Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Webcam üzerinden online veya evinizde diğer seviyesinde gitar özel dersleri alın

gitar alanında 285 özel ders öğretmeni

Gitar alanında özel ders öğretmeni seçeneklerimiz

İzmir
₺50/saat
Doğukan
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

KLASİK GİTAR DERSLERİ. Müzikoloji öğrencisiyim ve istenilen şekilde klasik gitar dersleri veriyorum. Klasik veya piyasa şeklinde eğitim verebilirim.

Dersleri talebe göre işliyorum. İsteyene klasik anlamda metod ile işliyorum, isteyene piyasa şarkılarını öğretiyorum. İsteyene solo gitar, isteyene ritim gitar veya her ikisini öğretebilirim. Klasik müzik, rock müzik, pop müzik için repertuara sahibim. Kendini bu konuda geliştirmek isteyen herkese yardımcı olabilirim.

₺150/saat
Tolga
İlk ders ücretsiz!

Konservatuvar mezunundan, yurtdışında ve cruise gemilerinde çalışmış kişiden gitar ve şan dersleri

Ders işleme şeklim, öncelikle öğrenciyi tanıyarak ona özgü bir pratik şekli geliştirmektir. Çünkü her öğrenci aynı değildir. Her öğrencinin zayıflıkları, geliştirmesi gereken noktalar farklıdır. Bunlar saptanmazsa öğrenci gelişim sağlayamaz.

Bornova
₺45/saat
Muhammet berke
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi-İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema bölümünde eğitim alıyorum. Müzik alanında eğitim verebilirim.

Derslerimi bal balaban sap sabalan çük çükelek tök tökelek yöntemi ile şölebet bir şekilde çok çukolat löp çukolat edip sizlere sentezke sentezle sentezli hallere kırk sözcükte kılı kırk yararak nip dibilip çük tipilikle işliyorum.

Tekirdağ
₺75/saat
Doğu tolga
İlk ders ücretsiz!

Londra Müzik Koleji Grade 5 Elektro Gitar sertifikalı Üniversite öğrencisinden başlangıç ve orta düzeyde Gitar dersleri

Derslerimde Temel gitar bilgileriyle beraber nota bilgisi ve ritim bilgisini işleyerek gidiyorum. Akor çözümleme, tablature okuma, porte üzerinde nota okuyarak klasik parçalar çalışma gibi egzersizlerle önemli gitar temellerini oluşturuyorum. Her hafta egzersizler vererek öğrencinin pratikte gelişmesini sağlıyorum. Gelişme sürecimize göre beraber aktiviteler de yapıyoruz.

Kayapınar
₺35/saat
Şiyar
İlk ders ücretsiz!

Temel gitar dersi ve temel müzik dersi verilir artık sen de gitar çalabilirsin

Derslerime önce temel nota okumayla başlarım öğrencim porte üzerindeki notalari eksiksiz okumaya başlayınca temel gitar dersi ve zamanla çalıp söylemeye başlatırırım .

Narlıdere
₺75/saat
Ata
İlk ders ücretsiz!
Ankara
₺30/saat
Umut
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mühendislik son sinif öğrencisiyim. kendi çabalarimla öğrendiğim gitari 8-9 yili aşkin süredir çaliyorum. kendim nasil öğrendiysem ayni metodlarla çocuklariniza öğretmek için buradayim.

MÜZİK DERSLERİMİ ÇOCUKLARLA BİRLİKTE ÖNCE NOTALAR OLMAK ÜZERE DAHA SONRADA TEORİDE SONRADA UYGULAMADA OLMAK ÜZERE AŞAMA AŞAMA ÇÖZMEK İSTİYORUM. DAHA ÖNCE MÜZİK DERSİ VERMEDİM. AMA ÇALDIĞIM TÜM ALETLERİ KENDİM ÖĞRENDİĞİM İÇİN DERS VEREBİLECEK KONUMDA OLDUĞUMA İNANIYORUM. ÇOCUKLAR MÜZİKLE DAHADA KEYİFLİ MATEMATİK ÖĞRENECEKLERDİR.

₺60/saat
Yusuf
İlk ders ücretsiz!

Kısa sürede GİTAR ve BAĞLAMA çalmayı öğrenecek ve bunu kazanca dönüştürebilecek seviyeye geleceksiniz.

Derslerimin saatleri esnektir. Bir derste öğretmek istediğim konuyu öğrencinin öğrenme kapasitesine göre ayarlarım. Öğrencileri bireysel olarak ele alır ve öğrenme karakterlerine göre teknikler belirler ve özel olarak ilgilenirim. Öğrenciyi tamamen istenilen yeteneğe ulaşması noktasında odaklayarak, kendisine özgüven aşılamayı hedeflerim.

Buca
₺60/saat
Elif
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

8 yıldır gitar çalıyorum. Başlangıç ve orta seviyelere bireysel ve grup olarak kurs verebilirim.

Her öğrencinin kendine özel bir öğrenme yöntemiyle fayda göreceğine inanıyorum bundan dolayı klasik ve tekdüze programların başarıya ulaştıracağını sanmıyorum. Ben öğrencinin seviyesine göre ders planı çıkarıp onun üzerine gidiyorum. Ders planım öğrencinin ilgi alanlarına göre değişiklik gösteriyor ve gitar öğrenmeyi keyifli bir hale getiriyor.

İstanbul
₺90/saat
Özge
İlk ders ücretsiz!

Uygun fiyata özel veya grup gitar dersleri, beraberinde armoni, teori ve solfej eğitimi

Dersleri yazılmış olan klasik gitar metodları haricinde kendim parçalar hazırlayarak ve yazarak öğretmeye çalışıyorum. Klasiğim üzerine mutlaka moderni koymaya çalışırım. Bu yüzden öğrenciye bir yandan müzik tenolojileri, ses kayıt ve miks tekniklerini de öğretmeye çalışıyorum.

₺40/saat
Ibrahim
İlk ders ücretsiz!

Yillar evvel biraktiğim ama tekrar sarildiğim gitar'in ilk düzey eğitimini destekli bir biçimde verebilirim fakat ben verdiğim verecek oldugum eğitimin ardindan sizi kendim derecesine getirdikten sonr

ÖNCELİKLE SİZE GİTARI ANLATIRIM ARDINDAN AKOR OLAYI VE AKORLARIN YAVAŞ YAVAŞ YERLERİNİ KÜÇÜK KÜÇÜK TEK TEL SOLOLAR İLE VE RİTİMLER İLE SİZLERİ EN AZINDAN EŞLİK EDEBİLİRLİK OLAYINA YATKILINLIGINIZ OLACAK SEVİYEYE GETİREBİLİRİM 1 DERS SAATİMİN NASIL GEÇTİĞİNİ EĞLENEREK ÖĞRENDİĞİNİZ İÇİN FARK BİLE EDEMEZSİNİZ :)

₺100/saat
Cihan
İlk ders ücretsiz!

Özellikle gitar çalmak isteyip fazla zaman ayıramayanlar için ideal teknik ile öğretim.

gitara başladığınız ilk günden keyfini çıkarmaya başlarsınız. hayatı aksatmadan, fazla zaman ayırmadan öğrettiğim bir tekniğe sahibim. %90 başarı sağladığım bir tekniktir. her öğrenciye göre şekillenebilen bir düzen bu. dersleri genelde evimdeki stüdyomda veriyorum ama isteğe bağlı evlere de gidebiliyorum.

Kağıthane
₺150/saat
Ibrahim
İlk ders ücretsiz!

Müzik yaratmak bir sihirbazlıktır.Sezgisel yaratıcılığınızı ve doğaçlama kabiliyetinizi geliştirerek sihir yapmayı öğrenebilirsiniz.

Hem yeni başlayan hem de ritm ve solo üzerine kendini geliştirmek isteyen orta seviye öğrencileri kabul ediyorum.Bir altyapı eşliğinde çaldıklarımızı kayıt edip hata ve eksiklerimizi daha iyi görebilme şansımız olduğundan ev stüdyomda ders vermeyi tercih ediyorum.İsterseniz güzel havalarda ev dışında da (park, bahçe..vs) ders yapabiliriz.

Selçuklu
₺50/saat
Ertuğ
İlk ders ücretsiz!

Yıllarını gitara vermiş bir mühendislik öğrencisinden elektro , klasik ve bas gitar dersi

Dersleri genel müzik bilgisi üzerinden başlayıp müzik nedirden alıp vay be müzik neymişe getiririm. Gençlerin müziğe olan merakını aile ortamından çıkarıp daha profesyonel alanlara taşımasını amaçlıyorum. Elektro gitar dersi almak için önce klasikden başlamak lazım gibi bir tabuyu aynı zamanda para tuzağını kırmak istiyorum.

₺40/saat
Dorukhan
İlk ders ücretsiz!

Başlangıç seviyesinde ya da kendi seviyesine uygun olarak ilerleyen adım adım gitar dersleri

Asıl Hedefim sade bir biçimde enstrüman çalıştırmak değil eğlenerek ve yeni şeyler öğrenerek kendinizi geliştirmenize yardım etmektir. Gitara yeni başlayan kişiler için belli bir temel oluşturarak ilerleriz. Kendisine ağır gelmeyecek bir sistem kurarak adım adım ilerlemesini ve enstrümanını tanımasını sağlarım.

İzmit
₺80/saat
Melih
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar fakültesi müzik / gitar bölümü mezunundan özel dersler ! (kocaeli-izmit)

Derslere öncelikle ensturmanı sevdirmekle başlarım . Her ensturman başlarda çok sıkıcı ve yorucu gelecektir. Ama bu derslerden ne kadar zevk alıp öğrenmeye ne kadar hevesli olduğunuza bağlıdır. Doğal olarak sıkıcı bir öğretim tekniğiyle ders işleyen hocanız var ise malesef ensturmanınıza henüz başında küsersiniz. Hiçbir zaman bu teknikle eğitim vermedim .

Çankaya
₺50/saat
Eren gökhan
(8 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Gitar çalmayı çok istiyorum diyorsan, uygun fiyatlı bire bir klasik ve elektro gitar dersleri

Derslerimi pratik, eğlenceli ve en verimli şekilde işlerim. Haftada 2 saatlik eğitim aldığınızda ve gerekli azmi gösterdiğinizde 6 ay içerisinde gerçekten gitar çalmaya başladığınızı göreceksiniz.

Konak
₺70/saat
Elifcan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

9 Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı Mezunuyum.Her yaştan öğrenciye İzmir’de klasik gitar dersleri veriyorum.

Klasik Gitar dersinin öğretim programındaki amaç ve kazanımlarının tam olarak gerçekleşebilmesi için; ders saatlerinin yeterli olması ayrıca derslerde kullanılacak araç ve gereçlerin bulunması gerekmektedir. Gitar derslerinde kullanılan yöntem ve teknikler birebir uygulamalı olarak yapılmaktadır.

Yunusemre
₺20/saat
Burakhan
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Programcılığı öğrencisiyim ama hobi olarak 5-6 senedir gitarla uğraşıyorum gerekli donanım ve bilgiye sahibim

uygulamalı ve sıkıcı olmadan işliyorum derslerimi belli bir noktadan sonra neredeyse hergün yeni şarkı yeni akorlar yeni notalar gerekli olan şey sizin isteğiniz ne kadar çok tekrar o kadar çabuk öğrenme yapabilirim diyorsanız isteklerini bekliyorum geç kalmayın hiçbir şey için geç kalınmış değildir

Mezitli
₺80/saat
Deniz
İlk ders ücretsiz!

Konservatuar mezunundan, müzik sevenlere ve icraa etmek isteyenlere keyifli ve verimli dersler verilir.

Derslerim genellikle keyifli ve verimli geçer. Kendi öğrendiğim bütün teknikleri öğrencilerimin de uygulamasına özen gösteririm. Öğrencimin dikkatini çekecek şekilde ders anlatırım. Ve hiçbir öğrencim enstrümanını öğrenirken sıkılmaz, adapte olur. Bir enstrüman çalmak bütün hayat enerjinizi maksimum seviyeye getirir.

Merkezefendi
₺75/saat
Mehmet
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

2016 devlet konservatuvarı mezunuyum aynı zamanda formasyonum da vardır. 2015 yılından beri yetenek sınavlarına hazırlık dahil keman gitar piyano dersleri vermekteyim. Aynı zamanda baü kolejinde aktif

Temel müzik teorisi kapsamında eğitimle başlayarak, klasik batı müziği metodu kullanmaktayım. Nota ağırlıkı ders ve klasik metod adı verilen batı müziği olarak bilinen metod kullanıyorum. Bunun yanında güncel müzikte isteğe bağlı olarak (popüler metod tab/akor vb.

Çankaya
₺50/saat
Mehmet paşa
İlk ders ücretsiz!

Klasik,elektronik ve klasik gitar üzerine başlangıç ve orta seviye olmak üzere gitar dersi veriyorum.

Temel gitar tekniklerinin yanı sıra armoni bilgisiyle paralel ders işliyorum.Gitar çalmayı öğrenirken genel müzik teorisine de hakim olmanızı sağlayacak şekilde ders veriyorum. Ders dışında verdiğim ödevler ve egzersizlerin takibini yaparak gelişiminizin ders dışında da devam etmesini amaçlıyorum.

Pendik
₺80/saat
Kaan
İlk ders ücretsiz!

Fazla söze gerek yok hayatı müzikle geçmiş bir insana bakıyorsunuz doğru yerdesiniz profesyonel birebir gitar eğitimi verilmektedir :)

Yeni başlıyor iseniz temeli atmak adına sözel konularla ilk derslere başlamayı tercih ediyorum hem sözel hem uygulamalı olarak kafanıza gerekli her konuyu yerleştirmeyi umut ediyorum bir diğer konu dakik değilimdir yani ders 1 saatti bittiye getirmem kendim uzatır para talep etmem önemli olan iyi şekilde öğrenmeniz sizi anlayabilecek birinden eğitim almanız müzik ruh işidir his

Altınordu
₺40/saat
Umutcan
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar lisesi öğrencisinden gitar öğrenmenin en eğlenceli ve basit yollarıyla gitar çalmayı öğreniyoruz :)

önce her öğrencimi kısaca analiz edip yeteneği ve gitara yatkınlığına göre ayrı ayrı ders metotları belirlerim.O çok zor gözüken terimleri ve parmak hareketlerini basit ve eğlenceli yollar kullanarak öğretmeye çalışırım.Öğrencilerime ders dışında çalışmaları ve kendilerini daha erken ve kolay geliştirmeri için metotlar hazırlarım.

Mersin
₺25/saat
Ümit
İlk ders ücretsiz!

Mersin Üniversitesi Türk Halk Müziği Topluluğu üyesinden uygun fiyata Mersin Yenişehirde özel gitar dersi verilir

Derslerim evde kendi odamda oluyor ama öğrencime göre bu değişebilir dersler eğlenceli bilgisayar destekli genelde öğrencinin istediği şarkılara öncelik verilerek işlenir az ve öz şarkılar seçilip gereken akorlar seçilir ilk ders ücretsizdir öğrenci beğenirse derslere devam edilir haftada öğrencinin seçtiği gün kadar ders işlenir

Şişli
₺30/saat
Atahan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Metal Bascısından Her Türe Özel Bas Gitar Dersi (Teknik Ritim Pratik ) !

dersler öğrencinin merakı olduğu gruplar üzerinde etkili bir anlatım ile yapılıyor ve kendi tabirim ile eli ve parmaklarının ufkunu genişletme üzerine gidiyoruz yapılan ve gösterilen pratikler ile öğrencinin gitar üzerinde ki hakimiyetini arttırarak gelişmesini hedefliyoruz

Kadıköy
₺100/saat
Erdem
İlk ders ücretsiz!

Kadiköyde özel atölyede gitar dersleri haftalık 1 saatlik dersler ve solfej eğitimi

dersler bır saat kendı atolyemde kadıkoy de olmaktadır

₺130/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli Gitar ve piyano öğretmeninden özel enstrüman dersleri... Başlamak için hala geç değil :)

Enstrüman derslerinde özellikle şu ya da böyle işlenir şeklinde bir yaklaşımı doğru bulmuyorum. Her öğrencinin hazır bulunuşlukları, yatkınlığı vb... gibi durumlar derslerin tarafımdan nasıl anlatılacağını belirler. Özellikle uygulamalayı öğrencime yaptırdıktan sonra tamamen iyi anladığından emin olmadan şarkıda ya da eserde farklı bölümlere geçmem.

Ataşehir
₺100/saat
Ekrem
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli gitaristten, eğlenceli, kisa sürede ve verimli bir şekilde öğrenilecek gitar dersleri

ne kadar bilirseniz de, temel en önemli faktördür. başkalarını dinlemeden belirli yöntemlere bağlı kalmadan önce hissederek, sonra ne istediğini bilerek yola devam edeceğimizi belirtmek isterim. önce ne istediğinizi öğrenmemiz gerek? sahilde akdeniz akşamları mı çalınacak yoksa sahnede metallica mı? önce bunun kararını verip derslerimize o şekilde yön vereceğiz.

Sarıyer
₺150/saat
Onur
İlk ders ücretsiz!

Gitar eğitmi. bireysel dersler. Klasık gitar ve müzik eğitmi.Online ders imkanı ile.

İtalya ve Fransa’da bazı gitar metodlarına rastlanır. 18. Yüzyılın sonunda IV. Şarl’ın himayesinde birçok gitarcı yetişir. Gelmiş geçmiş en büyük gitar ustalarından birinin Niccolo Paganini olduğu söylenir. Bu çalgıyı kemanı kadar ustalıkla çalmasının yanı sıra, yapıtlarını bestelerken dizinin üzerinden hiç eksik etmediğinden söz edilir.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

gitar alanında diğer seviyesinde tüm derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size Diğer seviyesinde Müzik dersleri verebilir,

Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Par Département

Ülkeye göre

seviyesindeki tüm derslerde öğretmenlerimiz size rehberlik etsin