Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İngilizce özel dersleri

Tüm Türkiye'de 4 508 öğretmen sizi bekliyor.

ingilizce özel dersi seçeneklerimiz

Kağıthane
₺60/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi Mezunundan Her Seviyede Profesyonel İngilizce Dersi (TOEFL, YDS, YÖKDİL, Liselere Giriş)

Dersleri öğrencinin hedefine göre şekillendiririm. Amaç bir sınava hazırlıksa, öğrenciyle birlikte sınavın gerektirdiği şekilde bir yöntem geliştiririz. Konuşmaya ve yazmaya yönelikse daha çok pratiğe dayalı bir çalışma yöntemimiz olur.

₺75/saat
Gencer
(11 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Wall Street Institute'tan Advanced Sertifikalı Deneyimli Çevirmen ve Eğitimciden İngilizce Özel Ders

Özel Ders İçeriği İngilizce özel ders. Temel düzey İngilizce. İleri düzey İngilizce. Metin okuma, anlama, çevirme. İngilizce metin dinleme ve anlama. Okuma pratiği kazanma. Konuşma pratiği kazanma.

Zeytinburnu
₺50/saat
Irem
(13 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Batı Dilleri ve Edebiyatları bölümü öğrencisinden İngilizce ve Fransızca ders alma fırsatı.

Derslerimi öncelikle dilin çağdaş olarak öğrenilmesi ve anlaşılması üzerine programlarım. Öğrencinin en çok kullanacağı kelimeler üzerine yoğunlaştığım okuma anlama dinleme ve konuşma üzerine dengeli bir program hazırlayarak başlar, seviyeyi zamanla zorlaştırırım.

₺50/saat
Funda
İlk ders ücretsiz!

10 yil tecrübeli ingilizce öğretmeninden özel /grup ingilizce dersi sinavlara hazirlik (sakarya)

Derslerimi öğrencinin öğrenme stiline göre anlatırım. Görsel,işitsel,sözel,işbirlikli ya da bireysel öğrenme tekniklerinden uygun olan hangisi ise planlamamı ona göre yaparım. Bol bol teknolojiden yararlanırım. Materyal sorunum yoktur. İlkokuldan yüksek lisansa kadar tüm yaş gruplarına göre ders planması mevcuttur. Hem eğlenme hem öğretme temel felsefemdir.

Antakya
₺30/saat
Münire
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hatay’da sınıf öğretmenliği okuyorum. Rainbow eğitim kurumlarında B-1 seviyesine kadar ingilizce dersi aldım ilkokul çocuklarına İngilizce konusunda da faydalı olacağımı düşünüyorum. Kendi çevremden b

Öğrenciyle göz teması kurmak, hareket halinde olmak, ses tonunu iyi kullanmak, en önemlisi öğrenciyi tanımak, rahat hissettirmek, saygı duymak ve espirili bir dille öğrenciye sıkılmayacağı şekilde ders vermek en önce hedefim. Öğrenciye derse başlamadan önce neden bahsedeceğimizi söylemeliyiz. Öğrenci konuyu bilmeden derse başlamamalı.

₺75/saat
Ahmet
İlk ders ücretsiz!

Öğrenme garantili ve konuşmaya yönelik her seviyede okula ve sınavlara yönelik ingilizce ders

Hertürlü seviyeye ve yaş grubuna yönelik bire bir ya da grup dersleri vermekteyim, temel prensip öğrenmeyi öğrenmek yolundan çıkarak öğrencinin istek ve arzularına yönelik çalışmaktır, kısa sürede dili kavrama ve uygulama taktikleri ile ingilizce konuşabilme ve pratiklerle de destekleme çalışmaları yapmaktayım.

Çankaya
₺50/saat
Hüseyin
İlk ders ücretsiz!

13 yıllık tecrübeyle ielts , tofel , yds , yks , lgs , genel ingilizce , iş ingilizcesi , akademik ingilizce

Ders planımı tamamen kişinin istekleri , eksiklikleri ve geliştirmek istedikleri alanlara yönelik hazırlarım

₺15/saat
Mustafa
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Anlıyor ama konuşamıyor musun sen zaten yolu yarılamışsın sırada ne kadar iyi konuşabileceğinin farkına varmakta 1 ay içerisinde derdinden fazlasını anlatabilme garantili

Derslerde etkinlik veya yazılı metin yerine video ses kayıtları dizi veya film sahnelerindeki İngilizce üzerine odaklanmak ve ders verdiğim kişiye native kişiler ile iletişime geçirmek. Ben bu dili başarmayı isterim ama temelim bile yok diyorsan o temelin zaten sen de olduğunu göreceksin.

Şişli
₺50/saat
Natali
İlk ders ücretsiz!

Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji bölümü öğrencisinden (Eğitim dili İngilizcedir.) C1 seviyesine kadar temel İngilizce eğitimi.

Derslerimi işlerken bende bulunan çeşitli seviyelerdeki Cambridge ve Macmillan İngilizce eğitim kitaplarındaki sırayı işler ve derslere fotokopilerini getiririm. Derslerim, deneyimlerimin de o yönde olması sebebiyle daha çok ilkokul ve lise öğrencilerine yöneliktir.

Ümraniye
₺80/saat
Emre
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

6 yılını ingilizce ile her gün iç içe geçiren birinden ingilizce dersleri

DERSLERİM ÜZERİNDE SADECE KAĞIT DEĞİL AYRICA UYGULAMA VE MENTOR OLARAKTA ÜZERİNE GİDERİM ŞU ANA KADAR HERHANGİ BİR SORUN İLE KARŞILAŞMADIM TAM AKSİNE GAYET OLUMLU DÖNÜŞER ALDIM DERSLERİMİZ ASLA SIKICI OLMADI HEP BİR EĞİTİM HEP BİR GÜLEREK VE AKILDA KALICI ŞEKİLDE İLERLEDİ VE SÜRDÜ

Tarsus
₺20/saat
Anil
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hey this is my annoucement I'm giving English courses! contact me please

wehjrb vwhjv ejhev h vrhj vj vrh vh vrhv hv hv vth vth vwjr jkrwlwwevl w lwl wl w wl w lw lw lw lw lw w w lw lw lw lw lw w lw lw lw lw w w lw

Nilüfer
₺45/saat
Oğuzhan
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Amerika da ve irlanda da belli bir süre yaşadım lise ve üniversite de ingilizce eğitimi gördüm

Anlamadığınız konuların temelini analiz ederek sağlam, kuşku kalmayacak bir şekilde gerek dökümanlarla gerek videolarla anlatırım, konunun kavranması için ne kullanılması gerekiyorsa kullanmaktan çekinmem. Ders verme konusunda kendimden ziyade öğrenci odaklıyım öğrencinin işine yaracak her bilgiyi kullanması taraftarıyım. Teşekkürler. Herkese bol şans.

Samandağ
₺55/saat
Eda
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Uzmanından speaking, listenin, writing dersleri kısa sürede akıcı İngilizce öğren, paragraf ve grammer çözümünde bütün tüyoları öğren

Derste öğrenilecekler hakkında kısa bir bilgi veririm, dersi açık ve anlaşılır şekilde anlatır, dersi güzel örneklerle açıklar ve son olarak özetlerim

₺60/saat
Hande
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Çevirmenlik mezunu öğrencisinden ilkokul-ortaokul öğrencilerine İngilizce ders notlarını düzeltmeleri için özel ders veriyorum.

Öğrencimin sınavda sorumlu olduğu konulardan anlatmaya başlayarak ilerliyorum. Kelime ezberi yapıyorum: - Kelimeleri bir kez okumasını istiyorum. -Sonra ona kelimeyi soruyorum. -Eğer anlamında sürekli takıldığı bir kelime varsa onu nasıl aklında tutabileceğine dair birkaç örnekle ezberlemesini sağlıyorum.

Çankaya
₺50/saat
Seçil
İlk ders ücretsiz!

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Öğrencisi Ders - 4 . sınıf Ekonomi Bölümü Öğrencisinden ders - Matematik, Geometri, Türkçe (Sadece ilkokul ve ortaokul)

İngilizce öğrenirken en önemli şeyin yeni kelimeler öğrenmek ve dinleme becerisini geliştirmek olduğunu düşünüyorum . O yüzden yeni kelimeler öğretmeye ağırlık vereceğim . Bunun dışında okuma yapmak ve dinleme yapmak çok önemli . Okulumuzda bize hazırlıkta nasıl gösterdilerse ben de o şekilde yol almayı planlıyorum.

₺50/saat
Elif
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dili ve edebiyatı öğrencisinden ilkokul, ortaokul, lise öğrencilerine özel ders verilir.

Derslerimi karşımdaki kişiye kendimden bir şeyler katarak ve sıkılganlık oranını en aza indirgeyerek, neye ihtiyacı varsa, kendinde neyi eksik görüyorsa ona göre plan yapıp dersleri işlerim. Derse olan motivasyonunu, merakını ve ilgisini yüksek tutmaya çalışırım.

Ataşehir
₺50/saat
Iremnur
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ingilizce öğretmenliği bölümü öğrencisinden A1(başlangıç)- B2 (upper-intermediate) düzeyi (ilk-orta-lise-yetişkin) öğrencilerine özel ders veriyorum

derslerim özellikle 'skill' (yetenek) ağırlıklıdır. öğrenci merkezli şekilde ders işlerim ve aktif katılımı sağlamayı amaçlarım. sadece dilbilgisi üzerinde durmam. yapılan diğer etkinliklerle beraber dilbilgisini konuya yerleşik olarak anlatırım.

₺50/saat
Yüsra
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ'lü öğretmenden her yaş grubuna ve seviyeye uygun dünyanın her yerinde online İngilizce dersleri

Beğendiğim bir kitap üzerinden anlatıyorum derslerimi. Bir düzen içerisinde ilerlemesi hem benim hem öğrencilerim açısından çok önemli. Ekstra olarak audio- visual destekler de kullanarak dersimi zenginleştiriyorum. 3.

Çankaya
₺45/saat
Senem
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe üniversitesi ingilizce öğretmenliği bölümü öğrencisinden her seviye (yds-yökdil dahil) ingilizce dersi

Derslerime başlamadan önce öğrencilerimi tanımak amacıyla onlara kısa ve yorum yapabilecekleri sorular sorarım. Böylece dersin içeriğini planlayabilirim. Hepimiz öğrenci olduk ya da hala öğrenciyiz. Dersin sıkıcılığı öğrenme hevesini kaçırdığı için dersi eğlenceli bir hale getirmeye çalışırım.

Çankaya
₺40/saat
Yasin
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Amerikan Kültür ve Tercümanlık öğrencilerinden tek kişi fiyatına 2 kişilik ders

Karşılıklı konuşma yaparak kişiye en azından kulak dolgunluğunu yerleştirmek ve günde 2 saati geçmemek şartıyla online konuşma dersleri ve bu derslerde saptanan eksiklikleri haftada 2 gün belirli saat ve mekanda yüz yüze gidermeye çalışmak.Böylelikle yüz yüze görüşmelerde grammar eksiklerini,online derslerde writing ve konuşma becerilerini geliştirebileceğiz.

Çankaya
₺45/saat
Ezgi
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü öğrencisinden ortaokul-lise öğrencilerine ve yks dil öğrencilerine ders verilir.

Derslerimi önce konuyu anlatarak işlerim ama kelime dışında her şeyin ezber olmamasına dikkat ederim öğrenmek önemlidir. Her konu üzerine testler alıştırmalar yaptırırım.

Atakum
₺60/saat
Ahmet
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Konuşma İngilizcesi, Mesleki İngilizce ve Uluslararası Sınavlarda (iELTS, TOEFL vb) Başarı Garantili Her Seviye İngilizce Özel Ders.

Bire bir veya grup şeklinde her seviyeden öğrenciye İngilizce Dersleri verebilirim. iELTS, TOEFL, KET, PET gibi uluslararası sınavlara hazırlanabileceğiniz gibi ders takviyesi veya hazırlık geçme sınavlarında başarılı olabilmeniz için de hazırım. Severek öğreneceğiniz, öğrendikçe kullanabileceğiniz bir dil eğitimi almak için lütfen irtibata geçiniz.

Kadıköy
₺60/saat
Ekin
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Kanada da okuyup deneyim kazanmış İngilizce işletme öğrencisinden her yaşa ve her seviyeye uygun ingilizce dersi için iletişime geçin

Derslere önce öğrenciyi tanıyarak ve ne istediğini anlayarak başlarım. Daha sonra seviyesine uygun ve zevk alabileceği bir kitap bulurum ve bu kitap üzerinden derslerime başlarım. Her ders sonrası düzenli ödev veririm. Kısa kısa okuma kitapları okuturum ve bittiklerinde kısa kısa özet yazılmasını isterim bu şekilde yazma becerilerini geliştiririm.

Ankara
₺50/saat
Çisem
İlk ders ücretsiz!

Ted üniversitesi ingilizce öğretmenliğinde okuyorum hala daha öğrenciyim. Daha önceden de başarı elde etmiş öğrencilerim olmuştur.

Derslerimi görsele dayandırarak anlatmayı tercih ederim. Renkli kalemleri tercih ederim genel de. Derslerim orta okul lise seviyesine uygundur. 1 saatlik dersin ilk 15 dakikasını öğrencimle İngilizce konuşarak geçiririm ki bir yandan sözlü iletişim beceri artsın, 5 dakika geçen dersi hatırlatırım ve daha sonra dersime geçerim.

Talas
₺60/saat
Fadime
İlk ders ücretsiz!

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği eski öğrencisi, şuan Erciyes Kore Dili ve Edebiyatı öğrencisinden İngilizce dersi verilir.

Dersleri öğrencinin isteğine, yetenek ve anlayış hızına göre ayarlıyorum. Yaşları küçük olan öğrenciler için sadece gramerin değil akıcı konuşmanın da fazlasıyla önemli olduğunu aşılamaya çalışıyorum. Lise seviyesindeki öğrencilerin alt yapısı daha çok olduğu için konuşma konusuna ve sınavda çıkabilecek sorular üzerine odaklanıyorum.

Ümraniye
₺50/saat
Betül
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeni'nden İlköğretim, Ortaokul ve Lise öğrencileri için İngilizce özel ders ve konuşma pratiği dersleri!~

Derslerimi öğrencinin kişisel ihtiyaçlarını ve eksiklerini göz önüne alarak işlerim. Kişiye özel ders programı çıkarır, yaş grubuna göre aktivite ve etkinlik hazırlarım. Derslerimi genelde 1 saati konu anlatımı, 1 saati de etkinlik ve pratikle 2 saat olacak şekilde işlerim.

İstanbul
₺100/saat
Nurbanu
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

14 sene Amerika'da yaşamış, İlk okul Orta okul öğrencilerine özel ders veren bayan İngilizce öğretmeni

Derslerimi pratik üzerine kuruyorum. Öğrenci'nin seviyesine uygun oyunlar ve aktivitelerle öğretiyorum. Mümkün olduğunca öğrencilerimle Türkçe konuşmuyorum. Okumayı ve konuşmayı geliştirmek için kitap okutuyorum. Kelime hazinesini geliştirmek için çeşitli aktiviteler hazırlıyorum. Doğru yazı yazmayı öğretmek için kısa kompozisyonlar yazdırıyorum.

Buca
₺50/saat
Hatice merve
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği son sınıf öğrencisinden ödevlere yardım ve sınavlara yönelik İngilizce dersi. (Üniversite sınavı, YDS, Lise giriş sınavı)

Derslerine, öğrencilerime İngilizce öğrenmenin ve konuşmanın sandıkları kadar zor bir şey olmadığını kavratarak başlarım. Böylece önyargıları kırıp derse karşı sempatiyi geliştirmiş olurum. Karşımdaki öğrencinin zeka türüne, öğrenme yöntemine, İngilizceye bakış açısına göre bireysel bir program izlerim.

₺35/saat
Buse
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi İngilizce Mütercim - Tercümanlık bölümü öğrencisinden ilkokul ve lise düzeyinde İngilizce dersleri

Dersleri öğrencinin gittiği okulun ve/veya öğretmeninin müfredatına uyumlu şekilde yürütürüm. İlk derste öğrencinin İngilizce düzeyini ölçer ve o öğrenciye anlayacağı düzeyde açıklayarak ilerlerim.

İstanbul
₺55/saat
Talar
İlk ders ücretsiz!

Fransızca öğretmeninden seve seve isteyenlere hem ingilizce hem de fransızca özel ders verilir. :)

Öncelikle temel öğrenilmesi gerekenlerden başlarım. Mesela kendini tanıtma ve günlük yaşantıda bize yardımcı olacak bilgilerle dersime başlamayı tercih ederim. Daha sonra kelime bilgisi önemli olduğu için ona yoğunlaşırım. Kelimeler bilinmeden bir dili konuşmak mümkün değildir.:) Sonrasında da dilbilgisi konularına giriş yapılır. Unutmayın düzenli tekrar gerekir.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Eski öğrencilerimiz
İngilizce öğretmenlerini değerlendiriyor

Öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için,
eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz.
Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Oğlum (11 yaş) için ders planlamasi yaptik. Yaklaşimi, duruşu ve davranişi ile başarili bir eğitmen oldu. Derslerimiz bizim planlamamizdan dolayi erken bitti ama devamini düşünüyorum.. Teşekkür eerim.

C
Cüneyt, Élève
1 hafta önce
Burcu
(1 görüş)

İngilizce dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır