Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İngilizce özel dersleri

Tüm Türkiye'de 2 174 öğretmen sizi bekliyor.

ingilizce özel dersi seçeneklerimiz

Talas
₺100/saat
Arzu
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğrenmenin tam vakti! Alanında tecrübeli ingilizce öğretmeninden özel ingilizce dersi için benimle iletişime geçin :)

Yeni bir dil öğrenmenin en iyi yolu o dili taklit etmektir. Bu yüzden bol bol pratik ve uygulama odaklı bir ders olacaktır. Okuma, yazma, dinleme ve konuşma olmak üzere dört temel beceriyi de geliştirebileceğinize emin olunuz.

Pamukkale
₺50/saat
Emine büşra
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Merhaba, ingilizce öğretmenliği öğrencisiyim lise ve ilkokul seviyesinde ingilizce dersleri veriyorum. Denizli

Dersi planlarken ilk önce öğrencinin eksiğini ve ilgi alanlarını belirliyorum sonra dersi 4 kısma bölüyorum giriş, ilk aktive, çalışma ve üretim. Öğrencinin hem ilgilisine hemde ders sonunda onun da bir şey üretmesine dikkat ediyorum.

Gaziemir
₺60/saat
Fatih
İlk ders ücretsiz!

15 yillik ingilizce öğretmeninden İZMİR'DE ilkokul-ortaokul-lise ve her yaş grubu için genel ingilizce dersi verilir.

İngilizceyi yüzeysel değil de doğru şekilde, algıyla hızlı ve pratik metotlarla öğretebilecek eğitim bilgisine sahibim. Amacım genel ve yüzeysel değil de kişiye has işleyişle doğru eğitimi verip, geniş bakış açılarıyla yaşam tarzınıza dahil etmek.

Sultangazi
₺60/saat
Sedanur
İlk ders ücretsiz!

MEF Universitesi Ingilizce Ogretmenligi 3. sinif ogrencisinden Ingilizce bireysel ve grup ders ilani

Ingilizce Ogretmenligi bolumu okudugum icin ogretimde kullanilan tum metodlara hakimim. Neyin iyi, neyin kotu oldugunu biliyorum. Derslerimi klasik grammar uzerinden ogretmek yerine iletisime onem veriyorum. (Eger Genel Ingilizce ise) Asla sıkıcı bir sekilde ders islemiyorum.

Beşiktaş
₺60/saat
Dilara
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji yüksek lisans öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için ingilizce dersi

Derslere başlamadan önce öğrencinin ingilizce seviyesini anlamak için minik bir test uygularım. Öğrencinin eksiklerine ve okul müfredatına göre onu sıkmayacak ve mümkün olduğunca eğlenceli hale getirecek bir çalışma planı hazırlarım. Bu plana göre gramer, okuduğunu anlama, dinleme ve yazma gibi becerileri öğrenciye kazandırmayı hedefliyorum.

₺50/saat
Atakan
İlk ders ücretsiz!

IELTS sertifikalı, yurtdışında eğitim almış hukuk öğrencisinden İstanbul içi İngilizce ve hukuk İngilizcesi dersleri

Öğrencilerime okuma için "English through Reading", kelime bilgisi için "Test Your Vocabulary", gramer için "English Grammar Inside and Out" kitaplarındaki alıştırmaları takip diyorum. Ders sırasında asla Türkçe konuşmuyorum.

₺50/saat
Umut
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği bülümü öğrencisinden Denizli'de ilkokul ve lise seviyesinde ingilizce dersi verilir.

Derslerime öğrencilerin seviyesine bağlı olarak başlar ve ona göre bir öğretim yolu izlerim.Dersler genellikle sınavlardaki başarıyı arttırmaya yöneliktir.Bir ders saati verilen ödevlendirme kontrolü sonrası belirlediğimiz konuya devam ederek geçer.Tekdüze ve sıkıcı bir dersin aksine öğrencinin isteyerek öğreneceği bir ders işlemeyi hedefliyorum.

Eskişehir
₺60/saat
Yağmur alev
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği öğrencisinden Eskişehir'de okuduğunu anlama, dil bilgisi ve yazma özel ders

Derslerimi öğrencilerin kendi ilgi alanlarını temel alarak, ilgilerini çekecek şekilde giriş yapacak şekilde planlarım. derslerim temel olarak 5 bölümden oluşur: Isınma, konuyu sunma, aktivitelerle destekleme, öğrencinin konuyla ilgili soru, poster, cümle,vb. üretmesini sağlama ve konuyu ve derste yapılanları özetleme.

Çanakkale
₺55/saat
Buse
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Çomü Moleküler Biyoloji ve Genetik öğrencisinden ilkokul,ortaokul öğrencilerine Çanakkale'de İngilizce dersleri verilir.

Dersleri temel olarak gramer ve kelime şeklinde ayırırım.Gramerdeki eksiklikleri giderirken belirli bir kelime hedefi belirleyip kelimelerin kullanım yerlerinin ve anlamlarının pekiştirilmesinde yardımcı olurum.Derslerim çoğunlukla ortaokul ve ingilizceye yeni başlayan ilkokul öğrencilerine yönelik.

Osmangazi
₺40/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Endüstri Mühendisliği Yüksek Lisans öğrencisinden Başlangıç ve Orta Düzeyde İNGİLİZCE dersleri (BURSA)

Üzerinde durulacak konu hakkında bilgilendirme yapılarak başlamaya özen gösteririm, bu konu özelinde bilinmesi gerekenleri aktarıp örneklerle pekiştirilmesini sağlarım. Başlangıç ve Orta Düzeyde İngilizce bilen ve bu konuda kendini geliştirmek isteyen kişilere uygun olacak şekilde derslerimi sürdürürüm.

Çanakkale Merkez
₺40/saat
Yağmur
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmenliği okuyan üniversite öğrencisinden Çanakkale'de TEOG/YKS odaklı veya genel İngilizce dersi

Derslerime genel olarak aslında öğrencinin var olan bilgisini ön plana çıkartmakla başlarım. Aslında günlük hayatta kullandığımız bir çok kelimenin İngilizce olduğunu ve aslında dil öğrenmeye herkesin doğuştan zaten bir yatkınlığı olduğunu gösterip bunu yapabileceklerini kanıtlarım. Dersi işleme şeklim, öğrencinin aslında ne için ders aldığına bağlıdır.

Kocasinan
₺55/saat
Sevim
İlk ders ücretsiz!

Sosyoloji mezunundan Kayseri'de ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde Türkçe, Matematik ve İngilizce dersleri

Dersleri örneklerle anlatıp öğrencimin anladığından emin olduktan sonra örnek çözerek pekiştiririm. Derslerim ilkokul, ortaokul,lise öğrencilerine ve üniversite hazırlık öğrencilerine yöneliktir. 1 ders saatinde önce konuyu ana hatlarıyla anlatırım, ardından örnekler vererek konunun daha iyi anlaşılmasını sağlarım.

Maltepe
₺30/saat
Yağmur
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce bölümü öğrencisinden İstanbul Anadolu Yakası'nda ilkokul ve lise seviyesinde özel ders.

Derslerimi kişinin seviye ve anlama becerisine göre farklı şekillerde işleyebilirim.Kendi kitap ve notlarımdan konulara giriş yaparım.Sorularla beraber pekişmesini sağlarız.Ders alacak kişilerle aynı soru kitaplarını alıp aksama olmadan derslere devam edebiliriz.

Karşıyaka
₺50/saat
Can
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yurt dışında okuyan öğretme deneyimli öğrenciden her seviye için uygulama odaklı İngilizce dersleri

Yeni konuya, konu ile alakalı örnek video / metin ile giriş yaparız. Beraber bu materyali inceleyerek konuyu keşfederiz. Sonrasında konunun teorik temellerini sağlam olarak oturturuz. Bu sayede en önemli kısıma giriş yaparız: bolca pratik ve bolca uygulama! Her dersin başında ve sonunda ise ortak bir takım soruya yanıt vermeye çalışarak ders içi ilerlememizi ölçeriz.

Yakutiye
₺60/saat
Furkan
İlk ders ücretsiz!

Cambridge Üniversitesi Sertifikalı Bilkent üniversitesi Mezunundan İngilizce alanında özel ders verilir.

Derslerinde ilk önce öğrencilerimle gerçekleştirdiğim öngörüşme ile eksik olan alanları saptayıp her öğrencinin seviyesi ve ihtiyaçlarına göre kişisel programlar ve ödev takibi sunuyorum. Akademik İngilizce ve sosyal ingilizcenizi ölçmek isterseniz ve kendinizi geliştirmek isterseniz bu kapsamda okumalar yapmak önem arz eder.

₺55/saat
Manal
İlk ders ücretsiz!
Biga
₺70/saat
Oray
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İşletme Bölümü mezunundan, ağırlıklı olarak Grammer ve kelime bilgisi altyapısına dayalı bireysel İngilizce dersi

Derslerimi daha çok hayali kodlama üzerine kuruyorum. Uygulama kısmını teori kısmına göre daha baskın işliyorum. Ve işlediğim ders boyunca Türkçe konuşulmamasına çeşitli oyunlarla dikkat ediyorum. Derslerime görsel ve işitsel örneklerle yön veriyorum.Son olarak, genelden özele doğru olan sıralamayı tercih ederim.

Ortahisar
₺80/saat
Volkan
İlk ders ücretsiz!

Yabancı dil sınavlarına yönelik çalışmalar / Temel İngilizce bilgisi / Dilbilgisi ve okuduğunu anlama üzerine çalışmalar / Kelime öğrenme metodları / Çalışma programı yönetimi

Derslerin metodunu belirleyecek en önemli etken sonuçta beklentinin ne olduğudur. Temel dört dil yeteneği konusunda yeterli bilgi ve tecrübeye sahibim. Düzenli ders takibi yapılması ve derslerin tekrarının sağlanması sonucunda başarılmayacak konu yoktur.

Beşiktaş
₺75/saat
Sena
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğrencisinden ilkokul, ortaokul dersleri, eğitim danışmanlığı ve İngilizce özel ders.

İlk dersimizde öncelikle öğrencinin zayıf noktalarını tespit etmek amaçlı çalışmalar yaparım. Sonrasında yeterli olduğu kadar konu anlatımı yapıp mümkün olduğunca çok pratik yapmaya çalışırım. İlerleyen haftalarda geriye dönük hataları kontrol eder, düzenli olarak takibini sağlarım. Hata ortadan kalkana kadar konu üzerinde yoğunlaşırım.

Kadıköy
₺100/saat
Ece
İlk ders ücretsiz!

Ingiliz Dili ve Edebiyatı mezunundan speaking ağırlıklı keyifli ingilizce! Ders içeriği öğrencinin talepleri doğrultusunda düzenlenir.

Dersin speaking odaklı olması halinde ilk gün öğrenciyle konușma esnasında dil seviyesi ve eksikleri anlașılır. Sonrasında hedefe ve ilgi alanlarına göre konular seçilerek konușmalar gereken yerde gramer bilgisi de katılarak sürdürülür. Her dersin sonunda z raporu gibi bir word dosyası olușur ve öğrenciye gerekirse bir ödev egzersiz ile birlikte mail atılır.

Çankaya
₺60/saat
Pelin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ankara'da İngilizce özel ders, öğretme garantili ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için

İlkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencileri için dersleri ve ödevleri konusunda yardımcı olabilirim, konuşma kelime pratiği için oyun yöntemi kullanırım, öğrencinin ilgi alanlarına göre dersi ilgi çekici bir hale getirmeyi amaçlarım Yetişkinler ve yabancı dil öğrenmek isteyenler için de yardımcı olabilirim Eğlenceli ve öğrenme garantili

Çankaya
₺50/saat
Bengisu
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bilkent üniversitesi endüstri mühendisliği öğrencisinden Ankara Çankaya da İngilizce ve matematik dersleri

Küçük yaş gruplarının dikkatleri kolay dağıldığı için onlarda ödüllendirme sistemini kullanırım, dersleri oyunlaştırmaya çalışırım. İşlediğim dersin pekiştiğinden emin olmak için küçük ödevlendirmeler yaparım.

Narlıdere
₺75/saat
Ata
İlk ders ücretsiz!

Uluslarası Sempozyumlarda sunumlar yapmış Yüksek Lisans Öğrencisinden Her Seviyeye Uygun İngilizce Dersi

Öğrencinin amacına yönelik kaynak seçimi ve ardından kaynakları kullanarak ilerleme. Kazanımlar ve hedefler belirleyerek onlara ulaşmak için çalışma.

Karşıyaka
₺50/saat
Berk
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türkiye'de ve yurtdışında İngilizce öğrenmiş, pratik yapmış ve özel dersler vermiş biri olarak, her seviyede ayrıntılı ve doğru bir İngilizce öğrenmek isteyenlere yardımcı oluyorum.

Öncelikle bir önceki haftanın tekrarı ile başlarım ve (varsa) verdiğim ödevleri kontrol ederim. Daha sonra ise, konuları ayrıntılı ve verimli bir şekilde anlatırım. Öğrencinin bir dili teorik olarak öğrenmesinin yanı sıra o dilde pratik yapması da çok önemlidir. Her dersin belli bir süresi pratik öğrenmeye ayrılır.

Antakya
₺45/saat
Halil ibrahim
İlk ders ücretsiz!

Yurt Dışı Tecrübesi Olan Kolejli Kardeşinizden İngilizce Kursu Başlangıçtan İleri Seviyeye Kadar

Öncelikle öğrencinin isteğine göre kararlaştırılarak zaman planlaması yaparım. Dersler 1 saati geçmez. Çünkü dikkatin dağılmaması gerekir. İhtiyaç Analizine göre ders planlaması yaparım. Anlattığım konuyu örneklerle pekiştiririm. Her dilin omurgası olan gramere cümle yapısını anlatarak başlarım.

Kadıköy
₺70/saat
Berkehan
İlk ders ücretsiz!

English classes by a bilingual teacher! / Çift anadilli öğretmenden İngilizce dersleri!

Bir öğrenciyle olan ilk dersimde, o öğrencinin seviyesini anlamaya çalışırım. Sonra, bu seviyeden başlayarak hızlıca gramer (dil bilgisi) konularını işlerim. Bu noktadan sonra bir daha öğrencimle Türkçe konuşmam. Konuların üzerinde çok durmak yerine, çeşitli egzersizler ile öğrenciye kalıplaşmış sözleri ve düzgün cümle kurmayı öğretirim.

₺45/saat
Ezgi
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümü 3. Sınıf öğrencisinden etkili, eğlenceli, öğrenme garantili İngilizce ders

Derslerimi öğrenci odaklı işlerim. Öğrenci-öğretmen etkileşimine çok önem veririm. Benim için önemli olan bilgilerin kalıcı olması ve öğrencinin bu süreç boyunca her aşamadan keyif almasıdır. İnanırım ki bir işi başarabilmenin öncelikli aşaması o işi sevmektir. Dolayısıyla oğrencime dersimi sevdirmek temel hedeflerimden biri olacaktır.

Yenimahalle
₺45/saat
Oğuzhan
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Fransız/İngiliz Dili Edebiyatı öğrencisinden lise ve ilkokul öğrencilerine birebir veya grup dersleri ister evde ister dışarda özel ders

Öncelikle kişilerin eksiğini anlar ve bu konuda ne yapacağımı saptarım. Kişinin karakteri bu konuda çok önemli. Kolay odaklanan ve zor odaklanan kişilere aynı şekilde ders vermem. Analizlerimden sonra karakteristik özelliklere göre ders işlemeye başlarım. Kişinin tercihine göre ödev yoğunluğunu artırıp azaltırım. Modern ders teknikleri kullanırım.

Bornova
₺30/saat
Resul
İlk ders ücretsiz!

7 yıl tecrübeli İzmir Bornova İngilizce Özel Ders Öğretmeni ve Öğrenci Koçu

Öğrencilere okutma ve yazdırma neticesinde ortaya çıkan hata ve eksiklikleri giderdikten sonra doğru yapılan şeyleri vurguladık, pekiştirdik. İlgi çekici konularda yeni kelimeler öğrenmeyi ve bunların cümle içinde kullanımını hedefledik. Birlikte videolar izledik. Birlikte kitaplar okuduk. Sen yap diye bir şey yok. Biz varız ve biz birlikte başarabiliriz.

Muratpaşa
₺40/saat
Nida
İlk ders ücretsiz!

İngilizceyi eğlenceli ve kalıcı öğretiyorum! Eğlenerek öğretirken, geliştirecek pratik ve alıştırmalar sağlıyorum.

Dersleri daha çok ortaöğretim ve lise düzeyinde vermeyi tercih ederim. İngilizce'yi önce duyarak anlamaları için müzik dinletip dizi izletirim. Daha sonra gramer bilgisi veririm ve üzerinde etkinlik yaparız. Temeliniz yoksa sadece İngilizce'yi duyacaksınız ve kulağınız bir süre sonra alışmaya başlayacak.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

İngilizce dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır