Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Okul derslerine destek özel dersleri

Tüm Türkiye'de 6 613 öğretmen sizi bekliyor.

okul derslerine destek özel dersi seçeneklerimiz

Ortahisar
₺35/saat
Damla
İlk ders ücretsiz!

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik; okula uyum, ders çalışma/odaklanma, motivasyon, planlı çalışma becerileri eğitimi ve psikolojik danışma programı, mesleki rehberlik ve danışma

Derslerimi ilk birkaç eğitimde öğrenci ya da danışanı tanımak, problemi belirlemek ve güven ortamını sağlamak üzere işlerim. Daha sonra süreç çözüm odaklı olarak problemler konuşulur ve çözüme gidilir. Eğitim danışmanlığı, motivasyon ve odaklanma üzerine danışmanlık yapılır. Süreç öğrenci odaklı ilerler.

Kağıthane
₺65/saat
Ecenur
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi ekonometri bölümü öğrencisiyim. Matematik, İngilizce, Türkçe derslerinden özel ders vermekteyim.

Derslerimi interaktif bir şekilde işlerim. Konuyu detaylı bir şekilde anlattıktan sonra öğrenciyle birlikte ilk testi çözerek konuyu pekiştirir sonrasında ödev veririm. Öğrenci bir sonraki derste çözemediği soruları sorar, bu soruları bitirdikten sonra eğer konu tamamiyle anlaşılmışsa gelecek konunun temelini atarım.

Beykoz
₺40/saat
Deniz
İlk ders ücretsiz!

Mimarlık 3. sınıf öğrencisiyim. Sayısal ağırlıkta olmak üzere sözel konularda da okul derslerine yardımcı olabilirim. Matematik, geometri, fizik, türkçe, ingilizce derslerinde özellikle başarılıyımdır

Derse girişte öğrencinin seviyesini anlamak için önce anlattığım konu üzerine örnek sorular sorarım. Sonra konuya hakim olma durumuna göre derse başlarım. Örnek sorular sorarak konuyu pekiştiririm ve ödevler veririm. Verdiğim ödevleri takip ederim. Dersi öğrencinin sevmesi en önemli meseledir.

Muratpaşa
₺60/saat
Mazlum
İlk ders ücretsiz!

Akdeniz Üniversitesi Hukuk fakültesi öğrencisinden Antalya ilinde İlkokul lise üniversiteye hazırlık KPSS DGS Matematik ya da Türkçe özel dersi verilir

Öncelikle öğrencimizin durumunu saptamak için genel bir test uygulariz Ardından öğrencinin eksiklerini saptayıp seviyeyi belirleriz Sonrasında öğrencimiz ve veliyle beraber yol haritasını belirleriz Konuları anlatırken öğrencinin anlayabilecegi tarza göre konuyu anlatırız örneğin öğrencinin futbola ilgisi bizim öğrenciye örnek verirken futbol örnekleri vermemizi sağlar

₺30/saat
Gül aleyna
İlk ders ücretsiz!

Siyaset bilimleri ve kamu yöneticisi öğrencisinden ilkokul ve ortaokul öğrencilerine konyada ödev yardımı ve ders anlatımı

Ben öncelikle ödevlere başlamadan önce karşımdaki bireyle bir siyalog kurar onun konuşmasını sağlarım ardından o konuya yavaş bir giriş yapar neler bildiğine bakarım ve en son o bildiklerini bana göstermesini ister onu yüreklendiririm ve aktivitelerle onun kafasında yer edinmesini sağlarım ödevini anlayıcı ve pekiştirici olarak yaptırmaya çalışırım

₺40/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi Gıda mühendisliğinden mezunum. Evinizde ve ya evimde özel ders verebilirim.

Grup eğitimi belli bir kişiye kadar ders de verebilirim çünkü okuduğum lise Anadolu Öğretmen lisesiydi. İletişim kurup, düzen sağlayabilirim. Birebir eğitimi tercih ederim. Saat ve ya belirli günler belirleyerek yardımcı olabilirim. Konuyu anlattıktan sonra örnek konu ve ya sorularle pekiştirebilirim.

₺50/saat
Ece
İlk ders ücretsiz!

Yüksek Lisans mezunundan ilkokul öğrencilerine tüm derslerden özel ders verilir,ödevlerine ve sınavlarına yönelik etüt çalışmaları yapılır.

Yüksek Lisans mezunundan ilkokul öğrencilerine tüm derslerden özel ders verilir. Ödevlerine ve sinavlarına yönelik etüt çalışmaları yapılır. Dersler, bire bir ya da grup şeklinde işlenir. Konu tekrarları, örneklerle pekiştirme, konu tarama testleri ve deneme testleri uygulanır.

Küçükçekmece
₺90/saat
Şeyma
İlk ders ücretsiz!

Istanbul üniversitesi matematik bölümü mezunu azimli,hirsli,idealist bir öğretmenden özel ders verilir.

2013-2014 yılında Eğitim Bilimleri Avcılar şubesinde okul dönemi boyunca etüt öğretmenliği yaptım. 2015-2016 yılında Eğitim Bilimleri Sefaköy şubesinde okul dönemi boyunca etüt öğretmenliği yaptım. Ayrıca ilkokul 6.sınıfdan beri(10 yıldır) birçok talep üzerine özel ders vermeye başladım.

₺50/saat
Rümeysa
İlk ders ücretsiz!

İstanbul’da felsefe-psikoloji-sosyoloji dersleri aynı zamanda psikolojik rehberlik danışmanlık ve eğitim danışmanlığı hizmeti verebilirim

Derslerimi, öğrencide varolan potansiyel bilgileri açığa çıkartacak şekilde tartışma ortamı oluşturup bu ortamda öğrenciyi aktif hale getirerek ve derse katılımcı bir rol izmesini sağlayacak materyalleri kullanarak işlerim.

₺50/saat
Emine
İlk ders ücretsiz!

Çevre Mühendisliği son sınıf öğrencisinden ilkokul öğrencilerine Matematik, Türkçe, Fen, İngilizce özel ders

Dersleri 40 dk ders 10 mola 40 dk ders şeklinde iki blok halinde işliyorum. Derse başlamadan öğrencinin seviye tespiti için bir sınav yapıp sonrasında konulara seviyeye yönelik bir başlangıç yapıyorum. Ders içeriği konu anlatımı örnek soru çözümü şeklinde ilerliyor.

Nilüfer
₺30/saat
Zerrin
İlk ders ücretsiz!

Makine mühendisliği öğrencisinden ilkokul ve ortaokul derslerinde ve yabancı dil konusunda, lise seviyesinde öğrencilerde matematik ve fizik konusunda dersler

İhtiyacınız olan konularda destek verebilirim. Konu anlatımı eksiğimiz varsa ya da sadece soru çözümlerinde desteğe ihtiyacınız varsa bu konuda 7/24 whatsab ve benzeri iletişim araçlarından da destek olabilirim. Derslere hazırlıklı gelirim ek kaynaklarda kullanabiliriz. Ders işleyiş şeklini öğrencinin isteğine doğru planlayabiliriz.

Yenimahalle
₺100/saat
Murat
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli öğretmenden Ankara'nın her yerinde özel eğitim gereksinimi olan öğrencilere özel ders

Derslerin ilk başında kaba değerlendirmesini alırım ve ihtiyaçlarını belirlerim. Belirlenen ihtiyaçları öğretimin ilkeleri ve çocuğun özellikleri doğrultusunda planlarım. Özel eğitimde kullandığımız bir yöntem yoktur. Genellikle bütün yöntemler hatta çocuğa göre uyarlanacak yöntemler kullanılmaktadır.

Eskişehir
₺35/saat
Doğukan
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Mezunundan Eskişehir'de orta okul öğrencilerine özel ders ve kişisel eğitim desteği

Dersleri pratik hayattan örnek vererek, analitik düşünme ve soyut düşünme gücünü tetikleyecek bir anlayışla , ezberden ziyade içeriğin mantığını kavramak üzerine kurulu bir teknik bakış açısıyla vermekteyim. Orta okul öğrencilerine yönelik dersler vermekteyim. Ders süresinin keyifli bir şekilde geçmesi, konunun öğrenci tarafından anlaşılması kadar önemlidir.

₺50/saat
Dilek
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Pedagojik formasyon almış, Sosyoloji Bölümü öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine özel ders verilir.

Tartışma üzerine bir anlatım türü ile örneklendirmelerle daha modern bir şekilde eğitim vermeyi öğretmeyi tercih ederim ve 1 saatlik dersim bu şekilde geçer. Öğrencinin de sıkılmayıp eğlenerek öğreneceğini düşünürüm, öyle de olur.

Beykoz
₺50/saat
Okan
İlk ders ücretsiz!

Beykoz kavacıkta lise düzeyinde tyt ayt matematik dersleri verebilirim. Medipol odyoloji tam burslu öğrencisiyim.

Her derste her konuda benim için en önemli şey öğrencinin konuyu kavramasıdır. Ezberci eğitimden haz etmem. Çoğu öğretmenin size öğretmediği kısa yolları gösterebilirim. Zor zannettiğiniz konuları benden dinleyip mantığını öğrenince aslında ne kadar basit çözülebildiğini göreceksiniz.

₺40/saat
Kardelen
İlk ders ücretsiz!

Sınıf Öğretmenliği Öğrencisinden ilkokul düzeyinde Matematik,Türkçe dersleri, okul derslerine ve ödevlere yardım

Derse başlamadan önce öğrencimin bilgi düzeyini belirlerim. Günlük bir sohbet havası içinde düzeyini anlar. Nasıl bir başlangıç yapacağıma ve hangi düzeyde anlatacağıma karar veririm. Anlatma yolu için okuldaki defter ve ek kaynaklarıyla paralel giderim. Farklı örneklerle konuyu pekiştirmeye çalışırım.

Trabzon
₺50/saat
Melisa
İlk ders ücretsiz!

Matematik mühendisliği öğrencisinden ilöğretim , orta okul ve lise öğrencilerine matematik dersi verilir.

Derslerim öğrencimin eğitim seviyesine göre değişir. 1 ders saati eğlenceli ve verimli geçer. Genelde yöntemim basit bir şekilde konu anlatımından sonra her konu başlığını ayrıntılı bir şekilde anlatıp basitten zora örnek çözerek öğrencimin konuyu en basitten anlayıp sonrasında kendini geliştirmesini sağlamaktır.

Artuklu
₺50/saat
Rojda
İlk ders ücretsiz!

Sosyal hizmet bölümü öğrencisinden ilk ve orta okul seviyesinde ki gençlere okul derslerinde destek ve yaratıcı drama dersleri

Dersleri çağdaş eğitim modeline göre işlerim, öğrencinin severek öğrenmesi esastır. dersler sırasında öğrencinin ilgi alanlarını keşfedip yönlendirmeler yapabilirim. sorun yaşadığı dersleri tespit edip bu konuda yine bir yönlendirmeye ihtiyaç duyuluyorsa sağlarım.

Kağıthane
₺30/saat
Simge
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji öğrencisinden ilkokul ve lise öğrencilerine Istanbul ve Manisa'da uygun fiyata matematik dersi.

Öğrenciyi sıkmaması amacıyla ders süresini 40 dakika, mola süresini 20 dakika tutarım. Bu şekilde hafta içi 2, hafta sonu 4 ders eğitim verebilirim. Dersin ilk 10 dakikasında verdiğim ödevleri kontrol eder, öğrencilerin çözemediği soruları çözerim. Sonraki 20 dakika konuyu anlatarak geçer ve son 10 dakikada konuyla ilgili en az 5 örnek çözerim.

₺40/saat
Onur
İlk ders ücretsiz!

Gemi Makineleri İşletme Mühendisliğ(i (İngilizce/Tam burs) 3. Sınıf öğrencisinden ilk okul ve lise düzeyi için fizik dersleri

Öncelik le konu anlatı mı ile belirlenen konuyu parça parça anlatıp her konu ile ilgili örnek sorular çözerek ve derslerine paralel bir şekilde konulara devan ederek. Zayıf eksik yönlerin belirlenmesi ve Ezberci eğitimden ziyade anlamaya ve de öğrenmeye yönelik .

Pendik
₺30/saat
Nurcan
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji mezunu, Otizm Uygulama Öğretmeninden özel eğitim ve ödevlere, okula destek dersleri

Sorgulama ve öğrencinin kendisinin keşfetmesi ile yani Sokratik Yöntem ile ders işliyorum Otizm de OÇİDEP yöntemini kullanıyorum Okul ödevlerine destek verirken öğrencinin eksik kaldığı konuları tespit edip ona göre konuyu işlerim ki temeli sağlam olsun Özel eğitim öğrencilerine ve ilk öğretim öğrencilerine ders veriyorum

₺60/saat
Hira
İlk ders ücretsiz!

Okul öncesi öğretmeninden Oyun terapisi eğitimi Akıl oyunları eğitimi Dikkat çalışmaları Ödevlere destek /okuma yazma çalışmaları verilir.

Derslerimi eğlenceli ve oyunlaştırarak işlerim çocuğun gelişim alanına göre planı değistirmekteyim . Tüm alanlara hitap edicek sekilde plan hazirlayarak egitimimi tamamlaamaktayim .

₺60/saat
Pelin su
İlk ders ücretsiz!

Rehberlik ve psikolojik danısmanlık bölümünden mezun bir psikolojik danışman, eğitim danışmanı, mesleki rehberlik danısmanı

danışanlarıma ilk önce onları tanımak ve kişisel özelliklerini hobilerini öğrenmek ile başlarım. daha sonra bu öğrendiğim bilgileri tek basına mı yoksa baskalarıyla mı yapmaktan hoslandıgını öğrenirim. Problem odaklı bir danısma seansı yaparım fakat probleme hemen girmem. İlk önce onu tanımaya çalışırım.

₺40/saat
Aleyna
İlk ders ücretsiz!

İzmir Eğitim Fakültesi öğrencisiyim ve ilkokula giden öğrencilere tüm derslerde destek verebilirim.

Bu benim ilk ders verişim olacak ama sizin de desteğinizle bir sürü tecrübe kazanabilirim ve kendimi her gün biraz daha fazla geliştirebilirim. Ders vermeden önce gerekli konuları hazırlarım ve neyin üzerinde ne kadar duracağıma karar veririm. Ezberci olmaktan ziyade işin mantığını öğretebilirim ve bu çok daha kalıcı olur.

Ataşehir
₺70/saat
Cagla
İlk ders ücretsiz!

Bankacı bir Endüstri Mühendisinden İlkokul ve OrtaOkul seviyesinde Matematik dersi/soru çözümü/ödevlere yardım

Öncelikle öğrenciyi tanır neleri bilip bilmediğini, güçlü ve zayıf yönlerini anlarım. Öğrencinin seviyesine göre bir konu özeti yaptıktan sonra örnekler ve sorular ile konuyu pekiştiririm. Derseleri konu konu işlerim, bir kaç konuyu aynı anda ilerletmem. Soru çözümlerinde öğrenci belirli bir seviyeye gelmeden o konu bitmiş sayılmaz.

₺75/saat
Selin
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Mühendisi'inden Yalova'da ilköğretim seviyesinde matematik dersleri ve tüm derslerin ev ödevlerine yardım

Derslerimi öğrencinin davranışlarına ve derse karşı ilgisine yönelik olarak genellikle sohbet havasında biraz şaka ile öğrenciye dersi sevdirme ve öğretme amaçlı işlerim. Sorulara hikayeler ve öğrencinin ilgisini çekebilecek imgeler katarak öğrencinin derse karşı ilgisinin artmadı ve de öğrenirken eğlenmesi önceliğimdir.

İskenderun
₺30/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Muhasebe mezunu.Türk dili ve edebiyatı öğrencisinden 1-5 sınıfa özel ders takviyesi :)

ilk olarak ödevleri varsa ödevlerini yaptırırım,sonra anlamadığı konuya değinirim anlatırım bol örnekle,eğlenceli ve verimli geçer,ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik.

Ortahisar
₺40/saat
Benginur
İlk ders ücretsiz!

Hukuk fakültesi öğrensinden Trabzon'da ilkokul, ortaokul öğrencilerinin derslerine ve ödevlerine yardımcı ders verilir

Derse gelmeden önce o gün işlenecek konuya kendim çalışıp öğrencim için konu hakkında pratik notlar çıkarırım. Öncelikle kendi öğretmeninin konuyu nasıl işlediğine bakarak o soruları çözdükten sonra herhangi bir kitaptan veya kendi yazdığımız sorularla birlikte pratik yapmayı planlıyorum.

Selçuklu
₺35/saat
Rumeysa
İlk ders ücretsiz!

Eczacılık öğrencisinden Konya'da ilkokul dersleri ve lise müfredatından biyoloji ve matematik dersleri

Temeli bilmeden konunun oturmayacağına inandığım için ders verdiğim öğrencinin öncelikle temel bilgileri bilip bilmediğini kontrol ederim. Eğer temelde bir hata ya da eksik yoksa konuyu başlıklar halinde işlemeye başlarım. Her yeni başlıkta bir önceki başlığın tamamen anlaşıldığından emin olurum.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Eski öğrencilerimiz
Okul derslerine destek öğretmenlerini değerlendiriyor

Öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için,
eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz.
Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Kadir beyle tanıştığımıza cok memnunum. Kendisinin tavrı, duruşu sakinliği öğrencimizi cesarerlendirmiş görünüyorki son zamanlarda dersleri konusunda hevesli. Kendisine cok tesekkür ederiz. Yola devam :)

F
Fırat, Élève
3 hafta önce

Harika! Kendisi çok tatlı dilli ve sevecen bir insan. Felsefe dersini benimsemiş biri. Felsefeden nefret eden bana, felsefeyi sevdirdi. Yks sınavımda çok işime yarayacağından eminim. Şiddetle tavsiye ediyorum

B
Berke, Élève
3 hafta önce

Tüm okul derslerine destek derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size okul derslerine destek öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Okul derslerine destek dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır