Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Webcam üzerinden online veya evinizde ortaokul seviyesinde ingilizce özel dersleri alın

ingilizce alanında 3 901 özel ders öğretmeni

İngilizce alanında özel ders öğretmeni seçeneklerimiz

Beylikdüzü
₺50/saat
Ecem
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Psikoloji okuyorum, C1-C2 levelim (Beylikdüzü) İngilizce Dersleri vermek istiyorum. (Lise-Ortaokul) Eşlik et :)

Öncelikle Grammer ve Kelime Bilgisi Ön Planda Olmalı Sonradan Pratiklerle Ve Konuşmalarla Geliştirilmesi Gerekiyor.

İstanbul
₺60/saat
Yiğit can girgin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisinden İngilizce Dersi ( KONUŞMA BECERİSİ, KONUŞULANI ANLAMA, AKSAN ve KELİME BİLGİSİ )

Yaklaşık 3 yıldır kişiye özel veya grup çalışması halinde ingilizce dersleri veriyorum, öğrenmesi zor gibi görünen ama zor olmadığı kısa sürede sizlerinde anlayacağı yeni bir dil öğrenmek isterseniz doğru yerdesiniz. Derslerimizi ofisimde veya evinizde ( gerekli teknoloji var olduğu durumda ) işleyebiliriz.

Güngören
₺40/saat
Hazal
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeni adayından ingilizce dersler: (ilkokul-ortaokul-lise) kelime-okuduğunu anlama- yazma- dinleme becerilerini geliştirmende yardımcı olabilirim.

Dersleri öğrencileri sıkmayacak şekilde yaparım. Yaş aralığına göre anlatımımı eğlenceli hale getirmeye çalışırım. Ders anlatımına onların da dahil olmasını sağlarım. İngilizceyi sadece ders olarak değil bir eğlence yeni bir dil ve en önemlisi gereksinim olarak görmelerini sağlarım.

Muratpaşa
₺70/saat
Batur teacher
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

10 haftada ingilizceyi tamamen öğrenseydiniz nasıl hissederdiniz? Kulağa inanılmaz geliyorsa Instagramda öğrencilerimin yorumlarını izleyin @BaturTeacher

Dil öğrenmenin sıralamasını takip etmeden dil öğrenilemez. Türkçeyi nasıl öğrendiniz? 1. Sadece dinlediniz 2. Gördünüz 3. Taklit ettiniz 4.

Güngören
₺40/saat
Hazal
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeni adayından ingilizce dersleri: (ilkokul- ortaokul- lise) kelime- okuduğunu anlama- yazma- dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmende yardımcı olabilirim.

Dersleri öğrlencileri sıkmayacak şekilde yaparım. Yaş aralığına göre anlatımımı eğlenceli hale getirmeye çalışırım. Ders anlatımına onların da dahil olmasını sağlarım. İngilizceyi sadece ders olarak değil bir eğlence, yeni bir dil ve en önemlisi bir gereksinim olarak görmeleri için çabalarım. Derslerimi her öğrenciye özel bir anlatımla anlatırım.

Adana
₺50/saat
Mustafa
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İleri hafıza teknikleriyle bol kelime ezberleyerek İngilizceyi sorun olmaktan çıkartın. Fırsatı kaçırmayın.

İleri hafıza teknikleriyle kelime öğrenimine ve kullanımına odaklı, ihtiyacınıza dönük, teknolojiyle harmanlanmış hem öğrenmeye hem eğlenmeye dönük listening-speaking-reading-writing becerilerinizi geliştirmeye ne dersiniz?

Biga
₺60/saat
Selahattin
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

English Lessons at all Levels with an experienced CELTA Certified English Language Teacher

Derslerimde modern öğretim yol ve yöntemlerini ve teknoloji kullanımına önem veririm. Öğrencimin ihtiyaç duyduğu İngilizce seviyesine ve türüne göre (İş İngilizcesi, Genel İngilizce, Sınav İngilizcesi) planlama yaparak adım adım ilerleriz. Sıkmadan, eğlendirerek, dinlendirerek ve düşündürerek, bol örnek ve pratik ile pekiştirmeler yaparım.

Seyhan
₺50/saat
Hammad
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yabancı öğrenciden her seviyeye uygun İngilizce dersleri. (,TOEFL, IELTS, Speaking, listening, writing, reading)

Derslerimi özellikle kelime bilgisi ve o kelimeleri rahat ve akıcı bir şekilde günlük konuşmalarımızda kullanabileceğimiz şekilde işlerim. Önceliğim insanların yabancı dili kullanmaktan çekinmemesi ve kendilerini rahat bir şekilde ifade edebilmeleridir. Son olarak da dil bilgisi ile konuşmayı kusursuzlaştırmayı hedeflerim.

₺80/saat
Gülcan
(15 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmeniyim.Hala İngilizce öğrenmediniz mi hadi İngilizce bilmeyen kalmayacak derim.Okuduğunu anlama ,yazma ,konuşma ,kelime öğretimi ,telaffuz ve pratik anlatımlar için ben burdayım.

Hangi seviyede olduğunu belirler ve ona göre ders işlerim.Dersimi işlerken hedef dili kullanmaya,anlaşılmayanları açıklamaya önem gösteririm.Öğrencinin mevcut seviyesini bir sonraki seviyelere yükseltmeyi hedeflerim.Dil becerilerinin hepsini bir arada kullanırım ve yabancı dile her anlamda farkındalık kazandırmayı sağlarım.

₺50/saat
Mustafa
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli bir İngilizce Öğretmeni olarak istediğin alanda ingilizceni ilerletmek için bu fırsatı kaçırmamalısınız. Kelimeleri hafıza teknikleriyle öğrenerek kelime bilginizi arttırabilirsiniz.

Tecrübeli bir İngilizce Öğretmeni olarak istediğin alanda ingilizceni ilerletmek için bu fırsatı kaçırmamalısınız. Kelimeleri hafıza teknikleriyle öğrenerek kelime bilginizi arttırabilirsiniz.

Şahinbey
₺50/saat
Eda
İlk ders ücretsiz!

İşletme ögrencisinden gaziantep'te ilkokul ve ortaokul seviyesinde ingilizce grammer, listening ve reading dersi

Derslerime en alt seviyeden başladıktan sonra ögrenciyi takip etmeye başlarım ve ögrenciye yönelik tam ögrenme sağlayabilmek için hem sevmesini eğlenmesini saglarım hem de anlat geç yerine iyice anlaması için tekrarlar ve uygulamalarla ögrencinin eksiği kalmayana kadar devam eder öyle ilerlerim.

₺180/saat
Hayal
İlk ders ücretsiz!

Sertifikalı İngiliz dili ve edebiyatı mezunu deneyimli İngilizce öğretmeninden özel İngilizce dersi

Ders işleme yöntemim öğrenciden öğrenciye değişir. Eğlenceli pratik ve tekrar odaklı dersler yapacağız. Evrensel ve yeni methodlar ile dersler için ulaşın.

Konyaaltı
₺150/saat
Hakan
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmeninden özel ders eğlenerek öğrenme ve sadece ingilizce konuşarak öğrenme dizi film vs izleyerek öğrenme

Daha çok mizah ve popüler kültür ben üzerine kurarım ilgili konuyla ilgili popüler dizilerden şarkılardan alıntılar yapar dikkat cekmeye calısır ve kalıcı olmasını sağlarım

₺75/saat
Aybar
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Girişimci, Mütercim Tercüman ve Gezgin'den Keyifli ve Sosyal İngilizce Dersleri

Derslerimi kendi öğrendiğim şekilde; Eğlenceli ve Sosyal işlerim. Öğrencilerime özgüven aşılarken kalıcı ve günümüze en uygun İngilizce’yi öğretirim.

Kağıthane
₺80/saat
Pelin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar mühendisliği (%100 İngilizce) öğrencisinden İstanbul’da ilkokul, lise seviyesinde İngilizce dersi verilir.

Temelden başlayıp daha karmaşık konulara giden ders işleyişim vardır. Her konu bitiminde mini-testler yaparak öğrencimin o konudaki seviyesinin yeterli olup olmadığına baktıktan sonra diğer konuya geçerim.

Gaziosmanpaşa
₺50/saat
Nagehan
İlk ders ücretsiz!

İlkokul ve ortaokul seviyesindeki tüm derslere takviye; ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde İngilizce eğitimi

Öncelikle kişinin alacağı dersteki seviyesini belirlerim. Gerekli materyalleri hazırlar ve seviyeye uygun bir program oluştururum. Her ders sonrası birtakım ödevler vererek kişinin ders haricinde de kendisini geliştirmesini sağlar ve bunları düzenli olarak kontrol ederim.

Sarıyer
₺50/saat
Ladin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi Çeviribilim Bölümü (Mütercim Tercümanlık) öğrencisinden istediğiniz seviyede İngilizce özel - grup dersleri

Öğrencimin yaşına uygun etkinlikler hazırlar, kelime bilgisini ve gramerini ilerletecek teknikler gösteririm. İsteğe göre, etkili konuşma, yazma ve dinleme dersleri verebilirim. Boğaziçi hazırlık sınavını (BÜEPT) geçtim, sınavlara yönelik dil dersleri verebilirim. Derslerde işleyeceklerimi öğrencimin isteği doğrultusunda şekillendirebilirim.

Etimesgut
₺50/saat
Gülin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı Öğrencisinden Temel Orta İleri İngilizce Yazım ve Kelime Bilgisi Dersleri

Ders içeriğinin kendini özellikle yazım teknikleri konusunda geliştirmek isteyen herkese uygun olduğunu düşünüyorum. Sadece anlatmanın işe yarayacağına inanmadığımdan ödev, rapor, sunum ve benzeri materyaller yardımıyla ders işlemeyi planlıyorum. Geçen zamanın akıcı, olabildiğince zevkli ve tabii ki verimli olması için örneklerin şart olduğunu düşünüyorum.

Çankaya
₺45/saat
Pakize
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği öğrencisinden Ankara'da ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite sınavına yönelik İngilizce dersleri

Derslerimi işlemeye öncelikle öğrencimin eksiklerini belirleyerek bu eksiklikler doğrultusunda başlamaya çalışırım. Ana materyaller haricinde öğrencimi kendi hazırladığım notlar ile çalıştırırım, anlamadığı yerlerde ona cevaba ulaştırıcı sorular yönelterek kafasındaki soruların cevaplarına kendisinin ulaşmasını sağlamaya çalışırım.

Çankaya
₺70/saat
Çiğdem
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisinden lise, ortaokul, ilkokul de eğitim gören öğrencilere İngilizce dersleri

Dersleri öğrenciye göre işlerim, belli başlı kurallarım olsa da kişiden kişiye uygulanış şekli değişir. 1 saati özel dersler için az buluyorum çünkü öğrencinin konuyu anlama hızına bağlı olarak anlatma şekli de değişir, gerçekçi olmak gerekirse 2 saatlık bir derste ancak verim alınabileceğini düşünüyorum.

Üsküdar
₺5/saat
Ceren
İlk ders ücretsiz!

Kdoskxo sjnsixkss ksnisksos ksmskdksod kdksixksox kxnsks ksnsks ksnsks jsnsks kskskss kskskdksk jsksk

Jzisjs djebdhe ehebhe djd ehe dje dje dje djebe ehe jebd due dje dje dj ejd dhe dbe db r

Ankara
₺30/saat
Erdem
İlk ders ücretsiz!

C2 (advanced) belgeli Ankara'da İngilizce öğrenmek isteyenler için uygun ücretli ders. Kaçırmayın!

Öncelikle şunu söyleyebilirim ki yıllarca dil eğitimi alan ve bu konudaki eksiklikleri bilen biriyim. Klasik olarak sürekli yaptırılan 'tense' eğitiminin aksine daha çok konuşma, anlama ve kelime bilgisi üzerine derslerimi yürütürüm. Derslerim İngilizce öğrenmeye yeni başlayan veya çok az bilgiye sahip kişiler için olacaktır.

Fatih
₺40/saat
Deniz
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde ingilizce dersleri

Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Gıda Mühendisliği öğrencisiyim. İngilizce hazırlık sınavını başarıyla geçerek hazırlık sınıfını okumadan okulumda birinci sınıfa başladım. Genel olarak öğrencilerin İngilizce dersine karşı bir önyargısı var, ilk amacım bu önyargıyı yok ederek İngilizce öğrenmenin aslında ne kadar eğlenceli olduğunu göstermek.

Bornova
₺55/saat
Şimal
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

DEÜ-İngilizce Öğretmenliği öğrencisinden; bireysel yada gruplara, gramer ve kelime üzerine, müfredata uygun ve etkinliklerle özel İngilizce Dersi

Derslerimi genelde okul ve sınavlar üzerineyse müfredattan, iletişim üzerineyse anadili İngilizce olanların kullandığı gündelik hayatta önemli olan konulardan seçerek işliyorum. Hem Türkçe hem de İngilizce anlatarak, duyma üzerine yaşanan sorunların ve telaffuz hatalarının en aza indirgenmesini sağlamaya çalışıyorum.

Keçiören
₺70/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi , İngiliz Dil Bilimi bölümü mezunundan her seviyeye göre genel ingilizce (grammar, listening, reading, speaking) dersleri verilir.

Derslerimi çoğunlukla yetişkin gruplarına vermeyi tercih ederim, onlar ile daha sağlıklı ve verimli bir halde etkileşim çerçevesinde dersi aktarmak istediğim için , daima bireysel yahut grup bazında da interaktif bazda dili metodlarına uygun ya da spontane bazda usulüne uygun halde etkili bir halde kullanıp aktarımlarda bulunmaktır amacım.

₺100/saat
Şükran
İlk ders ücretsiz!

Yüksek lisans öğrencisinden ilkokul / lise öğrencilerine derslerine yardımcı veya dil sınavına destek İngilizce özel ders

öğrencinin eksik olduğu veya öğrenmek isteği konuyu öğrenci ile konuşarak tespit ederim,daha sonra vereceğim örnekler üzerinden kendim de öğrencinin eksiğini tam olarak tespit ederim.

Kadıköy
₺60/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

İstanbul'da Tercümanlık Öğrencisinden ilkokul ortaokul lise (Starter-Advance düzeyi arası) düzeyinde İngilizce-Türkçe Dersler

Derslerimi belirli bir planda işlerim. Günlük, haftalık, aylık programlarla derslerimi ayarlarım. Sadece kitap üzerinden değil, aynı zamanda müzikle, görsel, işitsel olarak öğrencilerimle pratik yaparak İngilizceyi öğretmeyi ve sevdirmeyi amaçlarım. Derslerim her yaştan öğrenciyi, çocuğu, yetişkini kapsar. Her yaş grubuna özel program hazırlarım.

₺45/saat
Fatime
(8 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeninden İlkokul, Ortaokul ve Lise Seviyesinde İngilizce (Writing - Reading - Speaking - Listening)

Derslerimi öğrenci merkezli işlerim. Öğrencinin eksik olduğu konular üzerinden odaklanarak, konunun tamamını işlerim. soru cevap yöntemi ile de konunun sağlamasını yaparım.

Bağcılar
₺20/saat
Nurhan
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Mütercim-Tercümanlık öğrencisinden İstanbul'da ilk-orta ve lise seviyesinde öğrencilere İngilizce özel ders

12 yaşından 20 yaşıma kadar İngilizce ile iç içe büyüdüm. Lisede iki sene dil bölümündeydim, hazırlığı geçerek Mütercim-Tercümanlık bölümüne başladım ve şu an ikinci sınıftayım. İngilizcede en güçlü yanımın kelime bilgim olduğunu düşünüyorum.

Çankaya
₺50/saat
Deniz
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği öğrencisinden lise ortaokul ilkokul seviyesi ingilizce özel ders

İlkokul ortaokul ve lise seviyelerinde derslere , ödevlere yardımcı , genel konuşma becerisi geliştirmek , sınavlara hazırlamak üzerine ders programları oluşturarak ders veririm.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

ingilizce alanında ortaokul seviyesinde tüm derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size Ortaokul seviyesinde Yabancı diller dersleri verebilir,

Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Par Département

Ülkeye göre

seviyesindeki tüm derslerde öğretmenlerimiz size rehberlik etsin