Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Fransızca duyduğunu anlama özel dersleri

Tüm Türkiye'de 22 öğretmen sizi bekliyor.

fransızca duyduğunu anlama özel dersi seçeneklerimiz

Bakırköy
₺75/saat
Olivya
İlk ders ücretsiz!

Fransız Lisesi Mezunu Üniversite öğrencisinden ilkokul ve ortaokul seviyesinde özel ders verilir

Öğrenci odaklı öğretme teknikleri kullanıyorum.Her öğrenci bir birey ve her birinin farklı öğrenme teknikleri olduğuna inanıyorum.Bu yüzden genelde ilk derslerde biraz gözlem yapıyorum ,ardından öğrencinin görsel mi işitsel öğelere mi daha yatkın olduğuna bakıp buna göre ders içeriklerini hazırlıyorum.Dersler genelde aktif ve sürükleyici geçer.

Beylikdüzü
₺50/saat
Nur tuğçe
İlk ders ücretsiz!

Fransızca öğretmenliği öğrencisinden Bursa'da veya İstanbul'da anaokulu,ortaokul veya lise seviyesinde Fransızca bireysel ders verilir.

Öğrencilerime öncelikle konuyu açıklayarak anlatırım, bilmediği kelimeleri örneklerle açıklarım ya da doğrudan anlamını vererek bir örnek içerisinde gösteririm,dinleme aktiviteleri bol bol yaptırarak kelimelerin telaffuzlarına kulak aşinalığı olmasını sağlarım.Her seviyede, basitten karmaşığa doğru bir yol izlerim ve seviyeye göre anlatılacak konuları belirlerim.

Şişli
₺85/saat
Laura
İlk ders ücretsiz!

Fransızca ana dili ve insan bilimleri bölümünden mezun olan tecrübeli bir ögretmen fransızca dersi veriyor.

Her yaş ve her seviye ders vermekteyim. Öğrencilerinin seviyesine uymaktayım. Başarı odaklı, sabırlı ve detaycı bir öğretmenim. Ileri seviye dersler için fransiz çağdaş edebi eserleri ve basından (radiyo yayınları, makaleler vb.) örnekler üzerinden konuşma-yazma dersini hazirlamaktayım. Temel düzeydeki öğrenciler için dersler fransızca ve türkçede verebilirim.

Osmangazi
₺100/saat
Heva
İlk ders ücretsiz!

Francophone ile Fransızca dersleri! Ana dilim Fransızca 25 yaşıma kadar Fransa’da yaşadım

Öğrencinin isteklerine ayak uydururum. Öğretmenlik okuduğum için formasyon dersleri aldım ve öğretim methodlarını biliyorum. Öğrencinin kişiliğine göre uygun olan methode u kullanırım.

Çankaya
₺55/saat
Test
İlk ders ücretsiz!

Fransızca Mütercim Tercümandan ilk okul ve lise seviyesinde özel fransızca dersleri .

Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test

Sarıyer
₺60/saat
Mirac
İlk ders ücretsiz!

Saint joseph fransız lisesi mezunundan fransızca dersi verilir,okul ve delf sınavına hazırlanır.

genelde ülkenin kültürüne dair bir tema seçip ,dil bilgisi kuralları ,sözcük ve konuşma becerilerini temanın hikayesiyle işlerim böylece ülkeye dair bilgi edinip dili pekiştirmiş oluyoruz .Saint Josephtede dersler bu şekilde işlenir.1 ders saatinin 45 dakikası yoğun tempolu geçer 15 dakika konuşma pratik müzik dinleme şeklinde geçer .

₺60/saat
Dudu
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Fransız dili ve edebiyatı mezunundan Fransızca konuşma dinleme ve gramer dersleri..

Derslerim yüzyüze yabancı dilde konuşma ağırlıklı gerektiğinde gramer anlatılır. Gereksiz dil bilgisi verilmez.

₺100/saat
Nurdan
İlk ders ücretsiz!

Eskisehirde ilk okul ve orta okul seviyesinde ana dili fransizca olan kisi tarafindan fransizca ders verilmektedir

Öncelikle ögrencilerimin fransızcayı ne kadar bildiklerini test etmekle başlanır ondan sonra ogrencinin seviyesine göre yazma-dinleme-konusma şeklinde dersler ilerlemektedir.

İstanbul
₺80/saat
Aynur
İlk ders ücretsiz!

En güzel Fransızca anadili olarak bilen bir insandan öğrenilir. Ben yardımcı olabilirim :)

Seviyelere göre değişmekte olup bir çok yöntem vardır. Dinleme ve okuma bilhassa. Ders sonraları da çalışmak için etkinlikler her zaman veririm.

Beşiktaş
₺85/saat
Mete
İlk ders ücretsiz!

Anadili Fransızca olan Galatasaray Üniversite öğrencisiyle eksiklerinizi (okuma, yazma, dinleme) kapatmaya ne dersiniz?

Öncelikle her kişinin durumuna göre dersler tasarlanmalıdır ama genel anlamda: Okumada bir sorunu olan biriyle birçok kaynaktan yararlanarak (haber, hikaye, eleştiri, vs.) basit metinlerden zor metinlere doğru geçiş yapılır. Kelime hazinesi genişletilir. Yazmakta zorlanan biriyle yazdıkları hakkında değerlendirme yapılır ve sonrasında düzeltilir.

₺55/saat
Yagmur
İlk ders ücretsiz!
₺60/saat
Hasret
İlk ders ücretsiz!

Fransızca öğretmeni olarak,en kolay Fransızca öğrenme yolunu buldum. Sizinle paylaşabilirim isterseniz

Ders işleme yöntemim genel olarak faydacılık felsefine dayanır. Güncel olarak konuşmak İçin gerekli bilgileri veriyorum.

İzmir
₺60/saat
Dilara
İlk ders ücretsiz!

Fransızca Öğretmeniyim özel Fransızca dersi veriyorum (her seviyeye ve istenen alana uygun)

Derslerimi bire bire ya da gruplar halinde işlerim. Yaş gruplarına göre materyal, oyun, hikaye, video vb araçlardan ve çeşitli internet sitelerinden faydalanırım.

₺100/saat
Maral
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli bayan fransızca öğretmeninden her yaşta öğrenciye ve gruplara özel ders verilir.

Derslerim çok zevkli eğlenceli şekilde işlerim. İlk derste kendimi tanıtıp öğrencileri tanımak amacıyla çeşitli aktivitelerle başlarım. Doğrudan öğrenme, iletişimsel yaklaşım ve eklektik ders işleme tekniklerini uygularım. Dili okuma , anlama, konuşma ve yazma becerilerini geliştirerek öğretirim. Çeşitli alıştırmalarla pekiştiririm.

₺100/saat
Gizem
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Izmirde ortaokul ve lise öğrencilerine eğlenceli ve aktif fransızca ve ingilizce dersleri

Derslerimi grammer üzerine işlerim. Derslerimde dinleme dersleri oldukça sık vardır. Dinleme ve dinlediğini anlama pratikleri yaparım.

Zonguldak Merkez
₺70/saat
Tiekoro
İlk ders ücretsiz!

3 dil bilen ( fransızca , ingilizce, türkçe) ve ayrıca Matematik bölümü mezunundan matematik ve dil dersleri.

her şeyden önce önğrencilerimin seviyesine göre işlerim derslerimi anlattığım dersi öğrencilere sevdirerek ( ders kapsamında hikayeler ve örneklerle hatta gerekirse ders kapsamında olmayan örneklerle ) yani kısacası her bir öğrencinin koylayca anlayabileceği şekilde anlatırım derslerimi .

Çankaya
₺55/saat
Ekin
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Fransız Dili ve Edebiyatı mezunundan Fransızca ve İngilizce dersleri

Derslerime öncelikle öğrenciyi tanıyarak, onun eksikliklerini belirleyerek ve nasıl bir method uygularsak çok daha başarılı ve kendinden emin olabileceğini çözümleyerek ilerletirim.

Yahşihan
₺45/saat
Şadiye
İlk ders ücretsiz!

İlk ders ücretsizdir, A1 den b2 duzeyine kadar herkese ders verebilirim , yada odev konusunda yardimci

Derslerimi sizin öncelikli olarak hangi alanda kendinizi geliştirmek istediğinize bağlı olarak işleyebilirim, okuma ile ilgili probleminiz var ise fonetik dersi vb gibi bir ilerleme yapabiliriz. Baştan itibaren öğrenmek isteyenler ilede güzel bi temel atabilirim.

Çankaya
₺30/saat
Öykü nehir
İlk ders ücretsiz!

Fransız Lisesi Mezunundan her Delf (A1,A2,B1,B2) düzeyi için geçme garantili ders verilir

Derslerimi Delf sınavlarına paralel olarak işliyorum. Kullandığım tüm materyaller Fransız Kültür Merkezi onaylıdır. Okullarında Fransızca gören öğrencilerim için okul materyallerinden de yararlanılabilir. Bunun dışında kendime ait çokça Fransızca sözlü ve yazılı kaynağım bulunmaktadır.

₺50/saat
Demet
İlk ders ücretsiz!

Fransızca öğretmeninden okuduğunu duyduğunu anlayabilme ve karşılık verebilmeyi öğrenmek için ders verilir

Dersleri genellikle örnekler üzerinde durarak işlerim karşımdakine önce işitsel ve daha sonrada görsel olarak konu anlatımımı yaparım görsel ve işitsel metodun herzaman en öğretici olduğunu düşünürüm

Şişli
₺35/saat
Doğukan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Fransız lisesi son sınıf öğrencisiyim , fransızca öğrenmek isteyenlere ozel veya grup dersi , sınavlara hazırlık dersleri verilir

Dersleri birebir verdiğim gibi , grup şeklinde de verebilmekteyim. Ilk tanışmada belirli bir program çizip ders alan öğrenciyle bir program çiziyoruz. Mobil ortamdan ödevlerle pekiştirme amaçlı çalışmalar yapıyorum. Okul ödevlerinde yapamadığı yerlerde yardım ediyorum. Bunun yanında fransızca konuşma pratiginde yardım ediyorum.

Strasbourg
₺131/saat
Natacha
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Uzmanlık Alanında Yabancı Dil Olarak Fransızca Profesörü Çocuklar ve İK deneyimleri ve iş yaratma

Sınıflarım, yaş ve seviye ne olursa olsun, Fransızca öğrenmek isteyen tüm insanlar içindir. Sana ve ihtiyacına adapte olacağım. İnsan Kaynakları Müdürü ve İşletme Müdürü olarak geçirdiğim geçmiş deneyimlerim, iş arama konusunda size yardımcı olmamı sağlayacak (CV, kapak mektubu, iş görüşmesi ...), ekip yönetimi ve /. veya iş yaratma.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm fransızca duyduğunu anlama derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size fransızca duyduğunu anlama öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Fransızca duyduğunu anlama dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır