Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Gitar özel dersleri

Tüm Türkiye'de 158 öğretmen sizi bekliyor.

gitar özel dersi seçeneklerimiz

Çankaya
₺60/saat
Ibrahim yiğit
İlk ders ücretsiz!

8 yıllık klasik ve akustik gitar deneyimimle özel gitar dersleri veriyorum başkent Üniversitesi öğrencisiyim

Mümkün oldukça bire bir ders işlemeyi tercih ediyorum ancak istek dahilinde 2 maksimum 3 kişilik gruplara da verebilirim.

Menteşe
₺80/saat
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

Müzik Öğretmeninden özel gitar dersi. Yaş aralığı önemli değildir. Ísteyenler için nota öğretimi ile eğitim verilebilir.

İlk amacım, kişinin icra edeceği çalgıyı tanımasını sağlamaktır. Ìlk derse görsel desteklerle, işitsel materyallerle gelmekteyim. Öğrencinin düzey ve ilgi durumuna göre derslerin akışı, tekniği ve türü değişim göstermektedir.

₺50/saat
Ipek
İlk ders ücretsiz!

Bilişim lisesi öğrencisinden gitar öğrenim kursları İstanbul içerisinde mümkünse avrupa yakasında öğrenim

Dersleri gitar üzerinden açıklayıcı bir şekilde işlerim herşeyi bir anda değil yavaş yavaş öğrenilmesini tavsiye ederim ve bende bu metodu uygularım

Fatih
₺50/saat
Baran m.
İlk ders ücretsiz!

Emekli rockstardan rockstar seviyesinde gitar ve / veya bateri dersi,çok uygun fiyata, ister özel ister grupça verilir!!

Dersleri birer saat olarak işlerim, konuları seçer ve hafta hafta ilerlemeyi kaydeder, bir problem varsa problemi yenmek için yeni çözümler bulurum. Ödev vermeyi asla ihmal etmem, gerekirse dersimde not bile tutulur.

Pamukkale
₺40/saat
Batuhan engin
İlk ders ücretsiz!

Moda tasarım öğrencisiyim profesyonel 7 den 70 e herkese öğretmek için destek verebilirim.

Öncelikle ilk derslerimde parmak egzersizleriyle parmakları alıştırırım her ders eğlenceli olsun diye hergün bonus bir şarkı verir ve onlara onu öğretirim gülüp eğlenceli neşeli dersler olur.

Eskişehir
₺35/saat
Semih
İlk ders ücretsiz!

Uygun fiyata Elektro Gitar dersi verilir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi yakını, hocanın evinde

Öncelikle öğrenciye bir hedef belirleriz, sonrasında ise bu hedefe yönelik uygun çalışmalar yaparız. Bu çalışmalar genel olarak; ritmik, melodik ve armonik alanlarında yapılır.

Kadıköy
₺70/saat
Birüsk
İlk ders ücretsiz!
Konak
₺40/saat
Umut
İlk ders ücretsiz!

Üniversiteli genç gitaristten ucuz ve etkili gitar dersleri. hızlı bir eğitim için

teori ve bilgi üzerinden, öğrettiğim şeyleri pratikte tekrar ederek işleyecegim için oldukça hızlı öğretecegim.

Pamukkale
₺35/saat
Arca
İlk ders ücretsiz!

9 senelik gitar eğitimi almış üniversite öğrencisinden gitar dersi başlangıç ve orta seviyeli

Derslerimi genelde empati yaparak işlerim belirli bir çizgim vardır öğretme konusunda bana öğretilenleri yani öğreticeğim şeyleri karşımdaki insanın nasıl daha kolay anlayabiliceği ile ilgilenirim

Esenler
₺40/saat
Furkan
İlk ders ücretsiz!

Esenler Sanat Evi öğrencisiyle baştan sona, profesyonel,kaliteli gitar kursu :)

Dersler kişiye bağlı olarak ilerleyecektir.Seviyenize göre derse başlayacağız.Kişisel veya grup olarak ilk önce sizin memnuniyetiniz önemli. Kişisel derslerimizde size ait gitarlara gerek yoktur fakat grup derslerinde herkesin 1'er gitar getirme zorunlulugu vardır.

Başakşehir
₺50/saat
Onur tunç
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi caz korosundan, 5 senelik gitar deneyimli psikoloji öğrencisi olarak elektro ve klasik gitar dersi

Öğrenme aşamasında edindiğim bilgilerden yola çıkarak amerikanın gitar öğretim şekilleri ayrıca psikolojinin öğrenme etmenlerini kullanarak bir eğitim süreci hazırlamış bulunuyorum

₺20/saat
Metehan
İlk ders ücretsiz!

Başlangıç seviyesi için kendi evimde veyahut dışarıda gitar dersi. Gitarınızın olması önemli degil. Derslerde size gitar sağlayacağım

Derslerimi işlerken her öğrencide aynı yolu izlemem;aksine her öğrencide farklı farklı yollar, uygulamalar, egzersizler öğretirim. Bu sayede etkili bir öğrenme biçimi ortaya çıkar.

Güngören
₺100/saat
Ahmet barkın
İlk ders ücretsiz!

Elektro, akustik, bass ve klasik gitarda istediğiniz tarz üzerine ders verilir fiyatta anlaşılır

Öğretmen bazlı eğitim sistemine ve anlat geç yapmaya karşıyım enstrüman böyle zor öğrenilir. Anlattıktan sonra muhahhak öğrencime hemen üstüne uygulama yaptırırım.

Yenimahalle
₺40/saat
Ezgi deniz
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmeninden özel gitar dersi ( 12 yıllık gitar tecrübesi + öğretmenlik )

Gitarı ilk olarak teorik olarak öğretirim. Daha sonra pratiğe geçerim. Kalıcı ve keyif verici gitar çalınması için müziksel bilgilerin bilinmesi lazım.

Antalya
₺100/saat
Seda
İlk ders ücretsiz!

Müzik öğretmeninden her seviyeye uygun bireysel ve grup dersleri gitar piyano solfej(güzel sanatlara hazırlık)

Gösterip yaptırma anlatım sunu akran eğitimi grup çalışması bireysel çalışmalar görsel teknikler ve uygulamalar internet üzerinden örneklendirme ve kaynaklar kullanılır

Eskişehir
₺35/saat
Tayfum
İlk ders ücretsiz!

Eskişehirde yeni başlayanlar için klasik ve elektro gitar dersi teknik nota ve akor

Derslerimi eğlenceli sohbetli bi şekilde işlerim akorlarla başlarım elimden geldiği kadar da yardım ederim ardından şarkılarla teknik geliştiririm her şekilde öğrenciyle hallederiz

Nilüfer
₺100/saat
Berkay
İlk ders ücretsiz!

Müzik öğretmenliği öğrencisinden gitar dersi. Klasik gitar için nota ve temel müzik bilgisi de öğretiyorum

Derslerimi akademik(sıralı) şekilde işlemeyi tercih ediyorum. Başlangıçta kolay fakat sıkıcıdır o yüzden sabrederek çalışan her öğrenci sonucunu mutlaka alır.

Keçiören
₺25/saat
Hasan ege
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Universitesinde ogrenciyim yaklasik 8 senelik muzik deneyimimi ilgilenen ogrencilerle paylasmak istiyorum.

Derslerimi isteyen ogrencilerle birebir isteyen ogrencilerle grup olarak yapabilirim dersleri kendi evimde vermekteyim ilgilenen her yas grubundan her insana ders verebilirim

Muratpaşa
₺20/saat
Yasin
İlk ders ücretsiz!

Söz ve şarkı yazarından uygun gitar dersi,online ve pratik eğitim için ulaşın lutfen

Dersleri online cam uzerinden,gitar üzerinde uygulamalı olarak çalıp teorisini ekliyorum. süre sıkıntısı yok,eğitim için konulan hedef gerçekleştirildiğinde bir seans sona erer.

Çankaya
₺50/saat
Kerem
İlk ders ücretsiz!

13 yıllık deneyimli ODTÜ öğrencisinden grup veya bireysel ozel klasik gitar dersi

Dersleri her zaman pratige dayalı ilerletiyoruz, siz ne kadar çalışıp ilerlerseniz o kadar ileriye gidiyor, ders haricinde ev egzersizleri ve muzik sohbetleri sizin hem kulaginizi hem elinizi guclendiriyor.

İzmit
₺50/saat
Metehan
İlk ders ücretsiz!

8 senedir gitar çalıyorum. ve sahne tecrübem var. Blues gitara oldukça hakimim.

Gitar çalmaktaki en önemli noktanın iyi bir dinleyici olmak olduğunu düşünüyorum. Armoni, önemli gitaristler, çalım teknikleri üzerinde çalışma yapacağız. Gitar hakkında hiç bir ön bilginizin olmaması önemli değil. Sıfırdan, zevk alarak çalabileceğiniz, izlediğiniz ve hayran olduğunuz gitaristlerin sololarını çalabileceğiniz seviyeye gelebilirsiniz.

Bornova
₺50/saat
Buket
İlk ders ücretsiz!

Yetişkin veya çocuk her yaştan her dilden insana müzik eğitimi veriyorum. müzik evrenseldir

şayet eksikse başta nota eğitimi ile beraber öğrecninin isteğine göre ve müzik kültürüne göre derslerimiz şekilleniyor böylece öğrencininde öğretmeninde zevk alacağı dersler yapıyoruz

Bandırma
₺40/saat
Çingiz
İlk ders ücretsiz!

Basit yoldan gitar dersi, gitar mı çalmak istiyorsun? Kap gitarını gel bana ev ortamında basit dilde en kolay şekilde gitar çalmanın yolları bende

Dersleri normal kurslardaki gibi sıkıcı şekilde geçmem yok parmak alıştırması yok ısınma hareketleri falan filan yok direk akorlardan notalardan girip birkaç günde şarkı çalmaya başlayacağız

Bolu Merkez
₺45/saat
Melike
İlk ders ücretsiz!

Konservatuar mezunundan özel gitar dersleri. Aktif olarak bireysel ve grup öğrencilerine öğretmenlik yapmaktayım.

Derslerimi en temel eğitimden başlatarak, seviye seviye atlayarak işliyorum. Öğrencilerimin isteği doğrultusunda derslerimi şekillendiriyorum. Klasik eğitim almak isteyen öğrencilerimin dersleri ile pop gitar eğitimi almak isteyen öğrencilerimin ders müfredatlarını ayrı ayrı hazırlıyorum. Gitar ile beraber temel nota eğitimi de öğrencilerime mutlaka gösteriyorum.

Beylikdüzü
₺40/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Gitar çalmayı kendi kendime çalışarak öğrendim. Tamamen isteğe bağlı. Öğrenmek isteyenin bu işi sonunda başaracağına inanıyorum. Ben bile yaptıysam sizde yaparsınız :) Gitar benim hayatım diyorsanız h

Derslerimi kendi öğrendiğim kolay metodla geçiyorum. Her yaş grupuna ders vere bilirim. Günde en az 2saatinizi ayırmanız lazım. Öğrenmek istiyorsanız Gitar hayatınızın bir parçası olmalı.

₺25/saat
Hüdanur
İlk ders ücretsiz!

Denizli merkezden Yeni başlayanlar için kolay gitar dersleri. Gitar öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Müziğin kurallarla değil, hissedilerek öğrenilen bir şey olduğuna inanıyorum. Nota okumakta zorlanan bireylere en verimli dersi, hissederek vereceğime inanıyorum.

Kastamonu Merkez
₺60/saat
Melodi müzik
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli müzik öğretmenlerinden bire bir her seviyeye uygun dersler. Yeteneğinizi beraber keşfedelim.

Derslerimizin hepsi birebir ve kişiye özel olduğu için kişinin yetenek ve algı düzeyine göre ders işleyiş şekli bir hayli değişiklik gösterebiliyor. Derslerimiz okul öncesinden başlayıp her yaşa uygun olabiliyor. Ders süresince önce öğrencinin hafta boyu yaptığı çalışmalar dinleniyor ve ardından eğer varsa eksikler giderilip düzeyine göre bir ilerleyiş sağlanıyor.

Manavgat
₺40/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Manavgat'ta üniversite öğrencisinden başlangıç ve orta seviye için gitar dersi (klasik - akustik)

Derslerde biraz not alıp bol bol egzersiz yapacağız Öğrenilecekleri sıralayıp haftalara bölerek konular işleyeceğiz Bir konuyu tam olarak anlamadan diğerine geçmeyeceğiz Müzik evrenseldir ve yaş gibi kısıtlama ile kısıtlanamaz, her yaştan insana ders verilir Ben fazla monotonluğu sevmediğimden derslerin sakin ve sıkıcı geçmesi bana göre değil eğlenerek ve öğrenerek d

Altınordu
₺20/saat
Özlem
İlk ders ücretsiz!

Özel bir lisede hemşirelik okuyorum son sınıf 10 senedir gitar caliyorum b

Dersleri ilk anlatırım sonra yazar veya yazdırırım onu bir notayı becerene kadar uğraşırım sıkılırsa dinleniriz arada gitar calarim öyle

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Gitar dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır