Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İngilizce özel dersleri

Tüm Türkiye'de 4 508 öğretmen sizi bekliyor.

ingilizce özel dersi seçeneklerimiz

Yıldırım
₺50/saat
Zehra
İlk ders ücretsiz!

Orta okul ve lise öğrencilerine sınav öncesi hazırlık yapma kolay bi şekilde öğretme yardımcı olma.

İlk önce hangi anlatıma uygun olduğunu incelerim Hangi anlatım konusunda başarılı ise o konu da anlatırım (anlatım,yazılı,örneklendirme,İngilizce konuşma vb.

₺50/saat
Kaan
İlk ders ücretsiz!

Ingiliz dili ve edebiyatı 1.sınıf öğrencisinden a1-b2 seviye grupları haricinde üniversiteye hazırlık dersleri

Derslerim öğrencinin seviyesi, kapasitesi, ve sürecinde kendi anlama yeteneğine yönelik programlanmış dersleri içermektedir. Konu dağılımları ve materyaller ders öncesinde hazırlanır, interaktif diziden alınmış sahnelerle eğlenceli bir şekilde desteklenir.

Yenişehir
₺50/saat
Teslime
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği 3.sınıf öğrencisinden Mersinde ilk ve orta öğretim düzeyi, İngilizce öğrenmek, konuşma ve yazma becerilerini geliştirmek isteyenler için ders alma fırsatı

Öncelikle derste Türkçe konuşmam ilk önce önceki konuya kısa bir tekrar yaptıktan sonra konuya giriş yaparım konuyla ilgili temel bilgileri veririm daha sonra bol pratik ve aktivitelerle konu öğreniminin gerçekleşmesini sağlarım en son öğrencilerin öğrendiklerini kullanmalarını isteyerek konuyu pekiştiririm

Konyaaltı
₺40/saat
Zehra
İlk ders ücretsiz!

Ingilizce ogretmenligi ogrencisinden Antalya ici Ingilizce ozel ders. Advance seviye dil bilgisi ile

Derslerimi birkac kaynak uzerinden ogrenme kontrol yontemiyle isliyorum. Her ders bir onceki ve daha onceki derslerin tekrarini yaparak basliyorum. Eger ogrencinin yasi kucuk ise dikkatini cekme amaci ile oyunla ilerleriz.

Bandırma
₺65/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

İsveç'te eğitim görmüş İstanbul üniversitesi mezunu kimyagerden İngilizce ve kisisel tecrubelere dayanarak dersler

Öğrenci ihtiyacına göre ilerlerim soru cevap şeklinde olabilir yapamadığı zorlandığı konular olabilir basit dediği şeyleri anlatıp kişiyi sıkmak yerine zorlandigi istediği şeyleri anlatirim

₺35/saat
Barin ziya
İlk ders ücretsiz!

Amerikada dil eğitimi almış sertifikalı İngilizce öğretmenliği öğrencisinden her seviyeye uygun İngilizce dersi.

Derslerim bireyin oral(sesli) iletişim becerileri üzerine kurulu olur. Bireye gereksiz bilgi yüklemekten çok iletişimde nasıl kullanacağını göstermeye çalışırım. Dil öğretmeye değil dil edinimi sağlamaya çalışırım. Anadili öğrenme modelini örnek alır, kişiyi dile maruz bırakırım.

₺50/saat
Sündüs
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmeninden, tokat ve çevresi ingilizce dersleri verebilirim. 3 yıllık tecrübem var.

Derslerimi örnekler vererek işlerim. Ince konu anlatımı yapar sonra okuma parçası veya kitap üzerinde konu tekrarı ve en son soru çözümü yaparım verdiğim ödevleri mutlaka kendim kontrol eder ve yanlış soruları tek tek açıklarım.

₺80/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli ingilizce öğretmeni,mütercim tercüman ve proje yazarından ingilizceninin her alanında interaktif, öğrenci merkezli özel dersler

Derslerimde öğrencimin aktif olmasını isterim ve dikkat dağıniklığını önlemek ve kazanılan bilgiyi ölçmek için sorular sorarım.

Bursa
₺100/saat
Şelale
İlk ders ücretsiz!

Yurtdışı Mezunu İngilizce Öğretmeninden listening, speaking, reading and writing. We will success together !

Öncelikle öğrencinin eksik olduğu konuları belirlememiz gerekmektedir. Ardından derslerimizin hepsi İngilizce anlatılır. Amacım Türk öğrencilerimizin İngilizce konuşmasıdır. Konuşmaya, dinlemeye yönelik işlenir.

₺30/saat
Koray
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı 3. Sınıf Öğrencisinden İngilizce Özel Ders.

Öğrencilerime sadece kağıt üzerinde değil, interaktif olarakta yardımcı olmak istiyorum. Sıkıcı derslerden ziyade zevkli bir şekilde İngilizce öğretmeyi temenni ediyorum. Yardımcı olabileceğim şeyler; -Okul sınavlarına hazırlık -İngilizce konuşma -Konuşulanı anlama Sonuç olarak, ezberden ziyade ingilizce konuşabilen birey yetiştirmek tercihimdir.

₺30/saat
Sena
İlk ders ücretsiz!

Karabük üniversitesi ingilizce öğrencisinden ilkokul ortaokul ve lise öğrencilerine karabukte özel ders.

Derslerimi önce konu anlatımlı bir şekilde üzerinde itina ile durarak ogrencinin konuyu kavradığını anlayana kadar test ve ya baska bir konuya gecmem.

Niğde
₺15/saat
nursena
İlk ders ücretsiz!

Amerika tecrübeli Mühendislik öğrencisinden ilk okul orta okul başlangıç seviyesine İngilizce ders

Derslerimi daha önceden hazırladığım notlar üzerinden karşılıklı dialoglar halinde öğrencinin de benim de ders saati boyunca sıkılmadan öğretici zaman geçirerek

₺60/saat
Anıl
İlk ders ücretsiz!

Yildiz teknik üniversitesi %100 ingilizce mühendislik öğrencisinden ilkokul ortaokul seviyesine ingilizce özel ders

Derslerimi her seviyeye özel videolar ve çekici görseller üzerine kurarım. Her öğrencinin hobisi üzerinden karşılıklı konuşmaları yürütmeye çalışırım , güvendiğim kaynak kitaplarımla da gramer anlatımı yaparım.

Başakşehir
₺55/saat
Emine
İlk ders ücretsiz!

Yüksek lisans eğitimi. Ingilizce a1 a2 b1 seviyesinde ve Türkçe dersi verilir

Göstererek anlatma, ingilizce kelimelerde kartlar hazırlayarak yarışma tarzı düzenleme.

₺130/saat
Kamola
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli İngilizce öğretmeninden bireysel ve gurup dersler. Dersler sadece İngilizce ve ya Türkçe verilebilir.

Dersleri öğrencinin yaşı, dile hakimlik derecesi, dil öğrenme amacı, elinde olan kaynaklar ve becerilerine göre organize ederim. Yabancı dil öğrenmede okuma, dinlediğini anlama, konuşma ve yazma becerilerinin önemli olduğunu düşünüyorum ve dersleri onların tümünü geliştirecek şekilde veriyorum.

İzmit
₺50/saat
Nisa nur
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dili ve edebiyatı bölümü öğrencisinden , ortaokul ve lise düzeyi öğrencilerine kocaeli'de ingilizce özel ders

Mümkün oldukça eksik olan kısımlardan giderek ders işlemeye çalışırım. Ders esnasında öğrenciyi sıkmadan eğlenceli bir biçimde gerek ödül koyarak ders işlerim.

Bursa
₺80/saat
Esma
İlk ders ücretsiz!

İngilizce İlahiyat mezunuyum. İngilizce her seviyede birebir ve grup özel dersi verebilirim.

Derslerimi öncelikle öğrenciyi ve seviyesini tanırım. Daha sonra öğrenci ile karşılıklı ve ortak bir yöntem üzerinde tartışırım. Ve öğrenci için en verimli yöntemi uygulamaya çalışırım.

İzmir
₺40/saat
Batuhan
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül üniversitesi, İngilizce öğretmenliği bölümü öğrencisinden lise düzeyine kadar İngilizce dersleri

Derslerimi işleme şeklim her öğrenciye göre değişir. Öğrencinin beklentisine, seviyesine göre değişkenlik gösteren bir durum olduğu için kesin bir şey söylemek saçma olur.

Urla
₺50/saat
Yagmur
İlk ders ücretsiz!

İzmir yüksek teknoloji enstitüsünde Moleküler biyoloji ve genetik öğrencisiyim ingilizce seviyem başkalarına öğretebilecek düzeyde

Dersleri çocuğun eksiklerine ve ihtiyaçlarına göre işlerim hangi konuda eksikleri varsa onun en iyi şekilde öğrenebiliceği yöntemi bulup öyle ders veririm

₺50/saat
Kemal
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dili ve edebiyatı öğrencisiyim özel kurumda öğretmenlik geçmişim var her seviyede özel ders verebilirim

öncelikle seviye tespit belirlemesi yaparım sonrasında size en anlaşılır en basit şekilde öğretmeye çalışırım milli eğitim müfredatını sıkça gömerim arada ilginç bilgiler veririm gramerle ilgili

Bayrampaşa
₺40/saat
Dilara
İlk ders ücretsiz!

Üniversite öğrencisinden İstanbul'da ilkokul , ortaokul ve lise düzeyinde Ingilizce ve Türkçe - Edebiyat dersi..

Öğrenciyi sıkmayarak ve severek öğrenmesini sağlayarak bilgileri aklında tutmasını sağlıyorum. Örneğin edebiyat derslerinde ufak tefek oyunlarla dersler yapıyorum.

Bahçelievler
₺45/saat
Irem nur
İlk ders ücretsiz!

Bilgi üniversitesi hazırlık öğrencisinden (ilköğretim,lise...) ingilizce öğretimi (ingilizce öğrenmek hiç bu kadar basit olmamıştı)

Derslerimde düzenli bir şekilde belli seviyelere göre gideceğiz. Bir konuyu öğrenmeden diğerini geçmek olamaz.kişinin seviyesine göre onun ihtiyacı oldugu bilgiyi vereceğim.

Adapazari
₺40/saat
Semra
İlk ders ücretsiz!

İngilizceden nefret ediyorum diyen bütün ortaöğretim öğrencileri; doğru adres tam olarak burası...

Benim ilk tercihim, öğrencilerimle arama kopulmaz bir bağ kurup beni sevmelerini sağlamak böylelikle hem sevdikleri bir öğretmene saygı gösteriyorlar hem de dersi severek dinliyorlar.

İstanbul
₺45/saat
Aybüke
İlk ders ücretsiz!

İstanbul üniversitesi siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler öğrencisiyim. İlkokul ortaokul ve lise seviyesinde ingilizce dersi veriyorum.

Derslerimi karşımdaki öğrencinin isteğine göre okul müfredatı veya genel ingilizce olarak ilerletirim. Tamamen öğrencnin beklentisine göre derslere devam ederim.

₺100/saat
Ozge
İlk ders ücretsiz!

Amerikan kultur eski egitim direktorunden her yas ve seviyede ingilizce dersi. Ozel veya grup dersleri organize edilir.

Yas grubu ve seviyeye gore ders isleme yontemimi belirlerim. Once bireysel Ihtiyaclari belirleyip Daha sonra hangi yetileri gelistirmek Gerekli diye organize olurum. Genellikle listening agirlikli giderim.Genel Kullandigim Methodlar iletisimsel Yaklasim ve ceviri metodudur.

Gaziemir
₺75/saat
Melisa
İlk ders ücretsiz!

Öğretmenim. A1,A2,B1 seviyesi okul öncesi ilkokul ortaokul ve lise İngilizce dersi veriyorum. İzmir

Öğrencim daha kolay nasıl ogrenebiliyorsa ben öğrenciye göre dersi anlatirim. Yapılandırarak öğretmeye calisirim. Görsel işitsel ve öğrencinin de kendi uğraş gösterdiği bir ders ortamı olustururum.

Nilüfer
₺50/saat
Didem
İlk ders ücretsiz!

İngilizce ve Rusça dillerinde ilkokul ve lise öğrencilerine Bursa ilinde özel ders

Dersleri pratiğe ve konuşmaya dayalı olarak, dil kurallarını öğrenciye benimseten,dinlemeye ve anlamaya yönelik methodlar ile ders işlerim.

Bornova
₺25/saat
Servet
İlk ders ücretsiz!

Ingilizce Mütercim Tercümanlık mezunundan her seviyeye uygun özel veya grup şeklinde ders verebilirim.

Derslerimi öğrencinin öğrenme becerilerini ve isteğini belirledikten sonra teknoloji destekli işleyeceğimi belirtmek isterim. Öğrencinin varsa kaynakları, onları da kullanıp faydalanmak isterim.

₺60/saat
Aslıhan
İlk ders ücretsiz!

Ingilizce öğretmeninden , anaokul, ilkokul, orta okul ve lise seviyesindeki öğrencilere özel ders

Dersleri her öğrencinin bireysel farklılıklarını baz olarak şekillendiririm. Ingilizce gramer, okuduğunu anlama, yazma, konuşma ve dinleme becerilerinde ders verebilirim.

Sancaktepe
₺50/saat
Başak
İlk ders ücretsiz!

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Eski öğrencilerimiz
İngilizce öğretmenlerini değerlendiriyor

Öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için,
eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz.
Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Oğlum (11 yaş) için ders planlamasi yaptik. Yaklaşimi, duruşu ve davranişi ile başarili bir eğitmen oldu. Derslerimiz bizim planlamamizdan dolayi erken bitti ama devamini düşünüyorum.. Teşekkür eerim.

C
Cüneyt, Élève
1 hafta önce
Burcu
(1 görüş)

İngilizce dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır