Anasayfa
Ders ver
Ankara 
Ankara 
 • Lider
 • (40 üye yorumu)
D
Dr. Mustafa Mert
« Mükemmel! Nilüfer hoca yeğenim Arda’ya ders veriyor. Listening ve writing... Devamını oku »
D
Dr. Mustafa Mert
« Mükemmel! Nilüfer hoca yeğenim Arda’ya ders veriyor. Listening ve writing eksiklikleri giderildi. Okulundaki sınavlarda puan artışı olarak gelişmeleri somut bir şekilde izliyoruz. Sınavlara yönelik verdiği taktikler ve anlatımı ile Arda hem İngilizceyi sevdi hem de derslerine önem vermeye başladı. Nilüfer hocama teşekkür ediyoruz. »
₺150/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 2saat
NİLÜFER tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • İngilizce
 • IELTS
 • TOEFL
 • İngiliz İngilizcesi
 • PET
 • FCE
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Amerikan Mid-West İngilizce uzmanından profesyonel özel İngilizce akademik TOEFL sınavlar ve dersleri!

Ders işleme yöntemi

Amerika ve İngiltere'de şu anda verilmekte olan en yeni ve uygulanabilir metodlarla özel derslerimi sürdürmekteyim ve son derece verimli sonuçlar alıyorum. Her seviyeye uygun özel ders verme bilgi, birikim, altyapı, malzeme ve donelere sahibim. Ders verdiğim bütün öğrencilerle en az %95 in üzerinde verim almaktayım.

Lider

Profil kalitesi, diploma notu ve cevap garantisi yönünden iyi öğretmenlerin simgesi. NİLÜFER ilk dersi özenle hazırlayacaktır.

Eğitim

İngiliz Dili ve Edebiyatı ve Yabancı Dil lisansımı takiben, TEFL, CERTELT, ve CERTELTYL profesyonel sertifikalarımı tamamladım ve akabinde Amerika'ya İngilizce Öğretmenliği masterımı yapmak için kabul aldım. Minnesota State University, Mankato'da TESL (İngilizce Öğretmenliği Master) alanında çok iyi bir ortalama ile mezun oldum. Yirmi yıldır yurt içi ve yurt dışında (Ör, Amerika, Çin, Kuveyt, Yunanistan) özel dersler vermekteyim. Özel derslerim İngilizce'nin dört temel yeteneğini bütünüyle kavramakta ve en yeni metodları takip etmekteyim. En çok ilgimi çeken alan akademik sınavlar, TOEFL IBT, IELTS, FCE, PTE (Academic Pearson Exams) KET, PET, SAT, GRE.. Özel ve dvlet üniversitelerinin doktora yeterlilik ve Bilkent Üniversitesi'nin COPE sınavlarına çok öğrenci hazırladım. Ankara'da bulunan özel üniversitelerin hazırlık proğramlarına hakimim, YÖK'ün üniversite sınavlarında ilk yirmibeşte birçok öğrencim oldu (2, 5, 7, 11,12 vs.) MEB'in LGS sınavlarına ve Cambridge Ünversitesi'nin FCE, KET, PET ve Young Learners seviyesinde onlarca öğrenciye kolejde dersler verdim. Ayrıca kendim, Cambridge Üniversitesi tarafından Young learners seviyesinde Türkiye'deki 12 speaking examinerından biri olarak seçildim. Ocak 2021'de derslerimizi tamamladığım Deniz isimli öğrencim Galatasaray Lisesi birincisi ve TOEFL IBT'den ilk girişte 113 alarak Oxford Üniversitesi'ne lisans eğitimi için başvuru hakkı kazandı.

Amerika'da master derslerime devam ederken İngilizce Bölümü'nde kitap editörlüğü ve Houston'daki bazı firmalarda online tercüman olarak çalışmaktayım. İskandinav dillerinde, (İzlandaca, İsveççe, Norveççe ve Danca) kendi fabıllarımı ve şiirlerimi yazmaktayım.

Ücretler

Ulaşım bedeli : ₺50
Webcam dersleri ücretleri : ₺150/saat
5 saatlik ders ücreti : ₺700
10 saatlik ders ücreti : ₺1400
NİLÜFER tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Öğretmenin evinde
Öğrencinin evinde
Ders verilen alanlar
 • İngilizce
 • IELTS
 • TOEFL
 • İngiliz İngilizcesi
 • PET
 • FCE
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

NİLÜFER: CV

Objective: To join a university/academy which has earned an excellent reputation aong the students and pply my complete understandings of the subject and the best work practices to gain excellent career growth.

Personal Summary: Dedicated, hardworking, eager to learn all issues in ESL/EFL/ELT settings, extensive teaching experience in all settings, well organized, confident in independent and team-oriented tasks, enthusiastic about doing research in ESL, great concern regarding the students’ difficulties, both academic as well as personal, being excellent oral and written communication skills.

EDUCATION
Minnesota State University, Mankato, Mankato, USA G.P.A 3.76
Master of Arts (M.A.) Teaching English as a Second Language (TESL) May 2008
Additional coursework in Icelandic Language and Literature in Scandinavian Studies G.P.A 4.0

Amerika'da master eğitim boyunca 2 burs verildi ve 3 ödül aldım. Türkiye'de çalıştığım okulda iki defa yılın öğretmeni seçildim. Avrupa Birliği'nin Comenius&Erasmus alanında Türkiye'deki 100 aktif çalışanından biri olarak seçildim, Avrupa Eğitim Komisyonundan tam karşılıksız burs ile İngiltere'de University of Cumbria'da İngilizce Öğretmenliği üzerine dersler aldım. Amerika'da yazdığım araştırma ve makale çalışmalarımı yurtdışında birçok ülkede uluslararası kongre ve konferanslarda sundum. Pandemi sürecinde EBA Tv komisyonunda çalışmaktayım. Alanımda kendimi daha ileri taşımak adına Harvard University, Purdue and John Hopkins University, İngiltere ve Avustralya'daki 'deki farklı üniversitelerden alanımda inovatif çalışmalara katkıda bulunmak adına online dersler almaya devam etmekteyim. İşimi seven bir insanım.

40 üye yorumu : NİLÜFER
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
D
Dr. Mustafa Mert

Mükemmel! Nilüfer hoca yeğenim Arda’ya ders veriyor. Listening ve writing eksiklikleri giderildi. Okulundaki sınavlarda puan artışı olarak gelişmeleri somut bir şekilde izliyoruz. Sınavlara yönelik verdiği taktikler ve anlatımı ile Arda hem İngilizceyi sevdi hem de derslerine önem vermeye başladı. Nilüfer hocama teşekkür ediyoruz.

A
Ayse

Mükemmel! Since I’ve lived abroad, explaining myself (my thoughts, emotions, intentions) correctly in English is My docus. With Nilufer, we’ve started to study on similarities/differences between American English and British English. She has shared enormous experience and knowledge to empower my understanding. During our lessons, I have gained comprehensive knowledge of American English.
Additionally, she helped me to build up my confidence in speaking, especially in different kinds of small talk. My speaking skill is better than before. She leads me to use my logic for learning and gives me a correct guide, which I can easy to understand and use in daily communication.
The lesson arrangement was very interesting and useful, can widen your vision, and improve your English skill as well.
Thanks to Nilufer teaching me, my English is getting better, more important was making a good friend with Nilufer.

S
Serif

Mükemmel! Merhaba,
İşini bu denli severek yapan birine tesadüf ettiğim için çok şanslı hissediyorum kendimi.
Nilüfer hanımın yetkinliği üst düzeyde. Kısa zamanda ilerleme kaydetmenizi sağlıyor. Yapılan pratiklerden sonra verdiği geri dönüşler çok öğretici. Beni en çok etkileyen hususlardan biri de şu ki "zamanımız doldu, dersimiz bitti" demiyor asla. Konuyu tam olarak işleyene kadar devam ediyor. İletişim konusunda da çok açık olması ayrı bir avantaj. Ders almayı düşünen herkese kendisini tavsiye ederim.
Her şey için teşekkürler Nilüfer hocam.

F
Fatma

Mükemmel! Burada başka değerli hocalarla da deneme dersi alma şansını yakaladım ama Nilüfer Hocam aradığım kişiydi. İlk deneme dersinde konuşmasına, anlatımına, bilgi birikimine hayran olmuştum ve hep iyi ki dedim. Hedefim bundan sonraki hayatımı Kanada’da geçirmek ve bunun önceliği olan Kanada’daki post graduate college programlarımdan birine girebilmek ve bunun içinde Nilüfer Hocamdan Ielts hazırlık dersleri alıyorum. Programının yoğun olmasına rağmen mutlaka ekstra zaman ayırıp, elindeki bir çok güzel kaynakla birlikte sınav hakkında bütün detayları vererek anlatıyor. Akademik olarak özellikle writing üzerinde daha çok detaylı çalışmalar yaparak, bu konudaki eksikliklerimin üzerine gidiyoruz. Düzenli olarak yazmaya çalıştığım writinglere karşılık feedbackleri ile ders dışında da her zaman yardımcı oluyor ve hemen geri dönüş alabiliyorum. Bu zamana kadar aldığım klasik ingilizce eğitiminden farklı olarak tek bir kaynak üzerinden değil, bir çok kaynakla birlikte çalışma fırsatını yakalamış oluyorum. Ayrıca sınav basamaklarının hepsinin birbiri ile ne kadar iç içe olduğunu ve birlikte çalışılması gerektiğini taktikleri ile birlikte öğreniyorum. Sınava birlikte hazırlanma fırsatı yakaladığım için kendimi şanslı hissediyorum. Tabiki çok tatlı, eğlenceli ve bu kadar donanımlı bir kişiyi tanıdığım içinde çok mutluyum. Seviliyorsunuz Hocam

NİLÜFER cevap verdi

Fatma arkadasımız post graduate study yapmak için Kanada'ya gitmek ve oraya ailesi ile birlikte yerlesmek isteginde. Bu nedenle, kendisi IELTS dersi almaya basladı. Fatma hedefli calısan, istekli, calıskan, sorumluluk sahibi kıymetli bir arkadasımız. Beni en etkileyen ozelligi ise son derece iyimser ve inanılmaz iyi niyetli olusu, harika bir pozitivitesi var. Bu enerji kendisiyle birlikte ders yapmamızı kesinlikle olumlu etkiliyor. Fatma aynı zamanda cok eglenceli, super tatlı ve akıllı bir arkadasımız. Eminim istediginden daha iyi bir IELTS skoru alıp uzaktaki hayatına en kısa surede baslayacaktır.

S
Samet

Mükemmel! Bazı eğitmenler vardır süreç boyunca, uzakta veya yakında olma durumu fark etmeksizin yanınızda olduğunu her an hissettirir. Bu durum size güven verir ve gelişiminizi hızlandırır. Nilüfer hocam tanıdığım bu yaklaşımda ki hocalardan bir tanesidir. İşini aşkla yaptığını her an görebilirsiniz. Ayrıca eğitim vermek herkesin yapabileceği bir şey değil. Öğrenciye bilgiye aktarma yöntemlerine iyi hakim olmak gerekli. Bu noktada da Nilüfer hocam yanınızdaysa aklınızda soru işareti kalmıyor. Kısaca Nilüfer hocam hedefinize ulaşmakta seçebileceğiniz iyi bir rehber, hoca ve yol arkadaşıdır.

NİLÜFER cevap verdi

Samet arkadaşımız resim sanatcısı ve felsefe eğitimi alıyor ve bunu kendi icinde güzel birleştirmiş. Erasmus programı kapsamında bir sure alan eğitimine Avrupa ülkelerinden birinde devam etmek istiyor ve bu nedenle kendisiyle İngilizce derslerimize başladık. Samet’in bence en dikkat ceken ozelligi fırsatlarını ust düzeye çıkarmak ve hayatı keşfetmek için kararlı durusu. Kendisini İngilizce derslerimde calıskan, istekli, ciddi ve almak istediği eğitim için motive olmuş gordum. Analitik yanı 4 skillde de istediği noktaya amacı dogrultusunda ulaşacağını hissettiriyor. Benim yogun ogretim yaklasımıma olan duzenli calısma istegi, odevlerini hızlı takibi, geri bildirimlerime verdigi yaklasım onu etkili ogrenen modunda oldugunu gosteriyor. Please keep going Samet! I am on your side!

A
Ali

Mükemmel! uzun zamandır superprof kullanan biriyim. nilüfer hoca lisansüstü eğitimini de ingilizce eğitimi alanında amerikada yapmış biri. bu onu emsallerinden ciddi manada ayırt eden bir durum. derste beni takip etmesi, harika ve detaylı geri dönüşleri ve ders dışı vakitlerde birçok materyal paylaşıp yakından takip etmesi sayabileceğim harika özelliklerinden birkaçı. bence o bu işin gerçek bir uzmanı. umarım en iyi şekilde kendisinden yararlanabilirim. başlangıç yahut ileri düzey olmanız fark etmez. her alanda ve seviyede en iyi desteği sağlayacağına eminim.

NİLÜFER cevap verdi

Ali Beyle derslerimize henüz başladık ve kendisindeki doğal öğrenme isteğini, belirlediği amacına olan samimi, hızlı, ciddi ve eduke yaklaşımını olumlu ve gerçekçi bulduğumu söylemeliyim. Kendisinin ic motivasyonu gayet yüksek, yogun ders isleme yöntemlerime yaklaşımı son derece guzel. Derslerimizde dikkatimi ceken seylerden biri kendisinin diller konusundaki erken ve yüksek bilinci, kendi hatalarını hemen düzeltmesi, bu konudaki acık ve iyimser tavrı etkileyici. Gorunur sekilde olan liderlik ozelliginin kendisini İngilizce öğrenme konusunda cok olumlu noktalara taşıyacağını dusunuyorum. Istekli, calıskan ve amaçlı bir öğrenen yanının olmasının zaman icinde almayı planladığı akademik İngilizce (TOEFL IBT/IELTS) gibi sınavlarda kesinlikle faydalı olacağına inanıyorum. You are doing great Ali! You rock!

B
Benan

Mükemmel! Kesinlikle harika bir deneyim! Uzun zamandır ingilizce öğrenmek için uğraşıyordum ve yolum Nil hocayla kesişti. İyiki de kesişmiş çünkü uzun zamandır İngilizce konusunda yaşadığım korkularımı yenmeyi başardım. Eksiklerimi hızlı şekilde tespit edebilmesi ve bunların üzerine gidebilmek için her şekilde bana destek olması kısa sürede hızlı gelişmemi sağladı. Nil hoca ile çalıştığınız zaman Speaking, grammer, reading, listening her biri için sınırsız kaynak erişimine de sahip oluyorsunuz. Sizinle sadece ders zamanında değil sonrasında her an iletişimde olup çalışmalarınızı yakından takip ediyor.. Kısacası öğrenci ile iletişimi çok güçlü, alanında son derece başarılı bir öğretmenden ingilizce dersi alabildiğim için çok şanslıyım! Üniversite sıralamasında oldukça başarılı öğrenciler yetiştiren özellikle ilk yirmibeş içerisinde öğrencileri yer almasına rağmen oldukça alçakgönüllü haliyle Nil hocadan ders almak daha da keyifli hale geliyor :)

NİLÜFER cevap verdi

Öğrencimiz hedeflerinde net, istekli ve sistemli çalısıyor.

K
Kaan

Mükemmel! Daha önce cambly’den ve buradaki çeşitli öğretmenlerden ders almış biri olarak diyebilirim ki aradığım öğretmeni sonunda buldum. CV’sinde yazanlardan daha fazlası olduğunu zaten ilk derste anlıyorsunuz. Reading den writing e, listening den speaking e kadar her alanda eksiğinizi anlayıp size yardımcı oluyor. Speaking dersinde ben konuşurken ağzımdan çıkanların hepsini not aldığını gördüğümde şaşkınlığımı gizleyemedim.
Ayrıca, çok fazla sayıda dökümana sahip, bu konuda da sıkıntı yaşamıyorsunuz. Ders dışında da birçok ödev verip review yapıyor. Kafanıza bir şey takıldığında dersi beklemeden mail atıp cevabınızı alabilirsiniz.

NİLÜFER cevap verdi

Gayretli bir öğrenci olduğunu düşünüyorum.

32 referans

S
SANDEEP

I am writing this letter to recommend Nilufer as one of the most qualified teachers I came
across who can be a real asset to your team. I have known her for the past 10 years.
I am a graduate student from India. I first met Nilufer in America at Minnesota State
University, Mankato campus around 10 years back when I was a majoring at the Department
of Computer Science and also at a public event. There we had a very healthy conversation
regarding our courses and things around the world and I was very much impressed by the way
she was to developing herself professionally in her Master’s Degree at TESL (Teaching
English as a Second Language). I have lot of respect and admiration for her enthusiasm and
the range of teaching and training experiences, that too at an international level in the field of
English at all the different levels.
One of her research papers had been accepted by the University of Delhi (one of the most
prominent universities in India, this college has been ranked as 474, 156, 130 in Times Higher
Education (THE) in the world) back then and when I went back to India,she both presented her
research paper at the International Conference held by Unv of Delhi and did visit me over
here.
I was very much convinced about her skills as an instructor and her vast knowledge and
experience in handling students of various levels of learning and sensitivities and it was
reflective of her command over her work as a professional teacher because of her solid
academic qualifications in multiple languages. She does have a great command over English
language and I found her to be very good in conversing as well. I used to meet her often in
many events relating to international students. And whenever I met her I found her to be a
genuine and dependable person who is hearted towards people who were seeking help for
their academic studies in English major, compoition classes or things in general, she was
always passionate about her career as an instructor/lecturer which I believe should be the most
important quality to have if one has to excel in this field. She also worked as a summer
facilitator at International Center at CSU (Centennial Student Union) in MSU. Whenever I
needed her, she continuously proofread, edited, and revised my papers, additionally gave
couple lectures on English Composition Classes.
She is curious and always looking  to increase her knowledge in any subject,and as
her qualifications in the website indicates, she has attained the highest level of proficiency in
English which i can personally testify with my interactions with her.
Her strong academic qualifications ,leadership and interpersonal skills along with  her
professional attitude and genuine desire to teach young students prove that she will be an
excellent addition to your team.
If you have any questions or if I can be of future assistance, please feel free to reach out to
me.

C
Chaz

To Whom It May Concern:
Nilufer and I first met during her graduate studies in Minnesota (USA) back in 2006. I was immediately impressed with her capabilities in English, despite it being a foreign language for her. Her skills in English made communication natural and we became fast friends, talking regularly as she continued her linguistic journey. Years later her dedication and consistency has only improved her understanding of the language and abilities as a teacher and mentor. Her travel throughout the world has also provided her with a plethora of experience and knowledge, providing an excellent base of stories to help make each lesson memorable. She is certain to lead any who will listen to a greater understanding of the language, themselves, and the world around us.
Friend and former Spanish Instructor

E
Elif

To whom it may concern, it's my honor and pleasure to provide this letter of recommendation for Miss Nilüfer. I had the opportunity to meet her this year. I am a Middle East Technical University (METU) in Ankara, English preparatory student and I am preparing with Miss Nilüfer for the METU English proficiency exam that I will take at the end of the year. I knew that she had previously worked with METU students like me and prepared them for studying abroad. Also, I heard that she has supported the journalism studies of the bachelor students at the Department of Philosophy at my college, including writing an article for the journal. She is an excellent teacher and that doesn't just apply to English. She is a multilingual certified person in America and also can teach them all officially at institutions not only here but also abroad. In classes, she has great energy and she is always ready to teach something updated in her major. Her lessons are remarkably beneficial for all-levelled skills of English significantly advanced levelled learning such as writing, speaking, listening and reading. Moreover, she is very willing to share her own teaching materials. She is a person who can easily empathize with students. We both do our best and we trust each other in that journey. I can recommend her to everyone without any doubt.

A
Andreas

My name is Andreas I'm from Sweden and I recommend Nilüfer as teacher, shes very good and kind! Also formal and mature but most importantly she has a good heart and a good feeling on how to teach individual. Ive learnt lots from her in both turkish language and history wich was fun and learning easily from her way of igniting the interest further. She likes what she do and she's the best at it I'd say! Best turkish teacher i've met is Nilüfer. - grateful student Andreas

A
Ayse

Since I met Nilufer, I focused on explaining myself (my thoughts, emotions, intentions) correctly in English. From the beginning, we’ve started to study on similarities/differences between American English and British English. She has shared enormous experience and knowledge to empower my understanding. During our lessons, I have gained comprehensive knowledge of American English.
Additionally, she helped me to build up my confidence in speaking, especially in different kinds of small talk. My speaking skill is better than before. She leads me to use my logic for learning and gives me a correct guide, which I can easy to understand and use in daily communication.
The lesson arrangement was very interesting and useful, can widen your vision, and improve your English skill as well.
Thanks to Nilufer teaching me, my English is getting better, more important was making a good friend with Nilufer.

R
Richard

I write to recommend Nilufer. I’ve known Nil for fifteen years. We met and became friends when she was a graduate student at Minnesota State University, Mankato, Minnesota, USA where I am a member of the faculty. We have remained in touch ever since. Then and since we have often discussed the importance, aims and values of education and our respective teaching. While she has not taken a class from me, our conversations reveal a smart, compassionate and committed teacher who is full of energy and ideas and respects and cares for her students. She is especially passionate about bringing issues of diversity to her teaching. She will bring value to any teaching program lucky enough to have her.

U
Usman

I have known Nilufer from my college days at Minnesota State University, Mankato, Fall of 2007.

Nilufer is known for her exceptional interpersonal skills such as problem-solving, and knowledge-sharing. Nilufer was a Private ESL tutor at Minnesota State University, Mankato. She tutored college students in English and improved their writing, reading, and study skills. Nilufer is a very proactive and a very prompt individual with distinctive management skills.

V
Vildan

Nilüfer Hoca için benim ilk söyleyeceğim şey O nun mesleğini çok severek yapmasıdır. Mesleğine olan sevgisi ve özeniyle kendisini çok iyi yetiştirmiş akademik başarısı çok yüksek olan bir eğitimci. Bu güne kadar edindiği bilgi ve tecrübelerini öğrencilerine çok güzel bir şekilde aktarıyor. İngilizce öğrenmek için çok doğru bir adres kendisi. Bence ondan ders alanlar çok şanslılar. Nilüfer Hocayla ders yapmak gerçekten tam bir ayrıcalık..Başarılarının devamını diliyorum Nilüfer öğretmenim..

A
Ather

Nilufer possesses superior verbal and written communication skills along with a genuine love for the English language. Nil and I went to the same school Minnesota State University, Mankato, USA, where we interacted in various extracurricular activities. While working on her M.A at Minnesota State University, she was also an ESL tutor and extremely popular. I have heard from her students that she was adoptive of their personalities and provided valuable and constructive feedback.
Apart from being an outstanding teacher, she is sharp at managing multiples priorities and remains composed under stressful situations. She introduced me to Turkey, and because of her persuasive convincing, I visited Turkey multiple times and fell in love with the country.
Nilufer has an engaging, energetic, and dedicated teacher, and because of that, I would recommend her in a heartbeat and support her application.

E
Eva

I met Nilufer at Comenius Language, Culture and Methodology for ELT course at Lancaster University. It was a joy to be partners (though for the course limited time) because of her amazing pozitive attitude. She has been eager for any activity in the group. Her can-do attitude led her later to upgrading her career as a teacher. She is friendly, smart and sophisticated person which is valued not only by myself but especially by the students and participants of her courses.

NİLÜFER ile röportaj

SORU 01 | 08
Bu dili doğdunuz ve yaşadığınız yerden dolayı mı biliyorsunuz yoksa bir öğretmeniniz size öğrenme isteği mi verdi?
NİLÜFER — Mrs. Selma was my inspirational English teacher when I was a middle school kid.
SORU 02 | 08
Sizce bu dilin kültürünü temsil eden yaşan veya geçmişteki, hayali veya gerçek kişi kim?
NİLÜFER — It has been always my privilige to know and meet Prof. Stoynoff at Minnesota State
University, Mankato, Minnesota in America.
SORU 03 | 08
Bu kişinin özellikle sevdiğiniz bir deyişi, sözcüğü, geleneği veya tipik bir davranışı var mı?
NİLÜFER — Prof. Stoynoff was the vice president of Minesota State University, Mankao. He was
also as the former head of M.A. program in TESOL (Teaching English as a Second
Language) and as one of the university’s two dozen designated distinguished faculty
scholars, and fulbright coordinator. He is such a knowledgable and highly respected
person in the TESOL area in America. Besides, he was highly, supportive(still is)
academician and empathetic person that makes him much more friendly professor. He
had never ending support during my post graduate studies in the U.S. His intellectual
curiosity and meticuluous approach thorough the works impressed me a lot.
SORU 04 | 08
Akademik, mesleki veya kişisel anlamda bu dili öğrenmek neden önemli?
NİLÜFER — I strongly believe that leaning English is sth must for anybody at all senses in life.
SORU 05 | 08
Bu dilin en belirgin zorluğu ve öğrenilmesini kolaylaştıracak yönü nedir?
NİLÜFER — I want to state here that practice makes it better.
SORU 06 | 08
Alanınız veya eğitiminizle ilgili bize anlatmak isteyeceğiniz bir anınız?
NİLÜFER — There are tons of great memories back in America, England, China and all over the
world.
SORU 07 | 08
Seyahat anılarınızı anlatarak sizi biraz daha tanımamıza yardımcı olun.
NİLÜFER — So far I have lived in 6 and visited 35 countries. Each country was a unqiue
experience for me, that is all I can say. I have already arranged fresh trips to new lands when the pandemic covid 19 goes away, soon I hope.
SORU 08 | 08
Kendinizi birçok dilde ifade edebilme kapasiteniz yanında izi Superöğretmen yapan şey nedir?
NİLÜFER — The references and comments I have had so far from all levels of English learners
from the U.S., England Turkey lead me to that point. A friend of mine suggested that
website to me and thereupon I prepared a profile about myself over there and I am
glad what I did.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde i̇ngilizce dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için IELTS dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! TOEFL derslerii̇ngiliz i̇ngilizcesi dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Etimesgut
Günlük konuşma ve C1 seviyesine kadar yardımcı olabilirim. International Baccalaureate öğrencisiyim ilkokul, ortaokul düzeyi İngilizce dersi verebilirim.Speaking ve okul ödevlerinde yardımcı olabiliri
₺70
Damla
İlk ders ücretsiz!

İşleyiş biçiminin öğrenciye özel olduğunu düşünmekteyim bu nedenle önce öğrencinin nasıl en verimli...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Etimesgut
Hacettepe Üniversitesi'nde Mütercim Tercümanlık bölümü öğrencisiyim. İngilizce öğrenmek isteyenlere yardımcı olabilirim. Öğrenci arkadaşlarımıza İngilizce ödevlerinde, sınavlarında yardımcı olabilirim
₺50
Dilara
İlk ders ücretsiz!

Ders işleyişi tamamen öğrenci odaklı olması gereken bir husustur. Her öğrencinin en çok verim alacağı işleyiş...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Akademisyen Öğretim Görevlisinden Her Yaşa ve Seviyeye Uygun Teknoloji Destekli İngilizce Dersleri
₺100
Slymn
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Natural Approach(Doğal Yaklaşım) ve Communicative Approach(İletişimsel Yaklaşım)ları ile teknoloji destekli ve...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Etimesgut
ODTÜ yeni mezunundan ilköğretim, lise ve üniversite öğrencileri için her seviye İngilizce dersi
₺75
Elif Zülal
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Öncelikle takip edeceğimiz kaynakları öğrenci ile birlikte belirleriz. Haftalık programımızı belirler ve program...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Amerikan Kulturu ve Edebiyati Ogrencisinden Starter, pre-intermediate , intermediate dersleri Ozel dersleri
₺60
Buğrahan
İlk ders ücretsiz!

Ogrenicek kisinin anlayacagi cozum odakli sozcukler kullanarak en olasi anliycagi sekilde anlatmayi tercih ederim....

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Etimesgut
ODTÜ yüksek lisans öğrencisinden Ankara için ingilizce dersleri, essay yazma ve ödevlere yardımcı
₺50
Berfin
İlk ders ücretsiz!

Dersleri öğrencilerin seviyesini ve ilgi alanlarını belirledikten sonra planlarım. Lise altıysa daha çok örnek ve...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
ODTÜ’lüden Online İngilizce Özel Ders Webex/Zoom (İlkokul ve Orta okul öğrencilerine ingilizce özel ders)
₺150
Gamze Sıla
İlk ders ücretsiz!

Derslerimin dili ingilizcedir ama öğrencimin isteğine göre türkçe de anlatabilirim. En önem verdiğim şey kelime...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Etimesgut
12 yıllık üniversite okutman ve özel kolej deneyimli İngilizce öğretmeninden derslere katılabilirsiniz
₺90
Fikret Eren
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi interaktif bir şekilde işlemeyi tercih ederim. Hedefim, öğrencinin seviyesine ve beklentilerine uygun...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Etimesgut
ODTÜ yüksek lisans öğrencisinden her seviye için özel ders / çocuklara grup dersi mümkün
₺80
Erhan
İlk ders ücretsiz!

Derslerim, sistematik olarak işlenmektedir Aynı anda konuşma - okuma becerilerine ve dinleme - anlama becerilerine...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmenin evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺150 ₺200 ₺150
5 saat ₺700 ₺950 ₺750
10 saat ₺1400 ₺1900 ₺1500
Ders talep et