Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Gitar özel dersleri

Tüm Türkiye'de 301 öğretmen sizi bekliyor.

gitar özel dersi seçeneklerimiz

Ataşehir
₺100/saat
Ekrem
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli gitaristten, eğlenceli, kisa sürede ve verimli bir şekilde öğrenilecek gitar dersleri

ne kadar bilirseniz de, temel en önemli faktördür. başkalarını dinlemeden belirli yöntemlere bağlı kalmadan önce hissederek, sonra ne istediğini bilerek yola devam edeceğimizi belirtmek isterim. önce ne istediğinizi öğrenmemiz gerek? sahilde akdeniz akşamları mı çalınacak yoksa sahnede metallica mı? önce bunun kararını verip derslerimize o şekilde yön vereceğiz.

Sarıyer
₺150/saat
Onur
İlk ders ücretsiz!

Gitar eğitmi. bireysel dersler. Klasık gitar ve müzik eğitmi.Online ders imkanı ile.

İtalya ve Fransa’da bazı gitar metodlarına rastlanır. 18. Yüzyılın sonunda IV. Şarl’ın himayesinde birçok gitarcı yetişir. Gelmiş geçmiş en büyük gitar ustalarından birinin Niccolo Paganini olduğu söylenir. Bu çalgıyı kemanı kadar ustalıkla çalmasının yanı sıra, yapıtlarını bestelerken dizinin üzerinden hiç eksik etmediğinden söz edilir.

Seyhan
₺35/saat
Cem
İlk ders ücretsiz!

Adana içi her yaşta öğrenciye bireysel pratik ve teknik gitar dersleri verilir

Dersleri müzik teorisinden daha çok müzik kulağına yönelik veriyorum. Derslere başlamadan önce öğrenciye kulağının yatkınlığını anlamak için bir test yapıyorum ve bu testin sonucunda öğrencinin müzik kulağı yatkınsa derslere başlıyoruz.

Ataşehir
₺50/saat
Enes
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Grup kurucusu ,Gitar, Solist Müziğe başlangıç için gitar ve şan dersleri verilir

Derslerimi yeni başlayanlar için verebilirim gitara yemek atmanın daha önemli olduğunu düşünüyorum daha önemlisi müziği sevdirip can sıktırmadan bu işi yapmak

Büyükçekmece
₺50/saat
Taylan
İlk ders ücretsiz!
Bornova
₺75/saat
Burcu
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği bölümünden mezun gitar dersleri verilir

Gitar dersleri ; sadece kişiye özel şekilde birebir veya 2’li gruplar halinde yapılabilir. İster hobi amaçlı, ister konservatuvara hazırlık için olsun. Kişilerin taleplerine ve yetenek düzeylerine göre özel program uygulanır. Klasik gitar metodu kullanılır. Öğrenci, gitarı sevmenin dışında, kendisini sabır gerektiren zor bir maratonun beklediğini kabul etmek zorundadır.

Konak
₺25/saat
Volkan
İlk ders ücretsiz!

10 yıllık gitaristten ağırlıklı olarak başlangıç ve orta seviye için gitar dersi

Genelde haftada 1 yada 1+1 şeklinde dersler veririm.1+1 dersleri etüt yapmak için yardım isteyen öğrencilerim ile gerçekleştirdik.

Isparta Merkez
₺20/saat
Yunus
İlk ders ücretsiz!

Gitar dersleri;istediğiniz tarzda gitar eğitimi ve aynı zamanda temel müzik teorisi öğrenimi

derslerimde günlük egzersizler haftalık ödevler ve ders sonlarında anket durum değerlendirmesi gelecek planlaması günlük haftalık aylık hedefler ve hedefler doğrultusunda atılacak adımları önceden öğrenci veya öğrencilerimizle planlayım sistemle bir çalışma programı ile ilerliyorum.

Etimesgut
₺60/saat
Ataberk
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Müzik ve güzel sanatlar üniversitesi gitar bölümü öğrencisinden özel ders pop gitar veya klasik gitar seçim haklarınız vardır.

Derslerimi öğrencimle bire bir temas halinde kendimi yücelterek değil öğrencimi yücelterek işlerim en kısa zamanda en uzun yolu alacağını garanti ederim.

Sancaktepe
₺50/saat
Hakan
İlk ders ücretsiz!

Müziği hobi olarak yapan biriyim. Bağlama Gitar ve Ney çalabiliyorum. Bağlama ve Gitar Başlangıç Eğitimi.

Bağlama çalmayı kursta öğrendim. Kursta aldığım eğitimler nasıl ise aynı şekilde ders işlemeyi düşünüyorum. Bağlama çalmayı kursta öğrendim. Kursta aldığım eğitimler nasıl ise aynı şekilde ders işlemeyi düşünüyorum. Bağlama çalmayı kursta öğrendim. Kursta aldığım eğitimler nasıl ise aynı şekilde ders işlemeyi düşünüyorum.

₺100/saat
Özgür
İlk ders ücretsiz!

Gitar & Gitar Anfileri - Elektronik Müzik & Logic Giriş seviyesi dersleri . Konser Repertuarları konularında toplu veya özel ders.

Dersleri ilgi alanınız üzerine yaparım. Klasik bir ders anlayışım yok sizlerin gelişmek istediği konu üzerine yoğunlaşırım...Öğrencilerimin sahne deneyimine önem veririm kendi gruplarında veya yılda en az 1 kez benim organizasyonlarımda sahne almasını sağlarım.

Karşıyaka
₺100/saat
Gürkan
İlk ders ücretsiz!

Izmir içerisin de müzik öğretmeninden gitar piyano ve bağlama özel eğitim dersleri

DERSLERİMDE UYGULAMA YAPMADAN ÖNCE TEORİK VE BİLGİ ÖLÇÜMÜ YAPARAK ENSTRUMANI DAHA KOLAY ÇALABİLMEK İÇİN GEREKLİ ÖN BİLGİYİ VERİRİM. DAHA SONRA ENSTRUMAN HAKKINDA TUTUŞ OTURUŞ VE UYGUN POZİSYONLAR İŞLENEREK ÖNCELİKLE ENTRUMANI TANIMA KISMINI BİTİRİRİZ. VE TAMAMEN BU KONULARDAN GEÇTİKTEN SONRA ARTIK ENSTRUMAN ÇALABİLİRİZ..

Menemen
₺80/saat
Fatih
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

16 Yıllık Jazz ve Blues Gitaristi Olarak Yeni Başlayanlara Elektro ve Klasik Gitar Dersleri Veriyorum

Sizi hızlandıracak ve derslerin sıkıcı geçmesini önleyecek çeşitli püf noktalar veriyorum. Gerek yüzyüze gerek internet ve bilgisayar ortamında başlangıç seviyesinde kalıcı bir gitar eğitimi alacaksınız.

₺40/saat
Kemal
İlk ders ücretsiz!

10 Yıllık Gitaristten Birebir Özel Klasik, Akustik, Elektro ve Bass Gitar Dersler

Dersler işlenirken başlangıçta öğrenciyi sıkmayacak şekilde, enstrumandan soğutmayacak aksine hevesini arttıracak şekilde işlerim. Öğrencinin isteğine bağlı olarak egzersizlere ya da parça/şarkı odaklı ilerlerim.

Şişli
₺90/saat
Ergün
İlk ders ücretsiz!

Başlangıç, orta ve ileri seviye pop-rock elektro, akustik ve klasik gitar dersleri

Öğretim yöntemi olarak ilk etapta gitar kullandırmadan temel ölçü, ritm ve nota bilgisini aktarıyorum. Ardından öğrenilen bu bilgilerin gitar üzerine nasıl yerleştirilmesi gerektiğini anlatan basit fakat bilinen eserlerden örneklerle pekiştirme ve gitara geçiş yaptırıyorum. 1 ders saatinde sadece işlenmesi gereken konulara konsantre olunmasını sağlıyorum.

Yenimahalle
₺40/saat
Fatih kürşat
İlk ders ücretsiz!

12 yıllık elektro gitaristten elektro ve klasik gitar dersi. Teknik ve armoni bilgisi konusunda destek ve eğitim. Ankara

Derslerimi işin mantığı ve duygusuna yönelik işlerim. İşin matematiğinden önce mantığı ve realitesi önemlidir. Dersleri eğlence ve sohbet havasında öğrenilen bilginin ne anlama geldiğini anlatarak işlerim. Müzik, dersten önce bir duyguyu ifade etmeye yarayan bir dildir. O nedenle önce hissedip sonra hissedileni yazıya ve sese dönüştürmenin yollarını anlatıyorum.

Edirne Merkez
₺50/saat
Qamil
İlk ders ücretsiz!

Altı yıldır hobi olarak gitar çalıyorum başlangıç seviyeler için Edirne'de gitar kursu verilir

Birkaç akor eşliğinde direk şarkı öğreterek çaldırmayı seviyorum hem çalan kişi daha istekli oluyor hem de dersler daha zevkli geçiyor.

Buca
₺50/saat
Ahmet can
İlk ders ücretsiz!

Inşaat mühendisliği öğrencisinden solo ve ritim gitar dersleri temel armoni bilgileri ve improvize çalışmaları

Öncelikle sıkıcı parmak egzersizleri akor basışları ve majör ve minor akorların oluşma mantığıyla başlanır. Daha sonra Türkçe pop ve rock basit parçalar üzerinden belli başlı ritimlerle ilk melodiler çalınır. Daha sonra isteğe göre solo derslerine geçilir temel solo gitar eğitimi verilir, Jimmy page Jimi Hendrix David Gilmour vb.

Konyaaltı
₺40/saat
Ümit
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tıp fakültesi 3.sınıf öğrencisi 6 yıldır Gitar çalıyor Antalya'da yaşıyor konser ve sahne deneyimi var aktif müzik yapıyor

Anlatmayı öğretmeyi seviyorum diyaloğun ve aktif öğrenmenin önemli olduğunun farkındayım genelde de konuşkan iyi iletişim kurabilen biriyim genelde de sakin ve rahat biriyimdir Daha önce de ders vermiştim hem gitar hem okul için faydalı olduğunu düşünüyorum

Karacabey
₺40/saat
Volkan
İlk ders ücretsiz!

Yaklaşık 12 yıldır akustik, klasik ve elektro gitar çalmaktayım. Öğrencilerin çalışabilecekleri stüdyom, ve her türlü ekipmanım mevcuttur.

Dersler bireysel olarak öğrencinin istediği tarza göre işlenecektir. Gerekli ev ödevleri verilecek, öğrencinin seviyesi sürekli olarak takip edilecek. Gitar eğitiminin yanında temel müzik dersleri, nota eğitimi gibi yararlı yardımcı eğitimler de verilecektir.

₺80/saat
Mert
İlk ders ücretsiz!

Bende müzikle iç içe olmak istiyorum diyenler için her yaş grubuna özel gitar dersleri

Hem teorik hem pratik olarak derslerimi işliyorum.Sevdiğiniz müzik tarzları doğrultusunda ilerletmeye çalışıyorum.Akorla şarkı çalma solo çalma klasik şarkılar çalma birlikte ilerletiyorum sıkılmamanız açısından.Nota bilgisi nota okuma istediğiniz doğrultusunda öğretiyorum.Verdiğim ödevlerin uygulanması doğrultusunda bir sonraki adıma geçiyorum.

₺45/saat
Barış
İlk ders ücretsiz!

Bandırma ve Erdek'te gitar dersleri veriyorum.Tercihinize göre bireysel veya birkaç kişilik gruplar halinde derslere başlayabilirsiniz. Detaylar için iletişime geçiniz lütfen..

Dersler kişinin seviyesine göre bir başlangıç oluşturur.Örneğin yeni başlayanlarda ilk dersleri temel bilgiler, enstrüman üzerindeki yabancılığın giderilmesi ve hakimiyet kazanabilmesine yönelik pratikler önceliklidir.Ayrıca kişinin yönelmek istediği tarz,temel pratiklerden sonra yön belirleyici olmaktadır.

Ordu
₺20/saat
Alptuğ buğra
İlk ders ücretsiz!

Kocaeli üniversitesi öğrencisiyim orduda yaşıyorum boş zamanım var uygun gitar dersi veriyorum

Çoğu gitar müzik kurslarında öğrenciyi oyalarlar ve yavaş öğretirler nedeni daha fazla ay gelsin ve daha fazla para kazanayım düşüncesi var bu yüzden öğrenci gitardan soğuyor ve bırakıyor ben direk gitarın mantığını göstereceğim için 3 4 ayda öğrencinin çalışmasına göre değişibilir öğretmeyi planlıyorum :)

Kartal
₺50/saat
Uğur
İlk ders ücretsiz!

Üniversite öğrencisinden temel müzik teorileri eğitimi ve klasik ve elektro gitar dersleri

Daha önceki derslerimi öğrencinin evinde verdim. Derslerim genelde lise ilk ve ortaokul öğrencilerine 1er saatlik dersler şeklinde olur. Derse parmak ezgersizleri ve temel teorileri öğrenerek başlar ve öğrencinin istediği müzik türünde ilerleriz.

Çankaya
₺40/saat
Yağız
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

12 yıllık, yarışma birincisi gitarist öğrenciden özel elektro, akustik, pop gitar dersi

Derslerimde müzik teorisinden çok gitar tekniğine yönelik bir eğitime odaklıyım. Rock, blues, jazz, pop ve metal türevlerine yönelik dersler vermekteyim.

Çankaya
₺55/saat
Görkem
İlk ders ücretsiz!

Odtü öğrencisi tarafindan g i t a r eğitimi (elektro,klasik,akustik) /ankara

Sıfırdan başlayanlar için derslerime öncelikle teknik bilgiyi ve gitar hakimiyetini oturtarak başlarım. Benim için müziğin matematiğini kavratmak ve tekniği sağlam temellere atmak önemlidir. Tabi bu, öğrencinin hevesini kırmadan, dersi sıkıcılaştırmadan olur. Aynı zamanda şarkılar çalmayı öğretirken, geliştirici egzersizler de uygularım.

₺60/saat
Ömer faruk
İlk ders ücretsiz!

8 Senedir Gitar Çalıyorum Armoni Ve Teknik Konulara Hakimim İstanbul'da Ders Veriyorum

İki durum söz konusu,yeni başlayan öğrenciler de derslere gitar çalmanın en basit konuları olan tel atlama penalama teknikleri ile aynı zamanda müzik dilini anlamaları için armoni ve nota da öğretiyorum.

Manavgat
₺40/saat
Kadircan
İlk ders ücretsiz!

12 yıldır gitar çalışıyorum söz yazarlığı, beste yapıyorum bildigim herseyi ögretmeyi hedefliyorum

Dersleri bastan tutuş tan tablar , akorlar , ritim olmaknuzere başlar kolay parcalarla eğitimin seyrine devam ederim anlagana kadar devam ederim

İzmit
₺80/saat
Eren
İlk ders ücretsiz!

10 yıllık müzik hayatım boyunca bir çok sahne ve eğitmenlik deneyimim olmuştur. Bunlardan en özel olanları ise özel çocuklarla ve yetişkin bireylere engelsiz bir şekilde engelleri aşıp güzel sonuçlar

Birebir derslerde, nota, türk ve batı müziği hakkında genel terimler. Başlangıç olarak akor nedir nasıl oluşur ve temel akorların gitar üstünde pozisyonu.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Gitar dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır