Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Okul derslerine destek özel dersleri

Tüm Türkiye'de 4 078 öğretmen sizi bekliyor.

okul derslerine destek özel dersi seçeneklerimiz

Polatlı
₺30/saat
Kübra
İlk ders ücretsiz!

İlk ve ortaokul öğrencilerine tüm dersler için özel veya grup dersi verilir.

Her öğrenciye aynı metod ile ders anlatılması taraftarı değilim. Öncelikle öğrencinin öğrenme yatkınlığını anlayarak bu doğrultuda eğitimlerimize başlıyoruz. Baştan konu anlatımı ya da isteğe bağlı olarak zayıf olunan konulara değinebiliriz. Her konu bitiminde gerek testlerle gerek örneklendirme çalışmaları ile eğitimlerimizi tamamlıyoruz.

Karabağlar
₺40/saat
Seren
İlk ders ücretsiz!

İlkokul ve ortaokul öğrencileri için okul sınavlarına destek ve pratik konuşma İngilizce dersi

Yalnızca okula ve sınavlara yönelik değil konuşma dinleme ve yazma becerilerini geliştirmeye yönelik pratik alıştırmalar yaptırırım.

İstanbul
₺40/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Özel bir üniversitede yarı burslu olarak bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim. Bu sene İngilizce hazırlıktayım. İlkokuldaki ve ortaokuldaki arkadaşlarımıza ödevlerinde destek olmak isterim.

Derslerimi monotonluktan sıyrılmış bir şekilde öğrencinin de aktif olduğu bir ortamda işlemek isterim. Abla-kardeş uyumu içerisinde her türlü dersin üstesinden geleceğimize inanıyorum. Önce öğrencinin eksiklerini tespit etmek en önemli nokta olacaktır. Hem eksiği gidermek hem de zaman açısından bu kısım mühimdir.

Ümraniye
₺40/saat
Şuheda
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Marmara üniversitesi matematik öğretmenliği öğrencisinden ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerine özel ders verilir, okul derslerine yardım edilir.

Öğrencinin zorlandığı konu üzerinde daha çok durarak, üzerine sorular çözerek ders ilerler. Önemli olan öğrencinin kavramasidir , ilerlemek değildir .

Kepez
₺35/saat
Onurcan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli Uzay Bilimleri ve Teknolojileri öğrencisinden Antalya içi ilköğretim tüm dersler özel ders

Derslerimi öğrenciye göre şekillendiririm. Zaten yoğun tempodan sıkılmış çocukları daha da sıkmamak için derslerimi eğlenceli şekilde işlemeye çalışırım. Olmazsa olmaz kitap okuma alışkanlığını kazandırmak en önemli amaçlarımdan biridir.

Çanakkale Merkez
₺60/saat
Volkan
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Mezunun'dan ilköğretim, ortaöğretim, lise düzeyinde okul derslerine takviye dersleri. Ayrıca her düzeyde İngilizce eğitim dersleri.

"Ağaç yaşken eğilir" atasözümüzü her zaman eğitmenlikte mottom olarak değerlendirdim ve buna göre yol aldım. Analitik düşünceye önem veren, geliştirici ve çağdaş metotlar üzerine kurgulanmış, hızlı ve pratik düşünmeyi sağlayan, yenilikçi öğrenim metotları kullanarak bir eğitim alınmasını sağlıyorum.

İstanbul
₺60/saat
Özge
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi Fizik Bölümü öğrencisinden İstanbul'daki öğrencilere ödevlere destek ve özel ders verilir.

Öğretim yöntem ve tekniklerim öğrenciden öğrenciye değişiyor. Çünkü her öğrencinin kendine has öğrenme tekniği vardır ve bunu bulabilmektir önemli olan. Bunu bulabildiğime inanıyorum. Bu sayede derslerimin çok verimli geçtiğini düşünüyorum.

İstanbul
₺80/saat
Öznur
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Odyoloji Bölümü 3.sınıf öğrencisinden ilkokul ve lise düzeyinde matematik ve geometri dersleri

Konu anlatımı ihtiyacı varsa kaynak bir kitap üzerinden dersi işlerim ve örneklerle, sorularla üzerine katarak devam ederim. Konuyu anladıktan sonra birkaç soru örneğini kendim çözerim ve daha sonra müdahale etmeyecek şekilde öğrenciye fırsat tanırım ve soruları nasıl çözdüğünü kontrol ederim.

Etimesgut
₺65/saat
Seçil
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi iktisat öğrencisinden tyt-ayt sınavına hazırlık lise ortaokul okula destek MATEMATİK GEOMETRİ DİL ANLATIM özel ders verilir

DERSLERİMDE ÖĞRENCİNİN DURUMUNU GÖZLEMLEYİP ONA GÖRE KAYNAK GETİRİRİM. ÖĞRENCİNİN TEMELİNE İNEREK NERDE SIKINTI VARSA ÇÖZÜMLEYEREK DEVAM EDERİM. ÖNCE KONUNUN ÖZÜNÜ ANLATIP PEKİŞTİRME SORULARI ÇÖZERİZ SONRASINDA ÜNİVERSİTE HAZIRLIK SORULARIYLA VE O DERECE ZORLUKTA SORULAR ÇÖZÜP KONUYU ÖZÜMSEMEYİ AMAÇLARIM EN SON OLARAK ÖDEVLENDİRMEYLE TAKİP EDERİM.

Maltepe
₺50/saat
Semanur
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji (ingilizce) lisans öğrencisinden İngilizce / Türkçe dil bilgisi ve ev ödevlerine yardımcı

Dersleri yeterlilik ya da sıkılma durumuna göre işlerim, molalar vererek oyunlar koyarak ders vermeye, öğrencileri sıkmamaya özen gösteririm.

Adana
₺80/saat
Aslıhan
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji öğretmeninden İlköğretim Fen bilgisi ve matematik dersleri verilir. Ödevlere yardımcı olunur.

Öğrencinin genel olarak konu ile ilgisini ölçmek için önce bir öntest uygularım. Daha sonra konuya giriş yaparak dersi anlatmaya başlarım. Öğrenciyi pasif kılmam karşılıklı soru cevapla işleyişe devam ederim. En son öğrencinin sorularını alır, genel bir tekrar eder, dersi sonlandırırım.

Maltepe
₺35/saat
Samet
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Üniversite hazırlık öğrencisinden ilk okul ve orta okul düzeyinde eğitim ve ödev çalışmaları

Dersleri öğrencimin ilgi düzeyine göre seviyelere bölerim, her öğrencide farklılık gösteren öğrenebilme seviyesini gözlemler,ona göre davranırım. Keza oldukça sabırlı ve sakin biriyimdir. Okul ödevlerinde, proje ödevlerinde, çalışma programı konusunda yardımcı olabilirim.

₺50/saat
Gözde
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sosyoloji bölümü öğrencisinden ıspartadaki ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin ödevlerine yardım ve günlük tekrar

farklı örnekler vererek öğrencinin de kafasını karıştırmadan okulda öğrendikleri ile aynı doğrultuda ders anlatırım, konu tekrarıyla kısa süreli ezberi önleyerek kalıcı bilgi olmasına sağlarım, test ve türlü etkinliklerle konuların pekiştiririz, kitaplara hakkı olan sevgi ve saygıyı göstermesi için vve kaliteli ve önemli dünya klasiklerin katkılarıyla kaliteli b

Esenler
₺45/saat
Emre
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İTÜ bilgisayar mühendisliği öğrencisinden Lise Ortaokul İlkokul için özel dersler uygun fiyatlardan verilir

Derslerimi tamamen mantığa uygun şekilde anlatarak akılda kalıcılığı arttırır ve daha kolay anlaşılmasını sağlarım.Ayrıca sınavlara girdiğim tarihler yakın olduğu için hem üniversite sınavı hem de liseye giriş sınavı hakkındaki deneyimlerimi de aktararak sınav başarınızı arttırmanıza yardımcı olabilirim.

Karabük
₺30/saat
Beyza nur
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Cografya bölümü ögrencisinden karabük'de ilkokul duzeyinde ödev ögretmenliği ve ortaokul lise düzeyinde özel ders.

Derslerim 3 bölümden oluşur konuyu işleriz, anlaşılmayan bölümlerin üzerinden geçip sorularla pekiştiririz belli konulardan sonra genel tekrar yaparız ve bilginin sürekliliğini sağlarız.

Çankaya
₺50/saat
Yasemin
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Gazı üniversitesi Matematik öğretmeninden ileri matematik ve temel matematik özel ve grup dersi

Derslerimi ogrencinin duzeyine uygun islerim. Temel bilgileri verdikten sonra dersi bitirmeden mutlaka pekistirecler ve soru çözümü yaparım. Ogrencinin anlamadığı noktalari gormesine ve sormasina firsat tanırım. Soru çözümü asamasinda ise güncel sınavlarda artık beklenen muhakeme yeteneğini güçlendirecek tarzda calismalara yer veririm.

Esenyurt
₺70/saat
Gülcan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

"Türkçe yapamiyorum" kaygisina son! Yedi yıllık tecrube ile Türkçe sorun olmaktan çıkıyor ...

Ders anlatımını ogrencinin dikkatini ayık tutacak bir performansta gerçekleştirmeyi ilke edinirim.Konunun daha iyi anlasilmasi icin soru cevap yontemini konu anlatiminin ardından pekistirec olarak kullanirim. Islenen her konu ile ilgili soru bankalarindan test çözümü odevlendirmesi yaparim. Ilkokul, ortaokul ve lise gruplarına ders verebilirim.

Muğla
₺50/saat
Şule
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Siyaset Bilimi ve Uluslararası ilişkiler son sınıf öğrencisinden dış politika, tarih gibi konularda ve okula destek için yardım alın :)

Derslerim tamamen öğrencinin bilgi düzeyini arttırmaya yöneliktir. Öğrencinin konuya hakimiyetini ölçerek başlar ve eksiklikleri tamamlamaya odaklanıyorum. 1 saatlik ders öğrencinin dikkat durumuna göre 5 dakikalık tek bir mola şeklinde geçiyor. Öğrencinin kendinin rahat hissetmesi ve o an ders yapmayı istiyor olması dersin verimli geçmesi açısından çok önemlidir.

₺50/saat
Işıl
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

MSGSÜ Felsefe Bölümü mezunuyum, İstanbul'daki öğrencilere okul derslerinde ve ödevlerinde yardım etmek isterim. Bunun dışında Upper Intermediate seviyede ingilizce dersi de verebilirim

Derlerimi öğrencilerin istekleri doğrultusunda yönlendiririm. Hem eğlenceli hem öğretici olmasına özen gösteririm. Vereceğim dersler, İngilizce öğrenmek isteyenlere ve İlkokul ve lisede derslerine yardımcı bir abla isteyenlere yöneliktir. Bir ders saatim öncelikle konu anlatımıyla başlar, ufak bir oyunla devam eder ve ufak bir gün sonu testiyle de sona erer.

Nevşehir Merkez
₺50/saat
Ilknur
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sosyoloji bölümü öğrencisinden ilkokul(matematik) ve lise öğrencilerine tarih,coğrafya, türkçe,felsefe dersleri verilir

Bir konuyu anlatırken öncelikle temel bilgileri aktarıyorum. İlerleyen süreçte öğrencimle bu bilgileri tekrar ediyoruz.Eksikleri varsa onları tamamlıyoruz. İlgili konuyla bağlantılı sorular çözüyoruz.Daha sonra onlara materyal öneriyorum. Bu bazen bir kitap, bazen de bir film oluyor. Hem onlar eğleniyor hem de ben yaptığım işe olan sevgim artıyor.

Sivas
₺30/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

Sivas'ta Felsefe Öğretmeninden okula destek ve çeşitli branşlarda takviye dersler. TYT, İngilizce, Tarih, Felsefe, Psikoloji, Mantık, Sosyoloji, Rehberlik, Sınav Hazırlık Desteği

Derslerimi klasik yönteme nazaran çok daha etkili olan öğrenci merkezli öğrenme modeline uygun işlerim. Öğrencinin öğrenme sürecinde bir rehber rolü taşır ve öğrencinin kendi çabasıyla öğrenme yeteneğini artırmaya yönelik teknikler uygulamaktayım.

Uşak Merkez
₺50/saat
Dilek
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İlkokul öğrencilerine yönelik okul derslerine destek olunur , özel ders verilir .... Anlama kavrama geç öğrenme problemlerine de destek sağlanmaktadir..

Öğrencinin öğrenme şekli öncelikle tespit edilmeli ve sonrasında anlama kavrama çalışmaları yapılmalidir bana göre. ... Ezbere dayalı değil ezber bozan eğitim en etkili olanıdır ...

Ümraniye
₺70/saat
Ilayda
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Okul birincisi , tecrübeli ve tam burslu psikoloji öğrencisinden uygun fiyata özel ders verilir (tüm sınıflar)

Genelde öğrencimle yaptığım ilk dersin yarısında bir konu anlatırım , ikinci yarısında hem o konudan hem de o zamana kadar gördüğü konulardan düzenleyebildiğim kadar soru düzenleyip sınav yaparım. Bu şekilde hem algısının ne kadar hızlı olduğunu hem de temelinin ne derecede sağlam olduğunu görmüş oluruz.

Kağıthane
₺60/saat
Elif begüm
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi öğrencisinden İstanbul Avrupa yakasında ilkokul seviyesinde okula yardımcı, sınava hazırlık dersleri verebilirim

Öğrenciyle tanıştıktan, seviyesini belirledikten sonra benden beklentisi yönünde dersleri işleriz. Öğrencinin daha kolay amlaması ve anladıklarını uygulayabilmesi için dersleri bol pratik yaparak işlemeye özen gösteririm.

Yenimahalle
₺66/saat
Kerem
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

AYT Mat 39 doğrusu olan Hacettepe Elektrik ve Elektronik Mühendisliği öğrencisinden Matematik 1 ve Matematik 2 dersleri

Matematik insanlar anlayabilsin diye sayılarla yazılmış bir dildir.Ben bu dilin temelini ve mantığını kanıtlayarak öğretiyorum.Ödev veren bir öğretmenim.Ödevin takibini ebeveynlerden isterim.Ödev iki kez yapılmadığı takdirde dersi bırakırım.Derslerimi 40 dakika ders 10 dakika ara 40 dakika ders olmak olmak üzere toplam 90 dakika yapıyorum ücret 100TL ye tekabül ediyor.

Çekmeköy
₺70/saat
Tuğba
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Matematik öğretmeninden ilkokul ortaokul ve lise derslerine destek vermek ve kpss dgs tyt ayt sınavlara hazırlanmak.

İşleyeceğimiz konuyla alakalı özet notlar hazırlarım. Oradan konuyu anlattıktan ve örnek birkaç soru çözdükten sonra öğrencime benzer örnekler çözdürürüm. Daha sonra aynı konuyla alakalı birlikte bir ya da daha fazla test çözerim. Ünite bitiminde de konunun anlaşılıp anlaşılmadığından emin olmak için yazılı vs yaparım.

Etimesgut
₺75/saat
Pınar
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

10yıllık bilgilş ve deneyimli Türkçe ve Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeninden Türkçe ve Türk Dili ve Edebiyatı dersleri verilir.

Derslerimi şu şekilde iilerim:Güncel konulardan yola çıkarak,müfredatı da takip ederek ders işlerim.Günlük ve haftalık tekrarlara önem veririm.Öğrencilere sorular hazırlayarak konu sınavları yaparım.Test ve yazılı ödrvler vererek tekrar yapılmasını sağlarım.Ayrıca beyin fırtınası yöntemli çeşitli sorular sorarak hafıza tekniği yöntemini kullanırım.

Denizli
₺30/saat
Fatih
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Endüstri Mühendisliği son sınıf öğrencisinden matematik, fizik, kimya, biyoloji ve Türkçe dersleri

Derslerimi soru bazlı olarak ve olabildiğince karşılıklı etkileşimlerle geçirmek en büyük amacım. Konu idrak edildikten sonra bir sonraki adıma geçmeyi ve konunun arkasından soru çözümleriyle pekiştirerek ilerleme şeklinde daha verimli olacağını düşünüyorum.

Ankara
₺40/saat
Sinem
İlk ders ücretsiz!

Hukuk öğrencisiyim İletişimde ustalık sertifikam var Ilkokul,ortaokul ve lise 1.,2. Sınıf öğrencilerinin derslerine yardım edebilirim.

Daha önce 2 öğrenciye ders verdim genellikle öğrencilerle arkadaş gibi surekli iletişim halinde birlikte program yaparak ilerlerim. öğrenciden bir beklenti içinde olmak yerine beraber başarmak ve birlikte çalışmalarımızı sürdürmek isterim.

Alanya
₺75/saat
Çağrı
İlk ders ücretsiz!

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü mezunundan; Eğitsel, Akademik,Bireysel ve Mesleki Danışmanlık. Ayrıca anaokulu düzeyi ve özel eğitime muhtaç öğrencilere Gelişimsel Rehberlik

Bireysel, Mesleki ve Eğitsel Danışmanlık'ta öncelikle bireyi tanıma daha sonra yönlendirme ve izleme hizmetlerini sunmaktayım. Birlikte geçirdiğimiz zamanın kaliteli olmasına çok önem veririm. Sonuç olarak yaptığımız iş danışmanlık olduğu için derinlemesine çalışır ve tüm eksiklikleri gidermek için çaba sarfederim.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm okul derslerine destek derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size okul derslerine destek öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Okul derslerine destek dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır