Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Okul derslerine destek özel dersleri

Tüm Türkiye'de 6 958 öğretmen sizi bekliyor.

okul derslerine destek özel dersi seçeneklerimiz

Kağıthane
₺80/saat
Demet
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisinden lise öğrencisine temel matematik ve kimya dersleri verilir.

Okulun veya öğretmenin önerdiği kaynaklar üzerinden soru analizi ve çözümüyle ders verdim. Öncelikle öğrencinin konuya ilişkin bilgilerini sorgularım. Daha sonrasında örnek bir kitaptan kısa konu anlatımı ve soru analizi çözümüyle dersi tamamlarım. Gelecek derse bitirmesi üzere konuya yönelik alıştırmalar veririm.

Çanakkale Merkez
₺60/saat
Volkan
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Mezunun'dan ilköğretim, ortaöğretim, lise düzeyinde okul derslerine takviye dersleri. Ayrıca her düzeyde İngilizce eğitim dersleri.

"Ağaç yaşken eğilir" atasözümüzü her zaman eğitmenlikte mottom olarak değerlendirdim ve buna göre yol aldım. Analitik düşünceye önem veren, geliştirici ve çağdaş metotlar üzerine kurgulanmış, hızlı ve pratik düşünmeyi sağlayan, yenilikçi öğrenim metotları kullanarak bir eğitim alınmasını sağlıyorum.

İstanbul
₺80/saat
Öznur
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Odyoloji Bölümü 3.sınıf öğrencisinden ilkokul ve lise düzeyinde matematik ve geometri dersleri

Konu anlatımı ihtiyacı varsa kaynak bir kitap üzerinden dersi işlerim ve örneklerle, sorularla üzerine katarak devam ederim. Konuyu anladıktan sonra birkaç soru örneğini kendim çözerim ve daha sonra müdahale etmeyecek şekilde öğrenciye fırsat tanırım ve soruları nasıl çözdüğünü kontrol ederim.

Etimesgut
₺65/saat
Seçil
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi iktisat öğrencisinden tyt-ayt sınavına hazırlık lise ortaokul okula destek MATEMATİK GEOMETRİ DİL ANLATIM özel ders verilir

DERSLERİMDE ÖĞRENCİNİN DURUMUNU GÖZLEMLEYİP ONA GÖRE KAYNAK GETİRİRİM. ÖĞRENCİNİN TEMELİNE İNEREK NERDE SIKINTI VARSA ÇÖZÜMLEYEREK DEVAM EDERİM. ÖNCE KONUNUN ÖZÜNÜ ANLATIP PEKİŞTİRME SORULARI ÇÖZERİZ SONRASINDA ÜNİVERSİTE HAZIRLIK SORULARIYLA VE O DERECE ZORLUKTA SORULAR ÇÖZÜP KONUYU ÖZÜMSEMEYİ AMAÇLARIM EN SON OLARAK ÖDEVLENDİRMEYLE TAKİP EDERİM.

Kabaoğlu Köyü/İzmit
₺35/saat
Gözde
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tarih bölümü öğrencisinden ilkokul düzeyinde tüm derslere özel ders verebilirim sinavlarda yardımcı da olabilirim

Derslerimi öncelikle öğrencime anlatarak sonra anlattiklarimi not tutturarak anlattiklarimi anlamismi anlamamis mi diye küçük küçük sorular sorup eksiklerini not alarak işlemeye özen gösteririm bol bol test cozdurup ödev verebilirim haftada en az öğrencinin seviyesini uygun kitap okumasına özen gosteririm

Buca Osb
₺40/saat
Serenay
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyoloji ve Felsefe öğrencisinden sınavlara hazırlık ve derslere destek dersleri. Türkçe, ingilizce, tarih, coğrafya dersleri için konu anlatımı ve soru çözme teknikleri ders

Derslerimi yüzyüze veya grup dersi şeklinde işlerim. Öğrenciyi problem odaklı düşünmeye sevk ederim ve konuları kalıcı kılmak adına farklı yöntemler denerim. Özellikle ÖSYM sınavları söz konusu olduğunda paragraf sorularını kavrama ve çözme üzerine dersler veririm ve farklı derslerde öğrencinin bilgiyi özümsemesine yardımcı olurum.

Kütahya Merkez
₺45/saat
Elif
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mesleğinin kutsallığının bilincinde Sınıf Öğretmenliği öğrencisinden okul derslerine ve ödevlere tam destek

Öncelikle derslerimi anlatmadan önce öğrencilerin düzeyini anlayabilmem ve bu konuda doğru yöntem ve teknikleri seçebilmem için, onların hazırbulunuşluk seviyelerini beyin fırtınası yöntemi bile anlamaya çalışırım. Seviyelerini öğrendikten sonra ders içeriğine göre uygun materyaller, video veya oyun desteği ile dersimi işlerim.

Eyüp
₺60/saat
Ayşenur
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmenliği öğrencisinden ilköğretim öğrencilerine ödev, ders, oyun ablalığı ve başarı danışmanlığı

Derslerimi akılda kalıcı ve eğlenceli olacak şekilde işlerim. Ezberletmek yerine mantığını kavratmaktan yanayım. İlk hedefim öğrenciye dersi sevdirmek ve çalışma alışkanlığını kazandırmaktır. Öğrencimi hem başarı sahibi hem de iyi bir insan olarak yetiştiririm.

Esenler
₺45/saat
Emre
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İTÜ bilgisayar mühendisliği öğrencisinden Lise Ortaokul İlkokul için özel dersler uygun fiyatlardan verilir

Derslerimi tamamen mantığa uygun şekilde anlatarak akılda kalıcılığı arttırır ve daha kolay anlaşılmasını sağlarım.Ayrıca sınavlara girdiğim tarihler yakın olduğu için hem üniversite sınavı hem de liseye giriş sınavı hakkındaki deneyimlerimi de aktararak sınav başarınızı arttırmanıza yardımcı olabilirim.

Malatya
₺100/saat
Büşra
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili Ve Edebiyatı Öğretmeninden, ilkokul, ortaokul için Türkçe dersleri. Lise ve kpss hazırlık öğrencileri için Türkçe ve Türk Dili Ve Edebiyatı dersleri verilmektedir.

Konuları işlerken bol bol etkinlik yaptırma ve soru çözdürme işlemine başvururum. Konu anlatildiktan sonra da farklı kaynaklar taratirim. Her konunun sonunda tarama testleri ile anlaşılma durumuna bakıp gerektiğinde tekrar konu anlatımı, etkinlik yaptırma ve soru çözme işlemi gerçekleştiririm. Verdiğim ödevlerin yapılmasına önem veririm.

İzmir
₺75/saat
Serdar
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Her cocuk seviyesine uygun ölcüde eğitim hakkına sahiptir. Bu okullarda her zamana saglanmayabilir. Cocuk yeterli sevgi ve ilgide mutlaka gelişim gösterecektir.

Sınıf öğretmeniyim. Dersleri ezberden uzak, mantık cercevesinde ögrenme şeklinde calışırım. Kaynaştırma ögrencileriyle de calıştım. En temel seviyede ders verebilirim. İlk ders ücretsizdir. Memnun olunmadıgı takdirde gereken yapılır.

Adana
₺80/saat
Aslıhan
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji öğretmeninden İlköğretim Fen bilgisi ve matematik dersleri verilir. Ödevlere yardımcı olunur.

Öğrencinin genel olarak konu ile ilgisini ölçmek için önce bir öntest uygularım. Daha sonra konuya giriş yaparak dersi anlatmaya başlarım. Öğrenciyi pasif kılmam karşılıklı soru cevapla işleyişe devam ederim. En son öğrencinin sorularını alır, genel bir tekrar eder, dersi sonlandırırım.

Maltepe
₺35/saat
Samet
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Üniversite hazırlık öğrencisinden ilk okul ve orta okul düzeyinde eğitim ve ödev çalışmaları

Dersleri öğrencimin ilgi düzeyine göre seviyelere bölerim, her öğrencide farklılık gösteren öğrenebilme seviyesini gözlemler,ona göre davranırım. Keza oldukça sabırlı ve sakin biriyimdir. Okul ödevlerinde, proje ödevlerinde, çalışma programı konusunda yardımcı olabilirim.

₺50/saat
Gözde
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sosyoloji bölümü öğrencisinden ıspartadaki ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin ödevlerine yardım ve günlük tekrar

farklı örnekler vererek öğrencinin de kafasını karıştırmadan okulda öğrendikleri ile aynı doğrultuda ders anlatırım, konu tekrarıyla kısa süreli ezberi önleyerek kalıcı bilgi olmasına sağlarım, test ve türlü etkinliklerle konuların pekiştiririz, kitaplara hakkı olan sevgi ve saygıyı göstermesi için vve kaliteli ve önemli dünya klasiklerin katkılarıyla kaliteli b

Ataşehir
₺52/saat
Hazal
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sabancı Universitesi Psikoloji öğrencisinden Türkçe,İngilizce ve tüm Sosyal Bilim derslerine ve sınavlarına yardim edilir.

Derslerim öğrencilerin istek ve amaçları doğrultusunda işlenir. Genel hatları ile, konu anlatım, konu tekrarı ve soru çözümü ile pekiştirilir. Tüm dersler not çıkarılarak anlatılir ve de önemli yerler öğrencinin sonradan çalışabilmesi için işaretlenir. Öğrenciden gelen ders örneklerinin de çözümü yapılır.

₺50/saat
Pınar
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeninden Türkçe ve Edebiyat derslerine özel ders.

Derslerimi samimi bir hava içerisinde hem öğretmen öğrenci hem de abla kardeş ilişkisi içerisinde işlerim. Şimdiye kadar tüm öğrenciler memnun kalmıştır.

Ataşehir
₺60/saat
Gülnur
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Öğrencilerimin okul ödevlerine yardım ediyorum ve aynı zamanda eğitim danışmanlıklarını yapıyorum .

Derslerimi öğrencime sunarken normalde bildiğim yöntemlerin yanında yeni öğrendiğim farklı öğretim tekniklerini de kullanıyorum. Öğrenilen konunun ardından test veya klasik sorularla pekiştirilen konular kalıcı olur , bu yöntem eğitim hayatım boyunca beni başarıya ulaştıran yöntem diyebilirim.

İstanbul
₺35/saat
Sena
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İstanbul’da ilkokul ortaokul veya lise seviyesindeki öğrencilere okul derslerine destek verebilirim farklı şehirlerdeki öğrencilere ise online olarak webcam üzerinden iletişim sağlayabiliriz

Ders anlatımı konu işleme test çözme teknikleri Konuları anlamadıysa tekrar ediyorum Sınav zamanlarında örnek sınavlar yaparak öğrenciyi sınava alıştırıyorum Ödevlendirme ve ödev kontrolü yaparak sonraki hafta ödevin anlaşılamayan kısımlarını öğrenci ile çözüyorum Planlı çalışarak belirli bir hedef oluşturmada yardımcı oluyorum.

Erdek
₺40/saat
Duygu
İlk ders ücretsiz!

Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Öğrencisinden Balıkesirin Bandırma Ve Erdek ilçelerinde öğrenim gören lise öğrencilerine Felsefe dersi verebilirim.:)

Dersi Öğrencinin Anlayacağı şekilde anlatmaya çalışırım. Gerek video gerek slayt şeklinde işlerim. Olabildiğince yormadan ve anlaşılır bir şekilde. Her konunun ardından mutlaka soru cevap yaparım.

Bahçelievler
₺50/saat
Fatma
İlk ders ücretsiz!

Marmara Üniversitesi Fen Bilgisi ve Ilköğretim Matematik öğretmenliği 3.sınıf öğrencisinden özel ders

Dersler öğrencinin ihtiyacına göre planlanır. Eğitim fakültesinde öğretilen tüm öğretme şekilleri kullanilir. Dersler öğretmen üzerinden değil, öğrenci aktifligi üzerine işlenir.

Mezitli
₺40/saat
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

Deneyımli ,Fen lisesi ögretmeninden uygun ücretlı fen bilgisi, matematik, fizik,ilkokul ve ortaokul takviye , ozel ders okula ve sınavlara hazırlık

Ders ısleme yontemı ogrencıye gore degısır, amac ogrencının anlaması ve benzer soruları tek basına cozmesı , boyle olursa hem ogrencı hem ogretmen mutlu olur

Yenimahalle
₺60/saat
Eda
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği 4. sınıf öğrencisinden ödevlere ve okul derslerine yardım

Derslerimi önce anlatırım sonra öğrencinin seviyesine ve hazırbulunuşluluk düzeyine göre somutlaştırmaya çalışarak tekrar konuyu pekiştiririm formülleri ditekt dayatma değil de ispatlama yolundan giderim

Çankaya
₺30/saat
Dilek hazal
İlk ders ücretsiz!

İngilizce çevirmenlik bölümü öğrencisinden Ankara'da okula destek amaçlı ilk okul öğrencilerine ders

Öğrenciyi sıkmamaya gayret gösteririm bunun için de işlediğimiz konuyu görsellerle desteklerim ayrıca konu bittiğinde bol bol soru çözerek öğrendiğini pekiştirmesinde yardımcı olurum

Sarıyer
₺45/saat
Kenan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisinden, İstanbul'da, derslere destek ve sınavlara hazırlık için; Matematik, Fizik, Kimya, Geometri, Fen ve Teknoloji dersleri.

Öncelikle dersi anlatırım. Anlatırken öğrencinin aklında soru oluştuysa hemen cevaplarım. Konu tamamen anlaşılınca yardımcı kaynaklardan soru çözüp yapamadığı kısımları tekrar anlatırım. Konuyu mantığı ile anlatıp ezber bozan bir sistemim vardır. Aradan yıllar geçse bile ben bunu öğrenmiştim diyeceksiniz. Ücretsiz ilk ders fırsatıyla deneyip görebilirsiniz.

Çorum
₺50/saat
Melisa
İlk ders ücretsiz!

Yapamadığınız ödevleri yada yardım isteğiniz tüm derslere yardımcı olabilirim severek böylelikle düşük not almazsınız

ödevin konusunu ve şartlarını ve öğrencinin nasıl şeyler isteği üzerine değişir siz isteyin ben yapıyım arkadaşlar elimden geldiğince tabi ki böylelikle ikimizde mutlu oluruz ben size yardım etmiş olurum siz de mutlu olursunuz herkes mutlu olur kısaca

Eyüp
₺50/saat
Ayşegül
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İstanbul üniversitesi mezunu ve ikici üniversite okumaktayım.ilkokul,ortaokul öğrencilerine ders verebilirim,ödevlere yardımcı olabilirim

Derslerimi ögrencilerin ön bilgilerini yoklayarak başlarım eksiklikleri tamamlar o konunun mantığını çocuğun ilgi alanina uygun bir sekilde kavratırım.Konu konu sorularla veye görsel metaryellerle desteklerim eğer konuda %90 lık öğrenme varsa diğer konuya geçerim diğer konu bittiğinde tekrarla önceki konuyu unutmamasını sağlayarak bütünlüğü korurum.

Ataşehir
₺55/saat
Hilal
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İlahıyat fakultesi öğrencisinden ilköğretim öğrencısıne özel ders ve ödevlerine yardımcı olma imkanı.. Ayrıca dini eğitim ve dersi verebılırım

Öğrencimin durumuna ve önceliğimize bakarak derslerimi incelerim. Eger oğrencım görsel zekaya sahipse görsel semalar ve cızımler yaparak dersımı ıslerım. Eger öğrencım ezber ve duyusal bır zekaya sahpse konuyu sureklı kendısıyle beraber tekrar eder konuyu cok ıyı anlamasını saglarım.

Palandöken
₺25/saat
Özge
İlk ders ücretsiz!

Erzurum teknik üniversitesi felsefe öğrencisinden lise ve ilkokul öğrencisine okul sınav ve derslerinde yardımcı olurum

Önce öğrencimi tanırım onun seviyesini öğrenirim ona göre kendime bir yol çizerek devam ederim seviyesine uygun ders anlatımı yaparım test cözdürürüm uygulama yaptırırım

Uşak
₺20/saat
Feride
İlk ders ücretsiz!

Sınıf ogretmenligi öğrencisinden ilk ve orta okul seviyesinde tüm derslere destek ve yardımcı olunur

Derslerimi öğrencinin eksik ve zayıf yönlerine göre yönlendirir güçlü olduğu yerleri daha iyi duruma getirmeye çalışarak ilerlerim.

₺50/saat
Sultan
İlk ders ücretsiz!

Okul da başarı nasıl yakalanır ve ders çalışmak eğlenceli hale nasıl gelir

Derse hazırlıklı ve donanımlı gelerek öğrencilere her konuda yardımcı olabilmek. Ders çalışılan zamanın bir eğlence zamanı olarak görülmesini sağlamak ve öğrencilerin ders saatini iple çekmelerini sağlamak.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Eski öğrencilerimiz
Okul derslerine destek öğretmenlerini değerlendiriyor

Öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için,
eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz.
Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Kadir beyle tanıştığımıza cok memnunum. Kendisinin tavrı, duruşu sakinliği öğrencimizi cesarerlendirmiş görünüyorki son zamanlarda dersleri konusunda hevesli. Kendisine cok tesekkür ederiz. Yola devam :)

F
Fırat, Élève
1 ay önce

Harika! Kendisi çok tatlı dilli ve sevecen bir insan. Felsefe dersini benimsemiş biri. Felsefeden nefret eden bana, felsefeyi sevdirdi. Yks sınavımda çok işime yarayacağından eminim. Şiddetle tavsiye ediyorum

B
Berke, Élève
1 ay önce

Tüm okul derslerine destek derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size okul derslerine destek öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Okul derslerine destek dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır