Anasayfa
Ders ver
Ankara 
Ankara 
 • Super Öğretmen
 • (25 üye yorumu)
Ç
Çağlar
« Mükemmel! Claudia Hanımla superprof üzerinden tanışma fırsatı buldum. ... Devamını oku »
Ç
Çağlar
« Mükemmel! Claudia Hanımla superprof üzerinden tanışma fırsatı buldum. İngilizcem 3 yaşındaki kızımın çizgi filimden öğrendiği ingilizceye cevap veremeyecek kadar kötü seviyedeydi. Daha öncesinde bir çok kez hem genel İngilizce hem de YDS için kursa gittim fakat hem çekingenliğim hem de çoğu zaman konunun gerisinde kalmam sebebiyle faydalı olmadı. Bende son bir defa daha denemek için kendisinden özel ders almaya karar verdim ve yaklaşık 2 aydır ders alıyorum. Dersler ağırlıklı olarak konuşma üzerine geçiyor ve sizi bir şeyler anlatmanız için yönlendiriyor. Kendisi çok tatlı bir insan ve derslerinde kesinlikle kendinizi kötü hissetmiyor ve utanmıyorsunuz. Bu sebeple konuşmanız ve derse olan ilginiz artıyor. Bu geçirdiğimiz süre içerisinde ev, iş, çocuk derken çok fazla zaman ayıramama rağmen kendimdeki gelişimi fark edebiliyorum. Dil öğrenmek uzun bir süreç ve emek işi bu sebeple tam anlamıyla konuşana kadar kendisiyle daha çok dersimiz olacağından eminin. Hem böyle iyi bir insanla hem de iyi bir öğretmenle tanıştığım için çok şanslıyım. İngilizceye karşı olan önyargımı yıktığı ve 30 yaşında da yeniden öğrenebileceğimi gösterdiği için kendisine çok teşekkür ediyorum. »
₺70/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 3saat
Claudia tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • İngilizce
 • İngilizce konuşma becerileri
 • İngilizce yazma becerileri
 • İngilizce çeviri
 • IELTS
 • TOEFL
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Ankara'da genel ingilizce, toefl, ielts, yds, iş ingilizcesi, çeviri ve konuşma dersleri.

Ders işleme yöntemi

Derslerimi, başvuran öğrencinin ihtiyacına göre şekillendiriyorum. Genel İngilizce programlarında 4 beceriyi (okuma,konuşma,yazma,dinleme) geliştirmeye yönelik programlar yapmaktayım. Kişi analizi sonucu metotlarımı uyguluyorum. Çocuk grupları için eğlenerek öğrenecekleri programlar yapıyorum. Örneğin; sınav programı için gelen öğrencimin öncelikle seviyesini belirliyorum. Bu doğrultuda eksik noktalarını ve neye ihtiyacı olduğu hakkında bir rapor hazırlıyorum. Sonuç olarak daha çok pratik yaparak istediği hedef puan kapsamında derslerime başlıyorum

Super Öğretmen

Claudia en iyi öğretmenler arasında. Yetkin bir profil, iyi bir diploma, hızlı ilk ders planlaması, öğrencileri çok seviyor!

Eğitim

İngilizce öğretmeniyim. 8 yıldır ders veriyorum. İngilizce öğretmenliği bölümü mezunuyum. Farklı seviye ve yaşlarda bir çok öğrencim oldu.
Öğrencilerim verdiğim eğitimler sayesinde istedikleri hedef noktaya ulaştılar. Genel ingilizce eğitimi verdiğim öğrenciler rahatlıkla okuduğunu ve dinlediğini anlayabiliyor. En önemlisi konuşabiliyorlar. Aynı şekilde sınav programı dersleri verdiğim öğrencilerimi istedikleri puan hedefine ulaştırdım. İster iş için ister okul için sınav puanları sonucu onları mutlu etti . Bu benim için en büyük referanstır.

Ücretler

Ulaşım bedeli : ₺50
Webcam dersleri ücretleri : ₺70/saat

Detaylar

Ilk 5 ders ücretini ders başlamadan önce aliyorum.

Claudia tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • İngilizce
 • İngilizce konuşma becerileri
 • İngilizce yazma becerileri
 • İngilizce çeviri
 • IELTS
 • TOEFL
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Claudia: CV

PROFILE SNAPSHOT
● Over 6 years of experience in teaching , currently working with a private school (Atakule American culture institute ) and developing appropriate speaking programs to optimize the learning process while effectively addressing student needs and at the same time it has been over one that I have been working as an online teacher ,working with students from Japan and Turkey.
● Skilled in integrating relevant methods and technology to support classroom instruction and learning activities .
● Fluent in English , Persian and Turkish and Arabic and basic level of Japanese.

Education and Certificates

● Four years studying English teaching .
● Participated in TTC (Teacher training course)for 3 months in institute of Applied Science Technology in 2017.
● Awarded TESOL certificate in teaching of English to speakers of other languages at A2 standard in June 2018 (The curriculum used for this training belongs to AMERICAN CULTURE U.K.)
● Participated in international English language exams : IELTS , SAT (Scholastic Aptitude Test) ; secured by acceptable scores.
● Currently studying Nutrition and Dietetic in Turkey.

25 üye yorumu : Claudia
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
Ç
Çağlar

Mükemmel! Claudia Hanımla superprof üzerinden tanışma fırsatı buldum. İngilizcem 3 yaşındaki kızımın çizgi filimden öğrendiği ingilizceye cevap veremeyecek kadar kötü seviyedeydi. Daha öncesinde bir çok kez hem genel İngilizce hem de YDS için kursa gittim fakat hem çekingenliğim hem de çoğu zaman konunun gerisinde kalmam sebebiyle faydalı olmadı. Bende son bir defa daha denemek için kendisinden özel ders almaya karar verdim ve yaklaşık 2 aydır ders alıyorum. Dersler ağırlıklı olarak konuşma üzerine geçiyor ve sizi bir şeyler anlatmanız için yönlendiriyor. Kendisi çok tatlı bir insan ve derslerinde kesinlikle kendinizi kötü hissetmiyor ve utanmıyorsunuz. Bu sebeple konuşmanız ve derse olan ilginiz artıyor. Bu geçirdiğimiz süre içerisinde ev, iş, çocuk derken çok fazla zaman ayıramama rağmen kendimdeki gelişimi fark edebiliyorum. Dil öğrenmek uzun bir süreç ve emek işi bu sebeple tam anlamıyla konuşana kadar kendisiyle daha çok dersimiz olacağından eminin. Hem böyle iyi bir insanla hem de iyi bir öğretmenle tanıştığım için çok şanslıyım. İngilizceye karşı olan önyargımı yıktığı ve 30 yaşında da yeniden öğrenebileceğimi gösterdiği için kendisine çok teşekkür ediyorum.

F
Fatih

Mükemmel! Çok başarılı.

23 referans

Ç
Çağlar

Claudia Hanımla superprof üzerinden tanışma fırsatı buldum. İngilizcem 3 yaşındaki kızımın çizgi filimden öğrendiği ingilizceye cevap veremeyecek kadar kötü seviyedeydi. Daha öncesinde bir çok kez hem genel İngilizce hem de YDS için kursa gittim fakat hem çekingenliğim hem de çoğu zaman konunun gerisinde kalmam sebebiyle faydalı olmadı. Bende son bir defa daha denemek için kendisinden özel ders almaya karar verdim ve yaklaşık 2 aydır ders alıyorum. Dersler ağırlıklı olarak konuşma üzerine geçiyor ve sizi bir şeyler anlatmanız için yönlendiriyor. Kendisi çok tatlı bir insan ve derslerinde kesinlikle kendinizi kötü hissetmiyor ve utanmıyorsunuz. Bu sebeple konuşmanız ve derse olan ilginiz artıyor. Bu geçirdiğimiz süre içerisinde ev, iş, çocuk derken çok fazla zaman ayıramama rağmen kendimdeki gelişimi fark edebiliyorum. Dil öğrenmek uzun bir süreç ve emek işi bu sebeple tam anlamıyla konuşana kadar kendisiyle daha çok dersimiz olacağından eminin. Hem böyle iyi bir insanla hem de iyi bir öğretmenle tanıştığım için çok şanslıyım. İngilizceye karşı olan önyargımı yıktığı ve 30 yaşında da yeniden öğrenebileceğimi gösterdiği için kendisine çok teşekkür ediyorum.

A
Ahmet

Claudia'dan konuşma pratiği yapabilmek için ders aldım ve benim gibi konuşma yeteneğini geliştirebilmek isteyen yakınlarıma gönül rahatlığıyla tavsiye ettim.
Claudia'nın nazik tavrı ve eğlenceli karakteri dersleri keyifli hale getiriyor bu sayede motivasyonunuz yüksek kalıyor ve kısa sürede derslerin etkisini görebiliyorsunuz.

E
Emre Ahmet

Kendisi ana dili gibi ingilizce konuşuyor ve çok destek oluyor, gerçekten iyi bir öğretmen.

E
Ece

Dünyanın en iyi öğretmeni. İngilizceyi sevdiren bir öğretmen.
Çok güzel konuları anlatıyor ve dersler çok güzel geçiyor.
Sayesinde İELTS 8.5 aldım.

K
Kubra

Çok hoşgörülü, anlayışlı ve samimi bir hoca. Benim gibi ingilizce konuşmaktan korkan ve çekinen birini bile konuşturdu. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ö
Özge

Çok tatlı ve güler yüzlü. Dersler çok zevkli geçiyor. Kişinin eksiğine yönelik çalışmalar yapıyor. Çok memnunum :)

E
Eren

Claudia hocam ile superprof aracılığı ile tanıştım. Daha tanışma dersinde bu sefer İngilizceyi severek öğreneceğim dedim kendi kendime. Claudia hoca ile dersler bir sohbet ortamında ve çok keyifli geçiyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve İngilizcesini geliştirmek isteyen herkese tavsiye ediyorum...

D
Deniz

Hep ingilizce eğitim görmeme rağmen speaking konusunda kendime cok ozguvensizdim ama claudia ile derslere başladıgımdan beri bu konuda kendimi daha özgüvenli ve rahat hissediyorum.Sayesinde kendimde olan gelişme beni çok mutlu ediyor.Eminim bu yorumu okuryorsanız sizin de benim gibi bu dil ile ilgili sorunlarınız var hiç ertelemeyin ve bugun claudia ile derse başlayın garanti ediyorum pişman olmayacaksınız :)

A
Ali

Sevgili hocamız son derece güvenilir, ders anlatım ve öğretme konusunda mükemmel, sürekli pozitif enerji taşıyan, azimli, çalışkan ve yardım sever bir öğretmendir. Zamana her zaman riayet edeceğinden ve makul ücret talep edeceğinden hiç şüpheniz olmasın. Ben kendisini Amerikan Kültürde öğretmenlik yaparken tanıdım ve 1 yıl kendisinden ders aldım. Özellikle akıcı okuma, konuşma, yazma ve dinleme konularında pratik anlamda çok etkili diyebilirim. Kesinlikle tavsiye ederim...

B
Burak

TOEFL a hazırlandığım dönemde tanıştım Claudia hocayla. Sınavda istediğim başarıyı sağlamamda çok büyük katkısı oldu. Ben sadece konuşma becerimi geliştirmek istiyordum, ama hem sürekli yardım etmesiyle hem de verdiği tavsiyelerle diğer becerilerimi de geliştirmeme çok yardım etti. Şu ana kadar İngilizce konusunda ders aldığım en iyi hoca.

Claudia ile röportaj

SORU 01 | 08
Bu dili doğdunuz ve yaşadığınız yerden dolayı mı biliyorsunuz yoksa bir öğretmeniniz size öğrenme isteği mi verdi?
Claudia — 10 yaşımdan beri İngilizce öğreniyorum ve İngilizce öğrenmeyi asla bırakmayacağımı düşünüyorum çünkü sadece bir dil öğrenmenin bir sınırı yok. bu arada, ingilizce benim ana dilim değil.
SORU 02 | 08
Sizce bu dilin kültürünü temsil eden yaşan veya geçmişteki, hayali veya gerçek kişi kim?
Claudia — Bence "arkadaşlar" dizisi Amerikan kültürünü ve Amerikan aksanını en iyi şekilde temsil edebilir.
SORU 03 | 08
Bu kişinin özellikle sevdiğiniz bir deyişi, sözcüğü, geleneği veya tipik bir davranışı var mı?
Claudia — Joey doesn't share food :))
SORU 04 | 08
Akademik, mesleki veya kişisel anlamda bu dili öğrenmek neden önemli?
Claudia — Çünkü uluslararası müşterilerle iletişim kurmanıza olanak tanır. olayları farklı bir perspektiften görmenize yardımcı olur. İnternete daha fazla erişim sağlar.
SORU 05 | 08
Bu dilin en belirgin zorluğu ve öğrenilmesini kolaylaştıracak yönü nedir?
Claudia — İstisnalar, karmaşık kelime düzeni ve sınırlı uygulama ortamı, öğrenciler genellikle ana dillerine itaat eder. Öğrencilerimin İngilizce düşünmelerine yardımcı olmaya çalışacağım ve endişelenmeden İngilizce konuşmak için uygun bir ortam yaratacağım.
SORU 06 | 08
Alanınız veya eğitiminizle ilgili bize anlatmak isteyeceğiniz bir anınız?
Claudia — Öğrencimle binlerce güzel anım oldu ama bence en iyisi, sınıfımızda beni şaşırtıcı bir doğum günü töreni yaptıkları zamandı.
SORU 07 | 08
Seyahat anılarınızı anlatarak sizi biraz daha tanımamıza yardımcı olun.
Claudia — Japonya'da doğdum ama 3 yaşındayken İran'a geri dönmek zorunda kaldım. Dubai, Türkiye, Gürcistan ve Ermenistan'da bulundum.
SORU 08 | 08
Kendinizi birçok dilde ifade edebilme kapasiteniz yanında izi Superöğretmen yapan şey nedir?
Claudia — bence öğrencilerle empati ve becerikli iletişim. hazırlıklı olmak ve adil ve net beklentiler oluşturmak ، olumlu tutuma sahip olmak, öğrencilere karşı sabırlı olmak.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde i̇ngilizce dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için i̇ngilizce konuşma becerileri dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! i̇ngilizce yazma becerileri derslerii̇ngilizce çeviri dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Çankaya
Konuşma temelli, ezberden uzak, eğlenerek öğrenmenize odaklı ve kalıcı bir dil eğitimi
₺80
Caner
İlk ders ücretsiz!

Bilindik, alışlılagelmiş bir eğitimden ziyade öğrencilerimle her zaman kendilerini ifade edebilmelerine, iletişim...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
English from a foreigner - learn it in an easy and fast way
₺65
Elis
 • (12 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Using interactive worksheets, games, videos, flashcards, etc. I am highly concentrated on non-formal ways of teaching. No...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Emekli Öğretim Görevlisiyim. Çeviri ve Kompozisyon derslerinin yanı sıra her seviyede İngilizce dersi verebilirim.
₺69
Ridvan
 • (12 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi her zaman öğrencilerimin gereksinimlerine ve ilgi alanlarına göre düzenlerim. Ders kitabı takip etmem....

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
CEFR C2 sertifikalı lise son sınıf öğrencisinden öğrenmeye açık her yaştan insana İngilizce dersleri
₺40
Göktuğ
 • (7 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi öğrencinin isteğine ve seviyesine göre konu veya genel olarak kur bazlı işlerim, birlikte dört beceri olan...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
English as a second language from an English teacher with 5 years of experience.
₺55
Ghazale
 • (11 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

I love the use of technology as it's needed. my methods are very flexible, based on what the student wants and needs, other...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
ÇANKAYA
Ted üniversitesinde %100 ingilizce eğitim alan sınıf öğretmenliği ve pdr öğrencisinden İlkokul ve lise öğrencilerine ingilizce dersi
₺60
Zeynep
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Aşama aşama öğrenme taraftarıyım. Bütünsel bilgi verip temel eksikliği yaşanma durumundan kaçınırım. Bir...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İngilizce her seviye ve Farsça başlangıç ve orta seviye dersler, dünya alfabeleri dersleri. Başlamak istediğiniz herhangi bir dilin grammar yapısı ile ilgili yardımcı olabilirim.
₺40
Cemre
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Bu zamana kadar ders işlerken hep önceden birlikte çalıştığımız öğrenci ile birlikte belirlediğimiz kitap...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
IELTS British Council sınav yönetmeni, GMAT sınav merkezi kurucusu ve İngiliz ortağından ders
₺125
Sinem
 • (6 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslere girmeden önce, hangi sınavı istiyor ise öğrenci, o sınavın bir simulasyonunu yaparak önce zayıf...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Çankaya
İngilizce öğretmenliği öğrencisiyim, Ankara'da ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerine ingilizce dersleri verebilirim.
₺100
Ayşenur
 • (4 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi öğrencilerin seviyelerine göre, kendi kaynaklarımdan çalışma kağıdı hazırlayarak işlerim. Onlara...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Hacettepe IDE mezunu 5 yıllık eğitim tecrübesi ile buradayım. İngilizce sorununuz olmasın.
₺150
Furkan
 • (4 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimde olan en büyük etken öğrenci odaklı olmasıdır. Ben öğretmenliği Sir Ken Robinson ekolü ile...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
ODTÜ mezunu Öğretim Görevlisi'nden Ortaokul, Lise, YDS özel dersi alabilirsiniz. Sınav taktikleri, soru çözümü ve isterseniz sadece günlük akıcı konuşma üzerine odaklanabilirsiniz.
₺150
Buket
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi öncelikle öğretmen-öğrenci arasındaki etkin iletişim üzerine kurarım. Öğrencinin eksik hissettiği...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Felsefe yüksek lisans öğrencisinden, siz gençlere elimden gelenin en iyisini yapmaktan sakınmayacagimdan kesinlikle şüpheniz olmasın.
₺50
Adnan
İlk ders ücretsiz!

Bana kalırsa derste başarılı olmanın en önemli motivasyonu teknik kısımdan çok psikolojik şartlanmadır. Siz...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
YENİMAHALLE
Tedü İlköğretim matematik öğretmenliği 2.sınıf öğrencisinden Ankarada Matematik ve İngilizce Dersi Verilir.
₺60
Kevser
İlk ders ücretsiz!

Öncelikle bir konunun günlük hayatta nasıl karşımıza çıktığını ve nasıl kullanıldığını düşündürmeye...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
Hacettepe üniversitesi öğrencisinden uygun fiyata ingilizce özel ders imkanı, ders işleyişi öğrencinin isteğine uygun şekillenir.
₺60
Buse
İlk ders ücretsiz!

Dersler genellikle örnekli açıklamalar ile anlatılır. En başta konuyu sözle anlatır örnek üzerinden ilerlerim. Her...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
Tesol belgeli İngilizce Öğretmeninden Ankara'da ya da Amasya'da tüm seviyelere yönelik özel ders
₺60
Uğur
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi İngilizcenin 5 ana konusu olan Reading,Writing,Speaking ,Listening ve Gramer kalıplarının üzerinden giderek...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
Psikolog'dan etkin bir şekilde 4 beceride (okuma, yazma, konuşma, dinleme) İngilizce dersi.
₺60
Gökhan
İlk ders ücretsiz!

Ders işleme metodum, insan doğasının öğrenmeye en yatkın şekline hitap edecek şekildedir. Yıllardır yanlış...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmenin evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat Müsait değil Müsait değil ₺70
Ders talep et