Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Webcam üzerinden online veya evinizde orta seviyesinde gitar özel dersleri alın

gitar alanında 403 özel ders öğretmeni

Gitar alanında özel ders öğretmeni seçeneklerimiz

₺50/saat
Burak
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ankara'da Ukulele/Gitar Dersi Her Seviyeye Uygun Ders Verilir Tarz/Tür Karşılıklı Konuşulup Belirlenebilir

Dersleri isterseniz benim evimde isterseniz öğrencinin evinde yapıyoruz Öğrencinin gitarı/ukulelesi yoksa çalmak istediği tarza göre gitar seçimi yapmasına ve enstrümanın bakımına yardımcı oluyorum Dersler genelde 1 saat sürüyor ama süre takıntısı olan biri değilim önemli olan dersin verimli şekilde işlenmesi ve sonraki derse pratiğinin yapılmasıdır.

Mamak
₺100/saat
Dilşad
İlk ders ücretsiz!

Ankarada Her Seviyeye ve Yaşa Uygun Gitar Dersi Gitar Çalarak Kendinizi Geliştirin

Öğrencinin seviyesine göre en kolaylaştırıcı ve verimli olacak şekilde ders planı çizilir. Her seviyede ve yaşta öğrenciye uygun olacak şekilde ders işleyebiliriz. Dersler karşılıklı iletişim içerisinde talep edilen müzik türünün gerektirdiği bilgileri en iyi aktaracak şekilde öğrencinin sıkılmayacağı, ilerleme kaydettiğini hissettiği biçimde geçmektedir.

Selçuklu
₺30/saat
Mustafa erdem
İlk ders ücretsiz!

Selçuk Üniversitesi Öğrencisinden Yeni başlayanlara yada başlamak isteyip fırsat bulamayanlara klasik ve akustik gitar dersi

Müzik ruhun gıdasıdır derler. Doğrudur da. Benim için gitar dersinde dikkat edilmesi gereken tek bir konu olabilir. Her iki taraf; öğrenci ve öğretmen ellerine gitarı alıp parmaklarını tellerin üzerinde gezindirirken bu işten mutluluk duyuyor ve gerçek anlamda eğlenerek yapıyorsa benim için her şey tamamdır.

Tekirdağ
₺75/saat
Doğu tolga
İlk ders ücretsiz!

Londra Müzik Koleji Grade 5 Elektro Gitar sertifikalı Üniversite öğrencisinden başlangıç ve orta düzeyde Gitar dersleri

Derslerimde Temel gitar bilgileriyle beraber nota bilgisi ve ritim bilgisini işleyerek gidiyorum. Akor çözümleme, tablature okuma, porte üzerinde nota okuyarak klasik parçalar çalışma gibi egzersizlerle önemli gitar temellerini oluşturuyorum. Her hafta egzersizler vererek öğrencinin pratikte gelişmesini sağlıyorum. Gelişme sürecimize göre beraber aktiviteler de yapıyoruz.

₺100/saat
Cihan
İlk ders ücretsiz!

Özellikle gitar çalmak isteyip fazla zaman ayıramayanlar için ideal teknik ile öğretim.

gitara başladığınız ilk günden keyfini çıkarmaya başlarsınız. hayatı aksatmadan, fazla zaman ayırmadan öğrettiğim bir tekniğe sahibim. %90 başarı sağladığım bir tekniktir. her öğrenciye göre şekillenebilen bir düzen bu. dersleri genelde evimdeki stüdyomda veriyorum ama isteğe bağlı evlere de gidebiliyorum.

Odunpazarı
₺60/saat
Ilkay
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli eğitmenden başlangıç ve orta seviye gitar, armoni, doğaçlama ve grup müziği dersleri

Teorik derslerden önce yol haritası çizerek ne zaman hangi konuların işleneceği, hangi egzersizlerin yapılacağı konusu üzerine yoğunlaştıktan sonra işitme dersleri, temel müzik terimleri ve ensturmanın tanınması konuları işlenir. dersin amacı ve konusuna göre işleyişler belirlenir ve öğrencinin beklentileri üzerine içerik belirlenir.

₺70/saat
Yağız
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Müzik okulu öğrencisinden Amatör / Profesyonel dilediğiniz seviye ve türe uygun gitar dersi

Derslerim, öğrencilerimin ilgi alanları ve istekleri doğrultusunda sözel, teorik, pratik ve kulak odaklı olmak üzere 4 ana başlıkta ilerler. Belli bir metot kullanımı yerine farklı kaynaklardan topladığım çeşitli dökümanlardan yine öğrencinin sıkılmayacağı ve tatmin olacağı bir "özel metot" oluştururum.

Kayapınar
₺35/saat
Şiyar
İlk ders ücretsiz!

Temel gitar dersi ve temel müzik dersi verilir artık sen de gitar çalabilirsin

Derslerime önce temel nota okumayla başlarım öğrencim porte üzerindeki notalari eksiksiz okumaya başlayınca temel gitar dersi ve zamanla çalıp söylemeye başlatırırım .

Narlıdere
₺75/saat
Ata
İlk ders ücretsiz!
Konak
₺50/saat
Alişan
İlk ders ücretsiz!

İzmir’de Her Seviyeye Uygun Özel Gitar Dersleri (Hızlı ve Pratik Yöntemlerle Gitar Öğren)- İlk 2 ders sonunda Gitar çalıp şarkı söylemek istemez misiniz?

Derslerimizi kişinin ilgi alanına göre şekillendiririz. Dinlediği tarz üzerinden derslerimizin planlamasını yaparız. Ders verdiğim öğrencilerimin müzik ile ilgileri gelişiminde büyük rol oynamaktadır ve hızlı ilerlemelerini sağlarım. Göreceksiniz ki birlikte Gitar çalmayı kolaylıkla öğreneceğiz. 2 Ders sonunda Gitar çalmaya başlayıp şarkı söyleyebileceksiniz.

Maltepe
₺75/saat
Barış
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı mezunundan birçok farklı tarzda gitar dersleri verilir

Derslerimi teori dersleri ile eş zamanlı yürütürüm. Dersleri her yaş grubuna göre farklı düzenleyip, seviyelere göre ayrı programlar oluştururum. Dersin sadece ders işlemekten ibaret olmadığının farkında biri olarak, müziğe ve gitara dair sohbet havasında ve eğlenceli geçmesi gerektiğini düşünen biriyim.

₺60/saat
Yusuf
İlk ders ücretsiz!

Kısa sürede GİTAR ve BAĞLAMA çalmayı öğrenecek ve bunu kazanca dönüştürebilecek seviyeye geleceksiniz.

Derslerimin saatleri esnektir. Bir derste öğretmek istediğim konuyu öğrencinin öğrenme kapasitesine göre ayarlarım. Öğrencileri bireysel olarak ele alır ve öğrenme karakterlerine göre teknikler belirler ve özel olarak ilgilenirim. Öğrenciyi tamamen istenilen yeteneğe ulaşması noktasında odaklayarak, kendisine özgüven aşılamayı hedeflerim.

Buca
₺60/saat
Elif
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

8 yıldır gitar çalıyorum. Başlangıç ve orta seviyelere bireysel ve grup olarak kurs verebilirim.

Her öğrencinin kendine özel bir öğrenme yöntemiyle fayda göreceğine inanıyorum bundan dolayı klasik ve tekdüze programların başarıya ulaştıracağını sanmıyorum. Ben öğrencinin seviyesine göre ders planı çıkarıp onun üzerine gidiyorum. Ders planım öğrencinin ilgi alanlarına göre değişiklik gösteriyor ve gitar öğrenmeyi keyifli bir hale getiriyor.

Niğde Merkez
₺30/saat
Hakan
İlk ders ücretsiz!

Klasik ve akustik gitar üzerinde her yaşa ve düzeye göre gitar dersleri klasik ve akustik gitar üzerinde

Derslerim şu ana kadar bireysel ders şeklinde oldu. Enstrümanı ve sesleri tanımalarına net , sade akıcı çalmalarına özen gösteririm. Enstrümanı tutma şekli benim için çok çok önemlidir. Öğretilerimin başında gelir. Herhangi bir dala yönlendirmeyi pek sevmem kendi tarzında ilerlemesinde yardımı olurum.

₺40/saat
Tolga
İlk ders ücretsiz!

Her seviyeye uygun Elektro Gitar dersi. Müzik Teorisi , solo ve ritim gitar dersleri

Yıllardır üzerinde çalıştığım derlediğim en yararlı egzersizleri derslerde öğrencilerime gösteriyorum. Bu egzersizler sizi hızlandıracak ve temiz bir çalış konusunda ilerletecektir. Dersler ilerledikçe bir altyapının üzerinde saatlerce doğaçlama çalabilecek bir şarkıyı kulaktan çıkartmaya başlayacaksınız.

Osmangazi
₺50/saat
Berkay
İlk ders ücretsiz!

3 Ayda Öğrenme Garantisi Birebir ve Toplu Bol Etüdlü ve Ekstra Şan Dersi Hediyeli Gitar Eğitimi

Akustik ve Klasik gitar alanında uzman ve bir çok güzel sanatlar lisesine öğrenci kazandırmış, 15 yıldır keyifle hem öğretmenlik hem de sahne deneyimini yaşayan birisi olarak "garantili" özel gitar kursu vermekteyim. Gereken uyumu ve konsantrasyonu sağladıktan sonra öğrenmek garantilidir.

Süleymanpaşa
₺40/saat
Nafız
İlk ders ücretsiz!

Üniversite öğrencisinden 9 yıllık tecrübeyle uygun fiyata gitar dersi verilir. Tekirdağ/Süleymanpaşa bölgesi

Öncelikle öğrenci ile sohbet ve muhabbet ederek daha yakından tanımak isterim. Psikolojik ve sosyal anlamda kendisini daha iyi tanıyıp yeri geldiğinde dertleşmekte benim ders işleme tarzıma uygun. Çünkü ben öğretmen öğrenci mesafesinden çok arkadaşlık kurmayı seviyorum öğrencilerimle. Daha samimi ve eğitici olduğunu düşünüyorum.

₺40/saat
Batuhan
İlk ders ücretsiz!

Üniversite öğrencisinden gitara başlamak isteyenler için uygun fiyatli olarak gitar dersleri (birebir ya da grup)

-Derslerimde ilk olarak öğrencinin beklentisini öğrenip ona göre bir yol çizerim. -Derslerim genel olarak gitarda başlangıç seviyesinde olanlara yönelik oluyor. -1 Ders saatim genelde o günün belirlediğimiz konuyu öğrenciyle işlemekle geçiyor.Ders saati sonunda ise haftaya kadar yapması gereken alıştırmaları ödev olarak veriyorum.

İstanbul
₺90/saat
Özge
İlk ders ücretsiz!

Uygun fiyata özel veya grup gitar dersleri, beraberinde armoni, teori ve solfej eğitimi

Dersleri yazılmış olan klasik gitar metodları haricinde kendim parçalar hazırlayarak ve yazarak öğretmeye çalışıyorum. Klasiğim üzerine mutlaka moderni koymaya çalışırım. Bu yüzden öğrenciye bir yandan müzik tenolojileri, ses kayıt ve miks tekniklerini de öğretmeye çalışıyorum.

Selçuklu
₺50/saat
Ertuğ
İlk ders ücretsiz!

Yıllarını gitara vermiş bir mühendislik öğrencisinden elektro , klasik ve bas gitar dersi

Dersleri genel müzik bilgisi üzerinden başlayıp müzik nedirden alıp vay be müzik neymişe getiririm. Gençlerin müziğe olan merakını aile ortamından çıkarıp daha profesyonel alanlara taşımasını amaçlıyorum. Elektro gitar dersi almak için önce klasikden başlamak lazım gibi bir tabuyu aynı zamanda para tuzağını kırmak istiyorum.

₺40/saat
Şükrü
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

OMÜ Müzik Öğretmenliği bölümü öğrencisinden Samsun'da popüler mod klâsik gitar dersleri.

Derslerimi disiplinli ve metotlu bir şekilde işlerim. Pratik yaparak derse başlar, teorik anlatım yapar, uygulama ile devam eder, ev ödevi verip dersi bitiririm.

Melikgazi
₺50/saat
Bahadır
İlk ders ücretsiz!

Erciyes Üniversitesi Elektrik-Elektronik mühendisliği öğrencisinde her yönüyle gitar ve müzik dersleri

Derslerimiz de gitar temellerini öğrenmenin yanında müziğinde temellerini öğreneceğiz. Sadece öğrenmek istemeniz yeterlidir. 1 saatlik dersimiz şunları içerir ; temel müzik eğitimi , temel gitar eğitimi , klasik ve pop parçalar üzerinden analizler, serbest parça seçimi ve en son ödev.

Kağıthane
₺75/saat
Deniz baran
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

10 yılı aşkın gitar tecrübelerimle sizlere herkesin önünde nasıl gitar çalabileceğinizi öğretiyorum

Benimle geçireceğiniz her dakika dopdolu ve sıkılmadan geçirirsiniz. Burada gitar, adım atacağınız koskoca müzik evreni için size bir gemi, ben de o gemiyi en iyi şekilde nasıl kullanılacağını söyleyen rehberiniz olacağım. Size hem cesur hem de bilgili olmayı gösterip, bu süre içerisinde eğlencenin erişilebilir olduğunu kanıtlayacağım.

Eyüp
₺120/saat
Sadi
İlk ders ücretsiz!

Evinizde veya iş yerinizde Özel ve grup olarak Gitar (Klasik, Elektro. Akustik) Dersleri veriyorum

Derslerimi birebir veya grup olarak hafta bir gün veriyorum. ilk dersten gitarı nasıl tutacağınızı, parmaklarınızı daha kapsamlı kullanacağınızı ve gitarı daha güçlü nasıl kullanmanız gerektiğini öğreniyorsunuz.

Elâzığ Merkez
₺40/saat
Arif
İlk ders ücretsiz!

Mimarlık Öğrencisinden uygun fiyata klasik akustik ve ukulele gitar dersi verilir. Yeri dert etmeyin. Konuşulup anlaşılır.

Dilerseniz samimi, dilerseniz ciddi bir atmosferde derslerimi işlerim. Ne kattığıma çok önem veririm. Desteğimi asla esirgemem. 1 ders saati öğrencime göre 2 de olur, 3 de olur, karşılıklı güzel bir uyum yakalarsak bir çok ek ders yapabiliriz ve bu sayede çok daha hızlı bir şekilde gitara adapte olabiliriz.

Konak
₺70/saat
Elifcan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

9 Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı Mezunuyum.Her yaştan öğrenciye İzmir’de klasik gitar dersleri veriyorum.

Klasik Gitar dersinin öğretim programındaki amaç ve kazanımlarının tam olarak gerçekleşebilmesi için; ders saatlerinin yeterli olması ayrıca derslerde kullanılacak araç ve gereçlerin bulunması gerekmektedir. Gitar derslerinde kullanılan yöntem ve teknikler birebir uygulamalı olarak yapılmaktadır.

Yunusemre
₺20/saat
Burakhan
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Programcılığı öğrencisiyim ama hobi olarak 5-6 senedir gitarla uğraşıyorum gerekli donanım ve bilgiye sahibim

uygulamalı ve sıkıcı olmadan işliyorum derslerimi belli bir noktadan sonra neredeyse hergün yeni şarkı yeni akorlar yeni notalar gerekli olan şey sizin isteğiniz ne kadar çok tekrar o kadar çabuk öğrenme yapabilirim diyorsanız isteklerini bekliyorum geç kalmayın hiçbir şey için geç kalınmış değildir

Yenimahalle
₺50/saat
Kerim
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesinde Öğrenciyim Gitar Dersi Almak İsteyenlere Özel Bireysel Gitar Dersi Veriyorum.

Derslerimi her kişiye göre farklı işlerim çünkü herkesin algısı aynı değil. Kişi nasıl daha iyi algılıyorsa, hangi yoldan daha çabuk kavrıyorsa o şekilde işlerim dersi. Daha önceden iki tane daha öğrencim olmuştu ve ikisi de birbirinden çok farklı algılıyorlardı.

₺100/saat
Davut
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik Ü. Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Toplulukları Bölümü öğrencisinden klasik gitar dersi.

Öncelikle görüştüğüm öğrenciyle deneme dersi yaparım. (ücretsiz) Eksikleri neler yapabildiklerini deneme dersinde görürüm. Ona göre etüd çalışması ve yanında müziğin dili notaları müziği anlatmaya başlarım. Bunun yanında çok basit bilindik ve klasik parçaları çalarak yavaş yavaş seviye atlariz.

₺90/saat
Oğuz
İlk ders ücretsiz!

Opera Şarkıcısı ve Üniversite Öğretim Elemanından, Şan, Solfej, Teori, Piyano, Gitar Dersi ve Doğaçlama Eğitimi

Derslerimde bilginin özünü vermeyi hedeflerim meşhur söz aklınıza gelsin "balık verme, tutmayı öğret" bu prensiple çalışırım bilgiye teoriye ve tekniğe önem veririm sadece enstrüman çalmak veya şarkı söylemek değil ne yaptığını bilmek gerekir...

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Eski öğrencilerimiz
Gitar öğretmenlerini değerlendiriyor

Öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için, 

eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz. 

Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Burak Hoca’dan ukulele dersleri alıyorum. Güler yüzünün hoş sohbetinin yanında çok bilgili ve ilgili her sorumu saçma sapan ve alakasız da olsa cevaplıyor, anlatımı çok iyi akılda kalıcı. Her tür gitarı çalıyor olması süper...

A
Aylin, Élève
1 ay önce
Burak
(3 görüş)

gitar alanında orta seviyesinde tüm derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size Orta seviyesinde Müzik dersleri verebilir,

Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Par Département

Ülkeye göre

seviyesindeki tüm derslerde öğretmenlerimiz size rehberlik etsin