Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Gitar özel dersleri

Tüm Türkiye'de 259 öğretmen sizi bekliyor.

gitar özel dersi seçeneklerimiz

Eskişehir
₺35/saat
Tayfum
İlk ders ücretsiz!

Eskişehirde yeni başlayanlar için klasik ve elektro gitar dersi teknik nota ve akor

Derslerimi eğlenceli sohbetli bi şekilde işlerim akorlarla başlarım elimden geldiği kadar da yardım ederim ardından şarkılarla teknik geliştiririm her şekilde öğrenciyle hallederiz

Keçiören
₺25/saat
Hasan ege
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Universitesinde ogrenciyim yaklasik 8 senelik muzik deneyimimi ilgilenen ogrencilerle paylasmak istiyorum.

Derslerimi isteyen ogrencilerle birebir isteyen ogrencilerle grup olarak yapabilirim dersleri kendi evimde vermekteyim ilgilenen her yas grubundan her insana ders verebilirim

Muratpaşa
₺20/saat
Yasin
İlk ders ücretsiz!

Söz ve şarkı yazarından uygun gitar dersi,online ve pratik eğitim için ulaşın lutfen

Dersleri online cam uzerinden,gitar üzerinde uygulamalı olarak çalıp teorisini ekliyorum. süre sıkıntısı yok,eğitim için konulan hedef gerçekleştirildiğinde bir seans sona erer.

₺50/saat
Oktay
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel müzisyenden her yaş ve seviye için elektro, akustik, klasik ve bas gitar dersleri

Dersler her yaşa seviyeye ve müzik tarzına göre farklı şekilde işlenir. Gitar çalma becerisi ve teknikleri, armoni, nota bilgisi, şarkı ve egzersiz çalışmaları, aranje ve form bilgisi üzerine dersler yapılmaktadır. Öğrenmeniz gereken her türlü bilgiyi ve danışmanlığı hangi seviyede olursanız olun burada bulabilirsiniz.

Çankaya
₺50/saat
Kerem
İlk ders ücretsiz!

13 yıllık deneyimli ODTÜ öğrencisinden grup veya bireysel ozel klasik gitar dersi

Dersleri her zaman pratige dayalı ilerletiyoruz, siz ne kadar çalışıp ilerlerseniz o kadar ileriye gidiyor, ders haricinde ev egzersizleri ve muzik sohbetleri sizin hem kulaginizi hem elinizi guclendiriyor.

Mamak
₺30/saat
Buğra
İlk ders ücretsiz!

(Ankara) Gazi Elektrik Elektronik Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. 9 senedir Gitar özel dersi vermekteyim. Her yaştan öğrencim oldu şu ana kadar.

Dersleri genelde öğrencimin rahat olduğu yerlerde bireysel işlemekteyim. Her yaştan öğrenci kabul etmekteyim. Daha çok başlangıç seviyesi öğrencim oldu. Ankara'nın her bölgesinde ders verebilirim. Ders saatini öğrenciye göre ayarlıyorum. Haftalık çalışma periyodu yapıyor öğrenciye azim kazandırarak hızlıca güzel çalma ve istediği tarzlarda öğrenmesini sağlıyorum.

Odunpazarı
₺50/saat
Doğukan
İlk ders ücretsiz!

12 Yıldır gitar çalıyorum. Öğrencilerimin seviyelerine, durumlarına ve taleplerine göre ders planlamalarını düzenleyebilirim.

- Derslerimi öğrenciye ve öğrencinin seviyesine odaklı olarak planlıyorum. - Öğrencilerimin taleplerine her zaman açığım. - Ders sürelerini kesin dakikalarla sınırlamak benim tarzım kesinlikle değil. - Öğrencilerimden de çok fazla şey öğrendiğim için öğretmenliği seviyorum. "A true master is an eternal student.

İvedik Organize Sanayi Bölgesi
₺50/saat
Enes
İlk ders ücretsiz!

Enes hoca ile sonuç garantili gitar dersleri- ankara - kendi evinizde veya dershanede

Benim için bireyselcilik önemlidir.Karşımdaki kişinin espiri anlayışı ve dünya görüşü bile dersimi şekillendirir. Bu iş motive ve disiplin çerçevesinde geçer. Fakat 70'li yıllardan günümüze gelen basmakalıp ders stilini de hiç benimsemedim. Her ders saatinde bir birinden bağımsız 3 ana başlık ayrı koldan başlayacak.

Altıeylül
₺30/saat
Kaan
İlk ders ücretsiz!

Balıkesirde üniversite öğrencisinden orta seviye özel gitar dersi. tab ve nota eğitimi

derslerimde parmak antrenmanları ile başlayıp popüler şarkıların nasıl çalınacağını öğretirim.

₺35/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

6 yıldır bağımlısı olarak yaptığım bu işi sizlere de en kısa sürede öğretmek isterim. Herkesi bekliyorum müzik yapmak bakış açınızı değiştirir ve eğer çok isterseniz herşey mümkün.

Derslerimizi sıkmadan ve en hızlı şekilde öğretmeyi hedeflerim. Bu işi severek yapmanız her zamn ön plandadır. Bildiklerimi tümüyle aktarmayı ve müziğe bir gitarist daha kazandırmayı çok isterim.

Büyükkayacık Osb
₺50/saat
Serkan
İlk ders ücretsiz!

Konservatuvar mezunundan Konya'da müzik dersleri: Elektro Gitar, Piyano, Müzik Teorisi, Şan, Bas Gitar

Öncelikle enstruman üzerine bir eğitim alınıyorsa enstrumanı tanıtıp çalışma prensibini anlatırım, Daha sonra müzik teorisiyle harmanlayıp öğrenciye şarkılar üzerinden etüt yaptırırım. Şan üzerine ders isteniyorsa yine aynı şekilde İnsanda ses oluşumu nasıl olur bu anlatılıp düzgün nefes alma yöntemleri öğretilir. Daha sonra pratiklerle pekiştirilir.

Bornova
₺50/saat
Buket
İlk ders ücretsiz!

Yetişkin veya çocuk her yaştan her dilden insana müzik eğitimi veriyorum. müzik evrenseldir

şayet eksikse başta nota eğitimi ile beraber öğrecninin isteğine göre ve müzik kültürüne göre derslerimiz şekilleniyor böylece öğrencininde öğretmeninde zevk alacağı dersler yapıyoruz

Kadıköy
₺70/saat
Murathan
İlk ders ücretsiz!

Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Enstrüman Bölümü Öğrencisinden Programlı Kaliteli ileri seviye Ud,Gitar,Elektrik gitar,Konservatuvara Hazırlık ve solfej dersleri

Ders içerikleri öğrencinin seviyesine göre belirlenir kendisine özel bir çalışma programı uygulanır daha pratik daha etkili kısa sürede büyük yol kat etme odaklı bir sistem izliyorum.

Süleymanpaşa
₺30/saat
Ibrahim
İlk ders ücretsiz!

Başlangıç ve orta seviye gitar eğitimi 15 senelik birikim ile sizlerle .

Müzik kulağa ve kabiliyete bağlı bir iştir. Öğrencinin öncelikle içindeki müzik aşkını ortaya çıkarmak ana gayedir. Müziği sevmek ve dersleride bu şekilde sevmesini sağlayarak zevkli bir ortamda çalışmak gerek. Bu yüzden hiç bir zaman sıkılmadan tam motive olmuş olarak ders işleyeceğiz.

İzmit
₺50/saat
Metehan
İlk ders ücretsiz!

8 senedir gitar çalıyorum. ve sahne tecrübem var. Blues gitara oldukça hakimim.

Gitar çalmaktaki en önemli noktanın iyi bir dinleyici olmak olduğunu düşünüyorum. Armoni, önemli gitaristler, çalım teknikleri üzerinde çalışma yapacağız. Gitar hakkında hiç bir ön bilginizin olmaması önemli değil. Sıfırdan, zevk alarak çalabileceğiniz, izlediğiniz ve hayran olduğunuz gitaristlerin sololarını çalabileceğiniz seviyeye gelebilirsiniz.

Muratpaşa
₺30/saat
Oğulcan
İlk ders ücretsiz!

8 senelik deneyimle başlangıç ve orta seviyede pratik ve anlaşılır gitar dersleri.

Gitar hakkında bilgiler verip öğretmenin yanı sıra (başlangıç seviyesini aştıktan sonra) ben olmadan da teknoloji ve internetin yardımıyla da bu becerilerini nasıl geliştirebileceklerini göstermeye çalışırım. Teknoloji çağında bilgiye ulaşım çok kolay fakat doğru bilgiye nasıl ve nereden ulaşılacağı insanların kafasında soru işareti.

Pamukkale
₺40/saat
Anıl
İlk ders ücretsiz!

10 Yıllık Gitaristten uygun fiyata gitar dersleri sizde kısa sürede etkili şekilde öğrenmek için lütfen iletişime geçin

Dersler en temelden ileri seviyeye kadar herkese hitap etmektedir. Notalı bir şekilde 0 dan sizi sahne yapacak hale getirebilirim tabiki sizin çalışma azminizle doğru orantılı olarak ilerler fakat piyasadaki bir çok kurs ve kişi daha fazla para kazanmak için yavaş göstermektedir.

Görükle Sakarya Mahallesi
₺80/saat
Nida
İlk ders ücretsiz!

Müzik öğretmenligi bolumunde okumaktayim 3 tane enstruman calip ders veriyorum gitar piyano yan flut

ilk once nota ogretirim. gitar ilk once butun telleri ogretip sonra notalae ve sonra akorla ritimi ogretirim. piyanoda sag el sol el ve sonra ikisini birlestirerek calmayi ogretirim. yan flutte ise ilk once nota okumayi daha sonrasinda calmasini ogretiri.

Kuşadası
₺40/saat
Samet
İlk ders ücretsiz!

Elektro gitar - bas gitar dersleri verilir, üniversite öğrencisi ve aynı zamanda müzisyenim.

Öncelikle işin mantığını anlatırım, örneklerle süsleyip öğrenen kişinin zihninde tabloyu çizerim. sonra anlattığım örnekleri somutlaştırarak kalıcı olmasını sağlarım ve kalıcı olup olmadığından emin olmadan bir noktayı atlamam (: . yazılı notlar, çizimler, görseller ve fotokopiler ile de belge arşivini geliştirmekte fayda bulurum.

Darıca
₺30/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

6 senelik bilgi ve tecrubeyi aktarmam icin sizlerin hevesinize ve azminize ihtiyacim var

derslerimiz birbirimizi sıkmadan yormadan guzel bir tatla gececektir temelden başlayip hangi şarki hangi ritimlerle hangi arpejlerle çalmaliyiz ufak ufak değinerek işleyeceğiz

Bolu Merkez
₺45/saat
Melike
İlk ders ücretsiz!

Konservatuar mezunundan özel gitar dersleri. Aktif olarak bireysel ve grup öğrencilerine öğretmenlik yapmaktayım.

Derslerimi en temel eğitimden başlatarak, seviye seviye atlayarak işliyorum. Öğrencilerimin isteği doğrultusunda derslerimi şekillendiriyorum. Klasik eğitim almak isteyen öğrencilerimin dersleri ile pop gitar eğitimi almak isteyen öğrencilerimin ders müfredatlarını ayrı ayrı hazırlıyorum. Gitar ile beraber temel nota eğitimi de öğrencilerime mutlaka gösteriyorum.

Tepebaşı
₺50/saat
Emre
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Eskişehir’de gitar çalmayı öğrenmek ve duyum yeteneklerini geliştirmek isteyen herkese duyrulur. Sadece gitar çalmak değil müzik ufkunu genişletmek isteyen herkesi beklerim.

Derslerimi öğrencinin karakterine göre ve öğrenme kapesitesinin ne şekilde olduğuna dayalı bir şekilde değişken olarak işlerim. Genel bir ders işleyiş şekli yoktur.

Kastamonu Merkez
₺60/saat
Melodi müzik
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli müzik öğretmenlerinden bire bir her seviyeye uygun dersler. Yeteneğinizi beraber keşfedelim.

Derslerimizin hepsi birebir ve kişiye özel olduğu için kişinin yetenek ve algı düzeyine göre ders işleyiş şekli bir hayli değişiklik gösterebiliyor. Derslerimiz okul öncesinden başlayıp her yaşa uygun olabiliyor. Ders süresince önce öğrencinin hafta boyu yaptığı çalışmalar dinleniyor ve ardından eğer varsa eksikler giderilip düzeyine göre bir ilerleyiş sağlanıyor.

Antakya
₺50/saat
Pamukkale
₺60/saat
Furkan
İlk ders ücretsiz!

11 yıllık gitar tecrübemi aktarmaya hazırım! Ya siz buna hazır mısınız? Hadi sizi bekliyorum

Gitarda %70 pratik %30 yetenktir.Gitar İspanyol çalgısıdır. Dolayısıyla temel oradan gelmektedir.

Gölbaşı
₺65/saat
Alihan
İlk ders ücretsiz!

Ankaradan 5 yıllık gitar tecrübemle önceden verdiğim eğitimlere devam etmek için buradayim

Dersleri öncelikle sizin amacınız doğrultusunda islerim gitar calmak mi gitar bilgisi mi yoksa gitarist olmak amaciyla mi onu öğrenmek isterim muzik bilgisine dayali baslar zamanla parcalar ve sololar şeklinde devam eder

İstanbul
₺70/saat
Sefa
İlk ders ücretsiz!

18 yıldır profesyonel düzeyde klasik gitar çalıyorum.Armoni ve teknik konusunda ders veriyorum.

Yöntemim öğrencinin seviyesine ve öğrenme tarzına göre değişiklik gösterebilir.

Eyyübiye
₺35/saat
Halit
İlk ders ücretsiz!

Yılların deneyimi ile en kolay gitar dersi burada sadece 2 ay sürecek

Dersler tam anlamıyla çok eğlenceli ve sıkılmadan bıkmadan güzel vakit geçirecek bir metodda işlenecek.. Sizde gelin ve bu macerayı kaçırmayın.

Perşembe
₺50/saat
Ahmetcan
İlk ders ücretsiz!

6 yıldır profosonel olarak gitar çalıyorum çok sayıda öğrencim oldu güzel sanatlar lisesine hazırladığım vb. Şekilde ritim arpej ve gam üzerinden eğitim veriyorum

Derslerimi sessiz bir ortamda yapmayı tercih ediyorum arpej teknikleri ritim kalıpları gamlar parmak egzersizleri şekilde başlayıp parça çalarak ilerletmeyi tercih ediyorum

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Gitar dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır