Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İngilizce özel dersleri

Tüm Türkiye'de 4 508 öğretmen sizi bekliyor.

ingilizce özel dersi seçeneklerimiz

Çankaya
₺100/saat
Hande
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ Mezunu olan İngilizce öğretmeninden birebir ve grup İngilizce dersleri verilir.

Derslerde ilkokul gruplarıyla genellikle okula yardımcı şekilde konu işlemesi yapıyorum. Bunun yanında kendi hazırladığım çalışma kağıtları ve internet üzerinden bulduğum interaktif oyunlarla ders işliyorum. Yetişkin gruplarla kelime bilgisi, dinleme, konuşma veya isteğe göre sınavlara yardımcı dersler veriyorum.

Bursa
₺50/saat
Hilal
İlk ders ücretsiz!

Genç Mühendisten Bursa'da ilköğretim ve ortaöğretim öğrencileri için ingilizce ve matematik dersi

Öğrencim ile sağlıklı bir iletişim kurduktan sonra 'kendine güven' duygusunu aşılarım. Sonrasında o derse olan ilgisini artırmaya çalışırım. Bütün bunları gerçekleştirdikten sonra derslerin verimli şekilde işlenmesi için hiçbir engel kalmaz. Sevgimi, ilgimi söz ve beden dili ile fazlasıyla gösterdiğim öğrencilerimden geri dönüşler inanılmaz güzel oluyor.

İstanbul
₺90/saat
Yasemin
İlk ders ücretsiz!

Avustralyali dogma buyume. Ingilice ana dil ve 8 yil ogretmen deneyim ozel kurumda.

I am able to use my organizational abilities to manage and accomplish educational goals and objectives. Ideally, the position would be ‘people orientated’ within the teaching sector, thus enabling me to demonstrate my highly developed communication skills. The position would encompass new challenges and opportunities for applying and developing new skills.

₺50/saat
Berna
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeninden okuldaki İngilizce dersine yardımcı , yds ve yökdil e hazırlık,

Öncelikle öğrencimin dil açısından nelere hakim ya da aşina olduğunu belirlerim. Almak istediği eğitim her ne ise öğrencimle birlikte en çok yararlı olduğunu düşündüğüm teknikleri belirlerim. Bu 2 hafta boyunca sadece kelime çalışıp daha sonra bu kelimeleri kullanacağımız okuma, yazma ve konuşma etkinlikleri olabilir.

₺200/saat
Öykü
İlk ders ücretsiz!

Anaokulu deneyimli, İstanbul Üniversitesi mezunu, İngilitere tecrübeli öğretmenden her yaştan okul öncesi çocuklara oyunlarla, konuşarak, yaşayarak İngilizce öğretimi..

Öncelikle özel eğitim kurumlarında ortaokul ve lise öğrencilerine İngilizce öğretmenliği ile mesleğe başladım. Daha sonra çocuklarım olduktan sonra anaokulu sektörüne yöneldim ve 16 senedir anaokullarında ingilizce öğretmenliği yaparak okul öncesi çocuklara doğal ortamlarında, oyunlarla, flash cardlarla, hayatın akışı içerisinde, yaşayarak İngilizce öğretiyorum.

Kütahya
₺50/saat
Alper can
İlk ders ücretsiz!

Erciyes üniversitesi Rus dili ve edebiyatı mezunuyum. İngilizceyi keyifli bir şekilde öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz.

Dersleri ezbere değil öğrenmeye yönelik işlerim. Derslerde daha çok diyalog ve konuşmaya yönelik işlemeye dikkat ederim. Yeni kelimelerin öğretimine özen gösteririm. Tüm seviyelerde eğitim veriyorum. Günlük konuşma ve durumlara göre diyalog kurma şeklinde ders işliyorum.

₺50/saat
Gülnur
İlk ders ücretsiz!

Siyaset bilimi ve uluslararasi ilişkiler öğrencisinden eğlenceli ve öğretici ingilizce dersi Kütahya için

Derslerimi grammer ve Kelime uzerinden isliyorum. Materyallerimi görsel ve isitsel zekaya hitap edecek şekilde kullanıyorum. Ders sonu kelime ve cümle odevleri verip gün içinde ve önceki derslerde işlenmiş olan konuların tekrarını istiyorum. Öğrencimin dile hakimiyetine gore başlama konumuz değişiyor. Sınavlar için de yardımcı olabilirim.

₺50/saat
Nur
İlk ders ücretsiz!

Karşılaştırmalı Edebiyat ve Dilbilim mezun öğrencisinden Konya'da İngilizce Eğitimi.. Güzel bir eğitim almak isteyen herkesi bekliyorum..

Dersime mutlaka geçmişteki dersime atıfta bulunarak başlarım. Yani genel ve hatırlatma amacı güdülen kısa bir giriş yaparım. Her hafta işleyeceğim konular bellidir. Ne çok ilerler baskı kurar ne gerisinde kalarak öğrencimi mağdur ederim. Öğretme tarzım yaş grubuna göre değişir.

Gaziantep
₺50/saat
Özge
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisinden her seviyeye ve her yaşa ingilizce dersleri verilir

Dersler öncelikle öğrencinin seviyesine göre olacaktır.Seviyesi a1 ise en alt seviyeden en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyorum seviyesi yüksekse daha çok pratik yapmayı ve speaking yapmayı hedefliyorum çünkü çoğu öğrenci yazabiliyor ama konuşamamaktan şikayet ediyor bu yüzden speaking e önem veriyorum.

₺35/saat
Alperen
İlk ders ücretsiz!

Veteriner Hekimliği 4. Sınıf öğrencisi pratik veya teorik temelli ilkokul lise düzeyi ingilizce dersi

Derslerden önce konu ve içerik belirlemesi yapıldıktan sonra 2 gün içerisinde ders verebilirim il sınırları içerisinde herhangi bir yerde ders verebilirim

Isparta Merkez
₺40/saat
Ilayda
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisinden Ispartalılara ilkokul, ortaokul, ve lise seviyesinde eğlenceli İngilizce dersleri

Derslerimi olabildiğince sohbet havasında ve örneklerle işlerim çünkü sohbet tarzında olan her unsur insanların aklında daha da kalıcı yer edinir ve dikkat dağınıklığını azaltır.

Pamukkale
₺45/saat
Reyhan
İlk ders ücretsiz!

Ingilizce öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine sınavlarına yardımcı ya da Ingilizcelerini geliştirmek amaçlı ders veriyorum :)

Öncelikle İngilizce’nin sadece bir ders olarak değil bir dil bir kültür olarak görülmesinden yanayım, bu sebeple de öğrencilerime İngilizceyi eğlendirerek ve sevdirerek öğretmeyi amaçlıyorum. Derslerimi her zaman oyunlar veya farklı etkinliklerle süsler, ilgi çekici hale getirmeye çalışırım.

Balçova
₺50/saat
Ceylin
İlk ders ücretsiz!

Dil öğrencisinden dil öğrenmek isteyip bir türlü öğrenemiyorum diyen herkese istediği seviyede Ingilizce dersleri

Derslerimi öğrencinin seviyesi ve kendisini geliştirmek istediği alana göre planlarım. Sadece dil öğrenmek isteniliyorsa eğlenceli bir şekilde kelime bilgisini her türlü arttırıp gereken yerlerde de gramer bilgisiyle desteklerim. Sınav ingilizcesi isteniyorsa gramer biraz daha baskın olur. Kendim nasıl eğlenerek öğrendiysem dersi de o şekilde anlatırim.

₺35/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Mürtecim -Tercümanlık öğrencisinden, Bursa'da ingilizce dil eğitimi; ister online ister yüz yüze.

Dil öğrenmek çaba ister. Ben öğrencinin öğrenmek istediği seviyeye göre plan hazırlar, öğrencinin kendi planlarına en uygun hale getirerek ortak bir çalışma planı sunarım. Dil öğrenme materyallerine kendi elimde olan kaynaklarımla da destek olmaktan mutluluk duyarım.

Ankara
₺55/saat
Pelin
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmenliği (ELT) bölümü mezunundan; ilkokul, ortaokul ve liseye ödev yardımı ve özel ders.

Öğrenci merkezli eğitime önem veririm. Öğrenmeyi etkin duruma getirdiğimde, işin çoğunu öğrenciler yapar, problemleri çözerler ve ne öğrendilerse uygularlar. Duyarak, görerek, dokunarak ve yaparak tekniği ile ilerlerim. Eğlenerek, zevk alarak ders işlenir ve öğrencinin kendine olan güvenini artırarak yola devam ederim.

Yenimahalle
₺40/saat
Kübra
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Okul öncesi öğretmenliği bölümü öğrencisinden Ankara Yenimahalle'de ilkokul düzeyinde ingilizce dersleri verilir

Derslerim ilkokul düzeyindeki çocuklara yönelik. Renkli ve eğlenceli eğitim yöntemlerini kullanırım. Tek düze anlatım taraftarı değilim. İngilizce öğrenirken konuşarak pratik yapmanın da çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden derslerim etkileşim açısından zengin geçecektir.

İzmit
₺35/saat
Gözdenur
İlk ders ücretsiz!

Yabancı dil bölümü öğrencisinden ilkokul ve ortaokul öğrencilerine özel İngilizce dersi pratik ve sıkılmadan :)

Ilk olarak seviyesini anlayıp ona göre konunun ana başlıklarını ve önemli yerlerini not tutturarak aklında kalmasını sağlarım.Bundan sonra belirli kaynak ve kitaplardan alınan örnekler ile üstüne bilgisini daha fazla pekiştiririm.Etkinlikler ile birazda eğlence katarak dersin sıkıcı olmasını engellerim.

Siirt Merkez
₺30/saat
Eylem
İlk ders ücretsiz!

ARTIK SENDE İNGİLİZCE KONUŞABİLİRSİN ! Dil bölüm'ü öğrencisinden siirt'te ortaokul ve lise öğrencilerine grammar , speaking dersleri verilir. Kolaylaştırılmış grammar , akıcı speaking için bana ulaş

Ders işleyiş şeklim genelde öğrenciye (öğrencilere) ilk haftalarında düzenli olarak günlük çalışma kağıtları veririm. Fakat bu her öğrencinin tercih ettiği bir yol değil bu yüzden zihin haritası metoduyla grammar ve sohbet şeklinde de reading derslerini vermeyi daha çok tercih ediyorum.

Buca Osb
₺35/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Amerikan kültürü ve edebiyatı bölümü öğrencisinden ilkokul,ortaokul veya lise seviyesi ingilizce dersi

Derslerimi her zaman dersi verdiğim kişiye göre ayarlarım.Eksiklerinin ve bildiklerinin analizi doğrultusunda en iyi öğretme yöntemini saptarım.Genel anlamda bol bol örnekler kullanıp öğrettiğim kişinin derse katılmasını sağlarım bu şekilde dili kullanarak öğrenmiş olur.Öğrenci bir konuyu anlayana kadar o konuyu atlamam.

₺50/saat
Kübra
İlk ders ücretsiz!

Anaokul, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine İngilizce derslerine yardımcı olmak amacıyla ders verebilirim.

Öncelikle kelimeleri ve telaffuzlarını bulmacalar ya da eğlenebilecekleri tarzda oyunlarla öğretmeye çalışırım. Grammar yapısını en basite indirgeyerek anlatırım ardından örnek cümleler yapmasını isterim. Grammar'le ilgili Listening yaptırırım ve aynı şekilde konuşmasını isterim. En sonunda Grammar yapısıyla alakalı günlük konuşma yapısını isterim.

₺40/saat
Fulya
İlk ders ücretsiz!

Endüstri mühendisliği mezunu İzmir çevresindekilere ilkokul ve lise düzeyinde Fen-İngilizce-Matematik-Türkçe çok uygun fiyata ders verilir... İlgilenen öğrenciler benimle iletişime geçebilir.

Dersin konu anlatımından sonra örnek soruları birlikte çözerek pekiştiririm. daha sonra ödevler vererek bir sonraki derste takıldığınız konularda sizi aydınlatabilirim.

Tepebaşı
₺35/saat
Tarja
İlk ders ücretsiz!

Eskişehir’de doğma büyüme İrlandalı mimardan her seviyede her yaşta öğrenciye İngilizce dersi verilir. Tercihe göre sizin eviniz ya da kendi evim olabilir. Benim için hiç sorun değil.

Ders planlamamı tamamen öğrencimin durumuna göre yaparım. Öncelikle ufak bir konuşma, yazma ve anlama pratikleri ile seviyesini ölçerim ve ona göre online ve yazılı kaynaklarla derslere başlarım. Ev ödevleri veririm ve her konunun sonunda ufak quizler hazırlarım.

Talas
₺20/saat
Batuhan
İlk ders ücretsiz!

2 sene yurt dışında yaşamış Mekatronik Mühendisliği öğrencisinden Kayseri'de İngilizce A1-A2-B1-B2 Dersleri verilir.

Dil seviyesini belirledikten sonra öğrencinin eksik olduğu konularda analiz yapıp o noktalara yoğunlaşırım. Edindiğim tüm tecrübeleri ve çalışma tekniklerini paylaşıp proaktif bir ders işleyişi beklerim.Öğrencinin ilgi alanına uygun bir biçimde ders planı ve aktivitesi oluştururum.

Eskil
₺40/saat
Düşlem deniz
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Aksaray üniversitesi ingiliz dili ve edebiyatı öğrencisinden kolay ve hızlı ingilizce dersleri

Öğrenciler bir müddet sonra sıkılacağı için derslerimi sürekli kitaba bağlı işlemeyi tercih etmem. Uygulamalı oyunlar ve görsel ögelerle bilgiyi kalıcı kılmaya çalışırım.

₺40/saat
Sena
İlk ders ücretsiz!

İngilizce çevirmenlik öğrencisinden Temel seviye ve ileri seviye uygun İngilizce dersleri .Her yaş ve seviyeye uygun eğitim verilir.

Îlk olarak seviyenizi belirlemeye çalışırım . Ardından nasıl daha iyi anlayıp öğreniyorsunuz onu kesfederiz.Ardindan neden İngilizce öğrenmek istiyorsunuz bunu anlar ve seviyenize uygun bir şekilde eğtim planını hazırlar ve genellikle konuşma ve duyma ağırlıklı olarak devam ederiz.Tipki Türkçeyi öğrendiğimiz gibi.

Bolu Merkez
₺30/saat
Ceren
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Sosyoloji Bölümü Öğrencisinden İlkokul-Ortaokul seviyesinde İngilizce ve Matematik dersleri BOLU

Matematik dersinde genelde sorular ve örnekler üzerinden anlatmayı tercih ediyorum. Çünkü öğrencinin dikkatini o şekilde daha fazla konu üzerinde yoğunlaştırdığımı düşünüyorum. İngilizce dersinde de başarılı olabilmek için temelin sağlam olması gerekir. Tıpkı matematik gibi. Öğrencimin eksik olduğu konuları belirler ona göre işlerim.

Sarıyer
₺45/saat
Fatima
İlk ders ücretsiz!

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği öğrencisinden başlangıç , orta , ileri düzeyde ingilizce , ingilizce akademik yazı dersleri verilir. İlgilenenler iletişime geçebilir.

Dersler birebir ya da grup halinde olabilir. Dersler genelde öğrenci memnuniyeti odaklı işlenir.Hizmet kalitesine önem veren ve öğrencilerin eğitim programlarını düzenleyip, gelişim süreçlerini takip edecek, öğrenci ilişkilerinde fark yaratacak biriyim.

Gaziemir
₺50/saat
Dilay
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Dili Eğitimi son sınıf öğrencisinden ilkokul,lise,hazırlık,üniversite seviyesinde ingilizce ders

Öğrencinin seviyesi ,istediği konuya göre her ders için uygun hazırlık yaparım . Ders alacak öğrencinin hangi alanda kendini geliştirmek istediği , hangi seviye olduğu ve hangi seviyede olmak istediğini göz önünde bulundururum ve ona uygun şekilde dersleri beraber uyum içinde işleriz.

Selçuklu
₺15/saat
Cansu
İlk ders ücretsiz!

Selçuk üniversitesi tasarım öğrencisinden uygun fiyata A1-2 B1-2 seviye ingilizce dersleri

Dersler genellikle 1e1dir.Kışın Konya ve yazın Eskişehirdeyim. Bayanlarda yaş sınırı yok fakat erkeklerde 18 yaşına kadar yaş sınırı vardır.Öğrenciyle konuşularak neye ihtiyacı varsa o takip edilerek dersler devam eder.

₺55/saat
Saniye
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği öğrencisinden ilkokul ve liseye ya da üniversiteye hazırlık için özel ders

Kullandığım tek bir teknik yok. Çünkü her çocuğun öğrenme şekli farklılık gösterdiği için farklı teknikler kullanıyorum. Dinleyerek öğrenenler için dinleme (listening) etkinlikleri, görerek öğrenenler için renkli flashcard lar kullanıyorum. 5 tip öğrenme çeşidi var. ve bu tiplere göre de öğretme teknikleri mevcut. konuya göre uygun etkinlikler seçilir.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Eski öğrencilerimiz
İngilizce öğretmenlerini değerlendiriyor

Öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için,
eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz.
Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Oğlum (11 yaş) için ders planlamasi yaptik. Yaklaşimi, duruşu ve davranişi ile başarili bir eğitmen oldu. Derslerimiz bizim planlamamizdan dolayi erken bitti ama devamini düşünüyorum.. Teşekkür eerim.

C
Cüneyt, Élève
1 hafta önce
Burcu
(1 görüş)

İngilizce dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır