Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Okul derslerine destek özel dersleri

Tüm Türkiye'de 4 078 öğretmen sizi bekliyor.

okul derslerine destek özel dersi seçeneklerimiz

Şişli
₺150/saat
Çağrı
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli Özel Okul Öğretmeninden İlkokul Derslerine ve Ödevlere Yardımcı Çalışmalar

Çocukların öğrenmesi eğlendikleri zaman kalıcı hale gelmektedir. Ders planlamalarımda bu cümle çıkış noktasıdır. Çocuk edebiyatının gücüne inanırım. Öğrencilere kitap okumayı sevdirmek de okuldan ve derslerden daha çok keyif almalarını sağlayacaktır.

₺35/saat
Eren
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!
Sarıçam
₺40/saat
Esra
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmeniyim son senem ilkokul ortaokul okul derslerine destek, istenilen alanda özel ders veriyorum. İlk dersler ücretsiz! (matematik,tarih,türk dili edebiyatı, dil ve anlatım)

Öğrenci odaklı öğretim modellerini kullanırım. Ödev vermektense birlikte çözüm sürecini tercih ederim. Konu anlatımını sorular üzerinden yaparak öğrenciyi çözüm teknikleri üzerinden geliştirmeyi planlarım.

₺40/saat
Hatice
İlk ders ücretsiz!

Hemşirelik ögrencisi olup Samsun da ilkokul,ortaokul,lise seviyesinde tüm derslerine yardımcı olabilmek isterim

Öncelikle dersi verdiğim kişinin dersi algılama şekline göre veririm.Kendi nasıl anlatim tarzindan hoşlanıyorsa ve algılıyorsa kisinin görüşlerini alırım. Derste ne ögreniceksek onu başta anlatırım.Örnek bol soru çözdukten sonra kişinin çözmesini isterim.Yapamadığı yerlerde gerekirse konuyu tekrar anlatırım.

₺100/saat
Sema
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli öğretmenden fen bilgisi ve matematik dersleri. Yazılıya hazırlık, okula destek, başarıyı arttırmak.

Bir önceki dersin tekrarını mutlaka yaparım ve varsa verdiğim ödevleri kontrol ederim. Yapılamayan veya yanlış yapılan sorulara çözüm getiririm. Her şey yolundaysa yeni konuya giriş yaparım. Konuyu anlattıktan sonra anlaşılmayan bir nokta yoksa soru çözümüne başlarım.bol soru çözmek bu işin püf noktasıdır.

₺50/saat
Gözde
İlk ders ücretsiz!

İşletme Yüksek Lisans mezunundan, Edirne'de, ilkokul, orta ve lise öğrencilerine Türkçe veya İngilizce dersleri

Öncelikle derse odaklanabilmek ve kolayca öğrenebilmek adına güncel bilgilerle ve görsel sunumlarla daha eğlenceli hale getirebilmek en önemli amacımdır. Derslerimi belirli bir program çerçevesinde uygularım. Konu ve başlıklara ayırarak, önemli yerlerin üzerinde durup, ona göre sınıflandırmaya çalışarak bu sayede daha verimli olacağımıza inanmaktayim.

Beşiktaş
₺40/saat
Nisanur
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tam burslu isletme ogrencisinden matematik dil bilgisi coğrafya ve universite sinavina destek dersi

Dersleri yuz yuze islemeyi tercih ediyorum. Once konu ile alakali sorulari inceleyip daha sonra konuyu netlestirmeyi tercih ediyorum. Ve daha sonrasinda bol bol pratik.

Kahramanmaraş
₺40/saat
Esmira
İlk ders ücretsiz!

Mimarlık öğrencisinden Kahramanmaraş da ikamatgah eden ilkokul ve ortaokul öğrencilerine matematik türkçe fenbilimleri derslerinde uygun ücret karşılığında öze l ders verilir.

Genellikle derslerimi sohbet tarzında işlerim.Ben anlatırım.Daha sonra neler anladığını bana anlatmasını isterim.Evde de soru çözmesini ve gerekli yerleri not almasını isterim.

Konya
₺30/saat
Ikra
İlk ders ücretsiz!

Tıp fakültesi öğrencisinden Konya'da ilkokul ve ortaokul seviyesindeki matematik dersleri ; lise içinse geometri dersleri

Matematik ve geometri derslerinde soru , cevap şeklinde . Öğrencinin seviyesine göre kolaydan zora doğru soruları tek tek birlikte çözerek öğrencinin kavramasını amaçlarım. Tabi buna göre konuda eksik olduğunu tespit edersek , öncelikli olarak konu anlatımı yaparım. Konunun kavranana dek bol bol örneklerle soruları mantığıyla pekiştiririz.

İzmir
₺40/saat
Büşra
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!
Üsküdar
₺60/saat
Neslişah
İlk ders ücretsiz!

Yabancı dil öğrencisinden rusça ingilizce destek. Ortaokul ve lise öğrencilerine edebiyat, tarih, dilbilgisi derslerinde destek, sabırlı ve disiplinli çalışmayı öğrenmesinde yardım , tartışma ve görüş

Dersi somut örneklerle işleyemeye ve öğrencinin de hayal gücünü kullanmasını düşünmesini sağlayacak şekilde işlemeye çalışırım. Bir konuyu anlatırken onu sınıflandırmaya, genellemeye ve özelleştirmeye çalışırım. Görsel ya da işitsel hafızalarından hangisinin güçlü olduğunu anlamaya çalışır, ona göre bir program çıkartırım.

Battalgazi
₺50/saat
Emine
İlk ders ücretsiz!

Zihin engelliler öğretmenliği son sınıf öğrencisinden otizm, zihin engeli, 0-3 yaş arası çocuklara erken çocuklukta özel eğitim, işitme engeli, görme engeli, öğrenme güçlüğü ve DHAP olan bireylere ÖZE

Derslerinde öğrenci ihtiyacına göre küçük adımlar programı, fırsat öğretimi, etkinlik çizelgesi, yanlışsın öğretim yöntemleri, doğrudan öğretim ve video model öğretim yöntemlerini biliyorum ve uyguluyorum. Bunlar dışında serbest etkinlikler yaparak öğrencilerimle etkili iletişim kuruyorum.

₺50/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Süleyman Demirel Üniversitesi sosyoloji öğrencisinden derslere yardım , öğrenci koçluğu kişisel eğitim koçluğu

Bölümüm gereği okulum bitince aile danışmanlığı ve öğrenci koçluğu yapıcağım için öğrencilerime bu konuda en iyi yardımı vereceğimden hiçbir velinin şüphesi olmasın aynı zamanda ise öğrencilerimle birebir dersler çalışma programları hazırlayıp sınavlarında ve aynı zamanda sosyal hayatlarında başarılı bireyler olmasını sağlamak benim asli görevim olacakt

Çorum Merkez
₺50/saat
Erdem
İlk ders ücretsiz!

Makine Mühendisnden eğitim koçluğu sistemi ile özel ders. Ortaokul ve lise düzeyinde tüm derslerden destek.

Yazılı, görsel ve çok çeşitli kaynaklar kullanarak konu ile sorulan temel soruları da baz alarak konuyu islerim. Öğrencinin konuyu anlama düzeyini gözlemler ve konu tam kavratilana kadar konu üzerinde dururum.Öğrenciye ilk önce konuyu neden öğrendiğini anlatır mantığını söyler ve mühendislik bakış açısıyla da konuyu çabuk kavramasını sağlarim.

Nilüfer
₺75/saat
Hande
İlk ders ücretsiz!

İlköğretim tum derslere,ortaogretim fen bilgisi ve lise biyoloji derslerine eğlenceli öğrenme yöntemleriyle kalıcı öğrenme.

Derslerimi genelde önce konuyla ilgili verilecek genel kültür bilgilerini vererek başlarım ki o konu öğrencilerimin ilgisini çeksin, daha sonra konuyu anlatip uygulamali bir konuysa onu uygulamalarla pekistirmeye çalışırım. Her dersin basinda bi önceki ders islenenlerin kısa bir tekrariyla baslanir her zaman.

Denizli
₺40/saat
Hülya
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmenliği 3. Sınıf öğrencisiyim. İlkokul seviyesinde ki çocuğa özel ders verebilirim.

Basitten karmaşığa,somuttan soyuta bir yöntem ile dersleri işlerim ve her derse planlı gelirim. Zamsn yönetimini iyi planlarım a. a. A.

Çankaya
₺50/saat
Burcu
İlk ders ücretsiz!

Odtü fen bilgisi öğretmenligi öğrencisiyim. Aynı zamanda kimya bölümünde yandal yapıyorum. Cocukları seven, onlara bir şeyler anlatmaktan keyif alan biriyim.

İlk dersi öğrenciyi tanımakla ve seviyesini anlayarak geciriyorum. Eksikliklerini önce belirliyorum ve ona göre özel program yapıyorum. İkinci dersimde ufak testle baslıyoruz. Hangi zorlukta soruları çözebiliyor onu gözlemliyorum. Daha sonra konu anlatımı yapıp, deney yapmam gerekirse ufak deneyler yapıyorum. Görsel olarak aklında kalmasını istiyorum öğrencinin daha cok.

Afyonkarahisar
₺50/saat
Hatice
İlk ders ücretsiz!

İktisat mezunuyum ilkokul ve orta okul seviyesinde okuldaki tüm derslerde yardimci olabilirim

Derslerimi ezberden ziyade kalici örneklerle güçlendirip daha çok anlamaya ve yorumlaya yönelik işlerim derste en önemlisi karşılıklı iletişimdir benim için

₺40/saat
Ilayda
İlk ders ücretsiz!

Kimya mühendisliği öğrencisinden ilkokul ve ortaokul düzeyinde öğrencilere özel ders verilir.

Genelde haftada 2-3 saat ders veriyorum. Amacım daha çok öğrencilerin eksiklerini tamamlamak ve yeni konulara daha kolay adapte olmalarını sağlamaktır. Bunun için önce okulda öğrendiklerini tekrar edip ödevlerine yardımcı oluyorum. Daha sonra benim verdiğim ödevleri ve soruları yapmalarını sağlıyorum.

Sarıyer
₺45/saat
Başak
İlk ders ücretsiz!

İstanbul teknik üniversite malzeme metalurji müh. Öğrencisinden ortaokul tüm derslere ders, lise sayılsal derslerinde ders verebilirim. Mekan olarak üniversitede çalışıp çalışma motivasyonu yakalayabi

Öncelikle kendimce tecrübelediğim yöntemler var. Üniversite sınavında planlı olup günümü ve zamanını yönetmeyle başarılı olduğumu düşünüyorum. Ders çalışma yöntemlerinde ise öğrenciyle bir analiz yapıp ve işlenecek derse göre bir plan yaparız. Kesinlikle ciddi ve disiplinle ilerledikten sonra tekrar ve test çözmek bile öğrenciyi ileri atar.

Üsküdar
₺35/saat
Özge
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yeni mezun tarih öğretmeninden İstanbul'da ortaokul ve lise öğrencilerinin sözel derslerine destek

Öğrenci odaklı dersleri işlerim. Konuyu kısaca anlattıktan sonra bunu materyallerle ve uygulamalarla çocuk üzerinde desteklerim. Çocuğun veyahut çocukların derse aktif katılımını ön planda tutarım.

Gemlik
₺40/saat
Birolcan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Istanbul Teknik Üniversitesi öğrencisinden matematik ve geometri özel dersi veriyorum hemde ekonomik

Öncelikle nerede eksiğimiz var bunu belirlerim o konuyu evde çalışmasını söylerim daha sonra ona konuyu ayrıntılarıyla özet geçerim ve soru çözmeye başlarız sonra öğrencime ödev verir ve yapamadıklarını yardımcı olurum kısaca nokta atışı yaparım

Zonguldak
₺40/saat
Selda
İlk ders ücretsiz!

Siyaset bilimi ve kamu yönetimi öğrencisinden Türkçe ve matematik dersi verilir teşekkürler

Derleri şu şekilde işlerim; önce okulda öğretilen konuyu pekiştirmek amaçlı tekrar akabinde ise konuyu kavrama Adına soru çözümü.

₺50/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ'lü Mühendislik öğrencisinden ilkokul ortaokul düzeyinde matematik, fen bilgisi ve Türkçe dersleri

Ders işleme yöntemim tamamen bireyseldir, öğrencinin seviyesini anlamaya yönelik başlangıç çalışmaları yapıyorum. Okul durumu ve seviyesi doğrultusunda kapsamlı bir çalışma programı ve ödevlendirme oluşturuyorum.

Antalya
₺20/saat
Emir
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Antalya Adem Tolunay öğrencisi olarak akranlarıma veya alt dönemlere ders veriyorum ortaokul da dahil

Dersleri iki tarafa da uygun olacak şekilde işlerim yakın mesafe olduğu sürece eve de gelebilirim dışarda uygun alanlarda da ders verebilirim

Ankara
₺50/saat
Umut
İlk ders ücretsiz!

Odtü havacılık ve uzay mühendisliği ve eski fizik olimpiyatçısından matematik ve fizik dersleri.

Dersin başında konuyu temel hatlarıyla tanıtırım. Sonra örnekler üzerinden konunun iyice anlaşılmasını sağlarım. Sonra konu hakkında zor bir soru çözerek dersi sonlandırırım .Ders sonunda konu hakkında kolaydan zora doğru gidecek şekilde öğrencimi ödevlendiririm .

Selçuklu
₺100/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji yüksek lisans mezunu..6 yıldır aktif olarak ozel okul, dersanelerde calismaktayim ve ozel ders vermekteyim..

Her ders gecmis konularin tekrarıyla başlarım..yeni konuyu mantığını vererek yaşama yakınlık ilkesini benimseyerek orneklendiririm.varsa onceki konularla baglantisini kurarim, genel ozetler ve tamamlarim.

Başakşehir
₺50/saat
Beyza
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sosyoloji son sınıf ve öğretmenlik formasyon öğrencisiyim. İstanbul’da ilkokul ve ortaokula yardımcı dersler ve eğitim koçluğu.

Derslerimi örnekler üzerine kurarım. Derse girişi öğrecinin dikkatini çekecek şekilde başlarım. Örneklerim kolaydan zora şeklinde olur. Sözel derslerde hikayeler şeklinde anlatım yaparım.

İzmit
₺60/saat
Utku yusuf
İlk ders ücretsiz!

Tıp öğrencisinden 12.sınıfa kadar okul takviyesi. (Anne-babam da özel ders hocası.Tecrübeli sayılırım. )

Dersten önce varsa çıkmış soru veya kalıp soruları hiçbir şey bilmezken okuturum. Böylece öğrenci konu çalışılırken kendisinden ne beklendiğini farkında olup, ayrıntılarla boğulmaz. Sonra konuyu anlatır kalıp soruları ayrıntılı olarak çözerim.

Şahinbey
₺30/saat
Sema
İlk ders ücretsiz!

Gaziantep Üniversitesi Optik ve akustik mühendisliği öğrencisiyim. İlkokula ve ortaokula takviye matematik, Türkçe ve İngilizce.

Öğrenci'nin okulda konuyu anlayıp alamadığını ölçmek için soru çözümü yapıyorum. Eğer konu hakkinda eksikleri mevcutsa önce konuyu anlatır sonra egzersizler geçerim. her diğer derste ise geçmiş ile ilgili sorular sorarım -ki bilgilerini taze tutmak için.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm okul derslerine destek derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size okul derslerine destek öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Okul derslerine destek dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır