Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İngilizce özel dersleri

Tüm Türkiye'de 2 174 öğretmen sizi bekliyor.

ingilizce özel dersi seçeneklerimiz

Bursa
₺60/saat
Gonca
İlk ders ücretsiz!

İlkokul öğrencilerinden Üniversite seviyesine kadar ingilizce özel veya grup dersler. Uludag Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümünde okuyorum.

Derslerimi öğrencinin eksiğine göre yapılan bir program dahilinde işlerim. Ders esnasinda cesitli ders kaynaklarindan yararlanarak verimi arttirmaya calisirim.

Seyhan
₺70/saat
Seyhan
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmeninden Adana da ilkokul lise üniversite düzeyinde ders almak isteyenlere duyurulur

Kısa bir sohbet ısınma da diyebiliriz :) ardından bir önceki dersin kısa tekrarı var ise eksik ya da anlaşılmayan konuların üzerinden geçer ve yeni konuya başlarım.

₺20/saat
Damla
İlk ders ücretsiz!

9. sınıf öğrencisinden ingilizce orta seviye dersleri ( Bireysel ya da grupla )

Derslerimde başka şeyle ilgilenmesini sevmem , test kağıtları hazırlayıp öğrencilere yazdırarak çözdürürüm , ben okurum onlar yazar. Okuduğunu anlamayı sağlarım.

İzmir
₺45/saat
Buse
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Birinci Sınıf Öğrencisinden İlkokul ve Lise Seviyesinde İngilizce

İngilizcenin kelime bazlı öğrenilemeyeceği düşüncesindeyim. Cümle kalıpları önceliğimiz olmalı. Cümle şekillerini göstererek başlamayı düşünüyorum. Daha çok çizerek ve şemalarla anlatabileceğime inanıyorum.

Sultangazi
₺100/saat
Ezgi
İlk ders ücretsiz!

İngilizce çevirmenlik öğrencisinden her seviye özel İngilizce dersleri verilir, İngilizce öğrenmek artık çok daha keyifli! :)

Öncelikle gramerden başlıyorum. Harfler, kişiler, zamirler, zarflar, sayılar daha sonra kelime bilgisi ve son olarak cümle kurma. Bunlar tamamlandıktan sonra diyalog kuruyorum öğrencim ile.

₺40/saat
Şeyma
İlk ders ücretsiz!

Ortaokul ve lise dönemindeki öğrencilere ingilizce dersleri verebilirim. Üniversite öğrencisiyim. Teşekkür ederim

Öncelikle gereken konunun açıklamalarını yaparım. Örneklendirme yaptıktan sonra pratik evresine geçerim . Destek olarak öğrencimden tekrarını yapmasını ister ve kelime ezberleriyle devam ederim.

Bayraklı
₺45/saat
Özlem
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Biyomühendislik bölümü öğrencisinden ilkokul,ortaokul seviyesinde İngilizce grammer dersleri, ödevleri, projeleri

Konunun "olmazsa olmaz" larını, bel kemiği görevi gören noktalarını anlatırım. Öğrencinin en saf ve sade haliyle konuyu anlamasını sağlarım. Pratiği soru üzerinden yaparım.

Bakırköy
₺50/saat
Betsi
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Ders Boğaziçi Üniversitesi Dilbilimi öğrencisiyim, seviyem advanceddir, İngilizce özel ders verebilirim

Derslerimi öğrencinin temeline dayanarak işlerim, daha önceden fazla tecrübem yoktur fakat ücret de ona göre daha uygun olacaktır, eğlendirerek öğretmek temelimdir

Eyüp
₺60/saat
Zişan
İlk ders ücretsiz!

Yurtdışında Eğitim Görmüş ve Mütercim Tercümanlık Okuyan Öğrenciden Etkili ve Pratik İngilizce Dersleri

Daha çok pratik odaklı ve konuşma, öğrencinin konuşma akıcılığını geliştirecek aktiviteler, yaratıcı oyunlar ve tabii zaman zaman yapılan minik testler

İzmit
₺50/saat
Metehan
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunundan Kocaeli’de her seviye için İngilizce dersleri .

Derslerimi belirlemiş olduğum kaynak üzerinden Speaking (konuşma) üzerine yoğunlaşarak, eğlenceli ve bir o kadar da öğretici bir şekilde işlerim. .

₺70/saat
Şeyda
İlk ders ücretsiz!

Balıkesir'de ilkokul ,ortaokul ve lise seviyelerine deneyimli İngilizce öğretmeninden İngilizce özel ders

Gramer derslerinden ziyade günluk konusmalar baz alınıp gorsellerden faydalanilarak konusma ve dinlemeye odaklı bir ders vermekteyim.

İpekyolu
₺30/saat
Samet
İlk ders ücretsiz!

Siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler İngilizce bölümü mezunundan her seviyeye uygun ingilizce özel dersler

İngilizce öğrenmek isteyen herkese öğretebileceğimi iddia ediyorum. Derslerim oldukça eğlenceli ve bilgilendirici geçmektedir. Aynı zamanda kendi işini kurmak isteyen bireylere koçluk yapmaktayım.

Konya
₺30/saat
Deniz
İlk ders ücretsiz!

Kimya mühendisliği yüksek lisans öğrencisinden ilkokul ve ortaokul seviyesinde matematik ve İngilizce dersleri.

Konu anlatımı ile derse başlarım. Öğrencim ile birlikte çeşitli örnekler çözerim. Konunun daha iyi anlaşılması için bir sonraki derse yapması gereken ödevler veririm. Ödevleri kontrol ederim ve hataları öğrencim ile birlikte gözden geçiririm.

Küçükçekmece
₺45/saat
Karahan
İlk ders ücretsiz!

İngilizce tercumanlık öğrencisinden lise ve ilk okul seviyesinde eğlenceli bilgi ve ders :)

Derslerimi akılda kalıcı sabırlı ve kişiye göre işlerim seviyenize göre ve mizah anlayışınıza göre örnekli ders verebilirim asla sıkıcı ders işlemem

Antalya
₺30/saat
Melek
İlk ders ücretsiz!

Ingilizce öğretmeni adayından başlangıç -orta seviyede ilkokul ve lise öğrencileri için ingilizce dersleri

Öğretmeye başlamadan önce belirlediğimiz seviyeye göre konu dağılımlarını hazırlar ve bunları en açık, kolay ve anlaşılır bir şekilde öğretmeyi hedeflerim.

Ümraniye
₺85/saat
Sueda
İlk ders ücretsiz!

Mimarlık fakültesi öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için ingilizce konuşma, yazma, okuduğunu anlama dersleri.

Dersleri konuşma, diyalog yoluyla işlerim çünkü yabancı dili en iyi öğrenmenin yolu pratikten geçer.

Yunusemre
₺40/saat
Zuhal
İlk ders ücretsiz!

İngilizce ve Almanca özel dersi, Türkçe Dilbilgisi dersi. Aynı zamanda Spor ve Beslenme.

Derslerimi önce anlatım sonrasında uygulamalı olarak işlerim. Öncelikle öğrencimin öğrenim şeklini belirler ona göre maksimum düzeyde verim almak için çalışırım.

Bursa
₺50/saat
Ebru
İlk ders ücretsiz!

Bursa'da ilkokul, lise ve üniversite öğrencileri için okuma,yazma ve konuşma inglizce dersi verilir.

Dersleri öğrencinin ihtiyacına ve eksiklerine göre işlemenin daha doğru olduğunu düşünüyorum. Derslere başlamadan önce öğrencinin inglizce öğrenme sebebine ve hedefine göre bir çizelge oluşturup bu çizelge doğrultusunda ilerlemeye çalışırım.

Kayseri
₺70/saat
Şerife
İlk ders ücretsiz!

Ingilizce konuşmayı geliştirmek ve pratik yapmak isteyenlere yardımcı olabilirim. Ingilizce de benim hedefim gramer vs değil öncelikle konuşma ve iletişim kurabilmeyi geliştirmek.

Daha önceki özel öğretmen olarak edindiğim tecrübelerimden dolayı ben derslerimi konuşma ve iletişim hakkında kurmayı düşünüyorum. Başta seviyeyi denetledikten sonra Gramer bölümününden başlayıp onu geçtikten sonra konuşma ve anlama (Speaking and Listening) ağırlıklı dersler işlemeyi umuyorum.

₺50/saat
Gülçin
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dili ve edebiyatı öğrencisinden Muğlada her seviyeye uygun ingilizce ders verilir

Derslerimi öğrencinin seviyesine göre işlerim sınav ağırlıklı isteniyorsa veya genel ingilizce isteniyorsa isteğe göre ve öğrencinin seviyesine göre program oluştururum.

Kadıköy
₺60/saat
Feyza
İlk ders ücretsiz!

Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans öğrencisinden İngilizce temel ve orta seviye okuma yazma konuşma özel ders

Kitap kafelerde ders vermeyi severim. Grup dersleri de olabilir bireysel de. Öğrencinin evine de gidebilirim. Öğrenci ile iletişime önem veririm. Bir lise öğrencisine bütün sözel dersleri konusunda yardım ettim.

₺35/saat
Songül
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dili ve edebiyatı öğrencisinden ilkokul ve lise düzeyine ingilizce dersi verilir

Derslerimi ingilizce dil bilgisinin yanında ingilizce konuşma, okuduğunu anlama ve yazabilme becerisini öğreterek işlerim.

Fatih
₺60/saat
Kaan
İlk ders ücretsiz!

Uluslararası İlişkiler öğrencisinden her seviye İngilizce (listening,reading,writing,speaking skills dahil) ve A2/B1 Almanca dersleri, üniversite sınavı için AYT Cumhuriyet Edebiyatı notları

Reading, listening, writing ve speaking alanlarında becerileri geliştirme ağırlıklı ve bolca etkinlik çözerek ders veriyorum. Essay yazdırıp profesyonel bir şekilde okuyup puanlıyorum. Ayrıca bunun dışında her türlü gramer konularını da bol etkinlik ve pratik ile pekiştiriyorum.

Kadıköy
₺50/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

Öğretmen ve İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı öğrencisinden ister bireysel ister grup halinde özel, uygun İngilizce Dersleri

Derslerimdeki tek kaygım öğrencinin merak duygusunu sürekli açık tutup öğrenme sürecini tamamen eğlenceli bir süreç haline dönüştürmek. Kalanı zaten bunlar olduğu sürece kaçınılmaz bir şekilde gerçekleşiyor.

Tuşba
₺35/saat
Kardelen
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dili ve edebiyatı öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde Van'da özel ders tatil dönemlerinde Hatay'da da ders verilir.

Derslerimi öğrenci odaklı işlerim , öğrenci konuyu anlamadan dersi bırakmam.Temelden başlayıp kelime bilgisi, gramer, konuşma, okuduğunu anlama şeklinde derslere devam ederim.

Gebze
₺40/saat
Umut
İlk ders ücretsiz!

Muğla Üniversitesi’nde İktisat İngilizce bölümü öğrencisinden ingilizce dersi. %100 ingilizce bölüm ve akademik ingilizce bilgisi (C1) ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite hazırlık öğrencilerine ders

Genelde writing, listening, reading ve B2-C1 seviyelerine kadar speaking eğitimi verebilirim. İngilizce kağıtta öğrenilmez yazarken bile konuşarak aktarmayı benimseyen bir eğitim anlayışındayım.

Gebze
₺60/saat
Adem
İlk ders ücretsiz!

Gebze Teknik Üniversitesi Matematik (İngilizce) Lisans ogrencisinden ozel matematik ve İngilizce dersi

Ders anlatma seklim ,oncelikle öğrencinin eksiklerini tespit edip bu eksiklerin hangi kinulae üzerinde olduğunu görüp öğrencinin bu eksikliklerini gidermek ve daha iyi olmasini saglamak yönündedir

İstanbul
₺150/saat
Seda
İlk ders ücretsiz!
₺30/saat
Nazlıcan
İlk ders ücretsiz!

Yabancı dil öğrencisinden Antalya'da ilkokul ve ortaokul seviyesinde İngilizce dersleri verilir. Teşekkürler

Önce çocuklarla veya çocukla eğlenceli bir şekilde konu anlatımı uygular ve daha sonra test veya ödev şeklinde ders işlenişi devam edilir.

Keçiören
₺40/saat
Aytekin
İlk ders ücretsiz!

Gazi endüstri muhendisligi ogrencisinden Ingilizce gramer , sozcuk bilgisi ve okudugunu anlama dersleri

Dersleri islerken once temel kavramlar , kelimeler ve tanimlar uzerinde durup daha sonra ornek cumleler ile pekistirme yoluna giderim . En son ise Turkce-Ingilizce cumle cevirileri yaparak konunun tamamen yerlesmesini ve kurallarin tam olarak oturmasini saglarim .

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

İngilizce dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır