Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Webcam üzerinden online veya evinizde lise seviyesinde mat özel dersleri alın

mat alanında 26 özel ders öğretmeni

Mat alanında özel ders öğretmeni seçeneklerimiz

₺40/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Mimarlık Fakültesi öğrencisinden lgs ve ortaokul öğrencilerine matematik, lise öğrencilerine mat-geo dersi

Her ders sonunda kesinlikle ödevlendirme yaparım ve bir sonraki derste de kontrolünü yaparım. O günün sonunda bir sonraki derste hangi konuyu işleyeceğimizi belirlerim.Dersin işleyişi genel olarak önce konu anlatımı sonra o konuyla ilgili örnek soru çözümleri şeklinde olur.

Karşıyaka
₺100/saat
Ömer
İlk ders ücretsiz!

İlkokul okuma ve yazma öğretimi, Matematik, Türkçe ve ilkokul öğrencisi olan velilere koçluk

Sebep sonuç ilişkisi kurmalı öğrencim. Anlamlı öğrenme olmazsa olmazımdır. Ezberlemekten kaçınır, öğrencimin konuyu kavrayarak hakim olmasını önemserim. Görsel, işitsel, dokunsal olmak üzere her çocuğun bir öğrenme önceliği vardır. Buna bağlı olarak çok çeşitli yöntemleri kullanmayı tercih ederim. İlkokulda her seviyede destek olabilirim.

₺70/saat
Arda
İlk ders ücretsiz!

Koç Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Öğrencisinden ilkokul ve lise matematik, kimya ve tarih derslerinde yardım.Fransızca için de yardım edilir

Derslerimi örnekler üzerinden yapmayı severim.Örneğin matematik ve fen alanlarında öğrencilere ilk önce konuyu anlatıp ondan sonra soru çözmeyi tercih ederim ama tarih dersleri için olayların hangi mantıkla ve nedenlerle olduğunu anlatmaya çalışırım çünkü bir olayın mantığı anlaşıldığında gerisi geliyor.

₺60/saat
Ezgi
İlk ders ücretsiz!

Ankara'da ilköğretim ve lise seviyesinde öğrencilerine sınavlar ve okul derslerinde yardımcı , mühendisten matematik-geometri dersleri

İlköğretim ve lise seviyesinde öğrencilere yönelik derslerimde, okul derslerine ve sınavlara hazırlık niteliğinde konu anlatımı, soru çözümü yapmaktayım.

Beyoğlu
₺45/saat
Melisa
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Beslenme Diyetetik öğrencisinden ilkokul ortaokul öğrencilerine dilbilgisi matematik fen ve Türkçe ders

Ders vereceğim öğrenci ile derse başlamadan önce hazırlıklı, kaynaklı giderim ve sonrasında ödevlendirme yapar konunun pekişmesini sağlarım genelde memnun ayrılırlar

₺40/saat
Alper
İlk ders ücretsiz!

Makina mühendisliği öğrencisinden ADANA'da lise ve üniversite düzeyinde Matematik ve Fizik dersleri

Çukurova Üniversitesi Makine Mühendisliği 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Kale
₺40/saat
Serap
İlk ders ücretsiz!

Denerim bilgisi öğretmenliği mezunundan ilköğretim matematik ve fen bilimleri özel ders ve diğer derslere yardım

Derslerimi , öğrencinin ne bildiklerini test edip öğrenip onlara göre bir plan yaparak en iyi şekild e öğretip eksiklerini tamamlama adına çalışmalar yaparım

Yörük Köyü
₺20/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

Üniverisite Öğrencisinden ilkokul ortaokul ve yabancı dil ev ödevlerine yardım özel ders

Dersleri 3 kısımda işlerim. Seviye tespit daha sonra başlangıç ve gelişme bölümünde öğrencinin zeka seviyesine uygun hareket ederek işlerim. .

Alanya
₺35/saat
Halil
İlk ders ücretsiz!

Matematik öğretmenliği öğrencisinden ilk ve ortaokul öğrencilerine uygun fiyata ders verilir :)

Seviyesine göre belirlediğimiz kaynak kitaptan soru çözümü ve konu anlatımı, ödev takibi, soru kalıpları ve çözüm metodları öğretimi ile ezberleme karşıtı bir ders işleme yöntemim bulunmaktadır.

Aosb
₺60/saat
Özgür ulaş
İlk ders ücretsiz!

Izmirde tıp öğrencisi üniversite sınavına ve kpss ye yönelik matematik ve geometri dersleri

derslerimi öğrencinin zayıf olduğu kısımlara ağırlık vererek istediği bölüme yönelik max yarar sağlayacak şekilde işlerim. genel olarak önce konuyu anlatır ardından test çözümüyle anlaşılmayan yerleri pekiştiririm.

₺70/saat
Yakup
İlk ders ücretsiz!

ETÜT ABİSİ (Türkçe öğretmeni) Merhaba yaklaşık 5 senedir öğrencilerimizin Türkçe ve edebiyat derslerine giriyorum Öğrencilerin sınavlarına derslerine ödevlerine projelerine de yardımcı olurum ayr

Öğrencilerin ilgisini çekecek şekilde ders anlatım kabiliyetim var öğrencilerin başarisini gözle görülür bir şekilde fark edeceksiniz derslerde çeşitli notlar aldırıyorum bu şekilde öğrencinin aklında kalıcı oluyor öğrencimizin bu uzun Yolda derslerine yardımcı olmaktan büyük bir mutluluk duyacağım saygılar diliyorum

Gölbaşı
₺35/saat
Berfin
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi Eczacılık bölümü öğrencisiyim. İlk okul, orta okul, lise öğrencilerine özel mat dersi verebilirim

İlk başta öğrencinin hangi seviyede olduğunu test ederim daha sonra seviyesine göre konu anlatımı ve soru çözümü yaparız. Öğrenciyi sıkmadan, dersten bunaltmadan ders anlatmak benim için çok önemlidir. Derslerim her seviyeye yöneliktir çünkü konuya oldukça hakimin.

Edirne Merkez
₺50/saat
Yeter
İlk ders ücretsiz!

Sağlık yönetimi(lisans) öğrencisinden Edirne'de ilkokul ortaokul ogrencisine türkçe matematik türk dili ve edebiyati dersleri

Konu anlatımından sonra pekistirici ve gelistirici soru çözümleri ve tekrar ederek ogrencinin eksik yönlerini tespit edip tekrar bu konulara ağırlık gosteririm

₺50/saat
Gülsüm
İlk ders ücretsiz!

Aydın Üniversitesi tam burslu öğrecisinden ilk okul öğrencilerine sözel ağırlıklı olmak üzere bütün derslerde yardım

Hangi ders olursa olsun anlatılan konu bir şekilde çocuğun günlük hayatından örneklerle desteklenmelidir çünkü çocuklar için kuru bilgi ezberden öteye geçemez ama konuları bir şekilde onların hayatlarından örneklerle somutlaştırırsak artık isteselerde unutamazlar. Benim yöntemim bu.

Konya
₺40/saat
Hasibenur
İlk ders ücretsiz!

Konya matematik bölümü ögrencisiyim ilkokul ,lise veya kpss matematik ve geometri dersleri anlatırım

ögrencime konu alakalı ders anlatırım o konu ilgili soru çözdürüm anlamadıgı soruları en güzel şekilde ögrenci sıkılmadan dersimi anlatırım benden ders alanlar kesinlikle pişman olmaz

Bornova
₺40/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Elektrik Elektronik Mühendisi’nden İzmir’de ilk öğretim öğrencilerine özel ders.

Önce öğrenciyi ve öğrenme tarzını keşfederim. Sonra ona uygun ekipman sağlarım. Görsel ya da işitsel belki de dokunsal öğreniyor olabilir.

Çekmeköy
₺45/saat
Rabia
İlk ders ücretsiz!

Hukuk öğrencisinden TYT-AYT, Lise Hazırlık ve lise dönemine kadar tüm derslere destek

Ders arkadaş/arkadaşlarımın seviye ve paylaşacağımız süreçten kendilerinin ve ailelerinin beklentileri üzerine kişi ya da kişiler için özel olarak planlanıp verim alıp almamıza göre zaman içerisinde kendin yenileyebilen bir sistem düşünüyorum

₺50/saat
Ebru
İlk ders ücretsiz!

Uluslararası Ticaret/Endüstri Mühendisi’nden ortaokul ve liseye İngilizce, Türkçe, Edebiyat, Matematik dersi verilir

Öncelikle öğrenek kişinin bilgisini yoklarım ve onun olduğu seviyeye göre dersi anlatmaya çalışırım. Karşılıklı olarak interaktif bir şekilde dersi işleyebiliriz.

Bağcılar
₺50/saat
Kerim
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji 3. sınıf öğrencisinden ilkokul,ortaokul ve lise düzeyinde ‘Dil Bilgisi ve Türkçe’ dersleri.

İstenilen konuya göre ve kendi hazırladığım programa göre öğrencinin düzeyi ve müfredatına uygun şekilde birebir dersler işlenir.

Bahçelievler
₺60/saat
Cansu
İlk ders ücretsiz!

İstanbul üniversitesi mezunu öğretmenden sözel derslerine hazırlık ve destek, geleceğe ve sınava hazırlık

Derslerimi düzenli ve disiplinli işlerim fakat öğrenciyi sıkmadan arkadaşca davranırım. Bu onun öğrenmesini kolaylaştırır. Derslere her zaman hazır gelirim. Öğrencime verdiğim ödevleri onun gözünden yapar ve o şekilde yaklaşırım.

₺50/saat
Alpaslan
İlk ders ücretsiz!

Galatasaray üniversitesi endüstri mühendisliği öğrencisinden fransızca özel ders ve okula yardımcı abi

öğrenme ve öğretirken eğlendirmeye yönelik öğrencinin temposuna göre ders işlemeyi tercih ediyorum. bu sayede bilgiler hem kalıcı oluyor hem de öğrenci ders işlenirken sıkılmıyor ben de gerçekten keyif alıyorum. 1 saat boyunca çeşitli duyu organlarına hitap edecek şekilde dersi sürdürmekteyim dinleme konuşma okuma ve yazma gibi.

₺55/saat
Rojin
İlk ders ücretsiz!

Yeni Iktisat mezunu öğrenciden Matematik ve Türk Dili Edebiyati ilkokuldan lise duzeyine kadar

Derslerimi once kisa bir konu anlatimi ve daha sonra bol soru cozumleri ile devam eder ogrencinin peskistirmesi icin odev veririm. Bir sonraki derste hatirlatma amacli biraz tekrar yaptiririm.

Keçiören
₺45/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Elektrik-Elektronik Mühendisliği öğrencisinden ortaokul ve lise dersleri için ek destek ve özel ders

Dersleri öğrencinin sorun yaşadığı konular üzerine yoğunlaşarak işlerim, öncelikle öğrenciyi konuya tam olarak hakim değilse öncelikle konuyu detaylarıyla öğretmeye çalışır sonra üzerine pratik yaparak konuyu pekiştiririm, öğrencinin kolay anlayacağı ve aklında kalacağı şekilde konuyu ele alırım.

Darıca
₺50/saat
Samet
İlk ders ücretsiz!

Yönetim Bilişim Sistemleri öğrencisinden lise ve üniversite sınavına hazırlanan öğrencilere dil bilgisi,edebiyat ve matematik dersi verilir.

Edebiyat derslerini özel notlarla ve bol miktarda testlerle beraber işlerim.Dİl bilgisi derslerinde yine edebiyatta olduğu gibi özel notlarla,örnek kağıtlarıyla,testler ve bölüm denemeleriyle işlerim.Matematik derslerimde ise konunun temelinden en basitinden en zoruna doğru bir yol ilerleriz.

₺50/saat
Atakum
₺40/saat
Ahmet
İlk ders ücretsiz!

Diş hekimliği 1. sınıf öğrencisinden samsunda yks dersleri(tyt-ayt biyoloji ve tyt matematik,tyt fizik,tyt kimya)

dersleri karşımdaki kişiyi analiz eder sonra onun anlayacağı ve unutmayacagı şekilde kodlayarak ve görsel hafızaya dayalı işleyebilirim . Anlatımda özellikle biyolojide konuları birbirleriyle bağdaştırarak ve bağlayarak daha etkili bir anlatım olacagını düşünüyorum ve bu şekilde ders veriyorum .

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

mat alanında lise seviyesinde tüm derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size Lise seviyesinde Okul ve Sınavlar dersleri verebilir,

Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Par Département

Ülkeye göre

seviyesindeki tüm derslerde öğretmenlerimiz size rehberlik etsin