Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Webcam üzerinden online veya evinizde orta seviyesinde gitar özel dersleri alın

gitar alanında 186 özel ders öğretmeni

Gitar alanında özel ders öğretmeni seçeneklerimiz

Bornova
₺45/saat
Muhammet berke
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi-İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema bölümünde eğitim alıyorum. Müzik alanında eğitim verebilirim.

Derslerimi bal balaban sap sabalan çük çükelek tök tökelek yöntemi ile şölebet bir şekilde çok çukolat löp çukolat edip sizlere sentezke sentezle sentezli hallere kırk sözcükte kılı kırk yararak nip dibilip çük tipilikle işliyorum.

Bornova
₺75/saat
Bu
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik öğretmenliği mezunu; klasik gitar dersleri verilir

Bireysel ya da grup dersleri verebilirim. Secilen klasik gitar metodları ,teknik alıştırmalar, seviyeye uygun popüler eserler üzerine aşamalı bir şekilde bireysel planlamalarla derslere devam ederim.

Zonguldak
₺35/saat
Berke
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Başlangıç seviyesinde, diğer gitar kurslarından daha hızlı ve öğrenciye uygun gitar kursu

Ders saatleri geniştir sizin isteğiniz ve benim derslerimin saatleri nasılsa ona göre ayarlanır. Ders yeri kimseyi rahatsız etmeyecek bir yerde ise sizin tercihinizle, değilse üniversitede yapılır. Derslere ilk olarak sağ el daha sonra sol el kullanımını öğrenme, ikinci olarak basit 2 şarkı çalma ile başlanır. Daha sonra tab okuma, akor ve çalma teknikleri ile devam edilir.

Mamak
₺30/saat
Buğra
İlk ders ücretsiz!

(Ankara) Gazi Elektrik Elektronik Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. 9 senedir Gitar özel dersi vermekteyim. Her yaştan öğrencim oldu şu ana kadar.

Dersleri genelde öğrencimin rahat olduğu yerlerde bireysel işlemekteyim. Her yaştan öğrenci kabul etmekteyim. Daha çok başlangıç seviyesi öğrencim oldu. Ankara'nın her bölgesinde ders verebilirim. Ders saatini öğrenciye göre ayarlıyorum. Haftalık çalışma periyodu yapıyor öğrenciye azim kazandırarak hızlıca güzel çalma ve istediği tarzlarda öğrenmesini sağlıyorum.

₺50/saat
Selim
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Metal, rock türlerinde ilerlemek veya başlamak isteyenler için elektro gitar dersleri .

Derslerimdeki temel prensip disiplinli çalışmak üzerine kuruludur. Disiplinli çalışmayan ve başarısızlık gösteren kişilerle bir sonraki seviyeye geçmeyi uygun görmemekteyim. Bu sebeple kişi daha fazla motive olup daha hızlı yol kat etmektedir.

İvedik Organize Sanayi Bölgesi
₺50/saat
Enes
İlk ders ücretsiz!

Enes hoca ile sonuç garantili gitar dersleri- ankara - kendi evinizde veya dershanede

Benim için bireyselcilik önemlidir.Karşımdaki kişinin espiri anlayışı ve dünya görüşü bile dersimi şekillendirir. Bu iş motive ve disiplin çerçevesinde geçer. Fakat 70'li yıllardan günümüze gelen basmakalıp ders stilini de hiç benimsemedim. Her ders saatinde bir birinden bağımsız 3 ana başlık ayrı koldan başlayacak.

Narlıdere
₺75/saat
Ata
İlk ders ücretsiz!
Büyükkayacık Osb
₺50/saat
Serkan
İlk ders ücretsiz!

Konservatuvar mezunundan Konya'da müzik dersleri: Elektro Gitar, Piyano, Müzik Teorisi, Şan, Bas Gitar

Öncelikle enstruman üzerine bir eğitim alınıyorsa enstrumanı tanıtıp çalışma prensibini anlatırım, Daha sonra müzik teorisiyle harmanlayıp öğrenciye şarkılar üzerinden etüt yaptırırım. Şan üzerine ders isteniyorsa yine aynı şekilde İnsanda ses oluşumu nasıl olur bu anlatılıp düzgün nefes alma yöntemleri öğretilir. Daha sonra pratiklerle pekiştirilir.

Buca
₺60/saat
Elif
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

8 yıldır gitar çalıyorum. Başlangıç ve orta seviyelere bireysel ve grup olarak kurs verebilirim.

Her öğrencinin kendine özel bir öğrenme yöntemiyle fayda göreceğine inanıyorum bundan dolayı klasik ve tekdüze programların başarıya ulaştıracağını sanmıyorum. Ben öğrencinin seviyesine göre ders planı çıkarıp onun üzerine gidiyorum. Ders planım öğrencinin ilgi alanlarına göre değişiklik gösteriyor ve gitar öğrenmeyi keyifli bir hale getiriyor.

İzmir
₺80/saat
Yağmur
İlk ders ücretsiz!

Gazi üniversitesi müzik eğitimi bölümünden mezun, müzik öğretmeninden pop (güncel) gitar dersi

HER İNSANIN YETENEĞİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM VE DE BİREYSEL FARKLILIKLARI ÖNEMSEYEREK KİŞİYE GÖRE ÖĞRENME ŞEKİLLERİ YARATIYORUM. DERSLERDE ASIL AMACIM ÖĞRENCİLERİMİN KEYİF ALARAK, YARGILANDIKLARINI DÜŞÜNMEDEN ÖĞRENMELERİ VE ÖZGÜR HİSSETMELERİ.

₺60/saat
Doğukan
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Gitar Dersleri Müzikoloji öğrencisinden elektro, klasik gitar dersleri. İsteyene klasik isteyene piyasa şeklinde.

Dersleri talebe göre işliyorum. İsteyene klasik anlamda metod ile işliyorum, isteyene piyasa şarkılarını öğretiyorum. İsteyene solo gitar, isteyene ritim gitar veya her ikisini öğretebilirim. Klasik müzik, rock müzik, pop müzik için repertuara sahibim.

Üsküdar
₺50/saat
Hilal
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi öğrencisinden 9 senelik deneyimli profesyonel gitar dersi almak ister misiniz?

Bana gitar öğreten hocamdan çok memnun olduğum için kendi öğrendiğim yöntemde öğretmeyi düşünüyorum.Temelden başlayacaksak önce akorları öğreniriz her ders 2-3 akoru öğrenip başta yalnızca o akorları içeren parçaları çalmayı öğreniriz. Yani yavaş yavaş akor yüklemesi yaparız.

₺40/saat
Dorukhan
İlk ders ücretsiz!

Başlangıç seviyesinde ya da kendi seviyesine uygun olarak ilerleyen adım adım gitar dersleri

Asıl Hedefim sade bir biçimde enstrüman çalıştırmak değil eğlenerek ve yeni şeyler öğrenerek kendinizi geliştirmenize yardım etmektir. Gitara yeni başlayan kişiler için belli bir temel oluşturarak ilerleriz. Kendisine ağır gelmeyecek bir sistem kurarak adım adım ilerlemesini ve enstrümanını tanımasını sağlarım.

İzmit
₺80/saat
Melih
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar fakültesi müzik / gitar bölümü mezunundan özel dersler ! (kocaeli-izmit)

Derslere öncelikle ensturmanı sevdirmekle başlarım . Her ensturman başlarda çok sıkıcı ve yorucu gelecektir. Ama bu derslerden ne kadar zevk alıp öğrenmeye ne kadar hevesli olduğunuza bağlıdır. Doğal olarak sıkıcı bir öğretim tekniğiyle ders işleyen hocanız var ise malesef ensturmanınıza henüz başında küsersiniz. Hiçbir zaman bu teknikle eğitim vermedim .

Çankaya
₺50/saat
Eren gökhan
(8 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Gitar çalmayı çok istiyorum diyorsan, uygun fiyatlı bire bir klasik ve elektro gitar dersleri

Derslerimi pratik, eğlenceli ve en verimli şekilde işlerim. Haftada 2 saatlik eğitim aldığınızda ve gerekli azmi gösterdiğinizde 6 ay içerisinde gerçekten gitar çalmaya başladığınızı göreceksiniz.

Bornova
₺20/saat
Beyza
İlk ders ücretsiz!

Ege üniversitesi Ebelik son sınıf öğrencisiyim bireysel veya grup öğrenci çalışmalarında gitar öğretiyorum.

Derslerde belli gitar metodları kullanırım. Her öğrenci ile özel olarak ilgilenirim. Ebelik bölümü son sınıf öğrencisiyim. Daha cok cocuk gruplari tercih ediyorum.

Odunpazarı
₺50/saat
Doğukan
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Mütercim Tercümanım ve 12 Yıldır gitar çalıyorum. Öğrencilerimin seviyelerine, durumlarına ve taleplerine göre ders planlamalarını düzenleyebilirim.

- Derslerimi öğrenciye ve öğrencinin seviyesine odaklı olarak planlıyorum. - Öğrencilerimin taleplerine her zaman açığım. - Ders sürelerini kesin dakikalarla sınırlamak benim tarzım kesinlikle değil. - Öğrencilerimden de çok fazla şey öğrendiğim için öğretmenliği seviyorum. "A true master is an eternal student.

Konak
₺70/saat
Elifcan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

9 Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı Mezunuyum.Her yaştan öğrenciye İzmir’de klasik gitar dersleri veriyorum.

Klasik Gitar dersinin öğretim programındaki amaç ve kazanımlarının tam olarak gerçekleşebilmesi için; ders saatlerinin yeterli olması ayrıca derslerde kullanılacak araç ve gereçlerin bulunması gerekmektedir. Gitar derslerinde kullanılan yöntem ve teknikler birebir uygulamalı olarak yapılmaktadır.

Yunusemre
₺20/saat
Burakhan
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Programcılığı öğrencisiyim ama hobi olarak 5-6 senedir gitarla uğraşıyorum gerekli donanım ve bilgiye sahibim

uygulamalı ve sıkıcı olmadan işliyorum derslerimi belli bir noktadan sonra neredeyse hergün yeni şarkı yeni akorlar yeni notalar gerekli olan şey sizin isteğiniz ne kadar çok tekrar o kadar çabuk öğrenme yapabilirim diyorsanız isteklerini bekliyorum geç kalmayın hiçbir şey için geç kalınmış değildir

Mezitli
₺80/saat
Deniz
İlk ders ücretsiz!

Konservatuar mezunundan, müzik sevenlere ve icraa etmek isteyenlere keyifli ve verimli dersler verilir.

Derslerim genellikle keyifli ve verimli geçer. Kendi öğrendiğim bütün teknikleri öğrencilerimin de uygulamasına özen gösteririm. Öğrencimin dikkatini çekecek şekilde ders anlatırım. Ve hiçbir öğrencim enstrümanını öğrenirken sıkılmaz, adapte olur. Bir enstrüman çalmak bütün hayat enerjinizi maksimum seviyeye getirir.

Kadıköy
₺75/saat
Özlem
İlk ders ücretsiz!

İstanbul 'da başlangıç ve orta seviye klasik gitar, akustik gitar dersi ve temel müzik teorisi dersi

Derslerde gitar egzersizleri, nota ve gam çalışmaları, akorlar ve parça çalışmaları yapıyorum. İstenilirse temel müzik teorisi konularını öğretiyorum. Sıfırdan başlayanlar için sağlam temelleri olacak şekilde bir program uyguluyorum. Pratik geliştirmeye ağırlık verip notaları da öğretiyorum. Küçük yaştaki öğrencilere kendi evlerinde ders veriyorum.

₺130/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli Gitar ve piyano öğretmeninden özel enstrüman dersleri... Başlamak için hala geç değil :)

Enstrüman derslerinde özellikle şu ya da böyle işlenir şeklinde bir yaklaşımı doğru bulmuyorum. Her öğrencinin hazır bulunuşlukları, yatkınlığı vb... gibi durumlar derslerin tarafımdan nasıl anlatılacağını belirler. Özellikle uygulamalayı öğrencime yaptırdıktan sonra tamamen iyi anladığından emin olmadan şarkıda ya da eserde farklı bölümlere geçmem.

Ataşehir
₺100/saat
Ekrem
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli gitaristten, eğlenceli, kisa sürede ve verimli bir şekilde öğrenilecek gitar dersleri

ne kadar bilirseniz de, temel en önemli faktördür. başkalarını dinlemeden belirli yöntemlere bağlı kalmadan önce hissederek, sonra ne istediğini bilerek yola devam edeceğimizi belirtmek isterim. önce ne istediğinizi öğrenmemiz gerek? sahilde akdeniz akşamları mı çalınacak yoksa sahnede metallica mı? önce bunun kararını verip derslerimize o şekilde yön vereceğiz.

Süleymanpaşa
₺30/saat
Ibrahim
İlk ders ücretsiz!

Başlangıç ve orta seviye gitar eğitimi 15 senelik birikim ile sizlerle .

Müzik kulağa ve kabiliyete bağlı bir iştir. Öğrencinin öncelikle içindeki müzik aşkını ortaya çıkarmak ana gayedir. Müziği sevmek ve dersleride bu şekilde sevmesini sağlayarak zevkli bir ortamda çalışmak gerek. Bu yüzden hiç bir zaman sıkılmadan tam motive olmuş olarak ders işleyeceğiz.

Kadıköy
₺70/saat
Murathan
İlk ders ücretsiz!

Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Enstrüman Bölümü Öğrencisinden Programlı Kaliteli ileri seviye Ud,Gitar,Elektrik gitar,Konservatuvara Hazırlık ve solfej dersleri

Ders içerikleri öğrencinin seviyesine göre belirlenir kendisine özel bir çalışma programı uygulanır daha pratik daha etkili kısa sürede büyük yol kat etme odaklı bir sistem izliyorum.

₺60/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

Ankara'da Gitar Dersi Her Seviyeye Uygun Ders Verilir Tarz/Tür Karşılıklı Konuşulup Belirlenebilir

Dersleri isterseniz benim evimde isterseniz öğrencinin evinde yapıyoruz Öğrencinin gitarı yoksa çalmak istediği tarza göre gitar seçimi yapmasına ve gitarının bakımına yardımcı oluyorum Dersler genelde 1 saat sürüyor ama süre takıntısı olan biri değilim önemli olan dersin verimli şekilde işlenmesi ve sonraki derse pratiğinin yapılmasıdır.

Sarıyer
₺150/saat
Onur
İlk ders ücretsiz!

Gitar eğitmi. bireysel dersler. Klasık gitar ve müzik eğitmi.Online ders imkanı ile.

İtalya ve Fransa’da bazı gitar metodlarına rastlanır. 18. Yüzyılın sonunda IV. Şarl’ın himayesinde birçok gitarcı yetişir. Gelmiş geçmiş en büyük gitar ustalarından birinin Niccolo Paganini olduğu söylenir. Bu çalgıyı kemanı kadar ustalıkla çalmasının yanı sıra, yapıtlarını bestelerken dizinin üzerinden hiç eksik etmediğinden söz edilir.

Büyükçekmece
₺50/saat
Taylan
İlk ders ücretsiz!
₺75/saat
Burcu
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği bölümünden mezun gitar dersleri verilir

Gitar dersleri ; sadece kişiye özel şekilde birebir veya 2’li gruplar halinde yapılabilir. İster hobi amaçlı, ister konservatuvara hazırlık için olsun. Kişilerin taleplerine ve yetenek düzeylerine göre özel program uygulanır. Klasik gitar metodu kullanılır. Öğrenci, gitarı sevmenin dışında, kendisini sabır gerektiren zor bir maratonun beklediğini kabul etmek zorundadır.

İstanbul
₺60/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

Klasik müzik, rock, progresif rock ve kaliteli müzik alanında ilgilenen, arpejini harmoni bilgisini, tuşeleri ve solo gitarı geliştirmek öğrenmek isteyenler için ders verebilirim

Müzikte en önemli dersin dinleme ve hayal etme olduğuna inanıyorum. Hızlı çalmak kusursuz olmak değildir. Bence müzikte ve ya sanatın her alanında önemli olan etkili olabilmek hissetmek hissettirmek ve hayal gücünü zorlamaktır. Ders ortamına girildiği andan itibaren konsantre olunması gereken şey sadece seslerdir. Tek bir nota bile bazı ortamlarda olabilir.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

gitar alanında orta seviyesinde tüm derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size Orta seviyesinde Müzik dersleri verebilir,

Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Par Département

Ülkeye göre

seviyesindeki tüm derslerde öğretmenlerimiz size rehberlik etsin