Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İngilizce özel dersleri

Tüm Türkiye'de 2 174 öğretmen sizi bekliyor.

ingilizce özel dersi seçeneklerimiz

Bursa
₺35/saat
Nilsu nur
İlk ders ücretsiz!

Psikolojik Danışmanlık öğrencisinden çeşitli öğrenme kuramlarıyla sınav yükselten, öğrenirken eğlendiren İngilizce, dersleri

Derslerimi öncelikle öğrencinin ihtiyaçlarını belirlemekle başlarım, dersin bir bölümünde bu konular üzerinde çalışırken diğer bölümünde sınıfla ğaralel olarak işlediği etkinliklerini anlatır ve bir sonraki derse hazırlık yaparım, ders boyunca öğrendiğimiz kelimeleri cümle içimde kullandırır ve toplu olarak bir kağıda yazılmış olarak veririm.

Kadıköy
₺50/saat
Deniz
İlk ders ücretsiz!

Tam burslu ve İngilizce yetkinliği belgeli üniversite öğrencisinden temel, orta ve ileri düzeyde İngilizce eğitimi

Öğrencinin ihtiyacına ve hedefine yönelik çalışmalar, telaffuzu ve günlük hayatta dil kullanımına yönelik hazırlıklar, sınavlarına yönelik etkinlikler yapabiliriz. Kaynak getirebilirim.

İzmit
₺60/saat
Ekin
İlk ders ücretsiz!

İngilizce kabusunuz olmasın. Herkesin öğrenme şekli farklıdır. Gelin beraber nasıl öğrenebileceğinizi keşfedelim!

Öncelikle ilk dersimiz küçük bir seviye belirleme testi ile başlar. Öğrencinin seviyesine uygun bir şekilde öğretim yöntemimizi belirleriz. Öğrencinin istekleri ve öğrenme amacına göre çizdiğimiz yolda gerek işitsel, gerek görsel ve sözel becerileri geliştirmek için gerekli tüm materyalleri kullanırız.

₺50/saat
Gülşah
İlk ders ücretsiz!

Ilkokul ve ortaokul öğrencilerine ingilizce dersi vermek istiyorum. Amacım ogrencilerime en uygun yöntemi belirleyip, onların ilgisi, ihtiyaçları doğrultusunda Ingilizceyi sevdirterek öğretmek.

Ögrencilerimin isteklerine, ilgisine göre en uygun yöntemi tespit edip ingilizceyi zevkli, eğlenceli bir şekilde öğretmek.Ve düzenli, planlı çalışarak ingilizceyi sevmelerini saglamak.

₺50/saat
Bengisu
İlk ders ücretsiz!

Bilkent Üniversitesi mezunundan ilkokul, ortaokul ve lise seviyesi İngilizce özel ders. İhtiyacınıza göre (spesifik bir sınav, mülakat vb.) yardımda da bulunabilirim.

İhtiyacınıza yönelik birlikte bir program oluşturup o yönde ilerleyebilebiliriz. Üniversiteden önceki İngilzce seviyem çok basit bir düzeyde olduğu ve bunu bir senelik hazırlık dönemimde kendim geliştirirken kullandığım işinize yarayacak bir çok taktik ve metodları da bu programa dahil etmeyi planlıyorum.

İskenderun
₺45/saat
Dilara selin
İlk ders ücretsiz!

Turizm Rehberlik ingilizce bolumu mezunuyum. İlkokul ve lise seviyeleri ogrencilerine ders verilir.

Akilci, yaratici fikirler eşliğinde, renkli materyal ve puzzle kullanarak öğretiyorum. Ayrıca seviyeye ve konulara göre teknoloji dergilerinden yararlaniyorum. Öğrencinin sıkılmayacağı, zevk alacağı şeylere öncelik vererek o doğrultuda ilerliyorum. Kartonlar cizip yada yapistirip anlatiyorum.

Kadıköy
₺100/saat
Mihriban
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ mezunundan İstanbul’da özellikle ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik İngilizce dersi

Ders verdiğim öğrencinin öncelikli ihtiyacını ve seviyesini belirleyip ona göre ders işlerim. Öğretmen lisesi mezunu olduğum ve iş hayatında da iletişim alanında çalıştığım için her öğrencimi anlamak ve dinlemeye önem veririm. Konuları anlatırken karşımdakine en faydalı olacak yöntemleri kullanırım.

Kağıthane
₺45/saat
Müberra
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

YILLARDIR 100% Ingilizce Uluslararası programlarda okumuş Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler öğrencisinden Ingilizce dersleri

Bire bir ya da grup halinde, isteğe göre tamamen pratik üzerine ya da okuma yazma odaklı öğrenci bazlı bir program ile hedef odaklı metaryallerle desteklenmiş, ders dışında da öğrenciyi aktif kılan bir eğitim vermekteyim.

₺30/saat
Elmjedina
İlk ders ücretsiz!

Ankara Tıp fakültesi öğrencisinden ankara'da ilkokul ve ortaokul öğrencilere ingilizce dersi vermek

Derslerimi bir kitap üzerinden işlerim. Daha önce okurum . Sonra çeviri yaparım. Sonra öğrencilere soru sorarım onların konuşma becerilerini geliştirmek için. Sonra birlikte soru çözeriz .ödev veririm. Metni de bir özet çıkartmayı söylerim diğer günde anlatsın. Kitao okumasini da öneririm birlikte yorum yaparız.

₺75/saat
Ali
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Elektrik-Elektronik Muhendisi, Yuksek Lisans öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde ingilizce dersi.

Ilk derse baslamadan öğrencinin ingilizce yeterlilik seviyesini beraber inceleriz ve yol haritamizi cizeriz. Konulari, ogrenciyi sıkmadan mumkun oldugunca gundelik hayatin icinden orneklerle anlatmaya ozen gosteririm. Dersi hem slayt hem yazili kaynak uzerinden islerim.

Isparta
₺30/saat
Ecem ayten
İlk ders ücretsiz!

İLK DERS ÜCRETSİZ! En önemli hedefim evrensel olan bir dilin severek öğrenilmesini sağlamaktır.Sıkıcı ve sıradanlaşmış anlatım teknikleri dışında eğlence ve pratik ağırlıklı olarak konunun öğrenilmesi

Öncelikle derslere girişte başlangıç olarak grammer bilgilerini öğretir sonrasında kelime tekrarı ve örnekler çözerek mevcut konuyu pekiştirir ve anlaşılmasını sağlarım.

₺35/saat
Esra
İlk ders ücretsiz!

Yabancı dil mezunundan İzmir'de ortaokul ve lise seviyesindeki öğrencilere ingilizce ve almanca dersi

Öncelikle derslerimi öğrencinin performansını ölçerim. Onu sıkmadan ve ona yüklenmeden konu anlatımından sonra beraber örnekler çözüp pratik yapmasını sağlarım. Daha sonra ona zamanını verimli kullanacağı eğlenceli ve bol zevkli ödevler veririm.

Küçükçekmece
₺45/saat
Koray gürkan
İlk ders ücretsiz!
Altındağ
₺45/saat
Ayşe nur
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Elektrik elektronik mühendisliği öğrencisinden Ankara ilkokul ve lise seviyesinde İngilizce ve ilkokul seviyesinde matematik dersleri

Derslerim uygulamaya yönelik olur çünkü matematik de dil de dinleyerek değil yaparak öğrenilir.

Meram
₺25/saat
Fatmanur
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Uluslararası ilişkiler ve psikoloji öğrencisinden Konya’da coğrafya, ingilizce, türkçe ve tarih dersleri.

derslerimi olabildiğince eğlenceli ama aynı şekilde de verimli geçirmeye özen gösteririm sorularımızı zevkli bir şekilde çözeriz, yaş grubu olarak hiç fark etmez lise, ortaokul her türlü yaparım

Isparta
₺25/saat
Kerem
İlk ders ücretsiz!

Eski denizciyim ve Mekatronik mühendisligi okuyorum yabancı dil dersi veriyorum ilkokul lise ortaokul ve üniversite.

öncelikle derslerimi talebe bağlı gelinmesi istenilen seviyeye bağlı işlerim bunu kişinin kolay hazmedebilecegi ve sıkılmadan ilgi alanlari uzerine yogunlasarak modern ve interaktif şekilde yapmayi uygun görüyorum gramer ve konuşma derslerinin yani sıra okuma kitaplari bazi programlar dizi ve flimlerle pekistirilmesi gerektigine inaniyorum yabancı dil egitiminin

Buca
₺50/saat
Gizem meryem
İlk ders ücretsiz!

İNGİLİZCE C2 (Upper-İyi derecede) kuruna kadar 4 yıldır İngilizce dersi veriyorum. Writing, speaking, listening ve reading başlıklarını ayrı ayrı takip ediyorum :)

Öncelikle bilinmelidir ki her öğrencinin öğrenme ve anlama şekli farklıdır. İlk okul 3.sınıfa giden öğrencimle ders yaparken oyuncaklarla ve görsel işitsel ağırlıklı Oxford programıyla ders yaparken, lise 2.sınıf öğrencimle speaking (konuşma) ve writing (yazma) ağırlıklı ders yapıyorum.

Menteşe
₺100/saat
C. canan
İlk ders ücretsiz!

Birebirde veya skype aracılığıyla her yaş ve seviyeye uygun ingilizce ders verilir

Dersleri öğrencimin kuvvetli öğrenme stilini analiz ederek programlarım, gerçek hayata uyarlar ve çok yönlü materyallerle destekleyerek kalıcı öğrenmeyi gerçekleştirmeyi hedeflerim.

İsabeyli Belediyesi
₺50/saat
Bensu
İlk ders ücretsiz!

Ingilizce uluslararası ilişkiler öğrencisinden ingilizce grammer, okuma-yazma, okuduğunu ve duyduğunu anlama, konuşma dersleri verilir.

Ailemiz bize ilk kez konuşmayı öğretirken "kızım/oğlum bak bu masa. Bunun adı masa" gibi söylemlerde bulunmazlar. Onlar günlük hayatta konuşur ve çocuklar da bu dili kaparlar. Yeni bir dil de ancak bu şekilde öğrenilir. Bu yuzden ders işlerken surekli ingilizce anlatırım. Başta anlamayabilir zorlanabilir.

Şişli
₺60/saat
Melisa
İlk ders ücretsiz!

Istanbul'da yaşayan ilkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki öğrencilere ingilizce özel ders verilir.

İngilizce, sürekli pratik gerektiren bir dildir; aslında yabancı dil geliştirmenin temelinde pratik vardır. Bu sebeple, öğrencilerimin verimli bir öğrenim sağlaması adına, her dersin içinde mutlaka bir önceki dersin tekrarını yaparak öğrencime sorular sorarım. Dersleri, ingilizceyi eğlenceli bir hale getirerek, ingilizce okuma kitaplarıyla ve interaktif bir şekilde işlerim.

Karşıyaka
₺35/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

Özel çakabey anadolu lisesi öğrencisinden full ingilizce dersler. anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise 1 seviyesinde.

derslerimi öğrencinin yaşına göre eğlenceli hale getirmeye çalışırım. ders boyunca sadece ingilizce konuşurum. öğrencinin yaşına göre yazma ve okuma, gramer bilgisi de çalıştırırım. dinleme geliştirici etkinlikler de yaparım.

Sivas
₺100/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Dil mezunu öğretmenden anlaşılır bir dille yabancı dil öğrenmek ister misiniz ?

Önceliğim öğrencimle aramdaki ilişkinin pozitif yönlü olması ve kendimi ve dili sevdirmek .

Buca
₺40/saat
Mertkan
İlk ders ücretsiz!

C2 seviyesinde son sınıf lise öğrencisinden İngilizce'ye dair her şey grup ve bireysel dersler.

İngilizce'ye temelini oturtarak başlarım, grup veya bireysel fark etmeksizin önce temeli oturtur kalan konuları o temel üzerine koyarak öğretirim. Dersler işlenirken istek dahilinde telaffuz konusunda da yardımcı olurum. Anlaşılmayan bir yer olduğunda gerekirse defalarca aynı şeyi farklı örneklerle anlatır anlaşıldığından emin olmadan acele etmem, konudan konuya atlamam.

Şişli
₺65/saat
Ayça
İlk ders ücretsiz!

Galatasaray Üniversitesi yüksek lisans öğrencisinden ilkokul-lise seviyesinde ingilizce dersleri (İngiltere'de eğitim alınmıştır)

keywords: Variety of materials, intense listening & speaking exercises, pronunciation activities, writing skills, entertainment activities . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

₺60/saat
Osman
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmenliği 4.sınıf deneyimli öğretmenden , ingilizce dersi. Ayrıca 4-5-6. Sınıflar için tüm dersler.

Her insanın iyi olduğu bir yanı olur. Benimkinin çocuklar ile anlaşabilmek olduğunu düşünüyorum. Derslerimi ağır ama sağlam işler ne yaparsam yapayım dersin eğlenceli olmasına özen gösteririm. Gerekirse konuyu kısa tutarım. Çünkü niceliğin değil niteliğin önemli olduğunu savunuyorum.

Eskişehir
₺45/saat
Kaan can
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Mühendisligi(İngilizce) öğrencisinden ingilizce özel dersi ( speaking writing reading yds/ yökdil )

Kelime ögrenme teknikleri , nasil ders calisilmasi gerektigini ve nasil dilde basarili olunabilecegini ögrencime ögretip sonrasinda konu anlatimi ve soru çözümü yaparak derslerimi anlatiyorum.

Niğde Merkez
₺40/saat
Varol
İlk ders ücretsiz!

7 yıldan uzun süredir özel ders ve grup dersleri vermekteyim. Tüm yaş gruplarına ve seviyelere uygun, kişiye özel hazırlanmış programlarla : varol aydas g mail ulaşmak mümkün.

Yapacağımız derslerle İngilizceyi sevecek ve kolaylıkla anlayacaksınız. Ücret konusunda öğrencinin durumuna göre esneklik olur. İlk ve ortaöğretim öğrencileri -özellikle sınav dönemleri sırasında- düzeylerinin çok üzerinde test sorularıyla karşılaşmaktadırlar. Bu durum öğrencilerin ezbere yönelmesine yol açar.

Yörük Köyü
₺35/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

ÖğrencidenDüzce ve çevresinde ortaokul lise ve üniversite seviyesinde İngilizce dersi verilir uygun fiyattan

Derslerde gerekmediği sürece Türkçe konuşmamaya özen gösteriyorum. Akıcı bir dile sahip olmakla beraber dil bilgisi kurallarından ziyade dili doğru kullanma ve konuşma odaklı eğitim verdiğim için ilkokul ve ortaokul öğrencilerinde okul derslerine paralel şekilde ilerliyorum. 1 saatlik ders içinde konuşma ve dinleme egzersizlerine yaklaşık 10'ar dakika vakit ayırıyorum.

Kilis
₺55/saat
Medine
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dili ve edebiyatı öğrencisinden Kilis'te ilkokul ve ortaokul seyiyesinde ingilizce dersleri

Ders İngilizce olduğu için konuşmaya yönelik yapacağım eğer öğrencimiz sınava yönelik istiyorsa daha çok gramer,okuma,yazma üzerine yoğunlaşacağım ama konuşmayı çünkü okullarda çok eksik kalınan noktalardan biridir konuşma.

Çekmeköy
₺75/saat
Mustafa kürşat
İlk ders ücretsiz!

İngilizce bölüm okuyan üniversite öğrencisinden ingilizce dersleri. B2 seviyesine kadar ders verilir.

Derse gelmeden önce mutlaka konuyu kendim tekrar okurum ki herhangi bir yanlış bilgi verme ihtimalim ortadan kalksın. Notlar hazırlar bunlar üzerinden dersi işlerim. Ders sonunda karşılıklı konuşma teorisi ile öğrenilenlerin kullanılmasını beklerim. Dersim A2,B1 ve B2 seviyesi olanlara yöneliktir.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

İngilizce dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır