Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İngilizce özel dersleri

Tüm Türkiye'de 2 174 öğretmen sizi bekliyor.

ingilizce özel dersi seçeneklerimiz

Karabağlar
₺30/saat
Ozan
İlk ders ücretsiz!

İngilizce ve Almanca okuma,yazma,anlama,konuşma,İelts ve Toefl pratik yapma üzerine özel ders vermekteyim

Derslerimde aktiviteye daha çok önem veririm diyebilirim teorik bilginin yanı sıra.Grammer ve dil bilgisi kuralları çok önem teşkil etse de; yabancı bir dili öğrenmenin anahtar yolunun o dil ile eğlenceli oyunlar oynayıp,aktivite yapıp akılda daha kalıcı olmasını sağlamaktır.

Sultanbeyli
₺100/saat
Parisa
İlk ders ücretsiz!

CELTA certified professional tutor who is open-minded, communicative and accommodating; experienced with students from a diverse range of learning backgrounds and levels

I will provide a fun and engaging learning environment for my learners. I help them to build their confidence with the practical techniques for developing fluency in speaking while maintaining accuracy. I customize the lesson content to best fit my students’ needs and learning styles while providing interesting and engaging lessons.

Altındağ
₺60/saat
Fulya
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Mütercim-Tercümanlık(İngilizce-Almanca İki Dilli program) Öğrencisinden Her Seviye Öğrenci İçin İngilizce Dersleri

Derslerimi her zaman öğrencinin talepleri çerçevesinde işlerim. Fakat çoğu zaman öğrenci durumunu bilmediği için eksik ve yanlışları bularak onları düzeltmeyi tercih ederim. Bunu da konu konu ilerleyerek yaparım. Bunun haricinde soru çözerek öğretmek benim stratejilerimden biridir. Karma testlerle konu konu öğrenilenden çok daha fazlası öğrenilebiliyor.

Ümraniye
₺50/saat
Betül
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeni'nden İlköğretim, Ortaokul ve Lise öğrencileri için İngilizce özel ders ve konuşma pratiği dersleri!~

Derslerimi öğrencinin kişisel ihtiyaçlarını ve eksiklerini göz önüne alarak işlerim. Kişiye özel ders programı çıkarır, yaş grubuna göre aktivite ve etkinlik hazırlarım. Derslerimi genelde 1 saati konu anlatımı, 1 saati de etkinlik ve pratikle 2 saat olacak şekilde işlerim.

₺50/saat
Nisanur
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Çağ üniversitesi İngilizce öğretmeni ile ingilizce artık çok kolay.İngilizce okuma,yazma,dinleme ve konuşma pratiklerine var mısın? Asla vazgeçme sandığın kadar zor değil.Başarıcağına inan! Ben hazırı

Öncelikle ögrencinin derse karşı ilgisi,duruşu ve düşüncesini ögrenerek başlarım ,motivasyon konuşması ardından ders ile alakalı açıklama yaparım. Ders içerisinde verimliliği artıracak materyaller kullanırım. Net ve açık ifadelerle konu anlatımına önem veririm. Önceliğimiz dersi sevmektir. Yanlış yapmaktan korkmamalıyız.

Trabzon
₺60/saat
Ece
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tıp öğrencisinden uygun fiyata Ingilizce dersleri. C1 seviyesine kadar herkese erişebileceğimi düşünüyorum

Öğretme işleyişim daha çok kitaptan olacaktır, derslere kendi çıkardığım bazi notlar eşliğinde takviye ediyorum. Ödevlendirme yapıyorum ders sonlarında işlediğimiz yerle ilgili. Genellikle derslerim eğlenceli geçer diye düşünüyorum, çok fazla grammar odaklı değil hepsinin ortasını bulmayı hedefliyorum. Derslerim A1 den B2 seviyesine kadar herkese uygundur.

İstanbul
₺100/saat
Nurbanu
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

14 sene Amerika'da yaşamış, İlk okul Orta okul öğrencilerine özel ders veren bayan İngilizce öğretmeni

Derslerimi pratik üzerine kuruyorum. Öğrenci'nin seviyesine uygun oyunlar ve aktivitelerle öğretiyorum. Mümkün olduğunca öğrencilerimle Türkçe konuşmuyorum. Okumayı ve konuşmayı geliştirmek için kitap okutuyorum. Kelime hazinesini geliştirmek için çeşitli aktiviteler hazırlıyorum. Doğru yazı yazmayı öğretmek için kısa kompozisyonlar yazdırıyorum.

₺35/saat
Buse
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi İngilizce Mütercim - Tercümanlık bölümü öğrencisinden ilkokul ve lise düzeyinde İngilizce dersleri

Dersleri öğrencinin gittiği okulun ve/veya öğretmeninin müfredatına uyumlu şekilde yürütürüm. İlk derste öğrencinin İngilizce düzeyini ölçer ve o öğrenciye anlayacağı düzeyde açıklayarak ilerlerim.

İstanbul
₺65/saat
Mustafa
(8 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yurt dışı tecrübeli hocadan interaktif İngilizce özel ders. (dinleme, okuma, yazma ve konuşma)

Dersler daha çok dinleme, okuma, sesli okuma(okunulan kaynaklar ve bu kaynaklardan çıkarılan kelimeler için kullanılacak kelime kartları eğitmen tarafından sağlanmaktadır.) ileriki dönemlerde yazma ve konuşma becerileri üzerine daha çok öğrenci merkezli bir sistemle işlenmektedir.

Keçiören
₺50/saat
Ömer
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Makina Mühendisi ve İngilizce Öğretmeninden İngilizce Konuşma, Okuma, Dinleme ve Yazma Dersleri

--- Derslerim başlangıç seviyesinden orta üzeri seviyeye kadar geniş bir kitleye hitap etmektedir. --- Dil bilgisi, dilin genel yapısı ilk olarak kişiye aktarılır bu süreçte olabildiğince gerçek hayata yönelik ve akılda kalıcı örneklerden faydalanılır.

Beylikdüzü
₺30/saat
Habiba
İlk ders ücretsiz!

Türkiye'de lise son sınıf öğrencisyim . İngilizce ile alakalı her konuda yardımcı olmayı isterim :)

*ilk 3 ders kelime ezberleme yöntemi bulmaya yönelik çalışmalar * her gün beli sayıda kelime ezberlemek *her hafta bir quiz * ay sonu kapsamlı bir kelime testi * TOFEL ve YDS kelime bölümlerden alışrtırmalar *phrasal verb and Proposition worksheets * günlük konuşmasında yaygın ifadeler * çevirme taktikleri

Balıkesir
₺60/saat
Bahar
İlk ders ücretsiz!

Benimle birlikte zorlanmadan bolca konusarak ingilizce ogrenmeye,rahatca ingilizce dusunmeye ve ingilizce konusmaya var misin?

Genellikle öğrencinin seviyesine göre bi plan ciziyorum ama genel olarak ögrenciyi kesfetmeye yönlendiren methodlar uzerinden dersi ogretmeye calisiyorum. Konunun özünü verip gereksiz detaylarda bogulmadan konuyu anlatip bol soru cozdurerek yanlis da olsa aklindaki cozumu denemesini isteyerek sadece gerektigi yerlerde yardim ederek ogretiyorum.

₺75/saat
Gökçe çiçek
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmenliği öğrencisinden her yaş grubuna (ilkokul, ortaokul, lise, üniversite, yetişkin) İngilizce dil eğitimi

Her konuya giriş yaparken bir önceki konuyu tekrar ederim, konu içerisinde tekrar tekrar değinirim. Çocuklarda oyun oynayarak, gerekirse zıplayarak temelde dersi eğlenceli hale getirerek, yetişkinlerde şahsın tercihine münhasır şekilde, standart testlere tabi tutulacak olanlarda soru çözme biçimine odaklı giderim.

₺40/saat
Inci
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Amerikan kültürü ve edebiyatı öğrencisinden İzmir'de her seviyeye uygun İngilizce dersleri verilir

Derslere gramer bilgisini tam oturtmakla başlarım ve zamanla bunu pekiştirmeye yönelik çalışmalar veririm. Öncelikle gramer ve ardından kelime bilgisinin önemli olduğuna inanırım. Bir dil tekrar edilmediği ve kullanılmadığı sürece unutulacağından okuma ve yazma çalışmalarına önem veririm.

İzmit
₺50/saat
Nihat
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmenliği öğrencisinden okula, sınavlara yardımcı ve konuşmaya yönelik özel ingilizce dersleri

Dersleri öğrencimin ihtiyacına ve seviyesine göre ayarlıyorum ve ona göre hareket ediyorum. Dersimde çeşitli online ve görsel-işitsel aktiviteler kullanıyorum. Konuşma pratiğine önem veriyorum. Tekrar ve alıştırmalarla öğrenilenleri pekiştirmeyi amaçlıyorum. Yabancı dil öğrenmeyi birlikte eğlenceli bir hale getirmeyi planlıyorum.

Başakşehir
₺40/saat
Kamil
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Uzun yıllar Amerikan Kültür Okulların da çalışmış ingilizce öğretmeninden İngilizce ; Writing, Reading, Sınava hazırlık Gramer Dersleri

-Tümden gelim dediğimiz öğretme yöntemiyle derslerimi işlemekteyim. Tümden gelim dediğimiz yöntem ile aslında ingilizcenin nekadar kolay ve konusulabilir dil olduğunu göstermekte ve kanıtlamaktayım. -Derslerim her yaş grubu öğrenciler içerir 2-6 yaş ingilizce öğretmenliğiyle beraber yetişkin grup ile de eğitim verdim.

₺190/saat
Toykan
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Konuşma Pratiği, İş İngilizcesi ve Tıbbi İngilizce Eğitimi - Çift dilli İngilizce - Türkçe Eğitmeninden

As a bilingual English - Turkish speaker, with an on-field EFL lecturing experience of 4 years, I elaborate the significance of conversational layer of a foreign language, as it's simply a medium of a communication. My lectures are specifically aimed for B1.

Yenimahalle
₺80/saat
Sevil
(16 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizceyi severek ve eğlenerek öğrenmek için tecrübeli bir öğretmene ihtiyacın var.

“Anlıyorum ama konuşamıyorum” klişesini yıkmak için kişinin kendine güvenmesini sağlayacak teknikler ile ders işliyorum. İletişimsel yaklaşımlar ile öğrencinin duygularını kısa zamanda serbestçe ifade edebilmesini hedefliyorum. Öğrencinin ihtiyacına yönelik kaynaklar kullanıyorum.

Bahçelievler
₺80/saat
Nasıf
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği öğrencisinden her türlü özel isteğe yönelik ingilizce dersi verilir .

Derslerimi öğrencimin özel isteği doğrultusunda eksiklerinin ne olduğunu saptadıktan sonra ona ağırlık vermek adına bir yol izleyerek işlerim.

Kağıthane
₺60/saat
Elif begüm
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi öğrencisiyim, İstanbul Avrupa yakasında her seviyeye uygun ingilizce dersi verebilirim.

İngilizceyi öğrenirken grammer her ne kadar önemli olsa da başlangıç seviyeler için dile yatkınlık kazanmanın daha önemli olduğunu düşünüyorum. Orta ve üst seviyeler için okuma, dinleme, yazma ve konuşma konuları üzerinde ayrı ayrı durmanın ve hepsini beraber götürmenin önemli olduğunu düşünüyorum.

Ataşehir
₺45/saat
Baran
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İşletme bölümü öğrencisinden özellikle konuşma üzerine ve genel ingilizce ilerletme üzerine ders

Derslerim en az 1 saat sürüyor ortalama bir buçuk saat yapıyorum Kişinin kendini geliştirmek istediği alana göre konuşma ağırlıklı gramer ya da seviye atlama gibi o alana odaklanıyoruz. Ders dışında da aktif olarak İngilizce kaynaklar ya da videolar gibi önerilerde bulunuyorum.

₺100/saat
Damla
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İTÜ Peyzaj Mimarlığı öğrencisinden İngilizce’yi pratik konuşma, anlama ve geliştirme dersleri verilir

Dersler tercihe göre grup ya da bireysel olmakla birlikte, öğrencilerin seviyeleri farketmeksizin, daha çok konuşarak ve pratik yaparak geçecektir. Okulda öğretilen şeklin aksine öğrencileri ingilizce ‘konuşulan’ bir ortamda kendilerini geliştirmesine yardımcı olmayı hedefliyorum. Dersleri kendi evimde veya öğrenci ile belirlenen bir mekanda yapabilmekteyim.

Kadıköy
₺150/saat
Derya
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu ve Pedagojik Formasyon belgeli tecrübeli İngilizce öğretmeninden İngilizce dersleri

Ders içeriklerim belirli kalıplara dayanmanın yanısıra öğrenciye göre şekillenir. Öğrencinin sınava hazırlık, konuşma üzerine, okula takviye, dinlediğini anlayabilme gibi dersi isteme sebeplerine göre bir yol çizer ve eğitimi buna göre veririm. Öğrencinin ayıracağı vakit ve öğrenme şekli de önemli unsurlardandır.

₺70/saat
Ayşe
İlk ders ücretsiz!

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi'nde eğitimini İngilizce diliyle tamamlamış ve uzman olmaya aday bir psikolog

Dersleri çocuğun karakteri ve bilgi seviyesini analiz ettikten sonra geliştirebileceğim bir teknikle öğretmek istiyorum. Örneğin, görsel zekası, işitsel zekası ve ya kinetik zekasına göre farklı yöntemler ve ezberden uzak tamamen anlama ve kavramaya dayalı bir sistem ile. Anlatacağım dersin aynı zamanda felsefesini ve mantığınıda öğretmek prensiplerim arasındadır.

Ankara
₺70/saat
Alper
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Anadili İngilizce olan Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunundan özel ders

İstenilen eğitime bağlı olmakla beraber, dört temel beceri üzerinden (okuduğunu anlama, etkin kompozisyon becerisi, dinlediğini anlama, kendini ifade etme) birebir öğrencinin yetisine bağlı olarak interaktif ve materyal destekli çalışma yöntemi esas alınmaktadır.

Bandırma
₺30/saat
Ali mesut
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bandırma 17 Eylül Üniversitesinden, 1 yıl ingilizce hazırlık okuyan öğrenciden, ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde ders verilir.

Karşımda ki öğrenciye bir cevap anahtarı görünümü sergilemem. Bilginin ancak çaba harcanarak elde edildiğinde kalıcı olduğunu düşünüyorum. Gerekli yolları göstererek bu soruda değil tüm sorularda başarı hedeflenir.Hedefe ulaşma konusunda kılavuz olma konusunda tecrübelerim tüm dersler olarak 2. ile 8. sınıf öğrencilerdir.

₺45/saat
Fulden
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli Ingilizce öğretmeninden her yaş grubuna yeni yöntem ve tekniklerle bireysel ve grup dersleri verilir.

Derslerimi sınava yönelik ve günlük yaşama yönelik olarak ikiye ayırıyorum. YDS ve YÖKdil de başarı elde etmek isteyen öğrencilerime yoğun bir sınav programı uyguluyorum. Günlük yaşamında veya iş hayatında ingilizce kullanmak isteyen öğrencilerim için yaş gruplarına göre farklı öğretim yöntemlerim var.

Gaziemir
₺45/saat
Gökcen başak
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü mezunundan her yaş grubuna; ilkokul, ortaokul, lise ve hazırlık seviyesinde İngilizce dersi

Dersler temeli sağlamlaştırdıktan sonra üzerine konu konu ekleyerek derinlemesine ve detaylı şekilde, öğrencinin öğrenme hızına göre işlenir. Ders planı, hangi konuların işleneceği öğrenci seviyesine göre değişecektir. Sıralı ve düzenli bir sistem oluşturulacaktır. Her konu sonunda kısa tarama testleri, quizler yapılacaktır.

Balçova
₺40/saat
Nazlıgül
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Genetik ve Biyomühendislik ( Tam burslu-İngilizce ) ögrencisinden ilkokul ve lise seviyesinde ingilizce eğitimi ( yazma - okuma - dilbilgisi - kelime bilgisi)

Derslerime öğrencilerin seviyelerini ölçerek başlarım. Gelişimi sağlamak için öncelikle eksikleri saptarım. Eksik ve önemli konular üzerinde araştırma ve uygulama etkinlikleriyle nokta atışı yapıp öğrencilerin daha hızlı ve etkili ilerlemelerini sağlarım. Kalıcılığı arttırmak için de kelime tekrar uygulamalarına odaklanırım.

Nazilli
₺35/saat
Halil
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Okula yardımcı veya kur seviyelerinde etkili İngilizce öğretimi! Her seviyeye uygun katılımcının isteğine göre özel veya grup İngilizce dersleri.

Dersin işleyişi öğrenci kaynaklıdır. Öğrencinin eksikliği hangi konudaysa, neye ihtiyacı varsa hazırladığım özel çizelge ile o konulara daha fazla yoğunlaşarak öğrencinin kapasitesini uygun bir şekilde hızla arttırmak.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

İngilizce dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır