okul derslerine destek dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır