Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Webcam üzerinden online veya evinizde A1 seviyesinde ingilizce özel dersleri alın

ingilizce alanında 2 039 özel ders öğretmeni

İngilizce alanında özel ders öğretmeni seçeneklerimiz

İstanbul
₺40/saat
Ebru
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmenliği öğrencisinden okul öncesi ve ilkokul seviyesi için özel İngilizce dersi

Oyunlar, yerinde uygulamalar ve kodlama ile ders işlemeyi hedefliyorum. Staj yerinde de yaptığım ders anlatımlarını bu şekilde gerçekleştirdim. Kendi ders materyallerimi oluşturuyorum. Çalışma kağıtlarımı da birden fazla güvenilir kaynak kullanarak ve kendi yorumumu katarak hazırlıyorum. Eğitimde salt bilgi vermeye karşıyım.

Muratpaşa
₺70/saat
Batur teacher
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

10 haftada ingilizceyi tamamen öğrenseydiniz nasıl hissederdiniz? Kulağa inanılmaz geliyorsa Instagramda öğrencilerimin yorumlarını izleyin @BaturTeacher

Dil öğrenmenin sıralamasını takip etmeden dil öğrenilemez. Türkçeyi nasıl öğrendiniz? 1. Sadece dinlediniz 2. Gördünüz 3. Taklit ettiniz 4.

Sarıyer
₺100/saat
Halenur
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeninden okula yardımcı veya profesyonel derecede (advanced) İngilizce dersleri verilir.

Yabancı dil derslerinde odaklanma ve anlayış kapasitesi aşırı önemli bir husustur. Dilin gramatik algoritmasını anımsadıktan sonra bolca pratik odaklı ve sözcük odaklı çalışma taraftarıyım. Ne kadar çok uygulama o kadar fazla anlama demektir çünkü.

Ankara
₺60/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Son sınıf öğrencisinden Ankara'da İngilizce dersleri ilkoukul, ortaokul, lise, üniversite ve yetişkinler

İlokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencileri için dersleri ve ödevleri konusunda destek olurum, istenilen konuda yardımcı olurum Yetişkinler ve yabancı dil öğrenmek isteyenler için ise başlangıç seviyesinde veya istenilen konuda yardımcı olurum

Etimesgut
₺50/saat
Gülin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı Öğrencisinden Temel Orta İleri İngilizce Yazım ve Kelime Bilgisi Dersleri

Ders içeriğinin kendini özellikle yazım teknikleri konusunda geliştirmek isteyen herkese uygun olduğunu düşünüyorum. Sadece anlatmanın işe yarayacağına inanmadığımdan ödev, rapor, sunum ve benzeri materyaller yardımıyla ders işlemeyi planlıyorum. Geçen zamanın akıcı, olabildiğince zevkli ve tabii ki verimli olması için örneklerin şart olduğunu düşünüyorum.

Çankaya
₺55/saat
Arife
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Gazi üniversitesi mezunu İngilizce öğretmeninden speaking, writing, listening, reading, sınava hazırlık dersleri. Online ve / veya özel ders

Derslerimi farklı teknik ve metodlarla işliyorum. Öğrenci odaklı bir eğitimi destekliyorum. Önce öğrenciyi tanıyıp güçlü ve zayıf yönlerini, ilgi alanlarını görüp sonra ona yönelik ders veriyorum. Daha communicative ve anlamlı öğrenme sağlıyorum. Materyaller, oyunlar,farklı topicler kullaniyorum.

₺60/saat
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

Erasmus programıyla Viyana'ya gitmiş olan Hacettepe Sosyoloji öğrencisinden "günlük İngilizce öğrenme" dersi

Derslerde okulda yapılanın aksine gramer öğrenmeye değil günlük dil kalıplarını öğrenmeye, kulak dolgunluğu geliştirmeye ve stres olmadan İngilizce olarak kendini rahat bir şekilde ifade edebilmeye odaklanırım ve karşımdaki insanı strese sokmadan, İngilizce'den soğutmadan, arkadaş canlısı bir şekilde ders işlemeye çalışırım.

Isparta Merkez
₺80/saat
Samet
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İNGİLİZCE KONUŞMAK ve SINAV BAŞARISI İSTEYENLERE özel ders!!! (Isparta ve Burdur çevresi)

***Derslerimizle alakalı öncelikli olarak, İNGİLİZCE öğrenme-konuşma istek ve arzusunu, öğrencilerimizde maksimum düzeye çıkarmak, yani SEVDİRMEKTİR. ***BİR DİLİ KONUŞABİLİR HALE GELMEK, Türkçe, Matematik yada diğer dersler gibi bir konuyu anlamadığınız takdirde takviye alarak, bir kaç müdahale ile halledebileceğiniz türden bir süreç değildir.

Seyhan
₺30/saat
Nihan
İlk ders ücretsiz!

Anaokulundan YDS Hazırlığa Her Seviyede İngilizce Öğretimi - - Atatürk Havalimanı ve Kurumsal Amerikan Şirketi Deneyimim ve Doktora Eğitimim ile Akademik / Günlük Her Düzeyde Ders Verebilirim

Öğrencinin yaş ve ihtiyacına göre program ve materyal hazırlanır. Okuma / izleme / dinleme listesi eşlik eder. Her zaman güncel ve amaca hizmet eden bir program dahilinde hareket edilir.

Bağcılar
₺50/saat
Ayse
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi İngilizce öğretmenliği öğrencisinden dört dil becerisini kapsayan birebir ve grup ingilizce dersleri

Her seviyeye yönelik ders veririm. Özel istek üzerine sadece okuma, yazma veya konuşmaya yönelik dersler de verebilirim. Öncelikle öğrencinin seviyesini belirlemek için dört dil becerisi olan okuma, dinleme, konuşma ve yazmayı kapsayan bir sınav yaparım ve derslerimi öğrencinin eksiklerine odaklanarak planlarım.

İstanbul
₺50/saat
Vatansever
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Üniversite Öğrencisinden Bütçeye Uygun Olacak Şekilde İlkokul-Ortaokul Seviyesine İngilizce Dersleri Verilmektedir

Ezber bilgi öğretmem karşıdakinin kendi çabasını ortaya koymasını isterim işlediğim konulardan sonra o konuya uygun alıştırma yaptırırım.Konuları akılda kalacak alıştırmalar üzerine işlerim.Yabancı dil öğretiyorsam o gün o derste mutlaka bir tane metin çevirisi üzerine yoğunluk veririm.

Çankaya
₺30/saat
Tan
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce, Konuşma, Dinleme Yazma Becerileri ve Gramer Kursu. Etkinlik ve Buluşmalarla Pratik Şansı.

Ders müfredatını ihtiyaca yönelik (iş ingilizcesi, ticari ingilizce, sosyal ingilizce vs.) ayarlanır. İçerikler eğlenceli ve teşvik edecek şekilde hazırlanır çünkü bir dil onu yaşamaya başladığınızda öğrenilir.Bu yüzden de keyif almak önemlidir. Derslerde video,ses kaydı ve dökümanlar kombine edilmiş bi şekilde kullanılır.

Şahinbey
₺50/saat
Eda
İlk ders ücretsiz!

İşletme ögrencisinden gaziantep'te ilkokul ve ortaokul seviyesinde ingilizce grammer, listening ve reading dersi

Derslerime en alt seviyeden başladıktan sonra ögrenciyi takip etmeye başlarım ve ögrenciye yönelik tam ögrenme sağlayabilmek için hem sevmesini eğlenmesini saglarım hem de anlat geç yerine iyice anlaması için tekrarlar ve uygulamalarla ögrencinin eksiği kalmayana kadar devam eder öyle ilerlerim.

Konyaaltı
₺150/saat
Hakan
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmeninden özel ders eğlenerek öğrenme ve sadece ingilizce konuşarak öğrenme dizi film vs izleyerek öğrenme

Daha çok mizah ve popüler kültür ben üzerine kurarım ilgili konuyla ilgili popüler dizilerden şarkılardan alıntılar yapar dikkat cekmeye calısır ve kalıcı olmasını sağlarım

Uşak Merkez
₺40/saat
Cengiz
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Amerika'da 4 ay yaşamış Bahçeşehir Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği(%100 English) bölümünden mezun biri ile ingilizce konuşma pratiği yapmaya hazır mısın? Eğer cevabın 'EVET' ise o zaman 'JOIN' ..

Kişiye eksik olduğu konuyu öğretene kadar üstüne düşerim.Karşımdakini sıkmadan dersi eğlenceli bir şekilde işlemeye çalışırım.If you wanna improve your english speaking just be relax and join to me !! You will be able to see how much it is benefit for you .

Şişli
₺40/saat
Beyza
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Upper-Intermediate/Advanced düzeyde İngilizce bilgim vardır. İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde tam burslu olarak okuyorum

Dersimi önce öğrencimi iyice tanıyarak başlarım. Hem onun odaklanma seviyesini ölçerek hem de dil seviyesini değerlendirerek derse başlarım. Öğrencimin de bolca konuşmasını çift taraflı, interaktif bir ders geçmesini isterim.

Yunusemre
₺50/saat
Necati
(9 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizceyi bir türlü sevemeyen öğrenemeyen hanımefendiler beyfendiler! Artık yabancı arkadaşlar edinmenizin vakti geldi hatta belki de passaport ?

Birincisi İngilizce bir ders değil yabancı dil.İlk olarak yaptığım şey insanların kafasında ki korku uyandıran "ders" kelimesine İngilizceyi dahil etmemek.Ben hitap ettiğim yaş grubuna göre farklı nitelendiriyorum.Örneğin yaş grubu 7-15 ise İngilizce bir oyundur.18-30 ise İngilizce sosyalleşme aracıdır gibi.

Sarıyer
₺130/saat
Sanel
İlk ders ücretsiz!

English grammar and speaking lessons from Montenegrin/ English teacher both for school and as profession.

While learning a new foreign language its very important to use the language. That’s why during my lessons I prefer using the language actively.

Maltepe
₺85/saat
Iryna
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Professional teachers know how to bring out the best in students.

It is important to apply different drilling activities (transformation, extension, reduction drills ect), ask CCQs, VCCQs, GCCQs, providing warm-ups, production and practice tasks, I apply different techniques, speaking activities ( piramid discussion, baloon debates, ect Learning vocabulary can be proceeded by showing some visuals and elicitation.

Beşiktaş
₺60/saat
Damla
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi Öğrencisinden (hazırlık atlama seviyesi AA) Kişiye Özel İngilizce Özel Ders

Derslerime başlamadan önce öğrencimi tanımak ve kişisel olarak en iyi öğrenebileceği yolu çıkarmak, harita belirlemek prensibimdir. Beden dili ve diksiyonu etkili şekilde kullanırım.

Çukurova
₺40/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Hemşireden Sınırsız Hizmet. İngilizce Öğrenmek Artık Çok Kolay. Çünkü Artık Ben Varım.

Bir ders saati boyunca önce konuyu anlatırım, ardından konuyla ilgili sorular çözer, o konunun pekişmesini sağlarım. Öğrencinin anlamadığı veya eksik olduğu yeri bulmaya çalışırım ve o konu üzerinde tekrarlar yaparım. Sonrasında öğrencime ödev veririm. Yapmışsa anlarım zaten, eğer yapmamışsa anlamadığı yerleri tekrar eder ve yine ödev veririm.

Keçiören
₺45/saat
Erdem
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Mühendislik öğrencisinden temel ingilizce eğitimi. Ister bireysel ister grup halinde dersler.

Derslerimi genelde görseller üzerinden işlerim. Derslere özel olarak hazırladığım fotokopilerle görsel destekler sağlarım ve pratik için öğrenciyle bol bol ingilizce konuşurum. Sadece kağıt üstünde değil yüz yüze de ingilizcesini kullanmasını sağlamaya çalışırım.

₺100/saat
Şükran
İlk ders ücretsiz!

Yüksek lisans öğrencisinden ilkokul / lise öğrencilerine derslerine yardımcı veya dil sınavına destek İngilizce özel ders

öğrencinin eksik olduğu veya öğrenmek isteği konuyu öğrenci ile konuşarak tespit ederim,daha sonra vereceğim örnekler üzerinden kendim de öğrencinin eksiğini tam olarak tespit ederim.

Kadıköy
₺60/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

İstanbul'da Tercümanlık Öğrencisinden ilkokul ortaokul lise (Starter-Advance düzeyi arası) düzeyinde İngilizce-Türkçe Dersler

Derslerimi belirli bir planda işlerim. Günlük, haftalık, aylık programlarla derslerimi ayarlarım. Sadece kitap üzerinden değil, aynı zamanda müzikle, görsel, işitsel olarak öğrencilerimle pratik yaparak İngilizceyi öğretmeyi ve sevdirmeyi amaçlarım. Derslerim her yaştan öğrenciyi, çocuğu, yetişkini kapsar. Her yaş grubuna özel program hazırlarım.

Antakya
₺30/saat
Münire
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hatay’da sınıf öğretmenliği okuyorum. Rainbow eğitim kurumlarında B-1 seviyesine kadar ingilizce dersi aldım ilkokul çocuklarına İngilizce konusunda da faydalı olacağımı düşünüyorum. Kendi çevremden b

Öğrenciyle göz teması kurmak, hareket halinde olmak, ses tonunu iyi kullanmak, en önemlisi öğrenciyi tanımak, rahat hissettirmek, saygı duymak ve espirili bir dille öğrenciye sıkılmayacağı şekilde ders vermek en önce hedefim. Öğrenciye derse başlamadan önce neden bahsedeceğimizi söylemeliyiz. Öğrenci konuyu bilmeden derse başlamamalı.

Karabük Merkez
₺50/saat
Irem
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Karabük üniversiten’de ingiliz dili ve edebiyatı öğrencisiyim. Karabük’te okuyan hazırlık,çevirmen,ilköğretim,lise öğrencilerine ders verebilirim

Dersleri yazarak göstererek işlerim bilhassa kendim de yazarak çalışırım. Örnekler üzerinde göstererek konuyu daha iyi kavratırım. Konuyu anlatmadan önce farklı kaynaklardan örnekler önemli notlar toplarım.

₺50/saat
Bartu
İlk ders ücretsiz!

Elektrik mühendisliği öğrencisi,fizik,matematik,ingilizce konularında yardımcı.Aynı zamanda kodlama/yazılım bilgi sahibi.İlkokuldan liseye herkes iletişime geçebilir.

Derslerimde öncelikle karşımdaki kişiyi tanıyacak şekilde sohbet ederim.Hedeflediği veya uzmanlaşmak istediği konulara özellikle dikkat ederim.Derslerim genellikle liseye yönelik ancak ilkokul ortaokullara da yardımcı olabilirim.

₺75/saat
Ahmet
İlk ders ücretsiz!

Öğrenme garantili ve konuşmaya yönelik her seviyede okula ve sınavlara yönelik ingilizce ders

Hertürlü seviyeye ve yaş grubuna yönelik bire bir ya da grup dersleri vermekteyim, temel prensip öğrenmeyi öğrenmek yolundan çıkarak öğrencinin istek ve arzularına yönelik çalışmaktır, kısa sürede dili kavrama ve uygulama taktikleri ile ingilizce konuşabilme ve pratiklerle de destekleme çalışmaları yapmaktayım.

Karabağlar
₺30/saat
Ozan
İlk ders ücretsiz!

İngilizce ve Almanca okuma,yazma,anlama,konuşma,İelts ve Toefl pratik yapma üzerine özel ders vermekteyim

Derslerimde aktiviteye daha çok önem veririm diyebilirim teorik bilginin yanı sıra.Grammer ve dil bilgisi kuralları çok önem teşkil etse de; yabancı bir dili öğrenmenin anahtar yolunun o dil ile eğlenceli oyunlar oynayıp,aktivite yapıp akılda daha kalıcı olmasını sağlamaktır.

Sultanbeyli
₺100/saat
Parisa
İlk ders ücretsiz!

CELTA certified professional tutor who is open-minded, communicative and accommodating; experienced with students from a diverse range of learning backgrounds and levels

I will provide a fun and engaging learning environment for my learners. I help them to build their confidence with the practical techniques for developing fluency in speaking while maintaining accuracy. I customize the lesson content to best fit my students’ needs and learning styles while providing interesting and engaging lessons.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

ingilizce alanında A1 seviyesinde tüm derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size A1 seviyesinde Yabancı diller dersleri verebilir,

Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Par Département

Ülkeye göre

seviyesindeki tüm derslerde öğretmenlerimiz size rehberlik etsin