Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İngilizce özel dersleri

Tüm Türkiye'de 4 508 öğretmen sizi bekliyor.

ingilizce özel dersi seçeneklerimiz

Sancaktepe
₺55/saat
Melda
İlk ders ücretsiz!

Mütercim - Tercümanlık İngilizce öğrencisinden okul sınavlarına ve ödevlere yardımcı,LGS'ye hazırlık dersleri verilir

Derslerimi iki farklı şekilde işlemekteyim.Eğer okul sınavları ise test mantığından çok klasik tarza uygun konu anlatımı yapıp, örnekler üzerinden konuyu ezbere dayandırmadan anlatıyorum.

₺60/saat
Nazım murat
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ingilizce öğretmenliği bölümü öğrencisinde bartında özel ders verilir ilkokul ve ortaokul sevıyesınde

Dersleri genelde tane tane anlatım en sonunda ufak bir quız seklinde yaparım ve ufak oyunlar eşliğinde devam ederim ve ögrenciden notlar tutmasını isterım

Bahçelievler
₺70/saat
Anera
İlk ders ücretsiz!

Private English lessons ( grammar, reading, writing and speaking skills ) for middle, high school and university students.

Lessons will be based on learning new grammar, strengthening reading and writing skills and improving speaking using practice in an interactive way. Also new lessons can be added according to student' needs. Lessons will be conducted privately in the student's house or outside in a studying area.

₺35/saat
Vicdan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı Öğrencisi, Hatay’da, İlkokul ve ortaokul düzeyinde İngilizce eğitimi verebilirim.

Her bireyin anlama şekli farklı olduğu için genellikle bireyin anlayabileceği şekli çözüp, derslere öyle başlarım. İlkokul düzeyindeki konuları şarkılar söyleyip dinleterek,oyunlar oynatarak ve diyaloglar kurarak işlerim. Böylece her şey çocuğun hayal gücüyle birlikle daha çok kalıcı olur. Planlı ve programlı bir şekilde ilerleyerek, hedefimize ulaşmayı amaçlarım.

₺20/saat
Samiye
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dili edebiyatı 1.sinif ogrencisiyim. İlkokul ortaokul lise duzeyi ogrencilere ders vereceğim.

Derslerimi öğrencinin ihtiyaçlarına gore islemeyi isterim ve derste öğrencinin ihtiyaclarini giderecek ve öğretmeyi daha etkin ve faydalı hale getirecek materyalleri kullanmayi tercih ederim.

₺50/saat
Ergül
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ingilizce dil pasaportlu üniversite öğrencisinden uygun fiyatlı özel ingilizce dersi verilir.

Derslerimi gramer, speaking ve listening olmak üzere 3 bölümde işlemekteyim. Gramer bölümlerinde ilgili konular öğrenildikten sonra alıştırmalar yapılmaktadır. Speakingler kitapa bağlı ve de spontane olarak sürmektedir. Listeningler kitaba bağlı olmakta ve ilgili konu üzerinedir. Kelime ezberleri içinde özel teknikler kullanmaktayım.

Keçiören
₺60/saat
Fatma nur
İlk ders ücretsiz!

Yüksek Lisans Öğrencisinden İngilizce Konuşma Odaklı, Ödevlere Yardımcı, Gramer Konularını Oyun ile Öğretme Programına Sahip Özel Dersler! :)

Ders işleme yöntemim öğrencilerin seviyesine göre değişiyor. Yaş odaklı çalışıyorum. Küçük yaş grubu için zor konuları basitleştiriyorum. Bunun için oyun kartları, puzzle ve eğlenceli ödev yöntemlerini kullanıyorum. Daha ileri yaş grubu için dersleri günlük hayatta ilişkilendirip eğlenceli hale getiriyorum. İngilizce öğretirken sadece gramere takılmıyorum.

Pendik
₺100/saat
Yalın
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel iş tecrübeli ve yurt dışı eğitimli Kurtköy ikametli İngilizce ders verebilir

Derslerimi genelde kitap üzerinden ilerleyerek veririm. Dil bilgisi konularını formülle göstererek akıl kalmasını sağlamaya çalışırım. Telaffuz ve konuşmaya önem veririm. Kitabi konuşmalardan ziyade pratik ve günlük konuşmalarda geçecek konuşmalar üzerinde daha fazla durmaya özen gösteririm. Çalışanlar veya öğrenciler dersten faydalanabilirler.

₺50/saat
Hüseyin
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!
Mersin
₺200/saat
Sinem
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeninden her seviye için ingilizce özel Dersler verilir. Mersin /MEZİTLİ de

Derslerimi sınıf içi etkinlikler, konuyla ilgili örnekler, slaytlar, sınıfta ingilizce konuşarak, brainstorming yaparak, ingilizce videolar dinleyerek zenginleştiririm.

Bornova
₺40/saat
Nida
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce psikoloji 1. sınıf öğrencisiyim. İngilizce sınavlara yardımcı olabilirim. Konuşma ve okuma pratiği yapabiliriz.

Dersleri daha çok öğrencinin ilgi alanlarına yönelik işlerim. Daha çok pratik yaparken hataları düzelterek öğrenmeye inanıyorum. İngilizce konuşma konusunda cesaretini arttırmak hedeflerim arasında. Ders sırasında Türkçe konuşmaları minimum düzeyde tutup olabildiğince öğrenciyle iletişimimi İngilizce kurarım. Bu sayede İngilizce düşünmesini sağlarım.

₺60/saat
Melisa
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dili ve edebiyatı öğrencisinden Ankara'da ilkokul,ortaokul,lise ve üniversite sınavına hazırlık öğrencilerine özel ders

Ders başlangıcında öğrenciye yönelik bir program yapar,işleyişe ögrencinin seviyesine uygun bir şekilde devam ederim.Minimum test ve quizlerle anlatılan konu ve kelime bilgisini test ederim. Verimli bir ders olması için öğrencinin aktif olması isterim ve verilen kısa tekrar ve etkinlikleri yerine getiren öğrencilerime geri bildirimde bulunurum.

Ümraniye
₺50/saat
Elif gizem
İlk ders ücretsiz!

Pedagojik Formasyon Eğitimi almış İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisinden, İNGİLİZCE dersleri verilecektir.

İlk ve Ortaokul öğrencilerine ağırlıklı ders verdim. Konuları bir giriş gelişme sonuç çerçevesinde anlatmayı daha anlaşılır buluyorum. Görsel ve işitsel algıya yönelik öğrenciye göre anlatımın gerçekleşmesini sağlamayı tercih ediyorum. Ödevler vererek anlamadığı yerleri bir sonraki derste örneklerle açıklayarak anlatım gerçekleşiyor.

Kadıköy
₺40/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

Günlük İngilizce Konuşma Pratiği, İlk Okul Sınav ve Ödevlerine Yardımcı Olma (İstanbul)

Bir cafe'de ya da sizin istediğiniz bir yerde dersi işleyebiliriz. İngilizce bir ders olarak görülmemeli aksine birlikte her türlü konudan konuşarak gündelik hayatınızda kullanmanızı sağlamak istiyorum. Bu sayede aklımızda ders diye oluşan o zor algıdan kurtulmuş olacağız:) Tabi ki de eğer ki grammerde eksiğiniz varsa öncelikle bunu gidereceğiz.

Şişli
₺40/saat
Enes
İlk ders ücretsiz!

Lise, ortaokul, proficiency üzerine hazırlık. Okuma, yazma, konuşma pratikleri. İTÜ Elektrik Müh. 4. sınıf öğrencisinden özel ingilizce dersi.

Geleneksel olarak okullarda öğretilen sadece grammar odaklı eğitime karşıyım. Öğrencilerimle yalnızca grammar üzerine değil aynı zamanda konuşma ve dinleme üzerine de pratik yaparak konuşmada yaşanılan özgüven eksikliğinin üzerine gidip bu sorunu aşmayı planlıyorum. Ders saati haricinde diğer zamanlarda yapılmak üzere egzersizler veririm.

Kadıköy
₺50/saat
Alper
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi mezunu ve Kanada'da yaşamış tercümandan yetişkinler ve çocuklar için İngilizce dersleri

Derslerimi iletişim ve örnekler üstüne kuruyorum. Öğrencinin yaratıcı bir biçimde konuşmasını teşvik ederek tekrarlardan kaçınıyorum. Bu şekilde öğrencinin özgüveni artıyor ve günlük hayatta kullanabileceği kalıpları ortaya çıkabiliyor.

Talas
₺50/saat
Gonca
İlk ders ücretsiz!

Çizim ve ingilizce dersleri verilir (Kayseri 'de öğrenciyim : Endüstriyel Tasarım Mühendisliği)

Kişiye göre derslerde ilerlerim. Her zaman başa sarıp işlenen bir sistemimiz var ben de olabildiğince akıcı sıkıcı olmayacak bir biçimde ders yapmaya çalışırım. İlkokul,Ortaokul öğrencilerine ingilizce dersi veriyorum. Çizim derslerinde yaş aralığım yok. Çizim yapmayı seviyorsanız ve bazı temellere sahip olmak istiyorsanız yardımcı olabilirim.

Ataşehir
₺40/saat
Nefise
İlk ders ücretsiz!

Mütercim Tercümanlık öğrencisinden İstanbul'da İngilizce ve Arapça ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite seviyesinde birebir ya da grup dersler. Not: Dil alanında kendini geliştirmek isteyen ev hanıml

Derslerimde yazmaya ve konuşmaya ağırlık veriyorum. Bir kaynakla başlayıp, ancak sadece kaynağa bağlı kalmadan sürekli yeni bilgiler öğrenmeye yönelik dersler.

Çekmeköy
₺70/saat
Begüm
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Özyeğin üniversitesi endüstri mühendisliği öğrencisinden advanced ingilizce ve lise matematik dersi verilir

Öğrencinin seviyesini tespit edip onun anlayabileceği en uygun yöntemi bulmaya çalışırım. Günlük hayat örnekleri, teorik veya kendisini öğrenmeye itecek teknikler geliştirmeye çalışırım. Her öğrencinin öğrenme şekli farklıdır, hepsine aynı eğitimi vermenin etkili olduğunu düşünmüyorum. Bunu önlemek için elimden geleni yapmaya gayret ediyorum.

₺60/saat
Esra nur
İlk ders ücretsiz!

Marmara Üniversitesi İngilizce öğretmenliği bölümü son sınıf öğrencisinden A1-C1 arası tüm seviyeler ve yaş grupları için İngilizce dersi

Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesine birincilikle girmiş İngilizce Öğretmenliği öğrencisinden İngilizce dersi! Geleneksel gramer odaklı eğitimi unutun. Üniversitede öğrendiğim iletişime dayalı yaklaşım (The Communicative Approach) sayesinde İngilizceyi ana diliniz gibi öğrenin.

Balçova
₺40/saat
Gülce
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İNGİLTERE DE EĞİTİM ALMIŞ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ ÖĞRENCİSİNDEN HER ALANDA (yazma, konuşma, anlama)İNGİLİZCE DERSİ

Derslerimi öğrenci odaklı işlerim. Bir kaynak üzerinden gitmem. Öğrencinin ihtiyacı olan, ve eksik olduğu alanları kavrarım. Ona göre uygun bir yöntem izlerim.

₺60/saat
Nurdan
İlk ders ücretsiz!

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü yüksek lisans öğrencisinden ingilizce ve ilköğretim matematik dersi

Matematik dersinde öncelikle bilinmeyen konular varsa konulara dair kısa bir özet geçip, problemler üzerinden anlatmaya geçerim. Derslerim ilköğretim ve lise 9. sınıf öğrencilerinin konularını kapsamaktadır.

Ortahisar
₺80/saat
Demet
İlk ders ücretsiz!

Trabzon'da Yüksek Lisans Öğrencisinden Sınava ve Kişiye Yönelik İngilizce Özel Ders Verilir.

derse başlamadan önce öğrencinin alt yapısı ve var olan bilgi birikim miktarını ölçmek adına öğrenciyi akademik alanda tanımak için öğrencinin seviyesine uygun temel beceri ve yeteneklerini ölçen bir sınav uygulanır. Daha sonra, öğrenciyle birlikte analiz yapılır. eksiklerine yönelik çalışma sağlanarak derse başlangıç sağlanır.

Bornova
₺50/saat
Tolgahan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İzmir Ekonomi Üniversitesi İngilizce bölüm okuyan 3. Sınıf öğrenciden Genel İngilizce veya sınava yönelik çalışma

Derslerimi genelde öğrencinin isteğine göre işlerim. Kelime bilgisi her şeyden daha önemli olduğu için genelde kelime üzerinden giderim. Öğrencinin isteği doğrultusunda devam edilebilir.

Mezitli
₺100/saat
Arda
İlk ders ücretsiz!

İngiliz DilBilim mezunu, 5 sene özel okulda başöğretmenlik yapmış, gramer ve meslek ingilizcesi ağırlıklı ve özellikle üniversitelerin proficiency sınavlarına yardımcı, aktif İngilizce Öğretmeni'nden

Yabancı dilin bir dersten ziyade dil ve iletişim organı olduğunu, bu işin felsefesini tanıtarak, Türkçe kıyaslamalı anlatımlarla, istenirse kur düzeyli ve aşamalı anlattığım derslerimde gramer ve aksan hassasiyet gösterir, öğrencimden de sorumluluğunu almasını beklerim.

Kartepe
₺50/saat
Rümeysa
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sağlık mezunuyum özel dersler ile Ingilizce B2 seviyesini bitirdim Ingilizce de her bölümde yardımcı olabilirim:)

Derslerim daha çok konuşmaya yöneliktir bu yüzden ilk konuşma becerilirini geliştirebilmeleri için ve kelime dağarcığının gelişmesi için günlük konuşmalara yer veririm

₺80/saat
Ufuk
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İstanbulda İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisinden upper-intermediate seviyesinde bireysel ingilizce dersi

Ders işleyiş stilim öğrenciye göre değişmekle beraber genel olarak izledigim yol gramer ve pratik yapma üzerinedir. Kisiye öğrendiği gramerin yanisira konuşurken dogru bicimde kullanabilmesi de esastir.

₺25/saat
Arzu
İlk ders ücretsiz!

Atanamayan İngilizce öğretmeninden ilkokul lise seviyesi İngilizce, sevdirilerek eğlendirerek kalıcı olarak öğretilir

İngilizce, eğlenceli bir dil olduğu için ve ezber gerktien çok noktası olduğu için derslerimi genellikle rengarenk kartonlar yada çeşitli materyallerle işlerim. Çocukları sıkıcı kitaplara boğarak dersten korkutmanın ömür boyu İngilizce karşıtı bir nesil yetişmekten başka bir şey olmadığını düşünüyorum.

Ula
₺100/saat
Emre
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmenliği bölümü öğrencisinden birebir İngilizce dersi. Konuşma, anlama, aksan, çeviri de dahil olmak üzere temel dil becerileri kazandırılır.

İnsanların kendi ilgilerini çekmeyen konuları sürekli olarak işleyerek bir dili öğrenebileceklerini düşünmüyorum. Gerçek yaşama uyarlanabişecek konularda sürekli İngilizce konuşarak ve duyarak öğreneceklerini düşünüyorum. Derslerimde Türkçe konuşmuyorum.

Gaziantep
₺50/saat
Tuba
İlk ders ücretsiz!

Ingilizce gıda mühendisliği öğrencisinden Gaziantep' te ingilizce ileri düzey özel ders verilir.

Derslerime başlamadan önce öğrencinin hangi seviyede olduğunu anlamak için sorular soruyorum. Seviye yeterli değilse temelden başlıyorum. Karşılıklı soru cevap içinde islerim. Bunun dısında derse baslamadan önce dığer dersin tekrarını yapmak ıçın öğrenciye genel bir test getiriyorum. Ders bitiminde de ödev olarak işlediğimiz konu üzerine test veriyorum.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Eski öğrencilerimiz
İngilizce öğretmenlerini değerlendiriyor

Öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için,
eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz.
Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Oğlum (11 yaş) için ders planlamasi yaptik. Yaklaşimi, duruşu ve davranişi ile başarili bir eğitmen oldu. Derslerimiz bizim planlamamizdan dolayi erken bitti ama devamini düşünüyorum.. Teşekkür eerim.

C
Cüneyt, Élève
1 hafta önce
Burcu
(1 görüş)

İngilizce dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır