Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İngilizce özel dersleri

Tüm Türkiye'de 4 508 öğretmen sizi bekliyor.

ingilizce özel dersi seçeneklerimiz

Gebze
₺80/saat
Nihal
İlk ders ücretsiz!

Her yaş grubunda her seviye İngilizce Eğitimi almak istiyorsanız iletişime geçmeniz yeterlidir.

Derslerimi dil bilgisinden çok konuşma ağırlıklı işlerim, klasik yöntemlerle değil çeşitli aktivitelerle ve hikayeleştirme şekilleri ile bilgiyi öğrencinin aklında kalıcı hale getirmeye özen gösteririm.

İstanbul
₺75/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Örneğin:İngilizce de kendini geliştirmek isteyen veya eksik hisseden kişiler için ders verebilirim

Öncelikle karşımdaki kişinin eksiklerini tespit ederim. Sonra grammer ve speaking ağırlıklı(isteğe ve eksikliğe göre genişleyebilir) derslerimi işlemeye başlarım. Süreç bu şekilde devam eder.

₺25/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ ingilizce öğretmenliği öğrencisinden ilkokul ortaokul ve lise düzeyinde ingilizce özel ders

Öncelikle öğrencinin seviyesini tespit etmek için test yaparım. Derslerimi tekrar etme üzerine işlerim. Düzenli ödev veririm. Ödevleri kontrol ederim.

Beşiktaş
₺70/saat
Ceren
İlk ders ücretsiz!

İngilizce endüstri mühendisliği okuyorum ve 5 yaşından beri Almanya ve Türkiye’de İngilizce öğreniyorum

Öğrenciyle beraber aynı frekansta ders işleyip anlayacağı şekilde ders işlerim sıkmadan ve odağı kaybetmeden sevdirerek anlamadığı yerlerde sormaya çekinmez

Ankara
₺30/saat
Ava
İlk ders ücretsiz!

Bulgaristanlı olup Ankara Üniversitesi’nde Türk Dili ve Edebiyatı okuyorum. Ana dilim Bulgarca

Dersler öncelikle gramer kelime öğretme ve konuşma üzerindedir.

Çankaya
₺50/saat
Hilal
İlk ders ücretsiz!

Dtcf ingiliz dili ve edebiyatı öğrencisinden ingilizce dersi 3.sınıf öğrencisi . .

Derslerimi öğrencinin seviyesi ve beklentisine göre planlarım. Derslerimi her seviyede öğrenciye verebilirim. Derslerimde daha çok kalıcı bilgilere önem veririm. Teoriden çok pratik yapmak tercihimdir. Konuyu keyifli örneklerle (müzik, dizi,film,oyun) pekiştirmeye çalışırım. 1 ders saatim öncelikle konu anlatımıyla geçer.

Çankaya
₺85/saat
Harika aydan
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi Dilbilim mezunundan ilkokul,ortaokul,lise düzeyinde her yaşa özel İngilizce dersi verilir

Derslerimi interaktif bir biçimde işlerim. Sadece konu anlatımıyla kalmayıp sosyal açıdan desteklendiğinde daha iyi öğrenileceğini düşünmekteyim. Anahtar kelimelerle bellekte geri çağırmanın daha iyi gerçekleştiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bu şekilde öğrenci daha iyi öğrenmektedir. Derslerim her yaştan bireye hitap edecek şekilde işlenir.

Çankaya
₺60/saat
Selen
İlk ders ücretsiz!

Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunundan özel ders, essay yazma, edebiyat metin incelemeleri ve analizleri, ödevlere yardımcılık

Derslerimi öğrencinin seviyesine ve ihtiyacına yönelik, pratik yöntemler kullanarak işlerim. Sınava yönelik çalışmalar veya sıfırdan başlayarak genel İngilizce çalışmaları yapabilirim.

₺75/saat
Aleyna lois
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği 3. Sınıf öğrencisi, ileri seviye İngilizce bilgisi ve öğretmenlik tecrübeleri

Derslerimi öğrencilerimin seviye ve ilgi alanlarına, öğrenme şekillerini göz önünde bulundurarak işlerim ve öğrenciyi etkin kılabilecek her türlü aktiviteyi denerim.

₺30/saat
Yakup muratcan
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Özel Ingilizce Dersi. Yurtdışında ve turizmde tecrübeli Uluslar Arası Ticaret Ve Finansman öğrencisinden.

Her öğrencinin öğrenme yöntemi, yetenek ve eksiklikleri farklıdır bu yüzden kişiye özel yöntem ve programla çalışır, öğrenci koçluğuyla eğitimi pekiştiririm. Ders saatleri dışında anlık online yardımla öğrenci başarısını katlarım.

Etimesgut
₺40/saat
Sayit
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe öğrencisinden ingilizce fransizca özel ders sinava yönelik lise ilkokul üniversite hazirlik

Alınacak dersin hangi alanda gerekli olduğuna dair değerlendirme sonrasında ( teknik, sınava yönelik, günlük kullanım , akademik seviye) o yönde ağırlık vererek ders işlerim.

Yenimahalle Köyü
₺70/saat
Seda
İlk ders ücretsiz!

7 yıl Üniversite okutmanlığı deneyimi bulunan İngiliz Edebiyatı mezunundan her seviyede İngilizce dersleri

Derslerimi her öğrencinin eşsiz olan hazır bulunuşluk durumuna, ihtiyaç ve ilgi alanlarına göre tasarlarım. Üniversite okutmanlığı yaparken farklı alanlarda çok sayıda ders materyali ve sınav da hazırladım. Bu nedenle ilk derste yaptığım sohbet, gözlem ve seviye ölçümü sonrasında, her öğrenciye özel bir program belirlerim.

Nilüfer
₺50/saat
Pelin
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli 2017 mezunu İngilizce öğretmeni taze bilgileriyle sizlerin sorularını bekliyor.Be hungry to learn!

Öğrencinin de isteklerini dikkate alarak öğrenmesi gereken kelimelerle ilgili kısa tekrarlar ve derse giriş şeklinde seviye belirleriz, temel kurallar öğretilir sonrasında ekstra bonus bilgilere yer veririm

Çankaya
₺50/saat
Öykü
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji öğrencisinden (ingilizce hazırlık bitirmiş upper plus) seviyesinde Ankara’da ingilizce dersi vereceğim

Dersleri sunum,görseller kullanarak anlatabilirim ek olarak kişinin en iyi hangi şekilde öğrendiğine göre yöntemler geliştirebilirim. Test çözerek pekiştirir ve ödevlendirme yaparım.

Efeler
₺50/saat
Sabina
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji bölümü yabancı öğrenciden konuşma ve gramer olarak keyifli ve öğretici ingilizce dersleri.

Derslerimi daha çok konuşma ve dil kullanımı üzerinden işler çok fazla kitap kullanmamaya ve kelime dağarcığını genişletmeye çalışırım bu şekilde hem gramer hem de konuşmabiz

Manavgat
₺80/saat
Uliana
İlk ders ücretsiz!

Professional English Teacher with individual approach focusing on breaking your language barrier. Be ready to fall in love with the English language!

Do you want to learn how to order a meal in a restaurant, ask for the right direction or simply make a small talk with locals while being abroad? Are you going to pass an English interview while applying for your dream job? Or, maybe, you want to write an informal letter to your American pen friend. I will listen to your needs and build our lessons depending on your aim.

₺70/saat
Zeliha
İlk ders ücretsiz!

Marmara uni. mezunu İngilizce öğretmeninden tüm seviyelerde ister konuşma ister yazma ister sınav odaklı olsun her amaca uygun İngilizce interaktif dolu dolu özel ders

Parçadan butune yaklasimi, modelleme, drill, drama teknikleriyle interaktif yöntemlerle görsel ve isitsel öğelerle anlamayı kolaylaştirarak ders işlerim. Örneklerle konu iyice pekismedikce yeni konuya gecmem. İngilizce de ana dil gibi taklit ederek konuşarak en iyi öğrenilir diyenlerdenim.

Keçiören
₺55/saat
Tutku
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

TOBB ETÜ - Uluslararası İlişkiler mezunundan İngilizce ders: Beginner'dan TOEFL'a, Speaking- Writing-Grammer

Üniversitede, Toefl'dan üniversitenin belirlediği not ile hazırlığı geçtim ve ders vermeye başladım. ODTÜ'de prof.(hazırlık atlama sınavı) için öğrencim de oldu yıllarca Çin'de yaşayıp tek kelime İngilizce bilmeyen veya sıfırdan başlayan ilkokul öğrencisi ya da orta seviyeli ortaokul, lise öğrencilerini üniversite ve lise sınavlarına hazırladım.

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi/Ataşehir
₺50/saat
Şeymanur
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisinden ilkokul, lise ve üniversite hazırlık öğrencilerine özel ders imkanı!

İlk önce bir plan kurarım. Müfredat veya durumu her neyse onunla ilgili öğrenciyle iletişip kurup, beraber nasıl bir yol izleyeceğimizi konuşurum. Yaş grubuna göre belirli oyunlarla veya aktivitelerle öğrenciye bir şeyler katarım.

Tepebaşı
₺50/saat
Özge
İlk ders ücretsiz!

Turizm rehberliği öğrencisinden ilkokul ve ortaokul seviyesinde ingilizce ve alan dersleri.

Her öğrenciye göre farklı yöntemler kullanılması gerektiğini düşünmekteyim. Genelde öğrenciye konunun kullanılabilirliğini açıklayarak farklı bir bakış açışı kazandırmayı hedefliyorum.

Etimesgut
₺50/saat
Ecem
İlk ders ücretsiz!

Bilkent Üniversitesi Mimarlık Öğrencisinden İngilizce Okuma,Yazma, Anlama,Dinleme Özel Ders Verilir

Dersle işleme yöntemim her şeyin en başından başlarım çünkü temel sağlam olduğu sürece her şey öğrenilebilir hale geliyor. Bu yüzden öğrencinin temelini anlayıp ona göre üstüne koyup ilerlerim.

Eskişehir
₺35/saat
Deniz
İlk ders ücretsiz!

Eskişehir'de İngilizce kimya mühendisliği öğrencisinden ingilizce konuşma, yazma, okuduğunu anlama, ve vocabulary dersleri

Derslerimi pratik yaparak işlemeyi tercih ederim çünkü okulda uygulananın aksine yabancı diller konuşarak ve pratikte daga hızlı ve daha kalıcı öğreniliyor.

Beykoz
₺50/saat
Dilara
İlk ders ücretsiz!
Sakarya
₺35/saat
Şule
İlk ders ücretsiz!

Merhaba! Sakarya Üniversitesi Alman dili ve edebiyatı öğrencisiyim. 2 yıl ileri düzey YDS(ingilizce) dil eğitimi aldım. Anadolu lisesi çıkışlı bir öğrenciyim. Lise, ortaokul ve ilkokul için ders.

Öğrencinin derslerine ve müfredat ilerleyişine göre düzenini bozmadan yardım etmekteyim. Kavramasına ve derslerine destek olmak amaçlı hem konuşma hem anlama anlamında ilerleme kaydetmek isterim. Ödev konusunda da beraber çalışabiliriz.

Bursa
₺50/saat
Gürkan
İlk ders ücretsiz!

Ege'den yeni mezun psikologdan Bursa'da kendini geliştirmek isteyen herkese uygun İngilizce dersleri

İngilizce bilgisi özellikle çocuk yaşlarda çok daha kolay kazanılabiliyor. Dolayısıyla bir çocukla yapacağım ders ve bir yetişkinle yapacağım ders arasında farklılıklar olacaktır. Fakat genelde birden fazla uyaranla öğrenmenin daha etkili olduğuna inanıyorum.

Ortahisar
₺20/saat
Mevlüt
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Öğrencisinden Özel İngilizce okuma, yazma, konuşma ve kelime ezberleme dersleri

Doğru, dürüst, sıcakkanlı, samimi, sabırlı, öğrenme ve öğretmeyi seven, yetenekli, uzman, genel yetenek ve genel kültür sahibi, ileri derece yabancı dil bilen, betimleyici ve epik anlatım yeteneğinde disiplinli, eğlenceli, sıkıcı olmayan, çağdaş, sosyal, açıklayıcı, kibar ve nezaket sahibi, zihin güçlendirici...

Beylikdüzü
₺60/saat
Ibrahim
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler öğrencisinden, Ortaokul ve Lise için yardımcı İngilizce dersleri

Derslerimde ilk önce öğrencimin İngilizce'de hangi seviyede olduğunu ve nerede eksik olduğunu anlamaya yönelik çalışmalar yaparım. Herhangi bir yabancı dili öğrenirken kişilerin kendine ait bir yöntemi olduğuna inanırım, bu yüzden öğrencimin hangi yolla bu dili daha iyi kavrayabileceğini anlayıp ona göre ilerlerim.

Odunpazarı
₺55/saat
Buket
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İki sene yurtdışı erasmus tecrübeli mimarlık öğrencisinden ingilizce grammer ve speaking dersleri

Yurt dışı eğitim tecrübelerim, edindiğim yabancı çevre ve okuduğum bölümün ingilizce mimarlık olması doğrultusunda, karşılıklı konuşma, diyalog ağırlıklı; seviyeye göre dil bilgisi ve kelime öğrenimi bazlı bir eğitim, aynı zamanda bizzat yabancı öğrenciler ile canlı konuşma destekli de olacaktır.

Odunpazarı
₺45/saat
Amal
İlk ders ücretsiz!

Tüm seviyeler *A1/A2/B1/B2/C1/C2* için ingilizce öğretmeni ve IELTS hazırlığı. are you ready ?

it depends on the student level. for A1/A2 its going to be more books and activities. B1/B2 it will focus more for practice speaking more, reading and writing using: laptop/books/activities advanced classes is going to be two ways teaching. being the teacher and the student.

Keçiören
₺50/saat
Büşra
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Lisans eğitimimi Ingizlice aldım,ilkokul ve lise seviyesindeki öğrencilere Ingilizceyi eğlenerek öğretmek için ilan veriyorum,bilgilerinize :)

Her çocuk özeldir. Öğrencimle tanıştıktan sonra neye nasıl ihtiyacı varsa onu tespit edip ona uygun yöntemler üretiyorum. Genelde eğlenerek öğretmeyi uyguluyorum,çünkü başlarda çocuklar özel derse önyargılı ve istemeyerek başlarlar. Oyun oynamak dururken evdeki vakitlerini ders çalışarak geçirmeyi haksızlık olarak hissediyorlar.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Eski öğrencilerimiz
İngilizce öğretmenlerini değerlendiriyor

Öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için,
eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz.
Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Oğlum (11 yaş) için ders planlamasi yaptik. Yaklaşimi, duruşu ve davranişi ile başarili bir eğitmen oldu. Derslerimiz bizim planlamamizdan dolayi erken bitti ama devamini düşünüyorum.. Teşekkür eerim.

C
Cüneyt, Élève
1 hafta önce
Burcu
(1 görüş)

İngilizce dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır