Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İngilizce özel dersleri

Tüm Türkiye'de 4 508 öğretmen sizi bekliyor.

ingilizce özel dersi seçeneklerimiz

Beylikdüzü
₺30/saat
Habiba
İlk ders ücretsiz!

Türkiye'de lise son sınıf öğrencisyim . İngilizce ile alakalı her konuda yardımcı olmayı isterim :)

*ilk 3 ders kelime ezberleme yöntemi bulmaya yönelik çalışmalar * her gün beli sayıda kelime ezberlemek *her hafta bir quiz * ay sonu kapsamlı bir kelime testi * TOFEL ve YDS kelime bölümlerden alışrtırmalar *phrasal verb and Proposition worksheets * günlük konuşmasında yaygın ifadeler * çevirme taktikleri

Balıkesir
₺60/saat
Bahar
İlk ders ücretsiz!

Benimle birlikte zorlanmadan bolca konusarak ingilizce ogrenmeye,rahatca ingilizce dusunmeye ve ingilizce konusmaya var misin?

Genellikle öğrencinin seviyesine göre bi plan ciziyorum ama genel olarak ögrenciyi kesfetmeye yönlendiren methodlar uzerinden dersi ogretmeye calisiyorum. Konunun özünü verip gereksiz detaylarda bogulmadan konuyu anlatip bol soru cozdurerek yanlis da olsa aklindaki cozumu denemesini isteyerek sadece gerektigi yerlerde yardim ederek ogretiyorum.

₺40/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

DTCF İtalyan Dili ve Edebiyatı öğrencisinden İngilizce dersleri (sınava hazırlık, başlangıç-ileri düzey, konuşma)

İsteğe göre ders işleyişi belirlerim. Örneğin; konuşma pratiği isteniyorsa 1 saati gündelik konuşma pratiği ve belirli kalıp/kelime öğretme veya telaffuz bilgisi olarak bölerim. Çeviri veya ödeve/yıl sonu tezine kontrol ve yardım isteniyorsa 1 saati bölmeksizin kullanırım.

Güngören
₺40/saat
Gökçe
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

YTÜ İngilizce Öğretmenliği öğrencisinden ilkokul, ortaokul, lise ve hazırlık öğrencilerine İngilizce özel ders

İlk ders genelde tanışma ve ölçme fasıllarıyla geçer. Bireyin en etkili öğrenme yöntemi belirlenir. Eğer halihazırda bir İngilizce öğretmeni varsa ve yine de dil becerilerinde gelişme yoksa öncelikle problemin ne olduğu belirlenir. Sonra öğrenciyle beraber onun gereksinimleri de göz önünde bulunarak bir plan hazırlanır ve derslere başlanır.

Nilüfer
₺45/saat
Seray
İlk ders ücretsiz!

Ingilizce Kimya Bölümü ve formasyonu olan son sınıf öğrencisinden Ingilizce ve Kimya dersleri

Derslerimi; konu anlatımı-tartışma ve soru çözümü şeklinde işlerim. Konu aralarında yoğun soru çözümünden önce konuyu pekiştirme amacıyla birkaç soruya yer veririm. Ingilizce dersleri ise çok daha interaktif gerçekleşir. Günlük hayattaki yabancı diziler ve filmlerin de takip edilmesini sağlayarak derslerin daha eğlenceli ve verimli geçmesine gayret ederim.

Bakırköy
₺65/saat
Beste
İlk ders ücretsiz!

Özel Dil Akademisi öğretmeninden İstanbul Avrupa Yakası ' nda birebir veya grup dersleri!

Derslerimiz , kaynaklar dahilinde speaking, writing ,reading ve gramer olarak işleniyor.Speaking ve aksan derslerinin ingilizcede en önemli nokta olduğunu düşünmekteyim. Derslerimiz ağırlıklı olarak kişisel algılarınıza göre şekillenir.Ödevler mutlaka olmaktadır.

₺100/saat
Doğan
İlk ders ücretsiz!

Yabancı dil öğrenmenin, sadece bilgi edinme değil, bir meleke geliştirme meselesi olduğunun idrakiyle Ankara'da en özgün İngilizce eğitimini taahhüt ediyorum.

DERSLER HAKKINDA Derslerimiz dil edinimi prensiplerine göre düzenlenmiştir. Metinler, diyaloglar ve bunlara ait ses dosyalarından oluşan öğretim materyalleri öğreniciye taramızdan verilecektir. Bu materyaller cep telefonlarına, tabletlere veya bilgisayarlara yüklenerek kullanılabilir. Yöntemin esası anlayarak bol bol dinleme ve okuma yapmaktır.

Bodrum
₺75/saat
Büşra
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Amerika’da Öğrenim Görmüş, Orada Toplam Altı Yıl Yaşamış Ve Çalışmış Özel Öğretmenden ETKİLİ İngilizce Dersi

Bir dili öğrenmenin temel yolu o dili iyi konuşabilmek ve anlayabilmekten geçer. Bu doğrultuda, öğrencilerimin ilk önce konuşma ve duyduğunu anlama becerilerini geliştirmeleri için, derslerimi tamamen İngilizce konuşarak işlerim.

Karabük Merkez
₺35/saat
Ayşe
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ingiliz dili edebiyatı öğrencisinden ilkokul ortaokul lise seviyesinde uygun fiyata özel ders verilir

Öğrencinin okul müfredatına paralel bir şekilde ders işliyorum. Öğrencinin eksik olduğu konulara öncelik vererek ilerliyorum.

Tepebaşı
₺50/saat
Şölen
İlk ders ücretsiz!

İlköğretim, lise ve üniversite hazırlık öğrencilerine yönelik ingilizce dersi veriyorum (Bireysel ve grup)

Dil derslerinde önceliği grammer bilgisine veriyorum, daha sonrasında kelime haznesini geliştirmeye yönelik derslere geçiyorum. Grammer ve vocabulary bilgisi geliştikten sonra okuyup anlama yeteneğini geliştirmek için kitaplar ve paragraflar üzerinden ders işliyorum. Son olarak duyarak anlama konusunda listening alıştırmaları yapıyorum.

₺60/saat
Asu
İlk ders ücretsiz!

13 yıl özel sektör deneyimi olan İngilizce Öğretmeninden her alanda online dersler

İlk ders tanışma ve yol haritası belirleme olduğu için ücretsizdir. Hedefin niteliğine göre öğrenciye önerilerimi sunarım, neler yapılması gerektiğini anlatırım ve birlikte karar alırız. Ancak okul derslerine yardımcı oluyorsam gidişatı ağırlıkla ben belirlerim. Özellikle ilgilendiğim alan "konuşma" dersleridir.

₺125/saat
Vedat
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sunucu, haber spikeri, ingilizce öğretmeninden özel ingilizce ders, speaking... sınavlara hazırlık.. Her seviyeye uygun, özel ingilizce dersi

Günlük ve sosyal yaşamdan örneklerle, sıkmadan konuşarak ingilizce öğretiyorum. Çağa uygun, faydalı, kalıcı zorlamayan aynı zamanda sevdiren yöntemlerle öğrencinin zamanını en iyi şekilde değerlendirecek biçimde ders işliyorum.

İzmit
₺50/saat
Nihat
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmenliği öğrencisinden okula, sınavlara yardımcı ve konuşmaya yönelik özel ingilizce dersleri

Dersleri öğrencimin ihtiyacına ve seviyesine göre ayarlıyorum ve ona göre hareket ediyorum. Dersimde çeşitli online ve görsel-işitsel aktiviteler kullanıyorum. Konuşma pratiğine önem veriyorum. Tekrar ve alıştırmalarla öğrenilenleri pekiştirmeyi amaçlıyorum. Yabancı dil öğrenmeyi birlikte eğlenceli bir hale getirmeyi planlıyorum.

₺190/saat
Toykan
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Konuşma Pratiği, İş İngilizcesi ve Tıbbi İngilizce Eğitimi - Çift dilli İngilizce - Türkçe Eğitmeninden

As a bilingual English - Turkish speaker, with an on-field EFL lecturing experience of 4 years, I elaborate the significance of conversational layer of a foreign language, as it's simply a medium of a communication. My lectures are specifically aimed for B1.

Kağıthane
₺60/saat
Elif begüm
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi öğrencisiyim, İstanbul Avrupa yakasında her seviyeye uygun ingilizce dersi verebilirim.

İngilizceyi öğrenirken grammer her ne kadar önemli olsa da başlangıç seviyeler için dile yatkınlık kazanmanın daha önemli olduğunu düşünüyorum. Orta ve üst seviyeler için okuma, dinleme, yazma ve konuşma konuları üzerinde ayrı ayrı durmanın ve hepsini beraber götürmenin önemli olduğunu düşünüyorum.

₺50/saat
Melisa
İlk ders ücretsiz!

DTCF İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisinden bireysel veya grup İngilizce dersi verilir.

Öğrencimin hangi seviyede olduğunu tespit ettikten sonra ders işleme planımı o yönde çizerim. Ders saatini öğrenciyi sıkmadan, dolu dolu geçirmeye özen gösteririm. Derslerimin genel olarak ilkokul/ortaokul/lise öğrencilerine yönelik olması tercihimdir fakat günlük konuşma/konuşma becerilerini geliştirmek isteyen her yaş grubuna SKYPE ÜZERİNDEN yardımcı olabilirim.

Şişli
₺70/saat
Ceyda
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İki ülkede de akademik hayatı olan İngiliz-Türk çifte vatandaşından İngilizce geliştirme ve sınav hazırlık dersleri

İlk derse öğrencinin ingilizce seviyesi ve öğrenme çeşidini belirlemeyle başlarım. Akabinde bunu uygun bir plan oluşturur ve öğrencinin en iyi öğrenebileceğini düşündüğüm metodu uygularım. Bu kimi için görsel kimi için işitsel ögelerle kimi içinse aktivitelerle sağlanır.

Urla
₺40/saat
Merve
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Izmir yüksek teknoloji enstitüsü öğrencisi tarafindan ortaokul - ilkokul öğrencilerine ingilizce özel ders

Derslerimi üç bölüme ayırırım: 1- Writing( yazma becerisi) 2-Language use ( Dil bilgisi ve kullanma becerisi) 3-Reading ( Okuma becerisi ve kelime öğrenimi) Ayrıca yaşa göre öğretici etkinlikler tasarlamaya çalışırım. Derslerim daha çok 10-14 yaş arası öğrencilere yöneliktir ve okul sınavlarına hazırlığa uygundur. İsterse okul kitabındaki sırayı takip edebiliriz.

Buca
₺30/saat
Mert
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi Ingilızce Öğretmenliği Öğrencisinden uygun fiyatlı özel ingilizce dersi verilir.

Derslerde olabilidiğince esnek ve anlayışlı olmaya çalışıyorum. Derse başlamadan önce ögrenciyle iletişime geçip derse dair beklentilerinin ne olduğunu ve yabancı dil öğrenmedeki hedeflerini anlayabilmek için bir takım sorular soruyorum. Ders akışını ve kullanılacak materyalleri aldığım cevaba göre şekillendiriyorum.

Isparta
₺40/saat
Kübra
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisinden Isparta’da ilkokul ve lise seviyesinde ingilizce dersi

Derslerimin içeriğini önce öğrencinin seviyesini görüp ona göre belirlerim, daha sonra gerekleri kaynaklardan ve benim daha önce kullandığım kaynaklardan yararlanabilirim.

Kadıköy
₺50/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

İç mimarlık öğrencisinden İstanbul'da İngilizce yazma, konuşma ve duyduğunu anlama dersleri verilir!!!

Bu aslında kişiden kişiye farklılık gösteriyor, ders işleme yöntemimi genellikle karşımdakinin tercihine ve düşüncelerine bağlı olarak seçiyorum. Bu dersler kişisine bağlı olarak çok eğlenceli de geçebiliyor, resmiyeti asla bozmadan da :) Her yaş aralığındaki insana ders verebilirim.

Çankaya
₺50/saat
Osman irfan
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe İngilizce Öğretmenliği mezunundan her seviye ve her amaca yönelik İngilizce|IELTS - TOEFL - YDS - İlkokul - Ortaokul - Lise

Öncelikle derslerimize başlamadan önce size neler yapacağımızla ilgili, başlangıçtan ileri düzeye ne kadar sürede geleceğimizi, bunları hangi şekillerde yapacağımızı ve kullanacağım yöntemleri ve ders konularını içeren bilgilendirici bir kitapçık takdim edeceğim. Bu kitapçık ile süreçte kaybolma endişesini ortadan kaldırmış olacağız.

Balçova
₺40/saat
Beyza
İlk ders ücretsiz!

Mütercim Tercümanlık öğrencisinden İzmir içi ilköğretim ve lise düzeyinde ingilizce ek ders

İlköğretim ve lise düzeyinde her öğrenciye ders takviyesi/sınavlara hazırlık dersi verebilirim. Ders süreci boyunca öğrencinin eğitim geçmişini, yabancı dile olan aşinalığını ve var olan bilgisini göz önünde bulundurarak en efektif yöntemi uygulamaya çalışırım.

Çankaya
₺25/saat
Ebru pınar
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı birinci sınıf öğrencisiyim Ankara merkez bölgelerde İngilizce dersi

İngiliz Dil&Edebiyatı öğrencilerine derslerinde yardımcı olabilirim. Üniversitelerin hazırlık sınavlarına girecek kişilere de yardımcı olabilirim. Çoğu arkadaşıma ders vermişliğim var. Onun dışında her yaştan öğrenciye müfredata uygun bir şekilde ders işleyebilirim. Özellikle gramer üzerine. Ya da üniversite sınavına hazırlık çalışması yapabilirim.

₺55/saat
Yasemin buse
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mütercim tercüman mezunundan öğrencilere İngilizce başta olmak üzere ders ,sınavlara destek ve türkçe ders vermekteyim. 4 yıldır da bu işi yapmaktayım. Gelin birlikte baş edelim

Derslerim genelde ilköğretim, lise öğrencilerine yöneliktir. Genelde öğrencinin seviyesini ölçerim ve ona göre bir çalışma planı hazırlarım. Her derste aynı şekilde gitmem. Mesela bir dersimde konuya girmişsek diğerinde pekiştirme ve sorular üzerinde dururum.Bir dersimde kelime üzerine yoğunlaşırım, bazen aralarda karşılıklı konuşma yaparım vs.

Çukurova
₺50/saat
Büşra
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

* İngilizce Öğretmeni /Adana * Lisans : 2000 yılı Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği

* Derslerimi dinleme / konuşma / okuma / yazma diye adlandırdığımız dört yetenek çalışmaları üzerinden veriyorum. * Arzu edenleri özel olarak ulusal / uluslararası sınavlara hazırlıyorum. * Ayrıca yazılılara hazırlama ve ders takviyelerimiz de mevcut.

Kağıthane
₺50/saat
Demet
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisinden ilkokul ve ortaokul öğrencisine temel ingilizce dersleri verilir.

Okulun veya öğretmenin önerdiği kaynaklar üzerinden soru analizi ve çözümüyle ders verdim. Öncelikle öğrencinin konuya ilişkin bilgilerini sorgularım. Daha sonrasında örnek bir kitaptan kısa konu anlatımı ve soru analizi çözümüyle dersi tamamlarım. Gelecek derse bitirmesi üzere konuya yönelik alıştırmalar veririm.

₺50/saat
Damla
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği 3.sınıf öğrencisinden Muğla'da ilkokul ve lise seviyesinde uygun fiyata İngilizce ve Türkçe özel ders

Derslerimi önce konunun özünü öğrenciye benimseterek sonra konuyla ilgili uygulama yaptırarak işlerim ve sürekli kelime tekrarı yaptırırım. Ayrıca konuyla ilgili yararlı videolar kullanırım.

Bandırma
₺30/saat
Ali mesut
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bandırma 17 Eylül Üniversitesinden, 1 yıl ingilizce hazırlık okuyan öğrenciden, ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde ders verilir.

Karşımda ki öğrenciye bir cevap anahtarı görünümü sergilemem. Bilginin ancak çaba harcanarak elde edildiğinde kalıcı olduğunu düşünüyorum. Gerekli yolları göstererek bu soruda değil tüm sorularda başarı hedeflenir.Hedefe ulaşma konusunda kılavuz olma konusunda tecrübelerim tüm dersler olarak 2. ile 8. sınıf öğrencilerdir.

Gaziemir
₺45/saat
Gökcen başak
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü mezunundan her yaş grubuna; ilkokul, ortaokul, lise ve hazırlık seviyesinde İngilizce dersi

Dersler temeli sağlamlaştırdıktan sonra üzerine konu konu ekleyerek derinlemesine ve detaylı şekilde, öğrencinin öğrenme hızına göre işlenir. Ders planı, hangi konuların işleneceği öğrenci seviyesine göre değişecektir. Sıralı ve düzenli bir sistem oluşturulacaktır. Her konu sonunda kısa tarama testleri, quizler yapılacaktır.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Eski öğrencilerimiz
İngilizce öğretmenlerini değerlendiriyor

Öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için,
eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz.
Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Oğlum (11 yaş) için ders planlamasi yaptik. Yaklaşimi, duruşu ve davranişi ile başarili bir eğitmen oldu. Derslerimiz bizim planlamamizdan dolayi erken bitti ama devamini düşünüyorum.. Teşekkür eerim.

C
Cüneyt, Élève
1 hafta önce
Burcu
(1 görüş)

İngilizce dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır