Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İngilizce özel dersleri

Tüm Türkiye'de 2 174 öğretmen sizi bekliyor.

ingilizce özel dersi seçeneklerimiz

Sancaktepe
₺55/saat
Melda
İlk ders ücretsiz!

Mütercim - Tercümanlık İngilizce öğrencisinden okul sınavlarına ve ödevlere yardımcı,LGS'ye hazırlık dersleri verilir

Derslerimi iki farklı şekilde işlemekteyim.Eğer okul sınavları ise test mantığından çok klasik tarza uygun konu anlatımı yapıp, örnekler üzerinden konuyu ezbere dayandırmadan anlatıyorum.

₺60/saat
Nazım murat
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ingilizce öğretmenliği bölümü öğrencisinde bartında özel ders verilir ilkokul ve ortaokul sevıyesınde

Dersleri genelde tane tane anlatım en sonunda ufak bir quız seklinde yaparım ve ufak oyunlar eşliğinde devam ederim ve ögrenciden notlar tutmasını isterım

Çankaya
₺30/saat
Enes
İlk ders ücretsiz!

Mimarlık (ingilizce) bölümü öğrencisinden temel ilkokul ve ortaokul öğrencilerine ingilizce dersi verilir.

Dersleri öğrencinin talepleri ve de eksikleri doğrultusunda oluşturmaktayım. Yerine göre grammer yerine göre konuşma her alanda ders verebilirim. Ders içeriklerini öğrenciyle konuştuktan sonra düzenlemek tercihimdir. Genel olarak İlkokul ve ortaokul öğrencilerine ders vermeyi düşünüyorum. Bir öğrencinin gözünden öğrenenmenin daha etkli olacağını düşünüyorum.

Bahçelievler
₺70/saat
Anera
İlk ders ücretsiz!

Private English lessons ( grammar, reading, writing and speaking skills ) for middle, high school and university students.

Lessons will be based on learning new grammar, strengthening reading and writing skills and improving speaking using practice in an interactive way. Also new lessons can be added according to student' needs. Lessons will be conducted privately in the student's house or outside in a studying area.

₺35/saat
Vicdan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı Öğrencisi, Hatay’da, İlkokul ve ortaokul düzeyinde İngilizce eğitimi verebilirim.

Her bireyin anlama şekli farklı olduğu için genellikle bireyin anlayabileceği şekli çözüp, derslere öyle başlarım. İlkokul düzeyindeki konuları şarkılar söyleyip dinleterek,oyunlar oynatarak ve diyaloglar kurarak işlerim. Böylece her şey çocuğun hayal gücüyle birlikle daha çok kalıcı olur. Planlı ve programlı bir şekilde ilerleyerek, hedefimize ulaşmayı amaçlarım.

Afyonkarahisar
₺50/saat
Hatice
İlk ders ücretsiz!

İktisat mezunu ingilizce konusunda kendine güvenen birinden ilkokul ve ortaokul seviyesinde afyonda uygun fiyatli ders imkani

Balikesir üniversitesi İktisat (lisans) bölümünden mezunum iyi derecede ingilizce biliyorum haftaici ve haftasonu uygun saatlerde dersler yapabiliriz ilk okul ve ortaokul seviyesinde ders verilir ve ödevler,sinavlar konusunda yardimci olurum karşılıklı iletisimle ezberden ziyade anlama ve yorumlama şeklinde dersler bizi bekliyor

₺60/saat
Berna
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Uluslararası İlişkiler bölümü öğrencisinden ilkokul,lise öğrencilerine derslere yardımcı ,sınavlara hazırlık dersleri verilir.

Dersten önce kendim gerekli ders materyallerini hazırlarım,derste materyalleri de kullanarak konuyu anlatırım ve sonrasında konuyu pekiştirmek için öğrencimle beraber bol bol örnekler yaparım.Her dersin sonunda öğrencinin konuşmasını da geliştirmesi adına kısa kısa diyologlarla pratik yaptırırım.Ve kelime ezberlettiririm,bununla ilgili ödev veririm.

Çanakkale Merkez
₺35/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Çanakkale 18 Mart İngilizce Öğretmenliği okuyan, hazırlık bitirmiş, 4 yıldır özel ders veren öğrenciyim.

Ben Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Öğretmen Lisesi mezunuyum. Şuanda Çanakkale 18 Mart Üniversitesinde İngilizce Öğretmenliği okumaktayım. Dil öğretimini ve öğrenimini çok seviyorum. 12 yıldır görülen İngilizce eğitimini fakat hala konuşamama sorununu çözmenin peşindeyim. 4 yıldır özel ders veriyorum.

Gölbaşı
₺50/saat
Dilara
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ankara üniversitesi ingilizce gıda mühendisliği bölümundeyim daha once 3 yil etüt merkezlerinde ilkokul ve ortaokul oğrencilerine ders verdim tecrubeliyim lise gecis sinavlarina hazirlarim

Ders islerken konu bitiminden sonra videolar, testler ve oyunlarla desteklerim öğrencilerin okuldaki sinavlarini takip ederim ve verdiğim odevler icin cizelge tutup velilere bildiririm

₺50/saat
Ayşegül
(9 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ingilizceyi yabancı dil olarak öğretme bölümünden adıyaman'da özel ders verebilirim. Ayrıca fransızca da verilir.

Derslerimi genelde grammer üzerine değil de daha çok speaking üzerine veriyorum. Derslerimde konuları videolarla da destekliyorum bu sayede listening skills de gelişmiş oluyor.

Keçiören
₺60/saat
Fatma nur
İlk ders ücretsiz!

Yüksek Lisans Öğrencisinden İngilizce Konuşma Odaklı, Ödevlere Yardımcı, Gramer Konularını Oyun ile Öğretme Programına Sahip Özel Dersler! :)

Ders işleme yöntemim öğrencilerin seviyesine göre değişiyor. Yaş odaklı çalışıyorum. Küçük yaş grubu için zor konuları basitleştiriyorum. Bunun için oyun kartları, puzzle ve eğlenceli ödev yöntemlerini kullanıyorum. Daha ileri yaş grubu için dersleri günlük hayatta ilişkilendirip eğlenceli hale getiriyorum. İngilizce öğretirken sadece gramere takılmıyorum.

Pendik
₺100/saat
Yalın
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel iş tecrübeli ve yurt dışı eğitimli Kurtköy ikametli İngilizce ders verebilir

Derslerimi genelde kitap üzerinden ilerleyerek veririm. Dil bilgisi konularını formülle göstererek akıl kalmasını sağlamaya çalışırım. Telaffuz ve konuşmaya önem veririm. Kitabi konuşmalardan ziyade pratik ve günlük konuşmalarda geçecek konuşmalar üzerinde daha fazla durmaya özen gösteririm. Çalışanlar veya öğrenciler dersten faydalanabilirler.

₺50/saat
Hüseyin
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!
Üsküdar
₺75/saat
Buket
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisinden Advance seviyesine kadar ders verilir

Dil öğrenme konusundaki bütün yöntemleri deneyimleyerek öğrencilerim için uygun bir yol belirliyorum. Farklı tarzlarda metin okumaları yapıp okuduğunu anlama, kısa videolarla dinlediğini anlama yöntemleriyle dile yatkınlık arttırıyorum. Ayrıca grammer eksikliklerini tespit edip geliştirici testlerle sınavlara hazırlanmasına yardımcı oluyorum.

Mersin
₺200/saat
Sinem
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeninden her seviye için ingilizce özel Dersler verilir. Mersin /MEZİTLİ de

Derslerimi sınıf içi etkinlikler, konuyla ilgili örnekler, slaytlar, sınıfta ingilizce konuşarak, brainstorming yaparak, ingilizce videolar dinleyerek zenginleştiririm.

Bornova
₺40/saat
Nida
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce psikoloji 1. sınıf öğrencisiyim. İngilizce sınavlara yardımcı olabilirim. Konuşma ve okuma pratiği yapabiliriz.

Dersleri daha çok öğrencinin ilgi alanlarına yönelik işlerim. Daha çok pratik yaparken hataları düzelterek öğrenmeye inanıyorum. İngilizce konuşma konusunda cesaretini arttırmak hedeflerim arasında. Ders sırasında Türkçe konuşmaları minimum düzeyde tutup olabildiğince öğrenciyle iletişimimi İngilizce kurarım. Bu sayede İngilizce düşünmesini sağlarım.

Sivas Merkez
₺55/saat
Elvan
İlk ders ücretsiz!

Mütercim-Tercümanlık son sınıf öğrencisinden her seviyeye uygun ders verilir.. Çevirileriniz uygun fiyata yapılır.

yaklaşık 3 4 senedir öğrencilere ders vermekteyim ve bitirme tezleri, iş alanlarında çeşitli makaleve prosedür çevirilerini yapmaktayım. öncelikle öğrencilere en etkili ders anlatım tekniklerini, onlara sevdirecek ve gerçekten öğretecek şekilde anlatmaya çalışırım. öncelikle onların seviyesini öğrenerek onlara yardımcı olmaya çalışırım.

₺60/saat
Melisa
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dili ve edebiyatı öğrencisinden Ankara'da ilkokul,ortaokul,lise ve üniversite sınavına hazırlık öğrencilerine özel ders

Ders başlangıcında öğrenciye yönelik bir program yapar,işleyişe ögrencinin seviyesine uygun bir şekilde devam ederim.Minimum test ve quizlerle anlatılan konu ve kelime bilgisini test ederim. Verimli bir ders olması için öğrencinin aktif olması isterim ve verilen kısa tekrar ve etkinlikleri yerine getiren öğrencilerime geri bildirimde bulunurum.

Buca
₺50/saat
Hatice merve
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği son sınıf öğrencisinden ödevlere yardım ve sınavlara yönelik İngilizce dersi. (Üniversite sınavı, YDS, Lise giriş sınavı)

Derslerine, öğrencilerime İngilizce öğrenmenin ve konuşmanın sandıkları kadar zor bir şey olmadığını kavratarak başlarım. Böylece önyargıları kırıp derse karşı sempatiyi geliştirmiş olurum. Karşımdaki öğrencinin zeka türüne, öğrenme yöntemine, İngilizceye bakış açısına göre bireysel bir program izlerim.

Isparta Merkez
₺70/saat
Hüseyin
İlk ders ücretsiz!

90 TOEFL puanlı ve CELTA sertifikalı öğretmenden güzel aksan ve telaffuz ile İngilizce dersleri. Native like English Teacher for ESL Students

Ders esnasında görsel materyaller, konuşmaya yönelik kalıplar, teleffuz yöntemleri, gerekli dilbilgisi eğitimlerini de rahatlıkla kullanabilecekleri, konuşma ve yazma odaklı dersler yapıyorum. Genellikle öğrenileni pekiştirme, konunun sunumu, ilgili alıştırmalar ve gerekli feedbackler ile ders işliyorum.

Ortahisar
₺60/saat
Gizem
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dili ve edebiyatı mezunundan hem dil, hem edebiyat alanında ingilizce dersleri verilmektedir.

grammar odaklı çalışmayı sevmem yaparak yaşayarak öğrenmekten yana bir eğitimciyim. bunun için de speaking ve writing çok önemlidir bu yüzden öğrencilerimde önce bu skilleri geliştirmeye yönelirim.

Kadıköy
₺40/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

Günlük İngilizce Konuşma Pratiği, İlk Okul Sınav ve Ödevlerine Yardımcı Olma (İstanbul)

Bir cafe'de ya da sizin istediğiniz bir yerde dersi işleyebiliriz. İngilizce bir ders olarak görülmemeli aksine birlikte her türlü konudan konuşarak gündelik hayatınızda kullanmanızı sağlamak istiyorum. Bu sayede aklımızda ders diye oluşan o zor algıdan kurtulmuş olacağız:) Tabi ki de eğer ki grammerde eksiğiniz varsa öncelikle bunu gidereceğiz.

Çankaya
₺40/saat
Halime
İlk ders ücretsiz!

Odtülü master öğrencisinden tüm seviyeler için ileri ingilizce dersleri (grammar, vocabulary, writing, speaking, listening)

Derslerime başlarken öncelikle ilk iş öğrencinin seviyesini anlayıp ona en uygun yaklaşımı bulmaya çalışırım. Bu sırada derslerin sıkıcı olmamasını amaçlarım. Dersin anlaşılması için en önemli kısım bir konunun tam olarak anlaşılıp sonrakilerin de üzerine tuğla misali inşa edilerek adım adım öğrenilmesidir.

Çankaya
₺50/saat
Bengisu
İlk ders ücretsiz!

Bilkent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisinden üniversite hazırlık sınavını atlatmaya ve temel ingilizce öğretmeye yönelik İngilizce dersleri

Ortaokuldan lise ve üniversite öğrencilerine kadar geniş bir öğrenci kitlesine ders verebilecek kapasitedeyim. Ders işleyiş ve anlatım tarzım her ne kadar öğrencinin yaş ve statüsüne göre değişecek olsa da genelde sıcak ve esprili bir ortam sağlamanın yanı sıra göz kontağı kurmak ve saygılı bir ilişki gözetmek başlıca kurallarımdandır.

₺100/saat
Gülşen
İlk ders ücretsiz!

Pedagojik formasyonlu 5 yıllık tecrübeli Dilbilimci ve İngilizce öğretmeninden ilk,orta ve lise öğrencilerinin derslerine yönelik ve ayrıca dil seviyelerine göre (A1-A2-B1-B2...) İngilizce eğitimi Tür

öğrettiklerimi günlük hayatlarında kullanabilmelerine yardımcı olacak şekilde uygulamalar kelime bilgilerini artırmaya yönelik çalışmalar çeviriler yaptırıyorum okula ve derslere yönelik olan ders içeriklerini ise en kolay yoldan dilbilgisel konuları formüle ederek akılda kalmasını amaçlayarak öğretiyorum derslerim çocuklara,gençlere ve yetişkinlere yönelik ders s

Beylikdüzü
₺70/saat
Tolga
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu, kolej öğretmeninden etkili ve özel İngilizce dersi.

Genelde yapılanların aksine öğrenme sürecini gereksiz yere uzatmayarak, ders saatini doldurmak için lüzumsuz örneklendirme, yavaşlatma yapmadan, dersi dolu dolu gerçirmek en büyük amacımdır. Kişinin ilgi alanlarına ve yeteneklerine göre ilerleme kaydedilir ve buna göre program yapılır. Sıkılarak değil, severek öğrenirsiniz.

Şişli
₺40/saat
Enes
İlk ders ücretsiz!

Lise, ortaokul, proficiency üzerine hazırlık. Okuma, yazma, konuşma pratikleri. İTÜ Elektrik Müh. 4. sınıf öğrencisinden özel ingilizce dersi.

Geleneksel olarak okullarda öğretilen sadece grammar odaklı eğitime karşıyım. Öğrencilerimle yalnızca grammar üzerine değil aynı zamanda konuşma ve dinleme üzerine de pratik yaparak konuşmada yaşanılan özgüven eksikliğinin üzerine gidip bu sorunu aşmayı planlıyorum. Ders saati haricinde diğer zamanlarda yapılmak üzere egzersizler veririm.

Güngören
₺45/saat
Işıl
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik Üniversite ingilizce öğretmenliği 3.sınıf öğrencisinden ingilizce özel ders verilir

Ben öncelikle aslında öğrencimi tanımaya çalışırım. Bunu yaparak kendisinin öğrenme şeklini, öğrenme hızını öğrenmeye çalışırım. Daha sonra yaptığım ders planında öncelikle öğrencinin dikkatini toplar daha ıçsınra etkili bir şekilde hazırladığım planı uygularım.

Kadıköy
₺50/saat
Alper
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi mezunu ve Kanada'da yaşamış tercümandan yetişkinler ve çocuklar için İngilizce dersleri

Derslerimi iletişim ve örnekler üstüne kuruyorum. Öğrencinin yaratıcı bir biçimde konuşmasını teşvik ederek tekrarlardan kaçınıyorum. Bu şekilde öğrencinin özgüveni artıyor ve günlük hayatta kullanabileceği kalıpları ortaya çıkabiliyor.

İzmir
₺50/saat
Elif
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi Sosyoloji Bölümü öğrencisinden ilk,orta,lise ve her yaş gruba özel ingilizce dersi. Akıcı konuşma, yazma, okuduğunu anlama. Uygun fiyata çok verimli ders verilir.

Dersleri daha öğretici, örnekler üzerinden, çeşitli oyunlarla daha teşvik edici bir şekilde dil öğrenme gerçekleştiririm. Notlar tutarak, renkli kalemlerle önemli yerleri vurgulayarak ders işlerim. Kelimeleri daha kolay öğrenmek adına birçok oyun oynayarak dersi devam ettiririm.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

İngilizce dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır