Anasayfa
Ders ver
Ankara 
Ankara 
 • Super Öğretmen
 • (14 üye yorumu)
E
Enes
« Mükemmel! Ege hocadan MATLAB ve Linear Algebra dersleri aldım. MATLAB... Devamını oku »
E
Enes
« Mükemmel! Ege hocadan MATLAB ve Linear Algebra dersleri aldım. MATLAB derslerinde Medical Imaging (Tıbbi Görüntüleme) üzerine bir projede desteğini aldım. Bunun dışında Linear Algebra derslerinde temel konseptlerin üzerinden geçtik. Dahası, konuyu anlamamda çok yardımcı oldu. Bu sayede sınavlarımda yüksek bir başarı sağladım. Kendisine çok teşekkür ederim ve de öneririm. »
₺200/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 1saat
Ege tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Matematik
 • Geometri
 • Fizik
 • Matematik mantığı
 • Calculus
 • Elektromanyetik
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Bilkent Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği lisans öğrencisinden Calculus, Linear Algebra, Physics 102, Electromagnetics, MATLAB ve Python dersleri

Ders işleme yöntemi

Pandemi sebebiyle sadece Online ders veriyorum.
Şu an yapmakta olduğum 2 proje var dolayısıyla, ders zamanının belirlenmesinde esnek olunmasını istiyorum.
Kodlama dersi örnekler üzerinden, matematik ve fizik dersleri de sorular üzerinden işlenir.
Öğrenciye temel bilgiler verildikten sonra kendi soru çözüm tekniğini bulmasında yardımcı olunur.

Super Öğretmen

Ege en iyi öğretmenler arasında. Yetkin bir profil, iyi bir diploma, hızlı ilk ders planlaması, öğrencileri çok seviyor!

Eğitim

Bilkent Üniversitesi - Elektrik Elektronik Mühendisliği 3.sınıf Öğrencisiyim.
Son 2 sene içerisinde kapsamlı 5 Proje yaptım.
Verdiğim derslerden A veya A+ notu ile geçtim.
2017 Üniversiteye giriş Sınavında Türkiye'de 135. oldum (2.5 milyon aday arasında).
2013 Liseye giriş sınavında Türkiye 1.si oldum (1.2 milyon aday arasında).

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺200/saat
5 saatlik ders ücreti : ₺1000
10 saatlik ders ücreti : ₺2000
Ege tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Matematik
 • Geometri
 • Fizik
 • Matematik mantığı
 • Calculus
 • Elektromanyetik
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Ege: CV

linkedin.com/in/ege-kor-691b5b192

14 üye yorumu : Ege
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
E
Enes

Mükemmel! Ege hocadan MATLAB ve Linear Algebra dersleri aldım. MATLAB derslerinde Medical Imaging (Tıbbi Görüntüleme) üzerine bir projede desteğini aldım. Bunun dışında Linear Algebra derslerinde temel konseptlerin üzerinden geçtik. Dahası, konuyu anlamamda çok yardımcı oldu. Bu sayede sınavlarımda yüksek bir başarı sağladım. Kendisine çok teşekkür ederim ve de öneririm.

B
Buket

Mükemmel! Ege provides detailed explanations to complex math problems, through various examples to make sure you understand every aspect before moving on. I took Linear Algebra and Calculus lessons for my engineering studies from him. I would definitely say his lessons helped me understand some points I missed in class!! Ege is a very organized tutor that wants to see his student succeed. He would provide me with additional resources to review. He is also a good communicator, which helped keep me on track throughout busy weeks. I would definitely recommend him to anyone struggling with Maths and Physics.

B
Buse

Mükemmel! Fizik dersi aldım ve okulda anlamadığım birçok konuyu yaptığımız derste anladım. Kendisi oldukça bilgili ve karmaşık görünen konuları bile çok rahat açıklayıp anlatabiliyor. Çok teşekkür ederim.

S
Serkan

Mükemmel! I highly recommend Ege as an instructor for university level Math, Calculus, Lineer Algebra and Physics.

I think he can work with high school students as well. Since he has a talent at teaching simple concepts, as well as more advanced topics, are both truly superior. He also has excellent written and verbal communication skills.

I have had the pleasure of working with Ege in Physics 102. He also gave some advises to me pursuant to my Math Classes. He was a driven and organized lecturer who develops an inspiring relationship.

Best Regards,

10 referans

E
Eda

Ege hoca çok yardımsever ve konulara hakim bir hoca. Muhabbeti de çok sarıyor. Ders anlatırken sizin seviyenize inip ona göre anlatıyor, Ege hocadan ders alacaksanız konuyu detaylıca öğrenmiş olursunuz. Kesinlikle tavsiye ederim:)

P
Pelin

Akademik anlamda çok başarılı ve anlatım kabiliyeti çok yüksek

E
Elif

Kendisi akademik hayatında başarılı ve planlı biri olarak güven vermektedir. Son derece başarılı ve bilgilerini aktarmada yeteneklidir.

R
Reyyan

Ege Bey'den elektromanyetik kalkan oluşturan cihazlar ile ilgili bilgi aldim. Benim için son derece teknik bir konu olmasına rağmen gayet net ve açıklayıcı bilgiler aldim. Hatta bu çerçevede birazda sohbet etme şansım oldu. Bilgi sahibi olduğu konulardaki hakimiyeti ve bunu karşıdakine aktarim tarzindan dolayi eğitim almak isteyenlere tavsiye ediyorum.

L
Lamia Basak

Ege ile üniversite yıllarımızın başlarında, İngilizce sınıfında tanışmıştık. Kendisiyle ilk tanıştığımda bile ne kadar çalışkan ve güvenilir bir insan olduğunu hissetmiştim. Arkadaşlarıyla beraber yan yana oturmuş, kendi bilgisayarlarında kodlama üzerine pratik yaptıkları sırada tanışmıştım Ege'yle. Kodlama ile uğraştıkları için Bilgisayar Mühendisliği bölümünde öğrenci olduklarını düşünmüştüm ancak sorduğumda Elektrik Elektronik öğrencisi olduklarını öğrenmiştim. O gün kendisini ne kadar geliştirmek için çabalayan ve bundan gerçekten keyif duyan biri olduğunu görmüştüm. Ege, sadece akademik olarak değil, kendisiyle sohbet ettiğinizde bile genel kültür açısından size çok güzel bilgiler aktarır. Bana fizik dersimde gerçekten çok yardımcı oldu. Sadece yüzeysel olarak konuyu anlatmayıp, o konu hakkında mantıksal açıklamalar yaparak tam olarak öğrenmenize yardımcı olur. Dersleri yüzeysel olarak ezberlemek yerine gerçekten öğrenmek istiyorsanız, Ege bu konudaki en güvenilir kişi olacaktır.

E
Elif

Ege kendini geliştirmeyi seven, yaptığı işi her zaman en iyi şekilde yapmak için potansiyelini sonuna kadar kullanan, iletişim yeteneği güçlü biri. Bu nedenle derslerinden yüksek verim alacağınızdan şüphem yok.

E
Erdem Deniz

Kendisi kesinlikle en iyi öğretmenlerden biri olup bilgisini karşıya çok iyi bir şekilde aktarabilmektedir.

Z
Zeynep

Ege çalışkan bir öğrenci olduğu gibi öğrendiklerini de çok iyi aktarır. İletişim becerisi çok iyidir. Naziktir ve öğrenciyi çalışması teşvik eder.

D
Doğaç

Bana birçok konuda yardımcı oldu. Özellikle matlab algoritmaları hakkında birçok şey öğretti. Örnek olarak bana konvolusyonla ilgili kendi algoritmasını anlattı ve bu benim kod yazmamda çok yarımcı oldu. Bunun dışında matematik ve fizik gibi birçok derste de bana yarımcı oldu. O yüzden oldukça güvenilir ve yeterlidir.

I
Irem

Ege hoca harikadır. Öğrencilerini anlar ve onların ihtiyaçlarına yönelik çalışma düzenler, kişi odaklıdır. Dersleri eğlenceli hale getirir, harika espirileri vardır. Ege hoca ile asla sıkılmayız. Pek çok alanda niyelik sahibidir. Başta mühendislik derslerinin türevleri olmak üzere fizik ve matematikte çok iyidir. Bunun yanısıra bildiklerini aktarmakta ustadır diyebiliriz. Bana fizik ve matematiği sevdiren en sevdiğim hocam Ege.

Ege ile röportaj

SORU 01 | 08
Ne zamandan beri ders verdiğiniz alanla ve özel ders ile ilgileniyorsunuz?
Ege — Ders verdiğim alanlarla yaklaşık 9 senedir ilgileniyorum ve resmi olarak özel ders vermeye 1 senedir başlamış olsam da mühendisliğin getirdiği ekip çalışması ruhu ile yaklaşık 3 senedir arkadaşlarıma projelerinde ve derslerinde destek oluyorum.
SORU 02 | 08
Ders verdiğiniz alanla, ders vermekten keyif aldığınız konularla ilgili bize daha fazla bilgi verin (bir de ders vermekten hoşlanmadığınız konular)!
Ege — Matematik temelli alanlarda ispatlamaların mantığını anlatmayı ve daha sonra işlenen bir teoremde öğrencinin ispatı kendisinin yapmasına yardımcı olmayı seviyorum. Bu şekilde konu hem daha iyi anlaşılıyor hem de ezber yapmadan kalıcı oluyor. Fizik ile ilgili alanlarda teoremlerin nasıl bulunduğuna yani işin deneysel boyutuna girmeyi seviyorum. Bu konuyu hem daha ilginç hem de daha kalıcı kalıyor çünkü bunu anlattıktan sonra öğrenci için teoremler sadece ezberlenecek matematiksel ifadeler olmaktan çıkıyor. Kodlama dersleri en eğlenceli olanları, adeta bir bulmaca çözer gibi sürekli daha hızlı kodlar yazmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda kodların nasıl yazıldığını ve daha verimli kodlar olmaları için nasıl bir bakış açısına sahip olmamız gerektiği üzerine çalışıyoruz. Açıkçası ders vermekten hoşlanmadığım bir konu yok ancak eğer bir konuda kendimi yetersiz görüyorsam bu konuda ders vermek istemem, çünkü anlattığım her şeyden emin olmak isteyen bir yapım var.
SORU 03 | 08
Neyden ilham aldığınızı anlatın, sizi etkileyen bir öğretmen veya şarkı bile olabilir!
Ege — Babam ve annem akademisyen. Yani bizdeki de biraz aile mesleği gibi oluyor sanırım 😊 Ben küçüklükten hatta ilkokuldan beri ders anlatmayı ve çevremdeki insanlara yardım etmeyi seviyorum. Bu sebeple de özel ders verdiğim kişilerin başarıları beni mutlu ediyor.
SORU 04 | 08
Size göre alanınızda iyi bir uzman olmak için gerekli yetkinlikler nelerdir?
Ege — Matematiksel düşünme ya da tasarlama yeteneği. İyi bir kodlama bilgisi. Ve en önemlisi, sorgulayıcı bakış açısı.
SORU 05 | 08
Alanınız veya eğitiminizle ilgili anlatacağınız bir anınız?
Ege — Ben üniversite öncesi hiç kodlama bilmiyordum ama bölümüm gereği de bir yandan öğrenmeye çok hevesliydim. İlk senenin birinci ya da ikinci lab dersinde hocaya 'Hocam burda klasörü bul ve pyhtona sürükle diyor, klasör nerde, ekranda bulamadım ?' demiştim ve bu da hala daha arkadaşlar arasında dolaşan bir espri bir anı olarak kaldı 😊 😊
SORU 06 | 08
Herkes gibi siz de okulda bazı zorluklarla karşılaşmışsınızdır, bize anlatabilirsiniz...
Ege — Bölümüm ve okuduğum okul çok ağır. Dolaysıyla bazen bunaldığım, zorlandığım anlar oldu tabii herkes gibi. Ancak pes etmemek bu konunun püf noktası. Sonuna kadar gitme kararlılığını gösterdiğim için mutluyum.
SORU 07 | 08
Bize hobilerinizi veya sevdiğiniz aktiviteleri anlatarak sizi daha iyi tanımamıza yardımcı olun (belki de bir gün bu hobileri Superprof'ta ders vererek paylaşırsınız).
Ege — Su ile ilgili tüm spor dallarına ilgiliyim aslında. Rüzgâr sörfü, serbest dalış, şelale tırmanışı vs. Bunlar dışında karikatür çizimleriyle ilgileniyorum ve kendi tiplemelerimi yaratıyorum. Politika ve tarih konularına aşırı ilgiliyim. Bazen sorduklarında elektronik mühendisliği okumasaydın ne olurdun diye cevabım kesin bir şekilde hep Tarih oluyor. Tarihi okuduktan sonra klasik yorumları değerlendirip kendi yorumlarımı yapmaktan çok zevk alıyorum.
SORU 08 | 08
Sizi Superöğretmen yapan şey nedir (sorulara verdiğiniz tüm cevaplar dışında :-P)?
Ege — Sanırım bir öğretmenin iyi olup olmadığını öğrencilerinden anlayabiliriz. Ben de eğer superöğretmen statüsündeysem anlattığım dersler ile başarılı olmuş öğrenciler sayesindedir.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde matematik dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için geometri dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! fizik derslerimatematik mantığı dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Çankaya
Türkiye İlk 50 Dereceli Burslu Bilkent Matematik Mezunu Matematik ve Geometri Öğretmeninden Özel Ders
₺120
Mustafa
 • (20 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Zamanında ve disiplinli çalışılırsa başarı mutlaka gelir. Öğrencimin başarılı olması için en üst seviyede...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Bilkent Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Yks derece öğrencisinden Çankaya'da matematik özel dersi
₺75
Mennan
İlk ders ücretsiz!

Matematik derslerinin, her ne kadar öyle görünse de , sadece sayılardan ibaret olmadığını düşünüyorum. Bir...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
YKS 272. Bilkent iktisat öğrencisinden Ankara'da temelden detaya lise TYT-AYT matematik ve geometri dersleri
₺100
Can
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi interaktif bir şekilde işlemeyi tercih ederim, öğrencinin katılımının bol olduğu bir ders öğrencinin...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Elektrik-Elektronik Mühendisliği öğrencisinden online LGS-ALES-KPSS-DGS ve ilkokul-ortaöğretim-lise okula destek matematik ve geometri dersleri
₺50
Ceren
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

İlk görüşmemizde dersimizin nasıl işleyeceğine dair konuşulur ve ona göre plan yapılır. İstenilen ve...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
Üniversite sınavı TM alanı ilk yüzden ilkokul, ortaokul, lise öğrencileri için matematik dersi
₺80
Gül Su
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi öğrencinin eksik olduğu konular üzerine eğilerek en akıcı şekilde işlerim. Matematikten korkmamaları...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
Türkiye 1300 üncüsü İhsan Doğramacı Bilkent Mühendislik öğrencisinden özel ders
₺60
Onur
İlk ders ücretsiz!

Öncelikle her öğrencinin öğrenme çeşidi aynı değildir. Öncelikle öğrencinin nasıl daha iyi öğrendiğini...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
Bilkent Üniversitesi tam burslu işletme öğrencisinden ortaokul ve lise düzeyinde matematik dersleri
₺75
Ekrem
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi genelde öğrenciye özelleştirerek anlatırım. Onu kendi sınırlarının en iyisine taşımak için hep bir...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
YKS sınavında 1200 dereceli Bilkent öğrencisinden ortaokul ve lise düzeyine matematik dersi verilir.
₺50
Tuğba
İlk ders ücretsiz!

Öncelikle öğrencinin seviyesini analiz edip öğrencinin seviyesine uygun ve seviyesini artıracak şekilde planlı bir...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Ankara , Bilkent Üniversitesi kimya bölümü öğrencisinden sayısal dersler için ( fizik,kimya,matematik ) takviye yapılır.
₺150
Yusuf Ziya
 • (3 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi işlemeden önce öğrencinin konuyla ilgili olan bilgilerini ölçerim ve ona göre derse başlarım. Derse...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Bilkent elektrik elektronik ve fizik çift anadal öğresincisinden lise/üniversite seviyesinde matematik ve fizik dersleri
₺120
Muhammed
İlk ders ücretsiz!

Derslerde öğrenciye konu hakkında sezgi kazandırmaya önem gösteririm. Konuyu kavradıktan sonra belli başlı soru...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
2019 Sayısal 1331.si Bilkent Endüstri Mühendisliği öğrencisinden özel ders matematik fizik kimya biyoloji
₺50
Mustafa Mert
İlk ders ücretsiz!

Soru odaklı giden dersler yaparım. Zaman zaman konulara da değiniriz. Sınava giden yolda koç ihtiyacınızı...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
Bilkent Üniversitesiden yazılım öğrencisiyim. Yıllardır ders veriyorum. Öğretmek de öğrenmek kadar keyif veriyor bana.
₺50
Kadir
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi islerken disiplinli ve aynı zamanda sıkıcı olmayan zaman zaman esprili davranirim. Ders verdiğim...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmen evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat Müsait değil Müsait değil ₺200
5 saat Müsait değil Müsait değil ₺1000
10 saat Müsait değil Müsait değil ₺2000
Ders talep et