Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İngilizce özel dersleri

Tüm Türkiye'de 2 174 öğretmen sizi bekliyor.

ingilizce özel dersi seçeneklerimiz

Buca
₺60/saat
Nursena
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği okuyan bir öğrenciden her seviyeye modern tekniklerle ingilizce özel ders.

Konulara direkt kurallarla girmektense önce örnekleri göstermeyi daha sonra kuralı verip pratik ile geliştirmeyi amaçlıyorum. Bir dile çokca maruz kaldıktan öğrenmek çok daha kolaylaşır. Bunun dışında ne kadar oyun şeklinde ilerlerse ders o kadar iki taraf için de zevkli olur.

₺50/saat
Müjgan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dili ve edebiyatı öğrencisinden Denizli 'de ilkokul ve ortaokul öğrencilerine ingilizce dersi:)

Derslerimi eğlenceli görsel materyaller ile destekleyerek anlatırım. Günlük hayattan ve işlediğim konu üzerinden köprü kurarak telaffuz ve konuşmada yardımcı olurum. Birebir diyaloglar ile desteklerim. Güncel konular ile ders esnasında İngilizce konuşmaya özen gösteririm.

₺50/saat
Okan
İlk ders ücretsiz!

Yurt dışı deneyimi olan ve yaklaşık 10 senedir İngilizce eğitim alan Biyomühendislik öğrencisinden uygun fiyatlı İngilizce Dersi

Derslerimde en temelden başlarım. Dil bilgisi ve kelime bilgisi her dersimin ana hatlarını oluşturur. Her dersimde bir önceki dersin hızlı bir tekrarını yaparak sonrasında üzerine yeni bilgiler eklerim ve derslerimin bir kısmını günlük konuşmaya, diyaloglara ayırırım. Tiyatral derslerin kalıcılığına inanırım.

Menteşe
₺30/saat
Sümeyye
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Muğla üniversitesi ingiliz dili ve edebiyatı bölümü 2. sınıf öğrencisinden ingilizce dersleri

derslerimi eğlenceli ve akılda kalici bir sekilde islerim. ogrencinin dikkatini cekecek bir aktivite bulurum isledigim konuyla ilgili.

Beşiktaş
₺100/saat
Ezgi sevinç
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi ekonomi bölümü mezunu ve ekonomi master öğrencisinden kişiye özel dersler verilir.

Öğrencinin altyapısına, aldığı derslerin işleniş biçimine ve ilgili bölümlerdeki sınav sonuçlarına dayanarak bir ders işleyiş şeması oluşturmaktayım ve gelişimi takip etmekteyim.

Sarıyer
₺50/saat
Noura
İlk ders ücretsiz!

Hello! My name is Noura, I am Egyptian and I study Management Engineering at Istanbul Technical University (İTÜ). I can teach English, French and Arabic for beginners and Calculus |and General Chemist

My lessons are handled in a friendly way. Every class we will discover a new topic following the speed of the normal university classes adopted by ITÜ.

Hendek
₺80/saat
Ecemnur
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmeni adayından ilkokuldan lise seviyesine kadar özel ders! Sıkıcı derslere son :)

Öncelikle ben de öğrenci olduğum için hâlden anlarım ve bir öğrencinin ne kadar sıkılabileceğini biliyorum. Akıcılık çok önemli. Sadece bir kitaba bağlı kalmadan bazen hayattan örneklerle dizi kesitleri gibi görsel veya işitsel zekaya da dayalı olarak derslerimi işlemeyi tercih ediyorum. Öğrenci teknikten sonra pratiği yaşayıp öğrenmeli.

Nilüfer
₺55/saat
Burcu
İlk ders ücretsiz!

Dil eğitimi olan okul öncesi öğretmeninden ilk ve orta okul düzeyinde ingilizce dersleri

Ders işlemeden önce öğrencinin düzeyini belirler ve öğrenme şeklini ortaya çıkarırım. Daha iyi anladığı yollari ve gereken materyalleri kullanarak ilerlemeye çalışıyorum. Yaş grubu küçük olduğu için ezberden biraz daha uzak durup oyun ve şarkı bazli başlangıçlar yapıyorum. Daha sonra düzeyine göre daha dil becerisine yönelik çalışmalar yaparim.

Küçükçekmece
₺75/saat
Feyza
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ingilizce öğretmenliği öğrencisinden İngilizce ile alakalı her dalda eğitim özel ders verilir. Grup ya da özel isteğe göre uygun fiyata etkili yabancı dil eğitimi verilir.

Derslerimi genel olarak görsel üzerine işlerim çünkü görsel zekanin kuvvetine inanıyorum. Speaking üzerine bir ders oluyor çocuğumuz öğrenirken dersten de zevk alıyor.

Üsküdar
₺65/saat
Yusuf
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce okuma-anlama, gramer ve pratik dersleri verilir. Her yaş grubu için uygundur.

Okuma, dinleme, kitap üstü eğitimin yanısıra pratik yaparak pekiştirme ve gezerek eğlenerek öğrenme yöntemlerinin etkili olduğuna inanıyorum. Yabancı arkadaşlar ile buluşarak sosyal dil ortamları oluşturmaya çalışırım.

Mamak
₺50/saat
Deniz
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Haceteppe Üniversitesinde İstatistik okuyorum. İngilizce hazırlık okudum ingilizcem ve sayısal derslerim çok iyi

Derslerimi not aldırarak işlerim. İşlediğim konuyu ertesi gün tekrar ederim. Ödevler veririm konun pekişip pekişmediğini tespit etmek için. Anlamadığı noktaları tekrar ederim.

Çankaya
₺60/saat
Tuğba
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ İngilizce Öğretmenliği öğrencisinden İngilizce ve Almanca bireye veya gruplara özel ders

Ders işleme yöntemim, yaşa ve seviyeye göre değişiyor. Genelde her öğrenci yaşına göre oyunlarla, şarkılarla öğretmeyi seviyorum. Dili, kültürüyle bir bütün olarak sunmaya çalışıyorum.

Keçiören
₺55/saat
Ekin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ted üniversitesinin ekonomi bölümünde burslu okuyan bir öğrenciyim ve kapsamlı bir ingilizde eğitimi aldım .Ders vereceğim öğrenciler arıyorum.

İngilizcenin daha çok diksiyon ve kelimeleri düzgün telaffuz edebilme olduğuna inanıyorum. Çalışırken ve anlatırken öğrencinin kelime dağarcığını geliştirmek benim için en önemli şeydir ama ingilizcenin mekanik yönlerini yani zaman çekimlerini bilmek de eşit derecede önem arz ediyor.

Elbistan
₺40/saat
ესმა
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmeninden, İngilizce dersler konu anlatımı soru çözümü ve pratik yapma imkanı

Derslerimi dört bölümden oluşan partlar halinde yapıyorum. Listening, speaking,writing, reading olarak. Aynı zamanda grammar anlatıyorum. Kullandığım bazı programlar var okuma yapıp o metin üzerinde konuşma soru cevap yapıyorum her metinde öğrenilmesi gereken hedef kelimeler oluyor. Öğrencilerimde faydasını gördüm.

₺30/saat
Esra
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmenliği öğrencisinden ilkokul ve ortaokul seviyesindeki öğrencilere özel İngilizce ders verilir.

Derslerimi öğrencinin isteğine göre paket program ya da saatlik olarak işlerim. Dersten önce eksiklikleri belirler ona göre bir yol izlerim. Gerek duyduğum zamanlarda ekstradan ders işlerim. Farklı materyallerden ve ingilizcenizi daha iyi bir seviyeye getirmek için oluşturulmuş bir çok uygulamadan yararlanırım.

Tepebaşı
₺45/saat
Enes
İlk ders ücretsiz!

Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği öğrencisinden lise, ortaokul ve ilkokul seviyesinde ingilizce özel ders

Derslerimi öğrencinin ihtiyaçlarına yönelik olarak işlemekteyim. Konuşmasını geliştirmek isteyen öğrencime konuşma ağırlıklı, dinlemesini geliştirmek isteyene dinleme, yazmak isteyen essay ağırlık bir program uygulayabilirim.

Kartal
₺75/saat
Esra
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi Çeviribilim öğrencisinden her seviyeye ve hedefe yönelik ingilizce bireysel ve grup dersleri

Okullarda öğretilen kalıplaşmış, ezbere dayanan öğretimin aksine ben okumaya dinlemeye yazmaya ve konuşmayı aynı anda öğrenebileceğiniz bir öğretim biçimi uyguluyorum. Türkiye derecesiyle girdiğim bölüme tamamen kendi çalışma yöntemlerimle yurtdışı kaynaklar kullanarak hazırlandım.

Küçükçekmece
₺50/saat
Zeynep
İlk ders ücretsiz!
İstanbul
₺120/saat
Ezgi
İlk ders ücretsiz!

Hukuk fakültesi öğrencisinden ingilizce özel ders verilir. İş için ingilizceye mi ihtiyacınız var? Buradayım!

Dersleri akılda kalacak şekilde kodlamalar yaparak, ders verdiğim kişinin günlük hayatında daha çok ilgilendiği şeylerle bağdaştırarak işlemeye dikkat ederim. Ders öncesinde konuyla ilgili hazırlık yapar, ders sonrasında ödevini yapmasını isterim.

Melikgazi
₺45/saat
Gamze
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Her seviye ingilizce özel ders.( Yds-Yökdil iş ingilizcesi ve çocuklar) özel bir okuldayim.

Kendime has gelistirdigim teknik ve yöntemleri izlemekteyim ve faydasını da görmekteyim. 2 ay ful test çözümuyle 50 alan ogrencimi 70 almasına vesile olmusumdur tabi bu bir örnek.

Çanakkale
₺30/saat
Selin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Çanakkale onsekiz mart üniversitesi Yüksek lisans öğrencisinden temel seviye özel İngilizce dersleri

Her konuyu detaylı bir şekilde düzenli olarak haftalara bölerek işlerim. Arkasından gerekli pekiştirmelere yer veririm. Öğrencinin derse hazırlıklı gelmesi ve kelime bilgisinin arttırılmasına önem veririm.

Manisa
₺50/saat
Şeyda
İlk ders ücretsiz!

Çevre Mühendisi mezunuyum.Bir sene ingilizce öğretmenliği deneyimim var. İleri seviyede ingilizce bilgim var.

Derslerimi belli bir plan üzerinden işlerim fakat konuşarak ingilizce öğretme benim önceliğimdir.Aktivitelerle ingilizceyi eğlenceli hale getirerek öğretmeyi tercih ediyorum.Sadece ders gözüyle bakmalarını değil daha geniş pencereden bakmalarını sağlıyorum dil öğretirken.

Çekmeköy
₺60/saat
Feride
İlk ders ücretsiz!

Mantık ve kavramlar ile ezbersiz şekilde gerekli ingilizcenizi kolay ve hızlı öğrenin

Derslerimi öğrencinin seviyesine göre işlerim, konuları ezberden çok mantığa oturtarak, benzetmeler göstererek anlatırım, kalıcı olması için konuyu gerçek hayatla, örneklerle ve objelerle pekiştiririm. Bol bol kelime çalışması ve okuma çalışması yaptırım, gerektiğinde de Speaking olur, ama bunu yabancılarla tecrübe etmeleri daha iyi tabiki.

₺45/saat
Elif
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ingiliz Dili ve Edebiyati son sinif ogrencisinden ortaokul, lise ve universite duzey ingilizce dersi verilir.

Derslerimi gramer, konusma, okuma-anlama ve yazma uzerine islerim. Cesitli oyun, film ve etkilinliklerle dersin akici ve verimli gecmesini saglarim. Ogrencilerimin seviyesine test veya oyun agirlikli giderim.

Midyat
₺40/saat
Mehmet emin
İlk ders ücretsiz!

Eğitim Dili %100 İngilizce olan İzmir Ekonomi Üniversitesi Tam Burslu Mezunundan Mardin, Batman illerinde ilkokul ve lise seviyesinde İngilizce ders verilir.

Önce öğrencinin eksiklerini belirleyerek konuyu eksiksiz anlatırım. Daha sonra pratik yaparak ve testler çözerek kişinin İngilizce seviyesi gelişir. Ara ara İngilizce filmler izleterek kişinin listening gelişimine katkı sunarım.

Eyüp
₺75/saat
Tolga
İlk ders ücretsiz!

Konservatuar - Tiyatro bölümü öğrencisinden İstanbul’da Temel İngilizce Eğitimi. Pişman olmayacağınıza emin olun.

Derslerimi, öğrencinin anlayacağı şekilde basit kurallarla başlarım. Basit ve kolay. Kademeli olarak konuyu genişletip öğrencinin zihninde kalıcı olarak kalmasını sağlarım.

₺85/saat
Menşure
İlk ders ücretsiz!

Alanında Deneyimli ve Uzman İngilizce Öğretmeninden Akıcı Konuşma, Yazma ve Çeviri Dersleri

Derslerimi genellikle karşılıklı iletişimle, interaktif metotlarla işlerim. Öğrencilerin bir dili, yalnızca o dile maruz kaldıklarında öğrendiklerine inanırım. Dolayısıyla bütün derslerimi o dilde konuşarak işlerim. Dil bilgisinden ziyade öncelikle konuşmayı, konuşma konusundaki öz güveni aşılayarak öğretirim. Sürekli pratik ve soru cevaplarla pekiştirme yaparım.

İzmir
₺50/saat
Beray
İlk ders ücretsiz!

Ege üniversitesi dil edebiyat bölümü öğrencisinden ilk-ortaokul lise öğrencilerine özel ingilizce dersi

İlk önce öğrencinin birikimine bakarım, seviyesini tespit eder ona göre çalışma programı hazırlarım. Dersler öğrenciye yönelik işlenir, eksik olduğu düşünülen konuya tekrar dönülür. Materyaller sadece testler ve ödev kağıtları değildir, ingilizce film, dizi, kitap gibi çeşitli medyalarla öğrenci desteklenir, öğrenim daha kalıcı hale getirilmeye çalışılır.

Hamamlıkızık Köyü
₺40/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Gıda mühendisliği öğrencisinden, ilkokul ve lise öğrencileri için okula yardımcı aynı zamanda dil gelişimi için İngilizce dersleri verilir.

Derslerimi şu şekilde işlerim. Öğrencimin seviyesini tespit ettikten sonra, eksik olduğu konulara yoğunlaşırım. Derslerim İngilizce'nin grammer, kelime bilgisi, yazma, dinleme, okuma ve konuşma üzerine olmaktadır.

Güngören
₺50/saat
Nur
İlk ders ücretsiz!

Marmara Üniversitesi iletişim fakültesi öğrencisinden A1 A2 B1 ve B2 seviye İngilizce dersleri

Dil yaşamın en büyük parçalarından birisidir bu durumda dili hayatın her yönünü kullanırsak rahatça öğrenebiliriz. Benim okuduğum bölümü de göz önüne alırsak film, müzik, kitaplar üzerinden dil öğreneceğimizi söyleyebilirim. Tabi ki bu her dersimiz film izleyerek geçecek demek değil. Bunları ödev kısmında düşünün.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

İngilizce dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır