Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İngilizce özel dersleri

Tüm Türkiye'de 2 174 öğretmen sizi bekliyor.

ingilizce özel dersi seçeneklerimiz

Çanakkale
₺50/saat
Duygu
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Online İngilizce Dersi! 10 yıl deneyimli öğretmenden sınavlara hazırlık, okula yardımcı, iş ingilizcesi için İngilizce dersleri

Online dersleri Zoom programı üzerinden işliyorum. Yüzyüze ve online derslerin materyallerini kendim derliyorum. Öğrencilerim başarmanın ve öğrenmiş olmanın keyfiyle derslerde bulunurlar. Genel İngilizce derslerim konuşmaya teşvik edicidir. Dil koçluğu ile ilgili çalışmalar ve okumalar yapmaktayım.

İzmir
₺50/saat
Gözde
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeninden İlköğretim/Ortaokul/Lise öğrencilerine, LGS Sınavına Hazırlananlara ve Bu Dili Öğrenmek İsteyenlere Özel Ders

Derslerimi her zaman interaktif bir şekilde işlerim. Öğrencilerimi sıkmadan, eğlenerek ingilizce öğrenmeleri benim için daha önemlidir. Öğrencilerimin ihtiyaçlarına göre ders programı hazırlar ve en zayıf noktalarına yoğunlaşmayı tercih ederim. Her türlü materyali sağlayabilirim.

Avcılar
₺65/saat
Buse
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü Öğrencisinden -4 yıllık deneyimli ingilizce dersi

Derslerimi genellikle karşılıklı diyalog halinde işlerim. İngilizce öğrenmek demek, önce onu konuşmayı öğrenmektir. Yazmak ve dil bilgisi kurallarını öğrenmek konuşma kısmından sonra halledilmesi gereken şeylerdir. Önce konuşmayı öğreneceğiz. Sonra yazması çok kolay olacak :) Derslerim her yaşa her meslek grubuna uygundur.

Isparta
₺30/saat
Can
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Elektrik elektronik mühendisinden ilkokul-ortaokul-lise-üniversite seviyesinde ingilizce dersleri (Ielts puanım 7.0) (ISPARTA) Kendi evimde veya öğrencinin evinde ders verebilirim.

Öncelikle işlenecek konuyu detaylı bir şekilde profesyonel kaynaklar üzerinden anlatırım. Daha sonra örnekler çözerek daha anlaşılır hale getiririm ve son olarak öğrenciye örnek yaptırır ve ödev veririm bu sayede bilgilerin kalıcılığını sağlarım. Seviyeye göre dersi tamamen ingilizce işleyebilirim.

Kadıköy
₺60/saat
Aleyna
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sosyoloji 3.sınıf öğrencisiyim, 1 sene ingilizce hazırlık okudum, ingilizcem ileri düzeydedir, pratik ve teorik yardımcı olabilirim.

Dersleri kitap üzerinden işlerim. Farklı oyun teknikleri kullanabilirim. Beraber konuşma üzerine pratik yaparım. Ödevler eşliğinde dersimize güzel yöntemler kazandırmak amacım.

Bahçelievler
₺30/saat
Elçin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi Öğrencisinden İngilizce Eğitim ek olarak Başlangıç Rusça eğitimi de verebilirim

Elimde ki 76 kaynak kitaptan sunumlarımdan ve eğitim seti ve audioları destekli derslerimi anlatırım aynı zamanda bolca writing, speaking ve listening yaparım. İngilizcemi otellerde turistlerle geliştirdiğim için Amerikan ve İngiliz İngilizcesine iyi şekilde hakimim.

Maltepe
₺50/saat
Semanur
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji ingilizce bölümü öğrencisinden ingilizce dilbilgisi sinavlara destek ve telaffuz dersleri veriyorum

Dilbilgisi derslerini yazma odaklı , telaffuz derslerini konuşma odaklı işlerim.

Çankaya
₺70/saat
Ghazal
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Odtü inşaat mühendisliği yüksek lisans öğrencisinden başlangıç, orta ve ileri seviye ingilizce dil becerileri eğitimi

Öğrencilerin ilgilerini anlama ve ilgilerini uyandıracak konuları kullanarak ve öğrencinin seviyesine göre yazma, okuma, konuşma ve dinleme tekniklerini öğretmekteyim. Eğitimler öğrencinin öğrenmek istediği seviye ve amaca göre şekil almak ile beraber genel olarak Cambridge ve Academic English tekniklerine dayanarak yapılmaktadır.

Pamukkale
₺40/saat
Aydeniz
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği okuyan öğrenciden ilkokul, ortaokul, lise & sınavlara hazırlık için özel dersler

Derslerimi konulara ayırırım ve her ders öncesinde öğrenciye gelecek konu hakkında başlık verir bilgilendiririm. Dersi genellikle konu şeklinde anlatır ders sonunda özetleyerek kapatırım. Anlaşılmayan ya da eksik kalınan bir konu olduğunu hissettiğimde direk o konuya geri dönüş yaparım. Dersin sonunda konuyu pekiştirmek amaçlı test çözülmesini isterim/ sorular sorarım.

Çankaya
₺40/saat
Merve
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı son sınıf üniversite öğrencisinden Ankara’da ilk okul,ortaokul,lise ve üniversite öğrencilerine ingilizce özel ders

Dil öğrenirken grammer odaklı değil konuşma odaklı anlatım her zaman daha yararlıdır. Her insan bir dili bebek gibi öğrenmektedir. Şöyle düşünün bebekliğimizde yapım ve çekim ekleri öğrenerek büyümedik hiç bir zaman, kelimeleri sesleri tekrar ederek dinleyerek büyüdük ve yabancı dil de bu şekilde öğrenilir.

Trabzon
₺50/saat
Sedanur
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Uluslararası İlişkiler Master öğrencisinden temel, orta ve ileri düzeyde İngilizce özel ders

Dersler grammer konularının ozumsenmesi için bilgi ve tekrar bölümlerinden oluşmaktadır. İngilizceyi temelden öğrenmek isteyenler, ilkokul, ortaokul ve lise müfredatına yardımcı olmak, anlamanin yanisira genel bir eksiklik olan konuşma pratiklerı yapmak isteyenler için doğru bir adres.

Odunpazarı
₺45/saat
Amal
İlk ders ücretsiz!

Tüm seviyeler *A1/A2/B1/B2/C1/C2* için ingilizce öğretmeni ve IELTS hazırlığı. are you ready ?

it depends on the student level. for A1/A2 its going to be more books and activities. B1/B2 it will focus more for practice speaking more, reading and writing using: laptop/books/activities advanced classes is going to be two ways teaching. being the teacher and the student.

Beylikdüzü
₺75/saat
Ibrahim
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler öğrencisinden, Ortaokul ve Lise için yardımcı İngilizce dersleri

Derslerimde ilk önce öğrencimin İngilizce'de hangi seviyede olduğunu ve nerede eksik olduğunu anlamaya yönelik çalışmalar yaparım. Herhangi bir yabancı dili öğrenirken kişilerin kendine ait bir yöntemi olduğuna inanırım, bu yüzden öğrencimin hangi yolla bu dili daha iyi kavrayabileceğini anlayıp ona göre ilerlerim.

₺40/saat
Yiğit
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar programcılığı bölümünden mezun öğrenciden ilk okul,orta okul,lise ve üniversite düzeyinde İngilizce temel kavramlar,okuma-yazma,duyduğunu anlama,kelime bilgisi ve konuşma konusunda ders.

Derslerim genel olarak temel İngilizce bilgilerini vermek,kelime bilgisini geliştirmek ve dil bilgisi kurallarına hakim kılmak odaklıdır.Her yaş aralığında bu anlamlarda bilgi kazanmak isteyen kendini geliştirmek isteyen ya da sıfırdan İngilizce öğrenmeye çalışan herkese uygun ders verebilirim.

Keçiören
₺50/saat
Büşra
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Lisans eğitimimi Ingizlice aldım,ilkokul ve lise seviyesindeki öğrencilere Ingilizceyi eğlenerek öğretmek için ilan veriyorum,bilgilerinize :)

Her çocuk özeldir. Öğrencimle tanıştıktan sonra neye nasıl ihtiyacı varsa onu tespit edip ona uygun yöntemler üretiyorum. Genelde eğlenerek öğretmeyi uyguluyorum,çünkü başlarda çocuklar özel derse önyargılı ve istemeyerek başlarlar. Oyun oynamak dururken evdeki vakitlerini ders çalışarak geçirmeyi haksızlık olarak hissediyorlar.

Polatlı
₺25/saat
Kübra
İlk ders ücretsiz!

Rahat bir şekilde İngilizce iletişim kurabilmek isteyen ilköğretim ve lise öğrencilerine eğitim verilir.

Dil öğreniminin temelini pratik oluşturur. Bu nedenle öncelikle konuyu ana başlıklarıyla öğrenip kavramamız sonrasında kelime haznemizi geliştirip son aşamada pratik yaşamda uygulamamız gerekmedir. Ders ilerleyişimiz de bu şekilde olacaktır.

Süleymanpaşa
₺75/saat
Esra
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Günlük Konuşma ya da Okula Destek Amaçlı Her Yaş İçin İngilizce Eğitimi

Dersler amacına yönelik bir şekilde farklı yöntemlerle işlenir. Öğrencinin seviyesi ve eksikleri üzerine yoğunlaşıp o yönde sadece teorik değil aynı zamanda pratik olarak da konuşmaya yönelik bir çalışma yapılmaktadır. Bir ders saati içinde günün konusu üzerine önce teorik sonra da pratik, uygulamalı bir çalışma yapılmaktadır.

Beşiktaş
₺60/saat
Melis
İlk ders ücretsiz!

ISTANBUL UNIVERSITESI INGILIZCE OGRETMENI SON SINIF OGRENCISINDEN DERS :):) Lys yds konusma yazma

Dersleri agirlikli olarak kelime ve konusma uzerinden islemekteyim. Eglenceli bir ortam kurmaya calisirim. Dil bilgisi kurallarini ogretmeden aktivite icinde ogretmeye calisirim.

Menteşe
₺40/saat
Yasin
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği öğrencisinden Muğlada ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için(ayrıca üniversite ilk yıllarında konu eksiği planlar için de) İngilizce özel dersler verip elimden geldiğince ya

Derslerimi genel olarak kendi hazırladığım ve yararlandığım kaynaklardan ve tabii ki öğrenciye verilen devlet kitaplarından yardım alarak işlemeye çalışırım. Ders işleme prosedürü tabii ki öğrencinin seviyesine ve ders almak istediği alan üzerinde değişebilir.

Gölbaşı
₺50/saat
Yıldız
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Dil eğitim sertifikasına sahip olan, uluslararası ilişkiler bölümü mezunundan İngilizce özel ders

İngilizce derslerinde öğrencinin okul ya da sınava yönelik çalışmalar yaparken, aynı zamanda günlük hayatında ihtiyacı olacak şekilde, genel kültür ve kişisel gelişimine katkı sağlamak amacını taşıyorum. Cümle yeni kavrama ve dil bilgisi derslerinin ardından çeviri yaparak hem kelime ezberi yapma hem de pekiştirmeyi amaçlıyorum.

İstanbul
₺60/saat
Mihriban
İlk ders ücretsiz!

Koç Üniversitesi Uluslarası İlişkiler öğrencisinden, ilkokul ve lise öğrencileri için her seviyeden ingilizce dersleri verilir.

Dersleri öncelikle öğrencilerin eksik olduğu ve istediği konuları detaylandırıp ve öğrencinin anlama tekniğine göre gerek benim kaynaklarımdan gerek öğrencilerin kaynaklarını kullanarak ve videolarla destekliyorum. Özel ders dışında öğrenci sorularını sorabilir ve ders takibi de devam eder.

Şişli
₺50/saat
Emrecan
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesinde Ukrayna Dili ve Edebiyatı okumaktayım.Lisede alanım yabancı dil idi orta düzeyde İngilizce ve basit seviyede Ukraynaca eğitim verebiliceğime inanıyorum.

Daha çok kişinin amacına yönelik eğitim verme taraftarıyım.Öğrenici bazlı yöntem değişkenlik gösterebilir elimden geldiği takdirde her türlü yöntem ile yardımcı olabilirim.

Erzurum
₺35/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

16 yaş ve altı öğrencilere temel seviye ingilizce dersi uygun fiyata verilir

Öncelikle eksikler belirlenerek bir plan dahilinde ilerlerim. Öğrenci isteğine bağlı olarak en temelden ya da eksikler üzerinden yoğunlaşarak bir ilerleme programı oluştururum.

Tekirdağ
₺80/saat
Şafak
İlk ders ücretsiz!

Makine mühendisinden başlangıç ve orta seviyede akıcı ve kolay öğrenme yöntemiyle ingilizce grammer dersleri

Derslerimi bol pratik yaparak karşılıklı diyaloglar hazırlayarak özellikle birbiriyle sık karıştırılan konular üzerinde basit bir kaç taktik vererek zor konulari kolaylaştırabilirim.

İstanbul
₺30/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim lakin şu an hazırlıktayım bu yüzden İngilizcem gayet iyi ve gelişim halinde. İlkokul, ortaokul veya lisedeki arkadaşlara yardımcı olmak isterim

Pratiği yapılan her şeyin kalıcı olduğuna inandığımdan aktif bir şekilde ders vermek isterim. Benim kadar öğrencinin de emek harcamasını isterim. Videolarla ve İngilizce okuma kitaplarıyla bu eğitimi desteklerim.

Selçuklu
₺30/saat
Manel
İlk ders ücretsiz!

TOEFL puanı 112/120 olan yabancı öğrencisinden ingilizce dersleri (konuşma, yazma, okuma ve dinleme)

Öğrenci ile görüşürken bir değerlendirme testi yaparım. Ona göre her öğrencinin yaşı, gelişim düzeyi ve kişisel ilgi alanlarına göre çeşitli kitaplar önerip okumaya büyük ilgi duyuyorum. Öğrencilerin ilerlemelerini, iyileştirmelerini ve kalan zorlukları analiz etmek için sürekli değerlendirmeler yaparım.

Çankaya
₺80/saat
Cevahir
İlk ders ücretsiz!

Fransız Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisiyim.İngilizce ve Fransızca özel ders vermek istiyorum.

Derslerimi öğrencimin isteklerini dikkate alarak onun seviyesine ,zamanına ve ilgisine odaklı bir şekilde program hazırlayarak uygulamaktan yanayım.Derslerim çocuklar ve yetişkinler için .Detaylı bilgi için iletişim kurmanın daha faydalı olduğunu düşünmekteyim.Derslerimi işlerken öğrencimin kesinlikle fikirleri benim için çok önemli.

Çukurova
₺50/saat
Büşra
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

* İngilizce Öğretmeni /Adana * Lisans : 2000 yılı Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği

* Derslerimi dinleme / konuşma / okuma / yazma diye adlandırdığımız dört yetenek çalışmaları üzerinden veriyorum. * Arzu edenleri özel olarak ulusal / uluslararası sınavlara hazırlıyorum. * Ayrıca yazılılara hazırlama ve ders takviyelerimiz de mevcut.

₺25/saat
Iclal
İlk ders ücretsiz!

Ekonomi öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik uygun fiyatlı ingilizce özel ders

Gramer konusunda çok iyiyim ancak öğrencime daha çok konuşma ve kelime bilgisi ağırlıklı dersler veririm çünkü gramer bilip konuşamayn bir çok insan olduğunun farkındayım . Yani bir ders saatimin nasıl geçeceğini sorsalar 15 dakikasının gramer , 45 dakikasının konuşmaya yönelik geçeceğini söyleyebilirim.

₺45/saat
Özge
İlk ders ücretsiz!

C2(anadil) seviyesine kadar grammer dersi, ilkokul, ortaokul, lise ingilizcesi, sınavlara hazırlık ve kelime ezberi

Önce öğrencimin eksiklerini saptarım ve ona göre bir plan çizerim. Öğrencimin ders boyunca karşılaştığı bilmediği kelimeleri dersin sonunda çıkarıp bir sonraki derse kadar çalışmasını isterim. Yaş grubuna göre değişen farklı akılda kalıcı aktiviteler ile ezberi güçlendiririm (ders ücretleri seviyeye göre değişir.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

İngilizce dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır