Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Okul derslerine destek özel dersleri

Tüm Türkiye'de 6 613 öğretmen sizi bekliyor.

okul derslerine destek özel dersi seçeneklerimiz

Çankaya
₺100/saat
Ogün
İlk ders ücretsiz!

Özel kurumda çalışan eğitim danışmanı ve rehber öğretmenden üniversite sınavına hazırlık sürecinde danışmanlık

Görüşmelerimiz - Öğrenciyi tanımak, hangi stillerde öğrenmesini kolaylaştırdığını belirlemek - Sınavın bizden ne istediğini ve bizim neleri yapmamız gerektiğini belirlemek - Düzenli çalışma programı yapmak - Haftalık bu programı ve durumumuzu analiz etmek - Kısa ve uzun süreli hedefler belirlemek - Eksiklerimizin tespitini yapmak ve bunları tamamlamanın yollar

Karşıyaka
₺40/saat
Duygu
İlk ders ücretsiz!

Üniversite hazırlığını eşit ağırlık bölümü ile tamamlayan, kolej deneyimi olan öğretmenden ilköğretim kademesi öğrencilerine ödevlerine destek, konu anlatımı ve pratik kazandırma becerisi kazandırma.

ö/Öncelikle okulda anlatılan konuların özet olarak tekrarını yapıyorum ancak bunu olabildiğince eğlenceli hale getirmeye çalışıyorum bazen oyun ile bazen eğlenceli çalışma yaprakları ile yapıyoruz. Ardından konu testi çözüyoruz. Daha sonra okulda verilen ödevleri yapıyoruz.Son olarak da öğrencinin yapamadığı soruları çözüyoruz.

₺60/saat
Bade
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi öğrencisinden , Ankara'da ilkokul- lise seviyesinde biyoloji , kimya özel dersleri veriyorum.

Derslerimi duyulara hitap edecek şekilde işlemeyi severim, görsel işitsel ve uygulamalı olarak dersi anlatırım. Düz bir anlatımdansa çizimlerden , videolardan yararlanmak daha yararlı olduğunu düşünüyorum. Derslerim ilkokul-ortaokul-lise grubu öğrenciler içindir. Sınavlara hazırlanmalarına yardımcı olurum.

₺30/saat
Eda nur
İlk ders ücretsiz!

Edebiyat ve hukuk öğrencisinden ilkokul ortaokul seviyesi tüm derslere ve lise seviyesi edebiyat derslerine yardımcı olabilirim, konu anlatımı test çözümü konusunda ders verebilirim.

Eğer okul dersleri yapılacaksa gün içerisinde ya da hafta boyunca anlatılan konuların başta tekrarı ve test çözümü . Test çözümünde yanlış yapılan soruların konuları hakkında önemli noktalarla ilgili kısa notlar.

₺90/saat
Arzu
İlk ders ücretsiz!

Doğa Koleji İlkokul Öğretmeninden, Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, İlk okuma Ve yazma Öğretimi Dersleri verilmektedir.

Derslerin okul müfredatına uygun olarak sunulmasına ve yazılı sınav çalışması yapılmasına, * İşlenen konuların pekişmesi için konuyla ilgili ödev ve testlerin verilmesine, * Test sonuçlarının sürekli takip edilmesine, istatistiksel değerlendirmeler yapılarak çözülemeyen soru tipleri, eksik konular, süreyi doğru kullanamama gibi sorunların giderilmesine, * Sına

₺40/saat
Hayriye
İlk ders ücretsiz!

Iktisat bölümü öğrencisinden kayseri de ilkokul ve ortaokul seviyesinde türkçe ve coğrafya dersleri

öğrencimle tanışıp kısa bir sohbetten sonra dersleri hakkında bilgi edinmeyi nasıl ve ne şekilde eğitim aldıklarını öğrenip ona göre hareket etmeyle başlarım.Eksik olduğu ve yapamadığı konu üzerinde nası akılda kalıcı ve öğrenmesi gerektiği üzerinde de öneride bulunurum.

₺85/saat
Mine
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ Fen Bilgisi Öğretmenliği bölüm birincisi, deneyimli mezundan özel ders (Okula destek ve sınavlara hazırlık)

Derslerimi sorgulama ve keşfetmeye dayalı olarak işlerim. Ezberlemek yerine konunun mantığını öğretmeye çalışırım. Bu şekilde bilgi daha kalıcı olur. Genelde ortaokul öğrencileriyle çalışıyorum.

Beşiktaş
₺60/saat
Yasemin
İlk ders ücretsiz!

Uskudar Amerikan Lisesi mezunuyum, New York Universitesin'de eğitim goruyorum. Ingilizce ve matematik bölümlerinde ders veriyorum.

Derslerde öğrenci ile seçilmiş kitaba paralel olarak bir anlatım olur. Dersin son kalan 15dk'sinda bir önceki derste verilen odevdeki sorulara beraber bakılır. Ogrencinin ihtiyacına yonelik ödevler belirlenir. Ogrencinin gelişimini görmek icin de her dort dersten sonra kucuk bir quiz yaparız.

Maltepe
₺50/saat
Gülşen
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yeditepe İngilizce Psikoloji bölümü öğrencisinden Türkçe Tarih Coğrafya İngilizce Matematik dersleri verilir.

Derslerden önce hem bilgilerimi tazelemek hem de daha iyi öğretenilmek adına çalışırım. Öğrencimi tanımaya çalışırım. Çekinmeden bana soru sorabilmesini isterim.

Kahramanmaraş
₺45/saat
Vildan
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tıp fakültesi öğrencisinden okula ödevlerine ,sınavlarına yönelik türkçe, fen bilgisi ' matematik dersi

Öğrencinin isteğine göre ödev yapmada yardım ediyorum. Sınavlara yönelik ders anlatımı yapıyorum. Soru üzerinden konu anlatımı yapıyorum. Konunun mantığını kavratmaya çalışırım.

Yomra
₺40/saat
Ahmet selçuk
İlk ders ücretsiz!

Deniz Ulaştırma İşletme mühendisliği 2. sınıf öğrencisi Bölümüne üst düzey matematik ve Fizik yaparak girdi. Anne ve Baba Öğretmen İlkokul ve Ortaokul öğrecileri için sayısal tüm derslerde ders verebi

Ders işleme yöntemim öğrenciye ve amaçlanan hedefe göre farklılık gösterir sınava hazırlık yapıyorsak başka temellerimizi sağlam atarak pratik düşünmeye yönlendiriyorsak başka. Derse gelip sadece konuyu anlatmakla yetinmem öğrencilerimin sosyal hayatlarında kullanabilecekleri direktifler veririm.

İpekyolu
₺70/saat
Mehmet sait
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmenliği mezunu öğretmenden ve pdr öğrencisinden ilkokul orta okul lise düzeyinde her branştan özel ders

yaklaşık 4 yıl mat 1 ve mat 2 özel ders verdim ayrıca 3 yıl da ilkokul seviyesindeki öğrencilere ödev ve dersleri konusunda yardımcı oldum dersler verdim. daha çok öğrenci merkezli anlatırırım dersi ve ilk amacım öğrencisinin beni sevmesi benle dersleri sevmesi ve dersleri ile daha çok kendisinin başa çıkmasıdır amacım .

Karşıyaka
₺60/saat
Güldeniz
İlk ders ücretsiz!

1-14 yaş arası ders desteği,gelişim desteği ve oyun ablası olarak görev yapabilirim.

0-6 YAŞ GRUBUNDA ÖNCELİKLE ÖZBAKIM SONRASINDA DA BİLİŞSEL,ZİHİNSEL,MOTOR BECERİLERİ VE SOSYAL GELİŞİMLERİNİ DESTEKLİYORUM.

Amasya
₺30/saat
Beyzanur
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Amasyada üniversite öğrencisiyim çocuklarla aram çok iyidir çocukları ikna edebilirim ve onlara ders konusunda yardım edebilirim

öncelikle çocuklarımızla konuşup sorunun ne olduğunu öğrenip ona göre bir yöntem izleyeceğim ödevleri konusunda ilkokul ortaokul öğrencilerine rahatlıkla yardım edip dersi renkli eğlenceli bir hale getireceğim güzel ve eğlenceli ödevlerle hepsi ders yapmayı ve okula gitmeyi çok çok çok seveceklerdir

Çukurova
₺40/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Adana'da Uluslararası İlişkiler öğrencisinden ilkokul/ortaokul düzeyinde ders takviyesi, konu anlatımı, sınavlara hazırlık..

Derse girmeden önce derse ve aynı zamanda konuya ön bakış hazırlarım, kazanım ve öğrenimleri vurgularım. Daha sonra konunun okulda ve okul kitabındaki işlenişine paralel olarak kaynakların yardımıyla konuyu anlatmaya başlarım, öğrencim ile birlikte konunun kısa bir halde özetlerini hazırlayıp önemli yerleri özellikle not aldırırım.

Efeler
₺50/saat
Tekin
İlk ders ücretsiz!

İlköğretim düzeyindeki tüm sınıflara,tüm derslerinde(türkçe,matematik,sosyal bilgiler vs.) konu anlatımı desteği ve ödev desteği

3. ve 4. sınıf düzeyindeki öğrencilerin çoğunluğu matematiği 1 ve 2. sınıfa göre daha karmaşık hale geldiği için beceremediklerini anlayamadıklarını düşünürler ve aileler bu dönemde özel derse yönelirler. Matematiğin temellerini atmak için kritik bir dönemdir çünkü. Ben bu yaş grubundaki öğrencilerime matematiği tamamen somut bir kavram haline getirerek sunarım.

Buca Osb
₺50/saat
Nilay
İlk ders ücretsiz!

Üniversite öğrencisinden özel ders (ilkokula yönelik tüm dersler için özel ders ve ödev yardımı)

Belli bir süre ben de karşı taraf olduğum için öğrencinin çektiği zorlukların farkındayım.Benim öğretmenlerden almak isteyip alamadığım her şeyi karşı tarafa aktarmaya çalışıyorum.Derslerde süre sıkıntısı yok yani anlaması ve verimli olması önemli sonuçta.Dersten sonrası için de yardımcı olmak isterim.

Üsküdar
₺60/saat
Rumeysa
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hukuk fakültesi öğrencisinden ilk ve ortaokul seviyesinde her derse yardım,okula hazırlık ve tekrar

genellikle ders işlerken en temelden eksik noktaları tespit edip bu noktalar üzerinde yoğunlaşarak öğrenciyi anlamaya ve algılamaya hazır hale getirir sonrasında işlenmesi gereken konuyu anlatırım.bol soru çözümüyle bilgiyi kalıcı hale getirmek için bir sonraki ders içerisine de işlenen konulardan muhakkak eklemeler yaparım.

Pendik
₺40/saat
Mücahit
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Kocaeli Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim. Lisese öğrencilerine fizik, kimya, biyoloji, matematik, geometri ve ingilizce dersi vermekteyim. Ortaokul öğrencilerine

Dersleri öğrencinin en kolay anlayabileceği şekilde anlatmaya çalışırım. En önemsediğim şey anlatılan konuyu sadece o an için ezberlemesi değil konuyu kalıcı olarak öğrenmesinidir.

₺30/saat
Cansu
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İktisat Bölümü Öğrencisinden ilkokul ortaokul lise öğrencilerine istenilen dersten özel ders veya okula destek çalışma

Ders çalışmaya başlarken ilk önce günlük okulda işlenen derslerin tekrarıyla başlar sonra gerekirse alternatif sorulae çözer veya test çözerek pekiştirilmesini sağlarım. Daha sonra ertesi gün işlenecek konuları tekrar yaptırarak sonlandırırım.

İzmir
₺50/saat
Tolga
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Üniversite öğrencisinden okula yardım ve sınavlara hazırlık amaçlı lise düzeyinde sözel alan dersleri

Derslerimi müfredata uygun ve sınav sisteminde maksimum verimlilik elde etmeye yönelik işlerim. Öğrencinin başarısı ve öğrenilen konunun kalıcı olması en büyük önceliğimdir. Salt ezbere dayalı sistemlerin aksine dersin bir bütün olarak kavranmasını hedeflerim.

Bayrampaşa
₺65/saat
Münevver
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Rusça Mütercim Tercümanım. Pedagojik formasyanım mevcuttur.İlkokul/ortaokul öğrencilerine (sayısal hariç) temel derslerde ödev desteği verilir.

Derslerimi genelde öğrencimin eksikliklerini veya ihtiyacı olan şeyleri belirleyerek başlarım. Öğrencimin bu dilden beklentisini öğrenirim. Sonrasında dersleri yine öğrencimi gözlemleyerek, düz anlatımdan ziyade; soru-cevap, tartışma,problem üzerinden gitme gibi farklı teknikleri deneyerek, öğrenci için hangisi en uygunsa ona göre işlerim.

Zeytinburnu
₺50/saat
Erbey
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik Üniversitesi Biyomühendislik öğrencisinden ilkokul ve lise düzeyine matematik ve fizik dersi

Ders işleme yöntemi dersi alan kişiden kişiye değişebilir. Burada ilk adım ne konuda eksik veya neden eksik kaldığınızı fark ettirmek. Eğer eksiklik yok her şey tamam hocam ben fazlasını istiyorum diyorsanız bu konuda bir çalışma programı hazırlanır. Diğer gelen mesele ise sizin kendinize olan güveninizi ve inancınızı sağlamak.

Gümüşhane Merkez
₺25/saat
Miyase
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sağlık yönetimi öğrencisinden, Gümüşhane 'deki ilkokul öğrencilerine ödev ve derslerine yardım edilir

Derslerimi şu şekilde islerim bende bir öğrenci olarak, bi insanın 1 saat içinde anlama kapasitesi bellidir anlattıklarımı alması benim için mühim olan anlatmak mesele değil anlaşılmak bi iş yapıyorsam hakkını vererek yaparım.

Ankara
₺50/saat
Dilan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe sınıf öğretmenliği 4. sınıf öğrencisinden ilkokul öğrencilerine okula yardımcı takviye dersleri

Derslerimi somutlaştırarak ve bol bol etkinlik yaparak işlerim. Derslerimi oyunlarla daha zevkli hale getirmeye çalışırım. Öğrencilere dersi sevdirmeye özen gösteririm. Öğrenci odaklı ders işlerim. Öğrencilere soracağım sorularla eksik yönlerini belirlemeye çalışırım.

Balçova
₺60/saat
Atalay
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi mezunundan Felsefe, Türkçe, Coğrafya özel dersleri ve Rehberlik hizmeti verilir.

Ağırlıklı olarak vermiş olduğum dersler lise öğrencilerine hitap etmektedir. Konu anlatımlarımı sıkmadan kısa tutarak, bol alıştırma ve gündelik hayattan çeşitli örnekler vererek işlemekteyim. Her ünite sonunda okula uygun giderek farklı soru tarzlarında testler ve alıştırmalar hazırlayarak konu sonu değerlendirmeye tabi tutmaktayım.

İzmit
₺40/saat
Aslıhan
İlk ders ücretsiz!

Endüstri Mühendisliği son sınıf öğrencisinden ortaokul lise derslerine destek ve ödevlere yardım

Konuları öğrencilerin ilgisini kazanacak şekilde işlemeye çalışıyorum. Konu anlatımı sırasında mutlaka karşılıklı soru cevap yaparak konunun anlaşıldığından emin olmaya çalışıyorum. Öğrencinin soru sormaktan çekinmemesi için teşvik edici yaklaşımda bulunuyorum.

Tepebaşı
₺25/saat
Aliye
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Karşılaştırmalı Edebiyat öğrencisinden ilk ve orta okul öğrencileri için derslere yardım.

Dersleri sıkıcı olmayacak bir şekilde etkili ve eğlenceli işlemeye çalışırım. öğrenciye gerekli bilgilerle birlikte kendini geliştirebileceği fırsatlar yaratmaya çalışırım.

₺60/saat
Enver
İlk ders ücretsiz!

10 yıllık sınıf öğretmeninden özel ders (Şişli,Beşiktaş,Sarıyer,Kağıthane,Beyoğlu ilçelerinde olması tercih edilir .)

Öncelikle öğrenciyi tanımak çok önemli.Her öğrencinin ulaşabileceği en üst noktaya gidebilmesinde ona rehberlik etmek gerektiğini düşünüyorum.Okul derslerinde anlamadığı konular üzerinden başlayarak,ödevlerinde yardımcı olarak,bolca tekrar ederek ve farklı tiplerde sorular çözerek öğrenciye yardımcı olunur.

Gaziantep
₺30/saat
Nur
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tıp Fakültesi öğrencisinden Gaziantep te ilkokul ve ortaokul düzeyinde İngilizce, Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler, İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersleri verilir.

Derslerime başlamadan önce o derste hangi konudan hangi açılardan bakacağımızı belirtirim. Konu hakkında kısa bi konuşmadan sonra konu anlatımına başlarım. Daha sonra öğrenciyle interaktif soru çözümü yaparım.Konu ile ilgili oyun oynarım. Ondan sonra öğrenciye kısa bi test yapar yapamadığı soruları neden yapamadığın bakar ve onları çözümlerim.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Eski öğrencilerimiz
Okul derslerine destek öğretmenlerini değerlendiriyor

Öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için,
eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz.
Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Kadir beyle tanıştığımıza cok memnunum. Kendisinin tavrı, duruşu sakinliği öğrencimizi cesarerlendirmiş görünüyorki son zamanlarda dersleri konusunda hevesli. Kendisine cok tesekkür ederiz. Yola devam :)

F
Fırat, Élève
3 hafta önce

Harika! Kendisi çok tatlı dilli ve sevecen bir insan. Felsefe dersini benimsemiş biri. Felsefeden nefret eden bana, felsefeyi sevdirdi. Yks sınavımda çok işime yarayacağından eminim. Şiddetle tavsiye ediyorum

B
Berke, Élève
3 hafta önce

Tüm okul derslerine destek derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size okul derslerine destek öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Okul derslerine destek dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır