Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Gitar özel dersleri

Tüm Türkiye'de 158 öğretmen sizi bekliyor.

gitar özel dersi seçeneklerimiz

Kartal
₺50/saat
Uğur
İlk ders ücretsiz!

Üniversite öğrencisinden temel müzik teorileri eğitimi ve klasik ve elektro gitar dersleri

Daha önceki derslerimi öğrencinin evinde verdim. Derslerim genelde lise ilk ve ortaokul öğrencilerine 1er saatlik dersler şeklinde olur. Derse parmak ezgersizleri ve temel teorileri öğrenerek başlar ve öğrencinin istediği müzik türünde ilerleriz.

Muratpaşa
₺30/saat
Oğulcan
İlk ders ücretsiz!

8 senelik deneyimle başlangıç ve orta seviyede pratik ve anlaşılır gitar dersleri.

Gitar hakkında bilgiler verip öğretmenin yanı sıra (başlangıç seviyesini aştıktan sonra) ben olmadan da teknoloji ve internetin yardımıyla da bu becerilerini nasıl geliştirebileceklerini göstermeye çalışırım. Teknoloji çağında bilgiye ulaşım çok kolay fakat doğru bilgiye nasıl ve nereden ulaşılacağı insanların kafasında soru işareti.

Çankaya
₺40/saat
Yağız
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

12 yıllık, yarışma birincisi gitarist öğrenciden özel elektro, akustik, pop gitar dersi

Derslerimde müzik teorisinden çok gitar tekniğine yönelik bir eğitime odaklıyım. Rock, blues, jazz, pop ve metal türevlerine yönelik dersler vermekteyim.

Pamukkale
₺40/saat
Anıl
İlk ders ücretsiz!

10 Yıllık Gitaristten uygun fiyata gitar dersleri sizde kısa sürede etkili şekilde öğrenmek için lütfen iletişime geçin

Dersler en temelden ileri seviyeye kadar herkese hitap etmektedir. Notalı bir şekilde 0 dan sizi sahne yapacak hale getirebilirim tabiki sizin çalışma azminizle doğru orantılı olarak ilerler fakat piyasadaki bir çok kurs ve kişi daha fazla para kazanmak için yavaş göstermektedir.

Çankaya
₺55/saat
Görkem
İlk ders ücretsiz!

Odtü öğrencisi tarafindan g i t a r eğitimi (elektro,klasik,akustik) /ankara

Sıfırdan başlayanlar için derslerime öncelikle teknik bilgiyi ve gitar hakimiyetini oturtarak başlarım. Benim için müziğin matematiğini kavratmak ve tekniği sağlam temellere atmak önemlidir. Tabi bu, öğrencinin hevesini kırmadan, dersi sıkıcılaştırmadan olur. Aynı zamanda şarkılar çalmayı öğretirken, geliştirici egzersizler de uygularım.

Görükle Sakarya Mahallesi
₺80/saat
Nida
İlk ders ücretsiz!

Müzik öğretmenligi bolumunde okumaktayim 3 tane enstruman calip ders veriyorum gitar piyano yan flut

ilk once nota ogretirim. gitar ilk once butun telleri ogretip sonra notalae ve sonra akorla ritimi ogretirim. piyanoda sag el sol el ve sonra ikisini birlestirerek calmayi ogretirim. yan flutte ise ilk once nota okumayi daha sonrasinda calmasini ogretiri.

₺60/saat
Ömer faruk
İlk ders ücretsiz!

8 Senedir Gitar Çalıyorum Armoni Ve Teknik Konulara Hakimim İstanbul'da Ders Veriyorum

İki durum söz konusu,yeni başlayan öğrenciler de derslere gitar çalmanın en basit konuları olan tel atlama penalama teknikleri ile aynı zamanda müzik dilini anlamaları için armoni ve nota da öğretiyorum.

Altındağ
₺60/saat
Yasin
İlk ders ücretsiz!

Konservatuvar mezunu 6 sene deneyimli gitaristten gitar dersi. Bireysel ve grup dersleri.

Derslerimi sizin rahat edeceğiniz yerde ve her konuya özen duyacağınız şekilde işlerim. 2 3 haftalık bir süreçte bir çok konunun üzerinden geçmiş olup gitarın en önemli konularını öğrenmiş olacaksınız.

₺70/saat
Akif
İlk ders ücretsiz!

Pratik odaklı tüm gitar türlerinde uygulanabilen başlangıç ve orta seviyeye yönelik gitar kursu

Dersler teller ve klavye üzerindeki notaların öğretilmesinden ve basit kısa parçalardan başlayarak istenilen şarkıların çalınmasına doğru belirli tekniklerle ilerler.

Altıeylül
₺30/saat
Kaan
İlk ders ücretsiz!

Balıkesirde üniversite öğrencisinden orta seviye özel gitar dersi. tab ve nota eğitimi

derslerimde parmak antrenmanları ile başlayıp popüler şarkıların nasıl çalınacağını öğretirim.

Avcılar
₺75/saat
Kaan
İlk ders ücretsiz!

12 Yıldır Gitar Çalan ve sahne almış İstanbul Üniversitesi öğrencisinden klasik/akustik gitar dersi verilir.

Gitar öğrenecek bir kişi için en önemli hususlardan birinin şevkinin kırılmaması olarak görüyorum.Bu yüzden öğrenilmesi gereken şekille beraber öğrenecek kişinin istekleriyle harmanlarsak daha güzel bir sonuç elde edileceğine inanıyorum.

Güngören
₺70/saat
Baki
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencisiyim, yeni başlayanlara ve önceden başlayıp ilerletmek isteyenlere gitar dersi

Derslerimde öncelikle öğrencimin hayalinde bir harita çizerim. Ne yapmaya çalıştığımızı, o derste ona ne vereceğimi önceden söylerim. Sonra teknikleri beraber öğrenip öğrencime ödevler veririm. Gitar öğretirken genel olarak çok sevdiğim bir ustanın kitabını ders kitabı olarak takip ederim.

Karabağlar
₺35/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Kendi kendine gitar çalmayı öğrenen bir eğitmenden temel gitar tersleri. Ezberle değil geliştirerek öğrenin. Balık vermeyeceğim, balık tutmayı öğreteceğim. :)

Dersler katı kurallar üzerine işlenmez. Önce müzik aleti ile tanışılır, ne tepkiler verirsen nasıl tepkiler alacağını öğrenirsin ve boom tamamdır.

₺45/saat
Mert cem
İlk ders ücretsiz!

İstanbul'da bütçenizi zorlamayacak ve kaliteli bir eğitim, 3 ayda çoğu şarkıyı çalacaksınız!

Dersler haftada 2, ayda 8 saat olarak işlenir, öğrenciye ne kadar çok şey alabiliyorsa verilir, nota, akor, armoni, ritim öğretilir.

Maltepe
₺50/saat
Oğuzhan
İlk ders ücretsiz!

20 yaşındayım Elektro - Bass - Akustik - Klasik gitar dersleri İstanbul Anadolu'dan - Oğuzhan Ervural

Öğrenci benim anlatmaya istekli olduğum kadar anlamaya istekli olmalıdır , sanatın her türlüsü büyük sabır ve pratik gerektiren şeylerdir unutmayın iyi bir sonuç ancak iyi bir çalışma ile elde edilir..

Buca
₺50/saat
Caner
İlk ders ücretsiz!

12 yıllık tecrübeyle Müzik , Enstrüman , Uygulama eğitimi , Temel Ritim Becerisi eğitimi bireysel ve grup çalışması hizmetini sunmaktayım.

Dersler : Tanışma ve Seviye Tespiti İstenilen eğitim planını belirleme ve bilgilendirme Teori ve Uygulama Eğitimlerine giriş şeklinde işlenmektedir. Teori ve Uygulamada paralel şekilde ilerlemeyi tercih ediyorum. Dersler 8 yaşından büyük tüm bireyler için uygundur.

Malatya
₺60/saat
Engin
İlk ders ücretsiz!
₺50/saat
Soner
İlk ders ücretsiz!

Batı müziği ağırlıklı gitar dersi orta seviyede nota dersi birebir özel ders

Giriş gelişme sonuç olarak düşünüyorum ilk başta enstrüman i tanımaktan yanayım sonrasında giriş şarkıları ile parmak egzersizleri olarak devam etmekten yanayım

₺35/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

6 yıldır bağımlısı olarak yaptığım bu işi sizlere de en kısa sürede öğretmek isterim. Herkesi bekliyorum müzik yapmak bakış açınızı değiştirir ve eğer çok isterseniz herşey mümkün.

Derslerimizi sıkmadan ve en hızlı şekilde öğretmeyi hedeflerim. Bu işi severek yapmanız her zamn ön plandadır. Bildiklerimi tümüyle aktarmayı ve müziğe bir gitarist daha kazandırmayı çok isterim.

Fatih
₺60/saat
Nuri
İlk ders ücretsiz!

Gerçekten gitar öğrenmek isteyen ve müzik yapmak isteyenler için üniversite öğrencisinden ders

Dersler tamamen öğrencinin çalışma, anlama ve yetenekleri üzerinden devam edecek, kendi egzersizlerim ve birçok profesyonel gitaristin egzersizleri ile destek sağlanacak

Niğde
₺30/saat
Faruk
İlk ders ücretsiz!
₺35/saat
Mehmet kaan
İlk ders ücretsiz!

Üniversite öğrencisinden Uygun Fiyatlı Hızlandırılmış Paradan ziyade zaman odaklı gitar kursu verilir

dersler ön egzersiz ve ardından pratik hızlandırılmış çalışmalarla devam eder.

Mudanya
₺60/saat
Derya
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hukuk fakültesi öğrencisinden Bursa Genlikte uygun fiyata gitar dersleri verilir , öğrenme garantilidir

Başlangıçta gitar tutuş ve boş tellerin notalarına daha sonra akorlara ve sonra da şarkılara geçeceğim , Gemlikteyim . . . .

İslahiye
₺20/saat
Ayhan emre
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Gitar mı çalmak istiyorsunuz ? Yoksa zaten çalıyor ve kendinizi geliştirmek mi istiyorsunuz ? O zaman doğru yerdesiniz :-)

Derslerimi genelde gitar üzerinde uygulamalı olarak gerçekleştiririm. Arada çok kısa notlar aldırırım. Ezberci değil mantığını kavrayarak anlatırım. Derslerime sıcak ve güleryüzlü bir sohbetle başlarım.

Güngören
₺50/saat
Sefa
İlk ders ücretsiz!

Başlangıç ve orta seviye için özel gitar dersi verilir mü müzik öğretmenliğine hazırlanıyorum

Derslerimi öğrencinin moduna göre işlemeye çalışırım. Ödev olarak onun da sevdiği ya da sevebileceğini düşündüğüm parçalar veririm. Parça üzerinden teori öğretirim bu şekilde öğrenci hem repertuar yaptığı için ilerlediğini görecek hem de teorik bilgiyi de parçayla birlikte uygulamalı göstermiş olurum. Derslerimi öğrencimin (uygunsa) evinde yaparım.

Tepebaşı
₺50/saat
Emre
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Eskişehir’de gitar çalmayı öğrenmek ve duyum yeteneklerini geliştirmek isteyen herkese duyrulur. Sadece gitar çalmak değil müzik ufkunu genişletmek isteyen herkesi beklerim.

Derslerimi öğrencinin karakterine göre ve öğrenme kapesitesinin ne şekilde olduğuna dayalı bir şekilde değişken olarak işlerim. Genel bir ders işleyiş şekli yoktur.

Çukurova
₺25/saat
Onur
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yaklaşık 10 yıldır müzikle ilişkim var gerçekten öğrenmek istiyen öğrenciler arıyorum her şey para değil

Derslerimde öncelik öğrenme öğrenme yeteneğidir ben bunu yapamam tarzı degilde ben bu neki bu yapacaklarimin yanında hiç bir şey tarzında işlerim

Esenler
₺50/saat
Tahir
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel gruplar da yıllar ca çalışmış deneyimli solist ve gitarist müzisyen den ilk orta - ve ileri seviye gitar ve şarkı okuma eğitimleri

Dersler nota bilgisi ile başlar metronom ve gitar vs vokal metod ları ile deman ve etüt üzerine çalışmalar ile devam edilir

Üsküdar
₺150/saat
Mehmet ali
İlk ders ücretsiz!

GİTAR DERSİ VERİLİR Hızlı bir şekilde gitar çalmayı öğrenin. İstediğiniz şarkıyı çalmak artık çok kolay.

Öğrencilerin seviyesine göre ders saati belirlenir. Her derste parmak egzersizlerinden sonra akorlar ve ritimler üzerinden yoğun bir çalışma gerçekleştirilerek öğrencinin bir önce şarkı çalması hedeflenir.

Şanlıurfa
₺30/saat
Mazlum
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İnşaat mühendisliği öğrencisiyim müzikle yakından ilgiliyim gitar çalarım size yardımcı olurum .

Webcam üzerinde işlemek isterim genelde gerekli olan tüm koşulları göz önüne alarak iyi bir eğitim vereceğimi düşünüyorum saygılar ve sevgiler.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Gitar dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır