Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Okul derslerine destek özel dersleri

Tüm Türkiye'de 4 078 öğretmen sizi bekliyor.

okul derslerine destek özel dersi seçeneklerimiz

Esenler
₺60/saat
Berat
İlk ders ücretsiz!

Diş hekimliği öğrencisinden İstanbul'da lise ve üniversiteye geçiş sınavlarına hazırlamak üzere sayısal alanda dersler verilir.

Derslerimi öncesinden işlenecek konuyu belirleyip program ederim. Ardından öğrencinin ihtiyacı üzerine konu anlatımı ve ya soru çözümü olarak işleyişi belirlerim. Konu anlatımı sırasında örnek soru çözümü yapıyorum. Sonraki ders bir önceki dersi pekiştirmek adına kısa bir tekrarla birlikte yeni konuya geçiyorum.

Keçiören
₺60/saat
Betül
İlk ders ücretsiz!

Psikolog, Yaşam Koçu ve Aile Danışmanından Tüm Dersler ve İngilizce Özel Ders

Akılda kalıcı yöntemlerle, bolca soru-cevap yaparak, öğrenirken aynı zamanda gülerek eğlenerek ders yapıyoruz. Öğrencilerim ve öğrencilerimin ebeveynleri benden memnunlar. :) Genellikle ilkokul öğrencileriyle çalışıyorum. Sınavlarda yüksek başarı sağlamaktayız. Aynı zamanda bursluluk sınavları veya dönemsel sınavlara ve ödevlere yönelik destek de veriyorum.

Eskişehir
₺50/saat
Buse
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İlkokul öğrencileri (1-2-3-4. sınıflar) için okuma yazma pratikleri ve okul ödevlerine destek.

En temel amacım dersleri ve ödevleri bir zorunlu ve sıkıcı bir etkinlik olarak değil eğlenceli bir şekilde öğreterek kavratmaktır. Hem eğlenip hem öğreneceğiz.

Odunpazarı
₺30/saat
Ege
İlk ders ücretsiz!

Elektrik Elektronik Mühendisliği öğrencisinden Eskişehir'de İlkokul ve ortaokul seviyelerinde matematik dersi verilir

Dersleri öğrenciyi sıkmadan ama gevşek de bırakmadan, matematik çözmeyi sadece çözüm yolları öğreterek değil, kendi çözüm yolunu bulmayı öğretmeye çalışarak işlerim. Öğrenciye okulda öğretilen monotonluktan çok kreatif çözüm yolları öğretmeye ve bu çözüm yolları ile başka soru tiplerinde kendi kendine çözüm yolları bulmasını sağlarım.

₺55/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Ebelik öğrencisinden ilkokul öğrencisine matematik dersi verilir ve genel program hazırlanır, derslere yardımcı olunur.

Dersleri 45 dakika ders 15 dakika mola periyotlarıyla işlerim. Her periyotta bir işlem gerçekleştiririm. Konu periyotu ve soru periyotu şeklinde. Dersler bittikten sonra öğrenciye program hazırlarım böylelikle öğrendiklerini pekiştirmesini sağlarım. Her güne kitap okuma zorunluluğu eklerim.

Esenyurt
₺30/saat
Mine
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Üniversite öğrencisi; Istanbul'da ilkokul ve ortaokul seviyesinde matematik, türkçe, ingilizce ve diger mufredat dersleri

Ilk olarak ogrencinin derslerinde ne durumda olduguna bakarak bir ders programi hazirlanir. Ogrencinin daha zayif oldugu ya da zorlandigi derslerin calisma saatleri artirilir. Bununla ilgili alistirmalar ve aktiviteler ogrenciyi sıkmayacak sekilde odev olarak birakilir. Haftalik kontrollerle egitim dengelenir.

Selçuklu
₺50/saat
Yunus
İlk ders ücretsiz!

Diş Hekimliği öğrencisiyim.İlkokul ortaokul düzeyinde matematik derslerinde LGS ve okula yardımcı olabilirim

Derslerimi konuyu ilk olarak ayrıntılı konuyu anlatarak başlatırım.Ondan sonra sınavına uygun soruları ilk olarak ben sonra öğrencimle birlikte çözmeye başlarız.Haftalık ödevlendirmem olur.Diğer hafta dersin başında bu ödevler kontrol edilerek başlanır.

Sarıyer
₺50/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

YKS Dereceli İTÜ'lü Öğrenciden Lise ve Ortaokul Öğrencilerine Sayısal Dersler ve Çalışma Koçluğu

Derslere öğrencinin eksilerini tespit ederek başlıyoruz ardından genel bir deneme yaparak başka konularda da eksik kalınmış yerleri öğreniyoruz ardından müfredata uygun biçimde öncelikle hiç anlaşılmamış konuları işliyoruz. Sonrasında eksik kalınan konulara geçiyoruz aralarda sürekli denemeler yaparak işlenilen konuların anlaşıldığına ikna oluyoruz.

Konak
₺40/saat
Esin
İlk ders ücretsiz!

İzmir Ekonomi Üniversitesi psikoloji ve Dokuz Eylül Üniversitesi felsefe (okuyorum) öğrencisinden özel ders ve okula yardımcı ingilizce ve ilkokul, orta okul lise tüm dersler

derslerimi öğrencinin isteğine bağlı olmak koşuluyla genelde saatlik olarak kişiye özel program dahilinde ihtiyaç belirleme ve ihtiyaca yönelik özel program çerçevesinde işliyorum. okul öncesi öğrenciler ve ilkokul öğrencileri için özel oyunlarla öğrenme beceri geliştirici tekniklerle ders yapılır.

₺75/saat
Naim
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar mühendisi'nden ilk öğretim matematik dersi ve diğer derslere takviye... Ders sadece eğitim için bir araçtır,önemli olan insanların toplumda iyi bir birey olması için onlara yol gösterebilme

Her hocanın ders işleme şekli vardır, bence ders işleme şekli öğreciden öğrenciye değişir. Kimi öğrenci 1 kezde anlar,kimisi detaylı bir şekilde anlatım ister,kimi öğrenci bol bol not tutarak öğrenir.

₺60/saat
Batuhan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tıp Fakültesi Öğrencisinden Ortaokul ve 9. Sınıf fen bilimleri ve matematik dersi

Derslerimi kendi hazırladığım müfredat doğrultusundaki notlarım, kaynak kitaplar aracılığı ile ya kendi hazırladığım materyaller üzerine yada deftere not ederekten işliyorum. İşlediğimiz konuya yönelik ödevlendirme gerçekleştiriyorum.

Karabağlar
₺55/saat
Şelale
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi Matematik Bölümü öğrencisinden matematiğe,ödeve yardımcı bireysel - grup özel dersi

derslerimi öğrencime durumuna anlama yönüne göre nasıl bir yönelim izleyeceğimi tespit ederim ve ona göre derse başlarım ve ilerleyerek devam ederim

Bayrampaşa
₺50/saat
Şeyma
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik Üniversitesi Biyomühendislik öğrencisinden İstanbul da ilkokul ortaokul seviyesinde tüm dersler lise mat1 ve türkçe dersleri verilir.

Öncelikle derslerimi işlemeden önce o gün ki konulara çalışırım ve ders işlerken not çıkararak ilerlerim böylece görsel hafıza da bilgileri daha iyi kaydeder onun dışında dersler eğlenceli ve akıcı olur.

Manisa
₺45/saat
Mehmet ali
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Matematik bölümü öğrencisinden ilk okul ve lise öğrencilerine uygun fiyatlı özel ders

Derslerime dersi talep eden kişinin seviyesini anlamaya çalışarak başlarım. Nerelerde eksikleri ve hataları olduğunu saptayıp ders içerini ona göre belirlerim. Sonrasında ise konu anlatımı ve örnek sorular ile eksik ve hatayı gidermeye çalışırım. Ve yapılan izlenen her yol için bir açıklama yaparım. Ödev test ve yorum soruları ile devam ederim.

Çankaya
₺45/saat
Dilara
İlk ders ücretsiz!

Ziraat mühendisinden ödevlere yardım, anlama ve anlamlandırma konularına ve derslere destek verimi

Dersleri mantığa yatırarak anlatırım. Benim mantığıma yatmadan anlamayacağım hiçbir şey olmadığı gibi, karşımdakinin de anlamak için önce mantığına yatırması, aklının yatması gerektiğini düşünüyorum. Zor formüller ezberlemek yerine yeni formüller üretmek çok daha başarılı ve ileriye dönük kullanılabilir olacaktır. Believe me.

Bornova
₺60/saat
Ipek
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji öğrencisiyim. Okul derslerine, okula uyuma ve velilere yardım ve rehberlik yapabilirim.

Derslerimi olabilecek en kolay yöntemlerle, özellikle özgüvensizlik ve yapamayacağına inanma nedeniyle oluşabilecek başarısızlıkları dikkate alarak ve destek sağlayarak işlerim. Konularla ilgili kolay ulaşılabilir internet ödevleri veya varolan ders kitaplarından ödevler veririm ve dersin olabildiğince keyifli geçmesini sağlarım.

₺50/saat
Havva
İlk ders ücretsiz!
Akdeniz
₺50/saat
Eda
İlk ders ücretsiz!

Felsefe Grubu Öğretmeni tarafından Felsefe,Sosyoloji,Mantık dersleri(her düzey için) ilköğretim ve orta öğretimler için bütün derslere yardımcı ve okula uyumda rehberlik. Ege Üniversitesi mezunu ve Ma

dersleri eğlenceli ve akılda kalacak şekilde, öğrenciyi sıkmadan karşılıklı eğlenceli bir iletişim tarzı ile anlatırım. dersler akıcı ve ilgi çekici geçer. ilkokul ve ortaokul düzeyinde bütün derslere yardımcı olabilirim. felsefe, mantık, sosyoloji ve psikoloji alanlarında bütün eğitim derecelerindeki öğrencilere yardımcı olabilirim.

Kocasinan
₺40/saat
Adem
İlk ders ücretsiz!

Fen ve Teknoloji Öğretmeninden Okula, Ödeve, Projeye Yardım ve Özel Ders Verilir...

Öğrenci konuyu hiç bilmiyorsa öğrencinin seviyesine göre konu anlatımı yaparım. Eğer ki öğrenci konuyu biliyor ise konuyu özet geçerim öğrenci bilgileri pekiştirmiş olacaktır. Ardından öğrenciye konuyla ilgili basitten zora doğru test yaprakları verilir, öğrencinin çözemediği sorular ya da yanlış çözdüğü sorular üzerinde detaylı çözüm yapılır.

Karşıyaka
₺80/saat
Idil
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İzmir Ekonomi Üniversitesi Çevirmenlik Öğrencisinden Evde bire bir özel ders verilir .

Dersleri öğrencinin bilgi ve anlama düzeyine göre işlemeye çalışıyorum.

₺40/saat
Rana nur
İlk ders ücretsiz!

Sağlık lisesi mezunu öğrenciden anaokuldan ortaokul son sınıfa kadar derslere yardımcı okul uyumuna destek verebilirim

Belirli bir program dahilinde ilerlemeyi severim, disiplin ve özveri ile ders işlemeye özen gösteririm. Derste hep ders olmaz bazen ufak molalar ile zihni dinlendirmeli ve daha dikkatli ders işlemeye ortam hazırlarım. Öğrenciler ve velileri ile yakın iletişimi korur bir sorun ile karşılaşıldığında çözüm odaklı yaklaşırım.

Kepez
₺50/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Elektrik-Elektronik Mühendisliği öğrencisinden Antalya'da ilkokul, orta okul ve lise düzeyinde Matematik-Biyoloji-Kimya dersleri

dersleri güncel konularla harmanlayıp hayatın bir parçası haline getirerek gerek öğrenciye dersi sevdirerek gerekse dersin ileride ki yaşantıda hayatının ne kadar büyük bir bölümünde gereksinim duyduğu bilgiler harmanı olduğunu göstererek işlemeye titizlik gösteririm.

Sancaktepe
₺45/saat
Zehra
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Insaat Muhendisligi ögrencisinden Ust duzey matematik ve fizik,kimya dersleri verilir Ilkogretim,Lise ve Universite

Derslerime oncelikle mantigini kavratarak baslamak esasimdir. Mantik kavrandiginda orneklerle konunun pekismesini saglarim,ardindan konu icerisinde detay bilgilere yer verir,bol soru ile dersi tamamlarim.

Karşıyaka
₺40/saat
Görkem
İlk ders ücretsiz!

Endüstri mühendisliği öğrencisinden İzmir içerisinde ilkokul ve ortaokul derslerine ödevlere ve sınavlara yardım

Derslerimi günlük hayattan örnekler vererek ve ders öncesinde işlenecek konuya hazırlık yaparak kurgulayarak işlemeyi seviyorum. Bir saat ders içerisinde konuya bağlı olarak yaklaşık 15 dakikalık kısmını konu anlatımı geriye kalan kısmında ise örnek sorular çözerek geçiriyorum. Ders sonrasında konu hakkında ödevler verip öğrencilerin çözmesini amaçlıyorum .

Maltepe
₺60/saat
Kadir
İlk ders ücretsiz!

İTÜ öğrencisinden ilköğretim, ortaokul düzeyinde matematik, kimya dersleri verilir. Öğrenci koçluğu yapılır 7/24 destek alabileceğiniz bir öğretmen arıyorsanız doğru kişi.

Derslerimi öğrenci merkezli işlemeyi severim, öğrencinin anlamadığı sorular üzerinden direk sonuç ve başarı odaklı ilerlerim. Öğrenciyi çalışmaya ikna etmekte etkiliyimdir. 2 yıldır 8 öğrenciye özel ders verdim ve beraber başarı sağladık. Orta okul son sınıftaki iki öğrencimde şu an fen liselerinde eğitim görüyor.

Sarıyer
₺40/saat
Açelya
İlk ders ücretsiz!

Lise 3. sınıf öğrencisinden İstanbul'da ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin okul derslerine destek

Dersimi işlemeye başlamadan önce hangi konulara değineceğimi öğrencime aktarırım. Kısa bir ön bilgi sonunda elimdeki konuyu açıklayıcı olan notlar yardımıyla öğrencime konuyu kavratmayı amaçlarım. Çeşitli ilgi çekici , konuyu destekleyen örneklerle pekiştiririm. Öğrencimin düşünmesini sağlayacak sorular sorarım.

Toroslar
₺50/saat
Emine
İlk ders ücretsiz!

Iletişim uzmanindan eğitim ayni zamanda da derslere özel hazirliklar / 5 yaş ve üstü

Derslerde kesinlikle interaktif öğrenci katılımını isterim. ''Ben anlatayım gençler anlar'' gibi bir bakış açım yok. Her zaman öğrenclerimi aktif olarak derse katarım. Bazen onların konuyu anlatmasını isterim. Ayrıca kendim bizzat ezberci eğtimden hiçbir şey öğrenmediğim için; öğrencilerime de asla ''ezberle geç'' mantığıyla öğretim yapmam.

Pendik
₺45/saat
Sumeyye
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu, deneyimli öğretmenden ilkokul tüm dersler, ortaokul Türkçe, lise Edebiyat derslerine yardım

Öncelikle öğrencimin seviyesini, eksikliklerini belirlerim. Derslerimize dair nasıl beklentilerinin olduğuny kendisi ve velisiyle görüşür ve bu doğrultuda bir plan belirlerim. Planım genellikle ders tekrarı-soru çözümü, ihtiyaç halinde yeni konu-soru çözümü şeklinde olur. Belirli süre aralıklarında öğrencime testler yapar ve durumunu ölçerim.

Muğla
₺50/saat
Aylin
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Muğla Sıtlı Koçman Üniversitesi felsefe grubu öğretmenliği mezunuyum, Muğla'da felsefe grubu dersleri verebilirim.

Öncelikle öğrenciyi temele alarak öğrenme yöntemlerini uygularım. Konuyu anlattıktan sonra Soru - cevap şeklinde ilerlerim öğrencilerin ne kadar öğrendiklerini test etmek isterim. Eğer anlaşılamayan yerler varsa tekrar üzerinde dururum.

₺45/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Sosyoloji ve Çocuk Gelişimi mezunu çocukları çok seven bir öğretmen ile çalışmak ister misiniz?

Öncelikle ezberlemeden akılda kalıcı şekilde eğlenerek öğretmeye çalışırım. Öğrenenin işitsel zekasının mı görsel zekasının mı yoksa duygusal zekasının mı daha gelişmiş olduğunu saptamaya çalışırım sonuçta her insanın öğrenme şekli farklıdır. Ona kendini keşfedebilmesi için imkan sunarım. Ve böylece özgüveni gelişir yapabileceğine inancı artar.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm okul derslerine destek derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size okul derslerine destek öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Okul derslerine destek dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır