Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İngilizce özel dersleri

Tüm Türkiye'de 4 508 öğretmen sizi bekliyor.

ingilizce özel dersi seçeneklerimiz

₺50/saat
Nevin
İlk ders ücretsiz!

Sevdiğim işi yapmakta tecrübe kazanmama yardım etmek ve ingilizce öğrenmek istiyorsanız ulaşabilirsiniz :)

Konuyu özetlemek kodlama yöntemi kullanmak ve pratik yapmak , şarkı önerisinde bulunma veya dinletme kelime ezberlemede kelimeyi cümle içerisinde kullandırmak

₺60/saat
Kamer
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Teknik Üniversite Kimya bölümü öğrencisinden ilkokul ortaokul seviyesinde İngilizce ödevlerine yardımcı olabileceğim öğrenciler aramaktayım.

Dersleri interaktif bir şekilde öğrencinin konuyu iyice kavraması amacıyla işlemeyi hedefliyorum. Dersi mümkün olduğunca zevkli hale getirip, konuyu örneklendirirken günlük hayattan ve popüler kültürden örnekler verip öğretirken eğlendirmek de en önemlisi diye düşünüyorum.

₺70/saat
Akademık batı
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Amerikan Dili mezunundan YDS, TOEFL vb. , speaking, çeviri,firma eğitimleri verilir.

Öncelikle öğrenci veya grup ile yüzyüze görüşme sonrası seviye belirleyerek kişiye özel bir zamanlama cizelgesi üzerinde ders programını alt yapıdan ileri düzeye , bol uygulama, konuşma, pratik ve etütlerle öğrencimi en ideal noktaya gelinceye kadar desteklerim.

Ataşehir
₺55/saat
Fatma nur
İlk ders ücretsiz!

Endüstriyel Tasarım Öğrencisiyim ingilizce dersi veriyorum, anadiliniz gibi öğrenmenize yardımcı olacağıma %100 garanti verebilirim. 3 yıldır bireysel ders veriyorum.

Kendi ders notlarımdan giderim bununla beraber oxford yayınlarının kitaplarını kullanırım ama çokta olmazsa olmaz değildir her öğrencinin anlama şekline göre not hazırlayıp onun üstünden giderim kelime ezberine çok önem veririm.

₺30/saat
Esra
İlk ders ücretsiz!

Sağlık kurumları işletmeciliği ve maliye bölümü öğrencisinden matematik İngilizce türke dersleri verilir

Derslerimi hem görsel hafızaya hem işitsel zekaya hitap edecek şekilde işlerim daha kalıcı ve unutması zor olucak şekilde öğretmeye çalışırım

Pendik
₺40/saat
Furkan
İlk ders ücretsiz!

Yeditepe üniversitesinde öğrenciyim, bölümüm %100 ingilizce olarak ders vermekte. Sonrasında İrlanda’da ingilizce eğitimimi sürdürdüm, Sonrasında Amerika’da bir süre yaşayıp öğrenimlerimi pekiştirdim.

Derslerimi genelde karşımdakiyle diyaloglar kurarak devam ettiriyorum, gramerle karşındakini boğmak istemiyorum. Gramer tabi ki öğretiyorum ama sayfalarca gramerde takılı kalıp uzun essayler yazdırmak yerine gündelik yaşama odaklanıyorum. Konuşmak öncelik.

₺80/saat
Öznur
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi üniversitesi öğrencisinden hemen hemen her seviyeye uygun ingilizce özel dersi veriyorum

Derslerimi öğrencinin anlama seviyesine göre işlerim.Benim için her dersi anlatma şeklim öğrenciye bağlıdır ki öğrencim verim alabilsin.Bazen yavaş ,bazen hızlı geçtiğimiz konular olur ki bu konuda her şey karşıdakine bağlıdır.

₺50/saat
Selis
İlk ders ücretsiz!

Anaokulu ingilizce öğretmeninden ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine özel ders verilir r

Derslerimi keyifli işlerim önce ders anlattığım Öğrencinin kafasında oturmayan konular üzerinde yoğunlaşırım daha sonra onları pekiştirip onlara göre oyunlarla da öğretebilirim

İzmit
₺45/saat
Yağmur
İlk ders ücretsiz!

Biyomedikal Mühendisliği öğrencisinden ilkokul ortaokul ve lise öğrencilere başlangıç ve orta seviye ingilizce dersleri verilir

Öncelikle öğrencimle güzel bir iletişim kurmakla başlarım derse konu anlatımı şeklinde başlayıp daha sonra İngilizce pratikle ögrenildiği için bol bol pratik yaptırıp o şekilde ilerlemek isterim.

Esenler
₺60/saat
Eda
İlk ders ücretsiz!

Mütercim Tercümanlık öğrencisinden ilkokul, lise düzeyinde ingilizce eğitimi, üniversite öğrencileri için destek

öncelikle konu üzerine var olan bilginizi ölçer, buna göre nasıl ilerlememiz gerektiğini beraberce ayarlarız. gerekli kelimeleri listeleyip grammerle eş zamanlı kelimeleri de hallederiz.

İstanbul
₺100/saat
Izel
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Üniversite birinci sınıf çocuk gelişim bölümü öğrencisinden ilkokul öğrencisine temel seviye ingilizce dersi.

Öğrencinin seviyesini belirleyip o şekilde başlarım. Dersi sevdirmek için onun seveceği yöntemi belirleyip o şekilde anlatmaya çalışırım.

Eyüp
₺50/saat
Fatih sultan mehmet
İlk ders ücretsiz!

Altınbaş üniversitesi, (%100)İngilizce Uluslararası Ticaret 2. Sınıf öğrencisinden ilkokul ve lise seviyesine, sohbet havasında İngilizce özel dersler.

Derslerimi üniversitemin, İngilizce hazırlık zamanında kullandığım materyaller ve öğrencinin seviyesine göre ayarladığım çalışma kağıtları ile işleyeceğim. Önemli olan ne kadar değil nasıl çalışıldığıdır.

İstanbul
₺40/saat
Vatansever
(8 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Üniversite Öğrencisinden Bütçeye Uygun Olacak Şekilde İlkokul-Ortaokul Seviyesine İngilizce Dersleri Verilmektedir

Ezber bilgi öğretmem karşıdakinin kendi çabasını ortaya koymasını isterim işlediğim konulardan sonra o konuya uygun alıştırma yaptırırım.Konuları akılda kalacak alıştırmalar üzerine işlerim.Yabancı dil öğretiyorsam o gün o derste mutlaka bir tane metin çevirisi üzerine yoğunluk veririm.

İzmir
₺50/saat
Yağmur
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi %100 ingilizce turizm işletmeciliği okuyorum ortaokul-lise ingilizce özel ders verebilirim

Dersleri bireysel öğrencinin evinde veriyorum örnek sorular hazırlayıp geliyorum konu tekrarı için okul sınavlarına yönelik hazırlıkta, konu tekrarında, ödev yardımı yapıyorum ortaokul-lise dersleri veriyorum türkçe-ingilizce ingilizce- türkçe anlatım yapılır

Mamak
₺35/saat
Can koray
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliğine hazırlanan öğrenciden çocuklara genel İngilizce dersi 6-12 yaş grubu

Dersleri baş başa ve sessiz bir ortamda çalışmayı tercih ederim. Yanimda getirdiğim kitaplarından çocukla beraber eğlenerek ilerleriz. Çok akıcı bir anlatıma sahip olduğum için çocuklar genelde çok eğlenirler.

₺50/saat
Berrak
İlk ders ücretsiz!

Amerikan kültür derneğinden aldığım MEB onaylı sertifikam ile ilkokul ve ortaokul öğrencilerine İngilizce ders verebilirim.

İlk derste seviye belirlemesi yaparız ve dersleri işleyişim hakkında bir program belirleriz. Konuları ayarlarız. Her ders öncesi hazırlık yaparak gelirim.

Tuzla
₺50/saat
Ilayda
İlk ders ücretsiz!

İngilizce iç mimarlık öğrensinden ilkokul ortaokul ve lise öğrencilerine ingilizce dersi verilir

İngilizce kolay öğrenilebilen bir dil olmasına rağmen çoğumuz öğrenmekte güçlük çekeriz bunun yanlış eğitimden kaynaklı olduğunu düşünmekteyim.

Kuşadası
₺35/saat
Cansu
İlk ders ücretsiz!

Turizm işletmeciliği mezunundan Aydın Kuşadası'nda ilkokul ve lise öğrencilerine yönelik ingilizce dersi

Derslerimi öğrencinin seviyesine göre görsel ,işitsel meteriyaller ile destekleyerek ve tekrar ederek işlerim.

Tepebaşı
₺30/saat
Hasan hüseyin
İlk ders ücretsiz!

Anadolu üniversitesi İngilizce öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim.Her seviyeye uygun ders verebilirim.

Derslerime bașlamadan öğrencimin seviyesini öğrenip adımlarımı ona göre atarım. Konușma becerilerine çok önem veririm aynı zamanda keyifli bir șekilde grameri de aktarabilirim.

₺50/saat
Melisa
İlk ders ücretsiz!

Rus Dili ve Edebiyatı öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde İngilizce dersleri

İlkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki öğrencilere yardımcı olabilirim. Dersten önce üzerinde çalışılacak konu ile ilgili kaynaklar toplarım. Çalışılan konu ile ilgili öğrencinin düzeyine göre alıştırmalar hazırlayabilirim. Ders, öğrencinin öğrenme stiline uygun olarak ilerler.

Samsun
₺45/saat
Eda
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmenliği bölümü okuyorum. Samsun'da lise seviyesine kadar (lise dahil) ders verebilirim.

Düşüncelerim ders işleme yönteminin öğrenciden öğrenciye değiştiği yönündedir. Ders işlerken öğrencinin seviyesine inilmeli ve öğrencinin verim alabildiği şekilde ders işlenmelidir. Dersi öğrenciye göre şekillendiririm. Öğrencinin istekleri birinci plandadır.

Esenyurt
₺70/saat
Elvin
İlk ders ücretsiz!

Dış Ticaret İngilizce bölümü öğrencisinden B2-C1 düzeyinde İngilizce dersi verilir. İstanbul çevresi

Karşımdaki kişinin seviyesine göre açıklar seviyeye göre örneklemeler kurarım. Konuyu anlattıktan sonra anlayıp anlamadığını anlamak için de test yaparım. Esprili şekilde anlatmayı severim çünkü sıkılmalarını istemem.

₺50/saat
Sena
İlk ders ücretsiz!

Muhasebe öğrencisinden İstanbul Anadolu yakasındaki ilkokul ve ortaokul öğrencilerine özel yabancı dil dersi

Dersleri disiplin üzerine işlerim ciddi bir iş olması taraftarıyım karşımdakinden de ciddiyet beklerim saygı çerçevesinde her şey olabilir fikirlere açığım

₺75/saat
Emin
İlk ders ücretsiz!

Dil öğretiminde önemli olan becerilerin bir bütün kullanılmasıdır. Birlikte bu becerilerimizi keşfedelim.

Öğrenci ihtiyaçlarının belirlenerek gerekli hedefe en etkili biçimde gitmenin en doğru yol olduğunu düşünüyorum. Günlük yaşantımızdan kesitler verilerek aktif dil kullanımının önemli olduğunu düşünüyorum.

Burdur Merkez
₺30/saat
Tolga
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisinden özel ders.Her seviyeden grammer dersi verebilirim.Dil bilgisine hakimim.

Derslerim grammer ve sözcük üzerinedir.İkisi de dilin yapı taşlarıdır.Bunu olabildiğince anlaşılır ve net bir şekilde anlatırım.

₺30/saat
Rabia
İlk ders ücretsiz!

Ordu ilinde öğrenciden ilkokul orta okul lise öğrencilerine özel ingilizce dersi verilir.

Konu bilgisinden sonra derslerimi uygulamalı işlerim. Aktif öğrenme modeline gore ders işlerim. Boylece bilgiyi ezberletmekten kurtarıp öğretirim. Görsellerden yararlanırım.

Kartal
₺60/saat
Beyza
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji bölümünde öğrenim gören, ingilizce hazırlık eğitimi almış ve başarıyla tamamlamış öğrenciden özel ders imkanı

Derslerimi genelde konuşma ve pratik ağırlıklı yaparım. Kelime ezberlerine önem gösteririm ve ingilizce kelime dağarcığını genişletmek müfredat boyunca temel amaçtır. Öğrencimin izlediğimiz müfredatı anlıyor olmasına önem gösteririm.

₺30/saat
Gamze
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisinden Kars’ta anaokul, ilkokul, ortaokul, lise seviyesinde öğrencilere ders verilir..

Kelime ön planda olduğu için hangi konuda ders verirsem kelimelere öncelik veririm ve yazma tekniğini çok kullanırım.

Çanakkale
₺40/saat
Dila
İlk ders ücretsiz!

Çanakkale/Merkez ‘de Türkçe/Gramer bilgisi, Ingilizce(baslangic/orta veya ileri seviyede) ve basit Almanca dersleri vermekteyim.Okul odevlerinde ve diger derslerde de yardimci olabilirim.

Dersleri bireysel olarak islemek tercihimdir.Fakat 2-4 arasi gruplar da olabilir.Ogrenci hangi konuda eksiklik hissediyorsa onceligim onu ogretmek ve onu basarmasini saglamak olacaktir.

₺30/saat
Esra
İlk ders ücretsiz!

Üniversite öğrencisinden uygun fiyata İngilizce teorik ve pratik özel ders iletişim kurabilirsiniz

Bireysel eğitim odaklı bir özel ders deneyimim var isteğe göre grammar yoğunluklu ve yahutta konusma pratiği yaparak dersleri isletiyorum genellikle seviyeyi belirleyip ona göre program hazırlıyorum

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Eski öğrencilerimiz
İngilizce öğretmenlerini değerlendiriyor

Öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için,
eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz.
Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Oğlum (11 yaş) için ders planlamasi yaptik. Yaklaşimi, duruşu ve davranişi ile başarili bir eğitmen oldu. Derslerimiz bizim planlamamizdan dolayi erken bitti ama devamini düşünüyorum.. Teşekkür eerim.

C
Cüneyt, Élève
1 hafta önce
Burcu
(1 görüş)

İngilizce dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır