Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İngilizce özel dersleri

Tüm Türkiye'de 2 174 öğretmen sizi bekliyor.

ingilizce özel dersi seçeneklerimiz

Şişli
₺75/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği, Bir dönem Erasmus yapmış 4. Sınıf öğrencisinden İngilizce Eğitimi

Derslerimi öğrencinin hangi yeteneğini geliştirmek istediğine göre ayarlıyorum.

İstanbul
₺40/saat
Tamer
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Aydın Üniversitesi'nden yüksek lisans derecesi olan İngilizce Öğretmenliği. Halkla İlişkiler Tecrübeleri.

Öğretme tarzım oldukça basit. birinci olarak,öğrencilerimin benim kadar uzman olmalarını istiyorum. ikincisi, dili her zaman mümkün olduğunca basitleştirmeye çalışırım; dili içeri sokarak onların dili anlamalarını kolaylaştırır.

Sancaktepe
₺70/saat
Hasan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde okuyan sıcakkanlı öğrenciden ilgi çekici ve akıcı İngilizce dersleri

Öğrencinin zihninde tam oturmamış veya konudaki eksik bilgileri tamamlamadan dersi bitiremem ve alıştırmalarla, flashcardlarla hem kelime haznesini geliştirir hem de gramatik açıdan bilgilerinin gelişmesini sağlarım.

Fatih
₺50/saat
Talha
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Öğrencisinden Ortaokul ve Lise Öğrencilerine İngilizce Grammar Dersi Etkili Anlatım

Derslerimde ezber mantığından çok öğrencinin konuyu tam olarak kavraması ve mantığına oturtmasına önem veririm. Çünkü ezberle öğrenilen ingilizce konuşmaya aktarılamadığı için sadece ezberde kalır.Başlangıçta öğrencinin düzeyini belirler daha sonra seviyesine uygun şekilde konu anlatımını şekillendiririm.

Selçuklu
₺45/saat
Mustafa serkan
İlk ders ücretsiz!

Dershane ve üniversite birincisi iki üniversiteli kolej mezunu uzman öğretmenden özel ders

DERSHANE VE ÜNİVERSİTE BİRİNCİSİ UZMAN ÖĞRETMENDEN ÖZEL DERS (gizli bilgi)5 Türkiyenin en popüler ve kaliteli üniversitelerinden İzmir 9 Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesini İYİ DERECEYLE bitirdim + Türkçe Matematik İngilizce UZMANIYIM + yaklaşık 1500 saat ingilizce eğitimi aldım+ 2 dershanede birinciliğim var 25 yıl eğitim aldım +iki üniversitede eğitim ve işlet

Merkezefendi
₺80/saat
Sinan
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmeninden her türlü sınava hazırlık ve dil gelişimi için özel ders Denizli

öncelikle ana dil yapısı ile ingilizce yapısı arasındaki farklılıklar işlerim. daha sonra her grammer konusunun kural ile beraber günlük yaşam içersinde kullanım amacını anlatırım. öğrencinin seviyesine uygun güncel konular üzerinde pratik konuşma ve yazma uygulaması yaparım.

Buca
₺75/saat
Berkay
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi, Amerikan Kültürü & Edebiyatı mezunundan her seviyede İngilizce desteği.

Ders işleme metotları eğitmenden eğitmene değişkenlik göstermektedir. Ancak burada doğru olan ise karşımızdaki bireyin ihtiyaçları ve eksikleri doğrultusunda bir eğitim içeriği uygulamaktır. Dolayısıyla öncelikle eksikleri ve karşılıklı beklentileri tespit edip, bunlara göre bir yöntem belirlemeliyiz.

Üsküdar
₺70/saat
Hilal
İlk ders ücretsiz!

Eğitim dili ingilizce olan Boğaziçi Üniversitesi öğrencisinden ingilizce dersi almak istemez misiniz?

Derslerim için uygulayacağım yöntem kaliteli bir grammer kitabım var, başta ingilizcenin dil bilgisini ordan öğrenmek olacak. Ardından metinler okuyarak beraber/eve ödev readingler yapılarak okuma becerimizi geliştiririz. Dinleme için de yine beraber ya da evde yapılıp sonra anlaşılmayan yerleri tekrar ederiz.

Beşiktaş
₺65/saat
Ekrem
İlk ders ücretsiz!

8 yıllık tecrübesiyle ve en iyi anlatımıyla İngilizce dersleri (Günlük konuşma dahil)

Temelden başlayarak, sıfırdan ders veriyorum. Gramer ile başlayıp konuşma ile devam ediyorum. Her ders mutlaka konuşuyoruz, günlük konuşma dilinde çeşitli örnekler kurarak derste aktifliği sağlıyorum. Bir süre sonra reading, listening alıştırması da yapıyoruz. Detaylar için konuşabiliriz, ders talebinizi bekliyor olacağım.

Odunpazarı
₺30/saat
Musa
İlk ders ücretsiz!

Eskişehir'de ingilizce öğretmenliği bölümü öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde özel ders

Dersleri anadil kullanarak işlemeyi tercih ederim. Öncelikle sizin eksik olduğunuz konularla ilgili ön bilgi aldıktan sonra, İngilizce'yi sadece İngilizce kullanarak değil Türkçe anlatımdan sonra örnekler vererek pekiştirmeyi planlıyorum. Konuları gerçek hayattan örneklerle anlatmayı tercih ederim, bu sayede bilgiler daha kalıcı olacaktır.

₺50/saat
Damla
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği 3.sınıf öğrencisinden Muğla'da ilkokul ve lise seviyesinde uygun fiyata İngilizce ve Türkçe özel ders

Derslerimi önce konunun özünü öğrenciye benimseterek sonra konuyla ilgili uygulama yaptırarak işlerim ve sürekli kelime tekrarı yaptırırım. Ayrıca konuyla ilgili yararlı videolar kullanırım.

Zeytinburnu
₺50/saat
Irem
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Batı Dilleri ve Edebiyatları bölümü öğrencisinden İngilizce ve Fransızca ders alma fırsatı.

Derslerimi öncelikle dilin çağdaş olarak öğrenilmesi ve anlaşılması üzerine programlarım. Öğrencinin en çok kullanacağı kelimeler üzerine yoğunlaştığım okuma anlama dinleme ve konuşma üzerine dengeli bir program hazırlayarak başlar, seviyeyi zamanla zorlaştırırım.

Çankaya
₺50/saat
Hilal melike
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi (DTCF) İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisinden bireysel veya grup özel ders

Dersler öğrenciye ve seviyesine bağlı olmak üzere işlenir. Okula yönelik eğitim isteniyorsa verilen alıştırmaları, ödevleri birlikte yapabiliriz. Sınava yönelik çalışma gerekiyorsa çeşitli yöntemler kullanılarak soru çözme tekniği geliştirilir, öğrencinin okuduğunu anlaması ve kelime haznesinin gelişmesi sağlanır.

Bayraklı
₺60/saat
Pelin
İlk ders ücretsiz!

Cambridge CELTA Sertifikasına Sahip Deneyimli İngilizce Öğretmeninden her seviye için birebir ve grup dersleri

Derslerimi öğrenci odaklı işlerim. İlk olarak öğrencinin öğrenme methodunu ve seviyesini keşfedip dersleri ona göre kurarım. Dersleri konuşma, okuma, yazma ve dinleme olarak ayırıyorum. Böylelikle öğrencinin odaklanmasını ve 4 temel özelliği de aynı anda geliştirmesini sağlamaya çalışıyorum.

₺80/saat
Nazlı
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Amerika’da dil eğitimi aldım, 4 yıllık öğretmenim. Detaylı ve eğlenceli eğitim kaynakları ve yöntemleri ile ingilizceyi severek öğretiyorum.

Her yaştan ve seviyeden öğrenciye ders verme konusunda tecerübeliyim. Önce ihtiyacı ve seviyeyi belirliyorum. Sonra sıkılmadan öğretecek bir plan hazırlıyorum. Öğrenci belli bir seviyeye gelince Amerikalı native teacher olan eşimden destek alıyoruz konuşmayı güçlendirmek için.

Tekirdağ
₺50/saat
Oğulcan
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı 3. Sınıf Öğrencisinden İngilizce Konuşma, Yazma ve Grammer Dersleri

Ben derslerimi mümkün olduğu kadar eğlenceli olacak bir şekil işlemeye dikkat ediyorum. Çünkü öğrencinin dikkati bir kez kaybolduğunda artık dünya umurunda olmuyor. Bu yüzden de derslerin eğlenceli geçmesi büyük önem taşıyor.

Yenişehir
₺45/saat
Idris
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dil bilimi ögrencisinden Mersin'de ilk okul ve lise seviyesinde ingilizce dersleri

Öğrenciyle iletişimin birbirimizi daha iyi anlamamızı sağlayacağını düşündüğüm için derse başlamadan birkaç dakika önce konuşurum. Derse başladığimda ilk önce eksiklerini tamamlar daha sonra işlenilecek konuyu islerim. Öğrenciye kelimeleri öğrenmesi için kelime öğrenme teknikleriyle hafızasında kalmasını sağlarım.

Ataşehir
₺60/saat
Celal
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli İngilizce Öğretmeninden Farklı Seviyelerde Genel İngilizce Dersleri -Bireysel ve Grup Dersleri Verilir-

Öğrenme deneyimini keyifli hale getirecek materyaller kullanarak ve de öğrencilerin kendi kendilerini geliştirmelerini sağlayacak bir öğrenme metodunu tercih ediyorum. Farklı ihtiyaç ve yeteneklere sahip öğrencilerin seviyelerini belirleyip ihtiyaç duydukları alanlara yoğunlaşmayı tercih ediyorum.

Güzelyalı Köyü
₺60/saat
Şahika
İlk ders ücretsiz!

Ingilizce iktisat mezunuyum.orduda ikamet ediyorum. ingilizce okuma,dil bilgisi (grammer) ,konuşma becerileri,iktisat terimleri üzerine ingilizce özel derlseri veriyorum, çeviri yapıyorum ve ek olara

okul müfredatını takip etmek amacıyla okul ders defteri ve kitabı,ek olarak öğrencinin seviyesine uygun ek kaynaklar ve alıştırmalar, quiz ler ,öğrenci yaşına uygun kelime oyunları ve derste ingilizce konuşma pratikleri yapıyorum.Derslerim hem ilkokul hem ortaokul öğrencilerine yöneliktir. Eğer istenirse lise seviyesinde matemetik ve ingilizce dersleri de verebilirim.

₺40/saat
Irem güldem
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi %100 İngilizce Uluslararası İlişkiler öğrencisinden İngilizce öğrenmenize yardımcı olacak kullanışlı yöntemleri kullanarak dili en etkili biçimde öğrenebileceksiniz.

Ders çalışmak eğlenceli değildir bu yüzden hem eğlenip hem de İngilizce eğitim ve öğreniminizi tamamlayacağız. Tabi ki dil öğrenmek için katı bir çalışma gerekiyor fakat sıkmadan ve yıldırmadan İngilizce öğrenebileceksiniz. İngilizce öğrenen için etkili bir düzen kurup onu takip edeceğiz.

Görükle Sakarya Mahallesi
₺50/saat
Aral
İlk ders ücretsiz!

Tekstil mühendisinden sıkıcı öğrenme kalıplarının dışında pratik, eğlenceli ve etkili bir ingilizce serüveni

Dersleri kendi kaynaklarıma göre işlemeyi tercih ediyorum. Bunun yanısıra internet üzerinden çeşitli telefon appleri ile.. derslerde proaktif bir işleyiş tarzını tercih ederim. Örnek vermek gerekirse film izlerken müzik dinlerken vs. Dersi eğlenceli hale getirebilecek ve akılda kalmasını sağlayabilecek her metodolojiyi dersime eklemeyi severim.

₺35/saat
Eda
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ingilizce öğretmenliği bölümü öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde ingilizce dersi

Öncelikle bir tanışma dersi yaparak öğrencinin neleri bilip, nelerde eksiği olduğunu belirlemek isterim. Daha sonrasında hedefe yönelik bir program oluştururum. Öğrenci sınava hazırlanıyor ve sınava az bir zamanı kalmışsa daha çok test yöntemi ve anahtar kelimeler ile soru çözümü gerekli olabilir.

Karesi
₺70/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

Uyg. ingilizce çevirmenlik bölümü mezunu Balıkesir'de ilkokul,ortaokul,lise öğrencilerine ingilizce özel ders verilmektedir.

Genelde öğrencilerimin çoğunda İngilizce'ye karşı bir ön yargı vardı. Bu dersin zor olduğunu ve öğrenemeyeceklerini düşünüyorlardı. Benim ilk önceliğim, bu dersi nasıl eğlenceli hale getirebilirim? O ön yargılarını nasıl yenebiliriz? Bu soruların cevaplarını bulup o şekilde ders veririm.

₺50/saat
Funda
İlk ders ücretsiz!

10 yil tecrübeli ingilizce öğretmeninden özel /grup ingilizce dersi sinavlara hazirlik (sakarya)

Derslerimi öğrencinin öğrenme stiline göre anlatırım. Görsel,işitsel,sözel,işbirlikli ya da bireysel öğrenme tekniklerinden uygun olan hangisi ise planlamamı ona göre yaparım. Bol bol teknolojiden yararlanırım. Materyal sorunum yoktur. İlkokuldan yüksek lisansa kadar tüm yaş gruplarına göre ders planması mevcuttur. Hem eğlenme hem öğretme temel felsefemdir.

Ataşehir
₺75/saat
Isa
İlk ders ücretsiz!

Anadil seviyesinde İngilizce bilen ve ingilizce eczacılık okuyan birisinden her seviyeye hitaben ingilizce kursu (A1-A2-B1-B2)

Her konu sonrası öğrenilen kelime ve gramer yapılarını konuşmayla pratik yaparım. Bu sizin kelimelerin ve dilin gramer yapısının bilinçaltınızda yerleşmesini sağlar. Bu sayede sizin konuşma esnasında ''ııııı'' diyerek duraksamanızı önlerken hazırcevaplılığınızı geliştirecektir.

Bornova
₺90/saat
Fırat
İlk ders ücretsiz!

Üniversite son sınıf öğrencisinden İzmir'de ikamet edenler için lise düzeyinde İngilizce konuşma dersi

Bugüne kadar ders vermedim fakat ders verecek yetkinlikte İngilizce biliyorum. Erasmus'ta iken pedagoji alanından birkaç ders aldım ve yaptığım uygulamalar sayesinde ders verme konusunda fikrim var. Derslerde kitaba ya da kurallara bağlı kalmaktansa karşılıklı konuşarak pratik yaptırmayı tercih ederim.

₺30/saat
Utku
İlk ders ücretsiz!

Bireysel gelişim adına öğrendiğim yabancı dillerden ilki olan İngilizce'yi size de öğretebilirim.

Derslerde Grammar ağırlıklı anlatmayı seviyorum. Ezbere dayalı bir sistemle asla yabancı dil öğrenemedim. Bu nedenle (kelimeler dışında) ezberci sisteme karşıyım. Temeli sağlam bir şekilde öğretip kısa bir süre sonra Grammar bilgisi ile karşılıklı konuşma şeklinde ilerletmeyi şimdiye kadar başarılı buldum.

Ümraniye
₺50/saat
Enes
İlk ders ücretsiz!

Yurtdışında dil eğitim almış, ileri seviyede İngilizceye hakim bir iletişim uzmanıyım. İlkokul ve lise öğrencilerine İngilizce dil becerilerini geliştirecek dersler veriyorum.

İngilizce öğrenmek süreklilik gerektiren bir uğraş. Bu yüzden belli bir çalışma disiplinine sahip öğrencilerle çalışmak istiyorum. Verdiğim derslerde genellikle konuşma, telaffuz ve yazma becerileri üzerinde yoğunlaşıyorum. Öğrencilerin sıkıcı ders kitaplarından öğreneceklerinin son derece sınırlı olduğunu düşünüyorum.

Efeler
₺50/saat
Ahmet
İlk ders ücretsiz!

İlkokul ve ortaokul müfredatına hakim, eTwinning ve Erasmus+ projeleri konusunda deneyimi olan, MEB'te görev yapan bir İngilizce öğretmeniyim. Özel ders verebilir, kaliteli çeviriler yapabilirim.

Derslere öğrencinin seviyesini ölçerek hazırbulunuşluğu kontrol ederek bu düzeye göre en uygun teknikle eğitime başlar ilerleme hızımıza göre bol etkinlik ve aktivilerle devam ederim.Hangi kademeden başlamam gerekiyorsa o doğrultuda ders anlatırım. Öğrencimle birlikte çıkaracağımız küçük notlarla dersimizin akılda kalıcı olmasını sağlarım.

Şişli
₺80/saat
Kübra
İlk ders ücretsiz!

Yurtdışı'nda eğitim almış, Kültür Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümü Öğrencisinden Genel İngilizce Dersi

Öğretmenlik eğitimi aldığım için hem yetişkin hem küçük yaş grupları ile derslerin nasıl işleneceği konusunda bilgi sahibiyim. Dersleri sadece gramer ağırlıklı işlemiyorum. İngilizceyi kendi dilinizi öğrendiğiniz gibi, hem konuşarak, hem dinleyerek, hem yazarak aynı anda tüm dil becerilerini kavrayacağınız bir eğitim süreci olacak.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

İngilizce dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır