Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İngilizce özel dersleri

Tüm Türkiye'de 4 508 öğretmen sizi bekliyor.

ingilizce özel dersi seçeneklerimiz

Kepez
₺55/saat
Mürüvvet
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Uluslararası İlişkiler öğrencisinden Antalya’da ilkokul ve lise düzeyinde İngilizce eğitimi gramer + konuşma

İlkokul düzeyinde öğrenciler için temel kavramlarla başlayıp yavaş ama etkili bir şekilde öğretmeye çalışıyorum lise düzeyinde gramerde biraz daha komplike konular üzerinde durabilirim

Merkez
₺55/saat
Kübra
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisinden Denizli'de her seviyede özel İngilizce dersi verilir!

Öğrencinin seviyesini belirledikten sonra onun seviyesine uygun ders metotları ile dersimi işlerim. Küçük yaştaki öğrencilerim için arada İngilizce müzik dinleyip, oyun oynarız. Karşılıklı diyalog kurmayı öğretip, kelime alıştırmaları yaparız. Eksik konular üzerinde durup daha fazla alıştırma yaparız. 1 saat boyunca keyifle ingilizce öğrenmeyi amaçlarım.

Çankaya
₺50/saat
Sare zeynep
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ İngilizce Öğretmenliği 3. sınıf öğrencisiyim. grup veya bireysel ders imkanı. çeşitli seviyelere ingilizce dersi !

Kişilerin ihtiyacına yönelik çeşitli programlar deneyebilir veya düzenleyeceğim aylık/ haftalık etkinliklerden faydanabiliriz. Sınava yönelik çalışmalarda gerekli önemli noktalara değinip pratik yapmayı tercih edebiliriz. Program veya aktiviteler konusunda esnek davranabilirim çünkü ihtiyaçlar doğrultusunda programın kişisel olmasına önem veiyorum.

Kocasinan
₺40/saat
Gökhan
İlk ders ücretsiz!

IELTS sınav tecrübesi olan Mühendis ile İngilizce anlamak ve konuşmak artık çok kolay

Dear Sir or Madam, My name is Gokhan and I am 26 years old. I am writing to let you know that english is most common language in the world and number of speakers has been increasing day by day for either finding global friends or having lucrative jobs.

Kağıthane
₺40/saat
Adnan
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine İngilizce dersleri

Ben derslerimi öğrencinin anlayabileceği şekilde işlerim. Önce bir süre onu tanıyıp neleri bildiğini, neyi nasıl anladığını gözlemlerim, ona göre ders yaparım. Tabii ki de öğrencimin yaşına göre ders işleme tarzım değişebilir. Öğrencinin aklına sokmak için şakalı veya gündelik hayatta aklına gelebilecek bir cümleyle bazı şeyleri özetlerim.

İzmit
₺50/saat
Özge
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeninden verimli yabancı dil eğitim dersleri, okuduğunu anlama ve çeviriye yönelik çalışmalar

Kesinlikle sıkıcı geçmeyecek ve konu bazlı işleyip daha çok öğrenciyi konuşturarak ve verimli dönütler almak üzerine derslerimi işliyorum. Dil konusunda korkuları olan ve aşmak isteyen kendini geliştirmek isteyen öğrencilere yönelik bir sistem işliyorum.

Tepebaşı
₺75/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeni, Eskişehir'de ilkokul, ortaokul, lise öğrencilerine ve yetişkinlere, İngilizce öğrenmek isteyen herkese ders verilir.

Derslerimi her öğrencinin ihtiyacına göre planlarım. Öncelikle öğrencinin iyi ve eksik yanlarını tespit ederim. Sonrasında ona özel program yaparım. Sınavlara hazırlık dersleri konu anlatımı ve ardından bol soru çözümüyle geçer. Öğrencinin nereyi anlamadığını tespit ederim ve onunla ilgili çalışma yaparım.

Şanlıurfa
₺80/saat
Hatice
İlk ders ücretsiz!

Yurtdışında okumuş diyetisyenden ingilizce dersleri.. Dil ancak onu konuşanlar arasında profesyonel şekilde öğrenilir..

Ders işleme yöntemlerim öğrencilerime göre değişmektedir. Her öğrenciye aynı metotla ders işliyorum diyemem. Çünkü herkesin öğrenme kapasitesi farklıdır. Net bir konuyla şu şekilde başlıyorum denilemez. Bana öğrenme isteği ve arzusuyla gelen her öğrenci öğrenir ve yoluna bilgin bir şekilde devam eder..

İkitelli Osb
₺60/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

Erasmus programıyla Litvanyaya gitmiş İstanbul Aydın Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümü öğrencisinden ders

Öğretim yöntemim sıradan ifadelere bağlı kalmayarak farklı ifadeler kullanmaktayım. Öğretim yaklaşımım çoğunlukla, konuşma üzerine eğlenceli görsel işitsel ve kinestetik öğrenmeye dayalıdır. Daha çok çocuklara yöneliktir fakat yetişkin özel ders ve sınıf tecrübem vardır. Öğrenciyi motive ederek onun ilgi alanlarına yöneliktir.

Çankaya
₺40/saat
Defne
İlk ders ücretsiz!

Uskudar Amerikan lisesi mezunu, ODTÜ psikoloji ogrencisinden ihtiyaci olan herkese ingilizce dersi

dersleri ogrencinin eksikleri ve istekleri dogrultusunda islerim. karsilikli etkilesim halinde ogrencinin daha iyi ogrenecegine inaniyorum bu nedenle ogrenciyi de aktif kilmak gerektigini dusunuyorum.

Ankara
₺35/saat
Aycan
İlk ders ücretsiz!

Bilkent Üniversitesi Öğrencisinden Ankara'da Uygun Fiyatlı İlkokul, Ortaokul ve Lise Seviyesinde İngilizce Dersleri

Daha önce 4 farklı öğrencim oldu (aynı zamanda görme engelli öğrencilerim de oldu, talep olursa her şekilde yardımcı olmaya çalışırım). Yani deneyimsiz değilim. İLK 1 SAAT ÜCRETSİZ ders veriyorum, benim sizin için uygun olup olmadığımı görebilmenizi sağlamak istiyorum.

Buca
₺60/saat
Ilknur
İlk ders ücretsiz!

Formasyon Belgesine sahip Amerikan Edebiyatı Bölümü son sınıf öğrencisinden ingilizce dersi verilir

Derslerime öncelikle öğrencinin seviyesini belirleyerek başlarım. Eksikliklerini belirledikten sonra öğrencinin talebine de göre bir ders programı hazırlarım. Derste işlediklerimizi eğlenceli ödevler vererek öğrencinin pekiştirmesini sağlarım. Kaynak olarak kendi elimdeki kitaplarımı kullanırım fakat gerekli olduğunda öğrenciden de isteyebilirim.

Etimesgut
₺80/saat
Ümran
İlk ders ücretsiz!

Yazar / Öğretmen'den İngilizce yönderliği için doğru seçimi arıyorsanız iletişime geçmenizi öneririm.

Ders işleme yöntemim, kişinin amaç ve kavrama kabiliyetine göre esneklik gösterir.

Sancaktepe
₺75/saat
Hüseyin
İlk ders ücretsiz!

Kendi Seçtiğiniz Yöntem İle İngilizce Öğrenin;Kişiye Özel İngilizce Öğretimi; İngilizce Öğrenmek için Geç kalmayın

Piyasadaki servet değerindeki her seviyedeki İngilizce kaynakları (Hikaye kitapları, listening parçaları, TOEFL ve IELTS kaynakları, YDS sınavı için denemeler,vb) arşivledim. Üniversitede okutmanlık yaptığım süre içerisinde A1 (Beginner) ve C1( Upper-İntermediate) seviyelerinde İngilizce derslerine girdim.

₺60/saat
Alaaddin
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli İngilizce öğretmeninden (Meb) her seviyede ve amaca uygun bireysel veya grup dersleri verilir.

Derse başlamadan önce seviye tespiti için öncelikle bir ilk test uygularım. Ardından çıkan sonuca göre bir yol haritası çizer ve planı oluştururum. Hedef doğrultusunda (sınav hazırlık, konuşma vs.) kaynaklarımızı belirler ve derse başlarım. Hedefe en etkili ve en kısa sürede ulaşmanın tüyolarını anlatırım.

Tuzla
₺45/saat
Şeymanur
İlk ders ücretsiz!

Çevre Mühendisliği öğrencisinden İstanbul'da ilkokul,ortaokul ve lise seviyesinde İngilizce ve Matematik dersleri

Derslerde işlenecek konu öğrenciye göre zor olsa dahi bunu öğrenciye anlayabileceği en kolay yoldan anlatmak için çalışırım. Bunun için konunun kolay ya da zor olmasına bakmadan mutlaka önceden çalışma yaparım. Eğer sadece soru çözülecekse ufak da olsa konu hatırlatması yaparım.

Etimesgut
₺70/saat
Nurcan
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce alanında tecrübeli ve ingilizceye aşık öğretmenden ilk ve orta okul yaş grubuna ingilizce dersi verilir

Ilk okul grubuna konulari ve kelimeleri oyun ve görseller kullanarak öğretirim. Orta okul ve sınav grubuna temel dilbilgisini öğrettikten sonra pratiğe dökmeleri için çalıştırıyorum.

Kuşadası
₺75/saat
Naz
İlk ders ücretsiz!

Ben Size "Yüz-yüze" ya da "Skype" Üzerinden İngilizce Özel Ders Verebilirim!

Derslere başlamadan önce size bir seviye tespit sınavı gönderiyorum. Bu sınav sonucunuza göre seviyenizi belirledikten sonra size uygun olan haftalık programı sizin için planlıyorum. Derslerde sizler için kullandığım tüm kaynaklar; Cambridge, Oxford, Pearson ve gibi yabancı ve dünyaca uygunluğu&başarısı kabul görmüş kaynaklardır.

Yenimahalle
₺75/saat
Pınar
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ mezunundan her seviyeye ve her yaşa uygun İngilizce konuşma, yazma, okuma dersleri verilir.

Derslerimi her öğrenciye özel olarak tuttuğum bir program üzerinden işlerim. Her öğrencinin istekleri, dersi işleme şekli ve kapasitesi kendisine özeldir. Derse başlarken öncelikle öğrencimin o dersten ne kadar verim alabileceğini ölçmek için onunla sohbet etmeye ve isteklerini anlamaya çalışırım. Bu doğrultuda hazırladığım haftalık programa geçerim.

Çankaya
₺60/saat
Meltem
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe üniversitesi amerikan kültürü ve edebiyati mezunundan bireysel ve grup ingilizce dersleri

Öğrencinin seviyesine ve geliştirmek istediği yönlerine göre bir ders programı belirledikten sonra ilgi çekici videolar, metinler ve başka görsel materyaller ile dersi akılda kalıcı hale getiririm. Verdiğim ödevler ile dersin akılda kalıcılığını test eder ve bir sonraki dersi ona göre planlarım.

Karşıyaka
₺60/saat
Elif beth
İlk ders ücretsiz!

Ana dilim İngilizce olup ilkokul, oraokul ve lise öğrencilerine özel ders vermekteyim.

Öğrencinin ilk başta seviyesini anlamak için bir takım sözlü ve yazılı çalışmalarım oluyor. Öğrencinin okuma-anlama, speaking ve yazıda akıcılık ve ne kadar basit veya gelişmiş bir şekilde cümle oluşturabildiğini kontrol edip ölçüyorum. Bunu yaptıktan sonra öğrencinin seviyesinden başlayarak adım adım seviyelerini yükseltecek çalışmalar yapıyorum.

Çekmeköy
₺50/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

İngilizce uluslararası ticaret ve finans bölüm mezunundan bireysel veya grup olarak eğlenceli İngilizce dersleri

Öncelikli amacım dersi sevdirmek olur. Öğrencinin ne şekilde öğrenmeyi sevdiğini çözer ona göre bir yol izlerim. Örneğin küçük bir çocuğa, resim çizerek kelimeleri öğretmek gibi. Dersi daha eğlenceli hale getirerek öğrenmenin her zaman daha faydalı olduğunu düşünüyorum.

Çankaya
₺65/saat
Tugce ebru
İlk ders ücretsiz!

Ankara Ataturk Lisesi Mezunu Hukuk Ogrencisinden (Advanced) her seviyede her amaca uygun Ingilizce dersi

Amaca uygun yapilan programla ders oncesinde hazirlik yaparim, yonlendirmelerimle ogrencinin de hazirlanmasini beklerim. Dersi interaktif islerim, ders disinda da ogrencinin dili dinamik tutmasi adina aktif olmasini saglayacak odevler veririm. Sadece gramer ve dil kurallari odakli degil, kelime dagarcigini gelistirme, konusma uzerine de calismak onceligimdir.

₺50/saat
Melisa
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği öğrencisinden uygun fiyatlı ingilizce özel ders (it will be fun)

Dersleri kelime ve grammer üzerine işlerim. Öğrenci çok sıkıldığında üstüne gitmem. Dersi olabildiğince keyifli işlemeye çalışırım.

Şişli
₺40/saat
Sevval
İlk ders ücretsiz!

Havacilik ogrencisinden ozel ingilizce dersi. Toefl-yds-konusma becerileri ya da okul sinavlari icin yardim.

Oncelikle her ogrencimi teste tabi tutarim. Seviyesini belirledikten sonra ona uygun olan ders programini cikaririm ve ogrencimle paylasirim. Ne ustune ders almak istiyorsa ona yogunlasarak cizelgesini olustururum.

Şişli
₺70/saat
Özge
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunundan her kesime İngilizce Özel Ders

Derslerimde gramerin yanısıra öğrencinin konuşma,duyma ve yazmasını da geliştirmeye odaklanıyorum. Gramer kuralını verip geçmem. Üzerine muhakkak okuma, dinleme ve konuşma egzersizleri yaparım. Bunların hepsini 1 saate değil de bir hafta içerisine sığdırmaya özen gösteriyorum. Her yaştan insanla çalışabilirim.

Ortahisar
₺50/saat
Gamze
İlk ders ücretsiz!

Karadeniz Teknik Üniversitesi İngilizce öğretmenliği öğrencisinden (bayan) İngilizce dersi verilir Trabzon Merkez ve çevresine

grammar üzerinden gitmeyi tercih etmem, dersi alacak kişiye bağlı olarak dersi türkçe ya da ingilizce anlatırım, örnekleme yaparım, fazlasıyla materyal kullanmaya özen gösteririm, sedece okuma ve yazma değil konuşma ve dinleme becerilerini de geliştirmek için aktivite uygularım dersler eğlenceli komik ve verimli geçer

Çankaya
₺60/saat
Seda
İlk ders ücretsiz!

Odtü okul öncesi öğretmenliği mezunundan okul öncesiden liseye kadar İngilizce özel ders

Öncelikle öğreteceğim konuyu öğrenciye en baştan anlatmaktayım ki o kişi de işleyiş hakkında bilgili olsun öğrencinin yaşı farketmeksizin. Kişinin eğitim geçmişine göre öğretilecek konuyunun mantığını anlatmak ile devam ediyorum çünkü ezberci eğitim ile sağlam temellerin atılamayacağını düşünüyorum.

Menteşe
₺45/saat
Asena
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği öğrencisinden ilkokul-ortaokul ve lise seviyesi uygun fiyata eğitim verilir ..

Öncelikle öğrencimin yabancı dile ne kadar hâkim olduğunu görmek için test yaparım.

₺25/saat
Sultan
İlk ders ücretsiz!

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Eski öğrencilerimiz
İngilizce öğretmenlerini değerlendiriyor

Öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için,
eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz.
Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Oğlum (11 yaş) için ders planlamasi yaptik. Yaklaşimi, duruşu ve davranişi ile başarili bir eğitmen oldu. Derslerimiz bizim planlamamizdan dolayi erken bitti ama devamini düşünüyorum.. Teşekkür eerim.

C
Cüneyt, Élève
1 hafta önce
Burcu
(1 görüş)

İngilizce dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır