Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Okul derslerine destek özel dersleri

Tüm Türkiye'de 6 958 öğretmen sizi bekliyor.

okul derslerine destek özel dersi seçeneklerimiz

Bağcılar
₺45/saat
Fadime
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisinden ilkokul ve ortaokul öğrencilerine temel derslerde ve ödevlerinde destek...

İlkokul ve ortaokul öğrencilerine sözel ve sayısal bilimler konusunda müfredatlarına paralel bir şekilde ders anlatırım, öğrencinin ya da ailesinin istekleri doğrultusunda gelecek yılların müfredatına da değinirim.

Antakya
₺30/saat
Münire
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümü öğrencisiyim. İlkokul seviyesinde Matematik, Türkçe, Sosyal bilgiler, İngilizce, Müzik dersleriyle ilgileniyorum. Çocukların ödevlerinde en e

Hangi derslere, haftanın hangi günleri çalışacaklarını, Geçmiş konuların tekrarına ne zaman yer vereceklerini, Sınav tarihlerini, Hazırlayacakları ödevlerin neler olduğunu ve zamanını, Planlarına aldıkları, ancak çeşitli nedenlerden ötürü zamanında yapamadıkları çalışmala-rını ne zaman tamamlayacaklarını, Dinlenme, müzik dinleme, televizyon izleme, spor yapma s

Ankara
₺45/saat
Irmak
(18 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Orta Doğu Engelsiz Eğitim Derneğinde 2 yıldır üniversiteye hazırlanan öğrencilere ders veriyorum. Aynı zamanda Tarih branş başkanlığı yapıyorum. Tarih, Coğrafya dersleri verebilirim.

Genel olarak kısa, öz ve gerekli bilgilerin üzerinde durarak anlattığım derslerde farklı materyal ve sistemlerle konuları işliyorum bu sayede öğrenim kalıcı ve sürekli oluyor.

Bayraklı
₺35/saat
Çağatay
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Endüstri Mühendisliği Öğrencisinden İlk Okul Ortaokul Ve Lise matematik dersi verilir.

Derste uygulama üzerine anlatırım.İstenilen konuyu özet geçeriz formül ile kafayı karıştırmam. Örnek sorular üzerinden yanlışlarını görerek konularımızı daha verimli bir sekilde hallederiz.

Büyükçekmece
₺40/saat
Damla
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeninden Türkçe ve Edebiyat derslerine yardım ve destek

Ders işleme yöntemi olarak, genel bir konu analizi yaparak sorun olarak görülen konuları belirlerim.

Sarıyer
₺70/saat
Merve
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Istanbul teknik üniversitesi harita mühendisliği öğrencisinden okula ve sınavlara yardımcı özel ders

Dersler ezbere dayalı değil, mantığını ve teoriğini kavramaya yönelik işlenir. Dersle alakalı işlenilecek plan belirlenir ve onun üzerinden gidilir. Çeşitli ders notları, materyaller ve öğrenmeyi pekiştirecek yardımcı test kitapları da ders esnasında kullanılır. Ayrıca her ders sonrası tekrar ve öğrenmeyi sağlamlaştırması adına ödevler verilip kontrol edilir.

Çankaya
₺65/saat
Ceren
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ Mimarlık öğrencisinden okul derslerine ve ödevlere yardımcı ve her seviyeden İngilizce dersleri

Ders işlerken ezberci yöntemi kullanmam. Önemli olan her türlü konunun mantığını algılamak ve kavramaktır. Öğrenmek, ezberlemekle başarılamaz. Dolayısıyla öğrencimin öğrenme yöntemini keşfedip, bu yöntem doğrultusunda dersleri işleyerek anlamasını sağlamaya çalışırım.

Üsküdar
₺75/saat
Metin
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Uluslararası Ticaret(İngilizce) öğrencisinden İstanbul'da İlkokul ve Ortaokul seviyesinde Matematik ve İngilizce dersleri - Eğitim Danışmanlığı

Derslerimi işlerken önceliğim beraber çalıştığımız öğrencim olur. Her insanın anlama şekli ve öğrenme yeteneği farklıdır. Öğrencimin kendine has anlayabilme yeteneğini kavrayıp dersleri o şekilde işlerim.

Maltepe
₺70/saat
Kerem
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yıldız teknik üniversitesi kimya öğrencisi istanbulda ilkokul lise düzeyinde matematik ve fen dersleri

Derslerim ilkokul ortaokul ve lise öğrencilerini kapsamaktadır. Kısa bir konu özetinden sonrs test çözerek ders veriyorum.

₺45/saat
Mehmet emin
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmeninden Mersin'de ilkokul ve ortaokul seviyelerine uygun dersleri en iyi şekilde verebilirim.

Derslerde ki temel felsefem ezber değil anlamadır. Öğrencilerimin o konuyu anlayabilmeleri için ne gerekiyorsa yaparım fakat kesinlikle öğrencilerim sıkılmaz. Bazen dersleri cafe ortamında bile yaparım. Öğrenci kendini nasıl rahat hissediyorsa, nasıl daha iyi anlıyorsa bana göre orası en güzel çalışma alanıdır.

Afyonkarahisar Merkez
₺50/saat
Fatma
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli ve yüksek lisans yapan sınıf öğretmeninden öğrenmeyi yaşanır kılan temel eğitim dersleri

Yapınlandırmacı eğitim anlayışını benimseyen ve öğrenci temelli ders anlatmayı temel alan bir eğitim anlayışına sahibim. Dersleri öğrencinin hazırbulunuşluk seviyesine uygun ve öğrencimizin ilgi ve ihtiyaçları göz önüne alarak anlatmaktayım. Öğrencimin nasıl daha doğru ve kolay öğrenebileceğini analiz edip, o doğrultuda dersi planlarım.

₺60/saat
Samed
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İTÜ Gemi mühendisliği öğrencisinden ilkokul ve ortaokul matematik ve fen bilimleri dersleri

Önceki ders verdiğim ödeve bakarım önceki ders işlediğim konuyla ilgili öğrencinin çözemediği soruları çözerim sonra ders anlatmaya başlarım Derslerimi öncelikle öğrencinin ders kitabı ve defteri üzerinden anlatırım gerekli gördüğüm yerlerde ekstra kaynaklardan yararlanırım dersi A4 veya defter üzerine kendim yazarak anlatırım ders sonuna doğru o konuyla ilgili sor

Kepez
₺35/saat
Onurcan
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli Uzay Bilimleri ve Teknolojileri öğrencisinden Antalya içi ilköğretim tüm dersler özel ders

Derslerimi öğrenciye göre şekillendiririm. Zaten yoğun tempodan sıkılmış çocukları daha da sıkmamak için derslerimi eğlenceli şekilde işlemeye çalışırım. Olmazsa olmaz kitap okuma alışkanlığını kazandırmak en önemli amaçlarımdan biridir.

Tepebaşı
₺40/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

İnşaat Mühendisinden Eskişehir'de ilkokul,ortaokul,lise,üniversiteye hazırlık ve üniversite seviyesinde matematik,geometri ve fizik dersleri

Sizleri sıkmadan dersleri eğlenceli hale getirerek ve dersin mantığını öğreterek ders anlatmayı kendime amaç edinmiş biriyim. Anlatılanların akılda kalması için bazı ufak hafıza tekniklerim var ve inanın çok eğlenceli :) Gülerek ve eğlenerek yapılan her şeyin akılda kalacağını düşünüyorum.

Karşıyaka
₺30/saat
Deren
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bornova anadolu lisesi öğrencisinden ilkokul ve ortaokul seviyesindeki öğrencilere eğlenceli bir eğitim

derslerimi öğrencinin sıkılmadan eğlenerek ve dersi severek öğrenmesini sağlamaya çalışırım. bence öğrenmenin başı sevmekten geçer bu yüzden öğrencimin dersimi sevmesi için dersimi ona göre yönlendiririm.

₺45/saat
Seher
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ İktisat Bölümü Öğrencisinden Ankara İçi Lise ve Ortaokul Öğrencilerine Özel Ders

Derslere önce pratik ve akılda kalıcı konu anlatımlarıyla başlar, sonrasında kolaydan zora doğru kendi hazırladığım ya da güvenilir kaynaklardan bulduğum örnek sorularla pekiştiririm.

₺50/saat
Aslı
İlk ders ücretsiz!

Ege üniversitesi hemsirelik öğrencisinden ilk ve orta okul ve lise matematik , biyoloji ve kimya dersi

İşlenecek dersler icin önceden hazırlık yaparım. Öğrencinin algılama şekline göre farklı teknikler kullanırım. Mesala görsel hafızası güçlü bir öğrenciye konuları harita, şema, video kullanarak veya canlandırmalı örneklerle anlatırım. Derslerimin bunaltıcı olmaması için gayret gösterir teşvik edici şeyler kullanmaya özen gösteririm.

Sakarya
₺40/saat
Beyza
İlk ders ücretsiz!

Makine mühendisliği öğrencisinden ilkokul ve ortaokul öğrencilerine tüm dersler lise öğrencilerine sayısal derslerde özel ders vermek istiyorum

Derslerime öncelikle çok detaya kaçmayacak şekilde ama verimli olacağını düşündüğüm şekilde konu anlatımıyla başlıyorum. Peşine bolca soru çözerek konuyu pekiştiriyorum. Bir sonraki dersin başında da bi önceki konuyla ilgili anlaşılmayan yerleri kısa bir özetle tekrar anlatıyorum, çözülemeyen soruları çözüyorum.

Çukurova
₺40/saat
Helin
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tıp Fakültesi öğrencisinden sınavlara hazırlık yöntemleri,eğitim koçluğu ve sayısal derslerden özel ders imkanı

Özel ders yöntemlerin öğrenciye göre değişir.Herkesin bilgiyi özümseme hızı farklı oluyor.Günlük hayatla ve somut ögelerle bağlantı kurarak anlatmayı severim daha akılda kalıcı olduğunu düşünüyorum.Sayısal derslerin tamamında ilkokul,ortaokul ve lise düzeyinde ders verebilirim.

Buca
₺30/saat
Aylin
(20 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Pedagojik Formasyon Sertifikası sahibi Dokuz Eylül Üniversitesi Tarih bölümü son sınıf öğrencisiyim. Sosyal Bilgiler, Tarih, Osmanlıca gibi dersler veriyorum, okul ödevlerine yardım ediyorum.

Baskı kurup ezber yöntemi yerine farklı öğrenme metotları kullanırım. Bunun yanında çeşitli öğretim tekniği kullanarak öğrencilerimin sıkılmadan öğrenebilmesini sağlarım. Ayrıca nasıl daha kolay ve çabuk öğreneceğine dair öğrenme yöntemleri sunarım. Sıradan öğretmen öğrenci ilişkisindeki resmiyet yerine arkadaş veya oyun ablası ilişkisi kurarım.

₺50/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

İlk okul derslerinden lise sona kadar bütün derslerde okulda ve sınavlarda başarılı olmak için

Derslerimi ilk başta temel kurarak en basit kuramda anlatamaya başlarım sonrasında sürekli sınav stratejileri ve pratik veririm. Ödevler vererek ilerler birebir ödev kontrollerinde sıkıntı gördüğüm konuları tekrar anlatır başarı sağlayana kadar üzerine gideriz. Sonrasında deneme sınavı ile başarı seviyesini ölçerek.

₺80/saat
Nazife
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi son sinif öğrencisinden ortaokul seviyesi için uygun matematik fen dersi verilir

Derslerimi öğrencinin seviyesine ve okul müfredatına göre belirlerim. Eksik noktaları belirleyip sağlam bir temel oluşturmayı hedeflerim. Sıkmadan akılda kalıcı güncel örneklerle desteklerim.Okul sınavlarında ve MEB in sınavlarında sınava ve sınav sorularına yönelik bir plan oluştururum. Derslerim 5,6,7 ve 8. Sınıflara yönelik fen, matematik ve ingilizce alanlarında.

₺45/saat
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Mimarlık öğrencisinden matematik, Türkçe, fen bilimleri derslerinden uygun bütçeli özel ders

Eğitim hayatımın her dönemi ezbere hep karşı geldiğimden dolayı öğretmenlerimle tatlı bir atışmayla geçti. Ama bu şekilde hep kendime yeni bir öğrenme tarzı geliştirmiş oldum. Eğitmenlerim bana ben eğitmenlerime öğretmiş bulundum. Hep "neden" ve "nasıl" sorularıyla işleyeceğimiz dersleri yükümlülük ya da ödev değil de bulmaca çözermiş gibi işleyeceğiz.

Karabağlar
₺40/saat
Seren
İlk ders ücretsiz!

İlkokul ve ortaokul öğrencileri için okul sınavlarına destek ve pratik konuşma İngilizce dersi

Yalnızca okula ve sınavlara yönelik değil konuşma dinleme ve yazma becerilerini geliştirmeye yönelik pratik alıştırmalar yaptırırım.

₺100/saat
Başak
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Makine Mühendisliği Son Sınıf Öğrencisinden her seviye matematik dersi (üni.seviyesi dahil) ve ilk-ortaöğretim fizik dersleri.

Keşfetmek ve öğrenmeye başlamak, çocuksal-içsel bir güdüdür bu da soru ile tetiklenir. Merak olmadan öğrenme olmaz. Bu nedenle öğrencilerimin konuyu merak etmelerini sağlayarak, soru sormalarını isteyerek derse başlıyorum.

₺40/saat
Sinem
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Okul derslerine ve ödevler için yol gösterici bir şekilde yardımcı olabilirim genç aradaşlarıma️

anlaşılmayan konuları ön çalışma ile hazırlanıp yardımcı olabilirim okula yardımcı olacak örneklerle de pekiştirebiliriz.Öğrencinin de yönlendirmesiyle beraber yol katedebiliriz ve değerlendirebiliriz.

Çankaya
₺40/saat
Neslihan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Kimya bölümü 1.sınıf öğrencisinden ortaokul ve lise için Türkçe, Biyoloji , Kimya dersleri verilir

Her öğrencinin anlama ve kavrama tarzının farklı olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle öncelikle bunu belirlerim. Derslerimi ögrencinin anladığı tarzdan anlatıp bolca örnek çözerek tamamlamasına yardımcı olurum. Öğrencimin eksik olduğu bir konu kaldığını düşünürsem tekrar üzerinde durup daha fazla örnek çözüp o konuyu tamamlamasını sağlarım.

Buca
₺40/saat
Safa emir
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Fen lisesi öğrencisinden okula uyum,Psikoloji,Edebiyat ödev ve tezleri,Psikoloji konularında özel ders ve seans verilir.

Derslerde yanımdaki insanın anladığı ve anlamadığı şeylere odaklanıp uyguladıklarımı bunlara göre değiştiriyorum. Aynı zamanda kendimde aktif bir öğrenci olduğum için ders verdiğim insanların dikkatini çekmek ve onların güçlü yönlerini analiz etmek konusunda iyi olduğumu düşünüyorum.

Buca
₺50/saat
Hatice
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

DEÜ Hukuk Fakültesi öğrencisinden İzmir/Bucadaki ortaokul öğrencilerine okul derslerinde ve yaşantılarında birebir destek

Amacım derslerin öğrenciler üzerinde baskı ve kontrolünü kırıp, daha zevkli, eğlenceli ve öğretici bir programla çalışmak; öğrenciyi her ders saatinde zorunlu bir alana maruz bırakmamak ve hiçbir konuyu ezberletmeden mantık çerçevesinde kalıcı öğrenim sağlamaktır.

Çukurova
₺50/saat
Büşra
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

* 18 yıl tecrübeli öğretmenden ilkokul öğrencilerine okula destek, ödevlere yardım etütleri.

* Okula destek ve ödevlere yardımcı olma etütlerimiz sadece ilkokul öğrencilerimize yöneliktir. * Öncelikle öğrencimizin hazırbulunmuşluk durumunu tespit ederiz. * Programımıza öğrencimizin ders programı doğrultusunda güzel bir planlama yaparak devam ederiz. * Her dersin üzerinde özenle çalışmalar yapıp ödevlerinin tamamlamasını sağlarız.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Eski öğrencilerimiz
Okul derslerine destek öğretmenlerini değerlendiriyor

Öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için,
eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz.
Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Kadir beyle tanıştığımıza cok memnunum. Kendisinin tavrı, duruşu sakinliği öğrencimizi cesarerlendirmiş görünüyorki son zamanlarda dersleri konusunda hevesli. Kendisine cok tesekkür ederiz. Yola devam :)

F
Fırat, Élève
1 ay önce

Harika! Kendisi çok tatlı dilli ve sevecen bir insan. Felsefe dersini benimsemiş biri. Felsefeden nefret eden bana, felsefeyi sevdirdi. Yks sınavımda çok işime yarayacağından eminim. Şiddetle tavsiye ediyorum

B
Berke, Élève
1 ay önce

Tüm okul derslerine destek derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size okul derslerine destek öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Okul derslerine destek dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır