Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

FLE- Français Langue Etrangère özel dersleri

Tüm Türkiye'de 46 öğretmen sizi bekliyor.

fle- français langue etrangère özel dersi seçeneklerimiz

İzmir
₺50/saat
Ayça
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Fransızca Öğretmenliği mezunundan, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar, her yaştan öğrenciye Fransızca dersleri.

Yaptığım derslere genelde bol bol görsel ve işitsel öğe eklerim. Mesela konuşmayı ve okumayı aynı anda geliştirmek için karaoke yapmak yontemlerimden biridir. Verdiğim bilgilerin ezberlenmesini değil 'öğrenilmesini' ve uzun süre akılda kalmasını hedeflerim. Okuma - Yazma - Konuşma ve gramer derslerini ayrı ayrı işlerim.

İstanbul
₺55/saat
Talar
İlk ders ücretsiz!

Fransızca öğretmenliği mezunundan yeni başlayacaklar ve başlangıç seviyesindekiler için fransızca eğitim verilir..

Öncelikle temel öğrenilmesi gerekenlerden başlarım. Mesela kendini tanıtma ve günlük yaşantıda bize yardımcı olacak bilgilerle dersime başlamayı tercih ederim. Daha sonra kelime bilgisi önemli olduğu için ona yoğunlaşırım. Kelimeler bilinmeden bir dili konuşmak mümkün değildir.:) Sonrasında da dilbilgisi konularına giriş yapılır. Unutmayın düzenli tekrar gerekir.

Nilüfer
₺100/saat
Emine
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli fle ogretmeninden delf a1-a2- b1-b2 ye 18 yildir haftasonu ozel ders

BIREBIR DERSLERDE ILETISIMSEL METOD KULLANARAK VE KISININ IHTIYACLARINA VE OGRENME STILLERINE GORE DERS ANLATIYORUM. GENEL KULTUR VE OGRENME YONTEKLERI HAFIZA TEKNIKLERI HAKKINDA VE YASAM KOCLUGU ILE DERSLERI ZENGINLESTIRIYORUM. SEVIYEYE UYGUN KITAPLAR ONERIYORUM. INTERNETTEN KULLANIMI HAKKINDA YONLENDIRMELER YAPIYORUM. ILKOGRETIM LISE VE YETISKINLERE KENDI EVLERINDE DERS VERIYORUM.

₺50/saat
Özlem
İlk ders ücretsiz!

Fransızca öğretmenliği son sınıf öğrencisinden Ankara ya da Karabük ilkokul öğrencilerine Fransızca dersi

Öncelikle öğrencileri derse ısındırmak amaçlı günlük sohbetler ile derse başlarım. Bir önceki hafta derste işlediğimiz konulara kısa bir değinip yeni konuya geçerim. Konuyu resim, video ve etkinliklerle daha da dikkat çekici hale getirip öğrencileri eğlendirerek konuyu öğretirim.

İzmit
₺50/saat
Abdessamed
İlk ders ücretsiz!

Ana dili konuşucusu ile profesyonel ve deneyimli bir şekilde Fransızca seviyenizi geliştirin.

Metodum; dilin kurallarına, telaffuzuna, yazılarına ve aynı zamanda günlük yaşamımızda kullandığımız ifadelere dayanmaktadır. Böylece iki ay içinde anlayabilecek, yazabilecek ve basit cümleler kurabilecek düzeye erişebileceklerdir. Öğrenciye görelik ders işleme metodu her zaman önceliğimdir.

Mezitli
₺100/saat
Beste helene
İlk ders ücretsiz!

Fransa'dan Türkiye'ye gelen Fransız bir öğrenciden her seviyede Fransızca dersi bireysel veya grup.Mersin de yaşıyorum.

Öncelikle eğlenceli olduğu için zamanın geçtiğini bile fark etmezsiniz.Kolay bir dil değil elbet ama hırslı ve istekli herkes Fransızcaya hakim olabilir. Kişiden kişiye ders işleme yöntemim değişir.

Samsun
₺50/saat
Fatih
İlk ders ücretsiz!

Fransızca dünyanın en güzel dili. Kolayca öğrenerek, eğlenerek, kısa sürede akıcı bir Fransızca için derslerime davet ediyorum.

Fransızcayı dört dil becerisini kullanarak tamamen Fransız kaynaklardan işliyorum. Dersleri %100 fransızca işliyorum. Seviyeye göre bu oran değisiklik gösterebiliyor. Konuşma ve duyduğunu anlama becerilerine daha fazla önem veriyorum.

₺85/saat
Tembellito
İlk ders ücretsiz!

Turizm Profesyonelleri için Fransız dili! Fransızca konuşmak aslında ayrıcalık ve gayet kolay!

- Dersleri sizin ihtiyacınız olan konular üzerinde kuracağım. Sizin için müsait zamanda ayarlayacağım ve size gerçek anlamda bu güzel dilde konuşmayı öğreteceğim! - Derslerim daha çok Turizm ve Hizmet profesyonellerine yönelik olacaktır. Ayrıca diğer meslek sahiplerine yönelik ders de ayarlaya bilirim.

₺100/saat
Ceren
İlk ders ücretsiz!

Fransa'da yaşamış yüksek lisanslı öğretmenden sıkılmadan, Fransızcayı sevdiren eğlenceli yollarla bu havalı dili öğrenin

Derslerimi eylemsel yaklaşım başta olmak üzere öğrencinin öğrenme şekli ve yeteneğine göre metot ve yaklaşımlar kullanarak işlerim. Şarkı, oyun, diyalog ve teatral etkinliklerle sadece kağıt egzersizlerine bağlı kalmadan Fransızcayı sevdirmeyi amaçlarım.

₺45/saat
Idil
İlk ders ücretsiz!

Fransızca özel ders (Beşiktaş,İstanbul) Saint-Joseph mezunu, Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisinden Fransızca başlangıç seviyesi ve orta seviye dil dersleri

Ders işleme yöntemim öğrencimin derse ayırabileceği süreye, dili ne kadar bildiğine, ve yatkın olduğu öğrenme metoduna göre değişecektir. Görüştükten sonra öğrencinin isteklerini de dikkate alarak bir program belirleyeceğim.

Biga
₺55/saat
Görkem
İlk ders ücretsiz!

Merhaba. Fransız Edebiyatı öğrencisiyim, ders verebilirim. Karşılıklı olarak kendimizi geliştirelim. Hadi başlayalım!

Tecrübem yok. Kendimi geliştirmek, bilgimi paylaşmak ve öğretim tekniklerini daha iyi görmek tabi olayın içinde olmak, ekonomik de fayda sağlamak istiyorum.

Beyoğlu
₺60/saat
Doga
İlk ders ücretsiz!

Galatasaray lisesi ogrencisinden genel fransizca dersi kaynak konusunda da yardimci olabilirim .

istek uzerine belli bir program uzerinden ya da bir konu uzerinde agirlikli calisabiliriz w w w w w w w

₺50/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Fransızca öğretmeninden planlı ve disiplinli bir şekilde grammer fonetik yazma ve okuma dersi

Öncelikle öğrencimin dil seviyesini belirlerim , hangi beceriyle dili öğrenmek istediğini tespit eder bir program hazırlarım bu programı öğrencim ile birlikte karar verir bu şekilde derse giriş yaparım .

Ataşehir
₺80/saat
Melisa
İlk ders ücretsiz!

Anadili fransizca olan, fransizca ogretmenligi ogrencisinden, Istanbul'da, ortaokul, lise ve yetiskinlere ders.

Ilk defa ders vericegim icin deneyiyim yok denilcek kadar cok az, ancak okulda ogrendiklerime dayanarak ders plan olusturucam. (Bilgisayar ve kagit uzerinden.

Tekirdağ
₺50/saat
Emine
İlk ders ücretsiz!

Fransız Dili ve Edebiyatı mezunundan en az B2 seviyesine kadar fransızca dersi verilir

Derslerimi kelimeler ve genel konuşma aşamasında aksan odaklı işlemeyi tercih ediyorum. Fransa'da Erasmus yaptığım için aksan konusuna önem veriyorum. Sunumlardan yardım alır öğrencilerimle interaktif bir yöntem izlerim.

Talas
₺60/saat
Ferhat
İlk ders ücretsiz!

Ankara Fransız Lisesi Charles de Gaulle mezunu ve çift vatandaştan Fransızca, İngilizce ve Rusça dersleri.

Herkesin kendi yöntemi olduğu gibi benim de kendi yöntemim var. Az tekrar çok kullanma tekniği.

Ahmetli
₺90/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Fransızca Öğretmeninden İlköğretim ve Ortaöğretim seviyesinde ders verilir bireysel ve grup olarak.

Derslerde daha çok arz talep doğrultusunda işlem yapma taraftariyim.Ogrenci gramer üzerine yoğunlaşmak istiyorsa teorik eğitim vermek makul konuşma üzerine bir eğitim almak istiyorsa önce okumada yetersizlik varsa ona yoğunlaştıktan sonra konuşmaya pratik yaparak eğilim gösteren bir eğitim yolu izlerim.

Adana
₺60/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Fransızca öğretmenliği öğrencisinden Başlangıç ve orta seviyede Fransızca dersleri. Gramer, sözcük bilgisi, Fransızca konuşma, Fransızca yazma

Önce seviyeyi belirleyip daha sonra ona göre bir yol izlerim derslerimi bol aktiviteli konuşma pratikli her hafta en az 5 yeni kelime öğrenecek şekilde işlerim.

Sivas
₺40/saat
Edanur
İlk ders ücretsiz!

Fransız dili ve edebiyatı öğrencisinden İlköğretim , ortaöğretim ve lise öğrencilerine fransızca ders verilir ve pratik yaptırılır

Derslerimi genellikle öğrencimi sıkmayacak ve eğlenceli bir şekilde işlerim . Benim için önemli olan onun da severek öğrenmesi bu yüzden derslerimi öğrencimin seveceği şekilde anlatırım . Seviyesine uygun bir dille ve yardımcı aktivitelerle ilerlerim.

₺25/saat
Ayça başak
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi’nde Fransızca Öğretmenliği ve DELF B1 sertifikalı öğrenciden Fransızca ya da İngilizce dersleri

Annem de İngilizce Öğretmeni olduğu için bazen onun okulunda derslere de girip bir miktar tecrübe edindim. Öğrenci merkezli dersler dil için en iyisidir.

Şişli
₺50/saat
Rabia
İlk ders ücretsiz!
Bahçelievler
₺70/saat
Ayşe bahar
İlk ders ücretsiz!

Fransızca mütercim tercümanlık bölümünde öğrenciyim. Bireysel ve grup olarak yabancı dil dersleri vermekteyim.

Konuyu detaylıca anlattıktan sonra öğrencilerin sorularıyla tekrar eder ve ardından oyunlar ve diyaloglarla öğrenciyi/ öğrenci grubunu konuşup pratik yapmaya teşvik ederim.

Ankara
₺60/saat
Merve dilek
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi, Fransızca mütercim tercümanlık son sınıf öğrencisinden birebir özel Fransızca dersi

Fransızcayı sıfırdan kolayca bazı etkinliklerle ve uygulamalarla öğretebilirim. Küçük yaşta ya da yetişkin birisine de ders verebilirim. Ödevlere yardımcı olabilirim.

Tepebaşı
₺50/saat
Ilayda
İlk ders ücretsiz!

Fransızca öğretmenliği öğrencisinden ilk okul ve lise öğrencileri için temel fransızca dersi.

Derslerimi kolaydan zora doğru başlatıyorum. Temel ve basit şeyleri oturttuktan sonra adım adım ilerlemeyi doğru buluyorum. Ayrıca işlenilen her konuyu örnekler ve yazma etkinlikleri ile pekiştiriyorum.

₺75/saat
Ilayda
İlk ders ücretsiz!

Merhaba, Fransızca Mütercim-Tercümanlık son sınıf öğrencisiyim. Başlangıç ve orta seviyede fransızca dersleri verebilirim.

Dersleri genellikle fonda hafif klasik müzik eşliğinde veriyorum çünkü daha çok akılda kalıcı oluyor :) kelime bilgisi ve dil bilgisi olarak kısım kısım ilerleme sağlıyoruz.

Yenimahalle
₺70/saat
Eda
İlk ders ücretsiz!

Türkiye’de okuyan çifte vatandaş ana dili Fransızca olan öğrenciden bireysel ve grup dersleri

Ders işleme yöntemim kişiden kişiye değişiyor, öncelikle öğrencinin yaşı, karakteri ve öğrenme becerisine göre değişiyor. Dersler eğer sözel ise daha çok sohbet ile yazılı ise metinlerden giderek çalışmayı tercih ediyorum.

Osmangazi
₺30/saat
Gulhan
İlk ders ücretsiz!

Uludağ Üniversitesi-Fransızca Öğretmenliği 3. Sınıf. Bursa'da birebir özellikle çocuklara yönelik fransızca dersleri.

Konuşmaya ve aktivitelere önem veririm. Oyun, şarkı, poster vb. şekilde çocukların eğlenerek öğrenmesi hedefimdir. Renkli ve yaratıcı dil öğrenimi, temel için gereklidir.

Başakşehir
₺100/saat
Duran
İlk ders ücretsiz!

Fransa’da doğup eğitimini tamamlayandan bir kimyagerden her seviye ve yaş için Fransızca dersleri

Derslerimi önce öğrencimin öğrenme metodunu çözerek başlarım, böylece öğrenciye göre optimum tekniği bulup uygularım. Ev ödevi vermek gibi alışkanlığım yoktur.

Beşiktaş
₺100/saat
Yağmur
İlk ders ücretsiz!

4 yılı aşkın süredir Fransızca eğitim görüyorum. Delf B2'yi iki yıl önce aldım. Fransa'da kısa bir dönem bulundum. Fransızca her seviye eğitim verebilirim.

Autonomie'ye önem veren bir yöntem ile ders işliyoruz. Daha çok bir yol gösteren görevi üstlrneceğim ve yaklaşık 3 ayda sıfırdan dahi başlansa da temel iletişim seviyesine gelebileceksiniz.

Çankaya
₺60/saat
Gamze
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe tıp öğrencisiyim. Fransa da doğdum ve eğitimimin tamamını orada görüp (Fransız okullarında) Türkiye’ye üniversite için dönüş yaptım. Fransızca konuşma, anlama, okumada size yardımımın dokuna

Derslerimi kişini istekleri ve ihtiyaçlarına göre şekillendiririm. Hangi konuda kendinizi geliştirmek istediğinize göre beraber bir çalışma programı ayarlarız.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm fle- français langue etrangère derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size fle- français langue etrangère öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

FLE- Français Langue Etrangère dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır