Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İngilizce özel dersleri

Tüm Türkiye'de 4 508 öğretmen sizi bekliyor.

ingilizce özel dersi seçeneklerimiz

Balçova
₺40/saat
Nazlıgül
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Genetik ve Biyomühendislik ( Tam burslu-İngilizce ) ögrencisinden ilkokul ve lise seviyesinde ingilizce eğitimi ( yazma - okuma - dilbilgisi - kelime bilgisi)

Derslerime öğrencilerin seviyelerini ölçerek başlarım. Gelişimi sağlamak için öncelikle eksikleri saptarım. Eksik ve önemli konular üzerinde araştırma ve uygulama etkinlikleriyle nokta atışı yapıp öğrencilerin daha hızlı ve etkili ilerlemelerini sağlarım. Kalıcılığı arttırmak için de kelime tekrar uygulamalarına odaklanırım.

Nazilli
₺35/saat
Halil
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Okula yardımcı veya kur seviyelerinde etkili İngilizce öğretimi! Her seviyeye uygun katılımcının isteğine göre özel veya grup İngilizce dersleri.

Dersin işleyişi öğrenci kaynaklıdır. Öğrencinin eksikliği hangi konudaysa, neye ihtiyacı varsa hazırladığım özel çizelge ile o konulara daha fazla yoğunlaşarak öğrencinin kapasitesini uygun bir şekilde hızla arttırmak.

İzmir
₺50/saat
Gözde
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeninden İlköğretim/Ortaokul/Lise öğrencilerine, LGS Sınavına Hazırlananlara ve Bu Dili Öğrenmek İsteyenlere Özel Ders

Derslerimi her zaman interaktif bir şekilde işlerim. Öğrencilerimi sıkmadan, eğlenerek ingilizce öğrenmeleri benim için daha önemlidir. Öğrencilerimin ihtiyaçlarına göre ders programı hazırlar ve en zayıf noktalarına yoğunlaşmayı tercih ederim. Her türlü materyali sağlayabilirim.

Isparta
₺30/saat
Can
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Elektrik elektronik mühendisinden ilkokul-ortaokul-lise-üniversite seviyesinde ingilizce dersleri (Ielts puanım 7.0) (ISPARTA) Kendi evimde veya öğrencinin evinde ders verebilirim.

Öncelikle işlenecek konuyu detaylı bir şekilde profesyonel kaynaklar üzerinden anlatırım. Daha sonra örnekler çözerek daha anlaşılır hale getiririm ve son olarak öğrenciye örnek yaptırır ve ödev veririm bu sayede bilgilerin kalıcılığını sağlarım. Seviyeye göre dersi tamamen ingilizce işleyebilirim.

Keçiören
₺30/saat
Ece ekin
İlk ders ücretsiz!

Bilişim Teknolojileri öğrencisinden Ankara'da ilkokul ve ortaokul öğrencilerine bireysel ingilizce dersi verilir.!

Derslerimde ilk önce kelime ezberiyle girerim daha sonra cümleler ile ilerleyerek okuduğunu anlama ve yazma ile devam ederim.

Güngören
₺40/saat
Hazal
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeni adayından ingilizce dersler: (ilkokul-ortaokul-lise) kelime-okuduğunu anlama- yazma- dinleme becerilerini geliştirmende yardımcı olabilirim.

Dersleri öğrencileri sıkmayacak şekilde yaparım. Yaş aralığına göre anlatımımı eğlenceli hale getirmeye çalışırım. Ders anlatımına onların da dahil olmasını sağlarım. İngilizceyi sadece ders olarak değil bir eğlence yeni bir dil ve en önemlisi gereksinim olarak görmelerini sağlarım.

₺75/saat
Gurur
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği son sınıf öğrencisinden İngilizce yazma, konuşma, dinleme ve okuma; derslere yardımcı ingilizce özel ders. İstanbul/Kuşadası.

Her dersimi önceden hazırlamış olduğum üç aşamalı plana göre işlerim, bunu giriş/gelişme/sonuç olarak düşünebiliriz basitçe. Hedef dili (ingilizce) kullanmayı tercih etsem de, anadilin gerektiği yerde araya girmesine karşı değilim. Öğrencinin en iyi öğrendiği teknik ne ise, aktiviteler ona göre hazırlanmalıdır, aksi taktirde ezberden öteye geçilemez.

Ataşehir
₺50/saat
Halit cagatay
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce hazırlık diploması elinde olan daha önce yurtdışı deneyimi yaşamış inşaat mühendisinden kolay ve pratik ingilizce dersi verilir

Öncelikle konuya hakim olunması için konu anlatılır daha sonra ingilizce cümle kurabilmek için belirli kurallar vardır onlardan bahsedilir ve deftere not edilir.Daha sonrasında çalışılan konu üzerine örnek sorular çözülür ve örnek cümleler kurulur.

₺40/saat
Ayris
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dili ve edebiyatı öğrencisinden, speaking geliştirmek isteyenlere eğlenceli ve sohbet havasında dersler!

Derslerimi öncelikle seviye belirlemek için sohbet halinde, daha sonra zorluk derecesini arttırarak devam ettiririm. Gramer bilginizi de geliştirmek isterseniz, gramer konusunda da yardımcı oluyorum. 1 yılı aşkın süre özel ders verdim. Yaklaşık 8 yıldır İngilizce ile iç içeyim ve 5 yıldır ileri düzeyde İngilizce'ye sahibim.

₺35/saat
Ali
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!
₺50/saat
Irmak
İlk ders ücretsiz!

Yüksek Lisanslı İngilizce Öğretmeninden İlköğretim & Lise Öğrencileri için Takviye Dersleri ve Üniversite Öğrencileri & Yetişkinler için Genel İngilizce Dersleri

Çoğunlukla ilköğretim, lise, üniversite öğrencileri ve yetişkinlere yönelik dersler vermekteyim. Derslere başlamadan önce genellikle seviye tespit sınavı sınavı yaparak öğrencinin seviyesini ve ihtiyaçlarını belirlerim. Sonrasında öğrencinin yaşına, seviyesine, ihtiyaçlarına ve ilgi alanlarına uygun olarak derslerimi planlarım.

Döşemealtı
₺50/saat
Burçin
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Antalya Bilim Üniversitesi Endustri mühendisliği ögrencisinden Antalya da başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar ingilizce dersi

İngilizce dersi gramer ve kelime öğrenmesi bakımından çoğu kişiye korkunç geliyor. Öncelikle eğlenceli ve bol verimli bir ders işleme yöntemini uygulamak çok önemli. Bunun için iyi bir plan ve adım adım ilerlemek gerekir. Gramer yapısının mantığını ve okuduğunu anlama kısmı için bol örnekli pratik.

Serdivan
₺35/saat
Hilal
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Elektrik elektronik mühendisliği 4.sınıf öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde İngilizce eğitimi (bireysel veya grup dersleri)

Derslerimde öncelikle işlenecek konunun gramer bilgilerini tekrar ederek başlarım. Sonrasında cümle kurmayı ve kurdurtmayı tercih ederim. Sonrasında karşılıklı diyalog oluşturacak şekilde derse devam ederim.

₺60/saat
Berhan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli Öğretmenden İngilizce ve Yabancilara Türkçe Dersi (Teaching Turkish to Foreign Learners)

Geçmişten günümüze çok sayıda dil öğretim yöntem, teknik ve metodu ortaya atılmıştır. Ancak tek, doğru veya bir tane öğretim yöntemi yoktur. Öğretim yöntem ve teknikleri tamamen öğrencinin ilgi, hazırbulunuşluk ve seviyesine göre değişir. Öğrencimle yaptığım demo dersten sonra ihtiyaca göre bir öğretim yöntemi belirleyerek ona göre planlama yapıyoruz.

₺80/saat
Sahin
(8 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli İngilizce Öğretmeninden - Birebir / Grup Dersleri - Speaking Dersleri Çağdaş yöntem- teknikler ile.

Derslerim gayet interaktif ve eğlenceli geçer. Aktif öğrenmenin etkililiğine inanıyorum ve bu yüzden öğrencinin mümkün olduğunca fazla duyu organını kullanacağı aktivitilerle onu destekleyip öğrenmeyi maksimuma çıkarmayı amaçlıyorum. Teknolojiden de bir hayli yararlanıyorum.

₺35/saat
Sevval
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ingiliz dili ve edebiyati ogrencisinden ilkokul ve lise seviyesinde ingilizce dersleri - ankara

Ogrencinin ogrenmek istedigi konuyu onceden hazirladigim bilgilerle ona anlatarak bir altyapi olusturmayi hedeflerim. Daha sonrasinda tekrardan hazirladigim orneklerle bu altyapiyi olabildigince pekistirip ogrencinin yeterli bi sekilde anlamasini saglarim. Yeri geldiginde ogrencinin odevlerine yardimci olurum, anlamadigi veya ogrenmek istedigi konulari ogrencinin istegi dogrultusunda anlatirim.

Büyükçekmece
₺30/saat
Duygu
İlk ders ücretsiz!

Uygun fiyatlı speaking ve grammer e dayalı ingilizce öğretimi sunuyorum. İhracat alanında çalıştım ve ingilizce kursuna gittim deneyimim var. Ayrıca ispanyolca da öğretebilirim şuan için başlangıç sev

Dersleri çokta ders modunda işlememek gerek diye düşünüyorum. Akışına gore gerek oyunla gerekse eğlenerek gerekse yanlış yaparak. Çünkü bu yabancı dil ve ne kadar rahatça soylebildigimiz kadar kelime soylersek ve yanliş cumleler kurarsak daha kolay ogreniriz.

Antalya
₺40/saat
Burcu
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Dokuz eylul universitesi (izmir) uluslararası iliskiler(İngilizce) mezunundan İngilizce dersinde ilkokul öğrencisine destek

Dersleri öğrencinin müfredat kitabına gore islerim ozellikle eksik oldugu zorlandığı konular üzerinde çalışırım alıştırma pratik ve uygulamaya ağırlık veririm.

Nilüfer
₺55/saat
Burcu
İlk ders ücretsiz!

Dil eğitimi olan okul öncesi öğretmeninden ilk ve orta okul düzeyinde ingilizce dersleri

Ders işlemeden önce öğrencinin düzeyini belirler ve öğrenme şeklini ortaya çıkarırım. Daha iyi anladığı yollari ve gereken materyalleri kullanarak ilerlemeye çalışıyorum. Yaş grubu küçük olduğu için ezberden biraz daha uzak durup oyun ve şarkı bazli başlangıçlar yapıyorum. Daha sonra düzeyine göre daha dil becerisine yönelik çalışmalar yaparim.

Çankaya
₺70/saat
Ghazal
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Odtü inşaat mühendisliği yüksek lisans öğrencisinden başlangıç, orta ve ileri seviye ingilizce dil becerileri eğitimi

Öğrencilerin ilgilerini anlama ve ilgilerini uyandıracak konuları kullanarak ve öğrencinin seviyesine göre yazma, okuma, konuşma ve dinleme tekniklerini öğretmekteyim. Eğitimler öğrencinin öğrenmek istediği seviye ve amaca göre şekil almak ile beraber genel olarak Cambridge ve Academic English tekniklerine dayanarak yapılmaktadır.

Trabzon
₺50/saat
Sedanur
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Uluslararası İlişkiler Master öğrencisinden temel, orta ve ileri düzeyde İngilizce özel ders

Dersler grammer konularının ozumsenmesi için bilgi ve tekrar bölümlerinden oluşmaktadır. İngilizceyi temelden öğrenmek isteyenler, ilkokul, ortaokul ve lise müfredatına yardımcı olmak, anlamanin yanisira genel bir eksiklik olan konuşma pratiklerı yapmak isteyenler için doğru bir adres.

Ankara
₺75/saat
Özge
İlk ders ücretsiz!

Yüksek lisans eğitimimi yurtdışında tamamladım, İngilizce öğrenmek isteyenlerle bire bir ya da grup derslerine açığım.

İlk derste öğrencinin düzeyini ölçtükten sonra, kişiye ve ihtiyaçlarına özel bir program geliştirip, onu takip ederim, düzenli çalışmaya ve disiplinli olmaya önem veririm.

Çankaya
₺50/saat
Ekin
İlk ders ücretsiz!

Bilkent mezunuyum, Amerika dahil pek çok kez yurtdışında bulundum ve gönüllü projelerde yer alıp pek çok ders verdim.

Daha keyifli olduğunu düşündüğüm için derslerimi konuşma ağırlıklı ve interaktif yapmayı tercih ediyorum. Günlük tekrarın önemli olduğuna inanıyor ve ödevi mantıklı buluyorum.

Karabağlar
₺45/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

Özel Eğitim Öğretmenliği okuyan öğrenciden ilkokul ve ortaokul seviyesinde ingilizce dersi veriyorum.

Derslerimi ilkokul ve ortaokul seviyesinde vereceğim için ilk önce temel bilgileri öğretip ezberlenmesini amaçlarım daha sonra pratikler ve quizler yaparak bilgileri pekiştiririz.

₺50/saat
Wasiq
İlk ders ücretsiz!

Industrial Engineering Major at Bilkent University offering assistance in courses of International Baccalaureate and teaching English as a foreign language

For International Baccalaureate Diploma Program students: Assistance available in Internal Assessments of various subjects, with greater assistance in Business & Management, German, English A: Language & Literature, Computer Science, Physics and Mathematics (All Levels).

₺75/saat
Gamze
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversiresi İngilizce Öğretmenliği Son Sınıf Öğrencisinden İhtiyaca Yönelik Uygun Fiyatlı Özel Ders

Öncelikle ihtiyaca ve amaca yönelik ders planı hazırlarım. Daima bir context'e bağlı kalma taraftarıyım. Dilin işlevsel ve pratik boyutunu göz önünde bulundururum.

Şişli
₺40/saat
Batıhan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmenliği Son Sınıf Öğrencisinden Her Seviyeye Uygun Teoriye Dayalı Özel Ders

Öncelikle öğrencinin İngilizce düzeyi tespit edilir, eksik veya yanlış bildiği konular gün yüzüne çıkartılır. Bunlardan hareketle verimli bir ders planı oluşturulur. Elementary seviyesinden Advanced seviyesine kadar yaş gözetmeksizin herkesin öğrenimine yönelik olan bu derslerde, öğrencinin anlayıp kolayca uyum sağlayabileceği bir anlatım tekniği tercih edilir.

₺50/saat
Kübra
İlk ders ücretsiz!

Her seviyede İNGİLİZCE( ilkokul ortaokul lise Öğrencileri) öğrenmek ve eğitim hayatınızı desteklemek için LET’s START CHİLD

Uygun materyallerle yormadan sıkmadan gramer okuma dinleme anlama sürekli tekrarlar dersi eğlenceli oyunlarla desteklemek grup derslerinde de aynı şekilde devam ediyoruz. Anlaşılmayan konularda net örneklemeler Otizmli özel öğrencilerimizle birebir ders onların istediği düzende .

₺60/saat
Betül
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği 3. sınıf öğrencisinden uygun fiyata İngilizce özel dersi verilir.

Derslerimi öncelikle öğrencimin ihtiyacına höre işlerim. İngilizceyi ne için öğrendiğine bağlı olarak ders işleme şeklim değişir. Ayrıca öğrencinin sürece aktif katılımıyla dersleri daha etkili hale getiririm.

Çankaya
₺30/saat
Dilek hazal
İlk ders ücretsiz!

Ufuk üniversitesinde uygulamalı İngilizce çevirmenlik bölümünde öğrenciyim İlk veya ortaokul öğrencilerine başlangıç seviyesinde İngilizce için özel ders veriyorum Ankara

Öğrenciye konuyu görsellerle destekleyerek anlatırım dersin sonunda bol bol soru çözerek konuyu pekiştirmesini sağlarım ve bir dahaki derse kadar hazırlık olması için alıştırma veririm

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Eski öğrencilerimiz
İngilizce öğretmenlerini değerlendiriyor

Öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için,
eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz.
Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Oğlum (11 yaş) için ders planlamasi yaptik. Yaklaşimi, duruşu ve davranişi ile başarili bir eğitmen oldu. Derslerimiz bizim planlamamizdan dolayi erken bitti ama devamini düşünüyorum.. Teşekkür eerim.

C
Cüneyt, Élève
1 hafta önce
Burcu
(1 görüş)

İngilizce dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır