Anasayfa
Ders ver
İstanbul 
İstanbul 
 • (1 üye yorumu)
Dilara
« Burakla aynı okuldaydık lise sonda bana fizik ve kimyayı çok... Devamını oku »
Dilara
« Burakla aynı okuldaydık lise sonda bana fizik ve kimyayı çok güzel bir şekilde anlattı ve sayesinde üniversite sınavında istediğim başarıyı elde ettim. Gerçekten soruları en anlaşılır ve pratik yoldan çözüyor. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. »
₺60/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 24saat
Burak tarafından verilen dersler
 • Bireysel
Ders verme şekilleri
 • Kendi evinizde
 • Webcam üzerinden
Ders verilen alanlar
 • Fen bilimleri
 • Fizik
 • Kimya
 • Fen ve teknoloji
 • Fizik-Kimya
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisinden İlköğretim ve Lise Fen Bilimleri(fizik,kimya) dersi. İstanbul avrupa yakası için geçerli.

Ders işleme yöntemi

Vereceğim dersler normal ezberci kitap kafasından çok, konunun mantığını sizlerin kafasına oturtarak onun üzerinden öğretmek. Ben de halihazırda bir öğrenci olduğum için öğrencilik psikolojisini ve öğrencilerin neler isteyeceğini gayet iyi biliyorum ve bunların farkındayım. Derslerimi verirken ilk önce konuyu net bi şekilde anlayıp sonrasında soruları çözmeyi hedefliyorum.Net bi kalıptan çok her konuda farklı farklı yöntemlerle size konuyu hem öğretip hem de sıkmamayı planlıyorum. Sizlerin bi dersten ne kadar çabuk kopabileceğinizi ve sıkılabileceğinizi bildiğim için, sıkmadan olayın mantığını kavratarak konuyu öğrenmenizi sağlayacağıma eminim. Öğreteceğim konudaki yöntem ile sıkılmadan konuyu öğrendikten sonra soruların çoğunu çözebilecek duruma geliceksiniz. Biraz da pratikle bu soruların tamamını çözmeye başlayacaksınız. Bi konuyu tamamiyle öğrendikten sonra o konuda soru çözmek keyifli hale geleceğinden eğer size ders verirsem keyifli bi süreç geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

Eğitim

Üniversite öğrencisiyim. Beykent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde 1. Sınıftayım. Borsa İstanbul Zeytinburnu Anadolu Lisesinden mezunum . Şuanki bölümümde derslerimde not ortalamam gayet yüksek ve bu yüzden diğer öğrencilere de yardımcı olmak istiyorum .

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺60/saat
5 saatlik ders ücreti : ₺280
10 saatlik ders ücreti : ₺550
Burak tarafından verilen dersler
Bireysel
Ders verme şekilleri
Kendi evinizde
webcam
Ders verilen alanlar
 • Fen bilimleri
 • Fizik
 • Kimya
 • Fen ve teknoloji
 • Fizik-Kimya
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Burak: CV

Oruçgazi ilköğretim okulundan mezun olduktan sonra Borsa İstanbul Zeytinburnu Anadolu Lisesinde lise öğretimimi tamamladım. Ve şuan Beykent Üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliği bölümünde 1. sınıf öğrencisiyim. Matematik fizik ve kimya alanında ders veriyorum. Ve bu alanlarda daha önce çok deneyimim olmadı. Ancak okulda ve arkadaş gruplarında bu derslerle ilgili konuları anlatan ve sorularını çözen kişi hep ben oldum. Ve aldığım geridönüşlerde ise konuyu anlattığım arkadaşlarım o konuyu anladıklarını ve sorularını çözebildikleri için teşekkür ettiler hep bana. Şuan ise DGS ye hazırlanan bi öğrenciye matematik dersi veriyorum. Yapamadığı soruları ve eksik kaldığı konuları anlatıyorum. Ve dersten gayet memnun olacak ki 3 aydır devam ediyoruz. Ve gelişmesi gözle görülür düzeyde.

Üye yorumu sur Burak
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.

1 referans

Dilara

Burakla aynı okuldaydık lise sonda bana fizik ve kimyayı çok güzel bir şekilde anlattı ve sayesinde üniversite sınavında istediğim başarıyı elde ettim. Gerçekten soruları en anlaşılır ve pratik yoldan çözüyor. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde fen bilimleri dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için fizik dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! kimya derslerifen ve teknoloji dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Tıp Fakültesi öğrencisinden ilkokul ve ortaokul öğrencilerine özel ders, mentörlük ve danışmanlık
₺60
Enes
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerin planlaması öğrencilerin ihtiyaçlarına ve amaçlarına yöneliktir. İlk derste veli ve öğrenci ile...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Fatih
Çapa Tıp Fakültesi öğrencisinden sınav odaklı ilkokul ve lise seviyesi matematik, biyoloji dersleri!
₺70
Merve
 • (3 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Dersleri temel mantığı oturtmak amacıyla işler ve sonrasında müfredat ve sınav sorularına yönelik soru...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
YKS-2019 Türkiye 562.'sinden özel matematik, fizik ,kimya dersleri ve koçluk , danışmanlık tüyoları
₺60
Mahmut
İlk ders ücretsiz!

Ben daha çok soru çözme ve soru üzerinde öğrenme taraftarıyım.Sizlerin seviyesine göre en az şekilde yorarak...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğrenci evinde Kendi evinizde Webcam üzerinden
1 saat Müsait değil ₺60 ₺60
5 saat Müsait değil ₺280 ₺300
10 saat Müsait değil ₺550 ₺600
Ders talep et