Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

FLE- Français Langue Etrangère özel dersleri

Tüm Türkiye'de 101 öğretmen sizi bekliyor.

fle- français langue etrangère özel dersi seçeneklerimiz

₺100/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

Galatasaray Üniversitesi öğrencisinden Fransızca konuşma pratiği ve aksan & okuduğunu-dinlediğini anlama & DELF/DALF’a yönelik Fransızca dersi

Derslerimi Galatasaray’da kullandığım materyaller ve kendime ait bazı Fransızca kaynaklarla işlerim. Sıkı Fransız metodolojisini takip ederim, ödev vermekten ve kontrol etmekten imtina etmem.

İstanbul
₺55/saat
Talar
İlk ders ücretsiz!

Fransızca öğretmenliği mezunundan yeni başlayacaklar ve başlangıç seviyesindekiler için fransızca eğitim verilir..

Öncelikle temel öğrenilmesi gerekenlerden başlarım. Mesela kendini tanıtma ve günlük yaşantıda bize yardımcı olacak bilgilerle dersime başlamayı tercih ederim. Daha sonra kelime bilgisi önemli olduğu için ona yoğunlaşırım. Kelimeler bilinmeden bir dili konuşmak mümkün değildir.:) Sonrasında da dilbilgisi konularına giriş yapılır. Unutmayın düzenli tekrar gerekir.

₺55/saat
Sara
İlk ders ücretsiz!

Strasbourg (Fransa) üniversitesinde öğrenciyim ve yazları İstanbul’da oluyorum. Temmuz ve Ağustos ayları içerisinde çocuklarınıza Fransızca dersi verebilirim.

Çocukların birer robot olmadığına ve onlara bir dersi onları zorlamadan, sevdirerek öğretebileceğime inanıyorum. Her çocuk, her alanda başarılı olmak zorunda değildir. Eğer çocuklar bir alanda bile başarılı olabiliyorsa bu kişisel gelişim için çok önemlidir. Ve benimde alanlarımdan biri olan Fransızca konusunda çocuklarınıza yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.

Tepebaşı
₺40/saat
Rümeysa
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Fransızca Öğretmenliği bölümü öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde fransızca dersleri verilir.

Dersten önce öğrencimle derste hangi konuyu isleyecegimi konuşup bu konu hakkında önceden kendi bilgi edinin istiyorum. Daha sonrasında bu konuyu derste anlatırken öğrencilerin daha kolay anladığını görüyorum.

Beylikdüzü
₺50/saat
Nur tuğçe
İlk ders ücretsiz!

Fransızca öğretmenliği öğrencisinden Bursa'da veya İstanbul'da anaokulu,ortaokul veya lise seviyesinde Fransızca bireysel ders verilir.

Öğrencilerime öncelikle konuyu açıklayarak anlatırım, bilmediği kelimeleri örneklerle açıklarım ya da doğrudan anlamını vererek bir örnek içerisinde gösteririm,dinleme aktiviteleri bol bol yaptırarak kelimelerin telaffuzlarına kulak aşinalığı olmasını sağlarım.Her seviyede, basitten karmaşığa doğru bir yol izlerim ve seviyeye göre anlatılacak konuları belirlerim.

Nilüfer
₺100/saat
Emine
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli fle ogretmeninden delf a1-a2- b1-b2 ye 18 yildir haftasonu ozel ders

BIREBIR DERSLERDE ILETISIMSEL METOD KULLANARAK VE KISININ IHTIYACLARINA VE OGRENME STILLERINE GORE DERS ANLATIYORUM. GENEL KULTUR VE OGRENME YONTEKLERI HAFIZA TEKNIKLERI HAKKINDA VE YASAM KOCLUGU ILE DERSLERI ZENGINLESTIRIYORUM. SEVIYEYE UYGUN KITAPLAR ONERIYORUM. INTERNETTEN KULLANIMI HAKKINDA YONLENDIRMELER YAPIYORUM. ILKOGRETIM LISE VE YETISKINLERE KENDI EVLERINDE DERS VERIYORUM.

Şişli
₺85/saat
Laura
İlk ders ücretsiz!

Fransızca ana dili ve insan bilimleri bölümünden mezun olan tecrübeli bir ögretmen fransızca dersi veriyor.

Her yaş ve her seviye ders vermekteyim. Öğrencilerinin seviyesine uymaktayım. Başarı odaklı, sabırlı ve detaycı bir öğretmenim. Ileri seviye dersler için fransiz çağdaş edebi eserleri ve basından (radiyo yayınları, makaleler vb.) örnekler üzerinden konuşma-yazma dersini hazirlamaktayım. Temel düzeydeki öğrenciler için dersler fransızca ve türkçede verebilirim.

Süleymanpaşa
₺45/saat
Sedanur
İlk ders ücretsiz!

Eğlenceli geçecek Fransızca dersleri vermek istiyorum,bildiklerimi daha fazla insanla paylaşmak istiyorum!:)Eğer siz de yeni bir dil arayışındaysanız,bu neden Fransızca olmasın?:)

Derslerimi öğrencinin dili öğrenmedeki amacına göre işlemeyi düşünüyorum.Belli bir kitap üzerinden sıfırdan bir eğitimle başlamak isterim.Önceliğim grammer ve elbette sözcük bilgisi.Bunların yanı sıra dersleri konuşma,dinleme,okuma ve çeşitli videolarla renklendirmeyi planlıyorum.

Osmangazi
₺100/saat
Heva
İlk ders ücretsiz!

Francophone ile Fransızca dersleri! Ana dilim Fransızca 25 yaşıma kadar Fransa’da yaşadım

Öğrencinin isteklerine ayak uydururum. Öğretmenlik okuduğum için formasyon dersleri aldım ve öğretim methodlarını biliyorum. Öğrencinin kişiliğine göre uygun olan methode u kullanırım.

Çankaya
₺100/saat
Tuğçe
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe üniversitesi Fransızca öğretmenliği mezunuyum bir kolejde İngilizce ve Fransızca öğretmenliği yapmaktayım.İngilizce TESOL sertifikam vardır.Grup veya bireysel dersler verebilirim

Şu an çoğunklukta sınav grubu (8.sınıf) öğrencilerine ders vermekteyim.Derslerim çocuklarla iletişim kurmayı sevdiğimden dolayı okul öncesi, ilkokul ve ortaokul yöneliktir.Sınav ağırlıklı çalışmaktayız bunun dışında konuşma dersleri dinleme ve brain storming yaparak derslerimizi aktif hale getirebiliyoruz.

Keçiören
₺70/saat
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

Fransız Dili ve Edebiyatı bölümü öğrencisiyim. Gerekli olan her şey -dinleme, okuma, yazma- için yardımcı olabilirim.

Kişinin kendini geliştirmek istediği alan ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak telaffuz, kendini tanıtma, günlük dil gibi konulardan başlayarak farklı alanlarda -okuma, dinleme, yazma- yardımcı olabilirim. Öğretmeye çalıştığım şeyin tam olarak öğrenildiğinden emin olmadan bir sonraki konuya geçmem. Derslerim genelde eğlenceli geçer fakat disiplin çok önemlidir.

Kartepe
₺65/saat
Esranur
İlk ders ücretsiz!

Lise öğrencisinden , her yaşa ve sınıfa uygun B2 seviyesine kadar Fransızca dersleri veriyorum

Öncelikle öğrencimin seviyesini belirlerim ve hangi öğrenme şekilleriyle rahat hissedeceğini belirlemeye teşvik ederim. Her konuya basitten başlayıp zora doğru ilerleyerek devam ediyorum. Temel oturtmak Fransızca için oldukça önemlidir. Günlük konuşma diline hakim olduktan sonra aksan ve dil bilgisine yoğunlaşmayı en iyi yöntem olarak görüyorum.

₺50/saat
Özlem
İlk ders ücretsiz!

Fransızca öğretmenliği son sınıf öğrencisinden Ankara ya da Karabük ilkokul öğrencilerine Fransızca dersi

Öncelikle öğrencileri derse ısındırmak amaçlı günlük sohbetler ile derse başlarım. Bir önceki hafta derste işlediğimiz konulara kısa bir değinip yeni konuya geçerim. Konuyu resim, video ve etkinliklerle daha da dikkat çekici hale getirip öğrencileri eğlendirerek konuyu öğretirim.

₺85/saat
Tembellito
İlk ders ücretsiz!

Turizm Profesyonelleri için Fransız dili! Fransızca konuşmak aslında ayrıcalık ve gayet kolay!

- Dersleri sizin ihtiyacınız olan konular üzerinde kuracağım. Sizin için müsait zamanda ayarlayacağım ve size gerçek anlamda bu güzel dilde konuşmayı öğreteceğim! - Derslerim daha çok Turizm ve Hizmet profesyonellerine yönelik olacaktır. Ayrıca diğer meslek sahiplerine yönelik ders de ayarlaya bilirim.

İzmit
₺50/saat
Abdessamed
İlk ders ücretsiz!

Ana dili konuşucusu ile profesyonel ve deneyimli bir şekilde Fransızca seviyenizi geliştirin.

Metodum; dilin kurallarına, telaffuzuna, yazılarına ve aynı zamanda günlük yaşamımızda kullandığımız ifadelere dayanmaktadır. Böylece iki ay içinde anlayabilecek, yazabilecek ve basit cümleler kurabilecek düzeye erişebileceklerdir. Öğrenciye görelik ders işleme metodu her zaman önceliğimdir.

Sarıyer
₺60/saat
Mirac
İlk ders ücretsiz!

Saint joseph fransız lisesi mezunundan fransızca dersi verilir,okul ve delf sınavına hazırlanır.

genelde ülkenin kültürüne dair bir tema seçip ,dil bilgisi kuralları ,sözcük ve konuşma becerilerini temanın hikayesiyle işlerim böylece ülkeye dair bilgi edinip dili pekiştirmiş oluyoruz .Saint Josephtede dersler bu şekilde işlenir.1 ders saatinin 45 dakikası yoğun tempolu geçer 15 dakika konuşma pratik müzik dinleme şeklinde geçer .

₺75/saat
Ahmet oğuzhan
İlk ders ücretsiz!

Fransız Dili ve Edebiyatı bölümü öğrencisinden ilkokul ve lise seviyesinde fransızca özel ders.

Her öğrencinin farklı konularda artıları ve eksileri vardır. Derslerimi öncelikli olarak öğrencimin eksik olduğu konular üzerine kurarım. Konu anlatımı yaparken bol bol örnek çözerek öğrencimin konuyu farklı biçimlerde görüp en iyi şekilde kavramasını sağlarım.

₺100/saat
Ceren
İlk ders ücretsiz!

Fransa'da yaşamış yüksek lisanslı öğretmenden sıkılmadan, Fransızcayı sevdiren eğlenceli yollarla bu havalı dili öğrenin

Derslerimi eylemsel yaklaşım başta olmak üzere öğrencinin öğrenme şekli ve yeteneğine göre metot ve yaklaşımlar kullanarak işlerim. Şarkı, oyun, diyalog ve teatral etkinliklerle sadece kağıt egzersizlerine bağlı kalmadan Fransızcayı sevdirmeyi amaçlarım.

₺40/saat
Kubilay
İlk ders ücretsiz!

Tu veux apprendre le français ? Tu attends quoi ? Fransızcayı öğrenmek mi istiyorsun ? Neyi bekliyorsun ?

İlk basta sizin isteğinize göre ders programı çıkartırım. Öğrenme sebebiniz nedir sorarım sınav yurt dışı vizesi için derste başarılı yoksa bu dili öğrenmek için.

₺60/saat
Dudu
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Fransız dili ve edebiyatı mezunundan Fransızca konuşma dinleme ve gramer dersleri..

Derslerim yüzyüze yabancı dilde konuşma ağırlıklı gerektiğinde gramer anlatılır. Gereksiz dil bilgisi verilmez.

Buca
₺50/saat
Gül
İlk ders ücretsiz!

Fransızca Öğretmen’inden özel ders :) ayrıca İtalyanca ingilizce ve Almanca dersi :)

Derslerime önce kelime bilgisi ile başlarım. Konuşma ve dinleme becerileri benim için çok önemlidir. Etkinlik ve alıştırma yapmak çok verimlidir.

₺100/saat
Nurdan
İlk ders ücretsiz!

Eskisehirde ilk okul ve orta okul seviyesinde ana dili fransizca olan kisi tarafindan fransizca ders verilmektedir

Öncelikle ögrencilerimin fransızcayı ne kadar bildiklerini test etmekle başlanır ondan sonra ogrencinin seviyesine göre yazma-dinleme-konusma şeklinde dersler ilerlemektedir.

Biga
₺55/saat
Görkem
İlk ders ücretsiz!

Merhaba. Fransız Edebiyatı öğrencisiyim, ders verebilirim. Karşılıklı olarak kendimizi geliştirelim. Hadi başlayalım!

Tecrübem yok. Kendimi geliştirmek, bilgimi paylaşmak ve öğretim tekniklerini daha iyi görmek tabi olayın içinde olmak, ekonomik de fayda sağlamak istiyorum.

Beyoğlu
₺60/saat
Doga
İlk ders ücretsiz!

Galatasaray lisesi ogrencisinden genel fransizca dersi kaynak konusunda da yardimci olabilirim .

istek uzerine belli bir program uzerinden ya da bir konu uzerinde agirlikli calisabiliriz w w w w w w w

₺50/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Fransızca öğretmeninden planlı ve disiplinli bir şekilde grammer fonetik yazma ve okuma dersi

Öncelikle öğrencimin dil seviyesini belirlerim , hangi beceriyle dili öğrenmek istediğini tespit eder bir program hazırlarım bu programı öğrencim ile birlikte karar verir bu şekilde derse giriş yaparım .

Ataşehir
₺80/saat
Melisa
İlk ders ücretsiz!

Anadili fransizca olan, fransizca ogretmenligi ogrencisinden, Istanbul'da, ortaokul, lise ve yetiskinlere ders.

Ilk defa ders vericegim icin deneyiyim yok denilcek kadar cok az, ancak okulda ogrendiklerime dayanarak ders plan olusturucam. (Bilgisayar ve kagit uzerinden.

Tekirdağ
₺50/saat
Emine
İlk ders ücretsiz!

Fransız Dili ve Edebiyatı mezunundan en az B2 seviyesine kadar fransızca dersi verilir

Derslerimi kelimeler ve genel konuşma aşamasında aksan odaklı işlemeyi tercih ediyorum. Fransa'da Erasmus yaptığım için aksan konusuna önem veriyorum. Sunumlardan yardım alır öğrencilerimle interaktif bir yöntem izlerim.

Beşiktaş
₺85/saat
Mete
İlk ders ücretsiz!

Anadili Fransızca olan Galatasaray Üniversite öğrencisiyle eksiklerinizi (okuma, yazma, dinleme) kapatmaya ne dersiniz?

Öncelikle her kişinin durumuna göre dersler tasarlanmalıdır ama genel anlamda: Okumada bir sorunu olan biriyle birçok kaynaktan yararlanarak (haber, hikaye, eleştiri, vs.) basit metinlerden zor metinlere doğru geçiş yapılır. Kelime hazinesi genişletilir. Yazmakta zorlanan biriyle yazdıkları hakkında değerlendirme yapılır ve sonrasında düzeltilir.

₺70/saat
Sema
İlk ders ücretsiz!

Fransızca gramer bilgisi, fransızca eğitimi hakkında ilkokul ve ortaokul düzeyinde ders verme

Profesyonel olarak ders verme girişimim olmadı. Lakin gramer bilgisini en iyi şekilde aktarabileceğimi düşünüyorum.

₺80/saat
Gülşah
İlk ders ücretsiz!

Fransızca Öğretmenliği bölümünden mezun alanında deneyimli bir öğretmenden ilkokul,ortaokul öğrencilerine ders verilir

Derslerimi şu şekilde işlerim. Tabiki de öncelikli olarak hazırlıklı gelirim. Küçük yaş grubu ise konuyu sıkıcı hale getirmeden oyunlarla birlikte anlatmaya özen gösteririm.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm fle- français langue etrangère derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size fle- français langue etrangère öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

FLE- Français Langue Etrangère dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır